Minnesota Vikings

34 feliratkozó

több mint 12 éve
Geronimo 151 — Kickoff
Amúgy Moss már nem FA?dande
délután 4 óra ET után lesz az elvileg

több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 35 836 — Így remélem megfelelek nektek.....
Amúgy Moss már nem FA?
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 576 — Axel Foley
szerencse hogy a Lions még nem annyira izmos, és talán a 3. hely meglesz a csoportban.vsanyi132
Azért ez nem biztos.
Bár örülök,hogy beletetted a talán szót.
Én bízom legkevésbé a csapatomban,de most tényleg elindult valami,csak az a kurva sorsolás ne lenne ilyen nehéz. 😉

több mint 12 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 871 — Vikings fan
Sokat számít a többi játékos véleménye a dolgokról. Persze nem az ami kiszivároghat, hanem amit mi nem hallhatunk. Látni viszont látni fogjuk az eredményét az biztos... :/

Lehet el is megy rá a szezon. 😕Paulus
Én biztos vagyok benne hogy rámegy, a PO-hoz koncentrált játék kellene, de vajon kinek jut először a játék az eszébe most a csapat háza táján? A QB egy rokkant nyugdíjas - szó szerint - a HC egy médiazseni, aki egy nyomorult pirosat se tud kellő időben előráncigálni, de ugatni tud, egy hónap után elzavarja a piac legjobb WR-ét, bedobva a lecsóba egy 3. körös pick-et, és még sorolhatnám. Semmi sincs ami az öltözőben arra vinné a srácokat hogy tessék leszarni mi van körülöttük, és csak a játék, sokkal inkább a pályán kívül zajlik az élet. Ez pedig negatív szezon lesz, szerencse hogy a Lions még nem annyira izmos, és talán a 3. hely meglesz a csoportban.

több mint 12 éve
Blevi 7 177 — Lions & Cowboys fan
Attól, hogy bármi is történik, az sokkal jobban átjön a médián, mint a legtöbb csapatnál. Ha siker van, azt is felnagyítják, ha gond van, azt is. Ezt hatványozzák még egyéb tényezők is, mint pl. a tulaj személyisége.atapapa
Ez ok. De nekem ugyanolyan csapat mint a többi. Nem igazán tehet arról egy hazai szurker hogy kint mekkora farok a média vagy JJ.Blevi
Ezt most rossz embernek mondod, mert nekem senkivel sincs bajom csak azért, mert egy adott csapatnak szorít.atapapa
Nem is állítottam ennek az ellenkezőjét 😉 Lehet rosszul jött át.
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 891 — #neverpunt
Elmondod nekem mitől nem "átlagos" csapat a dallas? Illetve mitől más mint a többi 31?
Blevi
Attól, hogy bármi is történik, az sokkal jobban átjön a médián, mint a legtöbb csapatnál. Ha siker van, azt is felnagyítják, ha gond van, azt is. Ezt hatványozzák még egyéb tényezők is, mint pl. a tulaj személyisége.atapapa
Ez ok. De nekem ugyanolyan csapat mint a többi. Nem igazán tehet arról egy hazai szurker hogy kint mekkora farok a média vagy JJ.Blevi
Ezt most rossz embernek mondod, mert nekem senkivel sincs bajom csak azért, mert egy adott csapatnak szorít.

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
http://sports.espn.go.com/blog/nflnation/post/_/id/30766/possible-interest-in-randy-moss

több mint 12 éve
Elmondod nekem mitől nem "átlagos" csapat a dallas? Illetve mitől más mint a többi 31?
Blevi
Ez ok. De nekem ugyanolyan csapat mint a többi. Nem igazán tehet arról egy hazai szurker hogy kint mekkora farok a média vagy JJ. Máshol is vannak furcsa tulajok. Én sem szeretem hogy állandóan megy a felhajtás. Ez Magyarország nem Amerika miért kell itthon is annak divatnak lennie mint Amerikában? Pld. itthon is divat utálni a Cowboyst mert az kint is menő. Én ezt az egyet nem szeretem ebben.

De ez itt már nagyon off
több mint 12 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Sokat számít a többi játékos véleménye a dolgokról. Persze nem az ami kiszivároghat, hanem amit mi nem hallhatunk. Látni viszont látni fogjuk az eredményét az biztos... :/

Lehet el is megy rá a szezon. 😕
több mint 12 éve
Blevi
Attól, hogy bármi is történik, az sokkal jobban átjön a médián, mint a legtöbb csapatnál. Ha siker van, azt is felnagyítják, ha gond van, azt is. Ezt hatványozzák még egyéb tényezők is, mint pl. a tulaj személyisége.

több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Jo neked....
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 484 — sapka
Kivancsi leszek a valodi okokra es tortenesekre, ehhez a lepeshez giga durvat kellett muvelni, de persze a csalas az lenne.Delonso_
Nem feltétlen, Childressnek már volt egy hasonló ügye 2006-ban, amikor Karácsonykor kirúgatta Marcus Robinsont, a csapat akkori talán legjobb WR-ét. Egy nappal azután, hogy kritizálta egy interjúban a csapat teljesítményét, vezetését, és szereplését. Másnap Chilly odaállt a kamera elé, és bejelentette, hogy a teljesítménye miatt küldik el a WR-t, aki az elmúlt 3 évben 17 TD-t szerzett. Már akkor mindenki röhögött rajta, és gigantikus PR katasztrófának tartották a nyilatkozatait. Most lehet ugyanezt játszotta el, csak éppen az NFL történetének egyik legjobb WR-ével. 😀gsn
Igen ez valos.
De mi a kivalto ok? Mert hallottam egy Moss beszedet, de ott eleg visszafogott volt.Delonso_
én meg egyszer olvastam egy Harrison gondolatot,,, másodszorra már ő is igen visszafogott volt.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Kivancsi leszek a valodi okokra es tortenesekre, ehhez a lepeshez giga durvat kellett muvelni, de persze a csalas az lenne.Delonso_
Nem feltétlen, Childressnek már volt egy hasonló ügye 2006-ban, amikor Karácsonykor kirúgatta Marcus Robinsont, a csapat akkori talán legjobb WR-ét. Egy nappal azután, hogy kritizálta egy interjúban a csapat teljesítményét, vezetését, és szereplését. Másnap Chilly odaállt a kamera elé, és bejelentette, hogy a teljesítménye miatt küldik el a WR-t, aki az elmúlt 3 évben 17 TD-t szerzett. Már akkor mindenki röhögött rajta, és gigantikus PR katasztrófának tartották a nyilatkozatait. Most lehet ugyanezt játszotta el, csak éppen az NFL történetének egyik legjobb WR-ével. 😀gsn
Igen ez valos.
De mi a kivalto ok? Mert hallottam egy Moss beszedet, de ott eleg visszafogott volt.
több mint 12 éve
Talán nem véletlen hogy épp ők az egyetlen csapat akit a Lions-on kívül nagy nehezen legyűrtünk... vsanyi132
Talán, de a drámához az ég világon semmi köze a Cowboysnak immáron második éve lassan, Ata csúnyán mellé trafált.gyeek
akkor hívjuk tragédiának 😉

egy "átlagos" csapat szurkolójának a Dallas-t nézve mindig dráma van, bocsiatapapa

Hogy ne legyek off, mit gondoltok idén a Vikings D-line miért nem dominál annyira?
több mint 12 éve
gsn 3 548
Nem feltétlen, Childressnek már volt egy hasonló ügye 2006-ban, amikor Karácsonykor kirúgatta Marcus Robinsont, a csapat akkori talán legjobb WR-ét. Egy nappal azután, hogy kritizálta egy interjúban a csapat teljesítményét, vezetését, és szereplését. Másnap Chilly odaállt a kamera elé, és bejelentette, hogy a teljesítménye miatt küldik el a WR-t, aki az elmúlt 3 évben 17 TD-t szerzett. Már akkor mindenki röhögött rajta, és gigantikus PR katasztrófának tartották a nyilatkozatait. Most lehet ugyanezt játszotta el, csak éppen az NFL történetének egyik legjobb WR-ével. 😀

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
azon gondolkodtam, hogy a Billsnek miért nem kell? ők az 1. a waiveren, és alig van normális elkapójuk,Hurka
Steve Johnson zsinórban 5 meccsen kapott el TD-t.
Evans meg épp a jobb éveit futja.

több mint 12 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Cincinattibe nem férne még be? 😀
Batman, Robin, Joker, mindenki egy rakáson 😂The terrible towel
Ha ez létrejönne, szezon végéig szóló bant kérnék. :rolleyes:

...
Látom lelki szemeimmel amint néhányan máris elkezdenek szurkolni, hogy Moss Cincybe kerüljön. 😊Mikey
Én szurkolok is érte. 😀 Tuti nagy show lenne ám ott. 😀😀😀😀

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
azon gondolkodtam, hogy a Billsnek miért nem kell? ők az 1. a waiveren, és alig van normális elkapójuk, vagy szimplán félnek attól, hogy ugyanaz lesz, mint TO-val

és akkor Randy megint mehetne a Gillette Stadiumba 😂Hurka
miért? tulképp mi is volt TO-val?
több mint 12 éve
Ez a Vikings kezet foghat lassan a Cowboys-szal, már ami a drámázást illetiatapapa
Talán nem véletlen hogy épp ők az egyetlen csapat akit a Lions-on kívül nagy nehezen legyűrtünk... vsanyi132
Talán, de a drámához az ég világon semmi köze a Cowboysnak immáron második éve lassan, Ata csúnyán mellé trafált.gyeek
akkor hívjuk tragédiának 😉

egy "átlagos" csapat szurkolójának a Dallas-t nézve mindig dráma van, bocsi

több mint 12 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 922 — Chiefs fan

lehet ekézni moss-t a nem elkapott TD miatt
de itt már volt olyan, hogy az egész csapat direkt BC ellen játszott az edzőbuktatás nem titkolt szándékával, pl. 2007-ben ellenünk
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Nyilván Moss is hibás,dehogy mért érzem én megint Chilly faszkodását a háttérben ?
Toca
Azért érzed, amiért én is, BC egy fa***opó!
És addig fogunk nyalni, míg ki nem rakjuk. A vezetőség is töketlen vele, siralom ez az egész, úgy ahogy van.
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 17 352 — Vikings fan
Nyilván Moss is hibás,dehogy mért érzem én megint Chilly faszkodását a háttérben ?
Ezek után én nem értem hogy a rákba maradhat még HC ?
Ez a szezon addig amíg ő rontja a levegőt HCként Favre meg QBként addig kuka lesz .
több mint 12 éve
FViktor93 New England Patriots 2 171
azon gondolkodtam, hogy a Billsnek miért nem kell? ők az 1. a waiveren, és alig van normális elkapójuk, vagy szimplán félnek attól, hogy ugyanaz lesz, mint TO-val

a pats előtt vagyunk és remélem elvisszük ha más nem
bowe az egyetlen elkapónk aki reális fenyegetés az ellenfélre nézve
😊ehh
Casselel még talán meg is értenék egymást. És hát egyenlőre sima PO csapatnak tűnik a KC.
több mint 12 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 922 — Chiefs fan

a pats előtt vagyunk és remélem elvisszük ha más nem
bowe az egyetlen elkapónk aki reális fenyegetés az ellenfélre nézve
😊
több mint 12 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 091 — 28-14

és akkor Randy megint mehetne a Gillette Stadiumba 😂