Minnesota Vikings

38 feliratkozó

több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 18 667 — Vikings fan
Ha járókerettel kell felállni az 1.playhez akkor is felállna a rekord miatt, nem egy könyök biszbasz fogja megállítani.
Nézegettem a statokat csak mert sokan mondták nekem hogy Favre nem is olyan rossz. Van 5 TDje ami piszok kevés emelett 7 intje (tavaly összesen volt 7) 56.5 %kal dob ami megint ligavége mindezt úgy hogy leghosszabb átadása 37 yard volt QB ratingje meg 67.0 előbbivel 3. utóbbival 4. a ligában (hátulról). Úgy hogy 10 scak és 20 qbhittel bőven középmezőnyben van az ofal pass blockban.
És néhány szép stat a csapatról 330 yardot csinálunk meccsenként ami amellé hogy liga 5. D-nk van yardban nem nem lenne gond. De eddigi meccseinken ,de összesen 63 pontot tudunk felmutatni amivel megelőzzük a Pantherst senki mást.(ha beleveszem hogy csak 4 meccset játszottunk akkor átlagban a Ninerst és a Brownst is esetleg megfognánk). Emellett van 7 fumbleünk (AP pedig nem ejtett még el labdát !!!) és TO mutatónk -6.
És hogy még rárakjak egy kis kritikát a D-re ami a fal csinál is érdekes tavaly 1.k voltunk sackben és FF-ben is most a ligában hátulról vagyunk 3.ak mindkettőben.

Szóval a tavalyi top offensünk és top defense falunk eddig roppantul gyengén muzsikál ha a pontszerzést és a sackeket nézzük amúgy egy jó közepes de pont nélkül azért nehéz nyerni.
Tehát tényleg itt az idő hogy riadót fújjanak a fiúk aztán meglehet még a csoport is simán.
több mint 13 éve
gyeek LSU Tigers 7 976 — Stromfeld Aurél fan
Megy a porhintés Favre apó körül, de nem a 20 szezonjában akarja megszakítani a szorozatát és marad a padon. A Cowboys gameplanje áll a háttérben, nem mindegy hogy Tarvaris vagy Brett. 😛

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 13 éve
Pálca Minnesota Vikings Kansas Jayhawks 327 — Vikings fan
Jó hírek:

WR Sidney Rice did some slow speed movement drills and caught balls today. QB Brett Favre throwing again.
több mint 13 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Rosenfels sem rossz, még inkább Ő mint TJ. De ez csak az Én véleményem.sithmaster
Rosenfels legfeléjebb akkor léphetne pályára, ha a Giants-el játszunk, mert hogy "eltrédeltük" még szeptemberben.Szabolcs_76
Holder-nek nem rossz Rosenfels... 😂
több mint 13 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 925 — Vikings fan
A tavalyi évre az volt a tippem, hogy Farve előbb-utóbb megsérül, és jön T-Jack, aki az esélytelenek nyugalmával játszva megnyeri nekünk végül a SB-t, nagy dráma és mindenki happy. Lehet hogy idén történik mindez? Nem hiszem, de ha SB lenne a vége benne vagyok. :cool:

több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 18 667 — Vikings fan
Favre tuti kezd ha mankóval akkor azzal dehogy utána mennyit játszik majd kiderűl. Én örülnék tjacknek a Dallas ellen sokat érhet a mobilitása és azért neki sose volt olyan stabil sokallja mint Moss vagy tavaly Rice vagy akár Schianco. Azért ezzel a csapattal simán hasznos lehet egy jó mobilis qb illetve a blitz helyzeteket is jobban meglehet oldani 1-1 futással .
több mint 13 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Egyenlőre nincs miért a tavalyi szezonba kapaszkodni. Nem csak, hogy a formában van külömbség, de a kezdő ellenfelekben is. Tavaly az öreg úgy lett felvezetve a meccseken. AP-re építettünk elég kevés passzal. Idén is így kellett volna, és az előszezonban is többet kellett volna gyakorolni a futásokat is.

Bár Favre fájós könyökkel is fog játszani, nem biztos, hogy jó lesz az nekünk. Illetve nagyon jól kellene megválasztani a stratégiát, mert a dobókar pontossága jelentősen csökken, ha a jól kivezetett mozgássor fájdalommal jár. A végén szerintem ezért rontotta el Harvin eltalálását az öreg amikor teljesen egyedül volt.

Ha mégsem lenne a 4-es, amit kétlek:
Webbet kár lenne túl korán bedobni az NFL-be. Főleg a jelenlegi elvárások és eredménysor mellett. Hamar keresztre feszítenék jóval kevesebb hibáért is, mint amit az öreg megcsinál. T-Jacket is keresztre feszítenék, de az ő megítélésén nehéz már rontani. (Egyébként látok fantáziát Webben ezért mondom, hogy nem kellene még meccsre berakni. Inkább tanuljon fejlődjön még.)
Az előszezon abszolút nem mérvadó a forma szempontjából, sőt T-Jack azért már bizonyított kezdőként alapszakaszban nem is egy meccsen. Ha szigorúan megnézzük az utolsó alapszakasz meccsei elég jó képet mutatnak. Az első PO meccse taszította ismét mélységekbe a megítélését, ahol egyébként az egész csapat szar volt.
Mosst nem nehéz eltalálni, ha tudja mit kell csinálnia, és Tarvaris, Berriant is elég sokat használta célpontként anno, mint ahogy Shiancoe-t is. A mobilitása sem nevezhető rossznak.
Ha tényleg nem működik faszán Brett könyöke, nem biztos, hogy egy dobásról dobásra egyre jobban fájó dobókarral, és a jelenlegi formával az öreg a jobb választás. Amit fizikálisan nem lehet pótolni, az Farve vezetői képessége amivel a pályán mozgósítani tud még fél karral is egyik pillanatról a másikra.
több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 18 667 — Vikings fan
Ez mind rendben én nem azt állítom, hogy minden OK idén, hanem azt, hogy a csapat nem gyengült. (Favre-ot nem tudom megítélni, eddig elég gyengusnak tűnik.) A lényeg, hogy szerintem a 2009-es schedule a mostani csapatnak is menne, és a tavaji formában sem biztos, hogy jobban állnánk most (talán 2-2 lehetne). A hazai meccsek és a konf meccsek fognak dönteni, ebben egyetértünk. Én bízom a csapatban, és fenntartom a véleményemet, hogy idén 10-6 elég lehet, figyelve az eddigi eredményeket. Még hat idegenbeli meccsünk van, ha ebből a 3 konf meccset hozzuk (meg a 6 hazait) nem lehet baj.Szabolcs_76
Nem akarok én kötözködni ,de leírod hogy a csapat nem gyengült viszont Favre gyenguska akkor most hogy van ez ? Nem értek veled egyet a tavaly 49ers meccset egy ilyen Favreval soha nem hozzuk és mivel ha jól emlékszem a GB is darálta APt azt a meccset is Favrenak köszönhetjük meg. Emelett a 6.héten a Ravens elleni is Favre szenzációs játékával, igaz APvel meg Ricecal meg a rontot FGvel lett behúzva. Ergo a mostani fél Favre-al és Rice nélkül a tavaly 3-3 körül állnánk. És ha megnézed a Phins és a Jets meccs is mennyi múlt tavaly Favre-al még Rice nélkül is 3-1 . Amúgy nem szeretem ezeket a DE-s meg HA-s feltételezéseket de szerintem kicsit szebben fested fel a csapatot. Egy fél Favreunk van és nincs Riceunk igaz van Mossunk viszont Grif is kiesett már keretileg se vagyunk közel a tavalyi Vikeshoz.Ráadásul arra építeni hogy 6-0t csinálunk csoportba az eddigiek alapján necces persze nincs kizárva de tavaly is "csak" 5-1 volt és akkor pedig zúztunk.
Persze ettől függetlenül szerintem megnyerjük a csoportot mert GB rokkant a macik fala meg lyukasabb mint az előző. Ráadásul az utolsó 3 meccsük Mi és GB idegenben meg Jets otthon azért ott egyiken se lesznek esélyesek.
Boyst akármennyire fognak harapni le kell zúzni és végre kéne valami villanás akár offense akár a D-Fal részéről hogy lehessen valamiről csámcsogni. 😀
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 334 — "Grammar maci"
A Hungarian Minnesota Vikings FanClub értesülései alapján: "Favre könyöke begyulladt, nem tudott részt venni a Vikings edzésén, így könnyen elképzelhető, hogy megszakad 289 mérkőzést számláló nagy sorozata, mely során végig kezdőként kapott lehetőséget." 😕
Remélem Webb lesz aki helyette beáll, mert TJ az előszezon meccseken harmat gyengén szerepelt, bár ami azt illeti Favre is. Ellenben Webb jó volt. Rosenfels sem rossz, még inkább Ő mint TJ. De ez csak az Én véleményem.sithmaster
Ehhez képest mutogatták Favre-ot tegnap az NFL Networkön edzés közben, igaz a hír arról szólt hogy van esély arra hogy pihentetik de szó sincs arról hogy végleges lenne a dolog (sőt sztem még mankóval is játszana, és fog is 😛 )

Fáj a könyöke de a Jets ellen is a pályán maradt még utána is, a személyzet majd helyrerakja mint anno a Jestnél a kiscsaj 😀

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
sithmaster Minnesota Vikings 24
Sorry erről lemaradtam 😀
több mint 13 éve
CharlieF Minnesota Vikings Notre Dame Fighting Irish 765
Rosenfels sem rossz, még inkább Ő mint TJ. De ez csak az Én véleményem.sithmaster
Rosenfels legfeléjebb akkor léphetne pályára, ha a Giants-el játszunk, mert hogy "eltrédeltük" még szeptemberben.
több mint 13 éve
sithmaster Minnesota Vikings 24
A Hungarian Minnesota Vikings FanClub értesülései alapján: "Favre könyöke begyulladt, nem tudott részt venni a Vikings edzésén, így könnyen elképzelhető, hogy megszakad 289 mérkőzést számláló nagy sorozata, mely során végig kezdőként kapott lehetőséget." 😕
Remélem Webb lesz aki helyette beáll, mert TJ az előszezon meccseken harmat gyengén szerepelt, bár ami azt illeti Favre is. Ellenben Webb jó volt. Rosenfels sem rossz, még inkább Ő mint TJ. De ez csak az Én véleményem.
több mint 13 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 925 — Vikings fan
A 10-6-ot a mostani állás alapján alá is írnám, de feltétlenül legyenek meg a csoportrangadók és elégedett leszek. Engem könnyű meggyőzni viking testvérem, remélem az ellent is ilyen hatásosan zúzzuk le. 😊 😉 GO VIKES

több mint 13 éve
CharlieF Minnesota Vikings Notre Dame Fighting Irish 765
Ha változatlanul hagyod a többi meccs eredményét az a majdnem 3-3 a csoportgyőzelembe került volna, és még a wild card se biztos hogy meglett volna 9-7-el. Tudom, nem lehet újra játszani egy évet, más eredmények lettek volna év végén ha 3-3-al kezdünk, de a mostani játék alapján nem vagyok attól boldogabb, hogy erős a csapatunk papíron, a pályán meg olyan szerencsétlenkedés megy, hogy nem bírom nézni. Ha agyonverjük a Jets-et akkor se beszélnék SB-ről csak reménykednék hogy nem egy meccsre szól a feltámadás, így meg azt mondom hogy az öreg könyöke már nem ok, sportember ide vagy oda fog még fájni az a boka is, és év végén már T-Jack fog irányítani. A következő 6 meccsen kiderül lesz-e PO, (benne van a GB oda vissza és a Bears itthon) nálunk már most olyan mintha december lenne. Legalábbis szeretném ha a játékosok és az edzői stáb is úgy gondolná, hogy nem érünk rá most építgetni a csapatot, és a nehéz sorsolásra fogni a gyenge szereplést. Eddig csak a Lionst vertük meg, nem őket akarom bántani, de nem épp egy SB-be igyekvő csapat, aki meg jó az elvert minket. Persze hogy türelmetlen vagyok. Na 😊vsanyi132
Ez mind rendben én nem azt állítom, hogy minden OK idén, hanem azt, hogy a csapat nem gyengült. (Favre-ot nem tudom megítélni, eddig elég gyengusnak tűnik.) A lényeg, hogy szerintem a 2009-es schedule a mostani csapatnak is menne, és a tavaji formában sem biztos, hogy jobban állnánk most (talán 2-2 lehetne). A hazai meccsek és a konf meccsek fognak dönteni, ebben egyetértünk. Én bízom a csapatban, és fenntartom a véleményemet, hogy idén 10-6 elég lehet, figyelve az eddigi eredményeket. Még hat idegenbeli meccsünk van, ha ebből a 3 konf meccset hozzuk (meg a 6 hazait) nem lehet baj.
több mint 13 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 925 — Vikings fan
..... Azért legalább mi, Vikes szurkolók, tudjuk már helyén kezelni a saját csapatunkat!
Tavaj az első 5 meccs: Browns, Lions, 49-ers, Packers (otthon), Rams. Ennél könnyeb sorsolást talán nem is lehett volna összerakni. Ebből az ötből a 49-ers hajszálon múlt (ki ne emlékezne az utolsó drive-ra) a GB sem volt gála (7 pont közte) Majd 6. héten a Ravens ellen egy horror 33-31 otthon, ahol a második félidőben Flacco kis híján megcsinált minket hátulról (385 yard 2TD), és csak azért nyertünk, mert Longwell berúgta, Hauschka meg kihagyta a FG-t a végén. Hajszálon múlt, de 6-0 lett, holott a 3-3 is benne volt simán.
Ezek a hajszálak idén - eddig - nem ide döntöttek.Szabolcs_76
Ha változatlanul hagyod a többi meccs eredményét az a majdnem 3-3 a csoportgyőzelembe került volna, és még a wild card se biztos hogy meglett volna 9-7-el. Tudom, nem lehet újra játszani egy évet, más eredmények lettek volna év végén ha 3-3-al kezdünk, de a mostani játék alapján nem vagyok attól boldogabb, hogy erős a csapatunk papíron, a pályán meg olyan szerencsétlenkedés megy, hogy nem bírom nézni. Ha agyonverjük a Jets-et akkor se beszélnék SB-ről csak reménykednék hogy nem egy meccsre szól a feltámadás, így meg azt mondom hogy az öreg könyöke már nem ok, sportember ide vagy oda fog még fájni az a boka is, és év végén már T-Jack fog irányítani. A következő 6 meccsen kiderül lesz-e PO, (benne van a GB oda vissza és a Bears itthon) nálunk már most olyan mintha december lenne. Legalábbis szeretném ha a játékosok és az edzői stáb is úgy gondolná, hogy nem érünk rá most építgetni a csapatot, és a nehéz sorsolásra fogni a gyenge szereplést. Eddig csak a Lionst vertük meg, nem őket akarom bántani, de nem épp egy SB-be igyekvő csapat, aki meg jó az elvert minket. Persze hogy türelmetlen vagyok. Na 😊

több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 334 — "Grammar maci"
Teljesen felesleges a falra fogni a dolgot. 4 meccs alatt kaptatok 10 sacket. Ez átlagos. Kicsit több mint tavaly, de nem jelentős a romlás.
BleedingGreen
de szarok vagytok 😀, minekünk 1 meccs alatt sikerült elérni a 10et 😛 😂tüsi91
Én tegnapig azt hittem mi vagyunk a legrosszabbak, de aztán láttam, hogy a Giants ellen a Bears lehajrázott minket és így vezettek 21-gyel. 😀 De ne örüljetek, mert lesérült Peters pár hétre, így lehet, hogy a Falcons ellen visszaelőzünk.BleedingGreen
Ez az NFL-ben az az Arany Málna, de ne örülj úgyis (sajnos) a miénk lesz 😉

A vikingekről meg akkor hiszem el hogy gyengék idén amikor már matematikailag is lemaradnak a PO-ról...

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Miért kell mindenért Favre-t hibáztatni.!? :mad:
Tudtok olyan irányítót, aki egy ilyen lyukas fal mellett tudja végezni a dolgát.sithmaster
Teljesen felesleges a falra fogni a dolgot. 4 meccs alatt kaptatok 10 sacket. Ez átlagos. Kicsit több mint tavaly, de nem jelentős a romlás.
BleedingGreen
de szarok vagytok 😀, minekünk 1 meccs alatt sikerült elérni a 10et 😛 😂tüsi91
Én tegnapig azt hittem mi vagyunk a legrosszabbak, de aztán láttam, hogy a Giants ellen a Bears lehajrázott minket és így vezettek 21-gyel. 😀 De ne örüljetek, mert lesérült Peters pár hétre, így lehet, hogy a Falcons ellen visszaelőzünk.


több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Miért kell mindenért Favre-t hibáztatni.!? :mad:
Tudtok olyan irányítót, aki egy ilyen lyukas fal mellett tudja végezni a dolgát.sithmaster
Teljesen felesleges a falra fogni a dolgot. 4 meccs alatt kaptatok 10 sacket. Ez átlagos. Kicsit több mint tavaly, de nem jelentős a romlás.
BleedingGreen
de szarok vagytok 😀, minekünk 1 meccs alatt sikerült elérni a 10et 😛 😂
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Miért kell mindenért Favre-t hibáztatni.!? :mad:
Tudtok olyan irányítót, aki egy ilyen lyukas fal mellett tudja végezni a dolgát.sithmaster
Teljesen felesleges a falra fogni a dolgot. 4 meccs alatt kaptatok 10 sacket. Ez átlagos. Kicsit több mint tavaly, de nem jelentős a romlás.
Ha lyukas falat akarsz, akkor cseréljetek falat velünk vagy a Bears-sel. 😀


több mint 13 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Nehéz meccs lesz mert a Cowboys is az ereje alatti eredményekkel áll. Tényleg válaszút lesz ez a vesztes csapatnak, úgyhogy majdnem rájátszás fontossággal bír mindkét oldalon.
Persze itt még matematikailag lehet javítani, csak reálisan nézve lesz szinte lehetetlen abból a mélységből visszajönni.

A hazai erődöt még egyszer nem lehet feladni, ennél fontosabbak csak a csoportmeccsek lesznek.

Persze fontos az is, hogy milyen játékot mutat be a két csapat, mert gyenge teljesítménnyel kikapni a folytatás szempontjából mást ígér, mint két erős csapat összecsapásánál kialakult végeredménynél.
több mint 13 éve
gyeek LSU Tigers 7 976 — Stromfeld Aurél fan
a Boys illene verniToca
Ennél tovább ne szaladj egyelőre. 😊 Szar formában mindkét csapat, szóval egyértelműnek nem mondható, plusz nem fog a Cowboys feltartott kézzel menni északra (remélem). Moss lehet tartozik még a Cowboysnak, de Favre apó 4th-and-longja sem szerzett magának túl sok rajongót Dallasban, szóval motiváció van. 😀

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 18 667 — Vikings fan
De most őszintén aki azt mondja hogy rossz a fal melyik Vikes meccseket nézte ? Ráadásul futásra nem kiemelkedő amikor AP 120y/ meccses átlaggal vezeti a ligát és az 5.5y os átlagánál is Fosternek meg LTnek van picivel jobbja. Mindezt úgy hogy most az első félidőben is irreális playeket hívtak rá amikor túltöltött jobb oldalba belefuttatják mert majd úgyis valaki blokkol...
BCt nem tudom megérteni, ráadásul amikor az idóta középre futásait erőlteti én kaparom a falat mert oldalra jóval hatékonyabb AP ha középre akar futni hozza Tobyt azt majd ő legyak mindenkit.
Az meg hogy mire leszünk képesek kiderül most a Boys illene verni azután jön egy GB idegenben ami Favrenak mindig egy központi téma azon a meccsen figyeljétek meg nem fog rosszul játszani kérdés mire lsz elég.
több mint 13 éve
CharlieF Minnesota Vikings Notre Dame Fighting Irish 765
Valami nagy Osztrák mondta egyszer, hogy "Magyarországon egyfolytában vagy esküsznek, vagy temetnek!" Úgy látom itt sincs középút. Ha nyertünk volna 1-2 ponttal a Jets ellen, most mindenki megint SB-ről beszélne. Azért legalább mi, Vikes szurkolók, tudjuk már helyén kezelni a saját csapatunkat!
Tavaj az első 5 meccs: Browns, Lions, 49-ers, Packers (otthon), Rams. Ennél könnyeb sorsolást talán nem is lehett volna összerakni. Ebből az ötből a 49-ers hajszálon múlt (ki ne emlékezne az utolsó drive-ra) a GB sem volt gála (7 pont közte) Majd 6. héten a Ravens ellen egy horror 33-31 otthon, ahol a második félidőben Flacco kis híján megcsinált minket hátulról (385 yard 2TD), és csak azért nyertünk, mert Longwell berúgta, Hauschka meg kihagyta a FG-t a végén. Hajszálon múlt, de 6-0 lett, holott a 3-3 is benne volt simán.
Ezek a hajszálak idén - eddig - nem ide döntöttek. A schedule meg mérföldekkel nehezebb idén (most jön Cowboys otthon, aztán Packers és Patriots idegenben. Jóslatom a 8. hétre: 2-5) Lehet, hogy Favre balfaszkodik, lehet, hogy nem is lesz jobb már. De azt senki ne írja, hogy ez a csapat szar, meg esélytelen, mert ez baromság. Van még ott néhány Pro Bowler, akik nem lettek gyengébbek egy év alatt.
Azt gondolom foglalkozzunk a következő meccsel, a PO esélyeket majd úgy a 12-13. hét táján kell elkezdeni nézegetni.
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Ez az év nem Farve éve, és nem a miénk. Sajnos.vsanyi132
Jah igen, írni akartma, hogy szerintem a tavalyi volt a Ti nagy évetek, de ot pl. jobban láttam problémának, hogy az öregre van építve minden. Többnyire. Favre már nem alkalmas arra, hogy 50-et passzoljon egy jó védelem ellen és megnyerje a meccset. A főcsoportdöntőig elég volt--- Én szerintem innen már nagyon nem fog felfelé vezetni az út a jelen állapot szerint - és nem arra értettem, hogy nem lehettek jobbak, csak a jelenlegi rendszerrel, tendenciával és azzal, hogy BF csontjai is egyre öregebbek.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
Pálca Minnesota Vikings Kansas Jayhawks 327 — Vikings fan
Szerintem mind a 3 vesztes meccsen brutális O-fallal rendelkezett az ellenfél, ezért nem tudott a D-fal nagy nyomást kifejteni, a LB-k általában késleltetve mentek blitzelni(de azt is ritkán), és annyi idő alatt sikerült elszakadni az ellenfél Wr-einek.

A Defense terén ugyanez a véleményem, mind a 3-t Top 10 D közé sorolnám, így érthető szerintem a gyengélkedés, tavaly is megszenvedett Favre a Steelers, Ravens, 49ers ellen.

A 2. félidőben én már a tavalyi Favre-ot láttam, ha végigviszi az utolsó driveot akkor most isten lenne.

Rövid hírek:
-Lesz egy változás a C poszton: Cook helyett Cooper fog játszani
-C. Cook pedig még min. 2 hétig nem játszhat
-Robison sérülése nem súlyos, de egyenlőre ismeretlen a státusza a Dallas ellen
-Frank Walker érkezett Griffin helyére