NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 13 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 405 — Ajmo Vatreni
Hát konkrétan idegbeteg lettem volna ha elcseréltük volna Butlert. Egy második körös pickről nem kéne így lemondani 😀FViktor93
Ez a mondat ma este még viccesebb lett. 😀
több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Tyrone McKenzie kérte h engedjük el a PS-ből. Állítólag egy AFC-s csapat érdeklődik iránta elég komolyan, BB-ék megakarták adni neki az esélyt, rendes volt tőlük. "sajnos" nálunk teljesen telített a posztja.Danna
Szurkolok neki megérdemelné, hogy valahol sokra vigye. Azért rossz látni, hogy a sérülések miatt a második korai körös játékosunkról kellet lemondani.
több mint 13 éve
Danna 698 — Pats Fan Club vezető
Tyrone McKenzie kérte h engedjük el a PS-ből. Állítólag egy AFC-s csapat érdeklődik iránta elég komolyan, BB-ék megakarták adni neki az esélyt, rendes volt tőlük. "sajnos" nálunk teljesen telített a posztja.
több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
League source says the Pats will activate Logan Mankins for tomorrow’s game. Wheatley released to make room on the roster

azaz úgy tűnik Mankinst már holnap látni fogjuk a pályán, aminek következményeként Wheatley-t kiraktuk. Egyelőre nem hivatalos.Danna
De miért nem Wilhite? Néha nem értem az öreg döntéseit. Persze tuti, hogy ezek után Wilhite fogja leszedni McCoy 3 passzát.FViktor93
Sérülései miatt lett kuka Wheatley. Nagy kár, de a sérülésekkel nem lehet mit kezdeni.
több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
League source says the Pats will activate Logan Mankins for tomorrow’s game. Wheatley released to make room on the roster

azaz úgy tűnik Mankinst már holnap látni fogjuk a pályán, aminek következményeként Wheatley-t kiraktuk. Egyelőre nem hivatalos.Danna
De miért nem Wilhite? Néha nem értem az öreg döntéseit. Persze tuti, hogy ezek után Wilhite fogja leszedni McCoy 3 passzát.
több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 19 271 — Vikings fan
Legalább PO-ba nem jutnak 😊 Vicc ami színjáték megy a vikingeknél. Az élen Favre-al. Ők most az NFL bohócai. Brett pedig a cirkuszigazgató.undisputedly
Azért nehogy előre örülj és a végén még bejussunk. Nem értem mi bajod a Vikings-sal nem tehetünk róla hogy Goodel minden idióta ütést pénz bírsággal próbál visszafogni. Edwards is elmondta hogy hülyeség hopp azóta hetente kapja a csekket 😀.
Favre meg csak játszani akar(én már leültetném a kispad végére) ő se tehet róla hogy megbüntetik Pryort. Nem értem a büntetésnek miért lenne köze hozzánk leszámítva hogy az ellenünk lévő meccsen kaptátok...
Vicc hogy milyen hülyeségeket tudnak kitalálni egyesek...Toca
Off:
Az a baj a Vikes-al,hogy nem merték szembeállítani az öreget a józan szabályokkal. Ha nem jössz TC-be, nem játszol.
Számomra Favre a liga 3 legunszimpatikusabb játékosa között van már az elmúlt 1-2 évbeli ténykedésével. Childress a másik ok amiért csak röhögök a frencsájzon néha. Egy ilyen embert megtűrni elmond mindent a vezetőségről. Ezzel a kerettel szenvedtek, és szétesett csapat benyomását keltitek és laikusként szerintem ez nagyrészt Childress hibája. Persze nem csak a szakmai képességeit kifogásolom. Így nem lehet bánni egy csapattal mint ahogyan ő Mosst kezelte.
Előre örülök,mert szerintem semmit nem fogtok ebben az évben alakítani. Persze az ilyen mondatok csak arra jók,hogy ha esetleg PO-ba meneteltek, visszaidézhető legyen, de leírom, mert így gondolom. A GreenBay-Chicago-Detroit hármas mind testhosszal szerethetőbb az elmúlt időszakban mint a Vikingek. Egy Detroit vagy GreenBay pedig leírhatatlanul jobban megérdemelné a PO-t mint a primadonnáskodó lilák.undisputedly
Nem tudom mennyire jártál Vikes topicba.Igen nekünk is elegünk van Favreből meg Childressből és vágnánk ki mindet. De az hogy 2 név alapján ítélsz meg egy franchiest azért az vicces. Rajtuk kivűl nem hiszem hogy bárki is primadonnáskodik, bár Favre sem azt csinálja csupán a puhapöcsü Childress nem meri padra vágni. Én se hiszem hogy playoffba leszünk, de ezt a csoportot még így is hozhatjuj még ha irreálisnak tűnik most.
Pryor leverhette volna jobban az öreget hogy ne játszon vasárnap 😀
Nem offolok itt többet csak azért hogy már arról is mi tehetünk ha megbüntetik Pryort az komikus számomra. 😀
több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 948 — SuperBowl Champions 2013/2014
Észrevehetnéd,az a lényeg,hogy ki kapta az ütést.
Azt hiszed,ha Fitzpatrick vagy Stafford kapja akkor ez fizetős?
Picsát.Bazzani
Legalább PO-ba nem jutnak 😊 Vicc ami színjáték megy a vikingeknél. Az élen Favre-al. Ők most az NFL bohócai. Brett pedig a cirkuszigazgató.undisputedly
Azért nehogy előre örülj és a végén még bejussunk. Nem értem mi bajod a Vikings-sal nem tehetünk róla hogy Goodel minden idióta ütést pénz bírsággal próbál visszafogni. Edwards is elmondta hogy hülyeség hopp azóta hetente kapja a csekket 😀.
Favre meg csak játszani akar(én már leültetném a kispad végére) ő se tehet róla hogy megbüntetik Pryort. Nem értem a büntetésnek miért lenne köze hozzánk leszámítva hogy az ellenünk lévő meccsen kaptátok...
Vicc hogy milyen hülyeségeket tudnak kitalálni egyesek...Toca
Off:
Az a baj a Vikes-al,hogy nem merték szembeállítani az öreget a józan szabályokkal. Ha nem jössz TC-be, nem játszol.
Számomra Favre a liga 3 legunszimpatikusabb játékosa között van már az elmúlt 1-2 évbeli ténykedésével. Childress a másik ok amiért csak röhögök a frencsájzon néha. Egy ilyen embert megtűrni elmond mindent a vezetőségről. Ezzel a kerettel szenvedtek, és szétesett csapat benyomását keltitek és laikusként szerintem ez nagyrészt Childress hibája. Persze nem csak a szakmai képességeit kifogásolom. Így nem lehet bánni egy csapattal mint ahogyan ő Mosst kezelte.
Előre örülök,mert szerintem semmit nem fogtok ebben az évben alakítani. Persze az ilyen mondatok csak arra jók,hogy ha esetleg PO-ba meneteltek, visszaidézhető legyen, de leírom, mert így gondolom. A GreenBay-Chicago-Detroit hármas mind testhosszal szerethetőbb az elmúlt időszakban mint a Vikingek. Egy Detroit vagy GreenBay pedig leírhatatlanul jobban megérdemelné a PO-t mint a primadonnáskodó lilák.
több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 19 271 — Vikings fan
inkább foglalkozzanak CBA tárgyalásokkal és legyen végre megegyezés, ne ilyen hülye büntetések kiszabásával töltsék az időt...már kezdi felrántani az emberek agyát ez a dolog, fizikai sportról beszélünk és itt még nem is volt komoly sérülés csak pár öltést kapott a papa nagy dolog no meg egy abszolút szabályos hit volt...manuszka86
Észrevehetnéd,az a lényeg,hogy ki kapta az ütést.
Azt hiszed,ha Fitzpatrick vagy Stafford kapja akkor ez fizetős?
Picsát.Bazzani
Legalább PO-ba nem jutnak 😊 Vicc ami színjáték megy a vikingeknél. Az élen Favre-al. Ők most az NFL bohócai. Brett pedig a cirkuszigazgató.undisputedly
Azért nehogy előre örülj és a végén még bejussunk. Nem értem mi bajod a Vikings-sal nem tehetünk róla hogy Goodel minden idióta ütést pénz bírsággal próbál visszafogni. Edwards is elmondta hogy hülyeség hopp azóta hetente kapja a csekket 😀.
Favre meg csak játszani akar(én már leültetném a kispad végére) ő se tehet róla hogy megbüntetik Pryort. Nem értem a büntetésnek miért lenne köze hozzánk leszámítva hogy az ellenünk lévő meccsen kaptátok...
Vicc hogy milyen hülyeségeket tudnak kitalálni egyesek...
több mint 13 éve
Danna 698 — Pats Fan Club vezető
League source says the Pats will activate Logan Mankins for tomorrow’s game. Wheatley released to make room on the roster

azaz úgy tűnik Mankinst már holnap látni fogjuk a pályán, aminek következményeként Wheatley-t kiraktuk. Egyelőre nem hivatalos.
több mint 13 éve
wes New England Patriots 29
Elnézést, hogy közbeszólok, de ez egy baromság, hogy kivételeznének a Vikingsel.
Én sem értem, miért büntették meg Pryort, szabályos ütközés volt, és valószínű sok viking szurkolónak okozott örömet Favre újabb sérülése. Azonban más játékosok is ugyanúgy kapják a büntetéseket a semmiért. Pl. a Minnesotanál Ray Edwardsra utaznak és minden héten nézheti a bankszámláját, mert ki tudja milyen indokot találnak ki.Pálca
Szerintem senki nem hitte azt, hogy kivételeznének a vikings-szal, csupán annyit mondtak, hogy ha Fitzpatrickot, vagy Stafford-ot gyalulják a földbe nem biztos, hogy lesz büntetés, hisz ők "csak" Stafford és Fpatrick. És azért lássuk be van benne valami. Mert Pryor ütközése nem volt szabálytalan. Tény hogy passz után jött, de 0.2 mp alatt nem tud megállni, vagy nem tudja kikerülni Favre-t. És Favre-t meg eleve nem kellett volna játszatni bokatöréssel.nDRo
Az utolsó mondatodban van a lényeg. Így most saját magát büntette.
több mint 13 éve
nDRo New England Patriots 1 593
Elnézést, hogy közbeszólok, de ez egy baromság, hogy kivételeznének a Vikingsel.
Én sem értem, miért büntették meg Pryort, szabályos ütközés volt, és valószínű sok viking szurkolónak okozott örömet Favre újabb sérülése. Azonban más játékosok is ugyanúgy kapják a büntetéseket a semmiért. Pl. a Minnesotanál Ray Edwardsra utaznak és minden héten nézheti a bankszámláját, mert ki tudja milyen indokot találnak ki.Pálca
Szerintem senki nem hitte azt, hogy kivételeznének a vikings-szal, csupán annyit mondtak, hogy ha Fitzpatrickot, vagy Stafford-ot gyalulják a földbe nem biztos, hogy lesz büntetés, hisz ők "csak" Stafford és Fpatrick. És azért lássuk be van benne valami. Mert Pryor ütközése nem volt szabálytalan. Tény hogy passz után jött, de 0.2 mp alatt nem tud megállni, vagy nem tudja kikerülni Favre-t. És Favre-t meg eleve nem kellett volna játszatni bokatöréssel.
több mint 13 éve
Pálca Minnesota Vikings Kansas Jayhawks 328 — Vikings fan
Elnézést, hogy közbeszólok, de ez egy baromság, hogy kivételeznének a Vikingsel.
Én sem értem, miért büntették meg Pryort, szabályos ütközés volt, és valószínű sok viking szurkolónak okozott örömet Favre újabb sérülése. Azonban más játékosok is ugyanúgy kapják a büntetéseket a semmiért. Pl. a Minnesotanál Ray Edwardsra utaznak és minden héten nézheti a bankszámláját, mert ki tudja milyen indokot találnak ki.
több mint 13 éve
nDRo New England Patriots 1 593
inkább foglalkozzanak CBA tárgyalásokkal és legyen végre megegyezés, ne ilyen hülye büntetések kiszabásával töltsék az időt...már kezdi felrántani az emberek agyát ez a dolog, fizikai sportról beszélünk és itt még nem is volt komoly sérülés csak pár öltést kapott a papa nagy dolog no meg egy abszolút szabályos hit volt...manuszka86
Észrevehetnéd,az a lényeg,hogy ki kapta az ütést.
Azt hiszed,ha Fitzpatrick vagy Stafford kapja akkor ez fizetős?
Picsát.Bazzani
Legalább PO-ba nem jutnak 😊 Vicc ami színjáték megy a vikingeknél. Az élen Favre-al. Ők most az NFL bohócai. Brett pedig a cirkuszigazgató.undisputedly
Inkább Childress az igazgató... Azért Brett apó nálam hatalmas respect-tel bír ettől függetlenül tényleg nem kellene kivételezni vele.
több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 948 — SuperBowl Champions 2013/2014
inkább foglalkozzanak CBA tárgyalásokkal és legyen végre megegyezés, ne ilyen hülye büntetések kiszabásával töltsék az időt...már kezdi felrántani az emberek agyát ez a dolog, fizikai sportról beszélünk és itt még nem is volt komoly sérülés csak pár öltést kapott a papa nagy dolog no meg egy abszolút szabályos hit volt...manuszka86
Észrevehetnéd,az a lényeg,hogy ki kapta az ütést.
Azt hiszed,ha Fitzpatrick vagy Stafford kapja akkor ez fizetős?
Picsát.Bazzani
Legalább PO-ba nem jutnak 😊 Vicc ami színjáték megy a vikingeknél. Az élen Favre-al. Ők most az NFL bohócai. Brett pedig a cirkuszigazgató.
több mint 13 éve
nDRo New England Patriots 1 593
Pryort meg végül 7500 dolcsira büntették. khmmm.....triangle
Guytont is, de az még valamennyire érthető, elvégre late hit volt, de Pryor büntetése...F.Schleck
Így van Guyton-é még érthető, de ez a Pryor féle büntetés...nevetséges az egész....
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
inkább foglalkozzanak CBA tárgyalásokkal és legyen végre megegyezés, ne ilyen hülye büntetések kiszabásával töltsék az időt...már kezdi felrántani az emberek agyát ez a dolog, fizikai sportról beszélünk és itt még nem is volt komoly sérülés csak pár öltést kapott a papa nagy dolog no meg egy abszolút szabályos hit volt...manuszka86
Észrevehetnéd,az a lényeg,hogy ki kapta az ütést.
Azt hiszed,ha Fitzpatrick vagy Stafford kapja akkor ez fizetős?
Picsát.Bazzani
persze nyilván azért jött a büntetés mert a 41 éves rekordman kapta az ütést és egyetértek veled, de akkor is lenne jobb dolguk mint hogy ezekkel a pénzbüntetésekkel foglalkozzanak.manuszka86
Szerintem ezzel az erővel meg a LG-ot kellett volna megbüntetni, mert nem tudta megblokkolni Pryor-t...
több mint 13 éve
manuszka86 New England Patriots 2 091 — Patriots fan
inkább foglalkozzanak CBA tárgyalásokkal és legyen végre megegyezés, ne ilyen hülye büntetések kiszabásával töltsék az időt...már kezdi felrántani az emberek agyát ez a dolog, fizikai sportról beszélünk és itt még nem is volt komoly sérülés csak pár öltést kapott a papa nagy dolog no meg egy abszolút szabályos hit volt...manuszka86
Észrevehetnéd,az a lényeg,hogy ki kapta az ütést.
Azt hiszed,ha Fitzpatrick vagy Stafford kapja akkor ez fizetős?
Picsát.Bazzani
persze nyilván azért jött a büntetés mert a 41 éves rekordman kapta az ütést és egyetértek veled, de akkor is lenne jobb dolguk mint hogy ezekkel a pénzbüntetésekkel foglalkozzanak.

több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
inkább foglalkozzanak CBA tárgyalásokkal és legyen végre megegyezés, ne ilyen hülye büntetések kiszabásával töltsék az időt...már kezdi felrántani az emberek agyát ez a dolog, fizikai sportról beszélünk és itt még nem is volt komoly sérülés csak pár öltést kapott a papa nagy dolog no meg egy abszolút szabályos hit volt...manuszka86
Észrevehetnéd,az a lényeg,hogy ki kapta az ütést.
Azt hiszed,ha Fitzpatrick vagy Stafford kapja akkor ez fizetős?
Picsát.

több mint 13 éve
LordTamas New England Patriots 683 — Welker fan for life
Elég hosszú podcast interjú Zolival:

http://espn.go.com/espnradio/player?rd=1#/podcenter/?id=5768768&autoplay=1&callsign=ESPNRADIO

Nagyon szimpatikusan beszél, csak sajnos nem említi, hogy valójában magyar származású.
több mint 13 éve
manuszka86 New England Patriots 2 091 — Patriots fan
inkább foglalkozzanak CBA tárgyalásokkal és legyen végre megegyezés, ne ilyen hülye büntetések kiszabásával töltsék az időt...már kezdi felrántani az emberek agyát ez a dolog, fizikai sportról beszélünk és itt még nem is volt komoly sérülés csak pár öltést kapott a papa nagy dolog no meg egy abszolút szabályos hit volt...

több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
Pryort meg végül 7500 dolcsira büntették. khmmm.....triangle
vicc az egész. a 18 meccses alapszakasz, meg a londoni franchise hiányzik egy pekingi super bowl mellé, és végeztem ezzel a Goodell által vezetett cirkusszal.
több mint 13 éve
mascherano 727 — na húzzál innen kisköcsög
Pryort meg végül 7500 dolcsira büntették. khmmm.....triangle
hát ez nevetséges

:: HIBÁS KÉP ::
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Pryort meg végül 7500 dolcsira büntették. khmmm.....triangle
Guytont is, de az még valamennyire érthető, elvégre late hit volt, de Pryor büntetése...

több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Hát konkrétan idegbeteg lettem volna ha elcseréltük volna Butlert. Egy második körös pickről nem kéne így lemondani 😀
több mint 13 éve
Geronimo 151 — Kickoff
http://www.boston.com/sports/football/patriots/articles/2010/11/05/tale_of_punter_mesko_unlike_any_in_nfl/?page=1