New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 13 éve
gdavid New England Patriots 3 894 — Patriots fan
btw, Nick Fairley DE-ként nálunk, ha az Oakland átvált lúzer üzemmódra?Wyatt
Már tavaly nézegettem egy fehér embert Suh mellett a Nebraskában (idén meg direkt ezért nézem a meccseiket) és sztem Crick a második kör elején a Panthers pickkel elhozható lenne. Fairley-nek idén nagyon megy ahhoz nem fér kétség, csak nem vagyok benne biztos, hogy nem egy one year wonder a srác.

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
btw, Nick Fairley DE-ként nálunk, ha az Oakland átvált lúzer üzemmódra?

több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
hmm ez a bowl.hu-s mock draft kicsit érdekes pats szempontból, bár ha 32. helyen draftolnánk senki nem panaszkodna 😛
Azért nem biztos hogy Rb-t kellene húzni azzal az oklandes pickkel.
Mondjuk korai még így jósolgatni, de kb minden mockban Ingram mánia van😊manuszka86
na igen, 32. helyről drafttal, ha nem trade-ből jött, már elégedett lenne mindenki 😀 😀
amúgy rb-t első két körben biztosan húznék, látjuk, hogy semmi nem érünk jelenlegi gárdánkkal kulcshelyzetben futással 😛

több mint 13 éve
manuszka86 New England Patriots 2 091 — Patriots fan
hmm ez a bowl.hu-s mock draft kicsit érdekes pats szempontból, bár ha 32. helyen draftolnánk senki nem panaszkodna 😛
Azért nem biztos hogy Rb-t kellene húzni azzal az oklandes pickkel.
Mondjuk korai még így jósolgatni, de kb minden mockban Ingram mánia van😊

több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Gameday... 😀

Amire kíváncsi leszek:

Offense:
O-line: Hogy alakul a bal oldal? Light mellé vajon Conolly-t vagy Wendell-t rakjál-e be az edzők? Az SD ellen a második félidőben egész jól helytállt Wendell, lehet, hogy ezen a meccsen már ő is kezd.
TE-k: Vajon Gronnk megint inkább blokkolni, Hernandez pedig elkapni fog, vagy kicsit megkavarják majd a kártyákat?
RB: Taylor megint out, marad ugye BJGE és Fafej, esetleg Morris. Nekem bevallom, nagyon tetszik Fafej mozgása a pályán, kicsit olyan PocketHercules-es. Pontosabban arra emlékeztető. Remélem több lehetőséget fog kapni.
TB: Sikerült-e egy kicsit még javítani a kemisztrít Tate-el, és jobban bevonjuk-e megint Welkert.

Defense:
D-line: BigVince vajon megint DE poszton kezd? Egyelőre ez bejött a futás ellen, és lehet, ha egyre jobban beleszoknak a srácok az új szerepkörbe, akkor még jobb lehet. Én szeretném Brace-t is látni megint, a szezon elején elég ígéretesnek tűnt (volta szép megmozdulásai).
LB sor: Cuni vajon továbbra is egyre több szerepet fog kapni?
SEC: Butler? 😊

Még 12 óra a kickoffig.... 😀Witchdoctor
le ne késd a kezdést, csak mert elfelejtetted, hogy az amcsik nem most állítják át az időt 😀
am szerintem Connolly, Gronk közeli td, Hernandez hosszú elkapások, Woodhead nem kiemelkedően sok szerep, de elég azért, Tate talán kap egy két fly-t csak az íze kedvéért, Welker ilyen 5-7 elkapás és 50-60 yard körül zár, Butler meg maradjon itt, ne menjen se a Gatorshöz, se a Bamához 😀

több mint 13 éve
Witchdoctor New England Patriots 321 — Patriots fan
Gameday... 😀

Amire kíváncsi leszek:

Offense:
O-line: Hogy alakul a bal oldal? Light mellé vajon Conolly-t vagy Wendell-t rakjál-e be az edzők? Az SD ellen a második félidőben egész jól helytállt Wendell, lehet, hogy ezen a meccsen már ő is kezd.
TE-k: Vajon Gronnk megint inkább blokkolni, Hernandez pedig elkapni fog, vagy kicsit megkavarják majd a kártyákat?
RB: Taylor megint out, marad ugye BJGE és Fafej, esetleg Morris. Nekem bevallom, nagyon tetszik Fafej mozgása a pályán, kicsit olyan PocketHercules-es. Pontosabban arra emlékeztető. Remélem több lehetőséget fog kapni.
TB: Sikerült-e egy kicsit még javítani a kemisztrít Tate-el, és jobban bevonjuk-e megint Welkert.

Defense:
D-line: BigVince vajon megint DE poszton kezd? Egyelőre ez bejött a futás ellen, és lehet, ha egyre jobban beleszoknak a srácok az új szerepkörbe, akkor még jobb lehet. Én szeretném Brace-t is látni megint, a szezon elején elég ígéretesnek tűnt (volta szép megmozdulásai).
LB sor: Cuni vajon továbbra is egyre több szerepet fog kapni?
SEC: Butler? 😊

Még 12 óra a kickoffig.... 😀

több mint 13 éve
Gyulus 1 037 — Count Zero
Gondolom az, hogy Guyton jobb coverben mint Spikes és mivel a Chargers többet passzolt mint futott. Bár az elöző meccsen az derült ki, hogy egyik se jó coverben 😀 Guyton hihetetlen mennyire lassú mondjuk Sproleshoz képest.FViktor93
Guyton mindenkihez képest lassú volt a Chargers ellen... Egyébként ha már lassú, akkor inkább Spikes, nekem az ő mészáros mentalitása nagyon tetszett eddig...Witchdoctor
Azért Sproles mellett az LB-k 99%-a lassú lenne.
Ha jól emlékszem az edzőtáborok alatt mérték, és Gary volt a leggyorsabb LB-nk.
Bár azzal a testcsellel a kicsi nagyon elküldte...Sinisa
jól emlékszel, Gary messze a leggyorsabb ILB a gárdában, nem véletlen ő tölti be a sub-LB szerepkört.
egyébként nem kis részt vett ki Gates levédekezésében... Spikes nem rossz ted-szerepkörben, de a jets mecccs óta egyértelmű, hogy a keller-szerű elkapás-orientált TE-k ellen totál esélytelen

Sproles-re egyébként Vödör lett volna valószínűleg a megoldás, csak épp Chung kiesésével szükség volt rá hátul, pedig sebességgel, erővel (ésszel?😀) ő igazán ideális a LoS-körüli törpevadászatra

LB-k közül egyébként esetleg a raiders-es Howard, egy egészséges DJ Williams (denver) bírná a lépést a törpe torpedóval, Mayo is csak a hátát nézte
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Gondolom az, hogy Guyton jobb coverben mint Spikes és mivel a Chargers többet passzolt mint futott. Bár az elöző meccsen az derült ki, hogy egyik se jó coverben 😀 Guyton hihetetlen mennyire lassú mondjuk Sproleshoz képest.FViktor93
Guyton mindenkihez képest lassú volt a Chargers ellen... Egyébként ha már lassú, akkor inkább Spikes, nekem az ő mészáros mentalitása nagyon tetszett eddig...Witchdoctor
Azért Sproles mellett az LB-k 99%-a lassú lenne.
Ha jól emlékszem az edzőtáborok alatt mérték, és Gary volt a leggyorsabb LB-nk.
Bár azzal a testcsellel a kicsi nagyon elküldte...Sinisa
így van, felesleges egy 6'3 magas 245 font súlyú lb-t, egy 5'6 magas (sokkal lejjebb van súlypontja, könnyebben vált irányt) 190 fontos speedster rb-vel sebességben összehasonlítani, persze, hogy simán odabasz neki, plusz lendületből is jön ugye
ettől függetlenül Guytonnak tök mindegy 😀 a kis rb-k a sebesség miatt, a nagyok az erő miatt mennek át rajta 😛

több mint 13 éve
Sinisa New England Patriots 2 924 — Gràcies Pep!
Hali!
Tudtok valamit arról, hogy mi volt az oka a Spikes, Guyton cserének a Chargers elleni mérkőzés elején?Sanco
Gondolom az, hogy Guyton jobb coverben mint Spikes és mivel a Chargers többet passzolt mint futott. Bár az elöző meccsen az derült ki, hogy egyik se jó coverben 😀 Guyton hihetetlen mennyire lassú mondjuk Sproleshoz képest.FViktor93
Guyton mindenkihez képest lassú volt a Chargers ellen... Egyébként ha már lassú, akkor inkább Spikes, nekem az ő mészáros mentalitása nagyon tetszett eddig...Witchdoctor
Azért Sproles mellett az LB-k 99%-a lassú lenne.
Ha jól emlékszem az edzőtáborok alatt mérték, és Gary volt a leggyorsabb LB-nk.
Bár azzal a testcsellel a kicsi nagyon elküldte...

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 13 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
Köszi a válaszokat!
több mint 13 éve
Witchdoctor New England Patriots 321 — Patriots fan
Hali!
Tudtok valamit arról, hogy mi volt az oka a Spikes, Guyton cserének a Chargers elleni mérkőzés elején?Sanco
Gondolom az, hogy Guyton jobb coverben mint Spikes és mivel a Chargers többet passzolt mint futott. Bár az elöző meccsen az derült ki, hogy egyik se jó coverben 😀 Guyton hihetetlen mennyire lassú mondjuk Sproleshoz képest.FViktor93
Guyton mindenkihez képest lassú volt a Chargers ellen... Egyébként ha már lassú, akkor inkább Spikes, nekem az ő mészáros mentalitása nagyon tetszett eddig...

több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Hali!
Tudtok valamit arról, hogy mi volt az oka a Spikes, Guyton cserének a Chargers elleni mérkőzés elején?Sanco
Gondolom az, hogy Guyton jobb coverben mint Spikes és mivel a Chargers többet passzolt mint futott. Bár az elöző meccsen az derült ki, hogy egyik se jó coverben 😀 Guyton hihetetlen mennyire lassú mondjuk Sproleshoz képest.
több mint 13 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
Hali!
Tudtok valamit arról, hogy mi volt az oka a Spikes, Guyton cserének a Chargers elleni mérkőzés elején?
több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 948 — SuperBowl Champions 2013/2014
Egyszer kétszer bezúzza majd Wilfork és rögtön el megy a kedve az öregnek a játéktól 😀FViktor93
Cunningham is elhelyez egy-két gondosan eltervezett ütést rajta, és már jók is vagyunk 😊
több mint 13 éve
nDRo New England Patriots 1 593
Wyatt
Ezért írtam, hogy nem akarom elhinni.
Soccer miatt nekem többször volt sérült mindkét bokám (részleges szalagszakadások, csont repedés).
És akkor hetekig műanyag-sín, gyógytorna stb.
De egy egyszerű ficam után is napokig durván fáj.
Tudom, hogy nem lehet összehasonlítani engem és Brett-et, mintahogy a magyar eü-t sem a kintivel, de ennyire nem lehet a szervezet regenerációját gyorsítani...
Vagy mégis?

De kicsit ugyanez a kategória nálam Welker kb. 7 hónapos 100%-os gyógyulása, vagy az, hogy Tom tavaly repedt/törött bordákkal dobálgatott.Sinisa
PFT-n sokat foglalkoztak a dologgal. Ott orvosokat szólaltattak meg, akik a törés kifejezés helyett a "zúzódás"t használták. Emellett kiemelték, hogy nem értik ezt a hirtelen felhajtást, hiszen Favre apó gyakorlatilag már évek óta ilyen, vagy ennél durvább sérülésekkel játszott végig meccseket, és ő is lenyilatkozza, hogy nem az első eset lenne, hogy ilyen sérüléssel pályára lép.
Szerintem megkapja majd a jól megérdemelt injekciókat-tablettákat és mosolyogva rohan majd ki a pályára.Witchdoctor
Csak ne úgy rohanjon be az öltözőbe...A többi nem számít... Én kívánom neki hogy végigjátssza a meccset, szép sorozat csak ne győzzenek 😀
több mint 13 éve
nDRo New England Patriots 1 593
A Favre-nál mi lett a végső diagnózis?
Bokacsont repedés?

Egyszerűen nem akarom elhinni, hogy képes lesz játszani.
Pedig eléggé úgy tűnik...
http://www.boston.com/sports/football/patriots/extra_points/2010/10/favre_practices.html
A képen egy "bokagumi" / fásli látszik. Gondolom alatta van tape, de semmi műanyag rögzítő.Sinisa
két törés, de az mit számít 😀Wyatt
Ezért írtam, hogy nem akarom elhinni.
Soccer miatt nekem többször volt sérült mindkét bokám (részleges szalagszakadások, csont repedés).
És akkor hetekig műanyag-sín, gyógytorna stb.
De egy egyszerű ficam után is napokig durván fáj.
Tudom, hogy nem lehet összehasonlítani engem és Brett-et, mintahogy a magyar eü-t sem a kintivel, de ennyire nem lehet a szervezet regenerációját gyorsítani...
Vagy mégis?

De kicsit ugyanez a kategória nálam Welker kb. 7 hónapos 100%-os gyógyulása, vagy az, hogy Tom tavaly repedt/törött bordákkal dobálgatott.Sinisa
Részleges bokaszalag szakadásom volt (nekem is soccer, műfűűű, alámfordult, aztán a bokám csúcs se látszott ki) de 2 nap múlva levezettem a kórházig. 😀 Ha én megtettem akkor Yoda mester biztos kezdeni fog. 😀
több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Egyszer kétszer bezúzza majd Wilfork és rögtön el megy a kedve az öregnek a játéktól 😀
több mint 13 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Favre-nak emlékszem tavaly valamelyik meccsére, mikor úgy lógatta a huddleban a karját, mint a szárnyaszegett veréb, de azért küldte több-(inkább)kevesebb sikerrel a passzokat.
több mint 13 éve
Joco New England Patriots 1 365 — Patriots fan
Jó lenne ha hétvégén Cunningham-től látnánk 1-2 szép csomagot,hétről hétre jobb teljesítményt nyújt,berobbanhatna a zsákolók körébe 😊

több mint 13 éve
Witchdoctor New England Patriots 321 — Patriots fan
Wyatt
Ezért írtam, hogy nem akarom elhinni.
Soccer miatt nekem többször volt sérült mindkét bokám (részleges szalagszakadások, csont repedés).
És akkor hetekig műanyag-sín, gyógytorna stb.
De egy egyszerű ficam után is napokig durván fáj.
Tudom, hogy nem lehet összehasonlítani engem és Brett-et, mintahogy a magyar eü-t sem a kintivel, de ennyire nem lehet a szervezet regenerációját gyorsítani...
Vagy mégis?

De kicsit ugyanez a kategória nálam Welker kb. 7 hónapos 100%-os gyógyulása, vagy az, hogy Tom tavaly repedt/törött bordákkal dobálgatott.Sinisa
PFT-n sokat foglalkoztak a dologgal. Ott orvosokat szólaltattak meg, akik a törés kifejezés helyett a "zúzódás"t használták. Emellett kiemelték, hogy nem értik ezt a hirtelen felhajtást, hiszen Favre apó gyakorlatilag már évek óta ilyen, vagy ennél durvább sérülésekkel játszott végig meccseket, és ő is lenyilatkozza, hogy nem az első eset lenne, hogy ilyen sérüléssel pályára lép.
Szerintem megkapja majd a jól megérdemelt injekciókat-tablettákat és mosolyogva rohan majd ki a pályára.

több mint 13 éve
Sinisa New England Patriots 2 924 — Gràcies Pep!
A Favre-nál mi lett a végső diagnózis?
Bokacsont repedés?

Egyszerűen nem akarom elhinni, hogy képes lesz játszani.
Pedig eléggé úgy tűnik...
http://www.boston.com/sports/football/patriots/extra_points/2010/10/favre_practices.html
A képen egy "bokagumi" / fásli látszik. Gondolom alatta van tape, de semmi műanyag rögzítő.Sinisa
két törés, de az mit számít 😀Wyatt
Ezért írtam, hogy nem akarom elhinni.
Soccer miatt nekem többször volt sérült mindkét bokám (részleges szalagszakadások, csont repedés).
És akkor hetekig műanyag-sín, gyógytorna stb.
De egy egyszerű ficam után is napokig durván fáj.
Tudom, hogy nem lehet összehasonlítani engem és Brett-et, mintahogy a magyar eü-t sem a kintivel, de ennyire nem lehet a szervezet regenerációját gyorsítani...
Vagy mégis?

De kicsit ugyanez a kategória nálam Welker kb. 7 hónapos 100%-os gyógyulása, vagy az, hogy Tom tavaly repedt/törött bordákkal dobálgatott.

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Allen vs Light, te jó ég mit vétettem 😂
Favre meg előbb tudjon ráállni a lábára, aztán jöhet 😀 szerintem mondjuk azért megpróbálja, aztán kap két maflást Wrighttól azt csókolom 😊

A Favre-nál mi lett a végső diagnózis?
Bokacsont repedés?

Egyszerűen nem akarom elhinni, hogy képes lesz játszani.
Pedig eléggé úgy tűnik...
http://www.boston.com/sports/football/patriots/extra_points/2010/10/favre_practices.html
A képen egy "bokagumi" / fásli látszik. Gondolom alatta van tape, de semmi műanyag rögzítő.Sinisa
két törés, de az mit számít 😀

több mint 13 éve
Sinisa New England Patriots 2 924 — Gràcies Pep!
A Favre-nál mi lett a végső diagnózis?
Bokacsont repedés?

Egyszerűen nem akarom elhinni, hogy képes lesz játszani.
Pedig eléggé úgy tűnik...
http://www.boston.com/sports/football/patriots/extra_points/2010/10/favre_practices.html
A képen egy "bokagumi" / fásli látszik. Gondolom alatta van tape, de semmi műanyag rögzítő.

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 13 éve
manuszka86 New England Patriots 2 091 — Patriots fan
Több helyen kiemelték, hogy az ő D-jük fekszik Bradynek, nagyon is. Ahogy írtad is, engem Harvin aggaszt nagyon, hogy őt kifogja majd. Guyton esélytelen ellene, Fletcher is szerintem. Wilhiteot én nem raknám rá, ahhoz túl jó, marad Butler. Ő meg azért csak nem játszik mostanában.
És még kérdés, hogy a három Wr-s felállásuknál, hogy áll fel a D-nk. Nemigen lehet púhítani, mert, akkor AP szétfut. Szóval nehéz. Mindez megoldódna, ha lenne pass rush. De nincs.zinedine5
Azért szorult némi pass rush a csapatba, legalábbis jobb a mint tavalyi 😛 Ez a Viking OL idén nem olyan jó mint a tavalyi, legalábbis nekem úgy tűnik, és azért talán lesz siettetés és zsákolás szép számmal.
A fent említett dolgok mellett, jó lenne ha a szerelés is jól menne, mert ha itt ezek az arcok lendületbe jönnek onnantól nehéz őket megállítani sajnos.
Moss kisebb faktor mint a többiek,oda kell bökni neki azt majd elmegy a kedve a játéktól és akkor 1Wr mínusz 😛

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
...és Brett apó sikeresen ad néhány sikeres passzt a McC-Butler párosnak...Witchdoctor
te már tudsz valamit amit mi nem? 😊