Minnesota Vikings

38 feliratkozó

több mint 13 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 925 — Vikings fan
A meccs jól kezdődött. Egyértelműen úgy éreztem a Vikes nyerni fog. Még az első Bears TD sem zökkentett ki. De aztán egyre inkább felhúztam a szemöldököm, és a végén még ráncoltam is.
Nem tudom mi történt, de leeresztet a csapat, és szépen nyugisan elbaszták. A végét már nem is néztem, lekapcsoltam a negyedeik negyed közepe-vége felé.

Ennyire simán leadni egy akár könnyen nyerhető meccset. És nem először látom, hogy szétesik a csapat. Pedig mint írtam ,ez egy kiváló gárda lehetne, de csak mint csapat. Hogy Favre bújócskájának mennyi szerepe van ebben, vagy Chillynek, nem tudom megítélni, de van.ulpianus
Teljesen egyet értek, a meccs elején megvolt az esély akár a sima győzelemre is, aztán szép lassan elbuktuk. A vicc hogy a Bears sem volt jó, egy közepes formával nyerni kellett volna ellenük, de ez sem volt meg. Komoly gond lehet az öltözőben, a szünet után nem harapott a csapat, sőt.

Kár ezért a szezonért, a harmadik helyért is verseny lesz ha így folytatjuk. Nem hiszem hogy QB-kat kellene próbálgatni, jövő évi draft ha lesz a mi választásunkról fog szólni, ott kell húzni valami igazán nagyot. Chilli nyilván azért volt nagyvonalú a Moss-ért adott pick-el mert már sejtette hogy "előkelő" helyen fogunk választani az elején....

több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 631
... Azaz érzésem hogy a GB meccset behúzzuk... Toca
Nekem is van egy olyan érzésem, hogy olyanok lesztek, mint a Dallas ezen a héten a Giants ellen.... :/Gergőbácsi
Dallasban azért kivágtak egy edzőt, pontosan ezért írtam amit írtam pár hsz-el feljebb 😊 Childressel nem lesz meg, mással igen. Egy új arccal (az elején legalábbis) odateszik majd magukat a srácok és ez egy ilyen erős keret esetén ez gondot okozhatNA. De Chili itt lesz még 20 év múlva is 😛
több mint 13 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 670 — Packers Suicide Squad
... Azaz érzésem hogy a GB meccset behúzzuk... Toca
Nekem is van egy olyan érzésem, hogy olyanok lesztek, mint a Dallas ezen a héten a Giants ellen.... :/

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 18 647 — Vikings fan
Az kéne még hogy Croylera is elfecséreljünk valami cetlit...
több mint 13 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 942 — Chiefs fan
amúgy simán vinném a helyetekbe tőlünk croyle-t favre helyett, hogy ne legyen hiányotok az öreg távollétében
igazi beleszarok eleresztem azt a rohadt labdát akkor és erősek a kezeim gunslinger gyerek
a TD-INT mutatót meg úgyis megszoktátok a szezonban
😊
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 801 — SuperLOL
A meccs jól kezdődött. Egyértelműen úgy éreztem a Vikes nyerni fog. Még az első Bears TD sem zökkentett ki. De aztán egyre inkább felhúztam a szemöldököm, és a végén még ráncoltam is.
Nem tudom mi történt, de leeresztet a csapat, és szépen nyugisan elbaszták. A végét már nem is néztem, lekapcsoltam a negyedeik negyed közepe-vége felé.

Ennyire simán leadni egy akár könnyen nyerhető meccset. És nem először látom, hogy szétesik a csapat. Pedig mint írtam ,ez egy kiváló gárda lehetne, de csak mint csapat. Hogy Favre bújócskájának mennyi szerepe van ebben, vagy Chillynek, nem tudom megítélni, de van.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 18 647 — Vikings fan
Mi lesz hamarabb Chilly kirugása vagy hogy Favre visszavonul? Nehéz kérdés.
Azaz érzésem hogy a GB meccset behúzzuk vagy lesz mire fogni a vereséget, Skinstől idegenben nem szégyen kikapni, Billst talán még mi is elverjük és akkor a szezon vége előtt már minek kirúgni.
Aztán szezon után Favrera kenik a balhét esetleg az OC kivágják ,de Chilly marad.
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 631
Remélem Childresst csak a packers meccs után basszátok ki.
több mint 13 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Ez a szezon elúszott végleg. Kurva gyenge teljesítmény. Nagyrészt lélektelen játék. Ez a legnagyobb baj egyébként.

A WR állományunk a meccs végén igen félelmetes képet mutatott a pályán. Teljesen feleslegesen erőltettük sérült lábbal Percyt is a visszahordásban.
több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 18 647 — Vikings fan
TO mutatónk ligautolsó -11el , Papó fenomenális 10 TD 21 labdaeladásnál jár és akkor kérdezik hogy mért hisszük hogy T-Jack-el jobbak lennénk ?
Mondjuk nehéz úgy dobni hogy top3 WRünk egymás mellett ül a padon de ez akkor is félelmetesen fos forma Favretól...
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Ugy tűnik elment a hajó a Vikingeknek. Sajnálom.
több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 18 647 — Vikings fan
Oké az egyheti optimista/full optimista hozzáállást belökjük a gödörbe és amint lenyugodtam írok hogy miként lökném be abba a gödörbe Chillyt is . Ez nem a mi szezonunk el kell fogadni. Én most kezdeném kipróbálni a QBkat szépen sorba.
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Kérdés, ki hisz neki.
http://sports.espn.go.com/nfl/news/story?id=5794477undisputedly
Tényleg nem fog játszani 2011ben mivel nem lesz szezon.
De 2012ben megfiatalodva tér vissza.
Persze egész nyáron át tartó huzavona után.
Bohóc.

több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 714 — SuperBowl Champions 2013/2014
Kérdés, ki hisz neki.
http://sports.espn.go.com/nfl/news/story?id=5794477
több mint 13 éve
Giri Chicago Bears 19
nembaj, így legalább bizakodhatnak... 😊Divat
Divat azért had bizakodjunk! 😀 Nem gondoltam volna hogy te is! 😀Giri
És abba belegondoltál hogy az avatarod AP 224 yardos meccséről van? 😀 😛Toca
Remélhetőleg vasárnap nem ez lesz! 😊

több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 321 — "Grammar maci"
Bocs, méghogy 3-6... 😊 Reggel van nekem nagyon.-Kipsta- *MDB*
Én aláírom hogy így álljatok, csak az ilyen ébredéssel várjuk meg a hétfő reggelt 😛 😂davemayer
Tuuudtam, hogy erre lecsapnak a medvék. 😊
Máskor először a kávézom egyet, csak utána írok.

SKOL VIKES!-Kipsta- *MDB*
javaslom a "szerkeszt" gombot ha nem akarod így feldobni a lasztit 😀

így: 😂

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 18 647 — Vikings fan
Tuuudtam, hogy erre lecsapnak a medvék. 😊
Máskor először a kávézom egyet, csak utána írok.

SKOL VIKES!-Kipsta- *MDB*
nembaj, így legalább bizakodhatnak... 😊Divat
Divat azért had bizakodjunk! 😀 Nem gondoltam volna hogy te is! 😀Giri
És abba belegondoltál hogy az avatarod AP 224 yardos meccséről van? 😀 😛
több mint 13 éve
Giri Chicago Bears 19
Én aláírom hogy így álljatok, csak az ilyen ébredéssel várjuk meg a hétfő reggelt 😛 😂davemayer
Tuuudtam, hogy erre lecsapnak a medvék. 😊
Máskor először a kávézom egyet, csak utána írok.

SKOL VIKES!-Kipsta- *MDB*
nembaj, így legalább bizakodhatnak... 😊Divat
Divat azért had bizakodjunk! 😀 Nem gondoltam volna hogy te is! 😀

több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Bocs, méghogy 3-6... 😊 Reggel van nekem nagyon.-Kipsta- *MDB*
Én aláírom hogy így álljatok, csak az ilyen ébredéssel várjuk meg a hétfő reggelt 😛 😂davemayer
Tuuudtam, hogy erre lecsapnak a medvék. 😊
Máskor először a kávézom egyet, csak utána írok.

SKOL VIKES!-Kipsta- *MDB*
nembaj, így legalább bizakodhatnak... 😊

|
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Bocs, méghogy 3-6... 😊 Reggel van nekem nagyon.-Kipsta- *MDB*
Én aláírom hogy így álljatok, csak az ilyen ébredéssel várjuk meg a hétfő reggelt 😛 😂davemayer
Tuuudtam, hogy erre lecsapnak a medvék. 😊
Máskor először kávézom egyet, csak utána írok.

SKOL VIKES!
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 321 — "Grammar maci"
Bocs, méghogy 3-6... 😊 Reggel van nekem nagyon.-Kipsta- *MDB*
Én aláírom hogy így álljatok, csak az ilyen ébredéssel várjuk meg a hétfő reggelt 😛 😂

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Bocs, méghogy 3-6... 😊 Reggel van nekem nagyon.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Szerintem minden Viking boldogabb most mint az elmúlt hetekben,
mert értelmes játékot láttunk a Cards ellen a végjátékban. (és még győztünk is... 😊 ) Nem lehet a 3-6 miatt lenézni minket, mert a csapat jó, csak ahogy Toca is írta sok volt a "sz*rból" eddig idén. Túl sok. Éppen ideje hogy jól menjenek a dolgok.
Látjátok milyen kevés pozitívum elég nekünk ahhoz hogy másként lássuk a világot. Szerintem meglesz a PO, mert meg kell hogy legyen. Nekünk az a dolgunk hogy bízzunk a csapatban, és bízunk is, pedig Istenemre mondom, utáljuk Chillyt 😀 )

SKOL VIKES!
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 321 — "Grammar maci"
Fura azért h ez A Cards elleni szuperhős Favre OT győzelem dob fel azért ennyire h így számolgatsz...nemtudom én sem mernék ilyeneket...és attól még h a Packers fél csapat IR,messze esélyesebbek ellenetek akár otthon akár idegenben...mi nem,de ez máskérdés....nagyon nagy lett az optimizmus Minnesotában😊anfernee
Nem Favre dobott fel hanem a csapat többi része.
Mitől ennyivel esélyesebb a GB??? Te mondjuk láttad az előző GB-Vikes meccset vagy csak dobálózol a számokkal hogy a GBnek 6-3ja van nekünk meg csak 3-5ünk. Az előző meccset is le kellett volna hozni mert azon a meccsen sem azért nyert a GB mert mennyire jobb volt mint mi...
Amúgy igen, optimista vagyok muszáj . 😀 De azért nem vagyunk verhetetlenek csak bízom benne a sok szívás amit nyaltunk eddig ,talán egyszer vissza is jön. Meg talán hazai pályán felénk lejt majd a pálya picit jobban.
A macikat meg D-Fal miatt kell elvernünk mert ha azt szétkapjuk akkor nyert ügy. És azért jelentős különbség van a 2 fal között amit meg kell mutatni és akkor elhozhatjuk a Bears ellenit a Soldierről is.Toca
Nem a számokkal dobálozok,Packers kb minden meccsét láttam,meg a ti utolsó két meccseteket és ez alapján mondom.Te hány GB meccset láttál?Rendben lehet a messze esélyesebb kicsit erős ahogy írtátok és a kettő között lehet az igazság,de messze egységesebb a Packers,sok sérülés ellenére jó meccseket hoznak,Rodgers meg iszonyat.De ez az nfl,1 meccsen teljesen mind1 ki az esélyesebb,nem lehet előre számolgatni,bármi lehet.Tüsi meg ahogy írta tavaly a ti SB esélyes jó formában lévő csapatotok veszített a Soldieren...50-50anfernee
Plusz még fontos is lett volna tavaly a Vikesnak az a meccs, amiatt nem játszottak otthon a POban ami így utólag lehet hogy a SB-ba került (kicsit büszke is vok a csapatomra ezért 😛 ).

Jó meccset várok és azt sajnos amit ott a második félidőben láttam, csak hát az első félidő nélkül... Ha tudjuk siettetni/sackelni/fumblizni Favre-ot akkor talán 50-50, egyébként sajnos szétdobáljátok a secondarynket + AP csinál annyi futást hogy rá is kell figyelni. Jó meccset mindenkinek!

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
anfernee Chicago Bears 466 — Bears fan
Jó hát biztosra én se mondanám. Kicsit felfokozott állapotban írtam hogy tuti behuzzuk mert feldobott hogy végre értelmes játékot látok a csapattól.
Mondjuk most így meg is nőttek az elvárásaim a csapattal szemben a következő 4 meccsre 3-1 nél risszabb eredménnyel nem számolok egy FedExi buktával. 😀

Persze még mindig tartok a Chilly-Favre kombó csodájától hogy egy megnyerhető vagy megnyert meccset bukunk sorba megint...Toca
Fura azért h ez A Cards elleni szuperhős Favre OT győzelem dob fel azért ennyire h így számolgatsz...nemtudom én sem mernék ilyeneket...és attól még h a Packers fél csapat IR,messze esélyesebbek ellenetek akár otthon akár idegenben...mi nem,de ez máskérdés....nagyon nagy lett az optimizmus Minnesotában😊anfernee
Nem Favre dobott fel hanem a csapat többi része.
Mitől ennyivel esélyesebb a GB??? Te mondjuk láttad az előző GB-Vikes meccset vagy csak dobálózol a számokkal hogy a GBnek 6-3ja van nekünk meg csak 3-5ünk. Az előző meccset is le kellett volna hozni mert azon a meccsen sem azért nyert a GB mert mennyire jobb volt mint mi...
Amúgy igen, optimista vagyok muszáj . 😀 De azért nem vagyunk verhetetlenek csak bízom benne a sok szívás amit nyaltunk eddig ,talán egyszer vissza is jön. Meg talán hazai pályán felénk lejt majd a pálya picit jobban.
A macikat meg D-Fal miatt kell elvernünk mert ha azt szétkapjuk akkor nyert ügy. És azért jelentős különbség van a 2 fal között amit meg kell mutatni és akkor elhozhatjuk a Bears ellenit a Soldierről is.Toca
Nem a számokkal dobálozok,Packers kb minden meccsét láttam,meg a ti utolsó két meccseteket és ez alapján mondom.Te hány GB meccset láttál?Rendben lehet a messze esélyesebb kicsit erős ahogy írtátok és a kettő között lehet az igazság,de messze egységesebb a Packers,sok sérülés ellenére jó meccseket hoznak,Rodgers meg iszonyat.De ez az nfl,1 meccsen teljesen mind1 ki az esélyesebb,nem lehet előre számolgatni,bármi lehet.Tüsi meg ahogy írta tavaly a ti SB esélyes jó formában lévő csapatotok veszített a Soldieren...50-50

"Do or Do not. There is no try."