Minnesota Vikings

38 feliratkozó

több mint 13 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Na mi az Vikingek!

Holnap csatanap, aztán mi meg punnyadunk itt szótlanul!? Ennél kedvesebb napjai nincsenek az évnek mint amikor a Szarvsisakosok egy embereset küzdenek a zöld csatamezőn, és mi láthatjuk ezt.
Ilyenkor ODIN és THOR mosolyog Asgardről, és Heimdal kürtje tölti be az eget.

Ideje ébredni, mert kezdődik az év.Paulus
ennyire beütött a cucc vagy mi?
😊ehh
Legalább kicsit élénkült a topic... 😀 :cool:

Remélem estére mindenki megélezte a csatabárdokat. Hosszú hajnal lesz ez, és még hosszabb a holnapi nap. 😛
több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 18 651 — Vikings fan
Megtetszett a Saints topicban a játék és remélem nem haragszanak meg ha mi is tippelgetünk egy jót. Szóval meccs kezdésig ha valakinek kedve van szálljon be.

1. Hány győzelem lesz a csoportellenfelek ellen? 5
2. Sikerül-e pluszban zárni a AFC-s ellenfélek ellen? Nem (2-2)
3. Hány győzelemmel zárjuk az idényt? 11
4. Meg lesz-e a playoff? Igen.
5. Idén hányadik lesz összesített yardok tekintetében az O? 6.
6. Lesz-e olyan futó, aki 1000 yard fölé kerül futott yardokban? Igen (AP)
7. Hány elkapó lesz 1000 yard felett? 1 (Harvin)
8. Sikerül-e kombinált yardban (elkapás + futás) 1000 yard fölé kerülnie valamelyik játékosunknak? Igen (AP, Harvin )
9. Hányan fognak bekerüli az all pro csapatba? 4 (AP,Allen,K.Williams,Hutchinson)
10. Lesz-e kitüntetett játékosa vagy edzője a csapatnak (Player of the Year stb.)? Nem.
11. Mennyi lesz a labdaszerzés-labdaeladás különbözet idén? +7
12. Sikerül javítani a D tavalyi összetett helyezésén, kapott yardok tekintetében? Igen
13. 4000 yard fölé kerül Favre? Nem.
14. Hány pontot csinálunk átlagosan meccsenként? (nem kell tizedes pontosság) ~27
15. Hány pontot kapunk meccsenként? ~18
16. Hány TD-t visz a D idén? (Tavaly 1-et vittek.) 4
17. A special team hány TD szerez? 3
18. Hány rookieból lesz idén kezdő játékos legalább 8 meccsre? 1 (Cook)
19. Hány kezdő fog IR-re kerülni? 3
20. Sikerül-e AP-nek 5 vagy kevesebb fumble-lal zárnia a szezont? Igen
+1 kérdés: MOST hány %-ot adnál a SB győzelemnek? 7 %
több mint 13 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 942 — Chiefs fan
Na mi az Vikingek!

Holnap csatanap, aztán mi meg punnyadunk itt szótlanul!? Ennél kedvesebb napjai nincsenek az évnek mint amikor a Szarvsisakosok egy embereset küzdenek a zöld csatamezőn, és mi láthatjuk ezt.
Ilyenkor ODIN és THOR mosolyog Asgardről, és Heimdal kürtje tölti be az eget.

Ideje ébredni, mert kezdődik az év.Paulus
ennyire beütött a cucc vagy mi?
😊
több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 18 651 — Vikings fan
Na végre GAMEDAY! Fú de rég írtam ide ,majd behozom a lemaradást. 😀
Egy kicsit a meccsről/csapatról, sok helyen olvastam hogy a Vikes nem feltétlen lesz oylan jó mint tavaly mert Rice nem lesz az első 6 meccsen(remélem nem több). Erre azt mondom hogy Favre nélkül ő se volt ilyen biztos WR, ráadásul Percyről megfeledkezni nem szabad ,csak ne fájjon a feje. Camarillo se lesz rossz és ott van még Schianco is vagy AP azért az öreg megtudja oldani.
A meccsen ettől függetlenül akkor lesz esélyünk ha AP és a Dfal dominál .
GO VIKINGS!
több mint 13 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 145 — Saturday Night Lights
A muzulmán Husain Abdullah és testvére, Hamza (Arizona Cardinals) Ramadán idején étel és víz nélkül nyomja.
http://www.nytimes.com/2010/09/06/sports/football/06fasting.html?_r=1&scp=2&sq=Pat%20Borzi&st=cse

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Na mi az Vikingek!

Holnap csatanap, aztán mi meg punnyadunk itt szótlanul!? Ennél kedvesebb napjai nincsenek az évnek mint amikor a Szarvsisakosok egy embereset küzdenek a zöld csatamezőn, és mi láthatjuk ezt.
Ilyenkor ODIN és THOR mosolyog Asgardről, és Heimdal kürtje tölti be az eget.

Ideje ébredni, mert kezdődik az év.
több mint 13 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Husimandazehből akkor viking lett?ThundersNFL
Egyenlőre nem. Én legalább is nem találtam hiteles infót a leigazolásáról.Paulus
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d81a4ef7f/article/houshmandzadeh-agrees-to-oneyear-deal-with-ravens?module=HP_headlines

Nos, vega vikingek leszünk idén is, Husi nélkül nyomjuk a szezont, ő biza Baltimorba szegődött Raven-nek 😊 😊vsanyi132
Majd a döntőbe megesszük a krákogókkal együtt... 😉 😀 :cool:
több mint 13 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 925 — Vikings fan
Husimandazehből akkor viking lett?ThundersNFL
Egyenlőre nem. Én legalább is nem találtam hiteles infót a leigazolásáról.Paulus
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d81a4ef7f/article/houshmandzadeh-agrees-to-oneyear-deal-with-ravens?module=HP_headlines

Nos, vega vikingek leszünk idén is, Husi nélkül nyomjuk a szezont, ő biza Baltimorba szegődött Raven-nek 😊 😊

több mint 13 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Husimandazehből akkor viking lett?ThundersNFL
Egyenlőre nem. Én legalább is nem találtam hiteles infót a leigazolásáról.
több mint 13 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 801 — !SuPeR6BoWL!
Husimandazehből akkor viking lett?

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 13 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Vicces az, hogy itt mindenki a mi csapatépítésünkön nevetgél. Holott összeségében elég jó kis csapat jött össze évek folyamatos tudatosnak tűnő építésével.
Talán meg kellene kapirgálni a saját házunk táját mielőtt nevetgélünk.
Paulus
Sztem Bazzani pont azt mondja, hogy jó lett a csapat, és az ő (Lions) secondary eddig sem volt partiban a Viking légifölénnyel, most aztán még "kellett" ide erősítés, így már esélyük nincs de végképp. Az más kérdés, hogy irányítóposzton beszól, de azért ha igazad is van T-Jackkel kapcsolatban, hogy nyert meccset, azért belátod, hogy mióta itt van Favre, más lett a passzjáték a csapaton belül. Érthető, hogy ő szeretné a régit.

Én meg szeretném, ha Vikes nyerné a SB-t (ha már a KC ezeregy % hogy nem fogja). Aztán meglátjuk, ki nevet a végén.ulpianus
Valószínűleg igazad van. Akkor Bazzanira nem vonatkozik a hozzászólás, sorry neki. Nem olvastam figyelmesen. Vagy üldözési mániám van... 😀

Végül is majdnem tök mindegy mit írogatunk, mert a szezon mindenre választ ad. Nem vitatom, hogy az öreggel teljesen más az O mint T-Jackkel, csak számomra az nem tiszta, hogy miért ne lenne jó második opció a 7-es, és Rosenfels akit egyébként bírok miért lenne jobb. De ezt sem lehet lejátszani billentyűzeten, és lehet idén ki sem derül... 😛 :cool:
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 809 — SuperLOL
Vicces az, hogy itt mindenki a mi csapatépítésünkön nevetgél. Holott összeségében elég jó kis csapat jött össze évek folyamatos tudatosnak tűnő építésével.
Talán meg kellene kapirgálni a saját házunk táját mielőtt nevetgélünk.
Paulus
Sztem Bazzani pont azt mondja, hogy jó lett a csapat, és az ő (Lions) secondary eddig sem volt partiban a Viking légifölénnyel, most aztán még "kellett" ide erősítés, így már esélyük nincs de végképp. Az más kérdés, hogy irányítóposzton beszól, de azért ha igazad is van T-Jackkel kapcsolatban, hogy nyert meccset, azért belátod, hogy mióta itt van Favre, más lett a passzjáték a csapaton belül. Érthető, hogy ő szeretné a régit.

Én meg szeretném, ha Vikes nyerné a SB-t (ha már a KC ezeregy % hogy nem fogja). Aztán meglátjuk, ki nevet a végén.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Ez lett az 53-as roster (ahogy én látom):

C (2): Jon Cooper (Oklahoma) csak jó lehet ilyen suliból😊, John Sullivan tavalyi kezdő, ha javít kicsit a futás segítésében középpen akkor semmi gond vele
G(2): Anthony Herrera, és Steve Hutchinson őket nem kell bemutatni
T (3): Phil Loadholt, Bryant McKinnie, ők is stabil kezdők, Ryan Cook meg a Jolly Joker mindenhol állt már a falban
OL(1): Cris DeGeare nincs poszthoz rakva, 3 évet Guardként játszott, majd LT lett belőle a Wake Forastnél, és is kis jolly Jokar lehet a falnak.
Az O-line állomány elég kicentizettnek tűnik létszámra, a kezdők stabilak, csak ne sújtsa az állományt nagyobb sérülés hullám

Qb(3): Brett Farve, Tarvaris Jackson és Joe Webb ehhez csak annyit fűzök hozzá részemről, hogy T-Jack már elég régóta dolgozik a csapattal az utolsó kezdő meccsei éles szezonban az első csapattal inkább bíztatóak voltak mint sem, Joe meg ügyesen mozgott, remélem kap időt beletanulni a dolgokba, és úgy kerül majd élesben pályára. Persze mi van ha az öreg megsérül, mint a legtöbb csapatnál itt sem kell feltétlen a SB álmokat kergetni utána, de melyik csapatnál mondhatnák ezt el ne adj isten egy Brees, Manning stb. kiesés után? (Ez a téma eléggé túltárgyalt ennél a csapatnál.)

FB(2): Naufahu Tahi, Jeff Dugan. Két régebbi játékos. Tahi nagyon jól blokkol, és elkapásban is játékba hozták az utóbbi időben semmiképp se rossz. Jeff egykori TE-ből lett átképezve, én azt hittem Imperio kiszorítja, de számára a PS maradt. Jeff blokkolási képességei azért kérdőjelesek, de mint volt TE az elkapásban jónek számít FB-ként.

RB(3): Adrain Peterson (itt nincs is kérdés), Toby Gerhart ő pedig mint fehér futó remélem sikeres lesz az adottságai megvannak hozzá, Albert Young ő nem igazán bizonyított az előszezonban, bár a futásunkon nem volt nagy hangsúly, szerintem Reynauld jobb lett volna és spec teamban is, de Young maradt, Reynauld meg trade lett.

TE(3): Visanthe Shiancoe, Jim Kleinsasser ők nem voltak kérdésesek, az egyik kiváló elkapás célpont a másik kőkemény blokkoló, és viking mérkőzésrekorderség felé tör. a harmadik befutó az újonc Mickey Shuller kiszorította Garett Millst aki azért mutatott előszezonban szép dolgokat, remélem Mickey is, ezért maradt nálunk. Mills meg ment amit kicsit sajnálok.

WR(4): Percy (No Mercy) Harvin, Greg Camarillo, Greg Lewis, Bernard Berrian jelnleg ők négyen a Wr állomány a hivatalos oldal szerint. Nekem nem tűnik soknak. Camarillo ügyes volt, Percy és Berrianről nem kell bemutatót írni. Lewis élvezi a bizalmat, de ha helyet kell itt csinálni akkor ő az szerintem aki menni fog. Sid the Kid Rice pedig remélhetőleg visszatér a PUP listáról harcrakészen, csúcsforma környékén a szezon közepe előtt. 4 Wr az karcsúnak tűnik, vagy nem? Még a sérülésekre nem is gondolva Percy migrén problémája bármikor beüthet sajnos.
Lehet Webb Wr-ként is beugrik??? 😛

Ez tehát az Offense 23 játékossal ami nem sok, de jó kis nevek vannak benne, még mélységekben is szerintem. Vannak posztok ahova karcsúra szabtuk a csapatot, nyilván a kezdők képességeiben, és a sérülésmenntességbne bízva.

DT(5): Williams wall, Patet tavaly is sokszor váltogatták, ez nyilván idén is így lesz, Fred Evans, Letroy Guion, Jimmy Kennedy mind nagyon mentek tavaly amikor lehetőségük volt, és most előszezonban is. Jó kis mélyéség ez. Ennél talán csak a DE állomány tűnik mélyebbnek.

DE(5): Jared Allen, Ray Edwards, megmutatták már mit tudnak, Brian Robison az én titkos nagy kedvencem nagyon sok csapatban stabil kezdő lenne, Jayme Mitchell brutálisan ment az előszezonban, remélem folytatja a formáját, Everson Griffen meglepő lett volna, ha ő nem marad, és tanulhat nálunk. Van kitől, mert D-line vonalon igazán jó munka folyik itt, és van is kiktől ellesni dolgokat, verseny is van, szóval minden adott a fejlődéshez.

MLB(1): E.J. Henderson nagyon nagy öröm, hogy felépült a brutális sérülsésből. Remélem idén végig a csapattal tud maradni, elég volt a szerencsétlen sérülésekből. Igazi motor.

LB(3): Jasper Brinkley tavaly amikor beugrott E.J helyére nem nyújtott rossz teljeseítményt, kisebb hibákat leszámítva. De nem rossz játékos. Heath Farwell ő a Spec team ásza, D-ben nem teljesít valami jól, de specben pórolhatatlan. Kenny Onatolu is főleg spec temben ütöt pár nagyot.

OLB(3): Chad Grrenway, Ben Leber két kiváló szélső LB. Nincsenek liga reflektorfényben, de ettől függetlenül jól csinálják a dolgukat. Erin Hendersonból meglátjuk mi lesz, kicsit a bátyus hátszelén halad, de azért ez az NFL a fenti ok nyilván kevés lenne ebben az üzleti gépezetben. Mutatott előszezonban jó dolgokat, én szurkolok neki.

CB(5): Ezen szám többnek tűnik mint a WR állományunk jelenleg, és olyan tragikus gond nincsen. Nem ez a csapat erőssége, és főleg a sérülések okoztak károkat benne, de szerintem túlzás szitának nevezni őket.
Antoine Winfield amit ő üt a pályán azt kevesen köszönik meg mérettől függetlenül, és mindig képes mosolyogni, ő neki még fél lábbal is a csapatnál a helye. Cedric Griffin az ő ütközései is ott vannak, remélem a térde használható lesz a szezonban, Asher Allen jobban muzsikált mint tavaly Paymah, és spec teamben is hasznos, Chris Cook ő is nagy ütő lesz, csak itt is a térd... Lito Sheppard egy régi bútordarab, lehetne egy új virgázása ebben a védelemben. (Bízzunk benne) Szerintem nem rossz nevek ezek, a sérülések amik kérdőjeleket dobnak rájuk. Nem csúcs labdavadászok, ellenben a labdást képesek úgy megütni, hogy legközelebb lehet rajtuk lesz a szeme, és pontatlanná válik, és futás ellen is nagyon jók.

S (5): A leghalványabb posztunk a védelemben, de ettől nem feltétlen rosszak. Csupán nem ők húzzák a csapatot. De sok fiatal van köztük. Madieu Williams a rutinosabb köztük sz ő helyét csak sérülés teheti kérdőjelessé. Tyrell Johnson és Jamarca Sanford a másik kezdő helyért versenez, valamiért Tyrell eléggé krédőjeles kezdőként a csapatnál, pedig nagyon jó atléta nyilván ez nem minden. Lehet hogy ez is motíváció nála. D elehet mindketten jó dolgokat mutattak a felkészüléskor, és ezért volt a verseny. (Viking szurkolóként bízzunk ebben.) Mind fiatalok és bőven van hova fejlődniük. Eric Frampton és Hussain Abdullah főleg spec temben szerepelt, de idén Sapp cseréje miatt Nickelként is pályára kerülhetnek ők se öregek. Nem liga elit gárda, de vannak lukasabb csapatok is ezen a poszton. Ha ki tudják használni a D-line munkáját még villanthatnak is idén.

27 Defense játékos, a D-line igen mély, de ellentétben a Db-kkel inkább a tehetségek megtartása miatt, a CB-k közül a sérülések, a S-nél meg a kezdők keresése miatt nagyobb a mélység szerintem. LB-k közül a kezdők kiemelkednek, viszont sok jó Spec team player van köztük.

A Spec listán nincs meglepetés, bevállt játékosok kapnak megint szerepet, nincs is ok nagyon változtatni:
Kicker: Ryan Longwell
Punter: Chris Kluwe
Long Snapper: Cullen Loeffler

Ez az 53 játékosunk ahogy én látom. Rice PUP listán van, ő ugye mindeképp visszajön ez nem kérdés.

PS-be kerültek: Colt Anderson S, Thomas Austin G, Freddie Brown WR, Ryan D'Imperio FB, Tremain Johnson DT, Payne Logan WR, Sherels Marcus S
Közűlük nekem Anderson, Marcus, és Imperio, valamint Payne maradt meg az előszezon alapján. Ők mutattak igazán jó dolgokat. Remélem 1-2 majd felnő a feladathoz, hogy lehessen még látni. Imperiot remélem nálunk talán jövőre.

A fenti összefoglaló szigorúan az én véleményemet tükrözi amit a szezon képes megváltoztatni jelentősen. De szívesen látnék más szemszögből is, úgyhogy Viking fanok bújjatok elő mert hadjárat készül.
Az első kolostort nem is szerzetesek védelmeznek, hanem egyből nagyon erős szenteknek megyünk.

Kemény szezon lesz, sok jó csapat ellen játszunk szerencsére.
több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 130 — Tyrone Creek
Childress azt nyilatkozta, hogy nem érdekli őket jelenleg Housh.
több mint 13 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Vicces az, hogy itt mindenki a mi csapatépítésünkön nevetgél. Holott összeségében elég jó kis csapat jött össze évek folyamatos tudatosnak tűnő építésével.
Talán meg kellene kapirgálni a saját házunk táját mielőtt nevetgélünk.

Amikor a Detroit utoljára látta T-Jacket a pályán 2008. 14.hetében nem hiszem, hogy túlzottan örömködött egy Lions fan is.
Ugyanis az INT hegyeket dobáló Frerotte-ot váltva fordította meg a meccset 10/8 sikeres passzal 105 yardal és 1 TD-vel.
Mielőtt jön a vak tyúk hasonlat, az utána jövő alapszakasz meccseken sem szerpelt túl rosszul.
De ha ez a vágyad akkor teljesüljön nyugodtan. 😉 😊

Ezt mérvadóbbnak tekintem mint, hogy előszezonban a 3-ik, 4-ik garnitúrával akiket szinte csak az előszezon mecs előtt látott, mit hoz össze.

Lehet, hogy üldüzési mánia, de tényleg úgy tűnik, hogy más csapatok fanjai jóval görcsösebben aggódnak a mi szereplésünkért mint mi magunk.
Akárki is lesz az irányítója a csapatnak, a Vikingek senkinek nem lesznek könnyű ellenfelek, még ha veszítünk is.
Számomra ez a lényeg nem az, hogy a végén mi lesz.

Ahhoz úgy is oltári nagy és tartós szerencse kell egész szezonon keresztül, a stabil alapokon kívül.
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
The Vikings have signed T.J. Houshmandzadeh, a source tells FOX6 Sports in Milwaukee.Szegecs
Na kellett még egy jó elkapó a Vikings-ba,amikro a secondarynk továbbra is olyan mint egy szita.
A Rosenfels trade meg egy vicc.
Remélem látjuk még TJack-et kezdőként. 😀

több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 130 — Tyrone Creek
Adam_Schefter

RT@Jordan101GFX Has Housh signed with Minny or not? Hearing two reports....
-As of yet, he has not even spoken with the Vikings.
több mint 13 éve
Szegecs Las Vegas Raiders 1 114 — Qui Tangit Frangitur
The Vikings have signed T.J. Houshmandzadeh, a source tells FOX6 Sports in Milwaukee.


The response must be equal to the threat.
több mint 13 éve
gsn 3 548
Van olyan csont amit nem lehet lerágni sosem. Mellesleg a legtöbb csapatnál érdeks lenne egy kezdő Qb sérülése utáni helyzet...

Kiváncsian várom az 53-as Rostert.

Az elcserélteknek sok sikert kívánok, mert szimpatikus játékosok voltak.

Végre kezdődhet a szezon, és csak azért is GO VIKES!Paulus
Enyhe üldözési mánia, vagy mi? 😀 Érdekes lenne, ez tény. De ha van A és B verziód, és A>B, akkor minek a B-t választod?

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 13 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Van olyan csont amit nem lehet lerágni sosem. Mellesleg a legtöbb csapatnál érdeks lenne egy kezdő Qb sérülése utáni helyzet...

Kiváncsian várom az 53-as Rostert.

Az elcserélteknek sok sikert kívánok, mert szimpatikus játékosok voltak.

Végre kezdődhet a szezon, és csak azért is GO VIKES!
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Hol vannak a Vikings drukkerek, amikor Chilly megint ügyeskedik, már majdnem egy napos hír. 😀
Rosenfels a Giantsben Reynaud-val egyetemben egy 5. körös pickért. És Tarvaris lesz a csere megint... Érdekes lenne egy Favre sérülés ezek után. Tarvarist a Vikings drukkerek fütyülték le a pályáról legutóbb is...

És állítólag trade ajánlatot tett a csapat TJ Houshmandzadehre.gsn
a TJHou hír azért sántít mert állítólag Brett zsetonját is Rosenfels eladásából fizetik ki.

persze ki tudja az öreg Zsigi mit forral.

több mint 13 éve
gsn 3 548
Hol vannak a Vikings drukkerek, amikor Chilly megint ügyeskedik, már majdnem egy napos hír. 😀
Rosenfels a Giantsben Reynaud-val egyetemben egy 5. körös pickért. És Tarvaris lesz a csere megint... Érdekes lenne egy Favre sérülés ezek után. Tarvarist a Vikings drukkerek fütyülték le a pályáról legutóbb is...

És állítólag trade ajánlatot tett a csapat TJ Houshmandzadehre.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 13 éve
gyalu Minnesota Vikings 314
http://blog.vikings.com/2010/09/03/webb-opening-some-eyes-wide-open/

több mint 13 éve
Pálca Minnesota Vikings Kansas Jayhawks 327 — Vikings fan
Sidney Rice out egész évre vagy csak 1 pár meccsre?

Addig Harvin Berrian kezdő WR páros lesz?ThundersNFL
PUP listára rakták, ami azt jelenti, hogy az első 6 héten nem játszhat.
Még kérdés, hogy ki fog kezdeni az első héten, ugyanis Berrian nagyon rossz formában van. Harvin mellett van még Walker és Camarillo, akinek esélye lehet kezdeni.
több mint 13 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 801 — !SuPeR6BoWL!
Sidney Rice out egész évre vagy csak 1 pár meccsre?

Addig Harvin Berrian kezdő WR páros lesz?

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018