Minnesota Vikings

38 feliratkozó

több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 18 647 — Vikings fan
A macikat meg D-Fal miatt kell elvernünk mert ha azt szétkapjuk akkor nyert ügy. És azért jelentős különbség van a 2 fal között amit meg kell mutatni és akkor elhozhatjuk a Bears ellenit a Soldierről is.Toca
tavaly is brutál nagy különbség volt nemcsak a falak, hanem úgy kompletten a két csapat között. Két ellentétes félidő után egy drámai OTben mégis mi nyertünk. Nyílván nagy erősségetek lehet a DL ha jó formában játszik, de nekünk is megvannak a nyerőpontjaink. Jobb csapatnak tartalak titeket, mi viszont talán egységesebbek vagyunk, ráadásul otthon játszunk, ahol még egy vereség már igencsak kellemetlen lenne. Szoros küzdelemre számítok.tüsi91
Én már nálatok is megírtam hogy kemény meccs lesz. Valószínűleg 1-2 hiba fog dönteni . Nekem az a véleményem hogy a ti csapatotok ha elit formában van jobb mint a mienk, csak eléggé kiegyensúlyozatlanok vagytok, nekünk meg most nagyon kell a win és talán felszállóágban is vagyunk ezért érzem hogy nyerünk,de hogy szoros lesz az tuti.
több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
A macikat meg D-Fal miatt kell elvernünk mert ha azt szétkapjuk akkor nyert ügy. És azért jelentős különbség van a 2 fal között amit meg kell mutatni és akkor elhozhatjuk a Bears ellenit a Soldierről is.Toca
tavaly is brutál nagy különbség volt nemcsak a falak, hanem úgy kompletten a két csapat között. Két ellentétes félidő után egy drámai OTben mégis mi nyertünk. Nyílván nagy erősségetek lehet a DL ha jó formában játszik, de nekünk is megvannak a nyerőpontjaink. Jobb csapatnak tartalak titeket, mi viszont talán egységesebbek vagyunk, ráadásul otthon játszunk, ahol még egy vereség már igencsak kellemetlen lenne. Szoros küzdelemre számítok.
több mint 13 éve
Pálca Minnesota Vikings Kansas Jayhawks 327 — Vikings fan
Gyorshírek:
-Favre ezentúl kihagyja a szerdai edzéseket és csak csütörtökönként kezdi el a hetet
-Rice nem biztos, hogy játszik a Bears ellen
-Harvinnak elöjött újra a migrénje...
több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 18 647 — Vikings fan
Az hogy győzelmet vártok felfogható, de ennyire biztosra venni az szerintem enyhén szólva necces.JayB
Jó hát biztosra én se mondanám. Kicsit felfokozott állapotban írtam hogy tuti behuzzuk mert feldobott hogy végre értelmes játékot látok a csapattól.
Mondjuk most így meg is nőttek az elvárásaim a csapattal szemben a következő 4 meccsre 3-1 nél risszabb eredménnyel nem számolok egy FedExi buktával. 😀

Persze még mindig tartok a Chilly-Favre kombó csodájától hogy egy megnyerhető vagy megnyert meccset bukunk sorba megint...Toca
Fura azért h ez A Cards elleni szuperhős Favre OT győzelem dob fel azért ennyire h így számolgatsz...nemtudom én sem mernék ilyeneket...és attól még h a Packers fél csapat IR,messze esélyesebbek ellenetek akár otthon akár idegenben...mi nem,de ez máskérdés....nagyon nagy lett az optimizmus Minnesotában😊anfernee
Nem Favre dobott fel hanem a csapat többi része.
Mitől ennyivel esélyesebb a GB??? Te mondjuk láttad az előző GB-Vikes meccset vagy csak dobálózol a számokkal hogy a GBnek 6-3ja van nekünk meg csak 3-5ünk. Az előző meccset is le kellett volna hozni mert azon a meccsen sem azért nyert a GB mert mennyire jobb volt mint mi...
Amúgy igen, optimista vagyok muszáj . 😀 De azért nem vagyunk verhetetlenek csak bízom benne a sok szívás amit nyaltunk eddig ,talán egyszer vissza is jön. Meg talán hazai pályán felénk lejt majd a pálya picit jobban.
A macikat meg D-Fal miatt kell elvernünk mert ha azt szétkapjuk akkor nyert ügy. És azért jelentős különbség van a 2 fal között amit meg kell mutatni és akkor elhozhatjuk a Bears ellenit a Soldierről is.
több mint 13 éve
CharlieF Minnesota Vikings Notre Dame Fighting Irish 765
Fura azért h ez A Cards elleni szuperhős Favre OT győzelem dob fel azért ennyire h így számolgatsz...nemtudom én sem mernék ilyeneket...és attól még h a Packers fél csapat IR,messze esélyesebbek ellenetek akár otthon akár idegenben...mi nem,de ez máskérdés....nagyon nagy lett az optimizmus Minnesotában😊anfernee
Na azért ez is erős kicsit, hogy a GB "messze esélyesebb" Minneapolisban, mint a Vikes. Valahol a kettő között lehet az igazság. Tény, hogy eddig jobb formát mutattak, de a két csapat játékosállománya, illetve azok összevetése szerintem nem GB fölényt mutat, sőt.
Egyébként meg kicsit feljebb azon erősködött mindenki, hogy idén bárki bárkit elkaphat. Akkor meg nem mindegy, ki az esélyesebb?
több mint 13 éve
anfernee Chicago Bears 466 — Bears fan
Nem minden meccsünket csalják el a bírók és talán Chilly is 10ből 1x jól bedobja majd redflaget jókor. 😀
Amúgy az előző meccs után nem értem miért okoz bárkinek akkor meglepetést hogy itthon győzelmet várunk a GB ellen ?Toca
Az hogy győzelmet vártok felfogható, de ennyire biztosra venni az szerintem enyhén szólva necces.JayB
Jó hát biztosra én se mondanám. Kicsit felfokozott állapotban írtam hogy tuti behuzzuk mert feldobott hogy végre értelmes játékot látok a csapattól.
Mondjuk most így meg is nőttek az elvárásaim a csapattal szemben a következő 4 meccsre 3-1 nél risszabb eredménnyel nem számolok egy FedExi buktával. 😀

Persze még mindig tartok a Chilly-Favre kombó csodájától hogy egy megnyerhető vagy megnyert meccset bukunk sorba megint...Toca
Fura azért h ez A Cards elleni szuperhős Favre OT győzelem dob fel azért ennyire h így számolgatsz...nemtudom én sem mernék ilyeneket...és attól még h a Packers fél csapat IR,messze esélyesebbek ellenetek akár otthon akár idegenben...mi nem,de ez máskérdés....nagyon nagy lett az optimizmus Minnesotában😊

"Do or Do not. There is no try."
több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 18 647 — Vikings fan
Elfogultság nélkül, hogy lehet kevés realitást látni egy esetleges GB elleni zakóban? 😊JayB
Nem minden meccsünket csalják el a bírók és talán Chilly is 10ből 1x jól bedobja majd redflaget jókor. 😀
Amúgy az előző meccs után nem értem miért okoz bárkinek akkor meglepetést hogy itthon győzelmet várunk a GB ellen ?Toca
Az hogy győzelmet vártok felfogható, de ennyire biztosra venni az szerintem enyhén szólva necces.JayB
Jó hát biztosra én se mondanám. Kicsit felfokozott állapotban írtam hogy tuti behuzzuk mert feldobott hogy végre értelmes játékot látok a csapattól.
Mondjuk most így meg is nőttek az elvárásaim a csapattal szemben a következő 4 meccsre 3-1 nél risszabb eredménnyel nem számolok egy FedExi buktával. 😀

Persze még mindig tartok a Chilly-Favre kombó csodájától hogy egy megnyerhető vagy megnyert meccset bukunk sorba megint...
több mint 13 éve
Pálca Minnesota Vikings Kansas Jayhawks 327 — Vikings fan
Egy ember véleménye alapján hiba lenne általánosítani, szerintem a többi Vikings fan ennyire nem magabiztos.
Az tény, hogy az odavágón két hasonló erősségű csapat találkozott, és bizakodunk, hogy a visszavágón a hazai pálya a Vikings felé dönti a mérleg nyelvét.
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 631
Elfogultság nélkül, hogy lehet kevés realitást látni egy esetleges GB elleni zakóban? 😊JayB
Nem minden meccsünket csalják el a bírók és talán Chilly is 10ből 1x jól bedobja majd redflaget jókor. 😀
Amúgy az előző meccs után nem értem miért okoz bárkinek akkor meglepetést hogy itthon győzelmet várunk a GB ellen ?Toca
Az hogy győzelmet vártok felfogható, de ennyire biztosra venni az szerintem enyhén szólva necces.
több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 18 647 — Vikings fan
Elfogultság nélkül, hogy lehet kevés realitást látni egy esetleges GB elleni zakóban? 😊JayB
Nem minden meccsünket csalják el a bírók és talán Chilly is 10ből 1x jól bedobja majd redflaget jókor. 😀
Amúgy az előző meccs után nem értem miért okoz bárkinek akkor meglepetést hogy itthon győzelmet várunk a GB ellen ?
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 631
Elfogultság nélkül, hogy lehet kevés realitást látni egy esetleges GB elleni zakóban? 😊
több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 714 — SuperBowl Champions 2013/2014
Azért vélem így, mert ebben a szezonban végképp nem lehet számolgatni. Az a GB amely keretének fele IR-en van, lenullázza a Jetst, az a Cleveland amely csak alakulóban van, bucira veri a Hazafiakat, az a Seahawks amely teljesen szétesett elkente a Chargerszt, a Jax pedig elkapja Manningéket. Ha te ki mered jelenteni,hogy 100%,hogy veritek a GB-t otthon az a tedolgod. De én egy NewYorki vendégszereplés után nem tenném. Az,hogy a macikat kétszer biztosra húzod, az is túlzás szerintem.
A lényeg,hogy azért mert megvertetek egy vergődő Cardinalst, még nem kell PO-t vízionálni. Nagyon elcseszte a stáb az éveteket.undisputedly
Látom nem érted. Nem arra vagyunk bizakodóak hogy elvertük a Cardsot. Arra vagyunk bizakodóak hogy a mutatott játék kb. 3x jobb volt. Értem én hogy nehéz számolgatni,de én bizakodó vagyok azért az otthoni meccseinke 90% ba hozzuk ,ha Giantsen kivül megver valaki minket az meglepetés nálam maximálisan.
Mwg hát ő a végére szoktak kipukkadni. 😊
Persze az is lehet hogy most ver minket a Maci sereg meg a GB is, de azért ennek kevés realitását látom.Toca
Tisztában vagyok vele,hogy a mutatott játék alapján bizakodtok. De ahogyan írtam, még egy jó formában lévő Vikes sem mehet biztosra idén. Nincs 100% idén. Még a nyeretlen Buffalo ellen sem adnám biztosra a Steelerst. Nemhogy a Vikest egy GB-Chi ellen. És ezt nem sértésként mondom. De Favre még mindig bizonytalan pont a csapatban. Ha egálban álltok 4.negyedben, akkor meg Childress tolja el.
több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 18 647 — Vikings fan
http://www.youtube.com/watch?v=co92VLI5Nn0
Lehet ez mentette meg a szezonunkat. Mekkora Camarillotól. 😀
több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 18 647 — Vikings fan
Azért vélem így, mert ebben a szezonban végképp nem lehet számolgatni. Az a GB amely keretének fele IR-en van, lenullázza a Jetst, az a Cleveland amely csak alakulóban van, bucira veri a Hazafiakat, az a Seahawks amely teljesen szétesett elkente a Chargerszt, a Jax pedig elkapja Manningéket. Ha te ki mered jelenteni,hogy 100%,hogy veritek a GB-t otthon az a tedolgod. De én egy NewYorki vendégszereplés után nem tenném. Az,hogy a macikat kétszer biztosra húzod, az is túlzás szerintem.
A lényeg,hogy azért mert megvertetek egy vergődő Cardinalst, még nem kell PO-t vízionálni. Nagyon elcseszte a stáb az éveteket.undisputedly
Látom nem érted. Nem arra vagyunk bizakodóak hogy elvertük a Cardsot. Arra vagyunk bizakodóak hogy a mutatott játék kb. 3x jobb volt. Értem én hogy nehéz számolgatni,de én bizakodó vagyok azért az otthoni meccseinke 90% ba hozzuk ,ha Giantsen kivül megver valaki minket az meglepetés nálam maximálisan.
Mwg hát ő a végére szoktak kipukkadni. 😊
Persze az is lehet hogy most ver minket a Maci sereg meg a GB is, de azért ennek kevés realitását látom.
több mint 13 éve
CharlieF Minnesota Vikings Notre Dame Fighting Irish 765
Azért vélem így, mert ebben a szezonban végképp nem lehet számolgatni. Az a GB amely keretének fele IR-en van, lenullázza a Jetst, az a Cleveland amely csak alakulóban van, bucira veri a Hazafiakat, az a Seahawks amely teljesen szétesett elkente a Chargerszt, a Jax pedig elkapja Manningéket. Ha te ki mered jelenteni,hogy 100%,hogy veritek a GB-t otthon az a tedolgod. De én egy NewYorki vendégszereplés után nem tenném. Az,hogy a macikat kétszer biztosra húzod, az is túlzás szerintem.
A lényeg,hogy azért mert megvertetek egy vergődő Cardinalst, még nem kell PO-t vízionálni. Nagyon elcseszte a stáb az éveteket.undisputedly
Na, hát éppen itt van a kutya elásva! Ez egy elég kusza, összevissza verős szezon a tavalyihoz képest. Tavaly ilyenkor még hány csapat állt 100%-al? És ugyanezek a csapatok hogyan állnak most?
Visszatérve a Vikes-ra már a szezon előtt leírtuk, hogy az első 8 forduló nekünk nagyon kemény. Egyedül a Miamit tartom olyan vereségnek, ami nem volt várható, illetve reménykedtünk egy idegenbeli GB sikerben (de csak titokban 😛 ). Tavaly az első 6 fordulóban (6-0) idegenben csak olyan csapatokkal játszottunk, akik később igen előkelő draft pozíciót kapartak össze (Browns, Rams, Lions), és a hazaiak sem voltak lehetetlenül nehezek (49-ers, Packers, Ravens) de így sem voltak ezek gálameccsek, sőt. Az idei schedule több klasszissal nehezebb. Azt is tudjuk már egy ideje, hogy idén a pozitív mérleg már sok mindenre jó lehet, nem kell mondjuk 14-2 a biztos PO-hoz, éppen a sok meglepetés eredmény miatt.
Nálunk a lényeg nem a 3-5, hanem a mutatott játék. (Favre elmehet a jó p...csába, hogy kézműtét után ellógta a TC-t, így aztán kellett neki kb. 6 forduló, hogy a dobásait összerakja.) Szerintem a mutatott játékunk kezd alakulni, majd most fog kiderülni, hogy ez mire lesz elég. 1-2 vereség még belefér, csak lehetőleg ne csoportrivális ellen legyen.
több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 714 — SuperBowl Champions 2013/2014
Érthetetlen lesz, ha a Vikings nem képes ezzel a gárdával POba jutni, már ha így lesz persze. De olyan ez, mint a Steelers tavaly, valószínű kiesnek, és ezért sokan szurkolnak, mert ha mégsem, akkor nagyon nehéz ellenfelek. Így "mindenkinek" jobb ha már be sem jutnak.ulpianus
3-5 -el állnak egy olyan csoportban ahol ott van még a 6-3as GB az 5-3as Chicago és a 2-6os Detroit 😉
Kétszer játszik a Vikes a Macikkal, egyszer a Sajtfejűekkel, egyszer a Giantsel -azzal a NewYorkkal amelyik a liga talán legerősebb csoportjában van, és minden egyes győzelem az életüket jelentheti- , a Sasokról nem is beszélve, akiknek tapadni kell az Óriásokra. Megvertétek a gyenge ,vezér nélküli Cardinalst hosszabbításban. A jelenlegi streak 1 W. Aki innen PO-ba várja a csapatot az vagy tud valamit, vagy nem értette amit írok.undisputedly
Én jövök cáfolni mert kitartok a csapat mellett. Macikat 2x le kell hozni. 5-3al állnak igen de korántsem érzem verhetetlennek őket.Off-faluk kvázi nincs ha a def-falunk rendesen játszik le kell hozni. GB-t itthon verni kell, az idegenbeli meccshez is feltudnék sorolni egykét dolgot de ezt már hagyjuk otthon behúzzuk tuti biztos.
Nem értem mért iylen esélytelen ha kövi 2 meccset hozzuk legrosszabb esetben is 1 meccsre vagyunk a divizió elsőségtől. Nah most ha megnézzük hogy azért a fél GB IRen van ráadásul a 3 csapatból messze nekünk a legkönnyebb a hátralévő sorsolásunk nem értem mért annyira irreális számodra a palyoff.
Persze ha a következő 2 meccsen bármelyiekt bukjuk akkor már más a helyzet de én bízom a csapatban.
Amúgy meg a Gaints jöjjön csak hozzánk azért nálunk nem olyan könnyű nyerni mint hinnéd a 3-5ből...

Amúgy számomra kicsit érdekes tavaly túl volt sztárolva a gárda, most meg azt érzem mindenki lenéz minket pedig nem fogunk mi végig úgy játszani mint év elején és nem lesz akkora pechünk mint jópár meccsen az elején.
Most nem azért de kb centiken múlt hogy msot akár nem 6-2 vel állunk úgyhogy gyakorlatilag semmit nem tettünk le idén abból ami a csapatban van.Toca
Azért vélem így, mert ebben a szezonban végképp nem lehet számolgatni. Az a GB amely keretének fele IR-en van, lenullázza a Jetst, az a Cleveland amely csak alakulóban van, bucira veri a Hazafiakat, az a Seahawks amely teljesen szétesett elkente a Chargerszt, a Jax pedig elkapja Manningéket. Ha te ki mered jelenteni,hogy 100%,hogy veritek a GB-t otthon az a tedolgod. De én egy NewYorki vendégszereplés után nem tenném. Az,hogy a macikat kétszer biztosra húzod, az is túlzás szerintem.
A lényeg,hogy azért mert megvertetek egy vergődő Cardinalst, még nem kell PO-t vízionálni. Nagyon elcseszte a stáb az éveteket.
több mint 13 éve
Pálca Minnesota Vikings Kansas Jayhawks 327 — Vikings fan
Állítólag érdeklődik a Vikings Al Harris után. Én nagyon nem örülnék neki, pedig ráférne a csapatra egy jó CB, de ő már nem az véleményem szerint.
A Bears ellen pedig lehet láthatunk pár no huddlet az offensetől, mert nagyon jól ment ez a Cards ellen, és Chilly-ék fontolóra veszik. Favrenak ez nagyobb szabadságot adna a playhívásokban, ilyenkor általában 3-4 WR van fenn a pályán és egy-egy futójátékkal AP-nek is több terület nyílhatna, ha a passz is menne.
Rice pedig akár 20-30 snapet játszhat a Macik ellen.
több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 18 647 — Vikings fan
Érthetetlen lesz, ha a Vikings nem képes ezzel a gárdával POba jutni, már ha így lesz persze. De olyan ez, mint a Steelers tavaly, valószínű kiesnek, és ezért sokan szurkolnak, mert ha mégsem, akkor nagyon nehéz ellenfelek. Így "mindenkinek" jobb ha már be sem jutnak.ulpianus
3-5 -el állnak egy olyan csoportban ahol ott van még a 6-3as GB az 5-3as Chicago és a 2-6os Detroit 😉
Kétszer játszik a Vikes a Macikkal, egyszer a Sajtfejűekkel, egyszer a Giantsel -azzal a NewYorkkal amelyik a liga talán legerősebb csoportjában van, és minden egyes győzelem az életüket jelentheti- , a Sasokról nem is beszélve, akiknek tapadni kell az Óriásokra. Megvertétek a gyenge ,vezér nélküli Cardinalst hosszabbításban. A jelenlegi streak 1 W. Aki innen PO-ba várja a csapatot az vagy tud valamit, vagy nem értette amit írok.undisputedly
Én jövök cáfolni mert kitartok a csapat mellett. Macikat 2x le kell hozni. 5-3al állnak igen de korántsem érzem verhetetlennek őket.Off-faluk kvázi nincs ha a def-falunk rendesen játszik le kell hozni. GB-t itthon verni kell, az idegenbeli meccshez is feltudnék sorolni egykét dolgot de ezt már hagyjuk otthon behúzzuk tuti biztos.
Nem értem mért iylen esélytelen ha kövi 2 meccset hozzuk legrosszabb esetben is 1 meccsre vagyunk a divizió elsőségtől. Nah most ha megnézzük hogy azért a fél GB IRen van ráadásul a 3 csapatból messze nekünk a legkönnyebb a hátralévő sorsolásunk nem értem mért annyira irreális számodra a palyoff.
Persze ha a következő 2 meccsen bármelyiekt bukjuk akkor már más a helyzet de én bízom a csapatban.
Amúgy meg a Gaints jöjjön csak hozzánk azért nálunk nem olyan könnyű nyerni mint hinnéd a 3-5ből...

Amúgy számomra kicsit érdekes tavaly túl volt sztárolva a gárda, most meg azt érzem mindenki lenéz minket pedig nem fogunk mi végig úgy játszani mint év elején és nem lesz akkora pechünk mint jópár meccsen az elején.
Most nem azért de kb centiken múlt hogy msot akár nem 6-2 vel állunk úgyhogy gyakorlatilag semmit nem tettünk le idén abból ami a csapatban van.
több mint 13 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 925 — Vikings fan
A Pats ellen volt az a pillanat, hogy egy győzelemmel meg tudtuk volna fordítani a szezont. Az említett meccsek mind hozhatók persze, de papírforma alapján nem vagyunk már PO esélyesek, a wild card-hoz is csoda kellene. A Cards elleni meccsen a harmadik negyedben azt mondtam kikaptunk, és nem hittem benne hogy nyerhetünk, csak a csoda segíthet... és megtörtént, ami igazából nem csoda volt, hanem egy kicsi a tavalyi Vikes-ból. Ezzel azt akarom mondani, hogy ha úgy tetszik nekünk mostantól minden meccs PO, és meglátjuk mire lesz elég. Kerülhet még hullámvölgybe más is, és ne felejtsük el, november december az a két hónap, amikor igazán jól kell játszani. A rosszat letudtuk bőven, ha nem is férünk be a PO-ba jó lenne az utolsó fordulóban még számolgatni. Akkor már elégedett leszek, és a végén a Lions elleni csoportderbi hab lehet a tortán 😊

több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 714 — SuperBowl Champions 2013/2014
Érthetetlen lesz, ha a Vikings nem képes ezzel a gárdával POba jutni, már ha így lesz persze. De olyan ez, mint a Steelers tavaly, valószínű kiesnek, és ezért sokan szurkolnak, mert ha mégsem, akkor nagyon nehéz ellenfelek. Így "mindenkinek" jobb ha már be sem jutnak.ulpianus
3-5 -el állnak egy olyan csoportban ahol ott van még a 6-3as GB az 5-3as Chicago és a 2-6os Detroit 😉
Kétszer játszik a Vikes a Macikkal, egyszer a Sajtfejűekkel, egyszer a Giantsel -azzal a NewYorkkal amelyik a liga talán legerősebb csoportjában van, és minden egyes győzelem az életüket jelentheti- , a Sasokról nem is beszélve, akiknek tapadni kell az Óriásokra. Megvertétek a gyenge ,vezér nélküli Cardinalst hosszabbításban. A jelenlegi streak 1 W. Aki innen PO-ba várja a csapatot az vagy tud valamit, vagy nem értette amit írok.undisputedly
Azt írtam, hogy valószínű kiesnek. Erre te cáfosz azzal, hogy valószínű kiesnek.
Remek. Köszönöm. Így már egyetértek magammal. 😀

De ettől még sztem, igenis a POban, ha bejutnának végül ,akkor nagyon is esélyesek lehetnének a továbbjutásra bárki ellen. Csak ezt úgy tűnik nem látjuk meg. Remélem így érthető a mondanivalóm.ulpianus
Igazából az utánad jövő kommentekre írtam, de mivel te dobtad fel, gondoltam csatlakozom hozzád 😊
több mint 13 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 625 — Egyéb témák lakó
Az első kérdésre hétvégn úgy is választ kapunk. Idegenbena macik skalpját még a tavalyi jól hasító szezonban sem tudtuk begyűjteni, pedig most nincs sok variációnk.
Paulus
És ha ez nem lesz meg, de a Lions nyer a Bills ellen, akkor már csak az egymás elleni eredmény marad előnynek a Lions ellen...Gyurma Pappa
Bills-Lions síma hazai.
A fél kezdőnk sérült.Bazzani
Ez csak egy lehetséges szkenárió, izé szcenárió izé forgatókönyv, a Vikes szempontjából a legkellemetlenebb..

több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 801 — SuperLOL
Érthetetlen lesz, ha a Vikings nem képes ezzel a gárdával POba jutni, már ha így lesz persze. De olyan ez, mint a Steelers tavaly, valószínű kiesnek, és ezért sokan szurkolnak, mert ha mégsem, akkor nagyon nehéz ellenfelek. Így "mindenkinek" jobb ha már be sem jutnak.ulpianus
3-5 -el állnak egy olyan csoportban ahol ott van még a 6-3as GB az 5-3as Chicago és a 2-6os Detroit 😉
Kétszer játszik a Vikes a Macikkal, egyszer a Sajtfejűekkel, egyszer a Giantsel -azzal a NewYorkkal amelyik a liga talán legerősebb csoportjában van, és minden egyes győzelem az életüket jelentheti- , a Sasokról nem is beszélve, akiknek tapadni kell az Óriásokra. Megvertétek a gyenge ,vezér nélküli Cardinalst hosszabbításban. A jelenlegi streak 1 W. Aki innen PO-ba várja a csapatot az vagy tud valamit, vagy nem értette amit írok.undisputedly
Azt írtam, hogy valószínű kiesnek. Erre te cáfosz azzal, hogy valószínű kiesnek.
Remek. Köszönöm. Így már egyetértek magammal. 😀

De ettől még sztem, igenis a POban, ha bejutnának végül ,akkor nagyon is esélyesek lehetnének a továbbjutásra bárki ellen. Csak ezt úgy tűnik nem látjuk meg. Remélem így érthető a mondanivalóm.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Az első kérdésre hétvégn úgy is választ kapunk. Idegenbena macik skalpját még a tavalyi jól hasító szezonban sem tudtuk begyűjteni, pedig most nincs sok variációnk.
Paulus
És ha ez nem lesz meg, de a Lions nyer a Bills ellen, akkor már csak az egymás elleni eredmény marad előnynek a Lions ellen...Gyurma Pappa
Bills-Lions síma hazai.
A fél kezdőnk sérült.

több mint 13 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 625 — Egyéb témák lakó
Az első kérdésre hétvégn úgy is választ kapunk. Idegenbena macik skalpját még a tavalyi jól hasító szezonban sem tudtuk begyűjteni, pedig most nincs sok variációnk.
Paulus
És ha ez nem lesz meg, de a Lions nyer a Bills ellen, akkor már csak az egymás elleni eredmény marad előnynek a Lions ellen...

több mint 13 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Erre szokták azt mondani, hogy nyugtával dícsérd a napot.

Nem sok kell, hogy az általad felsorolt csapatokat meg tudjuk verni. Szerintem még bízhatunk ebben, végül is nekük ez a dolgunk. 😉 :cool:

Az első kérdésre hétvégn úgy is választ kapunk. Idegenbena macik skalpját még a tavalyi jól hasító szezonban sem tudtuk begyűjteni, pedig most nincs sok variációnk.

Skol Vikes!