NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 13 éve
gdavid New England Patriots 3 894 — Patriots fan
Basszus eltűnt egy kommentem a statisztikákról amit vagy 20 percig írtam. Az első és a második 4 meccset hasonlítottam össze (Moss), na mindegy ha lesz idegrendszerem hozzá, holnap újra írom.

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 13 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 729 — Patriots és Kaposvári KK fan
Sajnos nem láttam a meccset (éppen a kaposvári kosarasok bravúros győzelmét az egerszegiek felett ünnepeltem egy vendéglátóipari egységben :cool: ) talán jobb is. Viszont mindenképp megnézem ahogy sikerül beszereznem a felvételt.
Így látatlanba is egy dolog biztos nincs kötelező győztes meccs. Lesznek még pofonok de így is van jól, hiszen minden héten háború!
Meglepetés mindenképp, ahogy azt olvastam tőletek, hogy minden csapatrész alulteljesített. Viszont fiatal a társaság, mindig van honnan és van hova fejlődni! Bízzunk bennük és szurkoljunk és akkor még sok szép sikerélmény lesz!
Jönnek a kőkemény meccsek zsinórban és kellenek a sikerek a végső elszámolásban! De a szezon úgyis majd csak a Hálaadás után kezdődik el.

A lényeg továbbra is Hajrá Pats&Kaposvár!!!



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 13 éve
nDRo New England Patriots 1 593
WElker 100%-os. Egy iylen sérülés után mint amit elszenvedett, senki sem tér vissza hasonló skillekkel.Legalábbis nagyon ritka. Azért mert nem tudja azt amit régen, attól még nem sérült. Brnach nem kűzd komolyabb sérülésekkel mint egy átlag elkapó-szerencsére-. Az undrafted dolgot pedig hagyjuk már...Azért vannak itt mert elégnek gondolták a stábban. Ennyi erővel Tom-tól sem lehetne semmit várni. Egy 6. körös QB-tól?! Ugyanmár....(a túlzás ellenére remélem érted mire szeretnék rávilágítani)
Ha egy Oakland vagy Cleveland típusú csapatok tudnak hengerelni offense szinten egy-egy mérkőzésen, akkor jogos az elvárás,hogy a leendő HoF irányítónk is mutasson valamit az O-val együtt.MErt nem pusztán Tom nem muzsikál úgy ahogyan kellene,habár a futójáték hiánya inkább funkcionális probléma. Dillon óta nem volt rendes futásunk 😊undisputedly
Majd most Ingram.nDRo
Még az sem biztos,h kijön a draftra, mert nem végzős.Seventh Son
Fő az optimizmus. Bár lehet inkább Olineman kéne...Elnézve Koppen és Light ténykedését.
több mint 13 éve
Seventh Son 84 — Patriots fan
most nem azért, de milyen fegyverekről beszélünk? a még mindig nem 100%os Welkerről, a sérülésekkel küszködő Branchről, vagy a szép dolgokat már jópárszor mutató, de még mindig csak az nfl-lel és a feladatával ismerkedő Hernandezről, Gronkowskiról, Tateről, Edelmanról vagy a 2 UDFA futóról? a potenciál tényleg óriási ezekben a srácokban, de azért nehogy már ligaelitnek tartsuk őket hirtelen.
(ettől függetlenül, Tom sem brillírozik idén, ezt aláírom...)a5
WElker 100%-os. Egy iylen sérülés után mint amit elszenvedett, senki sem tér vissza hasonló skillekkel.Legalábbis nagyon ritka. Azért mert nem tudja azt amit régen, attól még nem sérült. Brnach nem kűzd komolyabb sérülésekkel mint egy átlag elkapó-szerencsére-. Az undrafted dolgot pedig hagyjuk már...Azért vannak itt mert elégnek gondolták a stábban. Ennyi erővel Tom-tól sem lehetne semmit várni. Egy 6. körös QB-tól?! Ugyanmár....(a túlzás ellenére remélem érted mire szeretnék rávilágítani)
Ha egy Oakland vagy Cleveland típusú csapatok tudnak hengerelni offense szinten egy-egy mérkőzésen, akkor jogos az elvárás,hogy a leendő HoF irányítónk is mutasson valamit az O-val együtt.MErt nem pusztán Tom nem muzsikál úgy ahogyan kellene,habár a futójáték hiánya inkább funkcionális probléma. Dillon óta nem volt rendes futásunk 😊undisputedly
Majd most Ingram.nDRo
Még az sem biztos,h kijön a draftra, mert nem végzős.
több mint 13 éve
nDRo New England Patriots 1 593
4. Egyetértek veled, Tom finoman szólva sem brillírozik idén. Mégha a számadatok nem is árulkodnak hanyatló teljesítményről. Ha egy Stafford - McCoy -Bradford hármas a hátára tudja venni a csapatot akkor egy leendő HOF irányító ilyen fegyverekkel oda-vissza kellene szétkapnia egy secondaryt.undisputedly
most nem azért, de milyen fegyverekről beszélünk? a még mindig nem 100%os Welkerről, a sérülésekkel küszködő Branchről, vagy a szép dolgokat már jópárszor mutató, de még mindig csak az nfl-lel és a feladatával ismerkedő Hernandezről, Gronkowskiról, Tateről, Edelmanról vagy a 2 UDFA futóról? a potenciál tényleg óriási ezekben a srácokban, de azért nehogy már ligaelitnek tartsuk őket hirtelen.
(ettől függetlenül, Tom sem brillírozik idén, ezt aláírom...)a5
WElker 100%-os. Egy iylen sérülés után mint amit elszenvedett, senki sem tér vissza hasonló skillekkel.Legalábbis nagyon ritka. Azért mert nem tudja azt amit régen, attól még nem sérült. Brnach nem kűzd komolyabb sérülésekkel mint egy átlag elkapó-szerencsére-. Az undrafted dolgot pedig hagyjuk már...Azért vannak itt mert elégnek gondolták a stábban. Ennyi erővel Tom-tól sem lehetne semmit várni. Egy 6. körös QB-tól?! Ugyanmár....(a túlzás ellenére remélem érted mire szeretnék rávilágítani)
Ha egy Oakland vagy Cleveland típusú csapatok tudnak hengerelni offense szinten egy-egy mérkőzésen, akkor jogos az elvárás,hogy a leendő HoF irányítónk is mutasson valamit az O-val együtt.MErt nem pusztán Tom nem muzsikál úgy ahogyan kellene,habár a futójáték hiánya inkább funkcionális probléma. Dillon óta nem volt rendes futásunk 😊undisputedly
Majd most Ingram.
több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 948 — SuperBowl Champions 2013/2014
4. Egyetértek veled, Tom finoman szólva sem brillírozik idén. Mégha a számadatok nem is árulkodnak hanyatló teljesítményről. Ha egy Stafford - McCoy -Bradford hármas a hátára tudja venni a csapatot akkor egy leendő HOF irányító ilyen fegyverekkel oda-vissza kellene szétkapnia egy secondaryt.undisputedly
most nem azért, de milyen fegyverekről beszélünk? a még mindig nem 100%os Welkerről, a sérülésekkel küszködő Branchről, vagy a szép dolgokat már jópárszor mutató, de még mindig csak az nfl-lel és a feladatával ismerkedő Hernandezről, Gronkowskiról, Tateről, Edelmanról vagy a 2 UDFA futóról? a potenciál tényleg óriási ezekben a srácokban, de azért nehogy már ligaelitnek tartsuk őket hirtelen.
(ettől függetlenül, Tom sem brillírozik idén, ezt aláírom...)a5
WElker 100%-os. Egy iylen sérülés után mint amit elszenvedett, senki sem tér vissza hasonló skillekkel.Legalábbis nagyon ritka. Azért mert nem tudja azt amit régen, attól még nem sérült. Brnach nem kűzd komolyabb sérülésekkel mint egy átlag elkapó-szerencsére-. Az undrafted dolgot pedig hagyjuk már...Azért vannak itt mert elégnek gondolták a stábban. Ennyi erővel Tom-tól sem lehetne semmit várni. Egy 6. körös QB-tól?! Ugyanmár....(a túlzás ellenére remélem érted mire szeretnék rávilágítani)
Ha egy Oakland vagy Cleveland típusú csapatok tudnak hengerelni offense szinten egy-egy mérkőzésen, akkor jogos az elvárás,hogy a leendő HoF irányítónk is mutasson valamit az O-val együtt.MErt nem pusztán Tom nem muzsikál úgy ahogyan kellene,habár a futójáték hiánya inkább funkcionális probléma. Dillon óta nem volt rendes futásunk 😊
több mint 13 éve
manuszka86 New England Patriots 2 091 — Patriots fan
6-2-es mérleg bőven jó, így is jobb mint amit szezon előtt vártam. Arra mondjuk számítottam hogy valami trükkös playt tuti benyel ez a fiatal D, de arra már kevésbé hogy Hillis abszolút nem tudtuk megfogni, AP-t előtte héten 100 yard alatt tartottuk.
Gronko fumbli az rookie hiba volt, nem baj biztos tanul majd belőle! Ami engem nagyon zavar, hogy kb az O az első 1.5 negyedben kb nulla minden meccsen már lassan, olyan mintha bent ragadnának az öltözőben vagy nem tudom. 1 negyedes előnyöket adni luxus, komoly csapatok ellen és az esetleges PO-ban meg pláne.
Bradynek azért még 1x ilyen homály napja csak nem lesz. Viszont Hernandez most is remek volt és 2 TD, amit nagyon megérdemelt már,ennek borzasztóan örülök 😊
Sebaj innen lesz szép megverni a Steelers-t a hétvégén 😀
Go Pats!

több mint 13 éve
Witchdoctor New England Patriots 321 — Patriots fan
Srácok,
Vannak ilyen meccsek, a legfontosabb, hogy túl vagyunk rajta. Lehet nem is ártott, hoyg kaptunk egy ilyen hatalmas pofont, mert feltüzelheti a srácokat a szezon második felére, amiben azért szintén lesznek csemegék.
6-2-vel állunk, az egyáltalán nem rossz, különösen, hogy eléggé körbeverés szaga van az AFC-nek eddig (8 csapat áll 5 - 6 győzelemmel), tehát még mindig inkább a jobbik végén állunk...
Szokjanak még jobban össze a srácok, és utána játszanak szoros - lehetőleg győztes - meccseket...

A tegnapi meccsel kapcsolatos Up&Down cikkben ez különösen tetszett:

UP...

"3. They left Cleveland. Always a positive."

több mint 13 éve
wes New England Patriots 29
Szerintem a 6-2 -es állással nyolc mecc után bárki kiegyezett volna, persze nem feltétlen úgy hogy ezektől a csapatoktól kapunk ki akiktől.
Amúgy meg ha az O tényleg nem hoz egy bizonyos szintet a köv meccsekre, akkor több W-t nem fogunk bemákolni, mert valljuk be eddig volt pár W ami ennek volt köszönhető. A D meg talán felül is múlta a szezon elötti elvárásokat nagyjából kiegyensúlyozott teljesítménnyel, de azt mindenképp bizonyítja hogy fejlödőképes, és a maggal hoszabb távon is lehet számolni.
több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Hát nem iylen meccsre számitottam. Éreztem, hogy vereség lesz belőle, de hogy ekkora azt nem hittem. DE. Ne temessük a csapatot. Ez egy tipikusan olyan meccs volt ahol nekik minden összejött nekünk semmi. Ettől nem lett rosszabb csapat. Egyszerűen ma mind3 csapatrész egyszerre áramszünetelt. Nincs kétségem a felől, hogy a Steelers ellen egy teljesen más csapatot fogunk látni. Igazából még azt is gondolom, hogy jól jött ez a verség, mert sokan elhittük, hogy miénk a csillagos ég. Ez a vereség talán visszahúz a földre minket és ismét elkezdünk kismelénnyel játszani.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
4. Egyetértek veled, Tom finoman szólva sem brillírozik idén. Mégha a számadatok nem is árulkodnak hanyatló teljesítményről. Ha egy Stafford - McCoy -Bradford hármas a hátára tudja venni a csapatot akkor egy leendő HOF irányító ilyen fegyverekkel oda-vissza kellene szétkapnia egy secondaryt.undisputedly
most nem azért, de milyen fegyverekről beszélünk? a még mindig nem 100%os Welkerről, a sérülésekkel küszködő Branchről, vagy a szép dolgokat már jópárszor mutató, de még mindig csak az nfl-lel és a feladatával ismerkedő Hernandezről, Gronkowskiról, Tateről, Edelmanról vagy a 2 UDFA futóról? a potenciál tényleg óriási ezekben a srácokban, de azért nehogy már ligaelitnek tartsuk őket hirtelen.
(ettől függetlenül, Tom sem brillírozik idén, ezt aláírom...)
több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 948 — SuperBowl Champions 2013/2014
Sziasztok,

szerintem abszolút benne volt a levegőben a tegnapi vereség, igazából nem is tragédia, túl voltunk értékelve. Ami viszont nagyon zavar, hogy idén két meccsen játszott jól az offense. A Bengals és a Bills elleni győzelemken kívül a következőkre emlékszem:
-Jets: gyakorlatilag 0 teljesítmény a 2-ik félidőben, pedig Revis kiesett.
-Miami: az első félidőben mintha nem lettünk volna pályán.
-Baltimore: kínszenvedős 3 negyed, majd egy szép záró negyed. Az OT-ban háromszor is megkaptuk a labdát, mire sikerüklt előrejutnunk.
-San Diego: No comment. Az első félidőben nem tudtunk mit kezdeni a kiváló mezőny pozíciókkal sem.
-Minnesota: Szintén nincs teljesítmény az első félidőben.
-Cleveland: Rossz vicc.

Még egy megjegyzés: Ha rookie Colt McCoy tud hosszú passzokat adni egy ilyen elkapógárdának, akkor HOF Tom Brady miért csak 5-10 yardra dobja egy papíron sokkal jobb WR/TE egységnek. Jobban belegondolva az elmúlt meccseken csak két valódi (nem Hernandez féle YAC) hosszúpasszra emlékszem: egy majdnem INT a viking ellen (mikor átment a védő kezei között a labda) és a sacket éppen elkerülő, kergetős TD (ami mondjuk szép volt).

Szóval az lenne kérdésem a szakavatottabb forumozótársak felé, hogy mi miatt nem játszik jól a támadó egység. Túl sok a drop, nem működik a futójáték, esetleg nagyon csöndesen, nem jó már Brady? Vagy egyszerűen rossz a playhívás, az ellenfelek mindig látják, hogy mit játszunk és levédekezik? Pedig a pass protection például tegnap is olyan volt, hogy egy kiscsoportos, túlsúlyos óvodás is vígan megreggelizik és még van ideje passzolni is.LordTamas
Habár nem tartozom a hozzáértők csoportjába, de azért leírom amit gondolok.
1. Idén az Offense még nem nyert meccset.
2. Nekem a playcallinggal jelentősebb bajom már nincsen.Ami hibát vétünk azt a legtöbb csapat szintúgy.
3. Amit én a legnagyobb bajnak vélek,hogy elvielg a "futás alapozza meg a passzt " klisé nálunk még mindig pont a fordítottja. Passzokkal alapozzuk a futást. BJGE-Fafej duó nem egy acélos gépezet. Ha megnézzük Hillist, AP-t, stb, és összehasonlítjuk egy BJGE futással egyből látszik a különbség. Taylor nagyon hiányzik nekem ebből a csapatból.
4. Egyetértek veled, Tom finoman szólva sem brillírozik idén. Mégha a számadatok nem is árulkodnak hanyatló teljesítményről. Ha egy Stafford - McCoy -Bradford hármas a hátára tudja venni a csapatot akkor egy leendő HOF irányító ilyen fegyverekkel oda-vissza kellene szétkapnia egy secondaryt.
több mint 13 éve
nDRo New England Patriots 1 593
Rövid értékelés, aki látta tudja mire gondolok, aki utólag nézi meg, annak meg kitartást kívánok.

RunD - 0
PassD - 0 ebből egyenesen következik hogy passrush sem volt...

Támadóknál elvétve voltak jó megmozdulások, Hernandez jó játszott, Fafej is hozta amit szokott.

A Steelers ellen lehet javítani.
több mint 13 éve
LordTamas New England Patriots 683 — Welker fan for life
Sziasztok,

szerintem abszolút benne volt a levegőben a tegnapi vereség, igazából nem is tragédia, túl voltunk értékelve. Ami viszont nagyon zavar, hogy idén két meccsen játszott jól az offense. A Bengals és a Bills elleni győzelemken kívül a következőkre emlékszem:
-Jets: gyakorlatilag 0 teljesítmény a 2-ik félidőben, pedig Revis kiesett.
-Miami: az első félidőben mintha nem lettünk volna pályán.
-Baltimore: kínszenvedős 3 negyed, majd egy szép záró negyed. Az OT-ban háromszor is megkaptuk a labdát, mire sikerüklt előrejutnunk.
-San Diego: No comment. Az első félidőben nem tudtunk mit kezdeni a kiváló mezőny pozíciókkal sem.
-Minnesota: Szintén nincs teljesítmény az első félidőben.
-Cleveland: Rossz vicc.

Még egy megjegyzés: Ha rookie Colt McCoy tud hosszú passzokat adni egy ilyen elkapógárdának, akkor HOF Tom Brady miért csak 5-10 yardra dobja egy papíron sokkal jobb WR/TE egységnek. Jobban belegondolva az elmúlt meccseken csak két valódi (nem Hernandez féle YAC) hosszúpasszra emlékszem: egy majdnem INT a viking ellen (mikor átment a védő kezei között a labda) és a sacket éppen elkerülő, kergetős TD (ami mondjuk szép volt).

Szóval az lenne kérdésem a szakavatottabb forumozótársak felé, hogy mi miatt nem játszik jól a támadó egység. Túl sok a drop, nem működik a futójáték, esetleg nagyon csöndesen, nem jó már Brady? Vagy egyszerűen rossz a playhívás, az ellenfelek mindig látják, hogy mit játszunk és levédekezik? Pedig a pass protection például tegnap is olyan volt, hogy egy kiscsoportos, túlsúlyos óvodás is vígan megreggelizik és még van ideje passzolni is.
több mint 13 éve
polonic New England Patriots 443 — Patriots fan
Nem láttam még a meccset, nem tudtam megnézni, csak az eredményt követtem.
Volt egy rossz érzésem ezzel a meccsel kapcsolatban, úgy látszik nem volt alaptalan.
Majd ma megnézem, miért alakult így ez a meccs.polonic
Igazi Mazohista vagy! 😉

Nálam az az igazi UP, aki ezt végignézte!

Az élet ilyen, van amikor ad és van amikor elvesz. Ez egy ilyen hétvége volt, de amellett nem szabad elmenni, hogy Mangini még ennyire egyszer sem járt túl BB eszén...

Stuckey TD-je és a 4th&inches áthívás QB sneakkel külön élmény lett volna, ha nem mi szívjuk!

Remélhetőleg ez a pofon pont jókor jött.Egon bá
Nem is vagyok mazohista! 😀
Én minden Patriots meccset megnézek! Kitartok jóban-rosszban is a csapat mellett! Imádom ezt a csapatot! Kiváncsi vagyok arra is ha jól játszottak, ha nem. Utólag is.
Igazi drukker vagyok, remélem nevezhetem annak magam. :rolleyes:
Ezért nézek meg minden meccset.

Win Lose or Tie, We are Patriots fans till we die!

My favourite ring is the next one
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Azt nem gondolom, hogy a helyünkre kerültünk ezzel a Browns vereséggel mert ennyire lent sem vagyunk, de mindenesetre rávilágít a valós respektünkre! :cool:
Én azt mondom kellett ez..... 😉
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Nem láttam még a meccset, nem tudtam megnézni, csak az eredményt követtem.
Volt egy rossz érzésem ezzel a meccsel kapcsolatban, úgy látszik nem volt alaptalan.
Majd ma megnézem, miért alakult így ez a meccs.polonic
Igazi Mazohista vagy! 😉

Nálam az az igazi UP, aki ezt végignézte!

Az élet ilyen, van amikor ad és van amikor elvesz. Ez egy ilyen hétvége volt, de amellett nem szabad elmenni, hogy Mangini még ennyire egyszer sem járt túl BB eszén...

Stuckey TD-je és a 4th&inches áthívás QB sneakkel külön élmény lett volna, ha nem mi szívjuk!

Remélhetőleg ez a pofon pont jókor jött.
több mint 13 éve
mascherano 727 — na húzzál innen kisköcsög
Egyébként én is úgy éreztem egész héten, hogy most fog jönni a zakó a Clevelandtől. Valahogy a Mangenius faktor miatt talán...
De ilyenkor már könnyű okoskodni 😊

:: HIBÁS KÉP ::
több mint 13 éve
polonic New England Patriots 443 — Patriots fan
Nem láttam még a meccset, nem tudtam megnézni, csak az eredményt követtem.
Volt egy rossz érzésem ezzel a meccsel kapcsolatban, úgy látszik nem volt alaptalan.
Majd ma megnézem, miért alakult így ez a meccs.

Win Lose or Tie, We are Patriots fans till we die!

My favourite ring is the next one
több mint 13 éve
Castleai01 New England Patriots 1 571 — Patriots fan
Az ESPN Boston-on Tökéletesen Jellemezték a Mai Mecsünket! 😛

"The Patriots were outplayed, outcoached, out-everythinged."

Innen Lesz Szép Felállni a Steelers Ellen! 😀
(Mert Fel Fogunk, erről Nincsenek Kétségeim mégha Nem is Feltétlenül Győzelemre Gondolok!) 😉

"Azt mondják Elmebajban Szenvedek... De én Nem is Szenvedek, inkább Élvezem Minden egyes Percét..." 😉
több mint 13 éve
nDRo New England Patriots 1 593
Alig várom Ricsike beszólásait a kansas-oakland meccsen....nDRo
A Favre comeback szerencsére überelni fogja. 😛DoM
És tényleg überelte... Legalább nem hypeolja a kansas-t.
több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
"Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!" ez ma nem sikerült

kilehet kapni,de nem így ahogy ma tettük.forintot nem ér a mai produkcióJoci
Simon TibiSinisa
😉

Gostról van valami infó?


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
Alig várom Ricsike beszólásait a kansas-oakland meccsen....nDRo
A Favre comeback szerencsére überelni fogja. 😛
több mint 13 éve
Sinisa New England Patriots 2 924 — Gràcies Pep!
"Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!" ez ma nem sikerült

kilehet kapni,de nem így ahogy ma tettük.forintot nem ér a mai produkcióJoci
Simon Tibi

Sajnos a Jets végül behúzta.
A rendes játékidő végén nem semmi volt a drive-juk.

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
LT egy állat még mindig, két ot-s meccs, nem semmi