Minnesota Vikings

38 feliratkozó

több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Steve Hutchinson IR
RJ Archer, QB ment helyére aktív rosterre a PS-bőldeny79
Kicsoda???
Egyre jobb ez a Vikings.
Remélem ellenünk ő irányít. 😀

több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Steve Hutchinson IR
RJ Archer, QB ment helyére aktív rosterre a PS-ből
több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 18 647 — Vikings fan
Tavaly egészen hasonló helyzetben jöttetek a Soldierre és kaptatok ki, szóval a jó példa ott lehet előttetek, ráadásul elég közeli példa.tüsi91
Hát ha Webb annyira jó lesz mint Aromahosszúleírhatatlan nevü WR-etek aki több yardot csinált azon az egy meccsen mint a tavalyi év hátralévő részében vagy mint idén 😀 akkor van esélyünk. Az a helyzet hogy 2 kezdő guardunk nélkül é ilyen szar védelemmel nem tudom mikor rendelkeztünk utoljára.
Dehátha végre találunk egy rendes QB-t 635.próbálkozásra

Jah és bedobok egy nevet jövőre még QB posztra. Orton szerintem a mi futójátékunk és elkapó gárdánk mellé kellemes lenne mondjuk egy fal is kéne. 😀
Ha már erre barangolnak a mackók ők is véleményezhetik hisz ott már volt 😀
több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Tavaly egészen hasonló helyzetben jöttetek a Soldierre és kaptatok ki, szóval a jó példa ott lehet előttetek, ráadásul elég közeli példa.
több mint 13 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Herrera 4 hete IRen van már leírtuk 20x 😀
Toca
Mutatóujjamat le se veszem az NFL ütőeréről, figyelmem soha nem lankad 😀

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 18 647 — Vikings fan
Az 50 éves évforduló alkalmából: http://www.vikings.com/50/news/50-greatest-vikings.htmlPálca
Allen meg Hutchinson mit keres ezen a listán? Nem képességeik alapján nem férnek fel. De jövőre lesz a Bears 100 éves, ha például Peppers, meg Ruben Brown felkerül valami listára, megeszem a kalapom. Bár általában elég rövid egy NFL karrier, szóval 3-4 év elég ahhoz, hogy egy csapatnál akár korszakos játékosnak minősítsenek.

Herrera és Hutch se fog játszani? Ez már biztos?füligjimmy
Herrera 4 hete IRen van már leírtuk 20x 😀
Hutch meg tuti out.
Érdekes a lista kétségkívül a tavalyi szezon miatt vannak fent Hutcék valószínűleg.
több mint 13 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Az 50 éves évforduló alkalmából: http://www.vikings.com/50/news/50-greatest-vikings.htmlPálca
Allen meg Hutchinson mit keres ezen a listán? Nem képességeik alapján nem férnek fel. De jövőre lesz a Bears 100 éves, ha például Peppers, meg Ruben Brown felkerül valami listára, megeszem a kalapom. Bár általában elég rövid egy NFL karrier, szóval 3-4 év elég ahhoz, hogy egy csapatnál akár korszakos játékosnak minősítsenek.

Herrera és Hutch se fog játszani? Ez már biztos?

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 13 éve
CharlieF Minnesota Vikings Notre Dame Fighting Irish 765
Micsoda hitehagyott egy Viking horda ez! :o :o Nehogy már a Bears ellen feltartott kézzel menjünk ki! És ne gyertek itt nekem azzal, hogy a realitás, meg a forma, meg a sérülések, meg mittudomén! Ha így működne a sport, már régen nem nézné senki. Egyébként meg aki éppen a pályán van, az a VIKES! GO VIKINGS!!! Le kell nyomni a medvéket, már csak az önbecsülés miatt is. 😉
Ha kell egy kis plussz motiváció valakinek, javaslom a tippmixet: több, mint háromszoros pénzt fizet a Vikes győzelemre. Szerintem ennyire nem reménytelen, egy patront megér...
több mint 13 éve
Pálca Minnesota Vikings Kansas Jayhawks 327 — Vikings fan
Az 50 éves évforduló alkalmából: http://www.vikings.com/50/news/50-greatest-vikings.html
több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 18 647 — Vikings fan
Ennek legjobban a Macik örülnek, én csak reménykedem hogy egy szép karrier kezdetét láthatjuk majd.vsanyi132
Nem hiszem hogy jobban örülnek Webbnek mint Ramseynek.Toca
Ramseyvel szvsz jobban járt volna a Vikings.
Game managernek jó lett volna.
Mondjuk én Webbet nem láttam játszani.Bazzani
Hülyeség mért járnánk jól Ramseyvel ? Együtt van a csapattal mióta is ? 1 -2 -3 hete ? Playbookot sem vágja és nem is mobilis. Nincs 2 kezdő guardunk Pepperstől számítok 2-3 sackre. Ramseyt széjjelverik.
Webb szar lesz ilyenkor kezdeni de most megmutathatja mit tud. Mobilisebb így talán a falnak is könnyebb lesz. Visszatért Harvin végre azért Rice-Harvin duóval könyebb a paszjáték. AP viszont csak tegnap edzett szerintem játszani fog, de Gerhart is pályán lesz sokszor szerintem.
Ha nyerni akarunk a Dnek kell valamit mutatnia főleg a D-falnak mert múlthéten rakás kakik voltak.
Szerintem 10-14 pontos zakó várható és év végén csoport utolsóként végzünk.
több mint 13 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Ramseyvel szvsz jobban járt volna a Vikings.
Game managernek jó lett volna.
Mondjuk én Webbet nem láttam játszani.Bazzani
Nem szeretem az ilyen sötét lovakat. Bár nyílván nem egy Favre kaliber, csak nehogy szétdobjon minket.tüsi91
Hát a legnagyobb hülyeség volna,ha túlvállalná magát.
Rövid passzok,sok futás, trükkös játékok.
Meg lehet zavarni vele egy védelmet rendesen.Bazzani
Ha Ramsey bármire jó lenne, van egy tucat csapat a ligában, ahol számítanának rá. Webb a "mi kutyánk kölyke", ez is egy szempont, és láttuk már ebben a szezonban kétszer is, hogy spread, és option játékokkal biza meg tudják a mackó védelmet etetni. Egy ideig. De én nem várok túl nagy parádét egyik csapattól se.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nem szeretem az ilyen sötét lovakat. Bár nyílván nem egy Favre kaliber, csak nehogy szétdobjon minket.tüsi91
Hát a legnagyobb hülyeség volna,ha túlvállalná magát.
Rövid passzok,sok futás, trükkös játékok.
Meg lehet zavarni vele egy védelmet rendesen.Bazzani
A playbook-ot tuti jobban ismeri Webb, a preseason-ban többnyire ő volt pályán, ez szólhat mellette. Nem láttam játszani, de a csapattal van a draft óta, ismeri a társakat és ez most jól jöhet. Aztán mikor szerezzen igazi rutint egy QB mint Monday Night-on egy csoportrivális ellen 😊vsanyi132
Hát én inkább egy könnyebb meccsen debütálnék és ha lehet nem főműsoridőben csoportrivális ellen. 😉

több mint 13 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 925 — Vikings fan
Ramseyvel szvsz jobban járt volna a Vikings.
Game managernek jó lett volna.
Mondjuk én Webbet nem láttam játszani.Bazzani
Nem szeretem az ilyen sötét lovakat. Bár nyílván nem egy Favre kaliber, csak nehogy szétdobjon minket.tüsi91
Hát a legnagyobb hülyeség volna,ha túlvállalná magát.
Rövid passzok,sok futás, trükkös játékok.
Meg lehet zavarni vele egy védelmet rendesen.Bazzani
A playbook-ot tuti jobban ismeri Webb, a preseason-ban többnyire ő volt pályán, ez szólhat mellette. Nem láttam játszani, de a csapattal van a draft óta, ismeri a társakat és ez most jól jöhet. Aztán mikor szerezzen igazi rutint egy QB mint Monday Night-on egy csoportrivális ellen 😊

több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nem hiszem hogy jobban örülnek Webbnek mint Ramseynek.Toca
Ramseyvel szvsz jobban járt volna a Vikings.
Game managernek jó lett volna.
Mondjuk én Webbet nem láttam játszani.Bazzani
Nem szeretem az ilyen sötét lovakat. Bár nyílván nem egy Favre kaliber, csak nehogy szétdobjon minket.tüsi91
Hát a legnagyobb hülyeség volna,ha túlvállalná magát.
Rövid passzok,sok futás, trükkös játékok.
Meg lehet zavarni vele egy védelmet rendesen.

több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Ennek legjobban a Macik örülnek, én csak reménykedem hogy egy szép karrier kezdetét láthatjuk majd.vsanyi132
Nem hiszem hogy jobban örülnek Webbnek mint Ramseynek.Toca
Ramseyvel szvsz jobban járt volna a Vikings.
Game managernek jó lett volna.
Mondjuk én Webbet nem láttam játszani.Bazzani
Nem szeretem az ilyen sötét lovakat. Bár nyílván nem egy Favre kaliber, csak nehogy szétdobjon minket.
off: azt hogyan oldották/oldják meg hogy a 60+ ezer emberből, akinek jegye van a meccsre csak 50 ezren legyenek a stadionban. Aki hamarabb odaér bemegy, a későn érkezők megszívják?
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Vikings will start rookie QB Webb vs. BearsJohnKerla
Ennek legjobban a Macik örülnek, én csak reménykedem hogy egy szép karrier kezdetét láthatjuk majd.vsanyi132
Nem hiszem hogy jobban örülnek Webbnek mint Ramseynek.Toca
Ramseyvel szvsz jobban járt volna a Vikings.
Game managernek jó lett volna.
Mondjuk én Webbet nem láttam játszani.

több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 18 647 — Vikings fan
Vikings will start rookie QB Webb vs. BearsJohnKerla
Ennek legjobban a Macik örülnek, én csak reménykedem hogy egy szép karrier kezdetét láthatjuk majd.vsanyi132
Nem hiszem hogy jobban örülnek Webbnek mint Ramseynek.
több mint 13 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 925 — Vikings fan
Vikings will start rookie QB Webb vs. BearsJohnKerla
Ennek legjobban a Macik örülnek, én csak reménykedem hogy egy szép karrier kezdetét láthatjuk majd.

több mint 13 éve
JohnKerla Minnesota Vikings 139
Vikings will start rookie QB Webb vs. Bears

több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 18 647 — Vikings fan
1.Én kurvára nem örülnék az LA-nek.
2.Hagyják már a rákba a kiöregeett QBkat és hozzanak valaki fiatalt akire nem 1-2 évig lehet csak számítani. Favreval mákunk volt 1 szezonra még jó volt McNabb már nem ilyen fal mögött pláne.
több mint 13 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 925 — Vikings fan
Azért elég hülyén nézne ki a viking logo nonstop 30 fokban...nem örülnék ha költöznétek,de elég érdekes ez a dome dolog tlg.anfernee
Napbarnított viking harcosok igázzák le a nyugati partot, ennyi a különbség 😀 Én se örülnék a költözésnek, de ha az egyetemi csapat jobb körülmények között játszhat akkor tényleg menni kell.vsanyi132
Kicsit furák vagytok.
Ok,ha felindulásból elküldi az ember a saját csapatát LA-be.
De én napokig sírnék (talán csak képletesen),ha Los Angeles Lions lenne a csapatomból.

Ja és bedobok egy új nevet a kalapba Minny QB ügyben:
Donovan McNabbBazzani
Ha "Bármilyen" Lions lenne a csapatom én is sírnék elhiheted 😀 😀 Meg ne sértődj, magas labda volt 😊 Igazad lehet, én is nagyon sajnálnám ha elköltözne a csapat, de amerikai városok lévén számomra majdnem teljesen mindegy hol vannak. Azt nem szeretném hogy a csapat az identitását elveszítse, ha az kell hozzá hogy maradjon Minnesotában, akkor tényleg maradjon. Viszont jó lenne ha nem lennének stadion gondok, legyenek nézők, és így tovább.

McNabb-re én is gondoltam, de nem tudom mi lesz az ára és hajlandó lenne-e idejönni. Azt sem tudom mennyire illeszkedne a keretbe, de jó játékosnak tartom, és ha jól tudom mielőtt a Redskinshez igazolt volt is róla szó hogy nálunk köt ki, akkor nem jött össze. Kíváncsian várom bepróbálkozunk-e.

több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Webb fog kezdeni szinte biztos. Los Angelessel egyetértek, de nem örülnék neki.Pálca
Azért elég hülyén nézne ki a viking logo nonstop 30 fokban...nem örülnék ha költöznétek,de elég érdekes ez a dome dolog tlg.anfernee
Napbarnított viking harcosok igázzák le a nyugati partot, ennyi a különbség 😀 Én se örülnék a költözésnek, de ha az egyetemi csapat jobb körülmények között játszhat akkor tényleg menni kell.vsanyi132
Kicsit furák vagytok.
Ok,ha felindulásból elküldi az ember a saját csapatát LA-be.
De én napokig sírnék (talán csak képletesen),ha Los Angeles Lions lenne a csapatomból.

Ja és bedobok egy új nevet a kalapba Minny QB ügyben:
Donovan McNabb

több mint 13 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 925 — Vikings fan
Webb fog kezdeni szinte biztos. Los Angelessel egyetértek, de nem örülnék neki.Pálca
Azért elég hülyén nézne ki a viking logo nonstop 30 fokban...nem örülnék ha költöznétek,de elég érdekes ez a dome dolog tlg.anfernee
Napbarnított viking harcosok igázzák le a nyugati partot, ennyi a különbség 😀 Én se örülnék a költözésnek, de ha az egyetemi csapat jobb körülmények között játszhat akkor tényleg menni kell.

több mint 13 éve
anfernee Chicago Bears 466 — Bears fan
Webb fog kezdeni szinte biztos. Los Angelessel egyetértek, de nem örülnék neki.Pálca
Azért elég hülyén nézne ki a viking logo nonstop 30 fokban...nem örülnék ha költöznétek,de elég érdekes ez a dome dolog tlg.

"Do or Do not. There is no try."
több mint 13 éve
Pálca Minnesota Vikings Kansas Jayhawks 327 — Vikings fan
Webb fog kezdeni szinte biztos. Los Angelessel egyetértek, de nem örülnék neki.