Minnesota Vikings

38 feliratkozó

több mint 13 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 925 — Vikings fan
Tegnap nem volt kedvem a meccs után rögtön írni, mert a gutaütés kerülgetett. Egyetlen Miami szurkolót sem akarok megbántani, de nem sok közük volt a csapatuknak a győzelemhez, kaptak tőlünk egy pont nélküli félidőt, egy ajándék TD-t, redzone-ban 4 labdavesztést, és még így is ott volt az esély az utosló drive-ban. Csak hát amit én abszolút bután, 5-6 év tv nézős tapasztalattal a hátam mögött is ki tudok találni, azt az offense irányításáért felelős edzők és maga a hc sem látja. Azt, hogy ha az iránytód 3x megégett a redzoneban és van nálad egy AP, akkor fussál vazze ami a csövön kifér, és csak akkor passzoltass ha végképp tiszta célpont van. Ez nem sikerült, még most is dühös vagyok, két vereség azért mert még nem készültünk fel szezonra, vagy hülye a hc, ez nem is tudom .

Ha a Bears nem esik vissza, a wild card is veszélyben van, a Packers megnyeri a csoportot ez fix. Tudom, sok van még hátra, de komoly bajban vagyunk.

több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Nyilván a D-falunk azért befog indulni és hát Saints falon kívül szerintem max 1-2 fal tudja majd őket így lefogni mondjuk ha fomába lendülnek ennyire ők se.
Ugyanaz a bajom mint tavaly BC , hívásai sokszor erőtlenek és ostobák, SP ellen meg különösen látszott a kontraszt.

Delfineknél meg szép hogy ott van Marshall már csak olyan ember kéne aki odatudja neki dobni. Meghát nektek nem elsz ennyi időtök mint Breesnek volt.Toca
😊
Mondjuk lazan nyerhettetek volna ha...Delonso_
Vártam már a fricskát 😛 😀
Mondjuk magunkat vertük meg ... de mindegy a vereség az vereségToca
😊 ez a jo a forumeletben a trash....
En ezert nem szoltam oda nagyon mert nem hittem hogy nyerunk, aztan kaptam volna a savat.
Az osszyardot megnezve nektek ez eleg elkeserito lehet, plane AP teljesitmenye utan, nameg a D tek is hozta magat. De amit a Red Zoneban muveltek az kritikan aluli.
V-Jax valoban nagyon elkelne a csapatba.

Allenre visszaterve pedig, az hogy Longot nem eteti meg egyaltalan nem szegyen neki, attol meg az egyik legjobb pass rusher. Lesz ez jobb is.
több mint 13 éve
CharlieF Minnesota Vikings Notre Dame Fighting Irish 765
Érdekes ez a play hívás dolog, jó volna tudni ki dönt ebben, vagy egyáltalán kinek van bekeszólása. Szerintem Chillinek és Bevellnek biztosan. Az mindenesetre elgondolkodtató, hogy a honlapon 26 edző képe vigyorog, ebből - ha jól számoltam - 10 csak a támadókkal foglalkozik, és ebben nincsenek benne az erőnléti edzők, meg Chilli aszisztense sem. (Bizonyos Polian, a képe alapján Proctor jutott eszembe a rendőrakadémiából.) Szóval itt ez a sok tapasztalt edző, aki csak ezzel foglalkozik egész nap, ebből él. Azért összedughatnák a fejüket néha, ha nem is meccs közben, de mondjuk utána. Vagy amit mi szurkolók észreveszünk, és szinte mindannyian mondunk, az valójában hülyeség? Írja már meg valaki, aki tudja hogyan működik ez!
Amúgy az Öregre is haragszom. 40 évesen nehogy már 4-5 hét kelljen, hogy játékba lendüljön, meg összeszokjon, meg mittudomén! Vagy ha igen, akkor arra van a TC, nem kellene minden évben ellógni...
több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 18 700 — Vikings fan
Nyilván a D-falunk azért befog indulni és hát Saints falon kívül szerintem max 1-2 fal tudja majd őket így lefogni mondjuk ha fomába lendülnek ennyire ők se.
Ugyanaz a bajom mint tavaly BC , hívásai sokszor erőtlenek és ostobák, SP ellen meg különösen látszott a kontraszt.

Delfineknél meg szép hogy ott van Marshall már csak olyan ember kéne aki odatudja neki dobni. Meghát nektek nem elsz ennyi időtök mint Breesnek volt.Toca
😊
Mondjuk lazan nyerhettetek volna ha...Delonso_
Vártam már a fricskát 😛 😀
Mondjuk magunkat vertük meg ... de mindegy a vereség az vereség
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Nyilván a D-falunk azért befog indulni és hát Saints falon kívül szerintem max 1-2 fal tudja majd őket így lefogni mondjuk ha fomába lendülnek ennyire ők se.
Ugyanaz a bajom mint tavaly BC , hívásai sokszor erőtlenek és ostobák, SP ellen meg különösen látszott a kontraszt.

Delfineknél meg szép hogy ott van Marshall már csak olyan ember kéne aki odatudja neki dobni. Meghát nektek nem elsz ennyi időtök mint Breesnek volt.Toca
😊
Mondjuk lazan nyerhettetek volna ha...
több mint 13 éve
JohnKerla Minnesota Vikings 139
Childress valószínűleg kihúzza év végéig hacsak nem futunk bele vmi csúnya vereségsorozatba, viszont jövőre szerintem új edzővel kezdjük majd az évet. Már a szezon előtt is cikkeztek róla, hogyha idén nem nyerünk SB-t ( de nyerünk 😀 ) mennie kell, a játékosok körében sem túl népszerű és még az egyszerű szurkolóknál is ki tudja verni a biztosítékot. Tényleg ez az utolsó év, hogy együtt van a csapat, most kellene nagyot alkotni.

több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 18 700 — Vikings fan
Most tudtam megnézni a meccset és továbbra is annyit tudok mondani hogy Childress huzzon innen a büdös picsába... Favre nincs mgé teljesen játékban amiket dob rövidebbek vagy WRek mögé ment a meccs nagy részébe van amit elkaptunk van amit nem. De hogy én ilyen idióta playhívásokat nem láttam még az fix(jah de múlthéten ...). Van egy favre aki látszik hogy nincs toppon é van egy futónk aki meg istenien játszik erre félidőn át hívjuk a passzokat világ számra. AP első TDjénél is 1 yardon miután 2 perce adta el a lalbdát meghívja a passzt CHildress és majdnem el is adjuk... Aztán AP elkezd futni Childress meg arra ne mgondolt hogy mondjuk mikor 6.at futja sorban meg még 2 Gerharttal(aki tetszik nekem 😀 ) talán egy sima passz el lehetne dobni. Annyira fogalmatlanul hív döntő szituációkban hogy nekem már fáj...
Emelett Off-fal jobb oldala röhejes dolgokat csinált főleg passz védelem ellen és otthon ennyi büntetést összeszedni vicc kategoria...
Beszéljünk a szépről védelem főleg a fal és az lb sor hihetetlen volt. Jó benyeltünk néha egy kis futást(az 50 yardos csúnya volt) de amit műveltek a 2.félidőben hihetetlen . Kellett is mert ahogy Litot Marshall legyalázta az elején és ahogy Abdullah fogalmatlanul rohangált mindenről 2 percet lekésve nélkülük partyba se lettünk volna. Az meg hogy Allen nem csinál annyi sacket nem releváns egyenlőre (mondjuk msot is volt 1 sackje meg 1 Henne leverése 1 yardon) mert azért Saints fal és most Long ellen is nehéz mozdulni ráadásul látszódott hogy többször is kettőzték.
Nincs világvége és ha Childress rájön hogy AP tud futni és Fare amíg nem stabilizálódik nem kell annyira sztárolni mint tavaly akkor lehet még szép évünk. Mondjuk ha Rodgers és Cutler is így dobál ellenünk akkor azért az Apótól is kell valami ha csoportot akarunk nyerni.
több mint 13 éve
Witchdoctor New England Patriots 321 — Patriots fan
Előre is bocsánat, de Favre menjen el a jó büdös p***ba...

Amellett, hogy a csoportriválisunk győzött, egy 9-es kombóm is úszott miatta...

Még egyszer bocs, de ez csalódást keltően siralmas teljesítmény volt tőle...

AP egyébként nagyon jó volt, érdekes lesz ez a CJ - AP párharc, ezt a hétvégét most ő nyerte. 😊

több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
A fene gondolta,hogy ti lesztek a legverhetőbb ellenfél a csoportban.
Reméljük Staff felépül és akkor jó kis meccs lesz.
Most érzem először verhetőnek a vikingeket.

több mint 13 éve
JohnKerla Minnesota Vikings 139
Persze, hogy nem jött el a világvége de azért senki nem ilyen kezdésről álmodott. :/
Nekem Harvin és Berrian teljesítménye kiábrándító eddig, bár előbbiét tudjuk be a migrénnek..és Brett apó sem hozza a tavalyi formáját.
Ez elmúlt két meccsen AP és Shiancoe vitte a hátán a csapatot.
A védelemben nincsenek nagy gondok, bár Allanék nem szórják úgy a sackeket mint tavaly. A secondary pedig még mindig zavarba hozható, de ez nem újdonság.
Bízom benne, hogy összerázódik a társaság, és optimistán tekintek a jövőbe. 😊
Jövő héten lesz lehetőség bizonyítani a Lions ellen. Az is egy parázs kis meccs lesz. 😊

több mint 13 éve
Pálca Minnesota Vikings Kansas Jayhawks 327 — Vikings fan
Paulussal értek egyet, szerintem sem jött még el a világvége. AP jó volt, D fontos szituációkban mindig odatette magát, egyedül a passzjátékkal voltak gondok(nem is kicsi). Tavaly könnyebb volt összeszokni, mert gyengébb ellenfelekel kezdtünk.
Szezon előtt is azt mondtam, hogy az első 8 meccs lesz nagyon nehéz, egy 4-4-el is kiegyeztem volna(most meg főleg) az utolsó 8 meccs tűnik könnyebbnek, ott össze lehet szedni a PO-hoz szükséges győzelmeket.
több mint 13 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Nem láttam az első félidőt csaka másodikat. Gondolom az volt a jobbik rész. Bár a győzelemhez kevés. Ennyi eladott labdát még a védelem jó teljesítménye sem mentett meg.
Illetve az öreg nem talál el mást csak Shiencoe-t stabilan a többieket csak véletlen szerűen. Beriant abszolút nem érzi, pedig benne több lenne, Harvin emg gyógyuljon meg.

Rice jobban hiányzik mint gondoltam volna...

Legalább AP jó meccset jozott, meg a védelem is, a második félidő alapján.

Ha már poziítvumot keresünk a vereségben.

Hosszú még a szezon, de az első meccsel ellentétben ez nagyon hiányozni fog a leltárból.
több mint 13 éve
CharlieF Minnesota Vikings Notre Dame Fighting Irish 765
Na ez szép volt. A vereség se jött jól, főleg, hogy a medvék is meg a GB is nyert, de a mutatott játék a legszomorúbb. Ezzel a játékkal PO sem lesz, nem hogy SB! El vagyok keseredve. Az egyik legszarabb hétvégém volt idén. Asszem elmegyek aludni.
több mint 13 éve
JohnKerla Minnesota Vikings 139
Nem hiszem el. 😕 0-2

több mint 13 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 886 — megbékéltem tom bradyvel
Szigonnyal 😀 Remélem a delfinek felborítják a vikingek hajóját 😀

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 13 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 925 — Vikings fan
GAME DAY!!! Ma este delfin vadászat, végre hazai vizeken!

több mint 13 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 640 — Egyéb témák lakó
A hétvégi meccsről van valakinek infója? Hol lehet majd látni neten?yetiknight
http://bowl.hu/modules/forum/viewtopic.php?id=131

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
A hétvégi meccsről van valakinek infója? Hol lehet majd látni neten?
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 943 — Csodabogár
John Czarnecki-Fox...with Hacksaw...Vikings are to offer high pick if VJ wins grievance on Thurs ..Thinks StL will renter talks too. http://twitter.com/hacksaw1090/status/24619589294

több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 18 700 — Vikings fan
Vincent Jacksonért állítólag elég erpsen érdeklődünk. Én bírnám ha jönne a kérdés hogy mit vinnének el érte.Toca
Na róla írhatnátok valami infót, ezt-azt megnéztem a neten, de az nem sok.

Tényleg, amúgy hol van GV? Ugyen nem a régi fórumba írogat, és keresi a többieket? Csak vicc volt... 😉Szabolcs_76
VJ-ről annyit hogy ittasan és talán jogsi nélkül is vezetett ezért el lett tiltva az első 6?? meccsről amit 4 re csökkentettek. Ezért a Chargers 3 milla környéki szerződést rakott elé amit ő kevésnek talált ezért keres új otthont. Amúgy az elmúlt évben ő és Gates volt Rivers 1.számú célpontja, 2 éve 1000 yard fölött kap el és hát 6'5 magas tehát még Ricenál is magasabb és nehezebb.
Amúgy WR körképben nálunk Rice rehabja nem halad a legjobban ,de aggódni se kell mindennap dolgozik hogy a 7. meccsen már 100% os állapotban legyen.
Harvint kivizsgálták állítólag találtak megoldást hogy a migrénjei enyhüljenek/megoldódjanak kapott valami oxigén maszkot éjszakára. viszont csütörtökön nem edzett, de pontos státuszt nem árultak el.
Camarillo ahogy beleszokik a sémákba várhatóan egyre több labdát fog kapni.
Közel sem a legkedvezőbb állapotban várjuk a Delfin meccset, de azért hozni kell.
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 943 — Csodabogár
GV tuti itt sunnyog csak nem ír. :cool: Vagy csak beütött nála a valóság hogy Favre 1000 éves, és úgy is játszott az első mecsen 😀

több mint 13 éve
CharlieF Minnesota Vikings Notre Dame Fighting Irish 765
Vincent Jacksonért állítólag elég erpsen érdeklődünk. Én bírnám ha jönne a kérdés hogy mit vinnének el érte.Toca
Na róla írhatnátok valami infót, ezt-azt megnéztem a neten, de az nem sok.

Tényleg, amúgy hol van GV? Ugyen nem a régi fórumba írogat, és keresi a többieket? Csak vicc volt... 😉
több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 18 700 — Vikings fan
Vincent Jacksonért állítólag elég erpsen érdeklődünk. Én bírnám ha jönne a kérdés hogy mit vinnének el érte.
több mint 13 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 925 — Vikings fan
Na, abbahagytam, go Vikes, amíg nem találkozunk meging 😛Gyurma Pappa
Mekkora show lenne egy újabb NFC döntő ellenetek 😊 Szerintem az amerikai médiának is bejönne, el se tudom képzelni mekkora felhajtást csinálnának!

több mint 13 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 640 — Egyéb témák lakó
Érdekes, hogy nálunk ugyanaz 7-8 ember írogat, nincs bandwagon, még az SB győzelem után sem. Szerintem akiknek a Sport2 az amerikai foci még mindig azt hiszik, hogy a Saints valami NB2-es csapat, akinek sikerült SB nyerni, és egyébként a Vikes is az, csak ők meg megnyerték Farve-t bingón 😀

Na, abbahagytam, go Vikes, amíg nem találkozunk meging 😛