Minnesota Vikings

38 feliratkozó

több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 461 — Sic semper tyrannis!
Hát nálunk a csapaton belül van egy Vikings Fan Club, de ők ide nem jönnek kommentelni, azt hogy miért, azt nem tudom, bár van egy tippem, hogy azért mert annyira nem érdekli őket az egész, inkább megnézik a meccset és kész! 😊
De majd rájuk szólok, hogy tolják ide a képüket néha! 😊
több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 18 698 — Vikings fan
Dehogy széledtünk szét csak nem tudunk olyan sok mindenről beszélni most. 0-1 meg nem a világvége ez a D-fal ilyen gyengén tuti nem fog játszani. Támadásban Harvin és Berrian is összeszedi magát előbb utóbb és a papó is játékba lendül,mondjuk a hétvégén APtől és a végre egészségesnek tünő Gerhartra számítok yardok/FD tekintetében.
Meglepő lenne ha letudnék hozni a delfinek ezt a meccset még ha nem vagyunk a toppon akkor is.
több mint 13 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Soha nem volt sok viking szurkoló, de annak a párnak nem kell azért szétszélednie. Szerintem ebben a csapatban több van, mint hogy egyedül a Qb kérdés szerepeljen napirenden. A Bandwagon szurkolók nem hiányoznak. Meg az értelmetlen viták sem.

Mondjuk Go Vikings azért visszajöhetne, mert ő volt a legfőbb hírszállítónk, még ha ezzel a konfliktushelyzetek száma is egyből megugrana... 😊 😉 :cool:
több mint 13 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 640 — Egyéb témák lakó
Paulus: nem lepődj meg, hogy csend van, okai:
1. tavalyi bandwagon sehol
2. mindenki unja, hogy Favre visszatér
3. Go Vikings!-et nem láttuk egy ideje
4. az 1-3. pont miatt senkinek nincs lehetősége itt visszaszólogatni 😀

több mint 13 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 925 — Vikings fan
Fogjuk ezt fel vihar előtti csendnek, a vikingek viharos sikerei előtti "szerény" hallgatásnak 😊 A vereség kicsit lelombozott, de ez kalkulálható volt, nem nagy meglepetés. Vasárnap meg is kell mutatni hogy velünk számolni kell, már most a 2. fordulóban ez egy nagyon fontos meccs, kellemetlen lenne 0-2-ről kapaszkodni. Nagyon remélem hogy a hazai veretlenségi sorozatot idén is meg tudjuk őrizni, azzal együtt hogy ez nagyon nehéz lesz, jók az ellenfelek.

Tengerész népség lévén a delfinekkel nem lehet problémánk, vasárnap igazi lakomát csapunk a tenger gyümölcseiből 😊

GO VIKES!!!

több mint 13 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Teljes a kihaltság itt nálunk.

Ennyire azért nem vészes a helyzet, vagy majd beszélünka csapatról 5-6 forduló után? 😊 😀

Most az otthoni erődben fogadjuk a Delfineket, és a srácok feltüzelve várják, hogy bizonyítsák ki az úr a vizeken. A védelem csúnyán fog harapni, és az O sem nyújt még egyszer ilyen szétesett képet.

Szóval evezzetek ide vissza a sárjányhajókkal, mert ha a csapat bárdjai nem adják tovább az általuk ismert Saga-kat akkor a mítosz vész el.
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 939 — Csodabogár
Ami bizakodásra ad okot, hogy a pontgyáros támadógépezetet 2 td-n tartottuk, ez mindenképpen pozitív, és egy kis szerencsével és jobb támadójátékkal rendben lehet még ez az év.vsanyi132
Csak annyi hozzáfűznivalóm lenne hogy nem tartottátok 14 ponton a Saintst hanem ők ipari mennyiségű dropot mutattak be, EZ-ban is, plusz volt 2 kihagyott FG. Szóval ez a kijelentés nem állja meg a helyét.

Támadásban viszont fent kellett hagyni általában egy RB-t, TE-t Favre megvédésére ami limitálta kissé a passzjátékot, plusz mintha Rice nélkül el lenne veszve a Kaporszakállú 😀petey
Igaz hogy a Saints nem a tavalyi formában támadott, de azt te sem vitathatod, hogy a védelmünk is a pályán volt amikor nem termeltek 40 pontot. Nem játszottunk jól, mintha még mindig a pre-season lenne, nem állt még össze sem az offense sem a defense.vsanyi132
Nem vitatom, de a D-re fogni hogy csak 14 pontot engedtek amikor a Saints WR-ek úgy dobálták el a lasztikat, mint a forró krumplit eléggé csúsztatós. De ez legyen az ő gondjuk.

5-6 forduló után tisztább lesz a kép. AP viszont nagyon élt, Childress meg katasztrófa még mindig.

több mint 13 éve
gyalu Minnesota Vikings 314
Lesz itt még baj. Shiancoe az első számú célpont, Percy-nek egy elkapása volt, Berriant nem is láttam csak ST-ben. Abdullah egy vicc, egy jó megmozdulása volt, amikor megakadályoztak Asherrel egy elkapást, azon kívül a szokásos gyenge ütközések. Tyrell Johnsont vissza a kezdőbe! A két Williams annyit csinált, mint öreganyám vasárnap este a TV előtt. Az egész D-Line-t levette a Saints támadófala, ami nagyon erős egység ugyan, de Allen-en kívül mindenki láthatatlan volt. Childress csak a szokásos.

Dolphins ellen bizakodó vagyok, Henne nem fogja szétdobálni a hátsó négyesünket, a futást megfogjuk, nem lesz minden bálnának ilyen rossz napja egyszerre. Camarillo-tól várok egy TD-t jövő vasárnap 😊

több mint 13 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Szerintem meg felesleges mélyen szántó elemzésbe kezdeni ebből az egy meccsből.

Rice hiánya nyilvánvaló, de azért nálunk is volt jó pár droppolás, ami nem a NO védelmén múlott, Valamint a 4-es sem volt éppen csúcson a célpontkeresésben.

Voltak bíztató és rosszul működő dolgok. Egy gyengébb csapatot elkaphattunk volna, de a NO ellen ez most kevés volt. Nem csak mi leszünk így.
több mint 13 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 925 — Vikings fan
Ami bizakodásra ad okot, hogy a pontgyáros támadógépezetet 2 td-n tartottuk, ez mindenképpen pozitív, és egy kis szerencsével és jobb támadójátékkal rendben lehet még ez az év.vsanyi132
Csak annyi hozzáfűznivalóm lenne hogy nem tartottátok 14 ponton a Saintst hanem ők ipari mennyiségű dropot mutattak be, EZ-ban is, plusz volt 2 kihagyott FG. Szóval ez a kijelentés nem állja meg a helyét.

Támadásban viszont fent kellett hagyni általában egy RB-t, TE-t Favre megvédésére ami limitálta kissé a passzjátékot, plusz mintha Rice nélkül el lenne veszve a Kaporszakállú 😀petey
Igaz hogy a Saints nem a tavalyi formában támadott, de azt te sem vitathatod, hogy a védelmünk is a pályán volt amikor nem termeltek 40 pontot. Nem játszottunk jól, mintha még mindig a pre-season lenne, nem állt még össze sem az offense sem a defense.

több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 939 — Csodabogár
Ami bizakodásra ad okot, hogy a pontgyáros támadógépezetet 2 td-n tartottuk, ez mindenképpen pozitív, és egy kis szerencsével és jobb támadójátékkal rendben lehet még ez az év.vsanyi132
Csak annyi hozzáfűznivalóm lenne hogy nem tartottátok 14 ponton a Saintst hanem ők ipari mennyiségű dropot mutattak be, EZ-ban is, plusz volt 2 kihagyott FG. Szóval ez a kijelentés nem állja meg a helyét.

Támadásban viszont fent kellett hagyni általában egy RB-t, TE-t Favre megvédésére ami limitálta kissé a passzjátékot, plusz mintha Rice nélkül el lenne veszve a Kaporszakállú 😀

több mint 13 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Ezen a meccsen az O összeségében nagyon gyenge volt. Sablonos playek, rosszul kivitelezett akciók. Kevés használt célpont.
Ugyanakkor ez még mindig javulhat bőven. Berriant levették teljesen, AP-re a második félidőben már nagyon figyeltek, akár csak Shiancoe-ra. A többieket meg nem találta meg, vagy el az öreg, aki szerintem el is fáradt a végére, pontatlanná vált. Tavaly az első meccseken nem volt rajta ekkora teher, és most sem kellett volna ennyire rá építeni.

Azt azonban ne felejtsük el, hogy egy erős ellenfél otthonában szenvedtünk vereséget, amit sok csapat még elmondhat magáról.

A védelem ami tartotta a csapatot. Itt számomra is a D fal a legnagyobb csalódás. Igaz nem sok blitz segítette a munkájukat, az LB-k keményen zónáztak, sokszor nem is rosszul. A Fiatal sec pedig ahhoz képest ki volt az ellenfél két drive-ot leszámítva, nagyobb QB nyomás nélkül is helyt állt. Ezt a meccset védelemben nem nekik kellett volna hozni.
Szóval nem ott voltunk tegnap a leggyengébbek ahol várható lett volna. A D fal azonban nem engedheti meg magának hogy ilyen teljesítményt nyújtson, és nem is fogják.
Valamint tőlünk szokatlanul sok volt a rontott szerelés, az tényleg nem volt jellemző a srácokra.
A védelem azért így is jól teljesített, nem rajtuk múlt a mérkőzés alakulása.

Nagyon sok büntetést is összeszedtünk ami szintén kinyírta a támadókat.

Ezek azonban javítható hibák, és messze még a szezon vége. Sok következtetést ebből a vereségből önmagában nem érdemes levonni.

Jó lenne ha BigMac sérülése tényleg nem lenne komoly. Loadholt nem nagyon szuperált az egyetemen sem bal oldalon, szóval jó lenne, ha most is maradhatna a jobb oldali pozícióba.

Skol Vikes!
több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 18 698 — Vikings fan
Nyilván a D-falunk azért befog indulni és hát Saints falon kívül szerintem max 1-2 fal tudja majd őket így lefogni mondjuk ha fomába lendülnek ennyire ők se.
Ugyanaz a bajom mint tavaly BC , hívásai sokszor erőtlenek és ostobák, SP ellen meg különösen látszott a kontraszt.

Delfineknél meg szép hogy ott van Marshall már csak olyan ember kéne aki odatudja neki dobni. Meghát nektek nem elsz ennyi időtök mint Breesnek volt.
több mint 13 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 925 — Vikings fan
Kicsit olyan érzésem van, hogy ez az év úgy kezdődött ahogy a tavalyinak kellett volna... Az első félidő végén a kihagyott extra pont jelezte, hogy folytatjuk ugyanazt a szerencsétlenkedést amivel az elmúlt évet befejeztük. Második félidőben 0 pont, ez megengedhetetlen ha győzni akar egy csapat, akkor is ha a bajnok otthonában játszik. Nem jártunk a red zone-ban a meccsen, és field goal távolságra se jutottuk csak egyszer. Ez nagyon kevés. Ami bizakodásra ad okot, hogy a pontgyáros támadógépezetet 2 td-n tartottuk, ez mindenképpen pozitív, és egy kis szerencsével és jobb támadójátékkal rendben lehet még ez az év.

Bízom a sasokban hogy elverik a sajtfejűeket, így előfordulhat hogy az oroszlánok vezetik majd a csoportot, ha a macikat megagyalják... ez elég régen fordult elő, aztán meg majd elvesszük a kedvüket és év végéig az elsőséget is 😊

több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Verni kell😊

Hát a futást mi nem fogjuk meg ennyire szvsz.
De ti mit csináltok Marshallal? Ezt a seconderyt kettőzve is megeszi.

Nekem az volt a döbbenetes a D lineotokat és az LB ket is hogy fogták meg.
Mintha ott se lettek volna.
Így a seconderynek ha jobb lett volna se sok esélye van.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Eléggé akadozott a gépezet szó se róla, de még bőven lehet javítani. A delfineket verni kell. Hajrá, Vikingek! 😊
több mint 13 éve
Pálca Minnesota Vikings Kansas Jayhawks 327 — Vikings fan
McKinnie sérülése nem súlyos, a 4.negyedben vissza akart állni, de nem tudott, mert nem került vissza a labda. Miami ellen minden bizonnyal játszani fog.
több mint 13 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 640 — Egyéb témák lakó
Én ennyire nem látom negatívan a dolgokat, de tényleg van pár dolog amit ki kell javítani. Favre nagyon nem érezte a wr-eket, a hosszú passzai életveszélyesek voltak. .Pálca
Én is ezen döbbentem meg, nem ezt szoktuk meg az öregtől. Alapból nem rossz secondarynk, de szerintem most Favre is sokat "segített", hogy fényesebbnek tűnjünk.

több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 727 — SuperBowl Champions 2013/2014
"We knew we had to be at our best early to stop the run, and we thought they'd run the ball because Brett's only been in camp two weeks or so,'' Saints defensive end Will Smith said. "We thought he'd be a little rusty. We thought he wouldn't throw the ball all that much.''

Az öreg Brett .
több mint 13 éve
Pálca Minnesota Vikings Kansas Jayhawks 327 — Vikings fan
Megvolt az első meccs elbuktuk ami nem baj mert belefért, de McKinnie úgy tünik kidőlt loadholt nagyon off volt a helyén szóval... Def falunkat nagyon megfogták a secondarynk meg végtelen gyenge volt a 14 pont csalóka mert 2 kihagyott FG és rengeteg olyan drop volt amihez közünk nem volt. A második félidőt láttam ott az off szánalmas volt,főleg a playhívásoknak köszönhetően, Childress nálam megint egy jó minuszt kapott mert azután hogy AP szépen hozta az első félidőt nem jött rá hogy nyilván őt fogják majd fogni a 2.ban...
Eddig nem hittem hogy megelőzhet minket a GB a csoportban,de ha ez marad a játék akkor izgi lesz.Toca
Én ennyire nem látom negatívan a dolgokat, de tényleg van pár dolog amit ki kell javítani. Favre nagyon nem érezte a wr-eket, a hosszú passzai életveszélyesek voltak. Childress szerintem is gyenge volt. AP mellett a 2. félidőben Shiancoera is nagyon figyeltek, mégis sok passz ment felé. A playhívásban pedig semmi meglepetés, pedig egy jobb csapatot csak úgy lehet megverni, ha valami váratlan húz a csapat. Én úgy veszem észre, hogy ezt nem meri bevállalni BC, pedig az anyag megvan hozzá.
több mint 13 éve
Witchdoctor New England Patriots 321 — Patriots fan
GoVikings hol van? Egy ideje nem láttam már a fórumon...

Szerk: Most látom, hogy már más is érdeklődött...

több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 18 698 — Vikings fan
Megvolt az első meccs elbuktuk ami nem baj mert belefért, de McKinnie úgy tünik kidőlt loadholt nagyon off volt a helyén szóval... Def falunkat nagyon megfogták a secondarynk meg végtelen gyenge volt a 14 pont csalóka mert 2 kihagyott FG és rengeteg olyan drop volt amihez közünk nem volt. A második félidőt láttam ott az off szánalmas volt,főleg a playhívásoknak köszönhetően, Childress nálam megint egy jó minuszt kapott mert azután hogy AP szépen hozta az első félidőt nem jött rá hogy nyilván őt fogják majd fogni a 2.ban...
Eddig nem hittem hogy megelőzhet minket a GB a csoportban,de ha ez marad a játék akkor izgi lesz.
több mint 13 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Na mi az Vikingek!

Holnap csatanap, aztán mi meg punnyadunk itt szótlanul!? Ennél kedvesebb napjai nincsenek az évnek mint amikor a Szarvsisakosok egy embereset küzdenek a zöld csatamezőn, és mi láthatjuk ezt.
Ilyenkor ODIN és THOR mosolyog Asgardről, és Heimdal kürtje tölti be az eget.

Ideje ébredni, mert kezdődik az év.Paulus
Remélem tudjátok hogy a szent állam, Louisiana falait akarjátok bevenni az éjjel, ez egyértelműen értelmetlen cselekedet, ha megvan abban a barbár agyatokban egy kevésnyi ész is, akkor még este előtt visszafordultok, mert semmiféle Thor és Odin nem fog megvédeni titeket a szentek erejétől. 😀 😛EasyGhost
A vikingeknek nem a bukott harc egyenlő a végzettel, hanem ha nincsen csata. Mert aki dicső harcban esik el, annak helye lesz a Walhallában Odin asztalánál, ahol éjszaka sör, és nők valamint mulatság a jutalma, míg nap közben újra és újra csatába lehet állni.
Szóval egy kemény csatában allul maradni nem egyenlő a végzettel, ha a Viking harcosok jól küzdöttek csak nyerhetünk. Ha a pályán is mienk lesz a győzelem az a küzdelem örömét csak tetézi, de fellül nem múlhatja. 😉 😀 :cool:
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
No, hát akkor kezdődjék a szezon! Skol Vikings! :cool:
több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 18 698 — Vikings fan
Majd előkerül 😀
Nem is volt még flame Igor pr-jaról pedig hogy a gb nagyobb esélyes lenne a csoportra mint mi, hát...