Minnesota Vikings

38 feliratkozó

több mint 13 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Az újoncok tényleg közel sem nyújtották azt amit múlt héten. A kezdők közül pedig nálunk is elég sok hiányzó volt, főleg O-ban.
Még mindig jóval többet játszatjuk az újoncokat, szóval az eredmény, és a mutatott játék sem jellemzi a csapatot. Egyértelműen a legjobb keret, kiegészítő embereit keressük.

Nekem Webb és T-Jack játéka is tetszett. A csere O-line és főleg a 75-ös Chris Clark LT egy katasztrófa, illetve mivel több lyukas hely is van itt, nem látom, hogy van-e köztük valami elfogadható teljesítmény. Nyilván Cook mélységnek biztos, hogy jó.
A futást nem is erőltetjük, de nincs is benne nagy átütő erő ez nem tudom tervszerűség, vagy kényszerűség miatt van így.
A csere D-Line munkája sem emlékeztetett a múlt hetire, de nyilván az ellenfél sem ugyanaz volt. Azért ott még mindig van potenciál.

A playhívás is döcögött néha, 3 és 13-ra mind a 4 elkapót elküldeni a világ végére, egy kökeményen blitzelő csapat ellen kicsit öngyilkos, be is nyeltük. De nyilván itt sem végleges a rendszer, lehet itt is próbálgatnak, szóval semmi pánik.

A kezdő WR-ek jöjjenek rendbe és nem lesz gond.

Webbet pedig megtartani!
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
tervezitek leigazolni az FA Javon Walkert
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
elvileg Harvin már kedden tud majd edzeni, Childress ezt mondta
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 881 — StuG Life
Az első driveban úgy ment végig a SF a kezdő védelmen, mint kés a vajon. Pálca
mindezt úgy hogy a SF offensében nem játszott vernon davis, crabtree, és gore

több mint 13 éve
Pálca Minnesota Vikings Kansas Jayhawks 327 — Vikings fan
Végignéztem éjjel ezt a borzalmas meccset: nekem nagyon tetszik Webb játéka, remélem fennmarad a rosteren, mint wildcat opció. Az O-fal borzalmas, se pass protection, se a futásoknál nem tudott lyukakat nyitni. Az elkapók sem voltak olyan jók, mint múlt héten, több passzt is droppoltak.
Az első driveban úgy ment végig a SF a kezdő védelmen, mint kés a vajon. Utána viszont a 2. sor jól tartotta meg Alex Smithéket. Nem értem hogy lehet Hussein Abdullah még mindig a csapat tagja, nem nagyon láttam tőle jó megmozdulást.
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
na akkor go előre az SB-ért Favre apóval... 😉 😛

|
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
-