Minnesota Vikings

38 feliratkozó

több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 115 — capitaine du château de Vienne 1487
A vikings.com szerint:

http://www.vikings.com/news/article-1/Blast-From-The-Past-Vikings-Moss-Reunite/c5fe536e-a1db-4579-893c-f3bbf125ab41

Minden tiszteletem mellett kissé leszállt az átlagéletkor a csapatnál - mondjuk lassan olyan, mint a Walhalla (Hősök csarnoka), - de hogy ez mire lesz elég...yetiknight
azért MossH isten elvisz egy dábölt, már nagyobb levegőt lehet venni a boxban. Hajrá!


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
A vikings.com szerint:

http://www.vikings.com/news/article-1/Blast-From-The-Past-Vikings-Moss-Reunite/c5fe536e-a1db-4579-893c-f3bbf125ab41

Minden tiszteletem mellett kissé leszállt az átlagéletkor a csapatnál - mondjuk lassan olyan, mint a Walhalla (Hősök csarnoka), - de hogy ez mire lesz elég...
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 115 — capitaine du château de Vienne 1487
no, szerintem jól jártok! hajré


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
JohnKerla Minnesota Vikings 139
Egy napig nem nézek fel, erre megszerezzük Moss-t! 😀 Most nagyon boldog vagyok. :cool: Viszont szerintem is elsősorban Papinak kellene összeszednie magát, mert az eddigi teljesítményét nem lehet ráhúzni csak az elkapókra. Hajrá Vikingek! Irány a PO! 😀

több mint 13 éve
Gyulus 1 037 — Count Zero
Jéé egy Go Vikings. Jéé egy Moss 3.körért aláírtam volna bármikor.
Jets meccset meg senki nem temette én bízok a csapatban. De Mosstól Favre nem fog 5 cm-rel pontosabban passzolni és azért eddig sem a WReinken múltak a meccsek. Ne legyen igazam...Toca
egy 3 év, 30-35 milkás szerződéshosszabbítást szvsz már kevésbé szívesen írtál volna alá... márpedig a kettő összetartozik😊
több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 18 698 — Vikings fan
Jéé egy Go Vikings. Jéé egy Moss 3.körért aláírtam volna bármikor.
Jets meccset meg senki nem temette én bízok a csapatban. De Mosstól Favre nem fog 5 cm-rel pontosabban passzolni és azért eddig sem a WReinken múltak a meccsek. Ne legyen igazam...
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Remélem, hogy hasznotokra válik és olyan éhes lesz a sikerre, mint a Patsnél volt az első időszakban. A nyolcadik héten azért nem fogok ezért szorítani 😀
több mint 13 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 429 — Bowl Winner
Randy hazatér, atyaég, mik vannak!😊

Anno miatta (is) lettem Vikes fan, még a végén kedvet kapok itt a meccsnézéshez, pont fasza, hogy MNF-en leszünk, remek, remek!!😊

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 596 — Eagles fan
Gyúrtok vazze?!

Én azért várom, hogy Moss mikor kezdi el, hogy itt sincs megbecsülve csak mert nem kap annyi labdát Harvin és Rice miatt. De ha csöndbe marad akkor jó húzás volt nektek.FViktor93
Én szerintem viszont ez a csere azt jelzi, hogy Rice nem fog visszatérni egyhamar. Nemrég mintha olvastam volna, hogy nem halad a megfelelő ütemben a rehabilitációja. De ne legyen igazam ezzel kapcsolatban!Pálca
Sztem is ez lehet a háttérben.Rice nélkül elég foghíjas most az O#.Favre se lesz már fiatalabb,hogy megvárja míg visszatér....így kellett még 1 celeb a szép búcsúért.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
Pálca Minnesota Vikings Kansas Jayhawks 327 — Vikings fan
Én azért várom, hogy Moss mikor kezdi el, hogy itt sincs megbecsülve csak mert nem kap annyi labdát Harvin és Rice miatt. De ha csöndbe marad akkor jó húzás volt nektek.FViktor93
Én szerintem viszont ez a csere azt jelzi, hogy Rice nem fog visszatérni egyhamar. Nemrég mintha olvastam volna, hogy nem halad a megfelelő ütemben a rehabilitációja. De ne legyen igazam ezzel kapcsolatban!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Én azért várom, hogy Moss mikor kezdi el, hogy itt sincs megbecsülve csak mert nem kap annyi labdát Harvin és Rice miatt. De ha csöndbe marad akkor jó húzás volt nektek.FViktor93
rice sérült, Percy meg állandóan gametime decision kb.
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Én azért várom, hogy Moss mikor kezdi el, hogy itt sincs megbecsülve csak mert nem kap annyi labdát Harvin és Rice miatt. De ha csöndbe marad akkor jó húzás volt nektek.FViktor93
Rice még hetekig pálya közelébe se kerül, de gondolom a Vikestól kap új szerződést is Moss, nálatok meg azért rinyált.

több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Én azért várom, hogy Moss mikor kezdi el, hogy itt sincs megbecsülve csak mert nem kap annyi labdát Harvin és Rice miatt. De ha csöndbe marad akkor jó húzás volt nektek.
több mint 13 éve
Pálca Minnesota Vikings Kansas Jayhawks 327 — Vikings fan
A trade létrejött, a Jets ellen már játszhat is. Revis biztos örül neki 😊
több mint 13 éve
sithmaster Minnesota Vikings 24
Csak helyeselni tudok én is. Moss, Rice a szélen, illetve Harvin és Shiancoe nagyot tudna dobni a Playoff esélyeken. AP+Toby is szétfuthatná magát amitől megint csak mi Vikings drukkerek lennénk a legboldogabbak. 😀
Szerintem azért ne temessük a Jets elleni meccset, mert ők is verhetők mint mindenki, ezt a Ravens bizonyította is. Ha nekik ment akkor a Minnesota-nak is be kell húznia a feladatot.
Go Vikes
több mint 13 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
én Mossra a 2.kört is sajnálnám főleg mivel Favreban egyáltalán nem látom hogy sokkal jobb lesz Mosstól.Toca
Annyival lesz jobb vele a passz O, mint amennyivel visszaesett Rice kiesésével. Az pedig nem kevés. Ha pedig Rice is visszatér... Atyaég mi lesz ebből.
Rice és Moss a szélen, Harvin és Shiancoe belül. Pfff.
Peterson persze biztos nagyon happy...


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 18 698 — Vikings fan
Mondju kíváncsi vagyok mit adunk érte. Vjaxért nem voltunk hajlandóak egy 2 és 3.kört adni ezen az alapon én Mossra a 2.kört is sajnálnám főleg mivel Favreban egyáltalán nem látom hogy sokkal jobb lesz Mosstól.
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Hát ha Randy hazatérne nem lennék túl elégedetlen, hamár miattuk lettem Vikes drukker. 😊Toca
detto...már csak culpi kéne még 😀

|
több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 18 698 — Vikings fan
Hát ha Randy hazatérne nem lennék túl elégedetlen, hamár miattuk lettem Vikes drukker. 😊
több mint 13 éve
Pálca Minnesota Vikings Kansas Jayhawks 327 — Vikings fan
Jayme Mitchell a Brownsba ment egy 2012-s hátsó körért.
több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 18 698 — Vikings fan
Szánalom amit az NFL meg Goodel csinál. Remélem lesz olyan meccsünk aho la vége sima és Allen bejátszhatja újra. 😀
Hétvégén a Jetshez látogatunk hát az kemény lesz. ELég brutál a Djük ha Favre megint 5-10 centike ront akkor ebből int parádé lehet. Futás ellen is elég jók mnodjuk AP szintü futót rég láttak. Valószínűleg megint a defensere kell hagyatkzoni ha meccset akarunk nyerni de Tomlinson és Greene is remek formában fut ideje lenne feléledni a híres Rush D-nek. Sanchezt meg az elején kéne demoralizálni hogy visszatérjen tavalyi formájához. Közel sem vagyunk esélyesek és valószínűleg Papó formáján fog múlni hogy lesz-e esélyünk vagy nem. Viszotn ha nyerünk nagy lökést adhat!
Go Vikes
több mint 13 éve
Pálca Minnesota Vikings Kansas Jayhawks 327 — Vikings fan
http://profootballtalk.nbcsports.com/2010/10/03/jared-allens-calf-roping-days-may-have-ended

no comment...Pálca
Ez röhejes! Nagyon kíváncsi vagyok, mit fog csinálni Allen, szerintem legalább egyszer bevállalja, csak úgy üzenetképpen. Amúgy ez megint jó reklám a csapatnak, akármit is csinál, a következő sack-jét úgy kb 100 millióan fogják megnézni a hírekben, meg a neten.Szabolcs_76
FB-n várják az új ötleteket videó formájában 😊
több mint 13 éve
CharlieF Minnesota Vikings Notre Dame Fighting Irish 765
http://profootballtalk.nbcsports.com/2010/10/03/jared-allens-calf-roping-days-may-have-ended

no comment...Pálca
Ez röhejes! Nagyon kíváncsi vagyok, mit fog csinálni Allen, szerintem legalább egyszer bevállalja, csak úgy üzenetképpen. Amúgy ez megint jó reklám a csapatnak, akármit is csinál, a következő sack-jét úgy kb 100 millióan fogják megnézni a hírekben, meg a neten.
több mint 13 éve
Pálca Minnesota Vikings Kansas Jayhawks 327 — Vikings fan
http://profootballtalk.nbcsports.com/2010/10/03/jared-allens-calf-roping-days-may-have-ended

no comment...
több mint 13 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Szavazzatok AP-re az NFL.com fedex ground player-ben.

Nem mintha ezen múlna, de azért mégis... 😉 😀 :cool: