Minnesota Vikings

38 feliratkozó

több mint 13 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Szerintem a fal téma túl van lihegve. Amikor a közvetítésben arról volt szó, hogy nem védik meg akkor is futó blokkok voltak elbaszva. Ráadásul 2 sacknél 2 siettetésnél nem ez a gond. Vannak akik egy félidő alatt többszörösét kapják.
Amikor rendbe lett rakva a blokkolás a futóknak akkor ment is a védelem.

Ennek ellenére szerintem jobban kellene futásra építeni jelenleg még.

A PO könnyedén elérhető, ha felpörög a csapat, és egyenletes teljesítményt tud nyújtani, és a sérülések is jobban elkerülnek minket. (Griffin kiesése nagy veszteség.) Kevés csapat nyom be a Jetsnek 3 TD-t másfél negyed alatt idén, és ha Moss a helyére kerül akkor ez rendben lesz.
Jelenleg csak a fly routokra lehetett bevetni, mert ennyi idő alatt nyilván nem tudja a playeket megtanulni. Ráadásul kevés csapat meri majd 1-1 ben játszatni ellene a CB-jét.

Teljesen felesleges világvégét emlegetni bellülről is, meg kívülről is. Kemény a menetrend főleg az első fele, és eddig egyedül a Miami bukta az igazán fájó. Ha máshol tudunk helyette javítani akkor nem lesz gond.

Brett apó meg szerintem érzi, hogy neki is többet kell ennél jóval nyújtani, és ha fizikailag ez lehetséges még akkor oda is teszi magát, mert sok mindent el lehet mondani róla, de hogy nem kimagasló sportember azt nem.

A sec pedig különösebb pass siettetés nélkül játszott most, és ahhoz képest elég jól helyt állt. Nem ligaeleit nem is lesznek azok, de elfogadható szintet hoztak. Nem hiszem, hogy őket jelenelg elő kellene venni. Inkább a D-line fut félgőzön, messze a tudásuk alatt.

Nyugalom. A hosszú élet ritka... 😉 😂 :cool:
több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Az NFC North toronymagasan legjobb fala a tietek.
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Miért kell mindenért Favre-t hibáztatni.!? :mad:
Tudtok olyan irányítót, aki egy ilyen lyukas fal mellett tudja végezni a dolgát.sithmaster
Öö Big Ben?
Egyébként hány pro bowler Olinemenetek volt tavaly? Hmm?
több mint 13 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 925 — Vikings fan
Emlékezzetek a 2 évvel ezelőtti Steelers-re. Gyengécske alapszakasz, majd a PO-nál begyújtották a rakétákat, és a végén SB győzelem. sithmaster
ööö zomázámzigezűrzavar, a gyengécske alapszakasz 12-4 volt😊kishaszi
ugyanezt akartam írni 😀

meg ott nagyon más volt azért a szituáció, nem is lehet a két csapatot összehasonlítani:
1. akkor a mostaninál is brutálisabban összeállt védelem volt a Steelersnél
2. Ben ifjú titánként, eléggé még a karrierje felfelé menő ágában
3. nagyon motivált, fiatal HC

Na, a fentiek egyike sem igaz a mostani Vikes-ra.

Minden bántás és kötözködés nélkül: de igen kevés esélye van a csapatnak a PO-ra, Moss-szal, nélküle, majdnem mind1... Matekügyileg, igen van esélye... reálisan... Mondom ezt úgy, hogy a Saints 3-2-re is úgy gondolom, hogy kevés lesz, a teljesítmény alapján, nem a W-L miatt...Gyurma Pappa
Ellenkezni volna kedvem, de sajnos minden szóval egyetértek. Nem hiszem hogy minden hazai meccsünket hozni tudnánk, és azt sem, hogy a csoportellenfelek idegenben is meglesznek. A Bears tavaly sem volt meg, idén mitől lenne másként. Kifejezetten szar az offense, a defense pedig nem fog tudni összeállni, szét fognak minket passzolni. Nem lesz PO, Childress megy év végén a búsba, és kezdhetünk QB után meg csapat után nézni. Ha nem lesz kollektív szerződés, a legjobbak lelépnek és a végén LA-ben találjuk a franchise-t.
Ez az év nem Farve éve, és nem a miénk. Sajnos.

több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Minden bántás és kötözködés nélkül: de igen kevés esélye van a csapatnak a PO-ra, Moss-szal, nélküle, majdnem mind1... Matekügyileg, igen van esélye... reálisan... Mondom ezt úgy, hogy a Saints 3-2-re is úgy gondolom, hogy kevés lesz, a teljesítmény alapján, nem a W-L miatt...Gyurma Pappa
Én nem jelentem ezt ki, de elég tré a helyzet. Mondjuk nem értem, hogy amíg nem volt Favre, addig jó volt a futásra a fal, most meg nem? Nem ismerem az állomány alakulását azóta, de amit itt olvastam korábban, hogy Favrera van kihegyezve a cucc az nem úgy tűnik a 196 yard/game alapján...

Az mondjuk igaz, hogy én is inkább AP-re építeném fel a cuccot és úgy passzoltatnék.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 632 — Egyéb témák lakó
Emlékezzetek a 2 évvel ezelőtti Steelers-re. Gyengécske alapszakasz, majd a PO-nál begyújtották a rakétákat, és a végén SB győzelem. sithmaster
ööö zomázámzigezűrzavar, a gyengécske alapszakasz 12-4 volt😊kishaszi
ugyanezt akartam írni 😀

meg ott nagyon más volt azért a szituáció, nem is lehet a két csapatot összehasonlítani:
1. akkor a mostaninál is brutálisabban összeállt védelem volt a Steelersnél
2. Ben ifjú titánként, eléggé még a karrierje felfelé menő ágában
3. nagyon motivált, fiatal HC

Na, a fentiek egyike sem igaz a mostani Vikes-ra.

Minden bántás és kötözködés nélkül: de igen kevés esélye van a csapatnak a PO-ra, Moss-szal, nélküle, majdnem mind1... Matekügyileg, igen van esélye... reálisan... Mondom ezt úgy, hogy a Saints 3-2-re is úgy gondolom, hogy kevés lesz, a teljesítmény alapján, nem a W-L miatt...

több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Emlékezzetek a 2 évvel ezelőtti Steelers-re. Gyengécske alapszakasz, majd a PO-nál begyújtották a rakétákat, és a végén SB győzelem. sithmaster
ööö zomázámzigezűrzavar, a gyengécske alapszakasz 12-4 volt😊

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 18 663 — Vikings fan
Speciel nekem nem Favreal van a gondom hanem hogy BC baszik rájönni hogy most nem úgy megy az öregnek és ennek ellenére erőlteti. Azt a passzt amit Harvinnak fölédobott meg bárki odadobja igen a többit meg nem de azon ment el a meccs akárki akármit mond. Lyukas falról meg azért ne beszéljünk már fényévekkel jobb a flaunk mitn a tavalyi GBjé inkább a DC volt gondban főleg az első félidőben mert a túl töltött blitzeket rendre benyaltuk amiről nem csak a fal tehet.
Mellesleg az a gondunk hogy nálunk meg a secondarynk esik szét Grif és Cook , Winfieldnek is vannak nyavajái lassan Paymah-kal kell felállni akkor meg...

Jah ezt a meg másik QBknál jobb dolgot meg hanyagoljuk már azért jött vissza hogy bajnok legyen 12 millát keres ehhez képest a teljesítménye pocsék. Remélem majd lesz jobb és hogy addig nem lesz veszve a playoff.
több mint 13 éve
sithmaster Minnesota Vikings 24
Miért kell mindenért Favre-t hibáztatni.!? :mad:
Tudtok olyan irányítót, aki egy ilyen lyukas fal mellett tudja végezni a dolgát. Emlékezzetek a tavalyi szezonnál a GB-re. Roogers folyton a földön volt. Mellesleg szerintem mindenki szeretne 41 évesen ilyen formába lenni mint az öreg. Sajnos lassan indul már be, ez igaz, de még mindig nagy király. Ahoz, hogy Moss-al összeszokjanak kell minimum 2 hét. A Dallas is gyengén muzsikál mostanában, lehet, hogy meglesz, a csoportellenfeleket viszont oda-vissza KÖTELEZŐ hozni. A GB-nél rengeteg a sérült, így ott is látok esélyt. A Pats-nél hátha Moss mint infó forrás működni fog. Szerintem nem lesz meg a tavalyi 12-4, de a PO lehet, és akkor nincs megállás. Emlékezzetek a 2 évvel ezelőtti Steelers-re. Gyengécske alapszakasz, majd a PO-nál begyújtották a rakétákat, és a végén SB győzelem. Ez az álmom most. Remélem teljesül. 😀
több mint 13 éve
Pálca Minnesota Vikings Kansas Jayhawks 327 — Vikings fan
Griffin sérülése nagy érvágás, de talán C. Cook felépül és tud már játszani. Miután megsérült Griffin, csak A. Allenre dobált Sanchez, és nem egyszer csináltak first downt róla. És még ígyis megköszönhetjük a Jets Wr-erknek, hogy ennyit droppoltak, mer a CB-k messziről nézték őket.

Rice már tud sétálni fájdalom nélkül, a 9.hétre várják a visszatérését.
több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 18 663 — Vikings fan
Cedric Griffin ACL szalagja elszakadt, neki idénre ennyi volt a foci.Höri
Ettől tartottam sajnálatos eléggé. Kíváncsi vagyok Allan vagy Shepperd mire képes majd a helyén.
Nem elkeseredve vagyok, de az egész szezonunk Favre aktuális hóka móka kedvétől függ mert AP helyett még mindig rá kell építeni az offenset, hiszen a támadófalunk is passzolni jó nem futni és AP sincs formában... vaaaagy ennek pont az ellenkezője...
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Cedric Griffin ACL szalagja elszakadt, neki idénre ennyi volt a foci.

több mint 13 éve
CharlieF Minnesota Vikings Notre Dame Fighting Irish 765
Nyugalom testvérek! Ez a zakó benne volt, tudtuk előre, hogy benne lehet. Sokkal inkább vállalható, mint a Miami meccs, nem kell csak azért túlkeseregni, mert a negyedik meccs volt, nem a második. Ebben a szezonban bárki megverhet bárkit, nézzétek meg a tabellát, 3 divízióban van legalább 3-as holtverseny (met az AFC south-ban 4-es), 3., 4. helyeken vannak olyan csapatok mint a Saints, a Cowboys, a Chargers, vagy a Vikes, és közben olyan csapatok vezetnek divíziókat, akik tavaly nem is álmodtak PO-ról (ide nem írok példákat, mert megsértődnek).
Tény, hogy van még hova javulni, tény, hogy idén jobban megszívtuk, hogy az öreg mindig ellógja a TC-ket, és tény, hogy a csoport ellenfelek jobbak idén. De a PO-t eldöntő meccsek még hátravannak. Úgyhogy no pánik, és SKOL VIKES!
több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 18 663 — Vikings fan
Most sikerült megnézni a meccset. Hát botrány amit láttam az 1.félidőben. Továbbra is kíváncsi vagyok kihívja a playket mert bruták fos volt. 4 futás aztán 4 passz majd megint 4 futás semmi variálás. A másik a büntetések kezdtünk rögtön 15 yarddal
(az első azért vicces volt 😀 Moss passzolt FD-t Favrenak csak gondolom nem volt szabályos 😀 ). False startok és holdingok végtelen számba.Eljutottunk valahova rögtön 2-3 bünti és 3 és 20.
Az off fal nem olyan mint régen?? Mit lehet várni úgyha az első félidőben összvissz 1 FD-t tud felmutatni az offense. 2.féldiőben látszott amíg fitt volt a D addig zártak mint a retesz. Persze 150 yardot emberemlékezet óta nem futottak ellenünk de ebben inkább LB sor hibáit véltem felfedezni legtöbbször.
Amikor az off is beindult és kiderült hogy tudnak playeket hívni akkoréreztem hogy lehet keresni valónk, viszont az idiótán behívott 2pt conversion amit akkor kurvára nem kellett volna meghívni megint ügyes edzői húzás volt...
A vége meg megint Favre blama. Nem hiszem el hogy a 8-10 yardra álló Harvinnak nem bírja odaadobni a simán álldogáló papa. Ha odadobja miénk a meccs erre 1mrel felé küldi botrány. A végén meg nem volt túlságosan egyértelmű hogy Shianco fogja kapni ááá...
Az a helyzet hogy Favre eltöketlenkedett megint egy félidőt csak idáig ezeket a meccseket utána behúzta most meg elcseszi.
Grif remélem nem komolyan sérült meg hiányzott már a Jets TD-nél is elég erősen.
Winfield meg milyen INTet dropolt édes istenem.

Jövőhéten harc az életünkért,de már előre félek ha Grif nem játszik Romo hány ezer yardot fog dobálni aztán megint bízhatunk Favreba amit eddig is tettünl és hogy állunk 1-4 csodás...
több mint 13 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 925 — Vikings fan
Kicsit a meccsről, amit nem vagyok hajlandó megnézni.... Ebben az évben ha jól tudom ez a 3. meccsünk, amikor egy félidőn keresztül nem szerzünk pontokat, se az offense, se spec team, se def TD. Így nem lesz playoff, mert nem érdemeljük meg. A végén a defense is kifullad majd, ha látják hogy hiába tartják field goal-on az ellent, semmi esélyünk a győzelemre. A vége így is meglehetett volna, de a szokásos szerencsétlenkedés.... (ezért nem nézem meg, szétb*sz az ideg....). Inkább kapnunk ki tisztességesen, verjenek el mint eső a libaszart, de ne így, ezt nem bírom idegekkel.

több mint 13 éve
gyeek LSU Tigers 7 976 — Stromfeld Aurél fan
az asszonyt meg sem említi (egyedül őt sajnálom a történetben).füligjimmy
Favre-ot kb úgy utálod mint Romot (vagy egy kicsit jobban), de a feleségét sajnálod? Ez aztán empátia! Ne moralizálj, szerintem te rohadtul örülsz az öreg balhéjának. 😉

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 334 — "Grammar maci"
...elküldi a pöcséről készült képeket egy plázapicsának...füligjimmy
Menj a francba. 😀
Maradt volna az öreg a farmján,kezdi teljesen lerombolni a nimbuszát.
Már ha van még...Bazzani
most őszintén ki nem tudta hogy a karrierének közvetlen vége előtt(?) ilyen teljesítményre lesz képes? még mindig jobb mint az átlag, kiemelkedik a mezőnyből, de nem a saját szintjén teljesít és ezt most be is vallotta. Nem lehet azt mondani 41 évesen hogy elég volt, nem szeretném ha fanyalognának, inkább emlékezzenek rám a fél perces győztes drivejaimról vagy az OTban első passzra 60 yardos TDmre, nem, nekem ez kell.

Ezért emlékezem én mindig jószívvel Cantonára... (nomeg mert MU drukker is vagyok 😀 )

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
...elküldi a pöcséről készült képeket egy plázapicsának...füligjimmy
Menj a francba. 😀
Maradt volna az öreg a farmján,kezdi teljesen lerombolni a nimbuszát.
Már ha van még...

több mint 13 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Sziasztok!
A Favre témához hozzászólva.
Én az Öreg miatt lettem anno Packers drukker.
Az egész élete a karrierjéről és a családjáról szól. Nevetséges, hogy egy 2008-as ügyet most hoz csak elő egy hölgy, aki meggyőződésem szerint csak pénzt akar.
Ez ugyan olyan mint Big Ben esete. Hiába a bíróság előtti tanúskodás is, hogy a hölgy még dicsekedett is azzal, hogy lefeküdt Big Bennel, a liga eltiltotta...
Nevetséges!!!Toomy
Ja, szegény Favre, hüpp-hüpp. Egyszer látnám, hogy randa macák vádaskodnak. Már most azt emlegetik, hogy masszőrök is kaptak kedves üzeneteket az öregtől. A packerses korszakából csak azért nem bányásztak elő semmit, mert azok a hölgyek már meghitten töltik öreg napjaikat unokáik körében. Ha egy 40 éves férfi egy 15 éves kölyök szellemi szintjén áll, azon én csak röhögni tudok. Ennek a nőnek tudtommal se férje, se gyereke. És akkor se lehet akarata ellenére buzerálni, ha egyébként pucéron fotóztatja magát, és szilikondudái vannak. Méghogy pénzt akar, tényleg? Én azt hittem, hogy az öregbe a farmerreklámjai, és a családi értékek mellett való állásfoglalása miatt szeretett bele. Nem gondol bele az egyébként kiváló férj és családapa hírében álló, százmillió dolláros vagyonnal rendelkező élsportoló, ha elküldi a pöcséről készült képeket egy plázapicsának, az elteszi esősebb napokra? Mit ád isten, az egyébként Jets alkalmazott hölgy a Jets elleni meccs előtt előrántotta a képeket a fiókból. Ki nem látta ezt előre? Amúgy a legendásan példamutató férj és családapa bocsánatot kér a csapattárssaitól, az asszonyt meg sem említi (egyedül őt sajnálom a történetben). Ez a nevetséges, nem az, hogy szexelni akart egy topmodellel (ezért az vesse rá az első követ, aki nem akar szexelni topmodellekkel). Istenem, rutintalanul csinálta.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Sziasztok!
A Favre témához hozzászólva.
Én az Öreg miatt lettem anno Packers drukker.
Az egész élete a karrierjéről és a családjáról szól. Nevetséges, hogy egy 2008-as ügyet most hoz csak elő egy hölgy, aki meggyőződésem szerint csak pénzt akar.
Ez ugyan olyan mint Big Ben esete. Hiába a bíróság előtti tanúskodás is, hogy a hölgy még dicsekedett is azzal, hogy lefeküdt Big Bennel, a liga eltiltotta...
Nevetséges!!!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Paulus:"Önmagában a Jets elleni vereség idegenben beleférne, ha ezután tényleg összerázódik már végre a támadó alakulat. Otthon már nem lehet hibázni."

Ez így igaz. Ma azért sokat hibázott Brett papi...(aztán villantott is)
A Dallas ellen már nem lehet "bealudni", mert morcoskás leszek!
Azért van egy óriási plusztöltete a meccsnek, ez pedig Randy TD-je... 😀
Welcome Back, Boss!
több mint 13 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Tényleg túl van lihegve a Favre ügy, csak túl kevés volt már a rivaldafény, mivel nem megy a csapatnak és nincs folyton a címlapokon.tenorx
Favre megy New Yorkba, itt az idő hogy a Jets kijátssza a bulvár aduászt. Semmi köze Favre aktuális hírértékéhez. Amúgy hadd emlékeztesselek a Randy Moss tradere ha már a címlapokról van szó. 😉


Na, vasárnap Losers Showdown! 😀 A vesztes a) elbúcsúzik a playofftól b) legendás sorozatot produkál a szezon hátralevő részében.gyeek
Bár ezzel a bulvár részével nem szívesen foglalkozom, de jól időzített húzás volt. A "hölgynek" lehet csak most esett le mit látott, az apáca fityula alól kitekintve. Vagy eddig sokkos állapotban volt... Undormány egy húzás bárkitől is ered.
Nem hiszem, hogy ilyen rivaldafényre bárki is vágyna. Bár valakinek a neve így lesz amerika szerte jól ismert, nem csak a klubház kanapéján.
több mint 13 éve
gyeek LSU Tigers 7 976 — Stromfeld Aurél fan
Tényleg túl van lihegve a Favre ügy, csak túl kevés volt már a rivaldafény, mivel nem megy a csapatnak és nincs folyton a címlapokon.tenorx
Favre megy New Yorkba, itt az idő hogy a Jets kijátssza a bulvár aduászt. Semmi köze Favre aktuális hírértékéhez. Amúgy hadd emlékeztesselek a Randy Moss tradere ha már a címlapokról van szó. 😉


Na, vasárnap Losers Showdown! 😀 A vesztes a) elbúcsúzik a playofftól b) legendás sorozatot produkál a szezon hátralevő részében.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 13 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Sajnos kikaptunk.

Ha az első két negyedet O részről el lehetne felejteni akkor még bíztató is lehetett volna a látott produkció. De az első két negyed szánalom volt a támadóknak.(Ráadásul a vihar miatt extra hossszú szenvedés volt élőben nézni.)
A legfőbb kérdés, hogy hol folytatódik akövetkező meccseken a produkció, mert ha a vége lesz mérvadó akkor nincs veszve semmi. Ha azonban az csak fellálngolás volt amit nem is isekrült végivinni akkor az sok felleget vetít fölénk.

Mondjuk látszott, hogy Moss az elején csak kereste magát, tényleg annyit ért, hogy rajta volt egy cb, a végén klasszisból villantott párat. Viszont Harvin király volt, ha az öreg jobb formában van megnyerte volna a meccset.
Peterson szintén túl kevés szerepet kapott, mondjuk abból a 3-4 playből ami az elején egy drive volt az O-nak, nehéz is lett volna többet kihozni. A végén vajon az edzői gárda tisztában volt vele, hogy FG távra elég lett volna bejutni?

A védelem játékban tartotta a csapatot, de a D-line akárhogy szépítem, nem a tavalyi formábn játszik. (Enyhén szólva...)

Önmagában a Jets elleni vereség idegenben beleférne, ha ezután tényleg összerázódik már végre a támadó alakulat. Otthon már nem lehet hibázni.
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Tényleg túl van lihegve a Favre ügy, csak túl kevés volt már a rivaldafény, mivel nem megy a csapatnak és nincs folyton a címlapokon.