NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Azt ugye jól tudom h Mossnak nincs beleszólása abba h hova megy ilyenkor? Mármint nem mondhatja azt h adott esetben nem megy a Billshez? Max ha holdout-ol, de az meg ugye pénzébe is kerül, meg attól még a játékjogai a Billsnél lesznek...Danna
aki felszedi a waiver listáról, annál a csapatnál kötelező megjelennie és majd év végén free agent lesz
most hogy már nem lehet cserélni, így a liga legrosszabb mutatójával rendelkező csapaté az első jog, ha ők nem akkor mennek tovább
bills-panthers-cowboys-49ers-broncos az első 5ösHabi
Én ezek közöl a:
- Panthers
- Broncos-nál

látom azt, hgy potenciálisan érdeklődének Randy iránt.
több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 948 — SuperBowl Champions 2013/2014
Várható volt,hogy a sajtó elkezdi aláásni az eddigi eredményeket. Az INT return TD-k nem maguktól hullottak az ölünkbe, a puntolt FG nem saját játékosban akadt el. Igen ezek randomszerűen jönnek, de éppen ebből következik,hogy átlagszerűen a többi csapat is részesül belőlük.
Lehet,hogy a hátralévő mérkőzéseinkből nyerünk kettőt,vagy talán egyet sem. De én inkább azt mondom legyünk coverelve yardok tekintetében de vezessen eredményre, mintsem ,hogy a domináns játékunkkal kapjunk ki -ahogyan teszi azt a SanDiego 😛 - 😊undisputedly
Szerintem pedig pont azt írják le, amit itt is olvasni szoktam tőletek. Remek, tehetséges, győzni akaró (és tudó) társaság, de egyelőre még nem olyan erős, mint az eredményei mutatják.

(A Chargers-el pedig csak óvatosan, nehogy jinx legyen a vége. 😊 Szokás szerint eltöketlenkedték az idény elejét, de ha összekapják magukat, akkor borzalmasan erősek lesznek. Egy esetleges PO rematch-en nem ti lennétek az esélyesek, múlt heti győzelem ide vagy oda.)peterk2005
Több oldalon is olvastam olyan elemzéseket amik kisebbítik az érdemeit a csapatnak. Bónusz W és Szerencsefaktor stbstb...
Mintha a többi csapat mindig kifogástalanul nyerne 😊
Amúgy a többiek is írták,hogy tudjuk vannak jobb csapatok ebbena ligában. Talán a Chargers is az. De azt gondolom egy ilyen erős sorsolásban nem kell magyarázni a győzelmeket. Kaptunk ki úgy,hogy megérdemeltük volna a W-t, és még fogunk is. A statisztikákat pedig rendszerint azért hozzák fel az elmúlt 1-2 napban,hogy bizonyítsák nincsen tartalom az eredmény mögött.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Azért ne értékeljétek túl azt a győzelmet. Floyd sérülés miatt nem játszott, Nanee szintén, Gates sérülten játszott, ezek mellett azért ne menjünk el. Vincy meg hamarosan visszatér, lesznek itt még gondok.Stez
Nem értem miért akartok a hasunkba lukat dumálni ezzel a "túl értékeléssel"?! :/
Ki a bánatos p.cs állítja itt, hogy már pedig mivel a számok is azt mutaják mi vagyunk az übermájjer csapat???? :cool:
Pont ellenkezőleg.... :cool:

De azért mert a nem Pats fanok biztosra veszik (sőt kinyilatkoztatják), hogy egész szezon alatt balfaszkodni fogunk, én mégis megtartanám az opcionális eshetőséget arra nézve, hogy lehessen a véleményem az, hogy csak nem balfaszkodunk talán minden héten..... 😉
Persze kell is nem egyetérteni velem..... 😊 :cool:deepsilver
És azt hol olvastad, hogy szerintem a Pats "egész szezon alatt balfaszkodni fog"?
Én a Chargers témához szóltam hozzá, nem pedig ahhoz, hogy valóban olyan erős-e a Pats, mint a mérlege.Stez
Én is. 😉
több mint 13 éve
Witchdoctor New England Patriots 321 — Patriots fan
Várható volt,hogy a sajtó elkezdi aláásni az eddigi eredményeket. Az INT return TD-k nem maguktól hullottak az ölünkbe, a puntolt FG nem saját játékosban akadt el. Igen ezek randomszerűen jönnek, de éppen ebből következik,hogy átlagszerűen a többi csapat is részesül belőlük.
Lehet,hogy a hátralévő mérkőzéseinkből nyerünk kettőt,vagy talán egyet sem. De én inkább azt mondom legyünk coverelve yardok tekintetében de vezessen eredményre, mintsem ,hogy a domináns játékunkkal kapjunk ki -ahogyan teszi azt a SanDiego 😛 - 😊undisputedly
a SAJTÓ nem hiszem, hogy alá akarná ásni a Pats eddigi eredményeit. ez csak egyetlen statisztikai elemzés, ami a yardmennyiségben jelentkező különbségre próbált választ találni.

a mainstream sajtó reprezentánsainak különben sem szokásuk vitatni egy csapat eredményeit. ők, amint meglátják, hogy fut a szekér, (legyen szó akármelyik csapat szekeréről!) már ugranak is fel az utánfutóra.Szabler
Erről már beszélgettünk sokat, hogy a 6-1-es mérlegből gyakorlatilag 2 meccset - CIN, MIA - szerintem leginkább az ST (és szerintem kisebb részben a D ) hozott össze, a D pedig hozta az SD elleni meccset.

Igazából mindegy, hogy hogyan de megnyertük az elmúlt 3 rázós találkozót, és ami nagyon pozitív:

- A D-n látszik, hogy kezd összeállni, egyre jobb a futás elleni védelmünk és a 3rd down védekezésünk - már 50% felett állítjuk meg meccsenként 😀 -
- Az O is formálódik, nagyon sok pozitív jel van arra, hogy kezd TB összeszokni az új emberekkel - Hernandez, Gronk, Branch, Fafej -.

Azért van még legalább négy meccs, amit 50-50%-ra vennék: PIT, IND, GB, NYJ a többinél akár még favoritok is vagyunk.

több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 255 — Whoops, looks like something went wrong.
Azért ne értékeljétek túl azt a győzelmet. Floyd sérülés miatt nem játszott, Nanee szintén, Gates sérülten játszott, ezek mellett azért ne menjünk el. Vincy meg hamarosan visszatér, lesznek itt még gondok.Stez
Nem értem miért akartok a hasunkba lukat dumálni ezzel a "túl értékeléssel"?! :/
Ki a bánatos p.cs állítja itt, hogy már pedig mivel a számok is azt mutaják mi vagyunk az übermájjer csapat???? :cool:
Pont ellenkezőleg.... :cool:

De azért mert a nem Pats fanok biztosra veszik (sőt kinyilatkoztatják), hogy egész szezon alatt balfaszkodni fogunk, én mégis megtartanám az opcionális eshetőséget arra nézve, hogy lehessen a véleményem az, hogy csak nem balfaszkodunk talán minden héten..... 😉
Persze kell is nem egyetérteni velem..... 😊 :cool:deepsilver
És azt hol olvastad, hogy szerintem a Pats "egész szezon alatt balfaszkodni fog"?
Én a Chargers témához szóltam hozzá, nem pedig ahhoz, hogy valóban olyan erős-e a Pats, mint a mérlege.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Azért ne értékeljétek túl azt a győzelmet. Floyd sérülés miatt nem játszott, Nanee szintén, Gates sérülten játszott, ezek mellett azért ne menjünk el. Vincy meg hamarosan visszatér, lesznek itt még gondok.Stez
Nem értem miért akartok a hasunkba lukat dumálni ezzel a "túl értékeléssel"?! :/
Ki a bánatos p.cs állítja itt, hogy már pedig mivel a számok is azt mutaják mi vagyunk az übermájjer csapat???? :cool:
Pont ellenkezőleg.... :cool:

De azért mert a nem Pats fanok biztosra veszik (sőt kinyilatkoztatják), hogy egész szezon alatt balfaszkodni fogunk, én mégis megtartanám az opcionális eshetőséget arra nézve, hogy lehessen a véleményem az, hogy csak nem balfaszkodunk talán minden héten..... 😉
Persze kell is nem egyetérteni velem..... 😊 :cool:
több mint 13 éve
mascherano 727 — na húzzál innen kisköcsög
Várható volt,hogy a sajtó elkezdi aláásni az eddigi eredményeket. Az INT return TD-k nem maguktól hullottak az ölünkbe, a puntolt FG nem saját játékosban akadt el. Igen ezek randomszerűen jönnek, de éppen ebből következik,hogy átlagszerűen a többi csapat is részesül belőlük.
Lehet,hogy a hátralévő mérkőzéseinkből nyerünk kettőt,vagy talán egyet sem. De én inkább azt mondom legyünk coverelve yardok tekintetében de vezessen eredményre, mintsem ,hogy a domináns játékunkkal kapjunk ki -ahogyan teszi azt a SanDiego 😛 - 😊undisputedly
Szerintem pedig pont azt írják le, amit itt is olvasni szoktam tőletek. Remek, tehetséges, győzni akaró (és tudó) társaság, de egyelőre még nem olyan erős, mint az eredményei mutatják.

(A Chargers-el pedig csak óvatosan, nehogy jinx legyen a vége. 😊 Szokás szerint eltöketlenkedték az idény elejét, de ha összekapják magukat, akkor borzalmasan erősek lesznek. Egy esetleges PO rematch-en nem ti lennétek az esélyesek, múlt heti győzelem ide vagy oda.)peterk2005
Egyébként még mindig azt vallja mindenki, hogy nem takarja az erősorrendet a jelenlegi helyezésünk.

:: HIBÁS KÉP ::
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 255 — Whoops, looks like something went wrong.
(A Chargers-el pedig csak óvatosan, nehogy jinx legyen a vége. 😊 Szokás szerint eltöketlenkedték az idény elejét, de ha összekapják magukat, akkor borzalmasan erősek lesznek. Egy esetleges PO rematch-en nem ti lennétek az esélyesek, múlt heti győzelem ide vagy oda.)peterk2005
Őőőőő....
Miért is? :cool:
Azért én abban bízom, hogy nem mindig balf@szkodunk ennyit..... :rolleyes:

Az elkövetkező néhány meccs egyébként választ ad szerintem erre a kérdésre is. 😊 😉deepsilver
Azért ne értékeljétek túl azt a győzelmet. Floyd sérülés miatt nem játszott, Nanee szintén, Gates sérülten játszott, ezek mellett azért ne menjünk el. Vincy meg hamarosan visszatér, lesznek itt még gondok.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
(A Chargers-el pedig csak óvatosan, nehogy jinx legyen a vége. 😊 Szokás szerint eltöketlenkedték az idény elejét, de ha összekapják magukat, akkor borzalmasan erősek lesznek. Egy esetleges PO rematch-en nem ti lennétek az esélyesek, múlt heti győzelem ide vagy oda.)peterk2005
Őőőőő....
Miért is? :cool:
Azért én abban bízom, hogy nem mindig balf@szkodunk ennyit..... :rolleyes:

Az elkövetkező néhány meccs egyébként választ ad szerintem erre a kérdésre is. 😊 😉
több mint 13 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 691 — The only discipline that lasts, is self discipline
Várható volt,hogy a sajtó elkezdi aláásni az eddigi eredményeket. Az INT return TD-k nem maguktól hullottak az ölünkbe, a puntolt FG nem saját játékosban akadt el. Igen ezek randomszerűen jönnek, de éppen ebből következik,hogy átlagszerűen a többi csapat is részesül belőlük.
Lehet,hogy a hátralévő mérkőzéseinkből nyerünk kettőt,vagy talán egyet sem. De én inkább azt mondom legyünk coverelve yardok tekintetében de vezessen eredményre, mintsem ,hogy a domináns játékunkkal kapjunk ki -ahogyan teszi azt a SanDiego 😛 - 😊undisputedly
Szerintem pedig pont azt írják le, amit itt is olvasni szoktam tőletek. Remek, tehetséges, győzni akaró (és tudó) társaság, de egyelőre még nem olyan erős, mint az eredményei mutatják.

(A Chargers-el pedig csak óvatosan, nehogy jinx legyen a vége. 😊 Szokás szerint eltöketlenkedték az idény elejét, de ha összekapják magukat, akkor borzalmasan erősek lesznek. Egy esetleges PO rematch-en nem ti lennétek az esélyesek, múlt heti győzelem ide vagy oda.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Amúgy balhék ide vagy oda azért van jó pár oylan csapat ahova beférne és nagy segítség lenne. Gondolok itt a Billsre vagy a Ramsre például.
több mint 13 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
sztem behúzzuk újra, aztán két hét múlva eltradeljük egy 2. körért 😀MattMiller
Ja most behúzzuk tele tömjük a Browns ellen labdával majd oda adjuk valakinek egy korai körös pickért 😀 Az évszázad köcsögsége lenne 😀FViktor93
nem lehet már tradeelni, lejárt a határidő


JT Daniels fan
több mint 13 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Azt ugye jól tudom h Mossnak nincs beleszólása abba h hova megy ilyenkor? Mármint nem mondhatja azt h adott esetben nem megy a Billshez? Max ha holdout-ol, de az meg ugye pénzébe is kerül, meg attól még a játékjogai a Billsnél lesznek...Danna
aki felszedi a waiver listáról, annál a csapatnál kötelező megjelennie és majd év végén free agent lesz
most hogy már nem lehet cserélni, így a liga legrosszabb mutatójával rendelkező csapaté az első jog, ha ők nem akkor mennek tovább
bills-panthers-cowboys-49ers-broncos az első 5ös


JT Daniels fan
több mint 13 éve
Szabler 1 360 — Tristero Courier
Várható volt,hogy a sajtó elkezdi aláásni az eddigi eredményeket. Az INT return TD-k nem maguktól hullottak az ölünkbe, a puntolt FG nem saját játékosban akadt el. Igen ezek randomszerűen jönnek, de éppen ebből következik,hogy átlagszerűen a többi csapat is részesül belőlük.
Lehet,hogy a hátralévő mérkőzéseinkből nyerünk kettőt,vagy talán egyet sem. De én inkább azt mondom legyünk coverelve yardok tekintetében de vezessen eredményre, mintsem ,hogy a domináns játékunkkal kapjunk ki -ahogyan teszi azt a SanDiego 😛 - 😊undisputedly
a SAJTÓ nem hiszem, hogy alá akarná ásni a Pats eddigi eredményeit. ez csak egyetlen statisztikai elemzés, ami a yardmennyiségben jelentkező különbségre próbált választ találni.

a mainstream sajtó reprezentánsainak különben sem szokásuk vitatni egy csapat eredményeit. ők, amint meglátják, hogy fut a szekér, (legyen szó akármelyik csapat szekeréről!) már ugranak is fel az utánfutóra.

Report all obscene mail to your Potsmaster!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
a hírek szerint ma Mankins is bejelentkezik.
több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 948 — SuperBowl Champions 2013/2014
Várható volt,hogy a sajtó elkezdi aláásni az eddigi eredményeket. Az INT return TD-k nem maguktól hullottak az ölünkbe, a puntolt FG nem saját játékosban akadt el. Igen ezek randomszerűen jönnek, de éppen ebből következik,hogy átlagszerűen a többi csapat is részesül belőlük.
Lehet,hogy a hátralévő mérkőzéseinkből nyerünk kettőt,vagy talán egyet sem. De én inkább azt mondom legyünk coverelve yardok tekintetében de vezessen eredményre, mintsem ,hogy a domináns játékunkkal kapjunk ki -ahogyan teszi azt a SanDiego 😛 - 😊
több mint 13 éve
Szabler 1 360 — Tristero Courier
Not your typical 6-1 Pats - kis játék a számokkal
http://www.pro-football-reference.com/blog/?p=7637#more-7637

"Stop me if you've heard this one before: At 6-1, the New England Patriots boast the NFL's top record despite a roster that looks less than overwhelming on paper. So does this mean 2010 will be another one of those patented Patriot seasons where they're somehow on top when the dust clears? Let's go to the PFR Play Index's Team Game Finder and break down the numbers...

...

While this year's version lags behind the 2006-07 Pats, they're still outpacing their Super Bowl-winning predecessors from 2004 in terms of point differential... Again, is this a sign that the Patriots can expect to keep winning well into the playoffs?

...

New England's foes have outgained them by 376 yards this season, the second-worst margin of the Belichick era (a whopping two yards better than 2000, when the Patriots started a miserable 2-5). So how have they been able to go 6-1, when traditionally a yardage margin of -53.7 ypg earns you a .378 winning %?

...

The Patriots are +7 in turnover margin so far this season, which helps cover up a lot of that ugly yardage deficiency. The other ingredients in their surprising performance? Special teams (2 kick return TDs, the NFL's 3rd-best net punting avg and kickoff avg), 3rd-down offense (the NFL's second-best 3D conversion %), an opportunistic scoring defense (2 INT return TDs), and a mere 2.2 opponent yds/carry allowed in the red zone.

The problem for the Patriots going forward is that most of these factors are notoriously influenced by randomness, and therefore tend not to be consistently repeatable in the future. Regarding turnover margin, the recovery of fumbles is almost totally based on luck, and the ability to avoid interceptions is only slightly less random. Return TDs aren't predictive events, either, and 3rd-down & red-zone performances tend to be highly volatile because of the sample sizes involved. No, kickoff and punting averages are not as prone to regression, but the rest of New England's success this year is based on strong performances in largely unpredictable statistical categories.

I'm not saying Belichick and the Patriots can't find a way to secure more reliable paths to victory in the future, but right now they are one of ten teams since the merger to win 5 or more of their first 7 games despite a total yardage differential of -300 or worse.

Those teams went a combined 32-44-1 the rest of the season, for a .422 winning %. If the Patriots suffer the same fate, they would be on pace to win 10 games and probably replicate last year's accomplishments (right down to the 1st-round playoff loss), which would come as a major disappointment to fans who looked at their 6-1 record on November 1 with visions of the Lombardi Trophy in their heads. But the simple truth is that these Pats just don't have the same sturdy statistical foundation as the Super Bowl-winning versions of 2003-04, and to think otherwise is to ignore the evidence."

Report all obscene mail to your Potsmaster!
több mint 13 éve
mascherano 727 — na húzzál innen kisköcsög
Arról nem is beszélve, hogy akkor senki se mossa le rólatok, hogy lehúztátok a Vikingst egy harmadik körrel. Ez kb. olyan, hogy eladsz egy kutyát, aki tudja a hazautat, és folyton hazaszökik 😂tenorx
ja nekem is ez jutott eszembe.

nem kisebb színész egyik filmje kezdődik ezzel a jelenettel, mint Terrence Hill, csak neki a lova tér mindig vissza hozzá 😀Höri
A keményfejű 😊

:: HIBÁS KÉP ::
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Arról nem is beszélve, hogy akkor senki se mossa le rólatok, hogy lehúztátok a Vikingst egy harmadik körrel. Ez kb. olyan, hogy eladsz egy kutyát, aki tudja a hazautat, és folyton hazaszökik 😂tenorx
ja nekem is ez jutott eszembe.

nem kisebb színész egyik filmje kezdődik ezzel a jelenettel, mint Terrence Hill, csak neki a lova tér mindig vissza hozzá 😀

több mint 13 éve
polonic New England Patriots 443 — Patriots fan
Remélem Manginius nem talál ki valami meglepetést a hétvégére, és a Cleveland meccset szívroham nélkül a rendes játékidőben hozzuk le magabiztos játékkal... 😀Witchdoctor
Ja-ja, jó lenne már egy nyugis meccs. Ennyi idegeskedés nem tesz jót nekem. 😀

Win Lose or Tie, We are Patriots fans till we die!

My favourite ring is the next one
több mint 13 éve
Witchdoctor New England Patriots 321 — Patriots fan
Én nem hiszem, hogy BB visszahozná ide Mosst, még ha meg is lenne rá a lehetősége...

Annak ellenére sem, hogy szerintem tudnánk hasznosítani még mindig a - hanyatló - képességeit..
Megnyertünk 3 meccset, de Welker - ahogy várni is lehetett - már nem él annyira mint korábban. Ha megnézitek az elkapásait, előtte 4 meccs 26 elkapás, most 3 meccs és 13 - ebből az utóbbi két meccsen 4 és 3 -. Tate még nem nőtte ki magát, Branch pedig saját maga által is deklaráltan "nem Randy Moss". Ezért is írtuk sokan, hogy jövőre bárhogy is alakul kell egy korai WR pick.

Remélem Manginius nem talál ki valami meglepetést a hétvégére, és a Cleveland meccset szívroham nélkül a rendes játékidőben hozzuk le magabiztos játékkal... 😀

több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
sztem behúzzuk újra, aztán két hét múlva eltradeljük egy 2. körért 😀MattMiller
Ja most behúzzuk tele tömjük a Browns ellen labdával majd oda adjuk valakinek egy korai körös pickért 😀 Az évszázad köcsögsége lenne 😀
több mint 13 éve
MattMiller New England Patriots 396 — Jerod Mayo fan
sztem behúzzuk újra, aztán két hét múlva eltradeljük egy 2. körért 😀

több mint 13 éve
manuszka86 New England Patriots 2 091 — Patriots fan
Arról nem is beszélve, hogy akkor senki se mossa le rólatok, hogy lehúztátok a Vikingst egy harmadik körrel. Ez kb. olyan, hogy eladsz egy kutyát, aki tudja a hazautat, és folyton hazaszökik 😂tenorx
azért valljuk be őszintén BB nagy zsugás, ezekhez a tradekhez/pick gyűjtögetésekhez nagyon ért, pl Branch trade to Seattle 😛

de azon nagyon meglepődnék ha visszajönne hozzánk, megy ez nélküle is ha meg WR need van akkor ott a draft sok cetlivel inkább....

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
tényleg visszatért a régi Randy.