NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Minnesota Vikings

38 feliratkozó

több mint 13 éve
Danna 698 — Pats Fan Club vezető
Ha a management így gondolkodik, csak nehogy Chilly megsértődjön és lemondjon. 😂 Utána Brett sértődik meg, és visszavonul. Aztán lehet könyveket írni róla. 😂

Egyébként, ha csupán annyi volt az egész mögött, ami publikus, akkor egy elég hülye tekintély elvű döntés a HC-tól.gsn
vagy kiakarja magát rúgatni... gondolom a fizut úgy kapná továbbra is és lehet elege van a cirkuszokból... (bocs, hangosan gondolkodom 😊 )
több mint 13 éve
Danna 698 — Pats Fan Club vezető
Nagyon úgy tűnik h ezt a döntést Childress hozta meg, közölte a játékosokkal, csak a vezetőséggel elfelejtett előtte konzultálni és nekik is szólni arról h mit tervez.. ciki...
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 366 — Wrath of Khan
Mondjuk én is fognám a fejem a vezetőség helyében, ha elkúrtak egy 3. körös picket pár szar meccsért 😛
több mint 13 éve
gsn 3 548
"Spoke to someone who perused Monday's waiver wire three times - Randy Moss is on it. Was not waived by 4pm deadline"
"Vikings could opt to waive him later, as Chilly told the team he would, but I'm told others in management not sold on cutting Moss"tenorx
Ha a management így gondolkodik, csak nehogy Chilly megsértődjön és lemondjon. 😂 Utána Brett sértődik meg, és visszavonul. Aztán lehet könyveket írni róla. 😂

Egyébként, ha csupán annyi volt az egész mögött, ami publikus, akkor egy elég hülye tekintély elvű döntés a HC-tól.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 366 — Wrath of Khan
"Spoke to someone who perused Monday's waiver wire three times - Randy Moss is on it. Was not waived by 4pm deadline"
"Vikings could opt to waive him later, as Chilly told the team he would, but I'm told others in management not sold on cutting Moss"
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 366 — Wrath of Khan
"Although Chilly said he is waiving Moss, he still has not yet been waived and the player has still not been told directly from coach yet"
több mint 13 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 925 — Vikings fan
+1Szesze
jó hát ez még Ricsinek is feltűnt 😊 egyébként én is kibasztam volna, ilyet nem lehet csinálni profi futballban, attól függetlenül kiváncsi vagyok mi lesz a sorsakristof
Jön hozzánk #2 cornernek gyűrűt nyerni.tenorx
és ha a Pats-el játszotok az AFC döntőben? visszafut safetyre vazze

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 366 — Wrath of Khan
nagyon jó meglátás, a közös meccsnézés során ezt külön kiemeltük, tényleg durvaJJ Tiller
+1Szesze
jó hát ez még Ricsinek is feltűnt 😊 egyébként én is kibasztam volna, ilyet nem lehet csinálni profi futballban, attól függetlenül kiváncsi vagyok mi lesz a sorsakristof
Jön hozzánk #2 cornernek gyűrűt nyerni.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d81bca082/article/vikings-cut-moss-less-than-a-month-after-acquiring-wr-in-trade?module=breaking_news
nézzétek meg a második videót, az elkapás a PI ellenére is simán td-re hozható lett volna, főleg Moss-nál, az akkori állás mellett ez kulcs play volt, ő szándékosan nem kapta el és vitte be.vsanyi132
nagyon jó meglátás, a közös meccsnézés során ezt külön kiemeltük, tényleg durvaJJ Tiller
+1Szesze
jó hát ez még Ricsinek is feltűnt 😊 egyébként én is kibasztam volna, ilyet nem lehet csinálni profi futballban, attól függetlenül kiváncsi vagyok mi lesz a sorsa
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 18 949 — Giants fan
Miért küldtétek el?

Régen nagyon utáltam Mosst, de megszerettem és az interjú meg kifejezetten szimpatikus volt.

És Palmer már a mostani kettőt sem tudja elégedetté tenni, Moss már tényleg sok lenne. 0% esélye és értelme lenne hogy Cincybe jöjjön, főleg ha nyerni akar.85
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d81bca082/article/vikings-cut-moss-less-than-a-month-after-acquiring-wr-in-trade?module=breaking_news

nézzétek meg a második videót, az elkapás a PI ellenére is simán td-re hozható lett volna, főleg Moss-nál, az akkori állás mellett ez kulcs play volt, ő szándékosan nem kapta el és vitte be. Ez elfogadhatatlan, valószínű ezért rúgták ki, és ha igen akkor jogosan. Ha direkt így akarta akkor a csapat elleni játék volt, inkább ne játszott volna. Ezzel a hozzáállással inkább nem szeretném egyik csapatban sem, ez olyan mintha bundázott volna. Pedig nagyon kár érte, nem hiszem hogy ez Farve végét jelentené, T-Jack-nek még jobban kell az célpont mint az öregnek. Viszont BC helye biztosnak látszik hogy az ördög vinné el...vsanyi132
nagyon jó meglátás, a közös meccsnézés során ezt külön kiemeltük, tényleg durvaJJ Tiller
+1
több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 845 — No es importante
Miért küldtétek el?

Régen nagyon utáltam Mosst, de megszerettem és az interjú meg kifejezetten szimpatikus volt.

És Palmer már a mostani kettőt sem tudja elégedetté tenni, Moss már tényleg sok lenne. 0% esélye és értelme lenne hogy Cincybe jöjjön, főleg ha nyerni akar.85
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d81bca082/article/vikings-cut-moss-less-than-a-month-after-acquiring-wr-in-trade?module=breaking_news

nézzétek meg a második videót, az elkapás a PI ellenére is simán td-re hozható lett volna, főleg Moss-nál, az akkori állás mellett ez kulcs play volt, ő szándékosan nem kapta el és vitte be. Ez elfogadhatatlan, valószínű ezért rúgták ki, és ha igen akkor jogosan. Ha direkt így akarta akkor a csapat elleni játék volt, inkább ne játszott volna. Ezzel a hozzáállással inkább nem szeretném egyik csapatban sem, ez olyan mintha bundázott volna. Pedig nagyon kár érte, nem hiszem hogy ez Farve végét jelentené, T-Jack-nek még jobban kell az célpont mint az öregnek. Viszont BC helye biztosnak látszik hogy az ördög vinné el...vsanyi132
nagyon jó meglátás, a közös meccsnézés során ezt külön kiemeltük, tényleg durva


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 366 — Wrath of Khan
Bazzeg 😀 Komolyan beszarás 😀
több mint 13 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 925 — Vikings fan
Miért küldtétek el?

Régen nagyon utáltam Mosst, de megszerettem és az interjú meg kifejezetten szimpatikus volt.

És Palmer már a mostani kettőt sem tudja elégedetté tenni, Moss már tényleg sok lenne. 0% esélye és értelme lenne hogy Cincybe jöjjön, főleg ha nyerni akar.85
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d81bca082/article/vikings-cut-moss-less-than-a-month-after-acquiring-wr-in-trade?module=breaking_news

nézzétek meg a második videót, az elkapás a PI ellenére is simán td-re hozható lett volna, főleg Moss-nál, az akkori állás mellett ez kulcs play volt, ő szándékosan nem kapta el és vitte be. Ez elfogadhatatlan, valószínű ezért rúgták ki, és ha igen akkor jogosan. Ha direkt így akarta akkor a csapat elleni játék volt, inkább ne játszott volna. Ezzel a hozzáállással inkább nem szeretném egyik csapatban sem, ez olyan mintha bundázott volna. Pedig nagyon kár érte, nem hiszem hogy ez Farve végét jelentené, T-Jack-nek még jobban kell az célpont mint az öregnek. Viszont BC helye biztosnak látszik hogy az ördög vinné el...

több mint 13 éve
MarioAna 1 997
Fuh mik vannak itt, papót mikor cutoljátok? 😀JayB
majd ha kukit mutat childressnek.Höri
nálam eddig ez a Comment of the Season! 😂

Burrow > Luck valaha is
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Fuh mik vannak itt, papót mikor cutoljátok? 😀JayB
majd ha kukit mutat childressnek.

több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 631
Fuh mik vannak itt, papót mikor cutoljátok? 😀
több mint 13 éve
Pálca Minnesota Vikings Kansas Jayhawks 327 — Vikings fan
Remek hír. Ez az év mehet a kukába. Ez nálam azt is jelenti, hogy BC helye biztos, úgyhogy van még ideje tönkrevágni mindent.Pálca
Nekem az jön le, hogy Favre (idénre) befejezte/be kell, hogy fejezze.marci
Nem tudom mi lesz, de valami nagyon bűzlik a Vikingsnél.
Favre önmagától sose hagyná abba, viszont szerintem elképzelhető, hogy őt is parkolópályára teszik.
több mint 13 éve
85 Cincinnati Bengals 363
Miért küldtétek el?

Régen nagyon utáltam Mosst, de megszerettem és az interjú meg kifejezetten szimpatikus volt.

És Palmer már a mostani kettőt sem tudja elégedetté tenni, Moss már tényleg sok lenne. 0% esélye és értelme lenne hogy Cincybe jöjjön, főleg ha nyerni akar.


I have been a Bengals fan for as long as I remember
so I'm used to the season being over in November
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Cincinattibe nem férne még be? 😀
Batman, Robin, Joker, mindenki egy rakáson 😂The terrible towel
Ha ez létrejönne, szezon végéig szóló bant kérnék. :rolleyes:

...
Látom lelki szemeimmel amint néhányan máris elkezdenek szurkolni, hogy Moss Cincybe kerüljön. 😊Mikey
Nagy show lenne az tuti 😀FViktor93
ja, bizonyára izgatottá teszi egy 2 győzelmes csapatban szenvedni a csoportharmadik helyért.

akkormár menjen vissza a Florida State-re, ott bajnoki címért játszhat 😀 😀

több mint 13 éve
manuszka86 New England Patriots 2 056 — Patriots fan
Cincinattibe nem férne még be? 😀
Batman, Robin, Joker, mindenki egy rakáson 😂The terrible towel
Ha ez létrejönne, szezon végéig szóló bant kérnék. :rolleyes:

...
Látom lelki szemeimmel amint néhányan máris elkezdenek szurkolni, hogy Moss Cincybe kerüljön. 😊Mikey
csak ennyi labdát szerencsétlen Palmer nem tudna elosztogatni hogy mind a hárman elégedettek legyenek meccsről meccsre 😀

több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Cincinattibe nem férne még be? 😀
Batman, Robin, Joker, mindenki egy rakáson 😂The terrible towel
Ha ez létrejönne, szezon végéig szóló bant kérnék. :rolleyes:

...
Látom lelki szemeimmel amint néhányan máris elkezdenek szurkolni, hogy Moss Cincybe kerüljön. 😊Mikey
Nagy show lenne az tuti 😀
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 562
Cincinattibe nem férne még be? 😀
Batman, Robin, Joker, mindenki egy rakáson 😂The terrible towel
Ha ez létrejönne, szezon végéig szóló bant kérnék. :rolleyes:

...
Látom lelki szemeimmel amint néhányan máris elkezdenek szurkolni, hogy Moss Cincybe kerüljön. 😊
több mint 13 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Remek hír. Ez az év mehet a kukába. Ez nálam azt is jelenti, hogy BC helye biztos, úgyhogy van még ideje tönkrevágni mindent.Pálca
Nekem az jön le, hogy Favre (idénre) befejezte/be kell, hogy fejezze.
több mint 13 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 973
Cincinattibe nem férne még be? 😀
Batman, Robin, Joker, mindenki egy rakáson 😂The terrible towel
amúgy ha lenne egy normális QB a Batman-Robin-Moss 3-s mögött....

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Höri rosszul tudta, waivelték. 😊

Now, as @espn_afceast said, Moss must clear waivers before he's free. Of course, that means the Patriots are 32nd

Childress már a tegnapi meccs után mondta neki h maradjon NE-ben nyugodtan a családjával. 😀 most már lehet tudni h miért. 😂Danna
már szerkesztettem a hsz-t azóta, de továbbra se értem én ezt.

The 0-7 Buffalo Bills have top priority, followed by the Dallas Cowboys and Carolina Panthers (1-6), and 2-6 teams such as the San Francisco 49ers and Denver Broncos. Detroit, Cleveland, and Cincinnati are next in line, but are unlikely to add high-profile receiver at this point in the season.Höri
Whenever a player who has finished the season in which his fourth year of credited service has been earned under the Bert Bell/Pete Rozelle Plan is placed on waivers between February 1 and the trading deadline, his contract will be considered terminated and the player will be completely free at any time...

Ebből úgy tűnik, hogy a trading deadline-ig él csak a szabály, hogy 4 elfogadott idény után már nincs waiver, vagy túl hamar zavarták el a Vikingstól a megszerzése után. Bár ez utóbbi puszta spekuláció.