Minnesota Vikings

38 feliratkozó

több mint 13 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 223 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Fasza...Clay Matthews visszatér ellenünk. 5 meccs, 8 és fél sack.
MossDaBoss
Még így is rengeteg hiba kellene tőletek, hogy legyen valamennyi esélyünk a győzelemre :/

na persze remény az mindig van 😊

több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 18 634 — Vikings fan
Hát ahhoz azért főleg nem Favrenak kell összeszednie magát. Inkább az off-fal és főleg az off cordinatornak hogy ne nyaljuk a blitzeket folyamatosan mint mondjuk a Jets ellen az 1.félidőben. Remélem készülni fogunk Matthewsból úgy ahogy Allenből is készülnek már az ellenfelek. És hát azért illene ha a mi sack gyárunk is beindulna egy ilyne GB fal ellen.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Fasza...Clay Matthews visszatér ellenünk. 5 meccs, 8 és fél sack.
Szedd össze magad Brett, és ami legfontosabb, MARADJ TALPON 😊

Vikes!
több mint 13 éve
Pálca Minnesota Vikings Kansas Jayhawks 327 — Vikings fan
Jó hír: Childress: Rice 'might be about 3 weeks' away- csak azt nem tudni, hogy ekkor kezd el edzeni vagy játszani

+ma lesz Favre meghallgatása
több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 18 634 — Vikings fan
Végre győztünk, az utolsó 4 percben attól rettegtem jön Farve szokásos interception-je, és visszahordják TD-re.... de szerencsére nem, és meglett a meccs. Túl sok örülni való azért nincs, több momentum volt ahol másképp lehetett volna. AP fumble-jekor komolyan azt hittem hogy 0-ázzuk a félidőt offense szempontból, és ha jól megnézzük az döntött hogy sikerült legalább egy TD-t elérni az első félidőben. Austin visszafújt TD-ja ha érvényes ez a meccs más, és kicsit hazai pályát éreztem benne, még Vikes szurkolóként is. Most velünk volt a szerencse, és Harvin második félidőt indító visszahordása megteremtette a momentumot számunkra a győzelelmhez.

Amit eddig hiányoltam a szerencsén kívül, hogy ha már az offense nem csillog annyira legalább a spec team vagy a defense szerezzen pontokat, vagy turn over-eket. Ez most bejött, és a csapatszellem miatt is nagyon fontos, hogy ezt a győzelmet mindenki sajátjának érezheti a csapaton belül, megdolgozott érte mindenki. Fontos ez mielőtt a Green Bay otthonába megyünk igazi csoportrangadót vívni, egységes és jó játékot várok végre az egész csapattól, Farve meg remélem megmutatja Áron-nak, hogy még mindig jó az öreg a háznál 😊vsanyi132
Austin TD-jében semmi hazai pálya nem volt annyira egyértelmű és felesleges OPI volt. 5 yardon túl kiraktra a kezét és ellökte Allent akinél már akkor jobb helyzetben volt. Tán még a Cowboys drukkerek sem nagyon vitatkoztak ezen.
Egyébként egyetértek a statisztikai kis összefoglalómmal is ezt akartam kihozni hogy hiba liga 5. yardban a D ha nem tud TOkat szerezni akkor megvagyunk fogva mert Favrenak nem volt 50 yardnál hosszabb driveja most se.
GB meccsre kíváncsi vagyok ott nyilván felszívja magát az öreg viszont félek nehogy belehajszolja magát egy-két hülyeségbe. D-linenak mostmár meg kell mutatni mért voltunk sack királyok ez ellen a GB off-fal ellen hogy a macik elleni bekapott sack versenyben kicsit feljöjjenek. 😛 😀
több mint 13 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 925 — Vikings fan
Végre győztünk, az utolsó 4 percben attól rettegtem jön Farve szokásos interception-je, és visszahordják TD-re.... de szerencsére nem, és meglett a meccs. Túl sok örülni való azért nincs, több momentum volt ahol másképp lehetett volna. AP fumble-jekor komolyan azt hittem hogy 0-ázzuk a félidőt offense szempontból, és ha jól megnézzük az döntött hogy sikerült legalább egy TD-t elérni az első félidőben. Austin visszafújt TD-ja ha érvényes ez a meccs más, és kicsit hazai pályát éreztem benne, még Vikes szurkolóként is. Most velünk volt a szerencse, és Harvin második félidőt indító visszahordása megteremtette a momentumot számunkra a győzelelmhez.

Amit eddig hiányoltam a szerencsén kívül, hogy ha már az offense nem csillog annyira legalább a spec team vagy a defense szerezzen pontokat, vagy turn over-eket. Ez most bejött, és a csapatszellem miatt is nagyon fontos, hogy ezt a győzelmet mindenki sajátjának érezheti a csapaton belül, megdolgozott érte mindenki. Fontos ez mielőtt a Green Bay otthonába megyünk igazi csoportrangadót vívni, egységes és jó játékot várok végre az egész csapattól, Farve meg remélem megmutatja Áron-nak, hogy még mindig jó az öreg a háznál 😊

több mint 13 éve
gyeek LSU Tigers 7 955 — Stromfeld Aurél fan
Azonban szerintem inkább a Dallas verte meg önmagát.Pálca
A magam nevében köszönöm a Cowboys dicséretét. 😊 Nem meglepő módon nem először olvasok hasonlót, de annál is inkább, ha már ennyiszer előfordult, akkor igenis az a csapat érdemli meg a győzelmet, aki azzal tett többet a győzelemért, hogy nem tette nehezebbé a maga dolgát. Gratula! 😊

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 13 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Nem volt minden rendben az biztos, de most kiizzadták a srácok a győzelmet, és ez nagy különbség az eddigi mérkőzésekkel szemben. Amikor legtöbbször ennyivel kaptunk ki.

Pozitívum, hogy végre csökkent a labdaeladások száma, és a stabilabbá váló paszjáték is, jóval több célpont használatával. AP most nehezebben szuperált, de azért hozta azt ami kritikus helyzetekben szüksége volt. Egyébként megjegyezném, hogy a félidei elemzések az utobbi két meccsen nagon jól sikerültek, a szakmai stábot is dícsérve.
Moss még mindig csak tanuló időszakban van, tehát elméletileg hétről hétre veszélyesebb fegyver lesz. Harvin pedig mind Spec Teamben, mind passz, mind futásban állat volt.


A legnagyobb negatívum a sok öröm mellett számomra még mindig a D-line teljesítménye. Nagy teher van rájuk pakolva, mert legtöbbször csak négyük csinálja az ellenfél falára nehezedő nyomást, de tavaly kiválóan megoldották. Idén viszont a futás ellen max átlagosak, a passz ellen pedig nagyon gyengén szuperálnak. Pedig egy nagyon erős egységről lenne szó. Azért hiányoznak a sackek és a terror, akármilyen erős O-Line- ok ellen szerepeltünk eddig.

Ja és hova tűnt Tyrell Johnson? Nem hiszem, hogy fizikális problémák lennének vele, hogy így kiesett a pikszisből. Valaki tud róla valamit?
több mint 13 éve
Pálca Minnesota Vikings Kansas Jayhawks 327 — Vikings fan
Nagyon örülök a győzelemnek, ez nagyon jól jött, a többiek vereségével együtt. Azonban szerintem inkább a Dallas verte meg önmagát. A futást nagyon megfogták, AP szinte mindig a LOS előtt szembe találta magát egy(vagy több) védővel. Favre hálisten nem dobott interceptiont, bár a fumbleban vastagon benne volt. Elkapók is hozták amit kellett a Moss drop-TD-ért kár volt.

D-ről: Nagyjából ők hozták a meccset, az a 2 INT nagyon kellett. A Red Zone D-el most nem voltam elégedett, egyszer sem sikerült megállítani a Dallast FG távolságra. A futásokat sem úgy védik, ahogy az elmúlt pár évben, de ez köszönhető annak, hogy az LB-k általában mélyen zónáznak, segítve ezzel a secondary munkáját. Ezért is ment Romo 32 passzából 24 maximum az 5 yardosig.
több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 18 634 — Vikings fan
Huh hát ez meglett.Érdekes meccs volt. Favre végre pontos labdákat adott,viszont 2 sacknél is túl sokat várt rég ki kellett volna hajítani a labdát a pályáról,főleg mikor FG távból kapott egy -15 yardos sacket. Harvin visszahordása gyönyörű volt.
EJ hihetetlen és Allen is egész szépen fogta Austint. Szép hosszú drivunk viszont nem volt ami nekem hiányzott.
Érdekes volt egy nálunk több flaget beszedő csapattal találkozni ,de azért figyelni kéne mert sok buta flagünk volt megint.
Vicces hogy 1 vereségen belül van a konferencia vezető sok csapat.
Én még mindig kicsit erőtlennek érzem az offenset de javulnak remélem GB ellen már a Dfallal együtt csillognak is.
GO VIKES.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
😀 😀 😀
Harvin visszahordása nagyon elit volt.
És az uccsó dallasi támadásnál hangosan kiabálom, hogy vége, vége,
amikor tényleg vége mutatják Favre-t visszajátszva, ugyanazokkal a mozdulatokkal üvölti: enough, enough 😊

Vikes For Life
több mint 13 éve
sithmaster Minnesota Vikings 24
😀 😀 😀
Végre. Ez már nagyon kellett.
Elég szoros volt, de legalább a Vikings győzött.
😂
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 798 — SuperLOL
Nyert a vikes! Ez nekem a nap jó híre! 😊


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Kemény csata volt.

Henderson visszatért! Lasan teljesen értelmét veszti a képem szerencsére.

Van még miben javulni, de most a győzelema legfontosabb. Illetve voltak bíztató momentumok.

Továbbra is kemény ütközetek jönnek, mindjárt a jövő héten...
több mint 13 éve
CharlieF Minnesota Vikings Notre Dame Fighting Irish 765
Nah, ez kemény volt, de kiszenvedtük. Szívta magát a Dallas nagyon, jo kis meccs volt. Otthon botlott a GB meg a CHI is, ugyhogy perfect weekend!
több mint 13 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 925 — Vikings fan
Harcra fel, ma győzni kell!!! Go Vikes! :cool:

több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 798 — SuperLOL
Az egész nfl most és mindörökké Favre körül forog. Arról is volt szó ha jól értem, hogy amint jövőre visszavonul, már liga sem lesz. Most is tárgyalnak, de elég reménytelennek tűnik. 😕 😀


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Na, végre megint háborúnap. Csak nem mindegy hogyan alszom utána..
Annyira félek ettől a Favre könyöktől, hogy már nekem is begyulladt...
Griffin hatalmas hiányzó lesz, de azért kell Brett-ről beszélni, mert
rengeteg múlik rajta. Én örültem amikor a folytatás mellett döntött újfent, de qrvára nem szeretném, ha lecsúsznánk a POról, miközben döntögeti a rekordjait. Csak a győzelem!

Vikes!
több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 18 634 — Vikings fan
Nálatok tényleg minden Favre körül forog. Arrol egy szó sem hangzik el, hogy ki fogja helyettesíteni Griffint? Pedig azért a Dallas ellen ez nem annyira mindegy....egozo
Most azzal nem tudunk foglalkozni amit nem tudunk. Volt amúgy róla is szó csak vissza ell olvasni...
Jött helyette Frank Walker kétlem hogy ő egyenlőre fontos szerepet kap. Cook helyettesítené elvileg de össze-vissza jönnek róla a hírek van ahol azt írják játszik van ahol azt hogy még 2 hétig tuti nem. Valszeg Allen és/vagy Sheppard lesz a helyén mert picivel magasabb és jóval tapasztaltabb a kérdés mennyire gyors még.
Hogy Austint hogy fogjuk megfogni ez jó kérdés, ez inkább védőfalon fog múlni hogy mennyi ideje lesz Romonak passzolni,de Edwards és Allen is szereti Romot földbe döngölni reméljük most is így lesz.

Mondjuk nem kevésbé nincs emberünk Austinra mint nekik Mossra ,ha jól hallom Jenkinst akarják rá rakni a múlt heti meccs után remélem így lesz 😀

Amúgy meg ha Favre miatt szar a csapat akkor róla fogunk beszélni. 😀
több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Nálatok tényleg minden Favre körül forog. Arrol egy szó sem hangzik el, hogy ki fogja helyettesíteni Griffint? Pedig azért a Dallas ellen ez nem annyira mindegy....
több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 18 634 — Vikings fan
Ha járókerettel kell felállni az 1.playhez akkor is felállna a rekord miatt, nem egy könyök biszbasz fogja megállítani.
Nézegettem a statokat csak mert sokan mondták nekem hogy Favre nem is olyan rossz. Van 5 TDje ami piszok kevés emelett 7 intje (tavaly összesen volt 7) 56.5 %kal dob ami megint ligavége mindezt úgy hogy leghosszabb átadása 37 yard volt QB ratingje meg 67.0 előbbivel 3. utóbbival 4. a ligában (hátulról). Úgy hogy 10 scak és 20 qbhittel bőven középmezőnyben van az ofal pass blockban.
És néhány szép stat a csapatról 330 yardot csinálunk meccsenként ami amellé hogy liga 5. D-nk van yardban nem nem lenne gond. De eddigi meccseinken ,de összesen 63 pontot tudunk felmutatni amivel megelőzzük a Pantherst senki mást.(ha beleveszem hogy csak 4 meccset játszottunk akkor átlagban a Ninerst és a Brownst is esetleg megfognánk). Emellett van 7 fumbleünk (AP pedig nem ejtett még el labdát !!!) és TO mutatónk -6.
És hogy még rárakjak egy kis kritikát a D-re ami a fal csinál is érdekes tavaly 1.k voltunk sackben és FF-ben is most a ligában hátulról vagyunk 3.ak mindkettőben.

Szóval a tavalyi top offensünk és top defense falunk eddig roppantul gyengén muzsikál ha a pontszerzést és a sackeket nézzük amúgy egy jó közepes de pont nélkül azért nehéz nyerni.
Tehát tényleg itt az idő hogy riadót fújjanak a fiúk aztán meglehet még a csoport is simán.
több mint 13 éve
gyeek LSU Tigers 7 955 — Stromfeld Aurél fan
Megy a porhintés Favre apó körül, de nem a 20 szezonjában akarja megszakítani a szorozatát és marad a padon. A Cowboys gameplanje áll a háttérben, nem mindegy hogy Tarvaris vagy Brett. 😛

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 13 éve
Pálca Minnesota Vikings Kansas Jayhawks 327 — Vikings fan
Jó hírek:

WR Sidney Rice did some slow speed movement drills and caught balls today. QB Brett Favre throwing again.
több mint 13 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Rosenfels sem rossz, még inkább Ő mint TJ. De ez csak az Én véleményem.sithmaster
Rosenfels legfeléjebb akkor léphetne pályára, ha a Giants-el játszunk, mert hogy "eltrédeltük" még szeptemberben.Szabolcs_76
Holder-nek nem rossz Rosenfels... 😂
több mint 13 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 925 — Vikings fan
A tavalyi évre az volt a tippem, hogy Farve előbb-utóbb megsérül, és jön T-Jack, aki az esélytelenek nyugalmával játszva megnyeri nekünk végül a SB-t, nagy dráma és mindenki happy. Lehet hogy idén történik mindez? Nem hiszem, de ha SB lenne a vége benne vagyok. :cool: