Minnesota Vikings

38 feliratkozó

több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 18 634 — Vikings fan
2005 decembere óta nem volt ilyen fos az offense. Az a szánalmas hogy a D és a speciel team végig szállította a fél pályát vagy még jobb mezőnypoziciót. TJack és AP egymást rúgják le. Élettelen játék. 219 kapott futó yard 8,7 -es átlaggal.
Sok a fontos sérült de azért ez nagyon kevés volt.
Nem tudom Bears ellen mi lesz egyáltalán hol játszunk, majd kiderül de ha nem javulunk kicsit tönkrevernek.
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Karácson 2. napján lévő Eagles meccset átrakták SNF-re, így magyar idő szerint 27.-én, 2:20-tól lesz.
több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 18 634 — Vikings fan
Nyerni kell ma, mert ha GB kikap az összes meccsén, a Giants kikap a GB-n kívül mindenkitől, TB kikap 2 csapattól a Sehawks meg egytől akkor ha hozzuk az összes mecsünket simán WC helyen vagyunk. 😀 😀 😀 😀Toca
WC helyen már most beleérhet a kezünk a bilibe 😀 😀 ha hiszed ha nem én is ezen kezdtem spekulálni, hogy is érhetnénk mégis oda, pedig tudom hogy lehetetlen. Ez a labda nem gömbölyű... 😀vsanyi132
Igazából remélem hogy nem egy meccsen fog mőlni mert akkor elég szarul fogom érezni magam. 😀
több mint 13 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 925 — Vikings fan
Nyerni kell ma, mert ha GB kikap az összes meccsén, a Giants kikap a GB-n kívül mindenkitől, TB kikap 2 csapattól a Sehawks meg egytől akkor ha hozzuk az összes mecsünket simán WC helyen vagyunk. 😀 😀 😀 😀Toca
WC helyen már most beleérhet a kezünk a bilibe 😀 😀 ha hiszed ha nem én is ezen kezdtem spekulálni, hogy is érhetnénk mégis oda, pedig tudom hogy lehetetlen. Ez a labda nem gömbölyű... 😀

több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 18 634 — Vikings fan
Nyerni kell ma, mert ha GB kikap az összes meccsén, a Giants kikap a GB-n kívül mindenkitől, TB kikap 2 csapattól a Sehawks meg egytől akkor ha hozzuk az összes mecsünket simán WC helyen vagyunk. 😀 😀 😀 😀
több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 18 634 — Vikings fan
na mi lesz fiúk? Favre kezd este?ironroy
Hát ha kezd is nem fog játszani max a sorozatát növeli,de szerintem még azt se.
T-Jack most mutathatja meg hogy tud-e valamit.
több mint 13 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
na mi lesz fiúk? Favre kezd este?
több mint 13 éve
Ettemlevest Chicago Bears 1 133 — Bears fan
Tényleg, milyen hülyék is vagyunk, hogy ez nem jutott eszünkbe, főleg nekünk itt európában... köszi hogy figyelmeztettél 😕

A biztos teltházat úgy garantálnám, hogy egy gyors telefon Londonba egy újabb, rendkívüli meccs rendezésre....vsanyi132
bocs, hogy erős lett, de azért Toca számonkérése is hülyeség volt
de ami igaz, hogy közelebb nem nagyon találhattak volna alkalmas stadiont, amelyikbe be is férnek a nézők

szerk: plusz a Metrodome nem mai gyerek, ez így jött ki. ez most plusz 1 idegenbeli meccsnek jött ki, nem mellesleg a Giants rosszabbul jártvandeminek
Hidd el nem a csapat miatt van hogy még itt vagyunk. A város baszakodik velünk ezért merült fel LA is. Viszont semleges pálya és idegenbeli pálya között van különbség. Csoportellenfél stadionjába vinni a haza meccsünket ami ráadásul NYhoz is közelebb van szerintem jogos a felháborodás mindezt azért mert a FOX már ott van (főként ezért). Felvetődött még Indianapolis hát nem kell mondanom mennyivel semlegesebb az a pálya mint a Detroiti... Csak hát megint a TV-s társoság döntött... Nem baj Detroitba nyerni járunk most sem lesz másképp 😀Toca
a politikusokat most itt nem fogom megítélni. a média még a másik nagy úr a játékban.
mondjuk engem is felháborítana, ha egyszer valamilyen ok miatt a Maciknak kellene "otthoni" meccset játszani a Metrodome-ban. de nem tudom, hogy mi lenne a jobb megoldás. az elnapolással meg csak borítanák az egész menetrendet.

szerk: azért sok sikert, biztosan nem lesz könnyű meccs, már a körülmények miatt sem

touchdown..... touchdown, bears!!
több mint 13 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Szerintem ez a csapat megérdemelne egy normális stadiont a várostól. A szurkolókat sajnálom, mert mindig megtöltik a stadiont, de ha erre sem reagál a városi vezetés, akkor inkább menjen a csapat LA-be.
Nekem mindegy melyik város színeiben játszanak ezek a srácok, de azért valami NFL körülmények őket is megilletnék.

Ehhez a Detroiti semleges pályához meg gratulálni tudok...
több mint 13 éve
CharlieF Minnesota Vikings Notre Dame Fighting Irish 765
Hidd el nem a csapat miatt van hogy még itt vagyunk. A város baszakodik velünk ezért merült fel LA is. Viszont semleges pálya és idegenbeli pálya között van különbség. Csoportellenfél stadionjába vinni a haza meccsünket ami ráadásul NYhoz is közelebb van szerintem jogos a felháborodás mindezt azért mert a FOX már ott van (főként ezért). Felvetődött még Indianapolis hát nem kell mondanom mennyivel semlegesebb az a pálya mint a Detroiti... Csak hát megint a TV-s társoság döntött... Nem baj Detroitba nyerni járunk most sem lesz másképp 😀Toca
Várjunk még, állítólag még nem biztos, hogy lesz meccs. Elég bajos ugyanis a közlekedés Minneapolis környékén, és valahogyan el kellene jutni Detroit-ba. (Ez tegnap esti infó, azóta csend van. Alszanak. 😊 )
több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 18 634 — Vikings fan
ennyi erővel: inkább tetszettek volna normális stadionnal nekifutni az idénynek...vandeminek
Tényleg, milyen hülyék is vagyunk, hogy ez nem jutott eszünkbe, főleg nekünk itt európában... köszi hogy figyelmeztettél 😕

A biztos teltházat úgy garantálnám, hogy egy gyors telefon Londonba egy újabb, rendkívüli meccs rendezésre....vsanyi132
bocs, hogy erős lett, de azért Toca számonkérése is hülyeség volt
de ami igaz, hogy közelebb nem nagyon találhattak volna alkalmas stadiont, amelyikbe be is férnek a nézők

szerk: plusz a Metrodome nem mai gyerek, ez így jött ki. ez most plusz 1 idegenbeli meccsnek jött ki, nem mellesleg a Giants rosszabbul jártvandeminek
Hidd el nem a csapat miatt van hogy még itt vagyunk. A város baszakodik velünk ezért merült fel LA is. Viszont semleges pálya és idegenbeli pálya között van különbség. Csoportellenfél stadionjába vinni a haza meccsünket ami ráadásul NYhoz is közelebb van szerintem jogos a felháborodás mindezt azért mert a FOX már ott van (főként ezért). Felvetődött még Indianapolis hát nem kell mondanom mennyivel semlegesebb az a pálya mint a Detroiti... Csak hát megint a TV-s társoság döntött... Nem baj Detroitba nyerni járunk most sem lesz másképp 😀
több mint 13 éve
Ettemlevest Chicago Bears 1 133 — Bears fan
Ez mekkroa faszság, közelebb nem találtak stadiont ami nem 500km es távolságon kívül van ? Szép lesz az a.kongó stadion b. több Giants drukker lesz mint Vikings...
Nem tudom kitalálta ki de egy idióta voltToca
ennyi erővel: inkább tetszettek volna normális stadionnal nekifutni az idénynek...vandeminek
Tényleg, milyen hülyék is vagyunk, hogy ez nem jutott eszünkbe, főleg nekünk itt európában... köszi hogy figyelmeztettél 😕

A biztos teltházat úgy garantálnám, hogy egy gyors telefon Londonba egy újabb, rendkívüli meccs rendezésre....vsanyi132
bocs, hogy erős lett, de azért Toca számonkérése is hülyeség volt
de ami igaz, hogy közelebb nem nagyon találhattak volna alkalmas stadiont, amelyikbe be is férnek a nézők

szerk: plusz a Metrodome nem mai gyerek, ez így jött ki. ez most plusz 1 idegenbeli meccsnek jött ki, nem mellesleg a Giants rosszabbul járt

touchdown..... touchdown, bears!!
több mint 13 éve
Pálca Minnesota Vikings Kansas Jayhawks 327 — Vikings fan
Breaking News
Brett Favre doesn't believe he'll play

The Vikings QB has told people his NFL-record starts streak likely will end Monday, Jason La Canfora reports.


majd holnap elhiszem.
több mint 13 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 925 — Vikings fan
Vikings-Giants moved to Detroit
The Giants and Vikings will be played at Ford Field on Monday at 7:20 p.m. ET.

az szép! 😊vandeminek
Ez mekkroa faszság, közelebb nem találtak stadiont ami nem 500km es távolságon kívül van ? Szép lesz az a.kongó stadion b. több Giants drukker lesz mint Vikings...
Nem tudom kitalálta ki de egy idióta voltToca
ennyi erővel: inkább tetszettek volna normális stadionnal nekifutni az idénynek...vandeminek
Tényleg, milyen hülyék is vagyunk, hogy ez nem jutott eszünkbe, főleg nekünk itt európában... köszi hogy figyelmeztettél 😕

A biztos teltházat úgy garantálnám, hogy egy gyors telefon Londonba egy újabb, rendkívüli meccs rendezésre....

több mint 13 éve
Ettemlevest Chicago Bears 1 133 — Bears fan
Vikings-Giants moved to Detroit
The Giants and Vikings will be played at Ford Field on Monday at 7:20 p.m. ET.

az szép! 😊vandeminek
Ez mekkroa faszság, közelebb nem találtak stadiont ami nem 500km es távolságon kívül van ? Szép lesz az a.kongó stadion b. több Giants drukker lesz mint Vikings...
Nem tudom kitalálta ki de egy idióta voltToca
ennyi erővel: inkább tetszettek volna normális stadionnal nekifutni az idénynek...

touchdown..... touchdown, bears!!
több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 589 — Eagles fan
Így viszont a hazai pálya előnyének FÜST! 😐


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 810 — No es importante
Vikings-Giants moved to Detroit
The Giants and Vikings will be played at Ford Field on Monday at 7:20 p.m. ET.

az szép! 😊vandeminek
Ez mekkroa faszság, közelebb nem találtak stadiont ami nem 500km es távolságon kívül van ? Szép lesz az a.kongó stadion b. több Giants drukker lesz mint Vikings...
Nem tudom kitalálta ki de egy idióta voltToca
közelebbi fedett stadiont? Végülis elvihették volna a 19ezres észak-dakotai fargodome-ba is...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 18 634 — Vikings fan
Vikings-Giants moved to Detroit
The Giants and Vikings will be played at Ford Field on Monday at 7:20 p.m. ET.

az szép! 😊vandeminek
Ez mekkroa faszság, közelebb nem találtak stadiont ami nem 500km es távolságon kívül van ? Szép lesz az a.kongó stadion b. több Giants drukker lesz mint Vikings...
Nem tudom kitalálta ki de egy idióta volt
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
http://twitpic.com/3fbmww 😀triangle
Cirkuszi sátor.

több mint 13 éve
triangle New England Patriots 1 284 — Le Diable probablement
http://twitpic.com/3fbmww 😀
több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 810 — No es importante
Vikings-Giants moved to Detroit
The Giants and Vikings will be played at Ford Field on Monday at 7:20 p.m. ET.

az szép! 😊vandeminek
rendezhették volna a rose bowlban


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Ettemlevest Chicago Bears 1 133 — Bears fan
Vikings-Giants moved to Detroit
The Giants and Vikings will be played at Ford Field on Monday at 7:20 p.m. ET.

az szép! 😊

touchdown..... touchdown, bears!!
több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 18 634 — Vikings fan
League considering Detroit for NYG vs Viks gameBazzani
Hülyeség vigyék inkább Green Baybe 😀
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 819 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ez jó - Favre az ESPN szerint ma nem tudott volna játszani - már az időjárás is kisegíití az öreget:
http://www.macsfootballblog.com/2010/12/favre-wouldnt-have-started-today.html
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
League considering Detroit for NYG vs Viks gameBazzani
mondjuk ez ötlet,ha lenne még jegy,akkor mehetnének a Lions drukkerek szurkolni a Vikes ellen
😛