Minnesota Vikings

38 feliratkozó

több mint 13 éve
Pálca Minnesota Vikings Kansas Jayhawks 327 — Vikings fan
...Toca
Pár dolog, amivel nem értek egyet: Az hülyeség, hogy egy mobilis QB-val jobb lenne a fal. Webbnél és T-Jacknél nem hiszem, hogy sok mobilisabb QB van a ligában. Arra sincs idejük, hogy körbenézzenek. Egyszerűen a bal oldal(Hutch, McKinnie) megöregedett, lelassult, a fiatalok meg nem tudnak NFL szinten produkálni. Cooper? Sullivan amikor sérült volt úgy várták mint a Messiást. Kinti fórumon nagyon sokan akarják, hogy cutolják/cseréljék el Hutchot és McKinnie-t.
Secondary: A. Allen valóban jól játszott a Bears ellen, de a Giants ellen meg csak rá dobáltak, elég nagy sikerrel. Én sokat szidtam Abdullahot, de szerintem nagyon sokat fejlődött. Madieut viszont ki kell vágni, ilyen teljesítményhez ekkora fizetést nem érdemel.
Itt van M. Williams szerződése(brutális): 2/29/2008: Signed a six-year, $33.75 million contract. The deal includes $13 million guaranteed. 2010: $2.975 million, 2011: $5.4 million, 2012: $5.4 million, 2013: $5.4 million, 2014: Free Agent
több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 18 644 — Vikings fan
Igen igazából ez a szezon azért is fáj ennyire mert mégiscsak ez az 50. és azért illett volna ilyen kerettel valamit letenni.
Bud Grant nagy arc volt mindig, fele ekkora edzőnk lenne most erős SB esélyeink lennének hamár nem megnyertük volna.
Hihetetlen volt a csapat alatta főleg 73-78 ig 3 SB (mindet elbuktuk 😕) 1 NFC camphionship game. Mindig igazságtalanságnak tartottam hogy 4 SB-ből egyet sem sikerült megnyerni 😕
Előtte és utána se voltunk SB-be soha.
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 238 — Beware the Slim Reaper!
A legjobb része az volt a meccsnek amikor a szünetben köszöntötték Eller-t, Page-et és a többi legendát.
Bud Grant még most 83 évesen is rövidujjúban nyomta (remélem nem fázott meg 😊 ). Ő az egyik kedvenc nem Eagles HC-m. De persze ő is kötődik az Eagles-höz, az 1950-es drafton az első körben választottuk ki. Két szezont játszott a NBA-ban azt hiszem pont Minneapolisban, mert ott is draftolták. Aztán 51-ben és 52-ben 2 szezont az Eagles-nél játszott előbb mint DE majd mint WR, és vezette a csapatot sackekben, majd elkapásokban is a legjobbak közt volt. Aztán szerződési gondok miatt a CFL-ben folytatta pályafutását ahol játékosként nem, de edzőként 4-szer nyerte meg a Grey Cup-ot. Minnesotai ténykedését meg itt nem kell bemutatni.


több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 18 644 — Vikings fan
Sajnos megnéztem a meccset, szerencsére nem éjjel hanem a júpíszí szettopboxnak köszönhetően emberi időben. Ígéretes első drive után valahogy meccsen belül estünk szét, az elején még a D is jól nyomta, de mintha félidőre valami miatt leálltak volna a srácok. Nyilván Farve sérülése nem tett jót a csapatnak, meggyőződésem ha ő egészséges ezt az évet is úgy zárjuk mint tavaly. Ezzel sokan nem fogtok egyet érteni, de most kezdem megérteni miért nem akart játszani, miért kellett neki könyörögni hogy idén is itt legyen. Szerintem tudta hogy ilyen év jöhet, és nem történt más mint bekövetkezett az elkerülhetetlen. Ha a csapat vezetősége is tudott arról, hogy milyen sérüléssel vág neki a szezonnak akkor a baj még nagyobb, és azt hiszem ez így van. Azokon a meccseken, ahol az öreg formában volt valamennyire vezér volt, és nem csak az offense-re igaz. A D esetében valóban vége a Williams érának, és ezt főleg fejben kell érteni, látva hogy az O nem képes hozni az eredményt motivációs problémát érzek. Ez mindenkire igaz, de nem kárhoztatom őket érte, ez sajnos önkéntelen emberi reakció. A ST is gyenge volt, és nem csak ezen a meccsen, hanem az egész szezonban.
vsanyi132
Hát nem akarlak megbántani de ez rohadt nagy baromság szerintem. Favre játszok nem játszok nem a sérülésén múlt mindenki tudja hisz hány éve játssza el ugyanezt? Nem volt neki semmi baja év elején csupán kimaradt neki a komplett felkészülés ezért geci fosul játszott emellé jött a Chilly faktor és bumm buktuk a szezont. Az öreg idén nem volt vezér csinlta a saját dolgát de szar ő magasról a csapatra. Bomlasztás volt itt hol miatta hol chilly miatt és a csapat fejben egyszerűen nincs egyben.Látszik mindenkin.
Oline :futásban még mindig elit szerintem passzban sosem voltak királyok, de ne felejtsük el Hutch és Herrera is IRen van összességében én max Sullivant tartom néha gyenge pontnak és egy picit mobilisabb QBval jövőre nem lesz gond.
Dline :Fejben nincsennek ott végig, Williamsék még jók csak Pat már nem bír túl sok playt. Igazából az a gond hogy ők és Allen egyszerre esett szét. Tavaly nem tudták egyik részt se rendesen fogni mert akkor a másik rombolt, de nem Williams az egyetlen hiba Allen is ugyanolyan gyenge idén(magához képest)- Edwards meg önmagban mindig kevés volt főleg ha még sérült is.
LB sor: Nagyjából rendben van Greenwayt ha megtartjuk akkor stabil. Leber helyére hoznék valakit de 100x fontosabb dolog is van ennél
Secondary: Winfield még mindig hasznos sokszor kérdés meddig. Viszont egyet ne felejtsünk el ,hihetetlen sérülés hullám miatt gyakorlatilag minden meccsen gáz volt. Ugye az első számú és legjobb shutdown cornerünk IR -en van. A rookie Cook is folyton sérült volt nem tudni hogy milyen lesz eddig mondjuk keveset mutatott. Asher Allen szerintem egész jó lesz de ő is folyton sérült volt. Sheppard,Walker vészmegoldás volt nem véletlen hogy nem volt csapatuk.
Safety poszton vannak gondok Williams és Johnson is folyton sérültek, Abdullah meg vicc hogy játszhat bármelyik csapatban.
Én egyébként azon gondolkodom Winfieldet nem lehetne áttenni safetynek (okosabbaktól kérdem mennyire megoldható ez)
szerintem ott is csapat vezére tudna lenni egy ideig. De ide kéne egy stabil ember. Viszont a drafton nincs most értelmes safety.
Fontossági sorrendet én most így látom:
0.QB(Webb beválhat de szerintem ő még 1-2 évig nem lesz kezdő szint)
1.S vagy CB ha a Lion elverne és megelőzne minket én szívesen látnám Petersont , Winfieldet meg átraknám safetynek ő azért elég jl látja a játékot és jól is szerel
2.DT Van remek depthünk de egyik se kezdő szint, ide kéne PatWill helyére egy ember
E 3 poszt közül fogunk első körben draftolni ezt szinte garantálom
Ezen felül
Off-falban én C nek megnézném Coopert milyen Sullivan eléggé szétesett mostanában emellé kell depth , nem draftról FA-ról. Mert egy rookie nem fog tudni beugrani olyan szinten mint egy tapasztaltabb ember.
LB sorba én húznék valami jó prospectet
DE ha Edwards marad akkor nagy gáz nincs, ha nem akkor szerintem fogjuk tudni pótolni viszont depth nem árt majd.
RB/WR/TE/FB poszton rendben vagyunk ha mindenki felépül
Főleg fejben kell rendet rakni akkor nagy lyukaink nincsenek. Idén pont ott haltak ki az embereink ahol nem volt megfelelő utánpótlás. Ha lenne egy normális OC-nk vagy HCnk aki tud normálisan támadó playeket hívni. Illetve lesz egy stabil QB-nk simán top csapatként kellene hogy számítsanak ránk.
több mint 13 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 925 — Vikings fan
Sajnos megnéztem a meccset, szerencsére nem éjjel hanem a júpíszí szettopboxnak köszönhetően emberi időben. Ígéretes első drive után valahogy meccsen belül estünk szét, az elején még a D is jól nyomta, de mintha félidőre valami miatt leálltak volna a srácok. Nyilván Farve sérülése nem tett jót a csapatnak, meggyőződésem ha ő egészséges ezt az évet is úgy zárjuk mint tavaly. Ezzel sokan nem fogtok egyet érteni, de most kezdem megérteni miért nem akart játszani, miért kellett neki könyörögni hogy idén is itt legyen. Szerintem tudta hogy ilyen év jöhet, és nem történt más mint bekövetkezett az elkerülhetetlen. Ha a csapat vezetősége is tudott arról, hogy milyen sérüléssel vág neki a szezonnak akkor a baj még nagyobb, és azt hiszem ez így van. Azokon a meccseken, ahol az öreg formában volt valamennyire vezér volt, és nem csak az offense-re igaz. A D esetében valóban vége a Williams érának, és ezt főleg fejben kell érteni, látva hogy az O nem képes hozni az eredményt motivációs problémát érzek. Ez mindenkire igaz, de nem kárhoztatom őket érte, ez sajnos önkéntelen emberi reakció. A ST is gyenge volt, és nem csak ezen a meccsen, hanem az egész szezonban.

Frazier remélem marad, nem hiszem hogy ennyi idő alatt ezzel a helyzettel bárki többet tudott volna tenni, volt végül is 2 győztes meccse, most buktunk vele 2-őt, a vége 3-3 lehet ha a Lionst valahogy legyűrjük. Nem vagyunk esélyesek ellenük sem, az Eagles simán nyom le minket, de a Lions-nál most tuti érzik a vérszagot, mindent elkövetnek majd hogy agyonverjenek minket és ne legyenek utolsók.

Vigasztalásul marad a draft-ban és az FA igazolásokban való bizalom, meg remény egy igazi vezetőben a csapat háza tájára, aki rendet tesz csapat- stadion- szurkoló- edzők- és időjárás ügyben. Jó sok dolog ez, van bőven feladat jövőre. (Az időjárást vállalom, minden nap kórusban nyomjuk decemberben a "süss fel nap" -ot 😉

több mint 13 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Más szemüvegen keresztül nézzüka világot. Ez a meccs sajnos nagyon hamar elment, és ha nem
szereztek ennyi pontot, akkor sem tudtunk volna feljebb kapaszkodni tegnap.
Egyszerűen az O ennyit tud jelenleg, illetve az O-koordinátor ennyit tud kihozni belőlük.

Az csak haba tortán, hogy közben a D is rommá lett, meg a spec cover is szétesett.

A Williamsekkel igazad van. Pat egyre kevesebbet bír vállalni, Kevin pedig szerintem rossz felfogásban húzta le ezt az évet, mint ahogy Allen is. Egyébként tegnap a D-line még villantott is néha, ellenben a DB-k szinte mindent benyeltek ami elrepült a fal mögül.
A Safetyk súlytalanok, szinte soha nincsenek labdaközelben, maximum szerelni képessek elkapás után, de többzsör arra sem érnek oda. A Cb-ket meg 1-1 ben veri mindenki halomba.
Az LB sor teszi oda magát a legjobban, ott is Greenway és Henderson, Leber idén kevesebbet mutat, illetve sokszor hozzák le nickel felállás miatt.

Engem az foglalkoztat, hogy a hiányokat hogyan próbáljuk meg betömni holtszezonban, mert látok jópárat. Szükség lenne FA igazolásokra is, mert ennyi mindent draftból nem lehet megoldani.
Én személy szerint örülnék, ha Webb valamit tudna mutatni, és jövőre a D-t raknánk rendbe, meg az O-linet nem egy költséges QB hajkurászásba kezdenénk.
Egy jó O-line, és újra stabil D-vel, meg a futásra épített O is hamar visszaránthata minket a liga első felébe.

Ja és ha túl sok mindenkit elengedünk a FA-ink közül, akkor lehetelten lesz a regeneráció.
több mint 13 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
.
Jelenleg a Detroit is összerakottabb gárda mint mi, de még bízom a csodákban... 😛 😂 :cool:Paulus
Hm, ezzel nem értek egyet. Fel volt készítve ez a Vikings rendesen. A vége csúnya lett, de Cutler harmadik TD-jéig (pedig attól jobban nem nagyon lehet védekezni, mint tette Henderson, nem ette meg a play actiont, feltette a kezét, takarta az elkapót, és mégis) ez azért meccs volt. Végig hajtottak, próbáltak többféle blitzelvariációt. Ennyire volt elég. Fraizer örökölte az irányítókérdést, a sérüléseket minden edző csak bámulni tudja, mint paraszt a jégesőt. Röviden én egyvalamire vezetén vissza a védelem szenvedését, aztán vagy egyetértetek, vagy nem.

A Williams Wall érának vége. Nincs nyomás középról, nincs sack, elütött passz, semmi. Még most is ott vannak a szeren, de még tavaly is mintha öt ember állt volna középen, annyira domináltak. Visszanézitek ezt a meccset, Kreutz, CW, de még Garza is, egy az egyben megfogta őket. Ha ez a hármas el tudja tudja takarítani a védőfalad közepét, akkor bajban vagy. És ez ugye csapatsport, ők rosszabbul játszanak, az biza hullámzik kifelé, rosszabb Allen, Edwards, már az LB sor se olyan hatékony, és így tovább.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 18 644 — Vikings fan
Arról nem is beszélek hogy az ofalunkat megeszik ,míg Desean egy meccsen visszafut 6x punt/kickoff return TDre
Megmondom őszintén verjen meg a Lions minket mert megérdemlik illetve akkor megelőznek minket.
Draftra gondolva ha meg nem viszünk QB-t akkor vicces lenne előttük behúzni Petersont CB-nek 😊
több mint 13 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Bevellel egyet értek. Lehet van elképzelése a meccsre, de kurvára nem érdekli ki van fenn a pályán. A jelenlegi átjáróház O-line mögött az újonc QB-t folyamatosan passzoltatni oltári nagy hülyeség szerintem. Ráadásul még akkor is ezt csináltatja amikor, max az lehet már csak a cél, hogy minnél több becsület pontot szerezzünk. A futás egész szépen ment, simán rá lehetett volna építeni Webb játékát, akár a futások közt kidobott playaction passzokat, akár a QB futást. Aki ennyire nem reagál a csapatát ért változásokra, azt nem tartom jó edzőnek.

Frazier viszont más tészta számomra. Amit most kapott a szezon végére az egy szétesett társaság, én adnék neki egy saját évet, hátha tud valamit kezdeni egy saját maga által felépített szezonnal. Elég behatároltak voltak idén a lehetőségei. Mondjuk a D-line dolgot én sem értem, ott valami mentális hiba kell, hogy legyen, hiszen fizikálisan Paten kívül még egyik sincs hanyatló formában. Sajnos a védelem nagy csalódás idén, igazi bástyái voltak a csapatnak, de ezek a tornyok leomlottak idén. (Bár nem fejlődtek többet vissza mint az O, aki lassan a legkevesebb pntot tudja betermelni az egész ligában meccsenként, és brutál sok labdát adnak el. Ebben egyedül AP fejlődött pozitívan.)

Én úgy gondolom jó pár embernek rendbe kellett volna tenni a szerződését, még a lejárta előtt, hogy érezzék a bizalmat, hogy a csapat számít rájuk.

Az Eagles nagyon szét fog kapni bennünket, nem vagyunk jók sem a futás, sem a passz ellen. Erre jön még a Vick extra is... Azért remélem Webbet láthatjuk még, és végre rá illesztve építik fel az O stratégiát.
Jelenleg a Detroit is összerakottabb gárda mint mi, de még bízom a csodákban... 😛 😂 :cool:
több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 18 644 — Vikings fan
Én becsülöm az öreget, de az edzőink takarodjanak el. Mi a retekért kellett játszatni ? Nem 100%-os ,amúgyis szar formában van ,futkosni nem tud, pass prot szar, jövőre nem ő lesz a QBnk. Miért nem lehet Webbnek egy rendes meccset adni hogy érezze a bizalmat ? Éjszaka végig szenvedtem ezt a meccset de minek...
Webb én látnék benne fényt szerintem AP mellé egy ilyen QB elég lenne csak hát nem érzi a bizalmat és kicsit meglepetten játszott. Amelett Toby 4.8 as átlaggal futott ennek ellenére 2.félidőben Webbnek kellett folyamatosan passzolni gratulálok, ki kell mondanom Bevell takarodj.
Védelem teljesen szétesve fejben. Winfielden,Greenwayen és Asher Allenen (aki szerintem szépen fejlődik) senki nem hajtott... Secondary rossz vicc ha Cutlernek volt 1,5 mpnél többje már 2-3 mes szabad emberek voltak... Megmondom őszintén én Fraziert is elküldeném év végén. Nem tudja fejben összeszedni a játékosokat, elvileg DC is de egész évben szétvan esve a D-falunk a secondaryről nem is merek szólni. Ráadásul 50 éves a csapat és nem hajtanak ami számomra megbocsáthatatlan.
Utolsó 2 meccsen Webbnek kéne játszania hogy megnézzük mit tud érdemes-e esetleg vele szórakozni vagy QBt kell szerezni ? Mondjuk teljesen mindegy mert a trottyos fog játszani mert az összes edzőnk egy puhapöcsü fasz aki nem látja hogy semmit nem használ a csapatnak már kb.2-3 hónapja...
Kéne jövőre egy edző aki rendbebassza a csapatot mert ha semmi nem fog változni megint utolsók leszünk a csoportban.
Jah és a sporik meg elmehetnek a jó büdös f***ba megint közük nem volt a meccshez összevisszafújtak mindkét csapatnak. Kedvencem Edwardsnak neki löki K.Will Cutlert erre rushing on passert kap Ray 😀 😀 😀 😀
több mint 13 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Én becsülöm az öreget, hogy felállt, várható volt, hogy az első nagyobb ütésig bírja. De ezzel a vállsérüléssel amúgy sem tudott volna lehjátsznai egy meccset szerintem.

Amit nem értek, hogy milyen gameplant találtak ki szegény Webbnek. Nincs passzvédelemünk, nem futunk, csak passzoljon? Rendben, hogy az elején megetták a play actiont, de ha egyáltalán nem futunk akkor elég súlytalanná válik a fake. Amikor látszott, hogy elment a mérkőzés, akkor felesleges volt a passzokat mértéktelenül eröltetni, várható volt, hogy ez nem sok jóval kecsegtet.
Na mindegy, ezen is túl vagyunk. Sajnos a csapat teljesen szétesett a szezonra. Sok jóval nem is kell számolni.

Remélem az építkezés jól fog sikerülni.
több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 18 644 — Vikings fan
A Vikingsnél megerősítették, Favre kezd 😀 😀tenorx
Összeistörték 1,5 negyedig kellett imádkoznom Peppersnek erre jött egy rookie.
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 264 — Wrath of Khan
A Vikingsnél megerősítették, Favre kezd 😀 😀
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 321 — "Grammar maci"
még lehet én is megnézem 😊 majd meglepődtök amikor WR-ként áll fel, és fut blockolni 😀 😂gamerkr
utoljára járna futballmérkőzésen... 😉davemayer
Már bocs de Favreot nem tudnád összetörni, unbreakable 😀. Nah jó van egy ember de ő most nem játszik.Toca
az a kérdés hogy ezt a klónját össze lehet-e majd törni... szerintem annyinál tartunk kb mint amennyi a mezszáma 😂

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 18 644 — Vikings fan
Hülye vagy? 😀
Olyan ömlengést kapunk megint Ricsitől,hogy csak na.
Favre az elpusztíthatatlan, Favre a hős, Favre a minden.
Majd a 6. INTnél visszábvesz.Bazzani
még lehet én is megnézem 😊 majd meglepődtök amikor WR-ként áll fel, és fut blockolni 😀 😂gamerkr
utoljára járna futballmérkőzésen... 😉davemayer
Már bocs de Favreot nem tudnád összetörni, unbreakable 😀. Nah jó van egy ember de ő most nem játszik.
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 321 — "Grammar maci"
Én meg tuti alszok akkor inkább...Toca
Hülye vagy? 😀
Olyan ömlengést kapunk megint Ricsitől,hogy csak na.
Favre az elpusztíthatatlan, Favre a hős, Favre a minden.
Majd a 6. INTnél visszábvesz.Bazzani
még lehet én is megnézem 😊 majd meglepődtök amikor WR-ként áll fel, és fut blockolni 😀 😂gamerkr
utoljára járna futballmérkőzésen... 😉

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 223 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Az elpusztíthatatlan terminátor visszatér.
Komolyan felkelek megnézni,pedig 5re megyek dolgozni.Bazzani
Én meg tuti alszok akkor inkább...Toca
Hülye vagy? 😀
Olyan ömlengést kapunk megint Ricsitől,hogy csak na.
Favre az elpusztíthatatlan, Favre a hős, Favre a minden.
Majd a 6. INTnél visszábvesz.Bazzani
még lehet én is megnézem 😊 majd meglepődtök amikor WR-ként áll fel, és fut blockolni 😀 😂

több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
No comment:
Breaking news: Sources who request anonymity say there is a "very good chance" that #4 starts tonight....Pálca
Az elpusztíthatatlan terminátor visszatér.
Komolyan felkelek megnézni,pedig 5re megyek dolgozni.Bazzani
Én meg tuti alszok akkor inkább...Toca
Hülye vagy? 😀
Olyan ömlengést kapunk megint Ricsitől,hogy csak na.
Favre az elpusztíthatatlan, Favre a hős, Favre a minden.
Majd a 6. INTnél visszábvesz.

több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 18 644 — Vikings fan
No comment:
Breaking news: Sources who request anonymity say there is a "very good chance" that #4 starts tonight....Pálca
Az elpusztíthatatlan terminátor visszatér.
Komolyan felkelek megnézni,pedig 5re megyek dolgozni.Bazzani
Én meg tuti alszok akkor inkább...
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 630
Vikings to Sign QB Rhett Bomar Off Giants' Practice Squad

DE

The Vikings have not announced the move, which has been confirmed by Giants head coach Tom Coughlin.deny79
Ő elvileg ügyes gyerek csak elkúrta az egyetemi éveit a Soonersnél.
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
No comment:
Breaking news: Sources who request anonymity say there is a "very good chance" that #4 starts tonight....Pálca
Az elpusztíthatatlan terminátor visszatér.
Komolyan felkelek megnézni,pedig 5re megyek dolgozni.

több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Vikings to Sign QB Rhett Bomar Off Giants' Practice Squad

DE

The Vikings have not announced the move, which has been confirmed by Giants head coach Tom Coughlin.
több mint 13 éve
Pálca Minnesota Vikings Kansas Jayhawks 327 — Vikings fan
No comment:
Breaking news: Sources who request anonymity say there is a "very good chance" that #4 starts tonight....
több mint 13 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Ma befut a WEBB járat... 😊

Ki derül mi lapul a hálóban. :cool:
Biztos megnézem a meccset, remélem jól debütál a srác. Nagyon nehéz dolog lesz, de lássuk mit tud a srác.

Egyébként nem kérdés, hogy melyik qb-nka kell kezdeni. Eg yolyan QB aki éppen csak megérkezett a csapathoz a hand-offon kívül mást nem nagyon tud adni.

Ez egy presztízs csata, mindegy mi a helyzet a két csapattal, mindenki győzni akar.

GO VIKES!
több mint 13 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 925 — Vikings fan
Jah és bedobok egy nevet jövőre még QB posztra. Orton szerintem a mi futójátékunk és elkapó gárdánk mellé kellemes lenne mondjuk egy fal is kéne. 😀
Ha már erre barangolnak a mackók ők is véleményezhetik hisz ott már volt 😀Toca
Orton....szó se lehet róla, ellenzem :cool:

A macikat természetesen úgy fogadjuk ahogy illik, éles bárdokkal és vérben forgó szemekkel... 😉 Ezen a meccsen nem számít az eddigi szezon, csak a presztízs. Nem szabad elfelejteni hogy többen a jövő évi szerződésükért is játszanak, és általában a játékospiaci megítélés miatt oda kell tegyék magukat, főleg az ilyen rangadókon.

Harcra fel, ma győzni kell!

GO VIKINGS GO GO GO 😉