Minnesota Vikings

38 feliratkozó

több mint 13 éve
gyalu Minnesota Vikings 314
Asher Allenről kaptunk 2 vagy talán 3 TD-t is. Remélem övé lett a meccslabda, bravúrosan szarul játszott! Az egész D csak árnyéka a tavalyi önmagának. 5 nyerhető meccs következik (ARI, @CHI, GB, @WAS, BUF). Otthon verni kell a pekörszt is, különben megy az egész idény a levesbe! Aztán Giants, Bears, Eagles, Lions. 10-6 elég lehet, de a 8-8 sem lesz meg ilyen játékkal.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Ha a meccs végén írok, törlik a hozzászólást, az biztos.
Egyszerűen az emberünk képtelen felfogni, hogy minden
sorozat megszakad egyszer. Myron ko-ja szinte már egy jel
volt az égből. Van egy háborús hősünk, akit lassan megölnek,de vele oda az idényünk. Elúszik a szezonunk rajta meg a védekezésen...
Beállt Jackson, egyből dobott egy egyszerű TDt, utána két pontos játék, aztán a futása...Hát mivan? Nem látják hogy egy fiatal srác vár bevetésre, akivel lehet hogy eredményeket is elérnénk? Nem csak az öreggel van gond, ez tény, de hogy vele van a legnagyobb, az is. Senki ne mondja hogy ez
a csapat ennyit tud, mert ez nem igaz.

Skol VIKINGS!
több mint 13 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Ha jövőhéten is Favre fog kezdeni én biztos hogy nem fogom nézni a meccset maximum felvételről.Toca
Schefter twitje: Brett Favre got 10 stitches in his chin.

probable gyanús sérülés 😀

több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 18 544 — Vikings fan
Ha jövőhéten is Favre fog kezdeni én biztos hogy nem fogom nézni a meccset maximum felvételről.
1.félidőben ,megint jóhívások 2.félidőben meg megint a szarságok,fos hívások és végén a Favre emberkedés amiből jön az int. Igen nem tehetett most róla, de nem lehetett volna megfutni a 2 yardot! Dehogynem.
D Asher Allen vezetésével meg szánalom volt.
több mint 13 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 925 — Vikings fan
Úgy tűnik Farve kezd, nem szakad meg a sorozata csak a lába fog leszakadni ha így folytatja.... A múlt heti meccset nem láttam szerencsére, így a gutaütés elkerült, erre most még tv-n nézhetem ahogy majd leviszik az öreget egyenesen a nyuggerklubba. Úgy nézzétek, csak kevesen múlhat hogy ez az utolsó meccse az öregnek, egész pályafutását tekintve, ha az a törött boka reccsen még egyet akkor nem a visszavonulás lesz a kérdés, hanem a mankó vagy tolószék... Talán ezért is ekkora a felhajtás, ez a hattyúdala az öregnek.

A meccsről... azt várom, hogy az első drive-ot még Farve megpróbálja, aztán lezúzzák és jön T-Jack. Megnyerjük a meccset, de nem QB poszton, szerintem a defense most hozza magát és lesz visszahordott TD-nk is, és várok egy jó AP-t, Harvin-t és Moss-t az offense-ből. Ja, és az offense falnak nagyon össze kell szednie magát, mert ha arra készülnek hogy a mankós papát megvédjék, hát akkor T-Jack-el a hátukban már nyerni kell. És mindenáron nyerni kell, mert idegenbeli bravúr nélkül nem nyerünk csoportot, ez most már biztos, és hol ha nem Brady-ék ellen legyen meg az önbizalom növelő győzelem. T-Jack-el, hogy mindenki elhiggye ( a csapat, a vezetés, a szakértők, az ellenfelek, és Ő is ) képes ezt a Viking hordát SB-be vezetni.

GO VIKINGS GO GO GO :cool:

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Üdv! Megint egy szép (?) nap. Vajon egy törött boka és egy
önfejű emberállat teszi szomorúvá? T.Jack- et a kezdőbe!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
http://patriots.hu/beharangozo-8-het-pats-vs-vikings/viito
Mondjuk Schiancot kihagytad akinek ha Favre vagy Tjack játszik akkor is nagy meccse lehet. Előbbinek a gyors célpont keresése miatt utóbbinak a biztos rövid passzokhoz.Toca
pedig ott van ő is az utolsó mondatban 😊

egyébként az utóbbi meccseken volt is problémánk a TE-ek fedezésével.
több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 18 544 — Vikings fan
http://patriots.hu/beharangozo-8-het-pats-vs-vikings/

itt egy kis összefoglaló - ha érdekel titeket-, hogy hogyan látjuk mi ezt a meccset. Egy biztos szerintem, a Pats védelme fiatal, nagyon fiatal, és mostanában kezd összeállni. Egy sérült Favre királyt csinálhat a srácainkból, míg egy összevissza rohangáló és dobálózó TJ messze nagyobb problémát okozhatna ennek a védelemnek, egyszerűen azért, mert nincsenek a pályán olyan öreg zsugások, akik egy ilyen irányítót, mint TJ két perc alatt megesznek.viito
Teljesen korrekt és továbbra is vicc hogy talán a legjobb fal+futó kombónk van emelett Toby is szépen tud tehermentesíteni és 11.legtöbbet futjuk csak...
Mondjuk Schiancot kihagytad akinek ha Favre vagy Tjack játszik akkor is nagy meccse lehet. Előbbinek a gyors célpont keresése miatt utóbbinak a biztos rövid passzokhoz.
Ha Favre játszik és gyenge akkor jobban örülnék ha Wilfork lenyomná egyszer rendesen aztán jöhet T-Jack.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
http://patriots.hu/beharangozo-8-het-pats-vs-vikings/

itt egy kis összefoglaló - ha érdekel titeket-, hogy hogyan látjuk mi ezt a meccset. Egy biztos szerintem, a Pats védelme fiatal, nagyon fiatal, és mostanában kezd összeállni. Egy sérült Favre királyt csinálhat a srácainkból, míg egy összevissza rohangáló és dobálózó TJ messze nagyobb problémát okozhatna ennek a védelemnek, egyszerűen azért, mert nincsenek a pályán olyan öreg zsugások, akik egy ilyen irányítót, mint TJ két perc alatt megesznek.
több mint 13 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Szerintem ez rossz döntés. Ami akár súlyosabb sérülést is eredményezhet az öregnél.

Mondhatni, hogy őrültség így pályára menni, és nehezen hiszem, hogy jól elsülhet a dolog.

Gondolom a futójátékra építünk, meghúzva néha egy egy dobást. Ha működik akkor lehozható a meccs, de ha nem működik, akkor jönnie kell a több passznak is, és a sok ütésnek, kapkodó döntéseknek.

Illetve a védelemnek nagyon nagyot kellene játszani. (Mondjuk ez az öregtől függetlenül is. Jó lenne újból látni a Védekező falunkat, hogy van ilyen.)
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Favre beledöglene ha nem lenne minden nap valami szappanopera szintű történet főszereplője.
Vicc ez az ember,hálistennek a játéka is egyre jobban.

több mint 13 éve
JohnKerla Minnesota Vikings 139
Úgy néz ki a vén fog kezdeni. Én kételkedem a mobilitásában és a mi falunkban mögött ha nem mozog ...
Én továbbra is tjacket játszatnÁm, remélem BC nem nem sül bele ebbe a döntésébe is.Toca
Szerintem nem BC dönti el, hogy Favre játszik vagy sem, hanem az öreg. 😀 Egyébként én is jobban örülnék T-Jacknek.
Papinak eddig se ment a játék túl jól, most ehhez hozzáadunk még egy törött bokát is.....

több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 18 544 — Vikings fan
Úgy néz ki a vén fog kezdeni. Én kételkedem a mobilitásában és a mi falunkban mögött ha nem mozog ...
Én továbbra is tjacket játszatnÁm, remélem BC nem nem sül bele ebbe a döntésébe is.
több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 104 — Tyrone Creek
Adam_Schefter:

Vikings QB Brett Favre on whether he will play Sunday: "I would say right now I don't know....I'm willing to give it a try."
több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 18 544 — Vikings fan
É ha már ennyire unatkozok egyként funky bejegyzés Chillyről:
"Summary of Childress:
"The ball should be allowed to touch the ground! WAAAAA!"
"My challenge flag is broken! WAAAA!"
"My guys should be allowed to facemask! WAAAA!"
"I don't have to let AP dominate! WAAAA!"
"I should have gotten McNabb! WAAAAA!" "
A másik kicsit erős, de már bennem is megfogalmazódott többször
"Chilly...cry me a river. Chilly are you saving your red rag for your hope chest? Why can't you admit this is poorest game, you ever coached. Your a poor excuse of a football coach. Chilly your not the good Captain that goes down with the ship...you are the Captain of the "blame game". You can't get it...how your team performs, is a reflection of yourself. Chilly my good man...your pathetic. "
több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 18 544 — Vikings fan
Még utoljára egy kis visszatérés a játékvezetőkre 😀
http://sports.espn.go.com/nfl/news/story?id=5730826
És kicsit utánanézve a szabályoknak(jó nem én néztem utána csak olvasgattam máshol 😀)
Schianco TDnél egyértelműen látszik hogy kontrolálja a labdát mielőtt földet ér ezért kellett volna TD itélni és ha már NFL főguru is elismeri akkor lehet valami benne.
Mondjuk a face-maskon nem tudom mért lovagol nekem elég egyértelműnek tűnt.
Ráadásul ha ilyen nagy a szája akkor meccs közben is legyen az és dobja a pirosat, mert a kocsmában 50 részeg emberből mindaz 50 bedobta volna ...

Jah és még egy cikk hogy a bírók milyen fontos hibákat vétenek mostanában. Még jó hogy a mi csoportunk meccsei nincs túl sok hiba...
több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 18 544 — Vikings fan
Én teljesen egyetértek Paulusssal a T-Jack támában. Igen én is örültem amikor Favre érkezett mert sokkal jobb irányító mint T-Jack viszont most törött a lába 1,5 évig azért mellett edzett T-jack szerintem ettől a karja sokkal gyengébb nem lett viszont azért valszeg sok dolgot megtanult. Aki a Favre előtti T-Jackre számít az szerintem téved. Valószínű sztár irányító nem lesz,de amit idén Favre csinált eddig annál tuti jobbra képes.
ÉS idén még nem mondtam ilyet,de ha T-Jack kezd először érzem hogy nyerhetünk majd!!!!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Ha ez számit én drukkolok a Vikingsnek Favre-val vagy nélküle. Szerintem törött bokával maradjon nyugton engedje hogy a felesége simogassa a fejét, szoktassa magát a gondolathoz, lassan tényleg itt az ideje abbahagyni, mindenesetre a mobilját jól dugja el vagy kodolja nehogy elökerüljenek mindenféle tel.számok amit nem akar az asszony orrára kötni 😀
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 607
Nem kárörvendeni jöttem de ez az igazi Favre, a tavalyi nem ő volt. Élményszámba menő passzok és érthetetlen INT-ek, ez volt Brett Favre 20 éves pályafutása során végig. Az a 86-os irányító mutató nem véletlenül áll a neve mellet.
több mint 13 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Egy jó formában lévő Farve közelébe sem érhet, ezzel nem is érdemes vitatkozni. De ami most van? Értlemetlennek tartom az öreg szétharcolását amikor lassan mindene sérült. Törött bokával játszani ez több mint őrültség a saját testi épsége miatt is.
T-Jack el tudná vinni a csapatot pár meccsen keresztül, amíg legalább jobban lesz az öreg. Akárhogy nézzük a rengeteg eladott labdát az öreg rutina jelenleg nem kompenzálja.

A 17 meccset T-Jack három év alatt kapta meg, amikor még tanulnia kellett volna, mert nem volt kész az NFL-re. Azonban elég sokat fejlődött, és az utolsó meccsein igen jó formát mutatott, szóval eltemetni nincs értelme. Főleg, hogy kiváló futók is tudnak neki segíteni, a passzjáték felépítésében, és ő sem fut rosszul ha kell.

Egyébként pont ettőla túl korai bevetéstől féltem Webbet is, akinek a játéka nagyon tetszett az előszezonban. Kellemeg meglepetés volt amit mutatott. ettől függetlenül szerintem neki is jobb lenne, ha tanulna mielőtt élesben bevetik. Mint annak idején T-Jacknek is a kispadon lett volna a helye nem második évében kapni a legtöbb meccset.
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 784 — SuperLOL
Paulus, lehet igazad van, meg minden. De én speciel örültem, amikor Favre érkezett. És nem vagyok túl boldog, hogy T-Jack játszik majd helyette fontos meccseken. Lehet nem értékelem a srácot eléggé, ezt elismerem.
De az azért nem igaz, hogy nem kapott rendes lehetőséget. 17 meccsen volt kezdőjátékos 3 év alatt. Az sztem rendes lehetőség.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Erről a T-Jackes témáról a 2008-as szezon utolsó alapszakasz meccsei jutnak eszembe ahol még ő vezette a csapatot. Érdemes lenne belenézni, legalább a Viking szurkolóknak. Több meccsen keresztül kiválót produkált a srác. Jól hozta játékba Berriant, és Shaincoe-t is, sőt megtalálta az akkor sérülten küszködő Rice-ot is. Azóta még itt van Harvin és Moss ami újabb fegyver neki. Aztán jött a rájátszás ahol nem csak ő, hanem többen is maguk tudása alatt teljesítettek.

Szóval lehet szajkózni ezt a T-jack nem jó megoldás témát. De alapszakaszban igen is megálta már a helyét. Élete első rájátszás meccsén nem bírta a hátán cipelnia csapatot, és ezóta megint megbélyegződött.

Csak nála elég kicsi a tűréshatár, mert már 2 INT esetén a kereszten találja magát. Soha nem kapott rendes lehetőséget, pedig a jelenlegi Farve formánál jobbat tudna nyújtani. Hiába javult a teljesítménye. Én azt mondom inkább ő mint egy törött bokájó Farve, legalább amíg rendbe nem jön az öreg.

Webb bevetését pedig túl korainak érzem, mert ha esetleg nem produkál a kiemelt elvárásoknak megfelelően, ő is hamar megbélyegzett lenne, és az egész karrierje tönkre mehet mint T-Jacknek aki szintén túl korán lett bedobva az NFL-be. Én pedig látok benne lehetőséget.
több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
ha-a-lab-da-é-rin-ti-a-föl-det,-nem-ér-vé-nyes-az-el-ka-pás-ha-kon-trol-lál-ja,-ha-nem,-ez-az-en-ef-el-nem-az-en-szí-é-é 😉Szobi22
Erről:

http://www.youtube.com/watch?v=YB1XseCNEYgzinedine5
Vikes-fan, nem stupid 😀

Te biztos jobban tudod, mint a bírók igazgatója.
Amúgy én nem írtam se csalást, se semmit, csak belinkeltem egy cikket, ha már volt róla vita.Pálca
a bírók igazgatója, aki jónak minősítette, hogy Megatron TD-jét elvették, ugyanezen szabály miatt. és a cikk szerint se hivatalosan állították, hanem Childress mondta, hogy neki egy magánbeszélgetésben ezt mondták.. de tényleg mindegy, zárjuk le 😊

több mint 13 éve
Pálca Minnesota Vikings Kansas Jayhawks 327 — Vikings fan
ezt pedig azoknak, akik kételkedtek a Shiancoe elkapásban:http://bit.ly/c4NrTf
Pálca
ha-a-lab-da-é-rin-ti-a-föl-det,-nem-ér-vé-nyes-az-el-ka-pás-ha-kon-trol-lál-ja,-ha-nem,-ez-az-en-ef-el-nem-az-en-szí-é-é 😉Szobi22
Te biztos jobban tudod, mint a bírók igazgatója.
Amúgy én nem írtam se csalást, se semmit, csak belinkeltem egy cikket, ha már volt róla vita.
több mint 13 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 003 — Ajmo Vatreni
ezt pedig azoknak, akik kételkedtek a Shiancoe elkapásban:http://bit.ly/c4NrTf
Pálca
ha-a-lab-da-é-rin-ti-a-föl-det,-nem-ér-vé-nyes-az-el-ka-pás-ha-kon-trol-lál-ja,-ha-nem,-ez-az-en-ef-el-nem-az-en-szí-é-é 😉Szobi22
Erről:

http://www.youtube.com/watch?v=YB1XseCNEYg