Minnesota Vikings

38 feliratkozó

több mint 13 éve
gsn 3 548
Kivancsi leszek a valodi okokra es tortenesekre, ehhez a lepeshez giga durvat kellett muvelni, de persze a csalas az lenne.Delonso_
Nem feltétlen, Childressnek már volt egy hasonló ügye 2006-ban, amikor Karácsonykor kirúgatta Marcus Robinsont, a csapat akkori talán legjobb WR-ét. Egy nappal azután, hogy kritizálta egy interjúban a csapat teljesítményét, vezetését, és szereplését. Másnap Chilly odaállt a kamera elé, és bejelentette, hogy a teljesítménye miatt küldik el a WR-t, aki az elmúlt 3 évben 17 TD-t szerzett. Már akkor mindenki röhögött rajta, és gigantikus PR katasztrófának tartották a nyilatkozatait. Most lehet ugyanezt játszotta el, csak éppen az NFL történetének egyik legjobb WR-ével. 😀

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
azon gondolkodtam, hogy a Billsnek miért nem kell? ők az 1. a waiveren, és alig van normális elkapójuk,Hurka
Steve Johnson zsinórban 5 meccsen kapott el TD-t.
Evans meg épp a jobb éveit futja.

több mint 13 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Cincinattibe nem férne még be? 😀
Batman, Robin, Joker, mindenki egy rakáson 😂The terrible towel
Ha ez létrejönne, szezon végéig szóló bant kérnék. :rolleyes:

...
Látom lelki szemeimmel amint néhányan máris elkezdenek szurkolni, hogy Moss Cincybe kerüljön. 😊Mikey
Én szurkolok is érte. 😀 Tuti nagy show lenne ám ott. 😀😀😀😀

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
azon gondolkodtam, hogy a Billsnek miért nem kell? ők az 1. a waiveren, és alig van normális elkapójuk, vagy szimplán félnek attól, hogy ugyanaz lesz, mint TO-val

és akkor Randy megint mehetne a Gillette Stadiumba 😂Hurka
miért? tulképp mi is volt TO-val?
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Ez a Vikings kezet foghat lassan a Cowboys-szal, már ami a drámázást illetiatapapa
Talán nem véletlen hogy épp ők az egyetlen csapat akit a Lions-on kívül nagy nehezen legyűrtünk... vsanyi132
Talán, de a drámához az ég világon semmi köze a Cowboysnak immáron második éve lassan, Ata csúnyán mellé trafált.gyeek
akkor hívjuk tragédiának 😉

egy "átlagos" csapat szurkolójának a Dallas-t nézve mindig dráma van, bocsi

több mint 13 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 942 — Chiefs fan

lehet ekézni moss-t a nem elkapott TD miatt
de itt már volt olyan, hogy az egész csapat direkt BC ellen játszott az edzőbuktatás nem titkolt szándékával, pl. 2007-ben ellenünk
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Nyilván Moss is hibás,dehogy mért érzem én megint Chilly faszkodását a háttérben ?
Toca
Azért érzed, amiért én is, BC egy fa***opó!
És addig fogunk nyalni, míg ki nem rakjuk. A vezetőség is töketlen vele, siralom ez az egész, úgy ahogy van.
több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 18 634 — Vikings fan
Nyilván Moss is hibás,dehogy mért érzem én megint Chilly faszkodását a háttérben ?
Ezek után én nem értem hogy a rákba maradhat még HC ?
Ez a szezon addig amíg ő rontja a levegőt HCként Favre meg QBként addig kuka lesz .
több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
azon gondolkodtam, hogy a Billsnek miért nem kell? ők az 1. a waiveren, és alig van normális elkapójuk, vagy szimplán félnek attól, hogy ugyanaz lesz, mint TO-val

és akkor Randy megint mehetne a Gillette Stadiumba 😂Hurka
a pats előtt vagyunk és remélem elvisszük ha más nem
bowe az egyetlen elkapónk aki reális fenyegetés az ellenfélre nézve
😊ehh
Casselel még talán meg is értenék egymást. És hát egyenlőre sima PO csapatnak tűnik a KC.
több mint 13 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 942 — Chiefs fan
azon gondolkodtam, hogy a Billsnek miért nem kell? ők az 1. a waiveren, és alig van normális elkapójuk, vagy szimplán félnek attól, hogy ugyanaz lesz, mint TO-val

és akkor Randy megint mehetne a Gillette Stadiumba 😂Hurka
a pats előtt vagyunk és remélem elvisszük ha más nem
bowe az egyetlen elkapónk aki reális fenyegetés az ellenfélre nézve
😊
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
azon gondolkodtam, hogy a Billsnek miért nem kell? ők az 1. a waiveren, és alig van normális elkapójuk, vagy szimplán félnek attól, hogy ugyanaz lesz, mint TO-val

és akkor Randy megint mehetne a Gillette Stadiumba 😂
több mint 13 éve
gyeek LSU Tigers 7 955 — Stromfeld Aurél fan
Ez a Vikings kezet foghat lassan a Cowboys-szal, már ami a drámázást illetiatapapa
Talán nem véletlen hogy épp ők az egyetlen csapat akit a Lions-on kívül nagy nehezen legyűrtünk... vsanyi132
Talán, de a drámához az ég világon semmi köze a Cowboysnak immáron második éve lassan, Ata csúnyán mellé trafált.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 13 éve
Danna 698 — Pats Fan Club vezető
most már hivatalos.

Statement from Childress on Moss move: "This decision was made based on what we thought was in the best interests of the Minnesota Vikings, both in the short and long term. We wish Randy the best as he moves forward in his career."
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Adam_Schefter
Teams likely to consider claiming Randy Moss on waivers: Cowboys, Redskins, Rams, Bears, Dolphins, Raiders, Chiefs, Jets, Patriots.

Pats akkor is érdekes option odashawnka
A Bears, Redskins, Rams és szerintem még a Falcons is benézhet ide. Mekkora lenne, ha megkapná Peyton Manning Moss-t 😀aztec
még mindig esélytelen

több mint 13 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Adam_Schefter
Teams likely to consider claiming Randy Moss on waivers: Cowboys, Redskins, Rams, Bears, Dolphins, Raiders, Chiefs, Jets, Patriots.

Pats akkor is érdekes option odashawnka
A Bears, Redskins, Rams és szerintem még a Falcons is benézhet ide. Mekkora lenne, ha megkapná Peyton Manning Moss-t 😀

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 13 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 759 — Detroit vs. everybody
Ez a Vikings kezet foghat lassan a Cowboys-szal, már ami a drámázást illetiatapapa
"The entire Minnesota Vikings organization is on the ESPN payroll. Their entire purpose this season has been to provide the sports media with the newest hit reality TV show."

Részemről jöhet 3. WRnek hozzánk, BJohnson úgyis lyukas kezű...

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 13 éve
Danna 698 — Pats Fan Club vezető
Adam_Schefter
Teams likely to consider claiming Randy Moss on waivers: Cowboys, Redskins, Rams, Bears, Dolphins, Raiders, Chiefs, Jets, Patriots.

Pats akkor is érdekes option odashawnka
minket nyugodtan lehúzhatsz erről a listáról. Hülyék lennénk waiveren keresztül megszerezni és kifizetni neki a 3.6 millás fizetést, ha utána fillérekért is megegyezhetünk vele... mert ugye mire hozzánk kerül, addigra kiderül h senki más nem adja meg neki ezt a pénzt.
több mint 13 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 925 — Vikings fan
Ez a Vikings kezet foghat lassan a Cowboys-szal, már ami a drámázást illetiatapapa
Talán nem véletlen hogy épp ők az egyetlen csapat akit a Lions-on kívül nagy nehezen legyűrtünk...

Ha ebben az évben pozitív lesz a mérlegünk én már annak is örülni fogok, nem hiszem hogy ilyen körülmények között tudnak a srácok és az edzők koncentrálni, az eddigi eredmények is ezt tükrözik.

több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
Adam_Schefter
Teams likely to consider claiming Randy Moss on waivers: Cowboys, Redskins, Rams, Bears, Dolphins, Raiders, Chiefs, Jets, Patriots.

Pats akkor is érdekes option oda
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Ez a Vikings kezet foghat lassan a Cowboys-szal, már ami a drámázást illeti

több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Kivancsi leszek a valodi okokra es tortenesekre, ehhez a lepeshez giga durvat kellett muvelni, de persze a csalas az lenne.
több mint 13 éve
Danna 698 — Pats Fan Club vezető
Ha a management így gondolkodik, csak nehogy Chilly megsértődjön és lemondjon. 😂 Utána Brett sértődik meg, és visszavonul. Aztán lehet könyveket írni róla. 😂

Egyébként, ha csupán annyi volt az egész mögött, ami publikus, akkor egy elég hülye tekintély elvű döntés a HC-tól.gsn
vagy kiakarja magát rúgatni... gondolom a fizut úgy kapná továbbra is és lehet elege van a cirkuszokból... (bocs, hangosan gondolkodom 😊 )
több mint 13 éve
Danna 698 — Pats Fan Club vezető
Nagyon úgy tűnik h ezt a döntést Childress hozta meg, közölte a játékosokkal, csak a vezetőséggel elfelejtett előtte konzultálni és nekik is szólni arról h mit tervez.. ciki...
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Mondjuk én is fognám a fejem a vezetőség helyében, ha elkúrtak egy 3. körös picket pár szar meccsért 😛
több mint 13 éve
gsn 3 548
"Spoke to someone who perused Monday's waiver wire three times - Randy Moss is on it. Was not waived by 4pm deadline"
"Vikings could opt to waive him later, as Chilly told the team he would, but I'm told others in management not sold on cutting Moss"tenorx
Ha a management így gondolkodik, csak nehogy Chilly megsértődjön és lemondjon. 😂 Utána Brett sértődik meg, és visszavonul. Aztán lehet könyveket írni róla. 😂

Egyébként, ha csupán annyi volt az egész mögött, ami publikus, akkor egy elég hülye tekintély elvű döntés a HC-tól.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness