New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 13 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Wilforkot senki nem említette. Hihetetlen jó volt tegnap is. Volt amikor szó szerint repült ki a falból. 😊
több mint 13 éve
wes New England Patriots 29
Úgy gondolom a meccset úgy tudtuk megnyerni, hogy egy-két kihagyást leszámítva a védelem fejben ott volt a meccsen. Nagyon fontos volt, hogy végig bírják erővel és tudjanak koncentrálni, mert valljuk be elég sokat voltak fönt a pályán főleg az első félidőben. Ha így fejlődnek és a mag együtt marad szerintem hosszú ideig a mi védelmünk lehet az egyik legmeghatározóbb a ligában.
Külön örültem, hogy fontos szituációkban az O. tudta hozni a yardokat.
Fontos győzelem volt.

Go Pats!
több mint 13 éve
polonic New England Patriots 443 — Patriots fan
Hölgyek,Urak,a Steelers veresége után egyedül vezetjük az AFC-t 😊 Tudom pillanatnyi öröm de ennek is örülni kell még ha lehet h csak 1 hétig ,de ne így legyen 😊Joco
Pontosítanám, nem csak az AFC-t vezetjük, hanem a ligát is. 😊

Szinte hihetetlen. 😊

Win Lose or Tie, We are Patriots fans till we die!

My favourite ring is the next one
több mint 13 éve
Sinisa New England Patriots 2 924 — Gràcies Pep!
számomra a mai meccs (+ az eddigi szezon) konklúziói:
- Light cut,
- Vödör trade,
- Mankins who

Amit Dan Connolly tol hetek óta, az elképesztő. Legalábbis szerintem.Boston
Light durván lelassult sajnos.
Ez egyre szembetűnőbb. Nem tudom pl.: Harrison mit fog csináni Brady-vel... 😕
Idén lejár a szerződése. Szépen el kéne Tőle búcsúzni, érdemei elismerése mellett. Gondolom nem akar minimális összegért maradni backup-nak.
Koppen-nek jövőre még van szerződése, de az Ő pótlásán is el kell kezdeni gondolkodni. Neal dettó.
Kéne a draftról - az elejéről - OL ember.

Szerintem Vödör maradjon.
A rookie szerződéséből van még egy év.

Mayo nagyon nagy formában van.
Nem csak a számai durvák, hanem az is, hogy milyen fontos szerelései vannak.
Ennyit számít, hogy Spikes játszik mellette?

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 13 éve
Joco New England Patriots 1 365 — Patriots fan
Hölgyek,Urak,a Steelers veresége után egyedül vezetjük az AFC-t 😊 Tudom pillanatnyi öröm de ennek is örülni kell még ha lehet h csak 1 hétig ,de ne így legyen 😊

több mint 13 éve
Castleai01 New England Patriots 1 571 — Patriots fan
Először is gratulálok én is a Csapatnak, nem kis győzelmeket sikerült behúzni az elmúlt 3 hétben! 😊

Az meg hogy Vezetjük a LIGÁT (Steelers-től függően egyedül vagy holtversenyben!) egész egyszerűen számomra hihetetlen! 😀
(Messze nem vagyunk ennyire jók, dehát ki vagyok én hogy VITATKOZZAK A "KRISTÁLYTISZTA" SZÁMOKKAL?) 😀

Lássuk én mit szűrtem le a mai meccsből! 😉

D --> Nem véletlen hogy velük kezdem, mert nálam ők hozták a mecset (A mait is!!!) mégha a számok nem is ezt mutatják feltétlenülé
Az elején nem igazán akart működni a futás elleni védekezés de én ezt jórészt AP "számlájára" írom!
(Elképesztően jó a srác, mikor nem ő volt fent közel sem futottak olyan jól!)
Később sem voltunk "Dominánsak", de amikor kellett jöttek a D Stoppok! 😉
A Red Zone Védekezés is Alakulgat! 😊

D-Line --> Nem nagy nevek (Wilfork a kivétel!) de meglepően "Mély" a "Merítési" Lehetősége BB-nek!
(Lassan ott tartunk hogy a G. Warren, Wright, Brace, Pryor, Deaderick ötösfogat bármelyik tagja is van fennt Wilfork mellett/helyett tudja hozni az elvárt színvonalat!)

LB-ek --> Mayo nagy szezont fut (Köszönhetően Részben Spikes Érkezésének! 😉 ) Guyton és Fletcher/Crable azért inkább csak Backup-ok, míg a TBC-Ninkovich-Cunningham hármas legalább már néha nyomást is tud kifejteni az ellenfél QB-aira!

DB-ek --> Chung kihagyhatatlan, Sanders és Vödör felnőhetne hozzá! Itt ragadnám meg az alkalmat hogy némileg "védelmembe vegyem" Vödört, ma nem az ő "hibája" volt hogy BB-ék ennyire "hátrarendelték" Moss "megregulázására"! 😉
McCourty mecsről-mecsre jobb, érzi a ritmust és el is kapta a fonalat az utóbbi néhány mecsen! Arrington és Butler csak Backup-nak jók jelenleg! (Mondjuk továbbra sem értem Butler ilyen szintű mellőzését csak nem véletlenül adtunk érte 2. körös Picket!) :/

Van Potenciál a D-ben, csak el ne higgyék hogy "Kolbászból van a Kerítés" is mnostantól és akkor nem lesz baj! 😉


O --> "Felemás" érzésem van velük kapcsolatban! 😕
(Ha sikerül elkapni a "Ritmust" bármire képesek, egyébbként meg néha csak szenvednek a pályán, mintha csak most verődött volna össze 11 srác a "Térről"!)

O-fal --> A "Körülményekhez képest" jól teljesítenek, ennél többet nem is igazán várhattunk tőlük!
(Csak meg ne sérüljön innen már senki, különben "Világvége" lehet!) 😉

RB-ek --> "Kukázott" és "Elfekvőböl Kölcsönzött" Társaság! 😂
(Amit "Elvárunk" tőlük azt megteszik! Kérhetünk ennél többet? Ma pl. a 2. Félidőben már-már túl is teljesítettek!) 😉

TE-ek --> No Comment...
(Király kis Csapat!) 😀

WR-ek --> Akárki akármit mond igenis keményen megérezzük itt Moss hiányát! 😕
Welker már nem él meg olyan "könnyen", Tate-nek még idő kell és Edelman is csak epizódszerepekre van kárhoztatva (Vagy még arra sem!)! Branch talán az egyetlen aki "Produkál" Mostanság, de ez nekem így kevésnek tűnik! 😕
(Tudom hogy ma Tate 100+ Yard meg TD, de ezen számok mögött inkább a "Szerencsefaktor" áll és nem a "Tudatosság"!) 😉

QB --> Brady jó-jó, de "Nem az Igazi"! 😕
(Van hogy semmi ideje sincs és kapkod, máskor meg a "Világ minden Ideje az Övé" mégsem talál célpontot magának!) 😕
Igazából nem tudom hogy a Playhívások rosszak vagy Ő van "Formán Kívül"! 😕


Hűha, úgy nézem kicsit túlzásba vittem az irogatást! Ez inkább egy "Eddigi Szezonösszefoglaló Érzésre"! 😀
(Sorry!) 😉

"Azt mondják Elmebajban Szenvedek... De én Nem is Szenvedek, inkább Élvezem Minden egyes Percét..." 😉
több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
-többnyire- Arrington nagyon lekapta. Tudta az edzői stáb, hogy nem szereti Randy ha szét jammelik, Arrington meg mint legfizikálisabb corner erre nagyon alkalmas volt.Habi
Azért arról ne feledkezzünk meg, hogy nem vállalta a kockázatot a Vikings Favra-val, hogy másodpercekig hagyja szemben a pass rushsal, amíg Randy meg tudja futni a mélységi passzhoz szükséges route-okat. Rövidre, középre meg neki nem lehet dobni, ezt már a Patsnél is pontosan tudták. 5-10 yardon amikor befelé ténfergett, volt hogy védő se volt nagyon a közelében, mert minek.

A deep passz miatt meg Vödör rendesen 30 yardról nézte a meccset, ami miatt el is késett párszor középről.
több mint 13 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
számomra a mai meccs (+ az eddigi szezon) konklúziói:
- Light cut,
- Vödör trade,
- Mankins who

Amit Dan Connolly tol hetek óta, az elképesztő. Legalábbis szerintem.Boston
Annyit még hozzáfűznék hogy: RANDY WHOOO?? 😀Joco
-többnyire- Arrington nagyon lekapta. Tudta az edzői stáb, hogy nem szereti Randy ha szét jammelik, Arrington meg mint legfizikálisabb corner erre nagyon alkalmas volt.


JT Daniels fan
több mint 13 éve
manuszka86 New England Patriots 2 091 — Patriots fan
Hát sztem nem lesz könnyebb a Browns elleni meccs. Nagyon jó csapatot csinált Mangini ott és hát uyge tudjuk ha róla van szó akkor nem kell félni, hogy felspanolja a csapatát a Pats ellen.FViktor93
Mangini miatt must win meccs 😀
nem láttam idén meccset tőlük, de Saintset elverték szépen és ahogy hallom Mccoy is jól játszik. Folytatni kell az elkezdett munkát és jobban fogunk pörögni a szezon közepére/végére.

több mint 13 éve
polonic New England Patriots 443 — Patriots fan
Nagyon örülök ennek a győzelemnek!

A D tényleg javuló tendenciát mutat. McCourty egyre jobb lesz, beválik ez a húzás, úgy tűnik. Aztán Mayo-t is meg kell említeni. Nagyon jól tolja, mindenhol ott van a pályán.
A Brady-ben kétkedőknek most azért megmutatta, hogy tud villantani. A Tate-nek menő passz szenzációs volt. Nekem személy szerint nagyon tetszett BJGE játéka.

Hirtelen ennyi, ha valakit kihagytam volna, akkor elnézést. 😊

Jó volt látni, ahogy Moss ölelkezik BB-vel, Bradyvel és a többiekkel is.

Win Lose or Tie, We are Patriots fans till we die!

My favourite ring is the next one
több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Hát sztem nem lesz könnyebb a Browns elleni meccs. Nagyon jó csapatot csinált Mangini ott és hát uyge tudjuk ha róla van szó akkor nem kell félni, hogy felspanolja a csapatát a Pats ellen.
több mint 13 éve
Gyulus 1 037 — Count Zero
Lehet pakolni a képeket újra a falra.DoM
egy lyukas fityinget sem tettem volna arra h a ravens, chargers, vikings triót behúzzuk...

voltak emlékezetes pillanatok, fafej ahogy Koppen seggéről lepattant vagy épp BJGE röppályája..😊

nem egyszer szégyenteljes produkciót nyújtottak a sporik, hazai pályán ezt nem nagyon vártam volna

remélem senki sem veszi elő a favre-sérülés miatt Pyror-t, szvsz Hutch-ot megkerülve egy elég kemény, de teljesen szabályos qb hitet mutatott be (a flag wilhite balfaszkodására lett bedobva)

a fiatal d előtt meg ismét le a kalappal, 4 rookie volt a kezdőben...
több mint 13 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 729 — Patriots és Kaposvári KK fan
Nagyon fontos meccset sikerült nyerni!
Nem semmi ez a 6-1. Ennyire kemény sorsolás mellett zsebben a Ravens, Chargers, Vikings skalp.
Le a kalappal a fiatal csapatunk előtt akikben benne van az erő, fejlődési potenciál. Egyetértek a korábban leírtakkal még annyi, hogy Mayo és a D# fal is nagyot játszott, meg persze Meskó is remekül puntolt.
Nagy dícséret BB-nek az utolsó drive-ért meg az O# 2. félidei playcalling-jáért!

Jó érzés és büszkeség minden Pats szurkolónak, persze eddig is jó érzés mert mindig a csapat mellett kell lenni!! Akár megy akár nem!

Jövő héten talán egy könnyebb mérkőzés jön a Barnák ellen, de lebecsülni nem szabad őket, hogy sima meccs lesz mert visszaüthet.
Haladjunk csak szépen ezen a megkezdett úton!

A lényeg továbbra is Hajrá Pats!! Ezt nem lehet elégszer hangsúlyozni!!!



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 13 éve
manuszka86 New England Patriots 2 091 — Patriots fan
Oaklandnek nagyon megy az utolsó 2 meccsen, azért annyira ne lendüljenek bele mert azért a korai 2011-es picket szeretnénk realizálni 😛

több mint 13 éve
Joco New England Patriots 1 365 — Patriots fan
Huh hát nem volt egy nyugodt meccs. Legközelebb nyerjünk könyebben 😀


Az Offense:
Folytatjuk azt a fajta tendenciát, hogy az első félidőben alszunk és döcög a gépezet aztán a második félidőben felpörgünk megtaláljuk a müködő gameplant..FViktor93
Nekem eddig ez a nagyon nagy szó az általad írt védelem javulás mellett a tavalyi évhez képest hogy tudunk javulni a 2. félidőre. Legyen akármi is a szezon végén,nem volt rossz döntés elküldeni Moss-t, ki tudja mi lett volna a Jets meccs vége ha már akkor nincs,de gyorsan hozzá is teszem h az 1 kezes TD elkapása felejthetetlen volt.

több mint 13 éve
Joco New England Patriots 1 365 — Patriots fan
számomra a mai meccs (+ az eddigi szezon) konklúziói:
- Light cut,
- Vödör trade,
- Mankins who

Amit Dan Connolly tol hetek óta, az elképesztő. Legalábbis szerintem.Boston
Annyit még hozzáfűznék hogy: RANDY WHOOO?? 😀

több mint 13 éve
manuszka86 New England Patriots 2 091 — Patriots fan
számomra a mai meccs (+ az eddigi szezon) konklúziói:
- Light cut,
- Vödör trade,
- Mankins who

Amit Dan Connolly tol hetek óta, az elképesztő. Legalábbis szerintem.Boston
Amivel még kiegészíteném, az idei évben draftolt játékosok beválni látszanak és a fiatalok is szépen fejlődnek Cuni, MCc, Hernandez stb...jól draftoltunk, jövőre is egy hasonlót!

több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Huh hát nem volt egy nyugodt meccs. Legközelebb nyerjünk könyebben 😀
Csapatrészekre lebontva:

A Defense:
Igazi playmaker csapatrész. Vannak még hibák ez jól látszik, de meccsről meccsre fejlődnek, és most már eljutottak arra a szintre, hogy mint meccs faktor beszéljünk róluk. És az igazán örömteli, hogy még mindig nagy a fejlődési potenciál bennük.
Mayo egy állat. Nem túlzok ha azt mondom All pro formában játszik. Mindenhol ott van és mindent megcsinál.
McCourthy pedig igazolja azt amit sokan gondoltunk róla a draftolásakor. Nagy húzás volt.

Az Offense:
Folytatjuk azt a fajta tendenciát, hogy az első félidőben alszunk és döcög a gépezet aztán a második félidőben felpörgünk megtaláljuk a müködő gameplant. A playcalling is egész elfogadható, sőt néhol már nagyon élvezetes. Az O-fal hát elég hullámzó. Vannak nagy pillanataik, de vannak ordító hibáik.
Brady megint hozta a zsenialitását. Amikor kellet akkor megcsinálta a kulcsplayeket.

Illetve nekem ez a meccs mutatta meg, hogy ez az Offense elit Offense. Nem hoznak csili-vili számokat mint mondjuk a Chargers, de amikor nagyon kell a kulcsjáték és a pont akkor oda teszik magukat és megcsinálják.
több mint 13 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 350 — dart@freestart.hu
számomra a mai meccs (+ az eddigi szezon) konklúziói:
- Light cut,
- Vödör trade,
- Mankins who

Amit Dan Connolly tol hetek óta, az elképesztő. Legalábbis szerintem.

Do your job
több mint 13 éve
manuszka86 New England Patriots 2 091 — Patriots fan
wow jól játszottunk, a D meg hétről-hétre jobb lesz, MCc picknek annyira anno nem örültem de nagyon kezd belelendülni a játékba!
Ap csak 92 yardot futott (3.6os átlag) még a végén van run D is. Sokkal jobban állunk mint azt pl én is gondoltam volna, jöhetnek a barnák talán kicsit könnyebb meccs.

több mint 13 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Ahogyan Márk is mondta, ebben a csapatban óriási potenciál van. Sokat fejlődtek a srácok idén, 3 ilyen győzelem, ilyen ellenfelek ellen azért bárkinek a dicsőségére válna, hát még egy 11 rookie-val felálló, megfiatalított védelemmel és egy átalakult támadósorral rendelkező csapatnak.
Iszonyatosan büszke vagyok a csapatra, de gondolom nem csak én. 😊


JT Daniels fan
több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
Lehet pakolni a képeket újra a falra.
több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
inaktívak

New England Patriots:

17 Taylor Price WR
18 Matthew Slater WR
21 Fred Taylor RB
25 Patrick Chung S
44 Jarrad Page S
60 Rich Ohrnberger OL
64 Mark LeVoir T
74 Kyle Love DL

Minnesota Vikings:

14 Joe Webb 3QB
19 Hank Baskett WR
25 Tyrell Johnson S
29 Lito Sheppard CB
34 Albert Young RB
50 Erin Henderson LB
72 Chris DeGeare G
73 Jimmy Kennedy DT


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 729 — Patriots és Kaposvári KK fan
Mivel múlt héten nem voltam gép és netközelbe gratulálok a csapatnak a Chargers elleni győzelemhez!

Ma pedig ismét harc kezdődik, hazai pálya Gillette mellettünk, esélyesebbek vagyunk
A kérdés, hogy a támadófalunk mit tud kezdeni a Vikings D# monstereivel szemben és a védelmünk fel nő a feladathoz. Úgy érzem csak AP futásaival nem tud minket megverni a Minnesota.
Akár játszik akár nem Brett papa nekünk mindenképp győzni kell!!!
Mossnak remélem jó meccse lesz legyen neki TD elkapása de mi nyerjünk 😉

A lényeg továbbra is Hajrá Pats!!



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 13 éve
manuszka86 New England Patriots 2 091 — Patriots fan
M.Dareus-Bama na őt szívesen látnám pats mezben 😊