Minnesota Vikings

38 feliratkozó

több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 18 548 — Vikings fan
Hát ha szerinted BCvel bármi esélyünk lesz a gyűrűre szíved joga a bizakodás, de.... 😀
Ha BC marad én még a playoffba jutást se látom túlságosan fényesen sőt...
Attól hogy utolsó szezonja Favrenak hát letojom ilyen játékkal már rég padon kéne lennie főleg ha még sérült is. Ráadásul T-Jackel valőszínűleg masszívabbak is lennénk.
Azt meg elkezdeni számolgatni hogy AP mikor ég ki azért eléggé felesleges.
Én ha kikapnánk és kivágnák BC-t több esélyt látnék bármi eredményre idén mint amúgy, nah jó ha Favreot végre tényleg rendesen lezúznánk úgy még adnék egy lehetőséget arra hogy elérünk valamit talán BC-vel is.
több mint 13 éve
Pálca Minnesota Vikings Kansas Jayhawks 327 — Vikings fan
ha jól tudom a Pats kapott egy 3. körös draft jogot a Vikingstől Mossért cserébe, most kapnak ők vmit Moss túladásáért? (mármint a Minnesota) Vagy nyertek ezen az üzleten vmit?bebop
A sajtotol rengeteg cikket, a szurkoloktol gunyos rohogest.
Sajat szurkerektol facepalmot.Delonso_
Meg sok FIRE BC üzenetet !
Komolyan mondom ott tartok hogy a hétévégén kapjunk ki sokkal és akkor ki lesz rakva BC. Mi meg elindulhatunk fölfelé utána.Toca
Nekem is eszembe jutott, hogy jobb lenne edzőt buktatni, de utána beláttam, hogy hülyeség. Ezzel a vereséggel elszállna az esély a PO-ra, és pl Pat Williamsnek ez az utolsó szezonja, csak azért tért vissza, hogy gyűrűt nyerjen. Favreról inkább nem is írnék semmit. McKinnie, Hutch sem lesz már fiatalabb, és ki tudja mikor ég ki AP, mint a többi hasonló kaliberű futó(remélem minél később)
több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 18 548 — Vikings fan
ha jól tudom a Pats kapott egy 3. körös draft jogot a Vikingstől Mossért cserébe, most kapnak ők vmit Moss túladásáért? (mármint a Minnesota) Vagy nyertek ezen az üzleten vmit?bebop
A sajtotol rengeteg cikket, a szurkoloktol gunyos rohogest.
Sajat szurkerektol facepalmot.Delonso_
Meg sok FIRE BC üzenetet !
Komolyan mondom ott tartok hogy a hétévégén kapjunk ki sokkal és akkor ki lesz rakva BC. Mi meg elindulhatunk fölfelé utána.
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
ha jól tudom a Pats kapott egy 3. körös draft jogot a Vikingstől Mossért cserébe, most kapnak ők vmit Moss túladásáért? (mármint a Minnesota) Vagy nyertek ezen az üzleten vmit?bebop
A sajtotol rengeteg cikket, a szurkoloktol gunyos rohogest.
Sajat szurkerektol facepalmot.
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
ha jól tudom a Pats kapott egy 3. körös draft jogot a Vikingstől Mossért cserébe, most kapnak ők vmit Moss túladásáért? (mármint a Minnesota) Vagy nyertek ezen az üzleten vmit?bebop
semmit sem kapnak.

több mint 13 éve
bebop 413 — Packers fan
ha jól tudom a Pats kapott egy 3. körös draft jogot a Vikingstől Mossért cserébe, most kapnak ők vmit Moss túladásáért? (mármint a Minnesota) Vagy nyertek ezen az üzleten vmit?

GB
több mint 13 éve
Pálca Minnesota Vikings Kansas Jayhawks 327 — Vikings fan
Szerencsére az AFC-be ment így csak 4 évente kell vele találkozni. Sok sikert neki! (azért kiderült néhány dolog Mossról is, és neméppen szép cselekedetek...)Pálca
Konkrétan mik derültek ki? 😊deepsilver
http://yhoo.it/aFN5Mc- ez elég durva szerintem, meg volt még az a pass interference-s eset
több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 18 548 — Vikings fan
BCnek nagy a szerződése sajna, tavaly sem értettem mért lett hisszabítva...
Viszont a nagyfőnök közel sem elégedett már vele és amennyiben ez a helyzet kicsit durvábra fordul ki lesz vágva. Remélem minnél hamarabb.
Hétvégén ha kiakarják rugatni akkor ki is tudják majd Chillyt én azt mondom ezt a szezont már max akkor lehet menteni ha kikapunk Arizonában (tudom túl optimista vagyok 😀).
Moss meg eddig is ilyen volt. Ha nem érzi jól magát ő tovább áll. Megteheti. Nagyon haragudni se tudok rá mert ha már 3.kört adott érte Chilly meg kellett volna teremteni a feltételeket is amit szerintem elmúlasztott.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Szerencsére az AFC-be ment így csak 4 évente kell vele találkozni. Sok sikert neki! (azért kiderült néhány dolog Mossról is, és neméppen szép cselekedetek...)Pálca
Konkrétan mik derültek ki? 😊
több mint 13 éve
Pálca Minnesota Vikings Kansas Jayhawks 327 — Vikings fan
Szerencsére az AFC-be ment így csak 4 évente kell vele találkozni. Sok sikert neki! (azért kiderült néhány dolog Mossról is, és neméppen szép cselekedetek...)
több mint 13 éve
Pálca Minnesota Vikings Kansas Jayhawks 327 — Vikings fan
-Rice elkezdte az edzéseket, de még nem valószínű a vasárnapi játéka
-Harvin játéka is kétséges. Csakúgy, mint Mossnak neki sem tetszett, hogy nekimentek az első félidőben 4th-nek.
-BC-t nem fogják kivágni, mert előző szezonban hosszabítottak, és sokat kéne neki fizetni

10 perc múlva kiderül hova megy Moss. Ha nem tetszik neki a csapat, akkor azt mondta, hogy nem játszik ebben az évben 😀
több mint 13 éve
Geronimo 151 — Kickoff
Amúgy Moss már nem FA?dande
délután 4 óra ET után lesz az elvileg

több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 310 — Így remélem megfelelek nektek.....
Amúgy Moss már nem FA?
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
szerencse hogy a Lions még nem annyira izmos, és talán a 3. hely meglesz a csoportban.vsanyi132
Azért ez nem biztos.
Bár örülök,hogy beletetted a talán szót.
Én bízom legkevésbé a csapatomban,de most tényleg elindult valami,csak az a kurva sorsolás ne lenne ilyen nehéz. 😉

több mint 13 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 925 — Vikings fan
Sokat számít a többi játékos véleménye a dolgokról. Persze nem az ami kiszivároghat, hanem amit mi nem hallhatunk. Látni viszont látni fogjuk az eredményét az biztos... :/

Lehet el is megy rá a szezon. 😕Paulus
Én biztos vagyok benne hogy rámegy, a PO-hoz koncentrált játék kellene, de vajon kinek jut először a játék az eszébe most a csapat háza táján? A QB egy rokkant nyugdíjas - szó szerint - a HC egy médiazseni, aki egy nyomorult pirosat se tud kellő időben előráncigálni, de ugatni tud, egy hónap után elzavarja a piac legjobb WR-ét, bedobva a lecsóba egy 3. körös pick-et, és még sorolhatnám. Semmi sincs ami az öltözőben arra vinné a srácokat hogy tessék leszarni mi van körülöttük, és csak a játék, sokkal inkább a pályán kívül zajlik az élet. Ez pedig negatív szezon lesz, szerencse hogy a Lions még nem annyira izmos, és talán a 3. hely meglesz a csoportban.

több mint 13 éve
Blevi 8 233 — Lions & Cowboys fan
Attól, hogy bármi is történik, az sokkal jobban átjön a médián, mint a legtöbb csapatnál. Ha siker van, azt is felnagyítják, ha gond van, azt is. Ezt hatványozzák még egyéb tényezők is, mint pl. a tulaj személyisége.atapapa
Ez ok. De nekem ugyanolyan csapat mint a többi. Nem igazán tehet arról egy hazai szurker hogy kint mekkora farok a média vagy JJ.Blevi
Ezt most rossz embernek mondod, mert nekem senkivel sincs bajom csak azért, mert egy adott csapatnak szorít.atapapa
Nem is állítottam ennek az ellenkezőjét 😉 Lehet rosszul jött át.
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Elmondod nekem mitől nem "átlagos" csapat a dallas? Illetve mitől más mint a többi 31?
Blevi
Attól, hogy bármi is történik, az sokkal jobban átjön a médián, mint a legtöbb csapatnál. Ha siker van, azt is felnagyítják, ha gond van, azt is. Ezt hatványozzák még egyéb tényezők is, mint pl. a tulaj személyisége.atapapa
Ez ok. De nekem ugyanolyan csapat mint a többi. Nem igazán tehet arról egy hazai szurker hogy kint mekkora farok a média vagy JJ.Blevi
Ezt most rossz embernek mondod, mert nekem senkivel sincs bajom csak azért, mert egy adott csapatnak szorít.

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
http://sports.espn.go.com/blog/nflnation/post/_/id/30766/possible-interest-in-randy-moss

több mint 13 éve
Blevi 8 233 — Lions & Cowboys fan
Elmondod nekem mitől nem "átlagos" csapat a dallas? Illetve mitől más mint a többi 31?
Blevi
Attól, hogy bármi is történik, az sokkal jobban átjön a médián, mint a legtöbb csapatnál. Ha siker van, azt is felnagyítják, ha gond van, azt is. Ezt hatványozzák még egyéb tényezők is, mint pl. a tulaj személyisége.atapapa
Ez ok. De nekem ugyanolyan csapat mint a többi. Nem igazán tehet arról egy hazai szurker hogy kint mekkora farok a média vagy JJ. Máshol is vannak furcsa tulajok. Én sem szeretem hogy állandóan megy a felhajtás. Ez Magyarország nem Amerika miért kell itthon is annak divatnak lennie mint Amerikában? Pld. itthon is divat utálni a Cowboyst mert az kint is menő. Én ezt az egyet nem szeretem ebben.

De ez itt már nagyon off
több mint 13 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Sokat számít a többi játékos véleménye a dolgokról. Persze nem az ami kiszivároghat, hanem amit mi nem hallhatunk. Látni viszont látni fogjuk az eredményét az biztos... :/

Lehet el is megy rá a szezon. 😕
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Elmondod nekem mitől nem "átlagos" csapat a dallas? Illetve mitől más mint a többi 31?
Blevi
Attól, hogy bármi is történik, az sokkal jobban átjön a médián, mint a legtöbb csapatnál. Ha siker van, azt is felnagyítják, ha gond van, azt is. Ezt hatványozzák még egyéb tényezők is, mint pl. a tulaj személyisége.

több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Jo neked....
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 578 — sapka
Kivancsi leszek a valodi okokra es tortenesekre, ehhez a lepeshez giga durvat kellett muvelni, de persze a csalas az lenne.Delonso_
Nem feltétlen, Childressnek már volt egy hasonló ügye 2006-ban, amikor Karácsonykor kirúgatta Marcus Robinsont, a csapat akkori talán legjobb WR-ét. Egy nappal azután, hogy kritizálta egy interjúban a csapat teljesítményét, vezetését, és szereplését. Másnap Chilly odaállt a kamera elé, és bejelentette, hogy a teljesítménye miatt küldik el a WR-t, aki az elmúlt 3 évben 17 TD-t szerzett. Már akkor mindenki röhögött rajta, és gigantikus PR katasztrófának tartották a nyilatkozatait. Most lehet ugyanezt játszotta el, csak éppen az NFL történetének egyik legjobb WR-ével. 😀gsn
Igen ez valos.
De mi a kivalto ok? Mert hallottam egy Moss beszedet, de ott eleg visszafogott volt.Delonso_
én meg egyszer olvastam egy Harrison gondolatot,,, másodszorra már ő is igen visszafogott volt.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Kivancsi leszek a valodi okokra es tortenesekre, ehhez a lepeshez giga durvat kellett muvelni, de persze a csalas az lenne.Delonso_
Nem feltétlen, Childressnek már volt egy hasonló ügye 2006-ban, amikor Karácsonykor kirúgatta Marcus Robinsont, a csapat akkori talán legjobb WR-ét. Egy nappal azután, hogy kritizálta egy interjúban a csapat teljesítményét, vezetését, és szereplését. Másnap Chilly odaállt a kamera elé, és bejelentette, hogy a teljesítménye miatt küldik el a WR-t, aki az elmúlt 3 évben 17 TD-t szerzett. Már akkor mindenki röhögött rajta, és gigantikus PR katasztrófának tartották a nyilatkozatait. Most lehet ugyanezt játszotta el, csak éppen az NFL történetének egyik legjobb WR-ével. 😀gsn
Igen ez valos.
De mi a kivalto ok? Mert hallottam egy Moss beszedet, de ott eleg visszafogott volt.
több mint 13 éve
Blevi 8 233 — Lions & Cowboys fan
Talán nem véletlen hogy épp ők az egyetlen csapat akit a Lions-on kívül nagy nehezen legyűrtünk... vsanyi132
Talán, de a drámához az ég világon semmi köze a Cowboysnak immáron második éve lassan, Ata csúnyán mellé trafált.gyeek
akkor hívjuk tragédiának 😉

egy "átlagos" csapat szurkolójának a Dallas-t nézve mindig dráma van, bocsiatapapa
Elmondod nekem mitől nem "átlagos" csapat a dallas? Illetve mitől más mint a többi 31?

Hogy ne legyek off, mit gondoltok idén a Vikings D-line miért nem dominál annyira?