New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 14 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Én egy olyan videót szeretnék látni, ahol Tom Brady, szépen elmagyarázza Vödörnek, hogy ez bizony csúnya dolog.
Ez korrekt lenne!
Szóval azért az is vicc, hogy a csapat támadó ikonja folyamatosan labdarugókat megszégyenítő intenzitással reklamál, ha egy lélekzetvétellel az eldobást követően kap ütést, míg a védőknél mindig van aktuálisan egy bekészült csávó, akitől bármi kitellik.
Amúgy én is szankcionálnám a pokróc, sportszerűtlen, veszélyes játékot!Helmut Zimmer
Helmut, tudod h bírlak nagyon, de ne tegyünk már úgy mintha csak Brady csinálná ezt.. Manningtől Riversen át, az összes nagyobb Qb bepróbálkozik ezzel, hisz a bünti + yardokkal jár. Sőt, nem tudom mennyire vettétek észre, de mostanában már a WR-ek is rendszeresen reklamálják és kérik a zászlókat abban a pillanatban ahogy nem kapták el a labdát. Aztán van h bejön, van hogy nem.Danna
Kedvenc Brady videóm. 1:16tól érdemes figyelni 😊
Aha csak a link maradt le 😛
http://www.youtube.com/watch?v=-OXHfbqJ704
több mint 14 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 691 — The only discipline that lasts, is self discipline
Köszi srácok 😊undisputedly
Szivesen. 😉

Szerintem egyébként az option esetén is jogos lenne a dícséret, tekintettel arra, hogy első meccs volt évek óta, gyakorlás nélkül.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 14 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Az összes védő úgy üt, hogy az fájjon. 😉 Igen az a cél, hogy fájjon. Ray Lewis, Vödör vagy éppen Harrison sem kivétel. Így is kell ütniük. Nem úgy hogy jaj drága kicsi Cribbs bácsi tessék lefeküdni a földre, különben kénytelen leszek ütni. Nem. Odamész és úgy telibevered, hogy biztosan földre kerüljön, sőt "benne maradjon" az ütés. Így legközelebb megremeghet a keze. 😉

Mellesleg egyrészt én nem látom ezt a nyilatkozatot, így nem is moderáltam, másrészt amit láttam, hogy I want hurt, but not injure. Ez pedig így teljesen rendjén van, minden (jó/normális) védő úgy akar ütni, hogy fájjon. 😉


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 14 éve
Danna 698 — Pats Fan Club vezető
Én egy olyan videót szeretnék látni, ahol Tom Brady, szépen elmagyarázza Vödörnek, hogy ez bizony csúnya dolog.
Ez korrekt lenne!
Szóval azért az is vicc, hogy a csapat támadó ikonja folyamatosan labdarugókat megszégyenítő intenzitással reklamál, ha egy lélekzetvétellel az eldobást követően kap ütést, míg a védőknél mindig van aktuálisan egy bekészült csávó, akitől bármi kitellik.
Amúgy én is szankcionálnám a pokróc, sportszerűtlen, veszélyes játékot!Helmut Zimmer
Helmut, tudod h bírlak nagyon, de ne tegyünk már úgy mintha csak Brady csinálná ezt.. Manningtől Riversen át, az összes nagyobb Qb bepróbálkozik ezzel, hisz a bünti + yardokkal jár. Sőt, nem tudom mennyire vettétek észre, de mostanában már a WR-ek is rendszeresen reklamálják és kérik a zászlókat abban a pillanatban ahogy nem kapták el a labdát. Aztán van h bejön, van hogy nem.
több mint 14 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 948 — SuperBowl Champions 2013/2014
Ha valaki ért hozzá és válaszol annak megköszönöm:
A 4. negyedben Branch TD-jénél ha jól láttam GRonko volt az elsődleges célpont, de mivel nem volt szabad, jött a többi elkapó.A kérdés: Deion irányváltása a routja része volt,vagy remekül váltott? Logikus az lenne,hogy az be volt tervezve, viszont egy ilyen váltáshoz elég sok időt kell biztosítania a falnak , ami nem hiszem,hogy elvárható lenne.Tehát routja része volt,vagy felismerte - nem mintha ez levonna az elkapás értékéből-?undisputedly
Szerintem a play ismerete nélkül nagyon nehéz megválaszolni. Lehetett egy option route, de lehetett saját döntés is azután, hogy megfutotta a routját. Az biztos, hogy a receivernél alapszabály, hogy a routeja végén, ha nem kapta meg a labdát, de még megy a játék, akkor próbálja meg tisztára játszani magát.

(u.i.: Nem tekintem magam hozzáértőnek, csak megpróbáltam válaszolni. 😉)peterk2005
+1
ha Branch option volt, akkor elképzelhető...Helmut Zimmer
Köszi srácok 😊
több mint 14 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 242 — én ezt meguntam
Ha valaki ért hozzá és válaszol annak megköszönöm:
A 4. negyedben Branch TD-jénél ha jól láttam GRonko volt az elsődleges célpont, de mivel nem volt szabad, jött a többi elkapó.A kérdés: Deion irányváltása a routja része volt,vagy remekül váltott? Logikus az lenne,hogy az be volt tervezve, viszont egy ilyen váltáshoz elég sok időt kell biztosítania a falnak , ami nem hiszem,hogy elvárható lenne.Tehát routja része volt,vagy felismerte - nem mintha ez levonna az elkapás értékéből-?undisputedly
Szerintem a play ismerete nélkül nagyon nehéz megválaszolni. Lehetett egy option route, de lehetett saját döntés is azután, hogy megfutotta a routját. Az biztos, hogy a receivernél alapszabály, hogy a routeja végén, ha nem kapta meg a labdát, de még megy a játék, akkor próbálja meg tisztára játszani magát.

(u.i.: Nem tekintem magam hozzáértőnek, csak megpróbáltam válaszolni. 😉)peterk2005
+1
ha Branch option volt, akkor elképzelhető...
több mint 14 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 691 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ha valaki ért hozzá és válaszol annak megköszönöm:
A 4. negyedben Branch TD-jénél ha jól láttam GRonko volt az elsődleges célpont, de mivel nem volt szabad, jött a többi elkapó.A kérdés: Deion irányváltása a routja része volt,vagy remekül váltott? Logikus az lenne,hogy az be volt tervezve, viszont egy ilyen váltáshoz elég sok időt kell biztosítania a falnak , ami nem hiszem,hogy elvárható lenne.Tehát routja része volt,vagy felismerte - nem mintha ez levonna az elkapás értékéből-?undisputedly
Szerintem a play ismerete nélkül nagyon nehéz megválaszolni. Lehetett egy option route, de lehetett saját döntés is azután, hogy megfutotta a routját. Az biztos, hogy a receivernél alapszabály, hogy a routeja végén, ha nem kapta meg a labdát, de még megy a játék, akkor próbálja meg tisztára játszani magát. Esetleg az alapján meg lehet tippelni, hogy mikor nézett először vissza. (Én már nem emlékszem.) Ha az irányváltás után, akkor inkább a route részének tippelem, ha előtte, akkor inkább saját döntés.

(u.i.: Nem tekintem magam hozzáértőnek, csak megpróbáltam válaszolni. 😉)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 14 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 080 — Steelers fan
Nem értem, hogy mi olyan nagy csoda egy helmet to helmet ütközésen? Minden fordulóban van néhány, ahogy late hit is akad mindig.

Egyébként hogy tárgyszerűek maradjunk: Harrisonnak idén egy büntije volt; a Vince Young féle hármas sackért. A Massaqui hitért van a második.

Ha pedig a következő után eltiltják, akkor joggal elvárható, hogy mindenki mást is tiltsanak el 2-3 helmet to helmet akció után, ugyebár. Függetlenül attól, hogy kiről és milyen meccsről van szó.
több mint 14 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 481
Elég sok sérülés van szabályos hitekből meg szerencsétlen ütközésekből, senkinek nem hiányzik, hogy elnézzék a durva játékosok piszkos ütéseit. Igenis kemény büntetést kell kiróni. Ha ezzel csökkentik a sérülések számát az mindenkinek jó, a játékosoknak is meg a nézőknek is, mert nem a cserejátékosokat kell nézniük.
több mint 14 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 242 — én ezt meguntam
Én egy olyan videót szeretnék látni, ahol Tom Brady, szépen elmagyarázza Vödörnek, hogy ez bizony csúnya dolog.
Ez korrekt lenne!
Szóval azért az is vicc, hogy a csapat támadó ikonja folyamatosan labdarugókat megszégyenítő intenzitással reklamál, ha egy lélekzetvétellel az eldobást követően kap ütést, míg a védőknél mindig van aktuálisan egy bekészült csávó, akitől bármi kitellik.
Amúgy én is szankcionálnám a pokróc, sportszerűtlen, veszélyes játékot!
több mint 14 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Nem értem miről beszélsz. Kimondtuk,hogy egy ősbunkó aki szándékosan akar másnak sérülést okozni. Sőt nem csak mi mondtuk ki,hanem ezek szerint ő is .undisputedly
Mit nem értesz? Nem lehet, hogy Harrison az antikrisztus....? Én keresem a nyilatkozatot, de nem találom. Te, esetleg? Tudom, királyi többesszámban a netről is leradírozták a Steelers szurkolók, akárcsak a topikból.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 14 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 948 — SuperBowl Champions 2013/2014
Itt összekeveredik két dolog.
Mindenki kedveli a SZABÁLYOS big hiteket, pláne ha a csapatunkbéli adja, de elviseljük akkor is, ha kapja. Mert szabályos.
De semmilyen jóérzésű, valaha sportolt ember nem szereti az alattomos, szándékosan sérülést okozni akaró, sportszerűtlen és SZABÁLYTALAN ütközéseket, még akkor se, ha ez nem kisasszonysport. Mert szabálytalan.
És, hogy mi szabályos, és mi szabálytalan az egyrészt egzaktul meg van határozva, valamint pluszba, akinek van szeme, az úgyis látja.
Ezért gondolom felesleges az összehasonlítgatás, a szerecsenmosdatás.
Vödör alapvetően szabályos játékos, aki bár buta, de szabályos keretek között zúzni akar.
Harrison -a nyilatkozata után pláne, miszerint szeret sérülést okozni,- egy igazi ősbunkó, amin az sem finomít, hogy buta, és rettentő jó játékos. Lehetne, ha nem lenne szabálytalan.Sobri Jóska
Ok. Ősbunkó. Ez indifferens a történet valódi szempontjából. Hangsúlyozom: valódi probléma. Szeret mindenki erkölcscsőszködni, főleg úgy, hogy ekézzük xy-t valami miatt, miközben az valójában nem is kerül előtérbe: nevesítve, hogy márpedig Harrison szándékosan akart sérülést okozni, és hogy ilyen és nem is akar megváltozni... Tegye a szívére a kezét mindenki, aki most játssza az okost, hogy nem erre céloz burkoltan! kishaszi
Nem értem miről beszélsz. Kimondtuk,hogy egy ősbunkó aki szándékosan akar másnak sérülést okozni. Sőt nem csak mi mondtuk ki,hanem ezek szerint ő is .
több mint 14 éve
Danna 698 — Pats Fan Club vezető
Akkor tiltsuk el a fél NFL-t...Soldados
Mutass már egy másik olyan nyilatkozatot, ahol a játékos azon élvezkedik h szereti látni ha az ellenfél a földön fekszik és szeret sérülést okozni?! Márpedig Harrison ezt mondta, a ti topicotokban olvastam. Már csak az a kérdés h miért töröltétek ki... 😛
több mint 14 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Itt összekeveredik két dolog.
Mindenki kedveli a SZABÁLYOS big hiteket, pláne ha a csapatunkbéli adja, de elviseljük akkor is, ha kapja. Mert szabályos.
De semmilyen jóérzésű, valaha sportolt ember nem szereti az alattomos, szándékosan sérülést okozni akaró, sportszerűtlen és SZABÁLYTALAN ütközéseket, még akkor se, ha ez nem kisasszonysport. Mert szabálytalan.
És, hogy mi szabályos, és mi szabálytalan az egyrészt egzaktul meg van határozva, valamint pluszba, akinek van szeme, az úgyis látja.
Ezért gondolom felesleges az összehasonlítgatás, a szerecsenmosdatás.
Vödör alapvetően szabályos játékos, aki bár buta, de szabályos keretek között zúzni akar.
Harrison -a nyilatkozata után pláne, miszerint szeret sérülést okozni,- egy igazi ősbunkó, amin az sem finomít, hogy buta, és rettentő jó játékos. Lehetne, ha nem lenne szabálytalan.Sobri Jóska
Ok. Ősbunkó. Ez indifferens a történet valódi szempontjából. Hangsúlyozom: valódi probléma. Szeret mindenki erkölcscsőszködni, főleg úgy, hogy ekézzük xy-t valami miatt, miközben az valójában nem is kerül előtérbe: nevesítve, hogy márpedig Harrison szándékosan akart sérülést okozni, és hogy ilyen és nem is akar megváltozni... Tegye a szívére a kezét mindenki, aki most játssza az okost, hogy nem erre céloz burkoltan! (Ugyanolyan ál-dolog, mint amikor BB-t agyba-főbe verik az ellen játékosai és jönnek a dumák, hogy "persze nem akarjuk, hogy megsérüljön". De azért bassza agyon, ugye az a linebacker, vagy épp aki arra jár? - költői kérdés)

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 14 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 948 — SuperBowl Champions 2013/2014
Ha valaki ért hozzá és válaszol annak megköszönöm:
A 4. negyedben Branch TD-jénél ha jól láttam GRonko volt az elsődleges célpont, de mivel nem volt szabad, jött a többi elkapó.A kérdés: Deion irányváltása a routja része volt,vagy remekül váltott? Logikus az lenne,hogy az be volt tervezve, viszont egy ilyen váltáshoz elég sok időt kell biztosítania a falnak , ami nem hiszem,hogy elvárható lenne.Tehát routja része volt,vagy felismerte - nem mintha ez levonna az elkapás értékéből-?
több mint 14 éve
nDRo New England Patriots 1 593
Itt összekeveredik két dolog.
Mindenki kedveli a SZABÁLYOS big hiteket, pláne ha a csapatunkbéli adja, de elviseljük akkor is, ha kapja. Mert szabályos.
De semmilyen jóérzésű, valaha sportolt ember nem szereti az alattomos, szándékosan sérülést okozni akaró, sportszerűtlen és SZABÁLYTALAN ütközéseket, még akkor se, ha ez nem kisasszonysport. Mert szabálytalan.
És, hogy mi szabályos, és mi szabálytalan az egyrészt egzaktul meg van határozva, valamint pluszba, akinek van szeme, az úgyis látja.
Ezért gondolom felesleges az összehasonlítgatás, a szerecsenmosdatás.
Vödör alapvetően szabályos játékos, aki bár buta, de szabályos keretek között zúzni akar.
Harrison -a nyilatkozata után pláne, miszerint szeret sérülést okozni,- egy igazi ősbunkó, amin az sem finomít, hogy buta, és rettentő jó játékos. Lehetne, ha nem lenne szabálytalan.Sobri Jóska
A szívemből beszéltél... Lásd: Chung védekezése Mason-ön.
több mint 14 éve
nDRo New England Patriots 1 593
Érdekes olvasgatva a hsz-eket, hogy Vödört mennyire sokan támadják, bírálják meg szidják.
Azért egy Pro Bowlos igazi hard-hitter safetyről beszélünk, aki még rendkívül fiatal és abszolút fejlődőképes.
Már az eredménykövetőben meg a Pats.hu-n is olvastam, hogy mennyien jajveszékeltek sirákoztak a Ravens ellen másfél negyeddel a vége előtt ment a vészharangkongatás, hogy jaj biztos elveszítjük amikor nem úgy ment a csapatnak meg a védelemnek meg a támadóknak stb. Idő kell nekik meg a szurkolóknak is. A csapat küzdeni tudásból jelesre vizsgázott.
A csapat rendkívül fiatal, rutintalan tele rookiekkal bíztatni szurkolni kell nekik nem rögtön a földbe döngölni őket, ahogy néhány Pats fan írja ez rohadtul nem tetszik nekem persze ez pusztán magánvéleményem - tisztelet a kivételnek!

A Vödör kérdésre visszatérve igenis ha kell üssön oda, keményen, ha ezzel meg tudja változtatni a játék meccs kimenetelét, nem tudom volt-e róla szó de tegyük fel, bármikor szívesen elfogadnám szó nélkül Harrisont , hogy a csapatunkban legyen és évekre megoldja az OLB problémánkat. Ő egy ilyen játékos nem hiába, ahogy Soldi is leírta az érdemeit. Lehet itt kedvelni meg nem kedvelni a játékost de kicsit úgy érzem mintha rá akarják húzni a vizeslepedőt.. Legyen zászló meg büntetés de ez az eltíltás egy vicc. Persze a nyilatkozata még direkt provokációt váltott ki a szurkolókból.
Ahogy minden közvetítésben is elhangzik ez apró hajszál választja el a szabályos ütközéstől a a szabálytalant. Kellenek a
nagy ütközések, a védelemnek vezérek, nem hiába kedveltem, kedveltük Rodneyt is.
Kicsit úgy érzem mintha az NFL bűnbakokat keresne a sérülések elkerülésére, de lehet rosszul gondolom..


A lényeg továbbra is Hajrá Pats!!!Bruschi85
Azért a pro bowler jelzőt csak jelképesen használjuk. Nincs játszik ő még olyan szinten.....
több mint 14 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 404 — Ajmo Vatreni
Érdekes olvasgatva a hsz-eket, hogy Vödört mennyire sokan támadják, bírálják meg szidják.
Azért egy Pro Bowlos igazi hard-hitter safetyről beszélünk, aki még rendkívül fiatal és abszolút fejlődőképes.

...........

A lényeg továbbra is Hajrá Pats!!!Bruschi85
Azért Rodney agyi képességei egy kicsivel meghaladják Vödörét.

Vödör ostoba, ez a baj vele, és ezen nem tudom mennyire lehet változtatni.zinedine5
Azt nem is írtam, hogy agyilag egy szinten lennének, de pl. S, OLB, CB nem az atomtudósok meg kutatómatematikusok mennek erről is volt szó korábban.
Fejben tud-e változni ez nehéz kérdés..Ha rajta múlik nem ha BB-éken akkor biztos 😉
Szerintem inkább az inkonzisztens játéka az aggasztó néha képes szép dolgokra néha viszont buta szabálytalanságokkal ezt sikerül elfeledtetnie. Pedig a korábbi években igenis már megcsillantak az erényei remélem sikerül neki is fejlődnie és még többet tesz hozzá ehhez a D#-hez.

A lényeg továbbra is Hajrá Pats!!!Bruschi85
Nem akarok senkit elkeseríteni, de ha buta valaki 26 éves korára, az már kis eséllyel fog továbbfejlődni. Akárki is az edzője.
több mint 14 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 126 — #NoStress
Itt összekeveredik két dolog.
Mindenki kedveli a SZABÁLYOS big hiteket, pláne ha a csapatunkbéli adja, de elviseljük akkor is, ha kapja. Mert szabályos.
De semmilyen jóérzésű, valaha sportolt ember nem szereti az alattomos, szándékosan sérülést okozni akaró, sportszerűtlen és SZABÁLYTALAN ütközéseket, még akkor se, ha ez nem kisasszonysport. Mert szabálytalan.
És, hogy mi szabályos, és mi szabálytalan az egyrészt egzaktul meg van határozva, valamint pluszba, akinek van szeme, az úgyis látja.
Ezért gondolom felesleges az összehasonlítgatás, a szerecsenmosdatás.
Vödör alapvetően szabályos játékos, aki bár buta, de szabályos keretek között zúzni akar.
Harrison -a nyilatkozata után pláne, miszerint szeret sérülést okozni,- egy igazi ősbunkó, amin az sem finomít, hogy buta, és rettentő jó játékos. Lehetne, ha nem lenne szabálytalan.

több mint 14 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 729 — Patriots és Kaposvári KK fan
Érdekes olvasgatva a hsz-eket, hogy Vödört mennyire sokan támadják, bírálják meg szidják.
Azért egy Pro Bowlos igazi hard-hitter safetyről beszélünk, aki még rendkívül fiatal és abszolút fejlődőképes.

...........

A lényeg továbbra is Hajrá Pats!!!Bruschi85
Azért Rodney agyi képességei egy kicsivel meghaladják Vödörét.

Vödör ostoba, ez a baj vele, és ezen nem tudom mennyire lehet változtatni.zinedine5
Azt nem is írtam, hogy agyilag egy szinten lennének, de pl. S, OLB, CB nem az atomtudósok meg kutatómatematikusok mennek erről is volt szó korábban.
Fejben tud-e változni ez nehéz kérdés..Ha rajta múlik nem ha BB-éken akkor biztos 😉
Szerintem inkább az inkonzisztens játéka az aggasztó néha képes szép dolgokra néha viszont buta szabálytalanságokkal ezt sikerül elfeledtetnie. Pedig a korábbi években igenis már megcsillantak az erényei remélem sikerül neki is fejlődnie és még többet tesz hozzá ehhez a D#-hez.

A lényeg továbbra is Hajrá Pats!!!



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 14 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 404 — Ajmo Vatreni
Érdekes olvasgatva a hsz-eket, hogy Vödört mennyire sokan támadják, bírálják meg szidják.
Azért egy Pro Bowlos igazi hard-hitter safetyről beszélünk, aki még rendkívül fiatal és abszolút fejlődőképes.

A Vödör kérdésre visszatérve igenis ha kell üssön oda, keményen, ha ezzel meg tudja változtatni a játék meccs kimenetelét, nem tudom volt-e róla szó de tegyük fel, bármikor szívesen elfogadnám szó nélkül Harrisont , hogy a csapatunkban legyen és évekre megoldja az OLB problémánkat. Ő egy ilyen játékos nem hiába, ahogy Soldi is leírta az érdemeit. Lehet itt kedvelni meg nem kedvelni a játékost de kicsit úgy érzem mintha rá akarják húzni a vizeslepedőt.. Legyen zászló meg büntetés de ez az eltíltás egy vicc. Persze a nyilatkozata még direkt provokációt váltott ki a szurkolókból.
Ahogy minden közvetítésben is elhangzik ez apró hajszál választja el a szabályos ütközéstől a a szabálytalant. Kellenek a nagy ütközések, a védelemnek vezérek, nem hiába kedveltem, kedveltük Rodneyt is.
Kicsit úgy érzem mintha az NFL bűnbakokat keresne a sérülések elkerülésére, de lehet rosszul gondolom..


A lényeg továbbra is Hajrá Pats!!!Bruschi85
Azért Rodney agyi képességei egy kicsivel meghaladják Vödörét.

Vödör ostoba, ez a baj vele, és ezen nem tudom mennyire lehet változtatni.
több mint 14 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 729 — Patriots és Kaposvári KK fan
Érdekes olvasgatva a hsz-eket, hogy Vödört mennyire sokan támadják, bírálják meg szidják.
Azért egy Pro Bowlos igazi hard-hitter safetyről beszélünk, aki még rendkívül fiatal és abszolút fejlődőképes.
Már az eredménykövetőben meg a Pats.hu-n is olvastam, hogy mennyien jajveszékeltek sirákoztak a Ravens ellen másfél negyeddel a vége előtt ment a vészharangkongatás, hogy jaj biztos elveszítjük amikor nem úgy ment a csapatnak meg a védelemnek meg a támadóknak stb. Idő kell nekik meg a szurkolóknak is. A csapat küzdeni tudásból jelesre vizsgázott.
A csapat rendkívül fiatal, rutintalan tele rookiekkal bíztatni szurkolni kell nekik nem rögtön a földbe döngölni őket, ahogy néhány Pats fan írja ez rohadtul nem tetszik nekem persze ez pusztán magánvéleményem - tisztelet a kivételnek!

A Vödör kérdésre visszatérve igenis ha kell üssön oda, keményen, ha ezzel meg tudja változtatni a játék meccs kimenetelét, nem tudom volt-e róla szó de tegyük fel, bármikor szívesen elfogadnám szó nélkül Harrisont , hogy a csapatunkban legyen és évekre megoldja az OLB problémánkat. Ő egy ilyen játékos nem hiába, ahogy Soldi is leírta az érdemeit. Lehet itt kedvelni meg nem kedvelni a játékost de kicsit úgy érzem mintha rá akarják húzni a vizeslepedőt.. Legyen zászló meg büntetés de ez az eltíltás egy vicc. Persze a nyilatkozata még direkt provokációt váltott ki a szurkolókból.
Ahogy minden közvetítésben is elhangzik ez apró hajszál választja el a szabályos ütközéstől a a szabálytalant. Kellenek a nagy ütközések, a védelemnek vezérek, nem hiába kedveltem, kedveltük Rodneyt is.
Kicsit úgy érzem mintha az NFL bűnbakokat keresne a sérülések elkerülésére, de lehet rosszul gondolom..


A lényeg továbbra is Hajrá Pats!!!



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Harrison és Vödör esete teljesen egykutya volt szvsz... szóval döntsuk el, hogy a kecske vagy a káposzta kell jobban, Pats fanek 😛Igor
Azt azért jegyezzük már meg csak a tények miatt, hogy Vödörnek nincs a meccseinek nagy részén min. 2 ilyen szerelése, lassan úgy állítjuk be, mintha Vödör = dirty player. Majd ha ő is elkezdi ezeket rendszeresen termelni, akkor mondjuk ezt, de eddig is osztotta a big hiteket, de azért nem az maradt az emberekben meg róla, hogy kifejezetten a véleményes területekre, és módszerekre utazna. Egyelőre nem egy Harrison akinek a sok koxtól már régen nem áll fel, és emiatt máshogy nem tudja levezetni a feszkót, nem is egy Roy Williams, akinek nem lehetett elmagyarázni, hogy miért nem rántjuk vissza az ellenfelet a vállvédőnél fogva. A többség ugyanis lassan pont itt tart.viito
Erről van szó! 😊

Ennyi nyúlszívű, lepkelelkű pats fant.... :cool:
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Harrison és Vödör esete teljesen egykutya volt szvsz... szóval döntsuk el, hogy a kecske vagy a káposzta kell jobban, Pats fanek 😛Igor
Azt azért jegyezzük már meg csak a tények miatt, hogy Vödörnek nincs a meccseinek nagy részén min. 2 ilyen szerelése, lassan úgy állítjuk be, mintha Vödör = dirty player. Majd ha ő is elkezdi ezeket rendszeresen termelni, akkor mondjuk ezt, de eddig is osztotta a big hiteket, de azért nem az maradt az emberekben meg róla, hogy kifejezetten a véleményes területekre, és módszerekre utazna. Egyelőre nem egy Harrison akinek a sok koxtól már régen nem áll fel, és emiatt máshogy nem tudja levezetni a feszkót, nem is egy Roy Williams, akinek nem lehetett elmagyarázni, hogy miért nem rántjuk vissza az ellenfelet a vállvédőnél fogva. A többség ugyanis lassan pont itt tart.
több mint 14 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 324 — No 1 Zhang Yufei fan
ha megsérül egy Welker, megsérül egy Brady, már esik a nézettség. A Liga pedig ebből él, értelemszerűen ezirányba kellene fellépni. undisputedly
Ühüm, ez már néhány éve eléggé erős törekvés; és valóban a D-t puhítják az O rovására.. lásd a 18millió új szabályt, vagy éppen ezt:
http://www.scoresreport.com/2009/10/12/bang-cartoon-skirting-issues/ :rolleyes:

Harrison és Vödör esete teljesen egykutya volt szvsz... szóval döntsuk el, hogy a kecske vagy a káposzta kell jobban, Pats fanek 😛

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)