NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 13 éve
triangle 1 283
Pryort meg végül 7500 dolcsira büntették. khmmm.....
több mint 13 éve
Gogo New England Patriots Army Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
"Bill Belichick doesn't rule out the possibility of Logan Mankins playing Sunday." Mike Reiss

(The Patriots have until 4 p.m. ET on Saturday to make the decision.)

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 13 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Azt nem tudom hallottátok-e, de állítólag majdnem bizniszeltünk egymással

Brian Allee-Walsh of NewOrleans.com reports Pierre Thomas was nearly traded to the Patriots leading up to the October 19 deadline.
Further confirmation of Coach Sean Payton's ongoing frustration with Thomas' inability to shake nagging injuries. The Saints were targeting a cornerback (Darius Butler?) in return, but talks came to a halt when the Patriots asked for a draft pick to be thrown in.
atapapa
Thomas jó is lett volna ide, bár tény a sérülései kicsit aggasztóak, de Fafej játszik annyira jól, hogy megérdemelje a bizalmat. Butlert meg én sem adtam volna oda, neki még bőven van jövője itt nálunk


JT Daniels fan
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 037 — #neverpunt
Azt nem tudom hallottátok-e, de állítólag majdnem bizniszeltünk egymással

Brian Allee-Walsh of NewOrleans.com reports Pierre Thomas was nearly traded to the Patriots leading up to the October 19 deadline.
Further confirmation of Coach Sean Payton's ongoing frustration with Thomas' inability to shake nagging injuries. The Saints were targeting a cornerback (Darius Butler?) in return, but talks came to a halt when the Patriots asked for a draft pick to be thrown in.

több mint 13 éve
wes New England Patriots 29
Akkor Colt McCoy kezd majd ellenünk is.
Ami lehet jó is meg rossz is.ThundersNFL
Megmondom őszintén félek a browns-tól...Olyan kiszámíthatatlan nekem az a csapatnDRo
igen, ráadásul, ha megverjük őket, mindenki legyint egyet, de ha kikapnánk, akkor mindenki egyből más színben látná az eddigi eredményeket is (nem is biztos, hogy alaptalanul). szóval itt szinte csak mi veszíthetünk.
egy magabiztos győzelemmel kellene elhallgattatni a kétkedőket.triangle
Csak a kötelezőnek mondott győzelmeket a legnehezebb behúzni.
Igaz nem láttam, de New Orleans is ráfázott múltkor.
több mint 13 éve
triangle 1 283
Akkor Colt McCoy kezd majd ellenünk is.
Ami lehet jó is meg rossz is.ThundersNFL
Megmondom őszintén félek a browns-tól...Olyan kiszámíthatatlan nekem az a csapatnDRo
igen, ráadásul, ha megverjük őket, mindenki legyint egyet, de ha kikapnánk, akkor mindenki egyből más színben látná az eddigi eredményeket is (nem is biztos, hogy alaptalanul). szóval itt szinte csak mi veszíthetünk.
egy magabiztos győzelemmel kellene elhallgattatni a kétkedőket.
több mint 13 éve
nDRo New England Patriots 1 593
Akkor Colt McCoy kezd majd ellenünk is.
Ami lehet jó is meg rossz is.ThundersNFL
Megmondom őszintén félek a browns-tól...Olyan kiszámíthatatlan nekem az a csapat
több mint 13 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 690 — !SuPeR6BoWL!
Akkor Colt McCoy kezd majd ellenünk is.
Ami lehet jó is meg rossz is.

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 13 éve
polonic New England Patriots 443 — Patriots fan
Injury report csütörtökről.

NEW ENGLAND PATRIOTS

NEM VETT RÉSZT
S Jarrad Page (vádli)
RB Fred Taylor (lábujj)

CSÖKKENTETT EDZÉSMUNKA
WR Deion Branch (térdszalag)
S Patrick Chung (térd)
WR Matthew Slater (boka)

TELJES EDZÉSMUNKA
QB Tom Brady (jobb váll)

CLEVELAND BROWNS

NEM VETT RÉSZT
DL Kenyon Coleman (térd)
QB Jake Delhomme (boka)
OL John St. Clair (boka)
QB Seneca Wallace (boka)

CSÖKKENTETT EDZÉSMUNKA
DL Shaun Rogers (boka)
LB Matt Roth (térdszalag)
TE Alex Smith (boka)

Win Lose or Tie, We are Patriots fans till we die!

My favourite ring is the next one
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 895 — Circus Maximus
A rotálás azért túlzás, hogy nem elterjedt. Mindenhol megy, ahol nincs egy (több) kiemelkedő sztár, akire rá lehet (és akkor kell) bízni a posztot. Vagy nem totál fos a cserepad (vagy egy része).

De nem egészen úgy van, hogy rotálok ha úgy akarok. Mert ha (például futás volt egy run focus csapatban) az ellenfél nem pöcsörészik a huddle után (vagy nélkül), akkor nem igen lehet ki-be futkosni DL emberekkel. Mert lehet maradnak a támadók, nem cserélnek, nem variálnak.

Másrészt meg nem mindig van 3 tagú DL és akkor jónapot. Mert Nickel ben (5 DB) felállásban eleve gyakori a 2 DL ember, nem beszélve a Dime (6DB) vagy Quarterről (7DB). És BB meg aztán de pláne híres arról, hogy akár egy DL manussal is feláll (ő volt az első nflben aki (a Miami ellen) 0 azaz nulla tagú DL line-al is kiállt). Az hogy egyik LB beáll pass rushra az más dolog, attól látszólag lehet 3-4, de nem az.

Harmadrészt vannak olyan DL emberek, akik futás ellen közepesek (vagy rosszabb) de igazi jó kis pass rusherek, ezért Nickel és Dime ban állnak be, de akkor jobbak, mint egy run stuffer.

Szóval össze lehet hozni egy jó készletet, nem akkora nagy nevekből, vagy egy jó NT köré akár.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
manuszka86 New England Patriots 2 091 — Patriots fan
Alapvetően nekem tetszik ahogy BB rotálja a D line-t no meg végigbírják a meccseket még akkor is ha bizonyos esetekben kicsit többet van pályán a D, szezon kezdetén simán én is azon a véleményen voltam mint FViktor93, jól játszanak a srácok és ha jövőre visszajön Ty simán jó lesz ez a csapategység. Szóval jöhet az elit OT/OG a drafton 😛

több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
derült égből kicsit más téma: szerintetek mennyire lehet tartós Belichicknél ez a D-line rotáció? hosszú távon (több év) is működhet, vagy csak idén azzal főz, amije van? én (elvi szinten) nem tartom elvetélt ötletnek, bár így sosem lesz nfl-szinten elit ez az egység (nem is feltétlenül kell). egész pontosan: van ugye 3 hely a védőfalban, és -alapesetben- van 3 down, aminek során fenn kell lenniük, ez 9 szerep, ha úgy tetszik. ebből ami fix, az gyakorlatilag Wilfork első két downos szerepe (többnyire NT-ként, néha endként). marad 7 hely, aminél eddig meccsek között ill. alatt gyakorlatilag folyamatosan cserélgette BB a többi falembert (Warren, Wright, Pryor, Brace, Deaderick). folyamatos probléma minden csapatnál, hogy meccs vége felé fáradnak, szerintem ez jó megoldás erre is, itt ráadásul nem érzem olyan fontosnak az összeszokottságot, mint egy O-falnál. itt is kell persze, de enélkül is elég sokféle összetételben játszanak, szóval nem érzem ezt kizáró oknak. sőt, tekintve, hogy ide ráadásul jövőre visszatér Ty, nem is feltétlenül kellene draftolni sem ide. kíváncsi lennék a Ti véleményetekre is a témával kapcsolatban, mert bár nem ismerem annyira a többi csapatot, de szerintem ez nem egy széles körben elterjedt séma.triangle
Szvsz az csak jó ha tudja az edző tudja rotálni az embereket. Mindenki rémálma egy negyedik negyedre elfáradó DL. Szerintem itt igazábol az összeszokottság se annyira fontos mert nincs oylan meccs ahol végig ugyanabban az összetételben van fent ez az egység. Amúgy a szezon előtt csipőből rávágtam volna, hogy jövő év első kör: DL ember. De látva az idei évet egyáltalán nem érzem azt, hogy indokolt lenne ez. Idén remekül sikerült ide beépíteni az embereket Wilfork,GWarren,Pryor,Brace,Deadedrick mindannyian kezdő szinten játszanak. És ugye ide jön még vissza Ty is.
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 913
derült égből kicsit más téma: szerintetek mennyire lehet tartós Belichicknél ez a D-line rotáció? hosszú távon (több év) is működhet, vagy csak idén azzal főz, amije van? én (elvi szinten) nem tartom elvetélt ötletnek, bár így sosem lesz nfl-szinten elit ez az egység (nem is feltétlenül kell). egész pontosan: van ugye 3 hely a védőfalban, és -alapesetben- van 3 down, aminek során fenn kell lenniük, ez 9 szerep, ha úgy tetszik. ebből ami fix, az gyakorlatilag Wilfork első két downos szerepe (többnyire NT-ként, néha endként). marad 7 hely, aminél eddig meccsek között ill. alatt gyakorlatilag folyamatosan cserélgette BB a többi falembert (Warren, Wright, Pryor, Brace, Deaderick). folyamatos probléma minden csapatnál, hogy meccs vége felé fáradnak, szerintem ez jó megoldás erre is, itt ráadásul nem érzem olyan fontosnak az összeszokottságot, mint egy O-falnál. itt is kell persze, de enélkül is elég sokféle összetételben játszanak, szóval nem érzem ezt kizáró oknak. sőt, tekintve, hogy ide ráadásul jövőre visszatér Ty, nem is feltétlenül kellene draftolni sem ide. kíváncsi lennék a Ti véleményetekre is a témával kapcsolatban, mert bár nem ismerem annyira a többi csapatot, de szerintem ez nem egy széles körben elterjedt séma.triangle
Nálunk Capers is ezt csinálja, folyamatosan megy a rotáció a D-lineban. Szezon előtt nem telljesen értettem minek nekünk ennyi vágósúlyú benga állat a falba de eddig bevált.
több mint 13 éve
triangle 1 283
derült égből kicsit más téma: szerintetek mennyire lehet tartós Belichicknél ez a D-line rotáció? hosszú távon (több év) is működhet, vagy csak idén azzal főz, amije van? én (elvi szinten) nem tartom elvetélt ötletnek, bár így sosem lesz nfl-szinten elit ez az egység (nem is feltétlenül kell). egész pontosan: van ugye 3 hely a védőfalban, és -alapesetben- van 3 down, aminek során fenn kell lenniük, ez 9 szerep, ha úgy tetszik. ebből ami fix, az gyakorlatilag Wilfork első két downos szerepe (többnyire NT-ként, néha endként). marad 7 hely, aminél eddig meccsek között ill. alatt gyakorlatilag folyamatosan cserélgette BB a többi falembert (Warren, Wright, Pryor, Brace, Deaderick). folyamatos probléma minden csapatnál, hogy meccs vége felé fáradnak, szerintem ez jó megoldás erre is, itt ráadásul nem érzem olyan fontosnak az összeszokottságot, mint egy O-falnál. itt is kell persze, de enélkül is elég sokféle összetételben játszanak, szóval nem érzem ezt kizáró oknak. sőt, tekintve, hogy ide ráadásul jövőre visszatér Ty, nem is feltétlenül kellene draftolni sem ide. kíváncsi lennék a Ti véleményetekre is a témával kapcsolatban, mert bár nem ismerem annyira a többi csapatot, de szerintem ez nem egy széles körben elterjedt séma.
több mint 13 éve
Danna 698 — Pats Fan Club vezető
nem büntették meg végül, szabályosnak ítélték a szerelést. helyes. 😊
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Pontosan. Ez elvi kérdés. Egy nem szabálytalan szerelés után ne legyen már büntetés.
több mint 13 éve
nDRo New England Patriots 1 593
jó azért senki sem fog beleőszülni, hogy a fizetése 1%-át elviszi egy büntetés.Höri
Jajj tudom, hát azzal nincs is bajom nem fog éhen halni se ő sem a családja csak maga a tény...És ez igaz nem pats játékosokra is

Goodell bá kezd átesni a ló túloldalára :/
több mint 13 éve
wes New England Patriots 29
A végén még a védő hozzá sem érhet az emberhez, csak elkiáltja magát, hogy stipi-stopi megvagy.
Értem én, hogy védik a játékosokat, de szerintem a keménység a játékhoz tartozik, és aki játsza tisztában kell hogy legyen vele.
több mint 13 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Nyilván nem fog belehalni, de ez akkor is gusztustalan. Lassan tényleg áttérünk a flag foci szintre. Megyek irok is Goodellnek twitteren. 😀
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
jó azért senki sem fog beleőszülni, hogy a fizetése 1%-át elviszi egy büntetés.

több mint 13 éve
nDRo New England Patriots 1 593
PFT szerint Pryor büntetésre számíthat a Favre-nak sérülést okozó ütközésért... :/Witchdoctor
OMG na ezt hagyjuk most már... Mert belegyalulta a földbe?? Dehát ez a dolga könyörgöm. Jó nagy szemét ez Pryor gyerek, hogy nem képes holmi 310 fontot megállítani 20 centire Favre-tól...
Értem én, hogy védjük az irányítókat, meg forza passplay, de ez már kezd nevetséges lenni... 😐
több mint 13 éve
GhostLead New England Patriots 295
Büntetésre számithat Pryor
kezd nevetségessé válni ez a sok bünti, James Harrisonnak igaza van kezd flag football-á válni az egész. ezért fizetik a védőket vagy én gondolom rosszul!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Úgy látom belőlük nem hiányzik a "tisztelet"... kicsit émelyítő...
Anno Brady után volt büntetés? Nem.
Az eset után volt zászló? Nem.
Pryor nyilatkozott bármi hasonlót, mint Harrison? Nem.
Akkor meg mire fel?
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Meg az idióta Vikings HC-t aki ezt meg hagyja? :cool:
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
:/

Oszt' miért....? :rolleyes:

Miért nem Favre-ot büntetik meg amiért ripityára tört bokával játszik, a menekülés, védekezés szemernyi esélye nélkül...?
Hmmm... :cool: