Minnesota Vikings

38 feliratkozó

több mint 13 éve
Pálca Minnesota Vikings Kansas Jayhawks 327 — Vikings fan
Webbet úgy draftolták, hogy QB/WR, de mivel Chilly korábban QB edző volt, ezért megmondta, hogy csakis QB lesz nála. Mivel sok WR sérült és rossz formában vannak, ezért Frazier úgy gondolta, hogy kipróbálja WR-nek Webbet. A meccs elején azonban megsérült és már nem tudott visszatérni. Nem tudom milyen állapotban van, de az jelzésértékű, hogy hoztak egy UDFA QB-t.
TJack-nek volt pár szép megmozdulása, de néhány akkora homály passza is, hogy lehet ez a 3 INT még hízelgő rá nézve. Az első TD is Rice klasszisának volt köszönhető, lehet ha más WR van ott, akk INT lett volna az is. De nem szidom tovább, mert Favre sem jobb semmivel sem. Nehéz dolga van Fraziernek, és valakinek biztos nem fog tetszetni a döntése.
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Frazier fizetés emelést kapott. Elvileg eddig közel 1millió dollárt keresett, most ideiglenes HC-ként néhány ezerrel dobták meg pluszba. http://www.startribune.com/sports/vikings/111497179.html?elr=KArksUUUhPi87EK_iaEYY_4Pc_yiiU
több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 18 634 — Vikings fan
Tudom, hogy most baromi népszerűtlen leszek saját házam táján, de szerintem kicsit túlértékelitek ezt a T-Jack gyereket. Szerintem soha nem volt akkora tehetség, hogy komoly NFL irányító legyen belőle, és most már nem is lesz. Lehet, hogy megnyer egy-két meccset, de nem mindegy már? A jövőt meg nehogy vele tervezgessük, mert akkor nagyon elkeseredek! Akkor inkább egy tehetséges rookie. Aztán ne legyen igazam...

Nem vagyok egy Favre rajongó, de azért egy olyan legendát, akinek már cimkézett helye van a HOF-ban, néhány rossz meccs után ne alázzunk ennyire. Favre már akkor nagyon jó irányító volt, amikor T-Jack még a csattogós lepkét tologatta a járdán. És szerintem máig jobb, tény, hogy nem fiatal már. És az is tény, hogy nincs tavalyi formában.
Azt mondjátok, nem elég mozgékony, erre két dolgot hagy említsek meg: 1. Meg kellene védeni! 2. Két hete futott egy olyan (egyébként meccsdöntő) first downt, amit nála 10 évvel fiatalabbak meg sem próbálnának.

Még mielőtt nekem estek, leszögezném: nem akarom az öreget a kezdőbe, igazság szerint nekem mindegy ki játszik. Csak azért írtam ezt, mert szerintem jár neki a tisztelet, még akkor is, ha sokáig ellenfél volt, és akkor is, ha most már csak árnyéka önmagának. Egyébként ha választanom kell, játsszon Webb. A másik kettő hosszútávon nem megoldás, idénre meg már mindegy.

Uff!Szabolcs_76
1.Én nem Tjack-kel tervezném a jövőt,de a drafton kéne egy feltrade hogy tényleg franchise qbt húzhassunk. Bár szerintem Kolb trade lesz.
2.Senki nem alázta Favre-ot de már öreg, a bokája sincs rendben és oké futott egy 10 yardot egy meccsen ,de ettől még nem lesz mozgékonyabb. Védjék meg... hát jah a híres pass protectionünk a 2 kezdő Guard nélkül a liga egyik legdominánsabb pass protection-je ellen. Könnyű leírni hogy hát védjék meg, de még a Bills ellen is a papóval 2-3 sackket nyeltünk volna Tjack meg futott belőle 5-10 yardot átlagban.
3.Webb előző meccsen visszahordott, nah most ebből nekem nem az jön le hogy nagyon QBnak akarják...
4.Egyébként ha megnézed ez a meccset és a régi Tjack meccseket látszik a jelentős javulás. Sokkal de sokkal precízebbek a passzai és fejben is úgy tűnt jobban ott van. Ha a maradék meccsen hozza ezt a játékot kevesebb int-tel és a Giants-Bears-Eagles trióból megfogunk mondjuk kettőt akkor boldog leszek.
Ha meg QB-t draftolunk akkor nem érdemes első meccsen bevágni mély vízbe pár meccset játszik T-Jack a rookiet meg lehet fejlesztgetni addig.
több mint 13 éve
CharlieF Minnesota Vikings Notre Dame Fighting Irish 765
Tudom, hogy most baromi népszerűtlen leszek saját házam táján, de szerintem kicsit túlértékelitek ezt a T-Jack gyereket. Szerintem soha nem volt akkora tehetség, hogy komoly NFL irányító legyen belőle, és most már nem is lesz. Lehet, hogy megnyer egy-két meccset, de nem mindegy már? A jövőt meg nehogy vele tervezgessük, mert akkor nagyon elkeseredek! Akkor inkább egy tehetséges rookie. Aztán ne legyen igazam...

Nem vagyok egy Favre rajongó, de azért egy olyan legendát, akinek már cimkézett helye van a HOF-ban, néhány rossz meccs után ne alázzunk ennyire. Favre már akkor nagyon jó irányító volt, amikor T-Jack még a csattogós lepkét tologatta a járdán. És szerintem máig jobb, tény, hogy nem fiatal már. És az is tény, hogy nincs tavalyi formában.
Azt mondjátok, nem elég mozgékony, erre két dolgot hagy említsek meg: 1. Meg kellene védeni! 2. Két hete futott egy olyan (egyébként meccsdöntő) first downt, amit nála 10 évvel fiatalabbak meg sem próbálnának.

Még mielőtt nekem estek, leszögezném: nem akarom az öreget a kezdőbe, igazság szerint nekem mindegy ki játszik. Csak azért írtam ezt, mert szerintem jár neki a tisztelet, még akkor is, ha sokáig ellenfél volt, és akkor is, ha most már csak árnyéka önmagának. Egyébként ha választanom kell, játsszon Webb. A másik kettő hosszútávon nem megoldás, idénre meg már mindegy.

Uff!
több mint 13 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
de a Giants ellen lehet hogy 7-0 lesz oda a pick után...Toca
Kizárt, idén még egy szerzett labda visszahordásából sem szereztünk TD-t, pedig már volt 30.

(Ebben is vezetjük az NFL-t, meg az eladott labdák számában (31) is)
több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 18 634 — Vikings fan
Nyugi JMD egy ideig nem lesz HC,nálunk tuti nem mert ekkroa lebőgés után kétlem hogy elvinnék. Én viszont OCként akár el is nézném,bár nem biztos hogy használna. 😀
Egy meccshez meg nem lehet úgy hozzáállni hogy a sérüléseket kerüljük el, oda kell tenni a maximumot aztán majd lesz ami lesz. T-Jack azonfelül hogy mozgékonyabb sokkal jobban érzi az elkapókat. Favre kezdjen a rekordja miatt de aztán ne játszon. Ez meg hogy majd egy int után lejön a Bills ellen játszható, de a Giants ellen lehet hogy 7-0 lesz oda a pick után...
több mint 13 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 925 — Vikings fan
A csapatnak jobb lenne ha Frazier maradna, mert a védelem szerintem is őt tekinti vezetőnek, a többi játékos is ismeri, és a helyi viszonyokkal nagyon is tisztában van. Azzal is, hogy mit engedhet meg magának pl Farve-val szemben, hogy lent tarthatja-e a pálya szélén. A Bills ellen ez szerintem abszolút rajta múlott, és nekem nem okozott csalódást. Természetesen a végső kinevezése előtt még lesz pár dolog ami közbejön, pl új HC lehetőségek. Nem szeretném, de ott van pl a Denverből most kirúgott JMD, épp ma vált szabaddá. Nyílván lesz még jelentkező.

A Giants ellen nem vagyunk esélyesek, mindegy ki irányít, a legfontosabbanak azt tartom hogy további sérüléseket elkerüljük. Farve jobban tenné ha nem erőltetné, de tuti kezdeni akar majd, aztán az első interception után úgyis leül.
Szerintem is a defense - és hozzátenném még a spec team - dönti el a meccset, az offense oldalról meg kell próbálni kihasználni hogy van újra Rice, Berrian se játszott még igazán nagyot idén, hátha játékképes lesz Harvin is, és van 2 kiváló RB, Toby sokat levehet AP válláról. Remekül lehet ezt kombinálni, a legfontosabb hogy végre ne legyen negatív meccsen belül a turnover mutatónk. Akkor akár nyerhetünk is. :cool:

több mint 13 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
Giants ellen pont ezért ostobaság lenne Favreot játzatni. Tjacknek van esélye hogy elmozogjon a Giants brutális pass rusha ellen Favrenak nincs. Ráadásul a falunkban 2 sérült is van nem látok olyan indokot ami miatt Favret pályára kéne küldeniToca
hacsak az nem, hogy neki már mindegy, T-Jacket meg nem kéne összetörni 😛Szobi22
Én Favre-t szeretném a kezdőbe!




több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Giants ellen pont ezért ostobaság lenne Favreot játzatni. Tjacknek van esélye hogy elmozogjon a Giants brutális pass rusha ellen Favrenak nincs. Ráadásul a falunkban 2 sérült is van nem látok olyan indokot ami miatt Favret pályára kéne küldeniToca
hacsak az nem, hogy neki már mindegy, T-Jacket meg nem kéne összetörni 😛

több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 18 634 — Vikings fan
Giants ellen pont ezért ostobaság lenne Favreot játzatni. Tjacknek van esélye hogy elmozogjon a Giants brutális pass rusha ellen Favrenak nincs. Ráadásul a falunkban 2 sérült is van nem látok olyan indokot ami miatt Favret pályára kéne küldeni
több mint 13 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
A legfontosabb szerintem ebben az évben, hogy a csapaton bellül rendeződjön a viszony. A szezont elbuktuk, de a csapatot egyben kell tartani mentálisan. Az eredmények a jövőben csak így lehetnek kedvezőek. Szerintem az öreget most Frazier tartotta lent a pályáról, mert visszament volna ahogy néztem.

Nem látjuk pontosan az öltözői hangulatot, és ebből a szempontból kell eldönteni ki menjen fel a pályára, ami éppen a csapatmorált szolgálja legjobban. Szerintem a védelem tuti Frazier miatt játszik, pörgött vissza, és nem hiszem, hogy ez váltzona. Az O-val más a helyzet, ott érzékenyebb téma a hangulat.

Taktikai szempontból jobb lenne T_Jacket játszatni, csak, hogy lehessen látni mire képes. A 3 INT ellenére (ami azért sok, és csökkenteni kell) jól vitte az O-t, de nyilván nagyobb teher alatt is jó lenne látni. Ugyanakkor a jelenlegi O-line mögött a Giants ellen rohadt nehéz lesz bárkinek is játszani, és bármit is nyújt az adott QB helyén kell majd szerintem kezelni. Kiváncsi vagyok a mérkőzésre, még ha a PO már el is úszott. Azért remélem jól szerepelnek a srácok, a D-n fog múlni a meccs.
több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 18 634 — Vikings fan
Én nem bánom hogy ha Farve kezd, egye csak meg amit főzött, az első adandó alkalommal lehozza őt Frazier, ebben biztos vagyok. A Bills ellen is visszajöhetett volna, de az első drive gyengesége miatt a padon maradt, a sérülés szerintem nem volt komoly. Kezdeni fog, ha nem megy sérülésre hivatkozva lehozzák és hajrá T-Jack. Így megmarad a rekord is, és talán a meccs se megy el. Valami ilyesmire számítok.

Frazier csapatát kb jövő szezonban láthatjuk, ez a mostani még Childress műve, és bánthatjuk, azért nem hagyott itt reménytelen gárdát. Ebből kiindulva kell Frazier-nek építkezni, ha igazán jó HC lesz akkor szép napok elé nézhetünk. Az idei szezon már inkább csak arra való, hogy egy-egy meccsen örömet szerezzenek nekünk, én a csoportbéli maradék 2 meccsen behúzandó győzelemeknek már örülnék, de hagy legyek telhetetlen, hátha elkerüljük a negatív szezont. Azért ez nehéz lesz, de akkor is SKOL VIKINGS!!!vsanyi132
Ebben egyetlen hiba van. Frazier közel sem lett kinevezve jövő évre HC-nak. Most ő lett a HC viszont ha szar döntéseket hoz(Favre játéka az) akkor egyáltalán nem biztos hogy HC marad.
Szép ez a 2 győzelem de azért elolvadni nem fogok hogy levertük nagy nehezen talán kis mákkal is a Skinst majd begyalultuk a Billst a földbe.
Most jön az a 3 meccsen ahol megmutathatjuk hogy mit tudunk, ezután majd lehet arról beszélgetni Frazier mit ért el a csapattal. Nem azt mondom hogy nyerni kell mert hát 2 kezdő guard nélkül mondjuk a Giants ellen... A lényeg hogy elfogadható játékot toljunk és Favre-ot első hiba után leküldjük a padra márha egyáltalán játszatni akarjuk...
több mint 13 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Egyébként a Giants ellen az öreg nem, biztos, hogy a pályán szeretne lenni.Paulus
Ha megnézi a Tuck-Umenyiora DE-párosunk idei sack és FF statisztikáit, ez teljesen érthető döntés lenne a részéről. Igaz, a legendák ritkán szoktak logikus döntéseket hozni...
több mint 13 éve
JohnKerla Minnesota Vikings 139
Egyszerűen semmi nem szól Favre mellett. Eljárt felette az idő.. Örültem mikor visszatért szezon elején, de amit idén mutatott az kiábrándító. Volt elég ideje bizonyítani, de nem tudott. Törött a bokája, felszakadt az álla, most a válla fáj, arról nem is beszélve, hogy ha átjönnek az O-falon úgy viszik földre, mint egy zsák krumplit mivel elmozogni nem tud. A szezonunknak vége, ő jövőre nyugdíjba megy 😀 akkor miért ő bohóckodjon az utolsó 4 meccsünkön?? Most már nyilván azokat kellene játszani akikre jövőre is építhetünk. Ha ezt nem tudja belátni és csak a statisztikáit hajszolja azzal az egész csapatnak árt. Frazier pedig ha partnere lesz ebben, akkor bizony nem lesz a szívem csücske.

több mint 13 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 925 — Vikings fan
Én nem bánom hogy ha Farve kezd, egye csak meg amit főzött, az első adandó alkalommal lehozza őt Frazier, ebben biztos vagyok. A Bills ellen is visszajöhetett volna, de az első drive gyengesége miatt a padon maradt, a sérülés szerintem nem volt komoly. Kezdeni fog, ha nem megy sérülésre hivatkozva lehozzák és hajrá T-Jack. Így megmarad a rekord is, és talán a meccs se megy el. Valami ilyesmire számítok.

Frazier csapatát kb jövő szezonban láthatjuk, ez a mostani még Childress műve, és bánthatjuk, azért nem hagyott itt reménytelen gárdát. Ebből kiindulva kell Frazier-nek építkezni, ha igazán jó HC lesz akkor szép napok elé nézhetünk. Az idei szezon már inkább csak arra való, hogy egy-egy meccsen örömet szerezzenek nekünk, én a csoportbéli maradék 2 meccsen behúzandó győzelemeknek már örülnék, de hagy legyek telhetetlen, hátha elkerüljük a negatív szezont. Azért ez nehéz lesz, de akkor is SKOL VIKINGS!!!

több mint 13 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Bienemyt az RB edzőnket leigazolta akövetkező szezonra a Colorado (NCAA) O koordinátornak. Bírom, és sajnálom hogy elmegy, de érthető a döntése. Sok sikert neki. Itt jó munkát végzett.
több mint 13 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Szerintem kár Fraziert bántani. A lényeg, hogy megy mögötte a csapat, a védelem is végre újra felpörgött. Persze tényleg jobb lenne T-Jacket tesztelni a további meccseken, hogy lehessen látni tartósan mire képes.
De ha nem így történik akkor sem kellene Fraziert támadni, mert egyenlőre nincs miért.
Sajnos ez a szezon az elején elúszott, szóval a lényeg, hogy stabilizálódjona csapat, mentálsian erősödjenek vissza, meg majd az újraszervezés.
(Sok jelenlegi játékost megtartva akiknek lejár a szerződése, és hiányposztokra erősítve.)

Egyébként a Giants ellen az öreg nem, biztos, hogya pályán szeretne lenni.
több mint 13 éve
JohnKerla Minnesota Vikings 139
Frazier: Favre still Vikings' starter if shoulder OKNewman
Remélem ez csak duma. Sejtettem, hogy lesznek hasonló nyilatkozatok, de sztem ez csak egy színjáték, hogy Favre-nak ne essen csorba a hírnevén. Az én forgatókönyvem szerint ugyan ő a kezdő QB, de sajnos nem fog rendbe jönni a válla, ezért nem fog játszani. Legalábbis reménykedem, hogy így lesz. Ha mégsem akkor csatlakozva az előttem szólóhoz, Frazier is elmehet a pi..ba.

több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 18 634 — Vikings fan
Frazier: Favre still Vikings' starter if shoulder OKNewman
Ha Favre fog kezdeni és kikapunk(nanáhogy) akkor Frazier is elmehet a bús p....
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Frazier: Favre still Vikings' starter if shoulder OK

több mint 13 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 481
Grat, ti nyertétek a turnover battlet, a meccs képe alapján is rászolgáltatok a győzelemre! Egyebet nem tudok mondani, kérem kapcsolja ki.
több mint 13 éve
JohnKerla Minnesota Vikings 139
Győzelem!!! 😊
Kezd bebizonyosodni, hogy BC valamint Favre álltak a sikerek útjában. Az első félidő nálam eddig a szezon legjobb teljesítménye volt. Idézte a tavalyi formánkat. Öröm volt nézni. A szerencse is mellénk szegődött, mert minden eladott labdánkat visszaadta a Bills elég rövid időn belül. T-Jack magához képest jól játszott. Bejött, majd egy Int. után nem fosta össze a bokáját hanem vitte előre a csapatot, adott két TD passzt Rice-nak. A 2 int-et én inkább Camarillo számlájára írnám, a harmadikat meg betudom annak, hogy nagyon bizonyítani akart. Elvégre Favre-ot kell kiszorítania a kezdőből, a második félidőt meg 20 pontos előnnyel nyilván végig futottuk. Villantani akart, nem sikerült, de ekkora előnynél még ez is belefért. AP továbbra is egy állat. 😀 A D is harapott. Sokkal több nem is kell. Jó meccs volt. Így tovább! :cool:

több mint 13 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 925 — Vikings fan
AP és Hutch is játszani fognak elvileg, Harvin viszont kihagyja ezt a meccset.JohnKerla
Sajnos Hutch sem játszik, kíváncsi vagyok hogy pótoljuk.vsanyi132
Chris DeGeare fog a helyén játszani. Újonc srác. Ez lesz az első meccse.JohnKerla
Nagyon remélem hogy egy új csillag tűnik fel az NFL egén 😊

több mint 13 éve
JohnKerla Minnesota Vikings 139
AP és Hutch is játszani fognak elvileg, Harvin viszont kihagyja ezt a meccset.JohnKerla
Sajnos Hutch sem játszik, kíváncsi vagyok hogy pótoljuk.vsanyi132
Chris DeGeare fog a helyén játszani. Újonc srác. Ez lesz az első meccse.

több mint 13 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 925 — Vikings fan
AP és Hutch is játszani fognak elvileg, Harvin viszont kihagyja ezt a meccset.JohnKerla
Sajnos Hutch sem játszik, kíváncsi vagyok hogy pótoljuk.