Minnesota Vikings

39 feliratkozó

több mint 13 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Láttam...

Tömény szánalom, és katasztrófa helyzet. Most már tényleg el kell küldenia kopaszt, meg Farve-ot is. Nincs értelem vele játszani a szezont.
több mint 13 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 979 — Vikings fan
Mindent bele a srácoknak akárki is tud pályára lépni. A héten alig volt időm az NFL-re figyelni, de ma este remélem lehet majd valahol nézni a csatát.Paulus
A te érdekedben remélem nem láttad. Borzalmasan gyengék voltunk, erre nincs magyarázat ami ma történt. A többit ha lehiggadtam.... 😕 😕 😕

több mint 13 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Mindent bele a srácoknak akárki is tud pályára lépni. A héten alig volt időm az NFL-re figyelni, de ma este remélem lehet majd valahol nézni a csatát.
több mint 13 éve
Pálca Minnesota Vikings Kansas Jayhawks 328 — Vikings fan
Na, Rice aktiválva lett a PUP-ról, úgyhogy minden bizonnyal játszani fog. Én csak azt kérem tőle, hogy tegye hatásosabbá a RZ offenset. 2 éve sikerült neki, amikor végig sérülten játszottt, de az EZ-ba simán lehetett neki dobálni.
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 485
Rice (hip) told ESPN's Ed Werder that he will play Sunday against Green Bay. "I'm going to play. I don't think I can go the whole game but I'm going to play as much as I can," he said. However, the Vikings won't make an official decision until Saturday at 3 pm. He's not on the official injury report since he's not on the active roster.

Vele azért jobban érezné magát Brett apó is.Newman
Hát még egy jó Rice-al a fantasy csapatom 😊
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Rice (hip) told ESPN's Ed Werder that he will play Sunday against Green Bay. "I'm going to play. I don't think I can go the whole game but I'm going to play as much as I can," he said. However, the Vikings won't make an official decision until Saturday at 3 pm. He's not on the official injury report since he's not on the active roster.

Vele azért jobban érezné magát Brett apó is.

több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 19 268 — Vikings fan
Kihalt a topic. 😀
http://sports.yahoo.com/nfl/news;_ylt=AllsK.JFfSqQubMLeMmjiTNDubYF?slug=ap-vikings-rice
Szimpatikusan nyilatkozik, remélem minnél hamarabb játszhat és sokáig marad itt.
Azért az RZ-ben jóval eredményesebbek lehetnénk vele.
több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 19 268 — Vikings fan
Nah mivel haldoklik a topic feldobom néhány hírrel. 😀
-Pat Will nem akar még egy ideig visszavonulni
-Rice valószínűleg nem játszik már idén mert nem akarja rontani az FA státuszát a holtszezonban(ergo nem akar maradni vagy csak sok pénzért)
-Favre lenyilatkozta hogy megse kottyan neki ez a kis vállsérülés és GB ellen játszani fog
-Harvin is űgy tünik rendben lesz a meccsre
-A boss kijelentette hogy még csak fontolóra sem vette Chilly kirugását ... hurrá...

Én meglepődnék ha nyernénk hétvégén illetve ha Favre 3 TO alatt maradna...
több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 19 268 — Vikings fan
A meccs jól kezdődött. Egyértelműen úgy éreztem a Vikes nyerni fog. Még az első Bears TD sem zökkentett ki. De aztán egyre inkább felhúztam a szemöldököm, és a végén még ráncoltam is.
Nem tudom mi történt, de leeresztet a csapat, és szépen nyugisan elbaszták. A végét már nem is néztem, lekapcsoltam a negyedeik negyed közepe-vége felé.

Ennyire simán leadni egy akár könnyen nyerhető meccset. És nem először látom, hogy szétesik a csapat. Pedig mint írtam ,ez egy kiváló gárda lehetne, de csak mint csapat. Hogy Favre bújócskájának mennyi szerepe van ebben, vagy Chillynek, nem tudom megítélni, de van.ulpianus
Teljesen egyet értek, a meccs elején megvolt az esély akár a sima győzelemre is, aztán szép lassan elbuktuk. A vicc hogy a Bears sem volt jó, egy közepes formával nyerni kellett volna ellenük, de ez sem volt meg. Komoly gond lehet az öltözőben, a szünet után nem harapott a csapat, sőt.

Kár ezért a szezonért, a harmadik helyért is verseny lesz ha így folytatjuk. Nem hiszem hogy QB-kat kellene próbálgatni, jövő évi draft ha lesz a mi választásunkról fog szólni, ott kell húzni valami igazán nagyot. Chilli nyilván azért volt nagyvonalú a Moss-ért adott pick-el mert már sejtette hogy "előkelő" helyen fogunk választani az elején....vsanyi132
Már bocs de ez nem így van. Jövőre ha FAról nem hozunk el valami QB-t (Orton vagy Vick max aki számításba jön) Akkor jövőre valószínűleg T-Jack-kel kezdünk, ha meg már gúyis mindegy meglehetne nézni mit fejlődött meg azt is hogy Webb hogy áll. Mint rookie benne lehet potenciál. Draftról azután hogy benthagytuk Cluasent kétlem hogy QB húzunk egyhamar.
Ráadásul a sec erősítésre szorul. PattWill helyére is kell valaki és hát az off-falban is eltudnék képzelni valami friss embert.
Szóval QB poszton ez van amit látsz és ha Favreot eltakarítanák csak jobb lenne. 😀
több mint 13 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 979 — Vikings fan
Chilli nyilván azért volt nagyvonalú a Moss-ért adott pick-el mert már sejtette hogy "előkelő" helyen fogunk választani az elején....vsanyi132
ennek így nincs értelmeJJ Tiller
Arra gondoltam hogy nyilván az első két körben megszerzi akit akar, korán választhatunk... a harmadik kör mehet a levesbe........... persze hülyeség. Tényleg. Az is hogy nem ültetjük be Frazier-t a HC posztra, Chilli meg mehetne labdát szedni ezért a pénzért. Ilyen csapatot nem bevinni a PO-ba vétek. Ő a felelős.

több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 025 — no es importante
Chilli nyilván azért volt nagyvonalú a Moss-ért adott pick-el mert már sejtette hogy "előkelő" helyen fogunk választani az elején....vsanyi132
ennek így nincs értelme


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 979 — Vikings fan
A meccs jól kezdődött. Egyértelműen úgy éreztem a Vikes nyerni fog. Még az első Bears TD sem zökkentett ki. De aztán egyre inkább felhúztam a szemöldököm, és a végén még ráncoltam is.
Nem tudom mi történt, de leeresztet a csapat, és szépen nyugisan elbaszták. A végét már nem is néztem, lekapcsoltam a negyedeik negyed közepe-vége felé.

Ennyire simán leadni egy akár könnyen nyerhető meccset. És nem először látom, hogy szétesik a csapat. Pedig mint írtam ,ez egy kiváló gárda lehetne, de csak mint csapat. Hogy Favre bújócskájának mennyi szerepe van ebben, vagy Chillynek, nem tudom megítélni, de van.ulpianus
Teljesen egyet értek, a meccs elején megvolt az esély akár a sima győzelemre is, aztán szép lassan elbuktuk. A vicc hogy a Bears sem volt jó, egy közepes formával nyerni kellett volna ellenük, de ez sem volt meg. Komoly gond lehet az öltözőben, a szünet után nem harapott a csapat, sőt.

Kár ezért a szezonért, a harmadik helyért is verseny lesz ha így folytatjuk. Nem hiszem hogy QB-kat kellene próbálgatni, jövő évi draft ha lesz a mi választásunkról fog szólni, ott kell húzni valami igazán nagyot. Chilli nyilván azért volt nagyvonalú a Moss-ért adott pick-el mert már sejtette hogy "előkelő" helyen fogunk választani az elején....

több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 913
... Azaz érzésem hogy a GB meccset behúzzuk... Toca
Nekem is van egy olyan érzésem, hogy olyanok lesztek, mint a Dallas ezen a héten a Giants ellen.... :/Gergőbácsi
Dallasban azért kivágtak egy edzőt, pontosan ezért írtam amit írtam pár hsz-el feljebb 😊 Childressel nem lesz meg, mással igen. Egy új arccal (az elején legalábbis) odateszik majd magukat a srácok és ez egy ilyen erős keret esetén ez gondot okozhatNA. De Chili itt lesz még 20 év múlva is 😛
több mint 13 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 939 — Packers Suicide Squad
... Azaz érzésem hogy a GB meccset behúzzuk... Toca
Nekem is van egy olyan érzésem, hogy olyanok lesztek, mint a Dallas ezen a héten a Giants ellen.... :/

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 19 268 — Vikings fan
Az kéne még hogy Croylera is elfecséreljünk valami cetlit...
több mint 13 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 951 — Chiefs fan
amúgy simán vinném a helyetekbe tőlünk croyle-t favre helyett, hogy ne legyen hiányotok az öreg távollétében
igazi beleszarok eleresztem azt a rohadt labdát akkor és erősek a kezeim gunslinger gyerek
a TD-INT mutatót meg úgyis megszoktátok a szezonban
😊
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 894 — Circus Maximus
A meccs jól kezdődött. Egyértelműen úgy éreztem a Vikes nyerni fog. Még az első Bears TD sem zökkentett ki. De aztán egyre inkább felhúztam a szemöldököm, és a végén még ráncoltam is.
Nem tudom mi történt, de leeresztet a csapat, és szépen nyugisan elbaszták. A végét már nem is néztem, lekapcsoltam a negyedeik negyed közepe-vége felé.

Ennyire simán leadni egy akár könnyen nyerhető meccset. És nem először látom, hogy szétesik a csapat. Pedig mint írtam ,ez egy kiváló gárda lehetne, de csak mint csapat. Hogy Favre bújócskájának mennyi szerepe van ebben, vagy Chillynek, nem tudom megítélni, de van.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 19 268 — Vikings fan
Mi lesz hamarabb Chilly kirugása vagy hogy Favre visszavonul? Nehéz kérdés.
Azaz érzésem hogy a GB meccset behúzzuk vagy lesz mire fogni a vereséget, Skinstől idegenben nem szégyen kikapni, Billst talán még mi is elverjük és akkor a szezon vége előtt már minek kirúgni.
Aztán szezon után Favrera kenik a balhét esetleg az OC kivágják ,de Chilly marad.
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 913
Remélem Childresst csak a packers meccs után basszátok ki.
több mint 13 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Ez a szezon elúszott végleg. Kurva gyenge teljesítmény. Nagyrészt lélektelen játék. Ez a legnagyobb baj egyébként.

A WR állományunk a meccs végén igen félelmetes képet mutatott a pályán. Teljesen feleslegesen erőltettük sérült lábbal Percyt is a visszahordásban.
több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 19 268 — Vikings fan
TO mutatónk ligautolsó -11el , Papó fenomenális 10 TD 21 labdaeladásnál jár és akkor kérdezik hogy mért hisszük hogy T-Jack-el jobbak lennénk ?
Mondjuk nehéz úgy dobni hogy top3 WRünk egymás mellett ül a padon de ez akkor is félelmetesen fos forma Favretól...
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Ugy tűnik elment a hajó a Vikingeknek. Sajnálom.
több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 19 268 — Vikings fan
Oké az egyheti optimista/full optimista hozzáállást belökjük a gödörbe és amint lenyugodtam írok hogy miként lökném be abba a gödörbe Chillyt is . Ez nem a mi szezonunk el kell fogadni. Én most kezdeném kipróbálni a QBkat szépen sorba.
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Kérdés, ki hisz neki.
http://sports.espn.go.com/nfl/news/story?id=5794477undisputedly
Tényleg nem fog játszani 2011ben mivel nem lesz szezon.
De 2012ben megfiatalodva tér vissza.
Persze egész nyáron át tartó huzavona után.
Bohóc.

több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 947 — SuperBowl Champions 2013/2014
Kérdés, ki hisz neki.
http://sports.espn.go.com/nfl/news/story?id=5794477