New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 14 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 126 — #NoStress
Akkor tiltsuk el a fél NFL-t...Soldados
A fél NFL lenyilatkozta,hogy szeret sérülést okozni? 😊 Akkor tiltsuk.
A liga pedig jobban teszi ha fellép ellene, és védi az O játékosait. Ütközzenek keméynen az vonzza a nézőt, de ha megsérül egy Welker, megsérül egy Brady, már esik a nézettség. A Liga pedig ebből él, értelemszerűen ezirányba kellene fellépni.
Utószóként csak annyi, ha ti egy buta játékost imádtok aki arra van"hogy odab.szon egy nagyot" az titeket minősít.
Azért ne tegyük már egyenlővé a "szép passzjátékkal". Sérülést nem szerzett még játékos azért mert szép ívben szállt a labda 😊undisputedly
szerinted a rohadék rodeót mér nézik????????sutianap
Ha lennének nyilvános kivégzések, vagy halálig tartó K1 meccsek, azokat is néznék.
Az, hogy valamire igény van -heroin, pedofília, nemi erőszak, stb- még nem legitimálja a dolgot, és nem kell szeretnie annak, aki nem akarja.

több mint 14 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 301 — capitaine du château de Vienne 1487
egyáltalán nem ezzel a részével van bármiféle probléma is, sztem mindenki fel tudja fogni hogy ki miért minek játszik mi a dolga.
hanem sokkal inkább azzal hogy elsőszándékból lenyilatkozza hogy szeret sérülést okozni/arra törekszik, ez már egy egészen más megközelítés, mint hogy ahhoz ért hogy 3-4 olb csilivili stb.
ja igen itt jön ki a 80-as iq..., a nyilatkozatért már önmagában megérdemelne egy pár hét pihit szerintem.sapka
Akkor tiltsuk el a fél NFL-t...Soldados
A fél NFL lenyilatkozta,hogy szeret sérülést okozni? 😊 Akkor tiltsuk.
A liga pedig jobban teszi ha fellép ellene, és védi az O játékosait. Ütközzenek keméynen az vonzza a nézőt, de ha megsérül egy Welker, megsérül egy Brady, már esik a nézettség. A Liga pedig ebből él, értelemszerűen ezirányba kellene fellépni.
Utószóként csak annyi, ha ti egy buta játékost imádtok aki arra van"hogy odab.szon egy nagyot" az titeket minősít.
Azért ne tegyük már egyenlővé a "szép passzjátékkal". Sérülést nem szerzett még játékos azért mert szép ívben szállt a labda 😊undisputedly
szerinted a rohadék rodeót mér nézik????????


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 14 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 301 — capitaine du château de Vienne 1487
Nos ez az ember 3,5 éve kezdő. Ezalatt, minden évben 3-4-es OLB létére 80 szerelés felett zár és van 23 (!) forced fumble-je. Mert ez az ember nem agyal, hogy jaj szegény x-t megfogták, akkor már nem bántom, hanem odamegy és kib.szott nagyot odaüt. A tuti szerelésre megy, nem hibázik. Nem arra, hogy ja a társam már fogja, akkor nem bántom. Ebből csak hibák születnek. Ő egy 80-as IQ-val rendelkező niga, aki ehhez ért, hogy nagyot üssön. Ez tette nagy játékossá, ez tette Def MVP-vé.Soldados
egyáltalán nem ezzel a részével van bármiféle probléma is, sztem mindenki fel tudja fogni hogy ki miért minek játszik mi a dolga.
hanem sokkal inkább azzal hogy elsőszándékból lenyilatkozza hogy szeret sérülést okozni/arra törekszik, ez már egy egészen más megközelítés, mint hogy ahhoz ért hogy 3-4 olb csilivili stb.
ja igen itt jön ki a 80-as iq..., a nyilatkozatért már önmagában megérdemelne egy pár hét pihit szerintem.sapka
Akkor tiltsuk el a fél NFL-t...Soldados
meg azokat a fiúcskákat is tilcsuk ki akik rosszat gondoltak az ellenfelükrőőőőőőőőőőőőőőőőől miez itt balettnevelde?
igenis egybűl szoktak imádkozin a mieink Pola-val az élen igye:
Láttyátok tik, mocskos dögök, mit tettetek szegín Testvérünkkel a zÚrban?!
Hogy nem ég le a bőr a pofátokról, a betevő falatér vívott embertelen harcban. Pokolra juttok mind! és most imádkozzunk Tesvérünkér, ááááááá-Ben 😛


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 14 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 948 — SuperBowl Champions 2013/2014
Nos ez az ember 3,5 éve kezdő. Ezalatt, minden évben 3-4-es OLB létére 80 szerelés felett zár és van 23 (!) forced fumble-je. Mert ez az ember nem agyal, hogy jaj szegény x-t megfogták, akkor már nem bántom, hanem odamegy és kib.szott nagyot odaüt. A tuti szerelésre megy, nem hibázik. Nem arra, hogy ja a társam már fogja, akkor nem bántom. Ebből csak hibák születnek. Ő egy 80-as IQ-val rendelkező niga, aki ehhez ért, hogy nagyot üssön. Ez tette nagy játékossá, ez tette Def MVP-vé.Soldados
egyáltalán nem ezzel a részével van bármiféle probléma is, sztem mindenki fel tudja fogni hogy ki miért minek játszik mi a dolga.
hanem sokkal inkább azzal hogy elsőszándékból lenyilatkozza hogy szeret sérülést okozni/arra törekszik, ez már egy egészen más megközelítés, mint hogy ahhoz ért hogy 3-4 olb csilivili stb.
ja igen itt jön ki a 80-as iq..., a nyilatkozatért már önmagában megérdemelne egy pár hét pihit szerintem.sapka
Akkor tiltsuk el a fél NFL-t...Soldados
A fél NFL lenyilatkozta,hogy szeret sérülést okozni? 😊 Akkor tiltsuk.
A liga pedig jobban teszi ha fellép ellene, és védi az O játékosait. Ütközzenek keméynen az vonzza a nézőt, de ha megsérül egy Welker, megsérül egy Brady, már esik a nézettség. A Liga pedig ebből él, értelemszerűen ezirányba kellene fellépni.
Utószóként csak annyi, ha ti egy buta játékost imádtok aki arra van"hogy odab.szon egy nagyot" az titeket minősít.
Azért ne tegyük már egyenlővé a "szép passzjátékkal". Sérülést nem szerzett még játékos azért mert szép ívben szállt a labda 😊
több mint 14 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Nos ez az ember 3,5 éve kezdő. Ezalatt, minden évben 3-4-es OLB létére 80 szerelés felett zár és van 23 (!) forced fumble-je. Mert ez az ember nem agyal, hogy jaj szegény x-t megfogták, akkor már nem bántom, hanem odamegy és kib.szott nagyot odaüt. A tuti szerelésre megy, nem hibázik. Nem arra, hogy ja a társam már fogja, akkor nem bántom. Ebből csak hibák születnek. Ő egy 80-as IQ-val rendelkező niga, aki ehhez ért, hogy nagyot üssön. Ez tette nagy játékossá, ez tette Def MVP-vé.Soldados
egyáltalán nem ezzel a részével van bármiféle probléma is, sztem mindenki fel tudja fogni hogy ki miért minek játszik mi a dolga.
hanem sokkal inkább azzal hogy elsőszándékból lenyilatkozza hogy szeret sérülést okozni/arra törekszik, ez már egy egészen más megközelítés, mint hogy ahhoz ért hogy 3-4 olb csilivili stb.
ja igen itt jön ki a 80-as iq..., a nyilatkozatért már önmagában megérdemelne egy pár hét pihit szerintem.sapka
Akkor tiltsuk el a fél NFL-t...


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 14 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Nos ez az ember 3,5 éve kezdő. Ezalatt, minden évben 3-4-es OLB létére 80 szerelés felett zár és van 23 (!) forced fumble-je. Mert ez az ember nem agyal, hogy jaj szegény x-t megfogták, akkor már nem bántom, hanem odamegy és kib.szott nagyot odaüt. A tuti szerelésre megy, nem hibázik. Nem arra, hogy ja a társam már fogja, akkor nem bántom. Ebből csak hibák születnek. Ő egy 80-as IQ-val rendelkező niga, aki ehhez ért, hogy nagyot üssön. Ez tette nagy játékossá, ez tette Def MVP-vé.Soldados
egyáltalán nem ezzel a részével van bármiféle probléma is, sztem mindenki fel tudja fogni hogy ki miért minek játszik mi a dolga.
hanem sokkal inkább azzal hogy elsőszándékból lenyilatkozza hogy szeret sérülést okozni/arra törekszik, ez már egy egészen más megközelítés, mint hogy ahhoz ért hogy 3-4 olb csilivili stb.
ja igen itt jön ki a 80-as iq..., a nyilatkozatért már önmagában megérdemelne egy pár hét pihit szerintem.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 14 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Teljesen igazad van ,Soldi idézete "Harrison: leszarom, hogy dirty, qrva nagy playa. Rettegjenek csak tőle és az egész védelmünktől. A D-nél az nem erény, hogy nem bántjuk a másikat... Igenis üssünk és büntessünk."szittes
Így van. Mi ezt szeretjük, mi mindig ezzel értünk el sikereket. Az első sztem is teljesen szabályos hit volt, nem volt szándékos. Márpedig ha nem volt szándékos, akkor kit büntetsz, ebben a sportban mindig is lesz helmet to helmet, elkerülhetetlen. Elég egy irányváltás és már nem a vállát találod el, hanem a fejér... Ez benne van. A második aggályosabb volt.

Amúgy emlékeim szerint eléggé szerettétek ti Rodney Harrisont, pedig ő sem a tiszta játékáról volt híres. 😉

Persze utálni lehet a Steelerst és a játékosait, de ez a csapat mindig így játszott, és a csapat szurkolói nyilvánvalóan ezt szeretik, és épp ezért ezt is várják továbbra is.Soldados
Ez egy ilyen sport, valóban lesznek helmet to helmet ütközések, és én is, ha védelemről van szó, akkor azt mondom az legyen kemény és határozott, ne lagymatag töketlen fatökűekből álljon. DE! Egy meccs alatt két embert beküldeni kórházba agyrázkódással, az azért nem szép, és ezért nem szerethető senki... De ez az én magányvéleményem.nDRo
Nos ez az ember 3,5 éve kezdő. Ezalatt, minden évben 3-4-es OLB létére 80 szerelés felett zár és van 23 (!) forced fumble-je. Vajon mitől? Vajon mitől szerez dupla annyi tackle-t, mint más 3-4-es OLB-k? Vajon mitől van neki ez idő alatt ez az extrém magas FF szám, amelyben ligaelső ezt az időszakot nézve? Mert ez az ember nem agyal, hogy jaj szegény x-t megfogták, akkor már nem bántom, hanem odamegy és kib.szott nagyot odaüt. A tuti szerelésre megy, nem hibázik. Azért nem hibázik, mert így üt, tutira megy. Nem arra, hogy ja a társam már fogja, akkor nem bántom. Ebből csak hibák születnek. Ő egy 80-as IQ-val rendelkező niga, aki ehhez ért, hogy nagyot üssön. Ez tette nagy játékossá, ez tette Def MVP-vé. Lehet őt utálni, meg ezt a stílust, de ez emeli ki őt is és a Steelers-t is mindig ez emelte ki. Én ezt szeretem, nem a puhánykodást, hogy vki elb.ssza a tackle-t, a finomkodás pedig oda vezet.

Én így látom. De a világ legtermészetesebb dolga, hogy a Steelers-szurkolónak ez tetszik, ez szereti, mint ahogy az is, hogy a Pats- és Colts-szurkolók a szép passzjátékért rajonganak többségében. 😊 Ezek a csapatok identitásához tartoznak, amit az adott szurkoló nyilvánvalóan magáévá tesz. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 14 éve
nDRo New England Patriots 1 593
de az is érdekes hogy amíg itt Vödört legtöbben elítélik, addig a steelers topikban azt írják hogy pont ezért szeretik a csapatot mert ilyen játékosok vannak benne és ettől lesz kemény egy védelem mert már előre félni fognak tőlükmascherano
Teljesen igazad van ,Soldi idézete "Harrison: leszarom, hogy dirty, qrva nagy playa. Rettegjenek csak tőle és az egész védelmünktől. A D-nél az nem erény, hogy nem bántjuk a másikat... Igenis üssünk és büntessünk."szittes
Így van. Mi ezt szeretjük, mi mindig ezzel értünk el sikereket. Az első sztem is teljesen szabályos hit volt, nem volt szándékos. Márpedig ha nem volt szándékos, akkor kit büntetsz, ebben a sportban mindig is lesz helmet to helmet, elkerülhetetlen. Elég egy irányváltás és már nem a vállát találod el, hanem a fejér... Ez benne van. A második aggályosabb volt.

Amúgy emlékeim szerint eléggé szerettétek ti Rodney Harrisont, pedig ő sem a tiszta játékáról volt híres. 😉

Persze utálni lehet a Steelerst és a játékosait, de ez a csapat mindig így játszott, és a csapat szurkolói nyilvánvalóan ezt szeretik, és épp ezért ezt is várják továbbra is.Soldados
Ez egy ilyen sport, valóban lesznek helmet to helmet ütközések, és én is, ha védelemről van szó, akkor azt mondom az legyen kemény és határozott, ne lagymatag töketlen fatökűekből álljon. DE! Egy meccs alatt két embert beküldeni kórházba agyrázkódással, az azért nem szép, és ezért nem szerethető senki... De ez az én magányvéleményem.
több mint 14 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Meg a hátszélnek is volt némi szerepe benne. 😊 A második félidei kickoffnál gyakorlatilag nemcsak az endzoneból, de még a pályáról is kirepült a labda. Volt vagy 100 yard.

Szerk.: A Vödör témához.
Harrisont sem fogják többre büntetni, mint Vödört, mert a két hit közül az egyiket simán szabályosnak nyilvánították, csak a második esetet vizsgálja az NFL. Az meg külön vicc, h a meccsen egyikre sem repült zászló, és mindkét megmozdulással sérülést is okozott.GRAFI
de az is érdekes hogy amíg itt Vödört legtöbben elítélik, addig a steelers topikban azt írják hogy pont ezért szeretik a csapatot mert ilyen játékosok vannak benne és ettől lesz kemény egy védelem mert már előre félni fognak tőlükmascherano
Teljesen igazad van ,Soldi idézete "Harrison: leszarom, hogy dirty, qrva nagy playa. Rettegjenek csak tőle és az egész védelmünktől. A D-nél az nem erény, hogy nem bántjuk a másikat... Igenis üssünk és büntessünk."szittes
Így van. Mi ezt szeretjük, mi mindig ezzel értünk el sikereket. Az első sztem is teljesen szabályos hit volt, nem volt szándékos. Márpedig ha nem volt szándékos, akkor kit büntetsz, ebben a sportban mindig is lesz helmet to helmet, elkerülhetetlen. Elég egy irányváltás és már nem a vállát találod el, hanem a fejér... Ez benne van. A második aggályosabb volt.

Amúgy emlékeim szerint eléggé szerettétek ti Rodney Harrisont, pedig ő sem a tiszta játékáról volt híres. 😉

Persze utálni lehet a Steelerst és a játékosait, de ez a csapat mindig így játszott, és a csapat szurkolói nyilvánvalóan ezt szeretik, és épp ezért ezt is várják továbbra is.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
nDRo:
A szezonban több fejsérülés is volt már eddig, ezért szállt rá az NFL az ügyre, de ez lesz a szezon összes hasonló eseténél. Valahol jogos a dolog. Egy dolog a kemény, de szabályos szerelés és egy másik, ami az ellenfél összetörésére megy. Ez utóbbit sportszerűtlen és aljas dolognak tartom, például ezért rühellem a Steelers-t is, mert sok meccsükön láttam, hogy bizony nem búslakodnak, ha valakit ápolni visznek miattuk.
Ha vödör vagy bárki más szánt szándékkal okoz sérülést egy másik játékosnak, azt tiltsák is el. Azért csak halkan jegyzem meg, remélem, hogy ezt a fejsérülésekre jobban odafigyelnek dolgot nem fogják esetleges visszaélésekre használni és minden esetet ugyanolyan elánnal fognak vizsgálni.
több mint 14 éve
nDRo New England Patriots 1 593
Nah nem kapott eltiltást.

@MikeReiss NFL source says Brandon Meriweather will be fined $50,000 for two helmet-to-helmet hits. No suspension.Danna
Nagyon felhúztam volna magam ha eltiltást kap. Azért szerintem még az is vicc kategória hogy felmerült az eltiltás holott, majdnem minden meccsen található ilyen ütközés. Nyilván nem volt szép, én sem örültem annak hogy Heap lent maradt, senki sérülését nem kívánom, de ez az egész történet röhejes. Szeretem a kemény játékot, de korlátokon belül.
több mint 14 éve
Danna 698 — Pats Fan Club vezető
Nah nem kapott eltiltást.

@MikeReiss NFL source says Brandon Meriweather will be fined $50,000 for two helmet-to-helmet hits. No suspension.
több mint 14 éve
TyR New England Patriots 276 — Mad, Bad & Dangerous to Know
Ha valakit okollel allon vagsz, vegul is az is utes, nem..

Sztem a tobbi Pats jatekos reakcioja is sokat mondo, amikor legyintgetnek a hit utan.. Vodor a legrosszabb kombo: buta ES cheapshot artist, es teljesen veletlen, valahogy az ilyen esetekbol sosem tud kimaradni. (Lasd, Miami-FIU bunyo, hogy viselkedett ott is.)
Persze nem vagyok teljesen objektiv a kerdesben..Igor
Abszolut egyetértek veled. Nem ilyen playekre van szükség, hanem normális, kemény szerelésekre. Azt lehet csinálni vállal, karral, ezek kombinációjával, még akár sisakkal is, ha nem a fejre irányul.
Kíváncsi lennék, ha ezt a SB-n adná elő, és befújják, és emiatt elmegy a meccs vajon hány Pats fan mondaná: "Hát, könnyen jött, könnyen ment, de Meriweather legalább nyomott egy szép helmet-to-helmetet, de jó is volt"....
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
azt gondolom hogy a pénzbüntetés tényleg semmit nem ér, és ha eredményt akarnak akkor tényleg elő kell venni az eltiltásokat. viszont szerintem ez az eset nem volt olyan kirívóan durva hogy pont ezt kéne elsőként szankcionálni.
több mint 14 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Nekem tetszett a Vödör hit. Pont ezt hiányoltam a Dből. Idegbajt kapok amikor 2-3 méterről vigyázzuk a WRt. Szeretnék látni egy olyan Defenset mint ami van Pittsburghben.
több mint 14 éve
Sinisa New England Patriots 2 924 — Gràcies Pep!
Szerintem veszélyes precedens lenne emiatt eltiltani Vödör-t.
Mert ebben az esetben minden forduló után kb. 3-4 eltiltást kérnének számon a ligán a szakértők, újságírók stb.

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 14 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 324 — No 1 Zhang Yufei fan
Ha valakit okollel allon vagsz, vegul is az is utes, nem..

Sztem a tobbi Pats jatekos reakcioja is sokat mondo, amikor legyintgetnek a hit utan.. Vodor a legrosszabb kombo: buta ES cheapshot artist, es teljesen veletlen, valahogy az ilyen esetekbol sosem tud kimaradni. (Lasd, Miami-FIU bunyo, hogy viselkedett ott is.)
Persze nem vagyok teljesen objektiv a kerdesben..

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 14 éve
neuw 271 — Patriots fan
kicsit off, itt a nagy hardhit-balhé közben, de fejlemények vannak a Mankis-ügyben:

http://www.nfl.com/news/story/09000d5d81b737f3/article/mankins-plans-to-sign-pats-tender-next-month-if-hes-not-traded

--------------------------------------------------
több mint 14 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
..., mert ilyen szeleburdi, ostoba játékkal gyakran többet árt a pályán, mint használ.DoM
azért azt valljuk be, mindenki tudja, hogy ő vagy Harrison nem épp agysebészek. Viszont CB, S vagy OLB nem is az szokott lennineuw
Ne is legyen agysebész, de egy kis játékintelligencia jó lenne, mert abból nem sok jutott neki. ellentétben Rodeny Harrisonnal vagy éppen Troy Polamaluval, de bármelyik jónevű safetyt említhetném. Amilyen nagy területet kelle bejátszaniuk, elengedhetetlen, hogy "ésszel" játsszon a safety. Talán jobban, mint bármelyik másik védőnél.
több mint 14 éve
neuw 271 — Patriots fan
..., mert ilyen szeleburdi, ostoba játékkal gyakran többet árt a pályán, mint használ.DoM
azért azt valljuk be, mindenki tudja, hogy ő vagy Harrison nem épp agysebészek. Viszont CB, S vagy OLB nem is az szokott lenni

--------------------------------------------------
több mint 14 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
Az a baj, h ezzel is ugyanaz lesz, mint a többi szabállyal...

Harrisonra majd mindenki mondja h ő ilyen, neki ilyen a játéka blablabla, a többieket meg másképp fogják megítélni. Tipikusan amit szabad Jupiternek, nem szabad a kisökörnek... vsz Vödörrel fognak példát statulálni..

Érdemes elolvasni 1-2 játékos twitterét, nagyon ki van bukva mindenki...Danna
Az egyenlő mérce sutba dobásától függetlenül, hátha valami pozitív hozadéka lesz ennek a 'vödör eltiltásnak a jövőbeni viselkedésére, játékára, ha mégis bekövetkezik, mert ilyen szeleburdi, ostoba játékkal gyakran többet árt a pályán, mint használ.
több mint 14 éve
Danna 698 — Pats Fan Club vezető
Az a baj, h ezzel is ugyanaz lesz, mint a többi szabállyal...

Harrisonra majd mindenki mondja h ő ilyen, neki ilyen a játéka blablabla, a többieket meg másképp fogják megítélni. Tipikusan amit szabad Jupiternek, nem szabad a kisökörnek... vsz Vödörrel fognak példát statulálni..

Érdemes elolvasni 1-2 játékos twitterét, nagyon ki van bukva mindenki...
több mint 14 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
de az is érdekes hogy amíg itt Vödört legtöbben elítélik, addig a steelers topikban azt írják hogy pont ezért szeretik a csapatot mert ilyen játékosok vannak benne és ettől lesz kemény egy védelem mert már előre félni fognak tőlükmascherano
erre csak a boston heraldot tudom idézni (Meriweather ügyben történt mindkét megnyilatkozás):

When a cheap-shot artist gets ripped by a cheap-shot artist like Rodney Harrison on national television it’s time to look in the mirror.

ÉS

His intent was clear and had nothing to do with being tough or with how the game is supposed to be played. Bill Belichick’s disgust was obvious as he derided Meriweather.

Mindezt úgy, hogy nekem se tetszik, milyen irányba halad a szabályalakotás, hogy lassan rá se lehet nézni az ellenfélre büntetés/eltiltás nélkül, de a szándékos helmet to helmet az nem lehet része a játéknak.

Azt pedig továbbra se értem, hogy a TD utáni ünneplés miért büntetendő, és a védők által járt táncok sack, big hit és társai után, hiába tömeges jellegűek pedig nem. Remélem az eltiltásoknál végre következetes lesz a liga, ha már a szabályalkotásnál, és meccs közbeni alkalmazásnál ez még véletlenül sincs jelen.
több mint 14 éve
mascherano 727 — na húzzál innen kisköcsög
Meg a hátszélnek is volt némi szerepe benne. 😊 A második félidei kickoffnál gyakorlatilag nemcsak az endzoneból, de még a pályáról is kirepült a labda. Volt vagy 100 yard.

Szerk.: A Vödör témához.
Harrisont sem fogják többre büntetni, mint Vödört, mert a két hit közül az egyiket simán szabályosnak nyilvánították, csak a második esetet vizsgálja az NFL. Az meg külön vicc, h a meccsen egyikre sem repült zászló, és mindkét megmozdulással sérülést is okozott.GRAFI
de az is érdekes hogy amíg itt Vödört legtöbben elítélik, addig a steelers topikban azt írják hogy pont ezért szeretik a csapatot mert ilyen játékosok vannak benne és ettől lesz kemény egy védelem mert már előre félni fognak tőlükmascherano
Teljesen igazad van ,Soldi idézete "Harrison: leszarom, hogy dirty, qrva nagy playa. Rettegjenek csak tőle és az egész védelmünktől. A D-nél az nem erény, hogy nem bántjuk a másikat... Igenis üssünk és büntessünk."szittes
ennyi ők pont ezt szeretik 😊

:: HIBÁS KÉP ::
több mint 14 éve
szittes 95 — Patriots fan
Mesko hosszú puntja is remek példa erre. Kitűnő punt volt, de a returner rossz döntése (hagyta lepattani) kellett, hogy döntő hatása legyen a meccs alakulására.DoM
Meg a hátszélnek is volt némi szerepe benne. 😊 A második félidei kickoffnál gyakorlatilag nemcsak az endzoneból, de még a pályáról is kirepült a labda. Volt vagy 100 yard.

Szerk.: A Vödör témához.
Harrisont sem fogják többre büntetni, mint Vödört, mert a két hit közül az egyiket simán szabályosnak nyilvánították, csak a második esetet vizsgálja az NFL. Az meg külön vicc, h a meccsen egyikre sem repült zászló, és mindkét megmozdulással sérülést is okozott.GRAFI
de az is érdekes hogy amíg itt Vödört legtöbben elítélik, addig a steelers topikban azt írják hogy pont ezért szeretik a csapatot mert ilyen játékosok vannak benne és ettől lesz kemény egy védelem mert már előre félni fognak tőlükmascherano
Teljesen igazad van ,Soldi idézete "Harrison: leszarom, hogy dirty, qrva nagy playa. Rettegjenek csak tőle és az egész védelmünktől. A D-nél az nem erény, hogy nem bántjuk a másikat... Igenis üssünk és büntessünk."