New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 13 éve
polonic New England Patriots 443 — Patriots fan
Teljesen egyetértek DoM nézőpontjával a csapatot illetően.
Szeretném megragadni az alkalmat, hogy üdvözöljem ezt a fantasztikus Pats "családot" aminek remélem én is a tagja lehet majd egyszer 😊wes
Ennek a feltétele, hogy mindenki vendéged egy sörre. 😀

Persze ez csak vicc. 😊
Üdv és hajrá Pats! 😉

Win Lose or Tie, We are Patriots fans till we die!

My favourite ring is the next one
több mint 13 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 404 — Ajmo Vatreni
Teljesen egyetértek DoM nézőpontjával a csapatot illetően.
Szeretném megragadni az alkalmat, hogy üdvözöljem ezt a fantasztikus Pats "családot" aminek remélem én is a tagja lehet majd egyszer 😊wes
Üdv és jó szorakozást a továbbiakban!
több mint 13 éve
wes New England Patriots 29
Teljesen egyetértek DoM nézőpontjával a csapatot illetően.
Szeretném megragadni az alkalmat, hogy üdvözöljem ezt a fantasztikus Pats "családot" aminek remélem én is a tagja lehet majd egyszer 😊
több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
Asszem most nem értek egyet a többség véleményével. Nyertünk egy olyan csapat ellen, amely sokkalta erősebb, mint amit az eredményei mutatnak. Tök nem érdekel, hogy a D, az O, vagy éppen a ST "hozta" ezt a győzelmet. Mint ahogy az sem érdekel, hogy mi lett volna HA játszik a Chargers két kezdő elkapója. Az sem érdekel, hogy mi lenne HA Bodden, Warren és McGowan nem sérült...
Ezen ameccsen nem a Chargers verte meg saját magát, hanem majdnem mi magunk... Az utolsó negyed minden szempontból ijesztő volt, de ilyen kihagyások előfordulnak másoknál is, gondoljatok csak vissza a Ravens elleni meccsre...
Ezt a TB nagyon függ a faltól dolgot meg nem is értem hogy őszinte legyek. Amit Dan Koppen és Matt Light az utóbbi időben csinál, az maga a katasztrófa. Ezzel kell kezdeni valamit, különben nem csak O nem lesz, de potenciális HoF irányító sem sokáig...Boston
Tegnapi eredménykövetőt ki is hagytad. Félidőben tisztelet a kivételnek a többség azonnal falhoz állította volna a csapatot, mert csak 10 ponttal vezettünk idegenben, és milyen dolog az, hogy 50 yarddal volt képe a New Englandnek előnnyel fordulni. 😛

Nem lehet minden meccset domináns játékkal 500 támadó yarddal és 50 pont különbséggel megnyerni.

Nagyon nagy pozitívum, hogy nem csak támadósorból áll az idei Patriots, hanem látszik a fény az alagút végén a védelemnél, és a special teamsre is lehet bizton támaszkodni. Az alapszakasz nem arról szól, hogy minden meccsen minden csapatrész 100%-os pontossággal működjön, hanem be kell jutni a PO-ba, amihez meccseket kell nyerni. Akárhogy. A lényeg, hogy a remélhető rájátszásban már elég harcedzett lesz a társaság, hogy képes legyen túltenni magát a hullámvölgyeken, és ha a védelem látja, hogy gond van a támadóknál, akkor előlép, hogy majd mi hozzuk a meccset, ha a támadók látják, hogy tűzijáték kell, mert a védelem eszén rendre túljárnak, akkor tovább lökik a Pats szekerét, ugyanez igaz az ST-re is.

Idén másodszor nyert idegenben a csapat komoly ellenféllel szemben. Bénázott az ellenfél? Igen. Valami miatt remegett a kezük? Igen. Köze lehetett hozzá az ellenfélnek? Minden bizonnyal. Ki tudta használni a Pats? Igen.

Az elkövetkező meccsek szerepe óriási lesz, hogy kialakuljon az új CSAPAT identitása, hogy megtanuljanak küzdeni a játékosok egymásért, hogy mindenki felfogja, nem az egyén, hanem az eredmény, és a csapat számít. Hogy egy-egy meccs után ne arról legyen szó az újságokban, hogy hol van Bruschi, Rodney, miért cserélte el a csapt Seyt, és Mosst, hanem hogy milyen int-je volt McCourtynak, Deaderick, Fletcher egyre többet van a pályán hátsó körös, UDFA újonc létére, Crable a sérülések után érdemben tud hozzászólni a meccshez, Gronkowskiban és Hernandezben újonc létére mennyire bízik Brady, Mayo újra teljesen egészségesen pro browl formában van stb.
több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 948 — SuperBowl Champions 2013/2014
Érdekes, matematikai levezetése a 4&1nek:
http://espn.go.com/blog/statsinfo/post/_/id/10528/math-behind-belichicks-4th-down-gamble
több mint 13 éve
Danna 698 — Pats Fan Club vezető
@GreshandZo - Sources tell us that Patriots Safety Patrick Chung will miss 1-2 weeks after getting injured Sunday vs Chargers

az "belefér", legalább nem season ending.
több mint 13 éve
manuszka86 New England Patriots 2 091 — Patriots fan
persze oké ha a fal nem nyit utat akkor ott vége van a nótának, de tök látszódott hogy ott középen ha másnap reggelig próbálkozunk akkor se fog menni, csak erre céloztam.
Pesze az tetszik nekem is hogy több célpontnak mennek végre a lasztik, de az OC felelőssége az hogy az első félidőt ne aludjuk már át és ez nem új keletű dolog ez sztem coaching hiba. A fal tényleg borzasztó gyenge volt reméljük ilyet nem kell még egyszer látnunk idén. Oda a fal közepére jó lenne olyan ember aki a nagyobb embereket is képes megfogni mert ezzel van gond.manuszka86
Nekem különösen tetszik,hogy sorra jó driveokat vezetünk a félidő utáni első birtoklásból. Eddig jellemzően ekkor fogyott el a tudomány.undisputedly
ebben igazad van, javulgatunk azért no meg nem kell magyarázni azért a bizonyítvány 5-1 a mérleg eddig és kész 😊
Hernandez TD-t nagyon várok már, igazi X faktor a srác.

több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 948 — SuperBowl Champions 2013/2014
persze oké ha a fal nem nyit utat akkor ott vége van a nótának, de tök látszódott hogy ott középen ha másnap reggelig próbálkozunk akkor se fog menni, csak erre céloztam.
Pesze az tetszik nekem is hogy több célpontnak mennek végre a lasztik, de az OC felelőssége az hogy az első félidőt ne aludjuk már át és ez nem új keletű dolog ez sztem coaching hiba. A fal tényleg borzasztó gyenge volt reméljük ilyet nem kell még egyszer látnunk idén. Oda a fal közepére jó lenne olyan ember aki a nagyobb embereket is képes megfogni mert ezzel van gond.manuszka86
Nekem különösen tetszik,hogy sorra jó driveokat vezetünk a félidő utáni első birtoklásból. Eddig jellemzően ekkor fogyott el a tudomány.
több mint 13 éve
manuszka86 New England Patriots 2 091 — Patriots fan
persze oké ha a fal nem nyit utat akkor ott vége van a nótának, de tök látszódott hogy ott középen ha másnap reggelig próbálkozunk akkor se fog menni, csak erre céloztam.
Pesze az tetszik nekem is hogy több célpontnak mennek végre a lasztik, de az OC felelőssége az hogy az első félidőt ne aludjuk már át és ez nem új keletű dolog ez sztem coaching hiba. A fal tényleg borzasztó gyenge volt reméljük ilyet nem kell még egyszer látnunk idén. Oda a fal közepére jó lenne olyan ember aki a nagyobb embereket is képes megfogni mert ezzel van gond.

több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 948 — SuperBowl Champions 2013/2014
Playcallingban javulni kell ez már a második meccs ahol eléggé szenvedtünk, pedig a keret bőven adott egyértelmű OC hiba szerintem.Ravens ellen legalább megtaláltuk a fonalat, de itt nem igzán.Felejtsük már el a középen erőltetett futásokat, amikor Fafej a szélén futott hozott 7yardot kapásból, ha valami nem megy azt nem kell erőltetni.
OL az pocsék volt, oké hogy egy top D-vel álltak szemben.Light piszok lassú, sajnos nincs más alternatíva, de erőteljesen dolgozik azon hogy ne kapjon új szerződést, sztem nem feltétlen bánjuk 😛
OL-be is kell nagyon a friss erő már, beláthatja BB hogy a projekt OL emberkék mind elbuktak, ideje normális embereket hozni!manuszka86
Azért nem volt olyan rossz az a játékhívás.
A két futó között nagyjából azonosan osztották el a játékokat (11-8)
Középre való futás pedig sokkal inkább a fal feladata mint a futóé.Ha nem nyitnak neki ajtót, akkor nem fog átmenni egy CJ vagy AP sem. És az egyensúlyhoz kell,hogy a LB sor tudja, középen is jöhetünk. Az előző mérkőzésen amit többen is kiemeltünk, hogy Fafej 2x egymás után lett középre küldve, az már más tészta.
Passzjátékban is nagyon szépen osztoztak a srácok( 5-4-4-3-2-1)
Az én meglátásom szerint a fal volt a baj, és az,hogy Tom sietett, kapkodott. ÉN nem bánom,hogy nem dönt rekordokat, csak pontosan játszon, önmagához méltóan.

Szerk: még mielőtt valaki a ligaelső pass D-vel jönne, azért ideírom kik ellen hozták be ezt a statisztikát a SanDiegoi srácok:
-KansasCity ( M.Cassel-->a chiefs topikban esetleges évvégi cutról beszélnek)
-Jacksonville ( Garrard-Bouman-Edwards-McCown négyes ratingje 40-től 88-ig terjed )
-Seattle (Hesszieről ne is beszéljünk, 6-6 TD és INT, 75-ös rating )
-Arizona( Derek Anderson és Hall ratingjét ha összeadjuk, éppen túlfut a 100on)
-Oakland ( Campbell és Gradkowski meccsről meccsre váltják egymást. No nem azért mert a közönség mindkettőt akarja)
-St.Louis ( Bradford akit jónak tartok, de nincs elkapója plusz újonc)
több mint 13 éve
Proxi New England Patriots 465 — Patriots fan
Mayo mellett Vödörről senki nem beszél. Nekem nagyon tetszettek az ütközései, nem voltak alattomosak, vagy szabálytalanok, de mégis öröm volt nézni, ahogy lezúzta az embereket... 😀
Nálam ő Up kategória mindenképpen....Witchdoctor
Azért nem írtam mert, mert én már múlthéten is a védelmembe vettem. 😊 Ezen a meccsen pedig nagyon meggyőző volt. Jó lenne ha ezt tartósítani tudná.

PunBB bbcode test
PunBB bbcode test
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 485
Mayo vezeti a szerelés listát. 😊

Persze tudom, nem erre gondoltál. 😉polonic
Ehh, Mayo már egyszemélyes team 😛
Arra gondoltam, hogy nem igen hiszem, hogy volt ilyen mostanában.szaba
Azért írtam, tudom, hogy nem erre gondoltál. 😀
Csak meg kellett említenem, mert ez örömbódóttá' 😀polonic
Nagy ász a csávó, nem kérdés. Bár az lenne a jobb, ha kevesebbet lenne pályán 😉
több mint 13 éve
polonic New England Patriots 443 — Patriots fan
nfl.com-on nézzetek rá a team stats-re.szaba
Mayo vezeti a szerelés listát. 😊

Persze tudom, nem erre gondoltál. 😉polonic
Ehh, Mayo már egyszemélyes team 😛
Arra gondoltam, hogy nem igen hiszem, hogy volt ilyen mostanában.szaba
Azért írtam, tudom, hogy nem erre gondoltál. 😀
Csak meg kellett említenem, mert ez örömbódóttá' 😀

Win Lose or Tie, We are Patriots fans till we die!

My favourite ring is the next one
több mint 13 éve
polonic New England Patriots 443 — Patriots fan
Mayo mellett Vödörről senki nem beszél. Nekem nagyon tetszettek az ütközései, nem voltak alattomosak, vagy szabálytalanok, de mégis öröm volt nézni, ahogy lezúzta az embereket... 😀
Nálam ő Up kategória mindenképpen....Witchdoctor
Nagyon tetszett amikor az elején bekezdett egy big hittel. 😊

Win Lose or Tie, We are Patriots fans till we die!

My favourite ring is the next one
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 485
nfl.com-on nézzetek rá a team stats-re.szaba
Mayo vezeti a szerelés listát. 😊

Persze tudom, nem erre gondoltál. 😉polonic
Ehh, Mayo már egyszemélyes team 😛
Arra gondoltam, hogy nem igen hiszem, hogy volt ilyen mostanában.
több mint 13 éve
Witchdoctor New England Patriots 321 — Patriots fan
Mayo mellett Vödörről senki nem beszél. Nekem nagyon tetszettek az ütközései, nem voltak alattomosak, vagy szabálytalanok, de mégis öröm volt nézni, ahogy lezúzta az embereket... 😀
Nálam ő Up kategória mindenképpen....

több mint 13 éve
manuszka86 New England Patriots 2 091 — Patriots fan
Playcallingban javulni kell ez már a második meccs ahol eléggé szenvedtünk, pedig a keret bőven adott egyértelmű OC hiba szerintem.Ravens ellen legalább megtaláltuk a fonalat, de itt nem igzán.Felejtsük már el a középen erőltetett futásokat, amikor Fafej a szélén futott hozott 7yardot kapásból, ha valami nem megy azt nem kell erőltetni.
OL az pocsék volt, oké hogy egy top D-vel álltak szemben.Light piszok lassú, sajnos nincs más alternatíva, de erőteljesen dolgozik azon hogy ne kapjon új szerződést, sztem nem feltétlen bánjuk 😛
OL-be is kell nagyon a friss erő már, beláthatja BB hogy a projekt OL emberkék mind elbuktak, ideje normális embereket hozni!

több mint 13 éve
Proxi New England Patriots 465 — Patriots fan
Már majdnem úgy érzem offolok itt a kérdésemmel, de esetleg Chung sérüléséről van valami infó? 😊Proxi
Semmi hivatalos. Twitterre írták meccs után h ránézésre relatíve jól mozgott, nem nyilatkozott, de megkérdezték h hogy van, csak annyit mondott h rendben van. De nyilván a héten derül majd ki h ténylegesen mi van. Azt bíztatónak mondták h a mozgása relatíve rendben volt.Danna
Köszönöm Danna! Nagy érvágás lenne az ő kiesése.
Mayo hihetetlen formában játszik. Tavaly úgy tűnt mintha megakadt volna a fejlődése, de erre most nagyon rácáfol. Spikes-al hosszú időre megoldhatják az ILB posztot.

PunBB bbcode test
PunBB bbcode test
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Már majdnem úgy érzem offolok itt a kérdésemmel, de esetleg Chung sérüléséről van valami infó? 😊Proxi
Semmi hivatalos. Twitterre írták meccs után h ránézésre relatíve jól mozgott, nem nyilatkozott, de megkérdezték h hogy van, csak annyit mondott h rendben van. De nyilván a héten derül majd ki h ténylegesen mi van. Azt bíztatónak mondták h a mozgása relatíve rendben volt.Danna
remeljuk rendbejon.

Favre-ot lattatok a Vikes sajtotajekoztatos videojaban? szerencsetlen mar szinte jarokerettel kozlekedett. ha ossze is rakjak ellenunk hogy kezdeni tudjon, egy normalis pass rush mellett ketlem hogy vegig birja majd a meccset.
több mint 13 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Gondolkoztam a tegnap esti meccsről... és rájöttem, hogy - tisztelet a kivételnek - elégedetlenkedő kis nímandok vagyunk! Egy nyert meccs után sírunk? Ekkora baromságot... oké, voltak hibák... és? A másik oldalon is volt. A Pats kevesebbet hibázott. Ez van, ez is része a játéknak.mr nemo
azért ez nem ilyen egyszerű. Szeretnélek emlékeztetni a 2007-es évre, ahol ugye minden összejött, aztán a végén csak kiderült, hogy vannak hibák 😊

Az, hogy egy csapat győz vagy veszít 1 meccsen sokkal kevésbé függ az erejétől, az NFL elég kiegyensúlyozott ahhoz, hogy gyakorlatilag bárki, bárkitől kikaphasson. Az viszont, hogy hosszú távon mit tud elérni már sokkal fontosabb. Márpedig ha megversz egy ellenfelet úgy, hogy épkézláb momentuma alig van a támadóknak de az ellenfél sorozatban odaadja a labdát, hogy "próbáld újra" (mint a bohóz a vursliban az ügyetlen kisgyerekkel), akkor el lehet gondolkozni rajta, hogy persze, W-nek W volt, csak éppen valószínűtleg, hogy a döntőig sorozatban ilyen rendes ellenfelekkel hoz össze minket a sors.viito
Lassan szöget kell üssön a fejünkbe, hogy ez már ötször megtörtént. Azért véletlennek mégsem nevezhető, tekintve, hogy nem a legalja volt az ellenfél (szegény Bills a kivétel).

We are all PATRIOTS!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Az sem érdekel, hogy mi lenne HA Bodden, Warren és McGowan nem sérült...Boston
nem tudom miert baj az hogy azt irom hogy jo latni hogy ezen emberek nelkul is ujra ugy fest hogy van tartas a vedelemben, es orulok olyan emberek feltunesenek mint Deaderick, Fletcher vagy eppen Brown. egy szoval nem irtam hogy mi lenne ha...a5
Az írományom nem neked szólt, hanem azoknak akik azon lovagoltak, hogy erősen tartalékos volt az ellenfél elfelejtve, hogy a mi védelmünk is az 😉
Nincs ha, mivel sérültek és nem játszanak. Soha nem fogjuk megtudni, hogy mit hasítana a secondary ha játszana Bodden, vagy McGowan, mert nem játszanak. Ez a csapat van ezzel kell alkotni. Ezt próbáltam megfogalmazni .
Épeszű ember örül annak, ha azt látja alakul egy normális depth a front7-ben. Én miért ne örülnék? 😊Boston
akkor egy kicsi felreertettuk egymast. a tobbseg itt azert boven orul a gyozelemnek, a pozitiv fejlemenyeknek, meg ha ki is emeli hogy bizony voltak bosszanto hibak.
több mint 13 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Nézhetjük onnan is, hogy nem az O fogott ki gyenge napot, hanem a Chargers D volt nagyon kemény dió és nem a Chargers O bénázott sokat, hanem a Pats D volt lehengerlő. 😊 És akkor így már teljesen más a leányzó fekvése. A lényeg bárki, bármit mond a W. És ez nagyon fontos W volt.
több mint 13 éve
Danna 698 — Pats Fan Club vezető
Már majdnem úgy érzem offolok itt a kérdésemmel, de esetleg Chung sérüléséről van valami infó? 😊Proxi
Semmi hivatalos. Twitterre írták meccs után h ránézésre relatíve jól mozgott, nem nyilatkozott, de megkérdezték h hogy van, csak annyit mondott h rendben van. De nyilván a héten derül majd ki h ténylegesen mi van. Azt bíztatónak mondták h a mozgása relatíve rendben volt.
több mint 13 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 350 — dart@freestart.hu
Az sem érdekel, hogy mi lenne HA Bodden, Warren és McGowan nem sérült...Boston
nem tudom miert baj az hogy azt irom hogy jo latni hogy ezen emberek nelkul is ujra ugy fest hogy van tartas a vedelemben, es orulok olyan emberek feltunesenek mint Deaderick, Fletcher vagy eppen Brown. egy szoval nem irtam hogy mi lenne ha...a5
Az írományom nem neked szólt, hanem azoknak akik azon lovagoltak, hogy erősen tartalékos volt az ellenfél elfelejtve, hogy a mi védelmünk is az 😉
Nincs ha, mivel sérültek és nem játszanak. Soha nem fogjuk megtudni, hogy mit hasítana a secondary ha játszana Bodden, vagy McGowan, mert nem játszanak. Ez a csapat van ezzel kell alkotni. Ezt próbáltam megfogalmazni .
Épeszű ember örül annak, ha azt látja alakul egy normális depth a front7-ben. Én miért ne örülnék? 😊

Do your job
több mint 13 éve
Danna 698 — Pats Fan Club vezető
Asszem most nem értek egyet a többség véleményével. Nyertünk egy olyan csapat ellen, amely sokkalta erősebb, mint amit az eredményei mutatnak. Tök nem érdekel, hogy a D, az O, vagy éppen a ST "hozta" ezt a győzelmet. Mint ahogy az sem érdekel, hogy mi lett volna HA játszik a Chargers két kezdő elkapója. Az sem érdekel, hogy mi lenne HA Bodden, Warren és McGowan nem sérült...
Ezen ameccsen nem a Chargers verte meg saját magát, hanem majdnem mi magunk... Az utolsó negyed minden szempontból ijesztő volt, de ilyen kihagyások előfordulnak másoknál is, gondoljatok csak vissza a Ravens elleni meccsre...
Ezt a TB nagyon függ a faltól dolgot meg nem is értem hogy őszinte legyek. Amit Dan Koppen és Matt Light az utóbbi időben csinál, az maga a katasztrófa. Ezzel kell kezdeni valamit, különben nem csak O nem lesz, de potenciális HoF irányító sem sokáig...Boston
Én veled értek egyet! 😊

Szeirntem is itt majdnem mi vertük meg magunkat. Abból az 5 TO-ból (amiből volt amelyik nagyon jó field positiont is adott) csak 3-ból TD-t csinálunk, akkor ez egy borzalmasan sima meccs lett volna. Hibáztak?! Igen... szoktunk mi is?! Igen... Ez egy ilyen játék. Az nyer általában, amelyik kevesebbet hibázik.

Az O nem engedheti meg magának, h ilyen első félidőket csináljon, mert miattuk fáradt el a D a végére és lett szoros. Meg persze az elbambult onside, azt pl írhatjuk a mi hibánkra is, ha azt nem nézzük el, akkor lehet h nem ilyen szoros a vége. Így akkor máris az elbénázott TO-kból már csak -1-en állunk...

Ezt bizony mi vesztettük el majdnem. A Oline pedig szedje össze magát, nagyon gyorsan. Vikings DLine-ja se lesz könnyebb...