Minnesota Vikings

38 feliratkozó

több mint 13 éve
Pálca Minnesota Vikings Kansas Jayhawks 327 — Vikings fan
ezt pedig azoknak, akik kételkedtek a Shiancoe elkapásban:http://bit.ly/c4NrTf
Pálca
ha-a-lab-da-é-rin-ti-a-föl-det,-nem-ér-vé-nyes-az-el-ka-pás-ha-kon-trol-lál-ja,-ha-nem,-ez-az-en-ef-el-nem-az-en-szí-é-é 😉Szobi22
Te biztos jobban tudod, mint a bírók igazgatója.
Amúgy én nem írtam se csalást, se semmit, csak belinkeltem egy cikket, ha már volt róla vita.
több mint 13 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 016 — Ajmo Vatreni
ezt pedig azoknak, akik kételkedtek a Shiancoe elkapásban:http://bit.ly/c4NrTf
Pálca
ha-a-lab-da-é-rin-ti-a-föl-det,-nem-ér-vé-nyes-az-el-ka-pás-ha-kon-trol-lál-ja,-ha-nem,-ez-az-en-ef-el-nem-az-en-szí-é-é 😉Szobi22
Erről:

http://www.youtube.com/watch?v=YB1XseCNEYg
több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
ezt pedig azoknak, akik kételkedtek a Shiancoe elkapásban:http://bit.ly/c4NrTf
Pálca
ha-a-lab-da-é-rin-ti-a-föl-det,-nem-ér-vé-nyes-az-el-ka-pás-ha-kon-trol-lál-ja,-ha-nem,-ez-az-en-ef-el-nem-az-en-szí-é-é 😉

több mint 13 éve
Pálca Minnesota Vikings Kansas Jayhawks 327 — Vikings fan
T-Jackel épp az a baj, hogy még a rövid passzoknál is pontatlan, viszont nagyon erős a keze. Futni tud, viszont BC szerintem nem nagyon engedi neki, mert egyszer lesérült egy preseason meccsen és jól lehordta érte.
Mivel a Pats jelenleg jóval jobb formában van, ezért csak úgy verhetőek, ha valami váratlan húz elő az O(wildcat Harvinnal, Webbel stb.)

ezt pedig azoknak, akik kételkedtek a Shiancoe elkapásban:http://bit.ly/c4NrTf

Childress pedig büntetésre számíthat, mert szidta a bírókat a meccs után.
több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 18 634 — Vikings fan
Ami itt volt arra egy szó igaz- KATASZTRÓFA-
:mad:
Szinte sima liba lehetett volna a meccs, erre ez lett belőle.
Én még reménykedem egy 10-6 -ba, minimum 9-7, és ez csak akkor jön össze, ha a D-fal villant valamit a tavalyi formából. Lehet, hogy pihentetni kéne az öreget, de van egy sanda gyanum, hogy csak azért jött vissza, hogy a maradék még meg nem döntött rekordot bezsebelje, aztán csá csumi megy egy másik csapathoz és a pályáról viszik el zsákba, mert soha nem fogja abbahagyni.
Minden adott, hogy ez egy nyertes csapat legyen. Ha más ötlet nincs akkor BC-t kell elküldeni a francba. Na mindegy nem dühöngök tovább.sithmaster
Minden adott a győzelemhez:
-Favre lesérült és borzasztó (ami mondjuk lehet esély a győzelemre)
-Pass playek hívása idióta az egész play hívás is döntő szituációkban ugyanazok a séma passzok amik semmire nem jók
-Pass rushunk nincs Allennel fejben vagy nem tudom hogy hol vannak bajok, Edwards nélküle meg kevés, PWill öreg, K.Will egyedül kevés rajta kívül talán Kennedy volt a legjobb
-Secondary Grif nincs Cook újonc nincs elgé tapasztalata/sérült még kevés Allen ingadozó Sheppard sérült és eddig fos
-BC nem mert Harvinra több playt hívni pedig rengeteg trükköt belehetne játszani de eddig max 1.negyedben/félidőben tolt el 1-2 playt aztán csókolom
-BC kezd rájönni hogy AP talán a liga legjobb formájában lévő futó és már ne mfumble gyár ... megkésve de rájött
-BC nem ismeri a pirosat
Remények:
-TJack bejön ő Berrian felé is tud dobni így Moss-Harvin-Berrian duú és AP rövid passzokra ,hosszú passzokat nem tudom hogy dobja rég láttuk
-Az off -falnak Tjackel kellemeseb helyzete lesz mert tud futni ,gyorsan 😀
Allen ha 1x elkap egy irányítót akkor átpattanhat terminátorba újra
-LB sorunk kellemes
-Ha folytatódik ez a játék BC-t kirúgják előbb utóbb 😀 és nem úgy hogy más ötlet nincs,ezzel kell kezdeni!
több mint 13 éve
sithmaster Minnesota Vikings 24
Ami itt volt arra egy szó igaz- KATASZTRÓFA-
:mad:
Szinte sima liba lehetett volna a meccs, erre ez lett belőle.
Én még reménykedem egy 10-6 -ba, minimum 9-7, és ez csak akkor jön össze, ha a D-fal villant valamit a tavalyi formából. Lehet, hogy pihentetni kéne az öreget, de van egy sanda gyanum, hogy csak azért jött vissza, hogy a maradék még meg nem döntött rekordot bezsebelje, aztán csá csumi megy egy másik csapathoz és a pályáról viszik el zsákba, mert soha nem fogja abbahagyni.
Minden adott, hogy ez egy nyertes csapat legyen. Ha más ötlet nincs akkor BC-t kell elküldeni a francba. Na mindegy nem dühöngök tovább.
több mint 13 éve
CharlieF Minnesota Vikings Notre Dame Fighting Irish 765
Továbbra is tartom hogy jövőre BCt el kell küldeni Favre-al együtt és Webbet nézegetni hogy hogy megy neki a játék. Azért egy ilyen elkapó gárdával könnyebb belejönni meg a papa is mutathatott egy-két dolgot.
TJn is látszani fog ha ő játszik Brett papó munkája csak ő mondjuk a 4 és 15 öt a meccs végén lazán megfutotta volna. 😀Toca
Várjunk még ezzel, nincs még vége a szezonnak. Ha lesz PO, úgysem küldik el BC-t, amióta Minneapolisba jött, minden évben fejlődött a csapat a keze alatt, ez az első év, hogy visszaestünk, de hát volt honnan. A QB kérdés még inkább képlékeny, mert ha marad BC, az ő izlésének egy tapasztalt FA joban bejön, ha viszont nem lesz PO, akkor egész jó kis draft position néz ki. 😉
Webbel egyetértek, én felvinném T-Jackel együtt olyan félig QB, félig RB szerepben, van erre a fajta támadásra pontos megnevezés, csak én hülye vagyok hozzá. Mindenesetre ha egyszerre lennének fenn, melletük AP, akkor a varációs lehetőségek száma kb végtelen. Az ilyesmi persze nem divat az NFL-ben (ezért bírom lassan sokkal jobban a College-ot).
több mint 13 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 018 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
Szóval mégsem szimulált Favre :o Jobbulást neki, nektek pedig győzelmet a Pats ellen a hétvégén.
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 103 — capitaine du château de Vienne 1487
Nagy harcos az kétségtelen, a kérdés az hogy mennyit tud ő hozzátenni a csapathoz? Hasznára van azzal hogy törött lábbal probál játszani avagy sem? Ez a kérdés. A tavalyi évben nagyon jó volt, közel voltak a döntöhöz, idén viszont szerintem többet árt mint használ, viszont nagyon nehéz lehet a szitu hogy te ugy gondolod hogy hasznára vagy a csapatnak közben meg nem biztos. Nehéz eldönteni. Szerintem az idei valóban az utolsó játékosként!Inter101
nagy kérdés, szerintem - ha fönn tud maradni - akár csak, mint eposzi hős - akkor maradnia kell
http://www.myvideo.de/watch/7343782/Sveinbjoern_Beinteinsson_spricht_das_Havamal
és ezt küdeném Go Vikes!-nak HAVAMAL


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Azért Favre apó nem volt adós az Int-kel egész pályafutása alatt, a tavalyi az maga a csoda volt(igaz ebből kiindulva meglepetés az idei szezon). Azért törött lábbal már igazán nem kéne játszania! Ami Brees-t ill. az meglepi a javából!
több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 18 634 — Vikings fan
Ha az öreg játszani akar játszik BC puhapöcs hogy leültesse. A GB ellen is 2 hólye intje votl mert féltette magát a sacktől, mi lesz ha még törött lábbal játszik ??
Mond
Funfact tavaly szapultuk Cutlert mert int király ő is 10 INT-el állt tavaly ilyenkor mnit most Favre...
Funfact 2 Kimondta volna tavaly NFC döntő után hogy 7.kör után Brett és Brees vezeti az INT listát ...
több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Pár éve még volt olyan szabály, hogyha meglett volna az elkapás, csak kilökték, akkor érvényes, de már jó ideje törölték(mellesleg szerintem helyesen). Már csak az a TD, ahol ténylegesen leért mindkét láb bent. (ugyebár egyetemen elég egy láb)

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Nagy harcos az kétségtelen, a kérdés az hogy mennyit tud ő hozzátenni a csapathoz? Hasznára van azzal hogy törött lábbal probál játszani avagy sem? Ez a kérdés. A tavalyi évben nagyon jó volt, közel voltak a döntöhöz, idén viszont szerintem többet árt mint használ, viszont nagyon nehéz lehet a szitu hogy te ugy gondolod hogy hasznára vagy a csapatnak közben meg nem biztos. Nehéz eldönteni. Szerintem az idei valóban az utolsó játékosként!
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 103 — capitaine du château de Vienne 1487
pöttyösen mikor tört el a bokája?? még első félidő végin? nagy harcos az öreg, ha törött bokával nyomta a másodikat. Lehet ha nem jácchat meghal, attul félek


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Igen ,de ha belegondolsz az 1 és 25 úgy hogy szinte biztos hogy passzra állnak be mert hát nekünk FG kell. BCnek meg nincs töke ahhoz hogy ilyenkor valami trükkös playt bejátszon inkább lepörgeti.
Továbbra is tartom hogy jövőre BCt el kell küldeni Favre-al együtt és Webbet nézegetni hogy hogy megy neki a játék. Azért egy ilyen elkapó gárdával könnyebb belejönni meg a papa is mutathatott egy-két dolgot.
TJn is látszani fog ha ő játszik Brett papó munkája csak ő mondjuk a 4 és 15 öt a meccs végén lazán megfutotta volna. 😀Toca
Nem azt mondom hogy logikátlan volt de azért egy probát megért volna, és szerintem a vezetőedzők közül kb 65% megprobálta volna, lehet hogy több.Ez a TJ-s dolog jó volt!😀 😀 Kiváncsi vagyok ki fog irányítani a hétvégén? Jó lenne egy Vikings győzelem és nem csak a Jets miatt!!!!
több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 18 634 — Vikings fan
Igen ,de ha belegondolsz az 1 és 25 úgy hogy szinte biztos hogy passzra állnak be mert hát nekünk FG kell. BCnek meg nincs töke ahhoz hogy ilyenkor valami trükkös playt bejátszon inkább lepörgeti.
Továbbra is tartom hogy jövőre BCt el kell küldeni Favre-al együtt és Webbet nézegetni hogy hogy megy neki a játék. Azért egy ilyen elkapó gárdával könnyebb belejönni meg a papa is mutathatott egy-két dolgot.
TJn is látszani fog ha ő játszik Brett papó munkája csak ő mondjuk a 4 és 15 öt a meccs végén lazán megfutotta volna. 😀
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Én meg már letöröltem. 😀 Ugy emlékszem hogy valóban volt bünti mert lökött Moss de 40 másodperc körül volt ami sok idö tud lenni, ha rizikos ha nem. Egy FG távolság a meccset jelenthette volna! Azt hiszem Moss is kikelt ez ellen, erre viszont emlékszem, nem ehhez szokott New Englandben!! Az általam emlitett szituban a környéken nem volt védő, de mindegy nem akarok ezen lovagolni.
több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 18 634 — Vikings fan
Ha lökik akkor érvényes ha csak 1 láb van,itt ez nem ért mert hamarabb lökték(sorry nem tudok leszállni a témáról 😀).
1.félidőben meg elindultunk ha jól emlékszem AP futott 10 + yardot aztán Mossra feldobtuk amit OPI-ra fújtak(ezt nem néztem még vissza de kétséges ) . Ugye az 15 yard bünti ha jól emlékszem és ezután nem akartak kockáztatni egy eladott labdával sokat bukhattunk volna. Ezzel most kivételesen eggyet kell értenem hogy felesleges lett volna kockáztatni.

Ui.: Ha ez nem a Moss OPI-s rész volt és rosszul emlékszem akkor nem tudom, nem volt erőm végig nézni még a meccset újra. 😊
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Egy kicsit off, de emlékszem egy meccsre ahol az elkapó amikor birtokolta a lasztit akkor az egyik lábát lerakta a pályán belül a másikat meg kivül. Azt is visszanézték és emlékszem a kommentátorok is azt mondták hogy csak ez egyik lába volt bennt, szerintük ez nem jó. A spori visszanézte és egy meg nem mondom milyen szabályra hivatkozva megadta az elkapást és még el is magyarázta hogy ugyan csak az egyik lába volt bennt de kontrollálta a lasztit ezért jó(erre azért emlékszem mert általam nem kedvelt csapatnak kedveztek), vagy valami ilyesmi. A kommentátorok is csodálkoztak de annyiban hagyták hogy oké ezt a szabályt mi nem ismertük, megjegyzem azota sem láttam ilyet! Ezzel azt akarom mondani hogy majdhogynem olyan ez hogyha igy akarom látni akkor nem jo ha ugy akkor meg jó!! Amugy meg kár ezen molyolni a meccsnek vége nyert a Packers. menni kell tovább megprobálni innen visszajönni, sérült Favre ide vagy oda. Értette valaki a félidő előtt miért nem probált a Vikings támadni 2 időkéréssel(vagy csak 1 volt? de akkor is!) a birtokukban? Én nagyon nem értettem.
több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 18 634 — Vikings fan
Én egy szóval nem mondtam hogy nem érte a földet a labda(ha igen akkor kövezettek 😀 ), és igen a szabályban az van ha földet ér nem érvényes... Leírtam GB topicba is.
Viszont sajna a szabállyal nem értek egyet és ha olvasgatsz sok szakértő se mert ugyan földet ért a labda de végig kontrollálta közel nem volt ahhoz hogy elejtse!
Az meg hogy nem nektek fújás ha megkaptok egy TDt ami nem az? Akkor minek vannak a bírók a pályán?
Mondjuk ugyanezt kérdezhetném BC-ről is de ez más kérdés 😀Toca
Amúgy ezzel a szabállyal speciel én sem értek egyet, de ez van (most nektek sajnos, nekünk nem, ki tudja, legközelebb talán fordul a kocka, de ez nem bírói tévedés semmiképpen, a szabályalkotóknak kéne(?) változtatni). Valaki más írta amúgy, hogy már nem biztos benne a visszajátszások alapján, hogy földet ért. Úgyhogy ebben akkor egyetértünk 😊

A másikra azért mondtam, hogy nem nekünk fújás, mert: nekünk fújásnak lenne nevezhető, ha a másik oldalon nem nézték volna be ugyanúgy Harvin TD-jénél (sőt, az övénél a bíró számára egyértelműbb kellett volna, hogy legyen, hiszen a labdát Quarlesstől nem láthatta, ha jól emlékszem, Harvin lábát viszont kellett volna, de ez most tök mindegy). De pont úgy benézték, mindkét csapatnak megadtak a PÁLYÁN egy érvénytelen TD-t. A Vikingstól elvették, mert volt lehetőség visszanézni, és visszanézték (gondolom, nem vitatod, hogy jogosan nézték vissza). A Packerstől nem vették el, mert ahhoz be kellett volna dobni a zászlót, de Childress nem tette. Ha megteszi, valóban nagyon könnyen lehet, hogy máshogy alakul. Ezért mondom, hogy ezeket nehéz a bírókra fogni. Na, bocs, hogy ilyen hosszan ide, döntsétek el ti, hogy jogos-e amit írtam. Az, hogy a győzelem jogos volt-e, nyilván más kategória, és nyilván sokan mást gondolunk/tok róla 😊Szobi22
Nem zavar meghallgatok én minden érvet viszont 😊
Harvinos esetről, töltsd le a meccset és nézd a visszajátszást és utána mond azt hogy Peprah nem ért Harvinhoz amikor látszik hogy a két keze a mellkasán van, nem nagy lökés és lehet nem lett volna meg amúgyse, de contact volt mielőtt a labda odakerült ez pedig nálam DPI akárki akármit mond.
Van egy tökéletes kameraállás amin látszik hogy contact volt hogy mekkora...
több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Én egy szóval nem mondtam hogy nem érte a földet a labda(ha igen akkor kövezettek 😀 ), és igen a szabályban az van ha földet ér nem érvényes... Leírtam GB topicba is.
Viszont sajna a szabállyal nem értek egyet és ha olvasgatsz sok szakértő se mert ugyan földet ért a labda de végig kontrollálta közel nem volt ahhoz hogy elejtse!
Az meg hogy nem nektek fújás ha megkaptok egy TDt ami nem az? Akkor minek vannak a bírók a pályán?
Mondjuk ugyanezt kérdezhetném BC-ről is de ez más kérdés 😀Toca
Amúgy ezzel a szabállyal speciel én sem értek egyet, de ez van (most nektek sajnos, nekünk nem, ki tudja, legközelebb talán fordul a kocka, de ez nem bírói tévedés semmiképpen, a szabályalkotóknak kéne(?) változtatni). Valaki más írta amúgy, hogy már nem biztos benne a visszajátszások alapján, hogy földet ért. Úgyhogy ebben akkor egyetértünk 😊

A másikra azért mondtam, hogy nem nekünk fújás, mert: nekünk fújásnak lenne nevezhető, ha a másik oldalon nem nézték volna be ugyanúgy Harvin TD-jénél (sőt, az övénél a bíró számára egyértelműbb kellett volna, hogy legyen, hiszen a labdát Quarlesstől nem láthatta, ha jól emlékszem, Harvin lábát viszont kellett volna, de ez most tök mindegy). De pont úgy benézték, mindkét csapatnak megadtak a PÁLYÁN egy érvénytelen TD-t. A Vikingstól elvették, mert volt lehetőség visszanézni, és visszanézték (gondolom, nem vitatod, hogy jogosan nézték vissza). A Packerstől nem vették el, mert ahhoz be kellett volna dobni a zászlót, de Childress nem tette. Ha megteszi, valóban nagyon könnyen lehet, hogy máshogy alakul. Ezért mondom, hogy ezeket nehéz a bírókra fogni. Na, bocs, hogy ilyen hosszan ide, döntsétek el ti, hogy jogos-e amit írtam. Az, hogy a győzelem jogos volt-e, nyilván más kategória, és nyilván sokan mást gondolunk/tok róla 😊

több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 18 634 — Vikings fan
...Toca
nem tudom, miért írom le, de nyilván más visszajátszásokat néztünk. hogy nem ért földet a labda? komolyan? a föld "tolta be" a mellkasához. jó sokszor nézhettétek még meg, mire elhittétek, hogy nem ért földet 😉. Harvin. csak a ti kedvetekért megnéztem még vagy 10szer, és a saját lendülete vitte ki. azt meg ne írjátok a "nekünk fújás" számlájára, hogy Quarless TD-jét megadták, mert Harvinét is, csak BC alkalmatlan, de ezt ti is tudjátok (az, hogy MM jobban challengel valakinél, tényleg durva).

lehet, hogy ezeket még Go Vikings is elismerné, az meg már durva
szerk: na jó, ez utóbbi tényleg túlzásSzobi22
Én egy szóval nem mondtam hogy nem érte a földet a labda(ha igen akkor kövezettek 😀 ), és igen a szabályban az van ha földet ér nem érvényes... Leírtam GB topicba is.
Viszont sajna a szabállyal nem értek egyet és ha olvasgatsz sok szakértő se mert ugyan földet ért a labda de végig kontrollálta közel nem volt ahhoz hogy elejtse!
Az meg hogy nem nektek fújás ha megkaptok egy TDt ami nem az? Akkor minek vannak a bírók a pályán?
Mondjuk ugyanezt kérdezhetném BC-ről is de ez más kérdés 😀
több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
...Toca
nem tudom, miért írom le, de nyilván más visszajátszásokat néztünk. hogy nem ért földet a labda? komolyan? a föld "tolta be" a mellkasához. jó sokszor nézhettétek még meg, mire elhittétek, hogy nem ért földet 😉. Harvin. csak a ti kedvetekért megnéztem még vagy 10szer, és a saját lendülete vitte ki. azt meg ne írjátok a "nekünk fújás" számlájára, hogy Quarless TD-jét megadták, mert Harvinét is, csak BC alkalmatlan, de ezt ti is tudjátok (az, hogy MM jobban challengel valakinél, tényleg durva).

lehet, hogy ezeket még Go Vikings is elismerné, az meg már durva
szerk: na jó, ez utóbbi tényleg túlzás

több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Favre diagnosed with ankle fractures

Vikings coach Brad Childress said QB Brett Favre has two fractures in his left ankle and is in a walking boot.

na ez szívás....Phoseidon
agyontolni a boxot, T-Jax talán 200 alatt marad... 😛
komolyra fordítva, jobbulást a vénségnek 😊

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Nagyon sajnálom hogy nem nyert a Vikings. A 3 int. után is volt esély sajnos nem élt vele a csapat. Hihetetlen volt nézni a D-t mennyire nem tudott nyomást gyakorolni Rodgers-re, aki nem játszott jol, de ennyi is elég volt sajnos. Nagyon nagyon nehéz lesz innen visszajönni, én mindenesetre drukkolok nekik. Favre-nak pedig ideje lenne visszavonulni a szezon végén, olyan hibákat vétett mint a kezdő irányitok szoktak, ugy dobálta a labdákat körül sem nézett csak ne legyen sack. Ja és valoban volt hazai pálya (még akkor is ha nem annyira látványos) ennyit a jelenlegi Vikings nem bír el! Az a Td ami nem volt az Green Bay részről azt nagyon nem értettem miért nem nézette vissza BD ill. azt sem értettem hogy a a félidő vége előtt 2 időkéréssel kb 40 másodperccel a vége előtt miért nem lehet megprobálni a field goal távolságot elérni? Ha az meglett volna akkor bőven meglett volna a meccs!!!!