New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 13 éve
LordTamas New England Patriots 683 — Welker fan for life
Kíváncsi vagyok, a heti powerranking-ek hova sorolják majd a csapatot. Egy biztos, túl leszünk értékelve. A tegnapi Chargers szerintem jelenleg lényegesen jobb csapat, mint a miénk, 10-ből 9-szer megvertek volna (főleg, ha játszik a két kezdő WR). De annak örülök, hogy sok kritikus meccs után (tavaly Indy, a 18-1 SB, a 2006-os konferencia döntő), végre újra befelé (illetve az ellenfélnél) kifelé pattant a labda.

Mondjuk az is igaz, hogy már játszottunk az NFL 4 legjobb védelméből hárommal, 2-1-es mutatóval...
több mint 13 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Lehet csámcsogni: http://patriots.hu/ups-downs-6-het-2/
több mint 13 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 404 — Ajmo Vatreni
Oriási mákunk volt.
Továbbra sem értem Arrington miért játszik Butler helyett. Az is fura volt, hogy Crayton gyakorlatilag folyamatosan slantet futott, de mi nem tudtuk, akartuk levédekezni.
Sergio Brown-nak kb. annyi esze van mint Vödörnek, csak volt köztük kb. 250 hely a drafton és ahogy többször írtam Guyton feltünően lassú volt végig. Fletcher jobb az RB-ken. A pass tushunk továbbra is hiánycikk.
Az ST nagy csalódás volt. Folyamatosan visszahozták 30-35 yardig, azt az onsideot így benézni is csoda volt, az elején meg a szar snappek. Hát tőlük többet vártam, még hiányzokkal is.
Az O-line meg... Bár próbálom felmenteni őket azzal, hogy ez egy jó front7, de akkor is bohócot csináltak belőlük az első félidőben. Ennyi to-t majdnem elbaszni, igazi művészet lett volna.

+1: Tudva, hogy Koppen nem szereti a baszom nagy NT-ket, azon el kéne gondolkodni a csapatnak, hogy az AFC nagy része (többek között az egész East) 3-4-t játszik.
több mint 13 éve
Spigo New England Patriots 1 118 — Patriots GM
idegenbeli győzelem... nem kell megmagyarázni 😊
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
óbazd....
rohadt mázlista banda, ezt speciel nagyon nem érdemeltük meg😊Gyulus
hááát... még mindig jobban megérdemeltük, mint az a csapat, aki ennyi to-t enged egy meccsen (a mi D#-ünktől meg főleg) 😊
több mint 13 éve
mascherano 727 — na húzzál innen kisköcsög
Tegnap este sajnos inkább a Chargers verte meg magát, mint mi őket.
Természetesen örülök a W-nek, de jövőhéten nagyot kell rántani a csapatnak magán. A Vikings messze jobb csapat ennél a Chargersnélneuw
a chargers 5 vereségéből kábé 4x saját magát verte meg

:: HIBÁS KÉP ::
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Hivatalosan is megkövetem magam.
A szezon elején a támadókba helyeztem minden bizalmam és a védelem gyengeségében láttam a csapat Achilles sarkát. Az utolsó két meccse tanulsága viszont az, hogy a D egyre jobban muzsikál, szépen összeállt, legalábbis nagyon jó úton van afelé, az O viszont kapkod és eléggé inkonzisztens. A védők által szerzett 5 labdádból 3 db FG-re jutotta az erejükből. Ez nagyon kevés... ráadásul, ha a Chargers nem bénázik, szabálytalankodik ennyit, akkor az O még ennyi pontot sem szerez és 31-10-re vernek minket.
több mint 13 éve
neuw 271 — Patriots fan
Tegnap este sajnos inkább a Chargers verte meg magát, mint mi őket.
Természetesen örülök a W-nek, de jövőhéten nagyot kell rántani a csapatnak magán. A Vikings messze jobb csapat ennél a Chargersnél

--------------------------------------------------
több mint 13 éve
Sztyopa 306
Ez ritka egy ronda W lett.

Why so serious?
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
ma beiratkoztam máktanfolyamra, a reggeli f1 futamon mi esélye volt, hogy mindkét red bull kiesik, sőt, hogy egyáltalán lesz futam, aztán csak első már alonso, most meg ez 😀
bár mondjuk Kris Brownban bíztam, ő clutch helyzetekben mindig elbassza 😊

több mint 13 éve
Witchdoctor New England Patriots 321 — Patriots fan
Vááááááá...Nyertünk!!! 😀

Hát ez hihetetlen. Már készültem az újabb OT-ra. Stílszerú lett volna, hogy a Ravens és Mi is ráhúzzunk még egy negyedet a múlt heti csata után...

Jöhet jövő héten 21.15-től a Vikes Mossal...

Remélem Chung sérülése nem komoly, lehetett érezni azért a hiányát. Vödör viszont megint keményen ütközött, igaz most szabályosan...

Huhh... Most kell megpróbálni megnyugodni...

És persze a 4th&1...Megint mentünk egy kört a szop*rollerral, de szerencsére most idejében leszálltunk róla. 😀

több mint 13 éve
polonic New England Patriots 443 — Patriots fan
Ezt a meccset erősen köszönhetjük a Chargersnek.
Valahogy nem felhőtlen az örömöm a W miatt. Persze örülök, de nem úgy mint máskor.

Win Lose or Tie, We are Patriots fans till we die!

My favourite ring is the next one
több mint 13 éve
Gyulus 1 037 — Count Zero
óbazd....
rohadt mázlista banda, ezt speciel nagyon nem érdemeltük meg😊
több mint 13 éve
manuszka86 New England Patriots 2 091 — Patriots fan
oké ezt a mai meccset felejtsük el de nagyon gyorsan, lényeg a W hatalmas mákkal.
Az O és az St csalódás volt legalábbis nekem tuti. Várható volt hogy a D a második félidőben nem lesz olyan mint az elsőn és nyeltük a passzokat,nagy playeket.

több mint 13 éve
HanSolo New England Patriots 641 — Watson
Ez az O már megint betlizik.
Már vagy 21 ponttal kellene vezetni.
Várjuk, hogy a Chargers megfordítsa a meccset.Hát az qrva jó lenne. 😮
több mint 13 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 404 — Ajmo Vatreni
jó az úgy. "levóór"-nak szokták/kell ejteni.DoM
ez ettól még csont francia név, és tuti, hogy lövoár a helyes ejtése, most az nem érdekel, hogy az amcsiknak ez magas 😛Wyatt
kaczur is kéézsör. a család/ő így ejti és pont. a hivatalos kiejtési útmutató meg nyilván helyes, és pont azért van benne, mert nem a csont francia kiejtést használja a "hülye amerikai". más sportág: natalie coughlin, úszó olimpikon is kóóglin-nak ejti a nevét, még ha 10-ból 10-en káflin-ként használják.DoM
oriási offként Favre se "Farv" lenne.
több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
de a lövoár elég mellé lett 😀Wyatt
jó az úgy. "levóór"-nak szokták/kell ejteni.DoM
ez ettól még csont francia név, és tuti, hogy lövoár a helyes ejtése, most az nem érdekel, hogy az amcsiknak ez magas 😛Wyatt
kaczur is kéézsör. a család/ő így ejti és pont. a hivatalos kiejtési útmutató meg nyilván helyes, és pont azért van benne, mert nem a csont francia kiejtést használja a "hülye amerikai". más sportág: natalie coughlin, úszó olimpikon is kóóglin-nak ejti a nevét, még ha 10-ból 10-en káflin-ként használják.
több mint 13 éve
Sinisa New England Patriots 2 924 — Gràcies Pep!
de a lövoár elég mellé lett 😀Wyatt
jó az úgy. "levóór"-nak szokták/kell ejteni.DoM
ez ettól még csont francia név, és tuti, hogy lövoár a helyes ejtése, most az nem érdekel, hogy az amcsiknak ez magas 😛Wyatt
OFF
+1
Tényleg "lövoá" lenne, az "r" csak éppen hangyányira a végén. 😊

De az amcsik ezt mindig leszarták.
Az Le-ből pedig nem tudom hogy lett la...
😀
ON

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
de a lövoár elég mellé lett 😀Wyatt
jó az úgy. "levóór"-nak szokták/kell ejteni.DoM
ez ettól még csont francia név, és tuti, hogy lövoár a helyes ejtése, most az nem érdekel, hogy az amcsiknak ez magas 😛

több mint 13 éve
Gogo New England Patriots Army Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
A Ravens ellen 6 snapje volt... és nem volt rossz a fal nélküle sem.

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 13 éve
Witchdoctor New England Patriots 321 — Patriots fan
Brace ma sem játszik...

több mint 13 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 404 — Ajmo Vatreni
Brace inaktív lett. Azért nem semmi utat tett meg lefelé a DC-n.

Egyébként Gates is játszik.
több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
de a lövoár elég mellé lett 😀Wyatt
jó az úgy. "levóór"-nak szokták/kell ejteni.
több mint 13 éve
Gogo New England Patriots Army Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Vödör után van egy La-vór -unk is... 😀Witchdoctor
De már nincs, aki Moss-on 😀

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 13 éve
Witchdoctor New England Patriots 321 — Patriots fan
Kiejtési segítség:

Brandon Deaderick DEAD-er-rick
Jerod Mayo je-ROD
Stephen Gostkowski gust-OW-ski
Zoltan Mesko ZOLE-tahn 😀 (ha ebből valaki rendesen kiejti a Zoltánt azt megtapsolom)
Dan Koppen COPE-en
Quinn Ojinnaka O-ja-NAH-ka
Mark LeVoir la-VORE
Jarrad Page JAIR-edWitchdoctor
pedig teljesen jó így, és pont úgy kell ezeket kiejteni
de a lövoár elég mellé lett 😀Wyatt
Vödör után van egy La-vór -unk is... 😀