Minnesota Vikings

38 feliratkozó

több mint 13 éve
Phoseidon Baltimore Ravens 328 — Ravens fan
Favre diagnosed with ankle fractures

Vikings coach Brad Childress said QB Brett Favre has two fractures in his left ankle and is in a walking boot.

na ez szívás....

"Light thinks it travels faster than anything but it is wrong. No matter how fast light travels it finds the darkness has always got there first, and is waiting for it." Terry Pratchett
több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 18 634 — Vikings fan
Érik az a 2-5 a nyolcadik hétre! Utána viszont már nem lehetne hibázni, hozni kell (szinte) mindent. Elvileg nem lehetetlen. 10-6 még jó lehet, 9-7 már csak akkor, ha a többiek is botladoznak. Ez a meccs kellett volna. Meg persze a Miami...Szabolcs_76
őszintén szerintem 9-7 vagy még akár a 8-8 is lehet hogy elég. Szerintem ez inkább a Bearsen múlik mint a GB-n.
Persze ehhez otthon mindkettőt verni kell.
több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 18 634 — Vikings fan
3.Oké Harvin TDje kint volt ,de azért akkor vegyük már észre azt a rohadt nagy DPIt amit löktek rajta mielőtt megjött a labda hogy véletlenül se tudjon bentmaradni.
Toca
Hol löktek rajta? Akkor Walkerre is dobhattak volna Williams INT előttKGB
Endzoneban, nem túl nagyot pont annyit hogy kiessen.
Persze rég nem ezen kellene múlni a meccsnek hogy idegenben kapunk-e flaget...
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
3.Oké Harvin TDje kint volt ,de azért akkor vegyük már észre azt a rohadt nagy DPIt amit löktek rajta mielőtt megjött a labda hogy véletlenül se tudjon bentmaradni.
Toca
Hol löktek rajta? Akkor Walkerre is dobhattak volna Williams INT előttKGB
Én se értettem, mert ha jól emlékszem futott a labdával már egy ideje, úgy meg nehéz a DPI 😀
több mint 13 éve
KGB 79
3.Oké Harvin TDje kint volt ,de azért akkor vegyük már észre azt a rohadt nagy DPIt amit löktek rajta mielőtt megjött a labda hogy véletlenül se tudjon bentmaradni.
Toca
Hol löktek rajta? Akkor Walkerre is dobhattak volna Williams INT előtt
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
2.Ezzel ellentétben Schianco TDjénél tökéletesen koordinálta a labdát 1 mp re nem vesztette el azt...
Toca
De itt nem erre dobtak zászlót. Hanem arra, hogy a labda földet ért.ulpianus
Persze, de ebben én nem vagyok biztos a visszajátszások alapján.MossDaBoss

Megnéztem még 5ször...Sajnos már én is biztos vagyok benne... 😕
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
2.Ezzel ellentétben Schianco TDjénél tökéletesen koordinálta a labdát 1 mp re nem vesztette el azt...
Toca
De itt nem erre dobtak zászlót. Hanem arra, hogy a labda földet ért.ulpianus
Persze, de ebben én nem vagyok biztos a visszajátszások alapján.
több mint 13 éve
CharlieF Minnesota Vikings Notre Dame Fighting Irish 765
Érik az a 2-5 a nyolcadik hétre! Utána viszont már nem lehetne hibázni, hozni kell (szinte) mindent. Elvileg nem lehetetlen. 10-6 még jó lehet, 9-7 már csak akkor, ha a többiek is botladoznak. Ez a meccs kellett volna. Meg persze a Miami...
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 799 — SuperLOL
2.Ezzel ellentétben Schianco TDjénél tökéletesen koordinálta a labdát 1 mp re nem vesztette el azt...
Toca
De itt nem erre dobtak zászlót. Hanem arra, hogy a labda földet ért.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
1.GB második TDje nem volt az, mikor kiesett asszem Jones a pályáról nem kontrolálta a labdát látszi khogy kicsúszott a kezébe. Erre ott endzone végénben illene challanget dobni másrészről ahány ember figyeli a dolgokat videón stb senkinek nem tünt fel ?
2.Ezzel ellentétben Schianco TDjénél tökéletesen koordinálta a labdát 1 mp re nem vesztette el azt...

Abszolút osztom ezt a véleményt.
több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 18 634 — Vikings fan
Az a baj Favreval hogy a hülye hibái kcisit jobban kijönnek idén mint tavaly ami nem baj. Csak tavaly ha lehetősége volt akkor megnyerte a meccset, idén meg nem.
Nah és akkor beszéljünk egy picit BC ről azokről akik elvileg tanácsot adnak neki és kedves csíkos urakról.
1.GB második TDje nem volt az, mikor kiesett asszem Jones a pályáról nem kontrolálta a labdát látszi khogy kicsúszott a kezébe. Erre ott endzone végénben illene challanget dobni másrészről ahány ember figyeli a dolgokat videón stb senkinek nem tünt fel ?
2.Ezzel ellentétben Schianco TDjénél tökéletesen koordinálta a labdát 1 mp re nem vesztette el azt...
3.Oké Harvin TDje kint volt ,de azért akkor vegyük már észre azt a rohadt nagy DPIt amit löktek rajta mielőtt megjött a labda hogy véletlenül se tudjon bentmaradni.

És akkor a nagyrabecsült edzőnk. Futottunk majdnem 200 yardot akkor egy intet dobó játékossal mért kell amint visszajön megint passzolni ?? Favre mindig ilyenkor szórja sorba a labdát ideje sincs megnyugodni. Harvinnal futottunk 3at 41 yard, nem lehet többet elővenni. Paaszjáték hihetetlen egysíkú volt Harvinra dobáltunk csak kb. le is húzták előle. Van egy Mossunk ,van egy Schianconk aki tegnap is rohadt jó volt és egyszerűen csak akkor dobjuk oda ha nagyon gáz van...
D-FAL nem tudom mivan Allen hihetetlen súlytalan ,Edwards meg azért főeg abból élt hogy Allenre figyelnek és van helye, P-Will öreg már hogy 1-2 nagy playnél többet mutasson K.Will meg kevés... 1év alatt a legjobból a legrosszabb, nem tudom mentális vagy fizikális-e de az edző helyébe valamit csinálnék mostmár...
több mint 13 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Ezt a meccset sikerült elbukni. 7 passzban 3 INT-et dobott az öreg, és ez kinyírta a második félidőnket.
Az első még azt mondom, hogy benne van a játékban, mert hátulról ugrottak rá dobás pillanatában. De a második az hülyeség volt, a harmadik meg figyelmetlenség.
Ellenben a futás faszán ment, és erre kellett volna alapozni, nem a passzokra. AP, Toby és Harvin is jól muzsikált, és mind más stílusbna futnak. Percy képességeire több futó dolgot lehetne építeni, mint tették azt Floridában is.

A védelemben a D-fal viszont a leggyengébb jelenleg a ligában. Talán ha Rodgers 1 hitet kapott az egész meccs alatt. Persze hogy szanaszét dobja a secunderyt, a zónázó LB-kel együtt. Nyomás nélkül ennél jobb sec-et is szét lehet szórni. Ráadásul elég lukas ez a pozíciónk, Cookot össze vissza verték.
Tavaly az egyik legkeményebb védelem volt a mienk, nem volt egy élvezet az elelnfél QB-nak ellenük dobálni, de ez idén megváltozott. Rossz nézni az O-line előtt ugráló védő falembereinket. Az LB-k meg mennek hátra Zónába, a kis oldalpasszok persze, hogy faszán működnek 3-5 másodperc után kipöccintve. Tragédia.

Jaredet az asszony teljesen hazavágja, mert bárki megfogja egy az egyben idén. (Valamit tudhat a némber...)

Ami pozitívum az az O javuló formája. Az öreg viszont nagyon szét van esve, és mindene fájhat szerintem.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Hát, szétvert az ideg reggel, de ha jobban belegondolok, minimum egy 7ig szét fog az tuti. Ezt a meccset megnyertük elvben, mégis buktunk. BC? Egy voksot én is teszek arra, nem idevaló.
És Favre? Megint ovis dolgai voltak vazzeg,aztán a miszter challenge...ááá, megyek eszek valamit,
hátha termel egy kis boldogsághormont. F*ck

!Vikes!
több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 18 634 — Vikings fan
Kikaptunk egy álltalunk simán megnyerhető meccsen. Favre megint pick gyár volt . BC-t továbbra is rugdosnám minnél messzebb a csaapttól. Emelett a csoportunk simán meglehet főleg ha mi is ilyen hazaipályát kapunk a bíróktól mint a GB.
HOL VAN A PASS RUSH ,HOL VAN A D-FAL ??
A többiről reggel...
több mint 13 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
srácok nem tudjátok adja az ESPN America a meccseteket??? mert baseballt ír arra az időpontra :mad:
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Vigyázzatok sajtfejűek! Érkezik Randy Moss és vele az egész Vikingsereg. Lenyomjuk az ősi riválist, csak ne figyelmetlenkedjünk, és meglesz ez a derbi. Alig várom már...Alvás? Szóba nem jön reggelig 😀

VIKES!MossDaBoss
http://www.youtube.com/watch?v=5dmqGg6Ccvw 😊

|
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Vigyázzatok sajtfejűek! Érkezik Randy Moss és vele az egész Vikingsereg. Lenyomjuk az ősi riválist, csak ne figyelmetlenkedjünk, és meglesz ez a derbi. Alig várom már...Alvás? Szóba nem jön reggelig 😀

VIKES!
több mint 13 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Mindent bele Viking harcosok. Ez nagy küzdelem lesz, dicső csata.

Most kellene javítani a Miami buktát, és egyből egyenesebbne aladna a sárkányhajó. Persze nagyon kemény lesz ez biztos, mindegy melyik oldalon kik lesznek a csatamezőn.

Én biztos fennmaradok nézni.
több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 18 634 — Vikings fan
Gameday!!
Mostmár nincs mese eddig lehetett ügyetlenkedni, bénázni ,kihagyni a helyzeteket, DE most GB meccs jön.Amellett hogy csoport rangadó és amellett hogy Favre hazatér ősi riválisunkat most meg kell csapni. Támadó szekciónak a meggyengült védősort fel kell morzsolnia. A védő falnak a meggyengül támadó falukat rommá kell zúzni. Rodgersnek nem lehet szabad mp-e gondolkodni . Matthewst le kell kettőzni Mossnak olyan szép szívárványt kell dobni mint múltkor , küzdeni hajtani nem eladni a labdát. Valószínűleg esni fog így AP még inkább megmutathatja hogy tavaly véletlenül fogták meg mert nem akarta Favre érdemeit kissebíteni. 😊
SKOL VIKINGS ! Irány a győzelem!
több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Valaki jön/megy majd az okt 31-ei közös meccsnézésre ? Én fontolgatom bár lehet inkább otthon leszek.Toca
Én tervezem szal lehetne nyomni a trasht 😀
több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 18 634 — Vikings fan
Valaki jön/megy majd az okt 31-ei közös meccsnézésre ? Én fontolgatom bár lehet inkább otthon leszek.
több mint 13 éve
Pálca Minnesota Vikings Kansas Jayhawks 327 — Vikings fan
Ugyanolyan nevetséges ez az Edwards büntetés, mint amit a Cowboys TD ünneplésért kapott. Én nem is emlékszem durva jelenetre az egész meccsről. Bár azok után nem csodálkozom, hogy megbüntették, miután kijelentette Ray barátunk, hogy az NFL utálja a Vikingst 😀
több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 18 634 — Vikings fan
Sterger kisaszony bejeletette, hogy csak pénz kell neki, nem balhé. Jól megvezette a hülye gójt! Farkalás elmarad, fizetni fizet a kliens. 😀gyeek
Mily meglepő én nem is gondoltam volna hogy a pénzre hajt, azt hittem hogy sérti hogy folt esett a becsületén...
Favre hülye volt nem az első ,nem is utolsó ilyen eset a profi világban,lépjünk túl rajta.

NFL meg belekezdett a liga touchballá való formálásába. Mindenkit meg kell büntetni aki úgy szerelte a támadót hogy esélye se legyen tovább menni. Értem én hogy Harrison szerelése durva volt,de hogy ezért minden ütközést büntetni fognak lassan az vicc.
Mondjuk számomra enyhe funfact hogy Edwards azután kapott hirtelen 20.000et a durva szereléséért, miután lenyilatkozta hogy a büntetések senkit nem fognak elijeszteni illetve hogy nem fogja senki megváltoztatni a játékát emiatt.
Bár biztos ez csak véletlen egybeesés. 😀
több mint 13 éve
gyeek LSU Tigers 7 955 — Stromfeld Aurél fan
Sterger kisaszony bejeletette, hogy csak pénz kell neki, nem balhé. Jól megvezette a hülye gójt! Farkalás elmarad, fizetni fizet a kliens. 😀

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 18 634 — Vikings fan
Fasza...Clay Matthews visszatér ellenünk. 5 meccs, 8 és fél sack.
MossDaBoss
Még így is rengeteg hiba kellene tőletek, hogy legyen valamennyi esélyünk a győzelemre :/

na persze remény az mindig van 😊gamerkr
Igazából ezzel nem nyugtattál meg. 😀 Nem tudok idénről meccset mondani ahol nem hibáztunk rohadt sokat.