New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 13 éve
manuszka86 New England Patriots 2 091 — Patriots fan
ESPN count down show-ban Boomer kivételével mindenki más pats győzelmet tippelt.
Legyen igazuk :cool:

több mint 13 éve
Gogo New England Patriots Army Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Az nfl.com-on nemcsak a szakírók kapták föl a csapatot, hanem a látogatók is:

"Which Week 7 road team has the best chance to win?
Patriots 65 %
Steelers 21 %
Redskins 5 %
Giants 8 %


Total Votes: 4585"

Nekem azért nem tűnik ilyen egyértelműnek a dolog 😀
(és a Steelersről szó se esett).

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Kiejtési segítség:

Brandon Deaderick DEAD-er-rick
Jerod Mayo je-ROD
Stephen Gostkowski gust-OW-ski
Zoltan Mesko ZOLE-tahn 😀 (ha ebből valaki rendesen kiejti a Zoltánt azt megtapsolom)
Dan Koppen COPE-en
Quinn Ojinnaka O-ja-NAH-ka
Mark LeVoir la-VORE
Jarrad Page JAIR-edWitchdoctor
pedig teljesen jó így, és pont úgy kell ezeket kiejteni
de a lövoár elég mellé lett 😀

több mint 13 éve
Witchdoctor New England Patriots 321 — Patriots fan
Kiejtési segítség:

Brandon Deaderick DEAD-er-rick
Jerod Mayo je-ROD
Stephen Gostkowski gust-OW-ski
Zoltan Mesko ZOLE-tahn 😀 (ha ebből valaki rendesen kiejti a Zoltánt azt megtapsolom)
Dan Koppen COPE-en
Quinn Ojinnaka O-ja-NAH-ka
Mark LeVoir la-VORE
Jarrad Page JAIR-ed

több mint 13 éve
manuszka86 New England Patriots 2 091 — Patriots fan
Csak húzzuk be szép csendben ezt a meccset azután foglalkozhatunk a többivel. 😊Proxi
nah így van, egyenlőre 1 dologra koncentráljuk és az most az SD.
Amúgy is amit írtam az kb túl szép lenne ha bejönne 😛

több mint 13 éve
Proxi New England Patriots 465 — Patriots fan
Csak húzzuk be szép csendben ezt a meccset azután foglalkozhatunk a többivel. 😊

PunBB bbcode test
PunBB bbcode test
több mint 13 éve
manuszka86 New England Patriots 2 091 — Patriots fan
Jets-et odahaza megcsapjuk, idegenben is ha nem erőltetjük Mosst annyira talán ment volna de mint tudjuk nincs "ha" 😛
SD meccs hozható eléggé foghíjas az elkapó gárda a sérültek miatt és bízhatunk az ST-ben, de a passz ellen eddig eléggé pocsékak voltunk jó lenne valamit villantani (Butler time 😊 ), necces de nyerhető.
Viking meccsen Ap-t be kell zúzni, talán azzal még annyira nem lesz gond, Brett papát idén még nem láttuk jól játszani, ne ellenünk kezdje el+eléggé sokszor mentek át azon az OL-en, mi is meg tudjuk talán csinálni 😛
Steelers meccsre mondanám hogy kevés sansz van a győzelemre, GB sok a sérült, futójáték nélkül nehéz meccseket nyerni, szal ez hozható lenne.

Amúgy egyszer BB igazán elárulhatná hogy miért Arrington > Butler, Ravens ellen is tök homály volt szerintem, azt ne mondja hogy az a teljesítmény annyira meggyőző hogy sima kezdő CB...

több mint 13 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 404 — Ajmo Vatreni
Többször is írtam, hogy elit QB-k ellen van kevesebb esélyünk, mert a def, hát finoman sem tökéletes.
Rivers most kicsit kivétel lehet, mert elvették a kezdő elkapóit illetve az ST-ben nagyon bízok ma. A Bolts és Rivers statjai csalókák, mert gyakorlatilag folyamatosan hátrányban vannak és passzolnak illetve az ellen ST pontokat szerez ellnük állandóan.
Azért nem zavarna, ha Gates sem öltözne be.

Visszatérve az elit QB dologra. Ilyen szempontból Big Ben ellen nagyon nehéz dolgunk lesz (Favre ha magárta talál illetve Rodgers dettó), viszont Sanchez azért nem ez a kategória. Ha összeáll a támadójátékunk, akkor a Jetset mindeképpen megverhetjük.
több mint 13 éve
Witchdoctor New England Patriots 321 — Patriots fan
Underdog szerepkör? Azért a Pats 4-1-el áll, végig top10-es csapat benyomását kelt Witchdoctor
Nem liga szinten értettem. De véleményem szerint egy Steelers, Ravens, Jets ? , Chargers négyeshez képest underdogok vagyunk. És amíg végigmegyünk ezen a sorsoláson, jó lenne,ha így is tekintenénk magunkra. Abból baj nem lehet.undisputedly
Ebben igazad lehet, remélem a Steelerst és Jets-et elkapjuk még idén. A Jets-et már csak Ryan miatt is... 😀

Egyébként ti mit vártok? Engem nagyon érdekel, hogy a kissé foghíjas SD WR sor ellen lesz-e Butlernek egy kis önbizalomnövelő estéje, illetve Vödör nem lesz-e lelkibeteg a múlt heti hercehurca miatt. (Nem tudom volt-e már, de PFT szerint se Floyd se Naanee nem játszik este, Gates egyelőre kérdéses, hogy Jacksont ne is említsük)

több mint 13 éve
Witchdoctor New England Patriots 321 — Patriots fan
Eddig bejött a szezontippem, hogy a Ravens után 4-1-re állunk majd. Remélem innentől kezdve tévedni fogok (SD:L,MIN:L,PIT:L,IND:L)... 😀Witchdoctor
Önbizalomtól duzzadó tipposzlop.zinedine5
Szezon előtt, Bodden és Warren IR + Kaczur sérülés, Mankins holdout, legfiatalabb secondary, igazi pass-rusher hiányának figyelembevételével szerintem egész reális volt... a végére egyébként akkor 9-7 lett a tipp és WC hely...

több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 948 — SuperBowl Champions 2013/2014
Underdog szerepkör? Azért a Pats 4-1-el áll, végig top10-es csapat benyomását kelt Witchdoctor
Nem liga szinten értettem. De véleményem szerint egy Steelers, Ravens, Jets ? , Chargers négyeshez képest underdogok vagyunk. És amíg végigmegyünk ezen a sorsoláson, jó lenne,ha így is tekintenénk magunkra. Abból baj nem lehet.
több mint 13 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 404 — Ajmo Vatreni
Eddig bejött a szezontippem, hogy a Ravens után 4-1-re állunk majd. Remélem innentől kezdve tévedni fogok (SD:L,MIN:L,PIT:L,IND:L)... 😀Witchdoctor
Önbizalomtól duzzadó tipposzlop.
több mint 13 éve
Witchdoctor New England Patriots 321 — Patriots fan
Nfl.com-on felkaptak minket az írók. Velünk ijesztgetik a ligát. Egy győzelem jelentősen könnyítené a vállunkat a hátralevő kőkemény sorsolásra.
Más:
Egy érdekes írás Chungról: http://espn.go.com/blog/boston/new-england-patriots/post/_/id/4685729/football-journey-patrick-chungundisputedly
remek cikk, idén simán pro bowl formát hoz ( az egyik kedvenc játékosom a rosterről, lehet kicsit elfogult vagyok 😛 ), kiegyensúlyozottan és magabiztosan játszik.Ma is nagy szükség lesz a jó játékára!
Kissé felkaptak minket a szakik ez tény, néha már túlzásba is bírnak esni...Mondjuk eddig meglepően jól szerepeltünk és ezt folytathatjuk is akár. Az elkövetkező hetekben bőven underdogként mehetünk a párharcokba és jöhetnek a meglepi győzelmek is akár 😛manuszka86
Egy vereség beleférne -biztosan lesz is. Szerintem nekünk jól áll az underdog szerepkör.
Az pedig az év legszégyenletesebb döntése volt,hogy nem Chung kapta a miami elleni produkciójára a hét ST játékosa címet.undisputedly
Underdog szerepkör? Azért a Pats 4-1-el áll, végig top10-es csapat benyomását kelti, így szerintem nem lehet annyira underdognak tekinteni, különösen egy ilyen szezonban, ahol 5. héten már nincs veretlen csapat.
Múlt héten elkezdődött a neheze, ha a mai SD win meglenne kicsit nyugodtabban várnám a Vikings és Steelers elleni csatákat. Remélem jó kis meccs lesz, legalább végig izgalmas.

Eddig bejött a szezontippem, hogy a Ravens után 4-1-re állunk majd. Remélem innentől kezdve tévedni fogok (SD:L,MIN:L,PIT:L,IND:L)... 😀

több mint 13 éve
Szabler 1 360 — Tristero Courier
John Hannah - # 24 from Top 100 Greatest Players
http://www.youtube.com/watch?v=zIyiZ9wvS4Y

Tom Brady - # 21 from Top 100 Greatest Players
http://www.youtube.com/watch?v=v71w3RHZSX0

Report all obscene mail to your Potsmaster!
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nfl.com-on felkaptak minket az írók. Velünk ijesztgetik a ligát. Egy győzelem jelentősen könnyítené a vállunkat a hátralevő kőkemény sorsolásra.
Más:
Egy érdekes írás Chungról: http://espn.go.com/blog/boston/new-england-patriots/post/_/id/4685729/football-journey-patrick-chungundisputedly
remek cikk, idén simán pro bowl formát hoz ( az egyik kedvenc játékosom a rosterről, lehet kicsit elfogult vagyok 😛 ), kiegyensúlyozottan és magabiztosan játszik.Ma is nagy szükség lesz a jó játékára!
Kissé felkaptak minket a szakik ez tény, néha már túlzásba is bírnak esni...Mondjuk eddig meglepően jól szerepeltünk és ezt folytathatjuk is akár. Az elkövetkező hetekben bőven underdogként mehetünk a párharcokba és jöhetnek a meglepi győzelmek is akár 😛manuszka86
Egy vereség beleférne -biztosan lesz is. Szerintem nekünk jól áll az underdog szerepkör.
Az pedig az év legszégyenletesebb döntése volt,hogy nem Chung kapta a miami elleni produkciójára a hét ST játékosa címet.undisputedly
jó hát azért túlélhető, pláne, hogy szkóbi fg-jével kikapott a kóc 😛

több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 948 — SuperBowl Champions 2013/2014
Nfl.com-on felkaptak minket az írók. Velünk ijesztgetik a ligát. Egy győzelem jelentősen könnyítené a vállunkat a hátralevő kőkemény sorsolásra.
Más:
Egy érdekes írás Chungról: http://espn.go.com/blog/boston/new-england-patriots/post/_/id/4685729/football-journey-patrick-chungundisputedly
remek cikk, idén simán pro bowl formát hoz ( az egyik kedvenc játékosom a rosterről, lehet kicsit elfogult vagyok 😛 ), kiegyensúlyozottan és magabiztosan játszik.Ma is nagy szükség lesz a jó játékára!
Kissé felkaptak minket a szakik ez tény, néha már túlzásba is bírnak esni...Mondjuk eddig meglepően jól szerepeltünk és ezt folytathatjuk is akár. Az elkövetkező hetekben bőven underdogként mehetünk a párharcokba és jöhetnek a meglepi győzelmek is akár 😛manuszka86
Egy vereség beleférne -biztosan lesz is. Szerintem nekünk jól áll az underdog szerepkör.
Az pedig az év legszégyenletesebb döntése volt,hogy nem Chung kapta a miami elleni produkciójára a hét ST játékosa címet.
több mint 13 éve
manuszka86 New England Patriots 2 091 — Patriots fan
Nfl.com-on felkaptak minket az írók. Velünk ijesztgetik a ligát. Egy győzelem jelentősen könnyítené a vállunkat a hátralevő kőkemény sorsolásra.
Más:
Egy érdekes írás Chungról: http://espn.go.com/blog/boston/new-england-patriots/post/_/id/4685729/football-journey-patrick-chungundisputedly
remek cikk, idén simán pro bowl formát hoz ( az egyik kedvenc játékosom a rosterről, lehet kicsit elfogult vagyok 😛 ), kiegyensúlyozottan és magabiztosan játszik.Ma is nagy szükség lesz a jó játékára!
Kissé felkaptak minket a szakik ez tény, néha már túlzásba is bírnak esni...Mondjuk eddig meglepően jól szerepeltünk és ezt folytathatjuk is akár. Az elkövetkező hetekben bőven underdogként mehetünk a párharcokba és jöhetnek a meglepi győzelmek is akár 😛

több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 948 — SuperBowl Champions 2013/2014
Nfl.com-on felkaptak minket az írók. Velünk ijesztgetik a ligát. Egy győzelem jelentősen könnyítené a vállunkat a hátralevő kőkemény sorsolásra.
Más:
Egy érdekes írás Chungról: http://espn.go.com/blog/boston/new-england-patriots/post/_/id/4685729/football-journey-patrick-chung
több mint 13 éve
manuszka86 New England Patriots 2 091 — Patriots fan
érdekes lesz ez a mai meccs, kíváncsian várom tudunk e megfelelő védekezéssel előrukkolni passz ellen és a 3. downos szitukban. Jó meccs lesz, sok ponttal csak kár hogy későn kezdődik 😕

több mint 13 éve
Sinisa New England Patriots 2 924 — Gràcies Pep!
Patriots sign S Sergio Brown (#38) off their practice squad. Release RB Thomas Clayton. #fbdeny79
Kell a depth.
Page ST-ben mind a 4 unit-ban benne volt.
Chung, Vödör OK, Sanders gondolom nem 100%-os még.

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Patriots sign S Sergio Brown (#38) off their practice squad. Release RB Thomas Clayton. #fb
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Tudom, hogy kicsit távoli, de jövő héten Pats-Vikings, közös meccsnézés, részletek a főoldalon és a facebookon 😊 Gyertek!kornyeibalazs
na az zsírul hangzik 😊

az ellennél az egyetlen használható wr is kiesett, ráadásul Gates is kérdéses (mondjuk nekem nincs kétségem afelől, hogy játszani fog, és nem is szarul, pedig lassan tényleg csak őt kéne fogni 😛)
mindenesetre Rivers megállítása így sem lesz gyerekjáték, reméljük a legjobbakat 😛
igaz, ha megint többet lesz az ellennél a labda, több yardot haladnak mint mi, de a végén megint nyerünk, akkor pont leszarom 😀

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Tudom, hogy kicsit távoli, de jövő héten Pats-Vikings, közös meccsnézés, részletek a főoldalon és a facebookon 😊 Gyertek!
több mint 13 éve
Gogo New England Patriots Army Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
"Patriots CB Kyle Arrington, who started last 3 games, is questionable (groin). Darius Butler & Terrence Wheatley the top fallback options." (Mike Reiss)

Akkor az egyik sec. kérdés megoldódni látszik, itt a lehetőség, hogy elfelejtsék Butler 'eltiltását'.

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Semmitől. Egyértelműen keressük a legjobb felállást, 5 meccsen 4 féle módon álltunk fel idén. Másrészt a variációk között azt sem lehet látni igazán egyelőre, hogy milyen okok miatt váltogatunk folyton:
- forma (Brace esetében pl, aki ugye elég nehezen gyötörte át magát a fizikai felmérőn)
- sérülés (ha nem is teljesen publikus)
- keressük a legjobb felállást a jövőre nézve
- adaptálódni próbálunk az adott ellenfélhez

Game 1 -- Bengals
Personnel: LDE Warren/NT Wilfork/RDE Wright

Game 2 -- Jets
Personnel: LDE Brace/NT Wilfork/RDE Warren

Game 3 -- Bills
Personnel: LDE Brace/NT Wilfork/RDE Warren

Game 4 -- Dolphins
Personnel: LDE Wilfork/NT Wright/RDE Warren

Game 5 -- Ravens
Personnel: LDE Deaderick/NT Warren/RDE Wilfork