Minnesota Vikings

38 feliratkozó

több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 18 634 — Vikings fan
Nem vagyok biztos hogy ezt a meccset én meg akarom nézni egyenlőre...
NFC North 4.hely történelmi ilyen még sosem fordult elő velünk... Utoljára születésemkor voltunk divizió utolsók (90 ) és addig visszamenőleg csak a 2001 és 2002es szezon volt ilyen fos vagy fosabb...
Remélem tényleg csak az edzői stáb faszságai miatt kerültünk ennyire hátra, majd írok valami összefoglalót ha időm/kedvem lesz de most csak kb. annyit tudnék írni hogy gyász
több mint 13 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Sajnos O-ban nem volt sem elképzelés sem kraft. A D sem pörgött csúcson, így ronda lett a vége is. A Detroit megérdemelte a győzelmet.

Ami a jövőt illeti jobb a draft pozíciónk, és a jövő évi, vagy következő bajnokságban lévő menetrend is valószínű könnyebb lesz.

Remélem okosan csinálják az újraépítést. tartsuk meg az értékeket, és jó húzások kellenek drafton, valmaint aktív FA piacon való rézvétel.

Én örülök Frazier maradásának, remélem Bevelltől megválik, bár így nem tudom mennyire nyúl bele a stábba, hogy közvetlen munkatársakról van szó. Nyilván kívülről ez könnyebben menne.

HA jól építkezünk, már jövőre is szép évünk lehet megint. Az 50-ik az tragikus, de a követekző ötven még lehet szép. 😊

Webbet tartsuk meg!
több mint 13 éve
CharlieF Minnesota Vikings Notre Dame Fighting Irish 765
Emlékezetes 50. szezon volt. Az egyetlen pozitívum Chilly kirúgása volt, egyébként momentumaink voltak mindössze.
Nagy vízválasztó előtt áll a franchise szerintem, a HC, a stadion, az esetleges költözés, a roster átalakítása, a draft, mind-mind olyan dolgok, amik évekre meghatározhatják a csapatot, és az eredményeit. Remélem jövőre lesz szezon, és több örömünk lesz benne, mint idén.
Ja, és sajnálom Favre-ot. Ritka méltatlan búcsú volt ez egy ekkora játékoshoz. Tényleg sajnálom.
több mint 13 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 925 — Vikings fan
Fájó vereség, az Offense teljes impotenciája és egy harmatgyenge secondary miatt. Kár érte, az Eagles elleni győzelemmel jobb lett volna befejezni, így utolsók vagyunk a csoportban.

több mint 13 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Favre inactive for Vikings' finale

Brett Favre will not play against the Lions because of a concussion, likely ending the QB's 20-year career.
több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 18 634 — Vikings fan
Ők sem lesznek fiatalabbak, és idén velük is ugyanolyan gyenge volt a fal(futásban is, ami pár éve még ligaelit volt). Akkor meg minek fizessenek ki több milliót, hogyha egy fiatalabb el tudja végezni kevesebbért, és esetleg ő még fejlődhet is. A felszabadult pénzből pedig förbe lehet nézni a FA piacon, biztos lesz egy-két jobb játékos. Amúgy szerintem Degeare nem nyújtott rossz teljesítményt eddig.Pálca
Én ezzel nem értek egyet. Csomó dolgot a falra akarnak kenni...
Miért is romlott annyira a fal teljesítménye? Kis statisztika tavaly 34 sacket kaptunk, 83 qb hitet idén 33 sack 83 qb hitnél járunk és van még egy meccs úgy hogy Herrera nem is tudom mióta sérült és Cook a helyén közel sem nyújt jó formát emelett Hutch is sérült Degeare nem rossz de azért nem Hutch szintje. Emelett idén 8.ok vagyunk futott yardban és 4,5 ös átlagot csináltunk tavaly 4,1 volt , 2 éve is szintén 4,5 AP rekordévébe volt csak jobb ennél.
Leírtam jópárszor ez a fal futásra jó, passz ellen már nem annyira de még így is középmezőnyben van. Ha kicsit mobilisabb a QB akkor ez a szám csökken Favre nem ilyen volt. Ráadásul rengeteget blitzeltek is ellenünk amivel sokszor gondunk volt.
Berriant és Mediuet megértem őket én is kivágnám, de Herrera keres 1 millát annyiért azért bőven jó teljesítményt nyújt.
Ha megszabadulunk Farve,Medieu és Berrian fizujától akkor felszabadul 22 milla. Nah most Rice,Edwards,Greenway szerződése elvisz ebből mondjuk 10-12-t max akkor marad annyi hogy tömködjük a lyukakat.
Van egy közepes korú csapatunk ami jó lehet én baromságnak tartom a rendkívüli fiatalítást... Kell 1 cb ,1 safety, 1 dt én még hoznék egy QBt is és kész van egy olyan csapat ami normális playcallinggal és edzőkkel simán ligaelit
több mint 13 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Részben értem az elképzeléseket a kassza ürítésre, de csak akkor van értelme, ha azt vissza is forgatjuk a többi értékünk megtartására, és megfelelő FA játékosok szerződtetésre.

Pat, Hutch, Herrera, Favre, Berrian, Maddieu elég komoly összeget jelent szerintem a fizetési sapkában.

Tény, hogy a többi hiány mellett ennyi játékos helyét csak draftról nem lehet megoldani. Minőségről ne is beszéljek.
több mint 13 éve
Pálca Minnesota Vikings Kansas Jayhawks 327 — Vikings fan
Én már korábban szóba hoztam, most le is írták:
"Vikings LG Steve Hutchinson and RG Anthony Herrera are both in danger of getting released if the team begins a youth movement in 2011."
"The Vikings are expected to part ways with WR Bernard Berrian and FS Madieu Williams this offseason."
"Impending free agent NT Pat Williams believes Sunday's game is probably his last with the Vikings."Pálca
És ki lesz a guard helyettük mert idén kurva jó a fal nélkülük ...jah nem
Hülyeség lenne mert annyi lyukat kéne betömködni ha ők is mennek ... Nem értem mért kéne nagyon fiatalítani
PatWill várható hogy megy ,ó játszana csak már nem bírja úgyToca
Ők sem lesznek fiatalabbak, és idén velük is ugyanolyan gyenge volt a fal(futásban is, ami pár éve még ligaelit volt). Akkor meg minek fizessenek ki több milliót, hogyha egy fiatalabb el tudja végezni kevesebbért, és esetleg ő még fejlődhet is. A felszabadult pénzből pedig förbe lehet nézni a FA piacon, biztos lesz egy-két jobb játékos. Amúgy szerintem Degeare nem nyújtott rossz teljesítményt eddig.
több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 18 634 — Vikings fan
Én már korábban szóba hoztam, most le is írták:
"Vikings LG Steve Hutchinson and RG Anthony Herrera are both in danger of getting released if the team begins a youth movement in 2011."
"The Vikings are expected to part ways with WR Bernard Berrian and FS Madieu Williams this offseason."
"Impending free agent NT Pat Williams believes Sunday's game is probably his last with the Vikings."Pálca
És ki lesz a guard helyettük mert idén kurva jó a fal nélkülük ...jah nem
Hülyeség lenne mert annyi lyukat kéne betömködni ha ők is mennek ... Nem értem mért kéne nagyon fiatalítani
PatWill várható hogy megy ,ó játszana csak már nem bírja úgy
több mint 13 éve
Pálca Minnesota Vikings Kansas Jayhawks 327 — Vikings fan
Nagy valószínűséggel kinevezik Fraziert HC-nak, ugyanis komoly tárgyalások folynak közte és Wilf között. Én örülnék neki, de egy OC sztem el kellene a csapathoz.

Webbet megbüntették a facemaskért, míg Samuelt nem a helmet to helmetért. Előző héten ugyanúgy leütközte Hagant, most Rice agyrázkódást kapott, de nem találták büntetendőnek...
több mint 13 éve
Pálca Minnesota Vikings Kansas Jayhawks 327 — Vikings fan
Én már korábban szóba hoztam, most le is írták:
"Vikings LG Steve Hutchinson and RG Anthony Herrera are both in danger of getting released if the team begins a youth movement in 2011."
"The Vikings are expected to part ways with WR Bernard Berrian and FS Madieu Williams this offseason."
"Impending free agent NT Pat Williams believes Sunday's game is probably his last with the Vikings."
több mint 13 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Valóban mutatott Webb szép dolgokat főleg lábon, de azért túlzásokba ne essünk még vele. Rengeteget kell még fejlődnie, de ez nem is véletlen, hiszen más rendszerből kell megtanulnia az NFL játékot. Én tartom, hogy jövőre nem a QB kérdést erőltetném, inkább helyreraknék sok minden mást és megnézném Webbet egy jóval dominánsabban hívott futójáték mellett.
Percyt nem egy kényszerhelyzetben dobta meg először hosszan, igaz szépen eltalálta, de kicsit rövid volt a dobás, ezért érték utol. Mondjuk ennél rosszabb dobása ne legyen. Rice-hoz dobot passzai nem voltak rendesen leadel-ve, kicsit visszafele jöttek, és ott is sebességet vesztett az elkapó. Ettől még el lehet kapni, de a védők is szépen ott voltak. Rice-ot még nem érezte, Harvin jobban feküdt neki. Viszont főleg a végén nagyon fontos pillanatokban passzolt jól, remélem nagyrészt ezt a formát tudja állandósítani. A lényeg, hogy nem adta el a lasztit, nem kapkodott, és vállalt túl sokat, és és ez sokat jelent jelenleg. Valamint újra használni kell Shiancoet, Berriant, és még Camarillot is, ettől működik jól a mi offense-ünk.

A D-fal munkája meg nyilván, ha az a négy játékos ugyanazt le tudná tenni, akkor nem lenne megismételhetetlen, de ehhez csak az a kis dolog kellene, hogy egyszerre tudják ugyanazt produkálni, és főleg Pat-től ez kevéssé esélyes. Ha oda tudnánk valakit szerezni akkor nyilván a többi tényező még adott maradna.
több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 18 634 — Vikings fan
Bevel azt se venné észre ha az off fal helyett a def menne fel...
Azzal hogy a tavalyi D fal teljesítmény megismételhetetlen nem értek egyet. Igazából azon múlik mennyire tud egyszerre formába kerülni a Dwall és Allen. Pár mar vén de súlyúak odateszik magát amíg bírja akkor meg komoly tényező. Secondaryt kicsit erősíteni kell és akkor megint komoly tényezők lehetünk.
Webb nekem tetszett 20 yard fölött se volt azért elveszve Harvin szép passzt kapott tőle és Ricet is megtalálta csak sok védő volt ott. Azért azt is tegyük hozzá hogy ő nem is végig qb edzéseket végzett idén egy jó offseason felkészülés után csak jobb lesz. Ettől függetlenül ha egy értelmes qb bent lesz nálunk én elvinném.
Lopja meccsen meg nagy küzdelmet várok ha a Papó nem játszik ...
több mint 13 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Szép játék volt. Mondjuk az sem elhanyagolható tényező, hogy végre Webbre volt szabva a playbook. Jóval kevsebb passz hívással, és jobb futásokkal. Ebben jobban muzsikált a fal is. Mondjuk kicsit nehezen vette Bevel észre, hogy a bootleg útvonalat rendre lezárták, csak #14-en múlott, hogy ki tudott fororgni az LB-k elől, mert brutál mély seckek lehettek volna belőle. Viszont lábon nagyon jó az ifjú QB. Passzban még bőven van hova fejlődnie, de jó palyhívással, és kevesebb büntetés yardal megoldja azért a helyzeteket. 20+ yardos szituációkat nem neki találtá ki. (Percynek több end around futás, vagy fake kellene.)

Szerencsére a védelemben végre kaptak segítséget a falemberek passz siettetésben, és így ők is többet tudtak nyújtani. Hiába a tavalyi év az csoda volt, hogy 4-en széttoltak minden blokkot.

Jó stratégiával játszottunk, és a játékosok meg is hálálták a dolgot. Végre nem nálunk volt több labdaeladás.

(Azért sajnálom, hogy Berrian kirúgta AP kezéből a lasztit, jó lett volna ha nincs Fumble a neve mellett ebben az évben. Persze így is rengeteget fejlődött ezen a téren.)
több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 18 634 — Vikings fan
Szép győzelem volt és be kell lássam hogy Frazier remekül muzsikált ezen a meccsen. 3 negyedet láttam eddig.
Mindig mondtam hogy ha van pass rushunk akkor jó a D. A Secondary Asher Allen szerencsétlenkedésével meg 2 droppolt int-tel borzasztó volt ennek ellenére. Szerencsére Vick kegyetlen gyenge volt meg óriási nyomás volt rajta. Frazier remekül hívta a blitzeket főleg Winfieldre remekül kergette Vicket aki alig tudott így futni is.
Webb pedig végre nem megilletődötten hanem karakn módon odaállt. Le lettem szólva hogy az O-line-unknak egy scrambler QB kell mert ők jobban muzsikálnának mögötte tessék, Favre legalább 5 sacket beszedett volna Webb gyönyörűen mzgott el használta a sebességét.
Örülök hogy nyertünk és hogy végre a pass rush életjelet mutat, remélem ezt a formát hozzák jövőre.
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
http://bowl.hu/functions.php?name=news&a_id=1886 - NFC North körkép - 16. hét
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Gratula. Esetleg akit érdekel, pár rekord a tegnapi meccsről, főleg Sas oldalról, de a Vikes is érintve van természetesen: http://philly.blog.hu/2010/12/29/records_6
több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 18 634 — Vikings fan
BE-SZA-ROK... és nem szégyellem bevallani. Mindenki (ti is) azt állította, a játékosok nem tették oda magukat a Bears ellen se. Én meg azt mondtam, tepertek ott is becsülettel, csak ennyire volt elég. Mert azt el se lehet hinni, hogy a macik nyerjenek egy felkészült ellenfél ellen 26 ponttal.

Fraizer marad a HC. Ufffüligjimmy
Nem, ha ott odateszik magukat nem vertek meg 26tal ezt tArtom.
A tegnapi meccshez meg grat a fiúknak sajna mérhetetlenül berúgtam de legalább nem ittam előre a ... 😀
Maciknak meg sok sikert a playoffba , ha Cutler nem bénázik sokra vihetitek.
több mint 13 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 925 — Vikings fan
Tegnap este benéztem ide, és a nagy csend fogadott. Arra gondoltam hogy a fene megeszi ha már mi magunk sem lelkesedünk, hiszünk a győzelemben. A csapat jó választ adott, és megmutatta hogy több van bennük. A meccset sajnos nem láttam, de a Bears elleni vereség végiszenvedése után jó lett volna leátni egy nagy győzelmet. Frazier eddigi mérlege ha jól számolom 3-3, és itt a nagy rangadó Detroitban, a csoport 3. helyéért 😊

Hogy Farve maradjon mentornak? Feró Farve-nak kellene akkor hívni, ha képes győztest faragni Józsikából én nem bánom 😀

A jövő szezont más kerettel kezdjük el, remélem az FA piacon és a drafton jól sáfárkodunk azzal amink van, elsősorban a meglevő értékeinket tartsuk meg, aki kiöregedett attól meg köszönjünk el végre 😊

HC kérdés azért érdekes, mert amióta kirúgtuk Chilli-t már +2 HC-t tettek lapátra, és érik még néhány. Fraziert az elmúlt években több helyről is keresték, így nem lepne meg ha bepróbálkoznának nála. Ha marad végül nálunk - amit remélek - akkor is felverhetik az árát.

Most az a lényeg hogy győztünk, szép karácsonyi ajándék volt ez a csapattól, verjük le a Lionst és optimista leszek 😊 GO VIKINGS!!!

több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Nagyot játszott Webb. Bár a draftpoziciója megkövetelte 😀
több mint 13 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Egy hatalmas ölelés innen a csapatnak és nektek!tüsi91
Langyulnak a macik 😀tenorx
http://www.youtube.com/watch?v=kRjBWZeFknE

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Egy hatalmas ölelés innen a csapatnak és nektek!tüsi91
Langyulnak a macik 😀tenorx
rossz az, aki rosszra gondol 😉
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Egy hatalmas ölelés innen a csapatnak és nektek!tüsi91
Langyulnak a macik 😀
több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Egy hatalmas ölelés innen a csapatnak és nektek!
több mint 13 éve
CharlieF Minnesota Vikings Notre Dame Fighting Irish 765
TUULUUUU!!! (Ez egy harci kürt volt, na!)
Beszarok.
Hagy kezdjem az öreggel: Winfield Q.. jó még mindig. AP az AP, Harvin meg lassan a legnagyobb sztárunk. Webb pedig két dolgot tett: 1. Megmutatta, hogy ő igenis QB, méghozzá nem is rossz. 2. Beárazta T-Jack barátunkat végleg. Remélem utoljára...
Ja, Frazier remélem kap egy évet, és azt is, hogy első lépésben lecseréli Bevellt (win ide vagy oda)