Minnesota Vikings

38 feliratkozó

több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 18 972 — Vikings fan
Persze még fiatal hagyni kell fejlődni tuti jobb lesz és végülis a Lions elleni meccseket akár végig is játszhatja ,ellenük még ő is letudja hozni a meccset. 😀Toca
jah Suh ellen egy élmény sérült QB-nak lenni 😂adam8
Addigra amire velünk játszanak már Suh sem kell.
Valami labdaszedő kipöcköli a mankót alóla oszt annyi. 😀
De várom már azt a meccset,remélem Cunningham blitzeltet egész meccsen.Bazzani
Favre legalább ott lesz mankóval nem csak sír a sarokban hogy sérült vagyok nem tudok játszani mint matti fiú 😛 😀
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Miért hagyná abba szinte gyerekként?Bazzani
Persze még fiatal hagyni kell fejlődni tuti jobb lesz és végülis a Lions elleni meccseket akár végig is játszhatja ,ellenük még ő is letudja hozni a meccset. 😀Toca
jah Suh ellen egy élmény sérült QB-nak lenni 😂adam8
Addigra amire velünk játszanak már Suh sem kell.
Valami labdaszedő kipöcköli a mankót alóla oszt annyi. 😀
De várom már azt a meccset,remélem Cunningham blitzeltet egész meccsen.

több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 18 972 — Vikings fan
Miért hagyná abba szinte gyerekként?Bazzani
Persze még fiatal hagyni kell fejlődni tuti jobb lesz és végülis a Lions elleni meccseket akár végig is játszhatja ,ellenük még ő is letudja hozni a meccset. 😀Toca
jah Suh ellen egy élmény sérült QB-nak lenni 😂adam8
Ugyanmár csak mert 0.5 sackel többet csinált mint az egész D-Falunk eddig attól még nem vészes. 😀
több mint 13 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Így van, ily módon akár eljátszhat 50 éves koráig 😉dande
Miért hagyná abba szinte gyerekként?Bazzani
Persze még fiatal hagyni kell fejlődni tuti jobb lesz és végülis a Lions elleni meccseket akár végig is játszhatja ,ellenük még ő is letudja hozni a meccset. 😀Toca
jah Suh ellen egy élmény sérült QB-nak lenni 😂

több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 18 972 — Vikings fan
lenne egy megoldás, hogy a sorozat se szakadjon meg, és ne kelljen szenvednetek vele
az 1. snapben ő játszik, utána meg jön Jackson, sztem ezzel kiegyeznétek 😀Hurka
Így van, ily módon akár eljátszhat 50 éves koráig 😉dande
Miért hagyná abba szinte gyerekként?Bazzani
Persze még fiatal hagyni kell fejlődni tuti jobb lesz és végülis a Lions elleni meccseket akár végig is játszhatja ,ellenük még ő is letudja hozni a meccset. 😀
több mint 13 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 927 — Vikings fan
Azt hiszem ez a szezon már fejben elment, és ez látszik a D teljesítményén. Az öltözőben gondolom nincs túl jó hangulat, olyan meccseket veszítünk el ahol a győzelem is benne volt szépen, mégse sikerült. Sajnos nem az O jött fel a D-hez, hanem szépen a D idomult az O-hoz. BC-t tényleg válthatná Frazier, több ajánlata volt már HC posztra évek óta, talán nálunk szívesen maradna. Főleg azért, mert ha így folytatódik az idény nem biztos hogy kap hasonló ajánlatot, és ezt a csapatot ismeri. Mondjuk nem hiszem hogy ez a csere most megtörténhet, de ha a következő 3 meccs nem lesz meg, ide értve különösen a csoport rangadókat, akkor elképzelhetőnek tartom már a jövő évre való építkezés elkezdése miatt is.
Abba pedig Farve semmiképp se fér bele, leszarom a rekordjait, a legtöbbet nem itt alapozta meg, sőt, már ott tartok hogy csak a tavalyi formájában látom szívesen lilában, inkább T-Jack és egy elit futás mint az idei int rekord. Ja, és a D villantott egy negatív rekordot.... a Vikings életében még nem fordult elő, hogy 3 egymás utáni meccset sack néklül hozzon le a D... eddig. Most sikerült, nem is értem hogyan....

több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
lenne egy megoldás, hogy a sorozat se szakadjon meg, és ne kelljen szenvednetek vele
az 1. snapben ő játszik, utána meg jön Jackson, sztem ezzel kiegyeznétek 😀Hurka
Így van, ily módon akár eljátszhat 50 éves koráig 😉dande
Miért hagyná abba szinte gyerekként?

több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 015 — Így remélem megfelelek nektek.....
lenne egy megoldás, hogy a sorozat se szakadjon meg, és ne kelljen szenvednetek vele
az 1. snapben ő játszik, utána meg jön Jackson, sztem ezzel kiegyeznétek 😀Hurka
Így van, ily módon akár eljátszhat 50 éves koráig 😉
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
lenne egy megoldás, hogy a sorozat se szakadjon meg, és ne kelljen szenvednetek vele
az 1. snapben ő játszik, utána meg jön Jackson, sztem ezzel kiegyeznétek 😀Hurka
Picsát.
játszon csak Favre papa még sok évig.
Kezdőként a Vikesban.

több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 098 — 28-14
lenne egy megoldás, hogy a sorozat se szakadjon meg, és ne kelljen szenvednetek vele
az 1. snapben ő játszik, utána meg jön Jackson, sztem ezzel kiegyeznétek 😀
több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 18 972 — Vikings fan
Az a baj hogy D -ben az halt meg ami a legjobb volt. Pass Rushunk világhíres volt, Rush Dnk meg uralkodó. Pass védelmünkön azon kívül hogy Asher benyalta azt a TD (ami azért geci mák is volt hogy Brady pont arra akarta kidobni a labdát és meglátta 😊) nem éreztem nagy problémát. A másik Tate elkapás meg még nagyobb mák volt hogy nem lett int,majd még meg is fogta...
De hogy a RUSH D mekkora looser volt a 2. félidőben...
Az meg hogy a 2.félidőben 3-4 play után megint elfelejtettük AP-t ,meghogy megint Favre show-t kellett nézni köszönjük BCnek. Challanget basszus mi a rákra dobta máig kérdés mindenki számára. Az hogy a végén 1.re fut a Pats 5 yardot 4 percnél mi a ráknak kér időt ? Ha kibasznák komolyan mondom esélyünk lehetne bármire. Vele nem!
több mint 13 éve
Pálca Minnesota Vikings Kansas Jayhawks 327 — Vikings fan
Mortensen azt írta vasárnap, hogyha kikap a Vikings, akkor elképzelhető BC kirúgása. Frazier venné át a helyét. Talán egy új lendületet adhatna a csapatnak és az egy fokkal könnyebb ellenfeleket a mi javunkra döntené el.
Harvin sérülése, bár visszatért a pályára, komolyabbnak tűnik. Nem biztos, hogy játszhat a Cards ellen.
több mint 13 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Hát egy ilyen sérülés nem riasztja el az öreget, ha a boka nem tudta. Következő meccsen is kezdeni fog.

Vegyes érzéseim vannak a meccsel kapcsolatban. Amennyit javulni látszik az offense az év során, annál szarabb lesz a D. Sajnos lassan már komplett csődhelyzet áll be, ami a fal teljes szétesésével kezdődött. Ami miatt nem érzem az igazi erőt a csapatban, az ez az egyre súlyosbodó probléma. Kellene egy stabil védelem a mostani O mellé, ami egyenlőre főleg a pontszerzésben még elég gyenge, viszont legalább egyre komolyabb időt tudnak a pályán maradni, és a védelem nem fárad el.

Remélem valahogy sikerül ezt megoldani, hiszen az embereállomány adott, aztán a szezon úgy is a következő három meccsen dől el, hogy van-e miért reménykedni még.
A jelenlegi eredménynek közül a Miami elleni hazai bukást, és esetleg az eddigi meglepetés idegenbeli győzelmet hiányolom, és fájlalom igazán. (Főleg ha ez a sajtfejek ellen sikerült volna.) Nehéz ellenfelek ellen játsozttunk idegenben, ezért az ottani vereségek még kalkulálhatóak is voltak.

Egyébként elég jól alkalmazkodott az O a meccs nag részében a speciális helyzethez az öreggel, szerintem jól sikerült a gameplan-t összerakni, de a D súlytalan volt sajnos most. Persze nekik is lehet szar napjuk, de ezt most nem bírja el a csapat.

Az öreg nem tehet az INT-ről azt el kell ismerni, sőt jól is hozta ami most elvárható volt tőle. De egy keményeben blitzelő csapat rommá törte volna a jelenlegi "mobilitásával". Pedig nem lenne jó, ha egy végleges sérüést is összegyűjtene. Nem a szezonunk szempontjából, hanem rá való tekintettel.
Sajnos a győzelmi faktor hiányzik a 4#-ből, egy sima game manager lett belőle, akire sok terhet raknak, és nem is bír megbírkózni vele.
Még mindig azt mondom, hogy ennél több szempontból is többet hozna T-Jack mint amit az öreg széttörten tud. (Ez nem is meglapő mondjuk logikusan gondolkodva.)
több mint 13 éve
gyalu Minnesota Vikings 314
Asher Allenről kaptunk 2 vagy talán 3 TD-t is. Remélem övé lett a meccslabda, bravúrosan szarul játszott! Az egész D csak árnyéka a tavalyi önmagának. 5 nyerhető meccs következik (ARI, @CHI, GB, @WAS, BUF). Otthon verni kell a pekörszt is, különben megy az egész idény a levesbe! Aztán Giants, Bears, Eagles, Lions. 10-6 elég lehet, de a 8-8 sem lesz meg ilyen játékkal.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Ha a meccs végén írok, törlik a hozzászólást, az biztos.
Egyszerűen az emberünk képtelen felfogni, hogy minden
sorozat megszakad egyszer. Myron ko-ja szinte már egy jel
volt az égből. Van egy háborús hősünk, akit lassan megölnek,de vele oda az idényünk. Elúszik a szezonunk rajta meg a védekezésen...
Beállt Jackson, egyből dobott egy egyszerű TDt, utána két pontos játék, aztán a futása...Hát mivan? Nem látják hogy egy fiatal srác vár bevetésre, akivel lehet hogy eredményeket is elérnénk? Nem csak az öreggel van gond, ez tény, de hogy vele van a legnagyobb, az is. Senki ne mondja hogy ez
a csapat ennyit tud, mert ez nem igaz.

Skol VIKINGS!
több mint 13 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Ha jövőhéten is Favre fog kezdeni én biztos hogy nem fogom nézni a meccset maximum felvételről.Toca
Schefter twitje: Brett Favre got 10 stitches in his chin.

probable gyanús sérülés 😀

több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 18 972 — Vikings fan
Ha jövőhéten is Favre fog kezdeni én biztos hogy nem fogom nézni a meccset maximum felvételről.
1.félidőben ,megint jóhívások 2.félidőben meg megint a szarságok,fos hívások és végén a Favre emberkedés amiből jön az int. Igen nem tehetett most róla, de nem lehetett volna megfutni a 2 yardot! Dehogynem.
D Asher Allen vezetésével meg szánalom volt.
több mint 13 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 927 — Vikings fan
Úgy tűnik Farve kezd, nem szakad meg a sorozata csak a lába fog leszakadni ha így folytatja.... A múlt heti meccset nem láttam szerencsére, így a gutaütés elkerült, erre most még tv-n nézhetem ahogy majd leviszik az öreget egyenesen a nyuggerklubba. Úgy nézzétek, csak kevesen múlhat hogy ez az utolsó meccse az öregnek, egész pályafutását tekintve, ha az a törött boka reccsen még egyet akkor nem a visszavonulás lesz a kérdés, hanem a mankó vagy tolószék... Talán ezért is ekkora a felhajtás, ez a hattyúdala az öregnek.

A meccsről... azt várom, hogy az első drive-ot még Farve megpróbálja, aztán lezúzzák és jön T-Jack. Megnyerjük a meccset, de nem QB poszton, szerintem a defense most hozza magát és lesz visszahordott TD-nk is, és várok egy jó AP-t, Harvin-t és Moss-t az offense-ből. Ja, és az offense falnak nagyon össze kell szednie magát, mert ha arra készülnek hogy a mankós papát megvédjék, hát akkor T-Jack-el a hátukban már nyerni kell. És mindenáron nyerni kell, mert idegenbeli bravúr nélkül nem nyerünk csoportot, ez most már biztos, és hol ha nem Brady-ék ellen legyen meg az önbizalom növelő győzelem. T-Jack-el, hogy mindenki elhiggye ( a csapat, a vezetés, a szakértők, az ellenfelek, és Ő is ) képes ezt a Viking hordát SB-be vezetni.

GO VIKINGS GO GO GO :cool:

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Üdv! Megint egy szép (?) nap. Vajon egy törött boka és egy
önfejű emberállat teszi szomorúvá? T.Jack- et a kezdőbe!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
http://patriots.hu/beharangozo-8-het-pats-vs-vikings/viito
Mondjuk Schiancot kihagytad akinek ha Favre vagy Tjack játszik akkor is nagy meccse lehet. Előbbinek a gyors célpont keresése miatt utóbbinak a biztos rövid passzokhoz.Toca
pedig ott van ő is az utolsó mondatban 😊

egyébként az utóbbi meccseken volt is problémánk a TE-ek fedezésével.
több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 18 972 — Vikings fan
http://patriots.hu/beharangozo-8-het-pats-vs-vikings/

itt egy kis összefoglaló - ha érdekel titeket-, hogy hogyan látjuk mi ezt a meccset. Egy biztos szerintem, a Pats védelme fiatal, nagyon fiatal, és mostanában kezd összeállni. Egy sérült Favre királyt csinálhat a srácainkból, míg egy összevissza rohangáló és dobálózó TJ messze nagyobb problémát okozhatna ennek a védelemnek, egyszerűen azért, mert nincsenek a pályán olyan öreg zsugások, akik egy ilyen irányítót, mint TJ két perc alatt megesznek.viito
Teljesen korrekt és továbbra is vicc hogy talán a legjobb fal+futó kombónk van emelett Toby is szépen tud tehermentesíteni és 11.legtöbbet futjuk csak...
Mondjuk Schiancot kihagytad akinek ha Favre vagy Tjack játszik akkor is nagy meccse lehet. Előbbinek a gyors célpont keresése miatt utóbbinak a biztos rövid passzokhoz.
Ha Favre játszik és gyenge akkor jobban örülnék ha Wilfork lenyomná egyszer rendesen aztán jöhet T-Jack.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
http://patriots.hu/beharangozo-8-het-pats-vs-vikings/

itt egy kis összefoglaló - ha érdekel titeket-, hogy hogyan látjuk mi ezt a meccset. Egy biztos szerintem, a Pats védelme fiatal, nagyon fiatal, és mostanában kezd összeállni. Egy sérült Favre királyt csinálhat a srácainkból, míg egy összevissza rohangáló és dobálózó TJ messze nagyobb problémát okozhatna ennek a védelemnek, egyszerűen azért, mert nincsenek a pályán olyan öreg zsugások, akik egy ilyen irányítót, mint TJ két perc alatt megesznek.
több mint 13 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Szerintem ez rossz döntés. Ami akár súlyosabb sérülést is eredményezhet az öregnél.

Mondhatni, hogy őrültség így pályára menni, és nehezen hiszem, hogy jól elsülhet a dolog.

Gondolom a futójátékra építünk, meghúzva néha egy egy dobást. Ha működik akkor lehozható a meccs, de ha nem működik, akkor jönnie kell a több passznak is, és a sok ütésnek, kapkodó döntéseknek.

Illetve a védelemnek nagyon nagyot kellene játszani. (Mondjuk ez az öregtől függetlenül is. Jó lenne újból látni a Védekező falunkat, hogy van ilyen.)
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Favre beledöglene ha nem lenne minden nap valami szappanopera szintű történet főszereplője.
Vicc ez az ember,hálistennek a játéka is egyre jobban.

több mint 13 éve
JohnKerla Minnesota Vikings 139
Úgy néz ki a vén fog kezdeni. Én kételkedem a mobilitásában és a mi falunkban mögött ha nem mozog ...
Én továbbra is tjacket játszatnÁm, remélem BC nem nem sül bele ebbe a döntésébe is.Toca
Szerintem nem BC dönti el, hogy Favre játszik vagy sem, hanem az öreg. 😀 Egyébként én is jobban örülnék T-Jacknek.
Papinak eddig se ment a játék túl jól, most ehhez hozzáadunk még egy törött bokát is.....