Minnesota Vikings

38 feliratkozó

több mint 13 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 925 — Vikings fan
Nem láttam a meccset, így inkább csak örülök a nem túl sokat mondó, ám a szezonra való ráhangolódást mindenképp elősegítő győzelemnek. Go Vikes!!!

több mint 13 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Köszi a segítséget. Mint írtam csak öszefoglalót tudtam még megnézni.

De majd átértékelem a dolgokat, ha látom az egész meccset. Egyértelmű, hogy Rice hiányzik, a futásra meg azt írtam, hogy jobb volt mint eddig, ami nem sokat jelent, mert eddig nem létezett.
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Sajnos még csak az nfl.com-os összefoglalót sikerült megnézni, az meg nem sok mindent mutat a teljes meccsről. Főleg a védelemből nem nagyon látni dolgokat. Csak gyanítom a statokból, hogy megint nem 2-3 negyedet volt fent a kezdő védelem.

Az O még akadozik, de ezek nem komoly hibák, kis túlzással a fele O-nak össze kell szoknia jelenleg. Javítható a maradék pár hét alatt. Camarillo jól játszott, keresték is, de a fly játékban nem találta el az öreg. Ellentétben az első INT-el amit Berrian kezéből ütöttek fel, az a pick Favre hibája volt.

Az összefoglaló alapján a futás jobban ment mint eddig, bár annál nem nehéz.

Remélem nemsokára be lehet majd szerezni a teljes verziót.

Webb TD-t dobott megint. Csak továbbra is remélem, hogy meg tudjuk, és akarjuk tartani...Paulus
összefoglaló alapján ne irj ilyeneket!
futást teljesen megfogta a hawks, 1db értékelhető futása volt APnek.
a kezdő D kb egy félidőt játszott, és le is vette a seahawks offenset.
Camarillo ténleg jó volt. de hiányzik nagyon Rice
több mint 13 éve
Pálca Minnesota Vikings Kansas Jayhawks 327 — Vikings fan
Én csak az első félidőt néztem, de a támadófal még mindig nem az igazi. Favrenak kevés ideje volt a passzokra, a futásnál sem volt az igazi. Egyszer sikerült jól nyitni egy lyukat, Peterson TD-ig vitte. A kezdő Center szerintem még mindig nincs eldöntve, az 1. negyedben Herrera volt a C és Degeare a RG, a 2. negyedben viszont már Cooper volt a C. Javon Walkernek nagyszerű volt a TD elkapása.

Jó hír: Percy Harvin predicted after Saturday night's game that his migraine issues may be behind him after doctors found a primary cause.
több mint 13 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Sajnos még csak az nfl.com-os összefoglalót sikerült megnézni, az meg nem sok mindent mutat a teljes meccsről. Főleg a védelemből nem nagyon látni dolgokat. Csak gyanítom a statokból, hogy megint nem 2-3 negyedet volt fent a kezdő védelem.

Az O még akadozik, de ezek nem komoly hibák, kis túlzással a fele O-nak össze kell szoknia jelenleg. Javítható a maradék pár hét alatt. Camarillo jól játszott, keresték is, de a fly játékban nem találta el az öreg. Ellentétben az első INT-el amit Berrian kezéből ütöttek fel, az a pick Favre hibája volt.

Az összefoglaló alapján a futás jobban ment mint eddig, bár annál nem nehéz.

Remélem nemsokára be lehet majd szerezni a teljes verziót.

Webb TD-t dobott megint. Csak továbbra is remélem, hogy meg tudjuk, és akarjuk tartani...
több mint 13 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Nyilván most előtte lehettek a rangsorban, de tavaly nem. Azért nem csak a hibákra kell emlékezni, hanem a minuszos futás elleni szerelésekre, a kierőszakolt FF-ra.
Ráadásul nem az Interferencekkel volt nála büntetésekkel baj, hanem hogy túl forrófejű volt, és play utáni szabálytalanságokkal nyeltünk be rajta büntetéseket.
3 downnál pedig igyekeznek mindig a leggyengébb láncszemre játszani az ellenfelek, ebben nincs semmi meglepő. Volt amikor ez sajnos a sérülésekkel küzdő Winfield volt, de ebből a szempontból a szerencsére eltűntetett Paymah volt az ász. Na nála nem volt semmi értelmes megmozdulás.
Mindezek ellenére én csapatépítéses kérdésekben teljesen bízom a vezetésben, szóval nekünk biztos jó csere volt, főleg a WR gondok miatt. Csupán a zsák krumpli csereérték hasonlat nem fedi a véleményem szerint a valóságot.
Nem lesz és volt ligaelit Db, de elég sok meccs van benne, jól ütközik és mélységnek több helyre berakható, valamint Spec teamben is hasznos, szóval ha ilyen ember kell a Miaminak akkor ők sem jártak teljesen rosszul.
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 856 — StuG Life
Azért Sapp nem volt olyan rossz tavaly. Futás ellen elég keményen odalépett, és különösebben nagy hibákat sem vétett. Nickelnek használható volt.
Szóval egy zsák krumplinál többet tett azért. Nem ismerem Camarillot, úgyhogy nem tudok állást foglalni, hogy jól jártuk-e.
Nyilván meg van az oka a cserének, általában a csapatépítés ügyében jó döntéseket hoz a vezetőség, szóval most is bízok bennük.

Rice-t nagyon sajnálom, remélem azért a szezon második felében tud bizonyítani, mert kiváló adottságai vannak, és ezt az öreg míxiálisan kihozta belőle, de azért kellett hozzá jócskán ő is.Paulus
camarillo tavaly 0 drop.
szerinted?

több mint 13 éve
Pálca Minnesota Vikings Kansas Jayhawks 327 — Vikings fan
Azért Sapp nem volt olyan rossz tavaly. Futás ellen elég keményen odalépett, és különösebben nagy hibákat sem vétett. Nickelnek használható volt.
Szóval egy zsák krumplinál többet tett azért. Nem ismerem Camarillot, úgyhogy nem tudok állást foglalni, hogy jól jártuk-e.

.Paulus
Bennem csak a pass interferencek maradtak meg, valamint, ha 3rd down volt, akk az ellenfél QB-i tudták kinek kell dobni (akit Sapp fogott)
Sztem Winfield, Griffin, A. Allen és C. Cook is előtte volt a rangsorban, úgyhogy rosszul nem járhattunk.
több mint 13 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Azért Sapp nem volt olyan rossz tavaly. Futás ellen elég keményen odalépett, és különösebben nagy hibákat sem vétett. Nickelnek használható volt.
Szóval egy zsák krumplinál többet tett azért. Nem ismerem Camarillot, úgyhogy nem tudok állást foglalni, hogy jól jártuk-e.
Nyilván meg van az oka a cserének, általában a csapatépítés ügyében jó döntéseket hoz a vezetőség, szóval most is bízok bennük.

Rice-t nagyon sajnálom, remélem azért a szezon második felében tud bizonyítani, mert kiváló adottságai vannak, és ezt az öreg míxiálisan kihozta belőle, de azért kellett hozzá jócskán ő is.
több mint 13 éve
Pálca Minnesota Vikings Kansas Jayhawks 327 — Vikings fan
Én örülök neki.
Sappért véleményem szerint egy zsák krumpli is jó ellenértéknek számított volna.
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 856 — StuG Life
hozzátok tradeltük camarillot 😕

több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Favre bárkiből képes topWR-t csinálni.
Rice sem volt előtte olyan jó.
Kár,hogy a mi védelmünkből csináltak bohócot.

több mint 13 éve
Glen Runciter 172
most már hivatalos, Rice a szezon közepéig pihen.
Berrian mögött ki következik? mert úgy, hogy Harvinra bármikor rájöhet a baj, nagyon nem lesz mindegy a depth.

edit: ja tényleg, hoztátok Walkert, most esik le. hümsza...


több mint 13 éve
Tomeee 753
A kezdő WR-ek jöjjenek rendbe és nem lesz gond.
Paulus
J. Walker leigazolása nem azt mutatja, hogy Rice közel van a teljes felépüléshez. Legalábbis szerintem.Pálca
Annyira nincs kész, hogy valószínűleg műtik. Sajnálom nagyon, rookie éve óta bírom a srácot.

twitter | last.fm | mixcloud
több mint 13 éve
Szabler 1 360 — Tristero Courier
Kicsit off, de a CNN Money szokásos listája szerint az idén nincs jobb hely az Államokban (best place to live!), mint "Édenpréri".

"Why is Eden Prairie No. 1 this year? Not only is it family-friendly, it has a dynamite economy too.

At 5.1%, its unemployment rate is nearly one percentage point below the county rate and more than four points below the national average. It helps when you've got 50,000 jobs right in town.

Major employers include Fortune 500 trucking company C.H. Robinson, hearing-aid maker Starkey Labs, and the Minnesota Vikings, whose practice facility and front office are here. As for fiscal strength, Moody's gives the town a perfect AAA bond rating."

http://money.cnn.com/magazines/moneymag/bplive/2010/snapshots/PL2718116.html

Report all obscene mail to your Potsmaster!
több mint 13 éve
Pálca Minnesota Vikings Kansas Jayhawks 327 — Vikings fan
A kezdő WR-ek jöjjenek rendbe és nem lesz gond.
Paulus
J. Walker leigazolása nem azt mutatja, hogy Rice közel van a teljes felépüléshez. Legalábbis szerintem.
több mint 13 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Az újoncok tényleg közel sem nyújtották azt amit múlt héten. A kezdők közül pedig nálunk is elég sok hiányzó volt, főleg O-ban.
Még mindig jóval többet játszatjuk az újoncokat, szóval az eredmény, és a mutatott játék sem jellemzi a csapatot. Egyértelműen a legjobb keret, kiegészítő embereit keressük.

Nekem Webb és T-Jack játéka is tetszett. A csere O-line és főleg a 75-ös Chris Clark LT egy katasztrófa, illetve mivel több lyukas hely is van itt, nem látom, hogy van-e köztük valami elfogadható teljesítmény. Nyilván Cook mélységnek biztos, hogy jó.
A futást nem is erőltetjük, de nincs is benne nagy átütő erő ez nem tudom tervszerűség, vagy kényszerűség miatt van így.
A csere D-Line munkája sem emlékeztetett a múlt hetire, de nyilván az ellenfél sem ugyanaz volt. Azért ott még mindig van potenciál.

A playhívás is döcögött néha, 3 és 13-ra mind a 4 elkapót elküldeni a világ végére, egy kökeményen blitzelő csapat ellen kicsit öngyilkos, be is nyeltük. De nyilván itt sem végleges a rendszer, lehet itt is próbálgatnak, szóval semmi pánik.

A kezdő WR-ek jöjjenek rendbe és nem lesz gond.

Webbet pedig megtartani!
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
tervezitek leigazolni az FA Javon Walkert
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
elvileg Harvin már kedden tud majd edzeni, Childress ezt mondta
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 856 — StuG Life
Az első driveban úgy ment végig a SF a kezdő védelmen, mint kés a vajon. Pálca
mindezt úgy hogy a SF offensében nem játszott vernon davis, crabtree, és gore

több mint 13 éve
Pálca Minnesota Vikings Kansas Jayhawks 327 — Vikings fan
Végignéztem éjjel ezt a borzalmas meccset: nekem nagyon tetszik Webb játéka, remélem fennmarad a rosteren, mint wildcat opció. Az O-fal borzalmas, se pass protection, se a futásoknál nem tudott lyukakat nyitni. Az elkapók sem voltak olyan jók, mint múlt héten, több passzt is droppoltak.
Az első driveban úgy ment végig a SF a kezdő védelmen, mint kés a vajon. Utána viszont a 2. sor jól tartotta meg Alex Smithéket. Nem értem hogy lehet Hussein Abdullah még mindig a csapat tagja, nem nagyon láttam tőle jó megmozdulást.
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
na akkor go előre az SB-ért Favre apóval... 😉 😛

|
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
-