New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 14 éve
mascherano 727 — na húzzál innen kisköcsög
Mesko hosszú puntja is remek példa erre. Kitűnő punt volt, de a returner rossz döntése (hagyta lepattani) kellett, hogy döntő hatása legyen a meccs alakulására.DoM
Meg a hátszélnek is volt némi szerepe benne. 😊 A második félidei kickoffnál gyakorlatilag nemcsak az endzoneból, de még a pályáról is kirepült a labda. Volt vagy 100 yard.

Szerk.: A Vödör témához.
Harrisont sem fogják többre büntetni, mint Vödört, mert a két hit közül az egyiket simán szabályosnak nyilvánították, csak a második esetet vizsgálja az NFL. Az meg külön vicc, h a meccsen egyikre sem repült zászló, és mindkét megmozdulással sérülést is okozott.GRAFI
de az is érdekes hogy amíg itt Vödört legtöbben elítélik, addig a steelers topikban azt írják hogy pont ezért szeretik a csapatot mert ilyen játékosok vannak benne és ettől lesz kemény egy védelem mert már előre félni fognak tőlük

:: HIBÁS KÉP ::
több mint 14 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Mesko hosszú puntja is remek példa erre. Kitűnő punt volt, de a returner rossz döntése (hagyta lepattani) kellett, hogy döntő hatása legyen a meccs alakulására.DoM
Meg a hátszélnek is volt némi szerepe benne. 😊 A második félidei kickoffnál gyakorlatilag nemcsak az endzoneból, de még a pályáról is kirepült a labda. Volt vagy 100 yard.

Szerk.: A Vödör témához.
Harrisont sem fogják többre büntetni, mint Vödört, mert a két hit közül az egyiket simán szabályosnak nyilvánították, csak a második esetet vizsgálja az NFL. Az meg külön vicc, h a meccsen egyikre sem repült zászló, és mindkét megmozdulással sérülést is okozott.
több mint 14 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
Annyit még a hétvégi meccshez, hogy Mesko hosszú puntján kívül az ST-nek nem volt nagy játéka.
Amikor legyőztük a Bengalst és a Finst én kicsit aggódtam, hogy nagy ST playek nélkül normális ellenfelet nem tudunk megverni...
Szerencsére a Ravens elleni meccs erre is rácáfolt, nekem ez is egy nagy Up volt...Witchdoctor
Az ST már jól teljesít, ha nem veszíti el a meccset. Már pedig ettől nagyon messze voltak. Minden más csak bónusz, szerencsés plusz. ST-ben az igazán nagy játékokhoz, sokkal nagyobb mértékben kell az ellenfél hibája, mint a támadóknál/védőknél.

Mesko hosszú puntja is remek példa erre. Kitűnő punt volt, de a returner rossz döntése (hagyta lepattani) kellett, hogy döntő hatása legyen a meccs alakulására.
több mint 14 éve
Witchdoctor New England Patriots 321 — Patriots fan
Annyit még a hétvégi meccshez, hogy Mesko hosszú puntján kívül az ST-nek nem volt nagy játéka.
Amikor legyőztük a Bengalst és a Finst én kicsit aggódtam, hogy nagy ST playek nélkül normális ellenfelet nem tudunk megverni...
Szerencsére a Ravens elleni meccs erre is rácáfolt, nekem ez is egy nagy Up volt...

több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Amúgy tényleg Danna!

Harrisonnal mi a francot fognak tenni?
Nyílvánosan karóba húzzák?

Ugyan!

És te még reméled, hogy nem csak 1 hetet kap.....
Komolyan mondom.... 😕
több mint 14 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
alapjában véve én nem panaszkodnék a safety helyzetünk miatt, tekintve, hogy Chung, Vödör, Sanders, McGowan és Page is kifejezetten korrekt játékos, de tekintve, hogy ebből csak három nem játszhat hétvégén előre láthatólag, már nem olyan biztató :/
ettől függetlenül én nem hoznék több safetyt hosszú távra

több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Akkor ez az NFL szatírája lesz.... :/
Elgondolkodtató, hogy akkor ezután mi jöhet még! 😉
több mint 14 éve
Danna 698 — Pats Fan Club vezető
mondom... már csak szinte az a kérdés h mennyit kap. durva lenne ha nem csak 1 meccsre meszelnék el. Ami számomra megdöbbentő, h az egész Rodney Harrisontól indult ki... már pedig ha vki dirty player volt, az ő volt...

@shalisemyoung - on @mikeandmike, NFL VP Ray Anderson says Meriweather's hit was "flagrant" & "egregious",would b looked at for suspension starting this wk
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Vödör témához....
Tegnap este bátorkodtam végig nézni az ESPN America-n a Colts vs. Redskins meccset....
Szerintem aki látta azt a partyt is nyugodtan egyetért velem abban, hogy Vödör szereléséhez még csak sok szóda sem kell, hogy elmenjen.... :cool:

Oszt' ott senki nem jajveszékelt.... 😊
több mint 14 éve
TyR New England Patriots 276 — Mad, Bad & Dangerous to Know
Hihetetlen, hogy a safety pozíció mióta nincs megoldva... Ha jön valaki használható az megsérül, a többiekről meg jobb nem is beszélni. Nem tudom hányan emlékeznek még a 2005-ös rémálomra, mikor Harrison megsérült, és 3 meccsen még egy bizonyos Michael Stone is kezdett, aki olyan szörnyűséges volt hogy arra még viszzagondolni is rossz.
Aztán 2007ben választottuk Vödört...
több mint 14 éve
polonic New England Patriots 443 — Patriots fan
Nagy esély van rá, h Vödört eltiltják... ami azért is szívás, mert ugye Page és Sanders sérült. :/Danna
Na jólvan, ne szórakozzanak már. :/

Win Lose or Tie, We are Patriots fans till we die!

My favourite ring is the next one
több mint 14 éve
mascherano 727 — na húzzál innen kisköcsög
Nagy esély van rá, h Vödört eltiltják... ami azért is szívás, mert ugye Page és Sanders sérült. :/Danna
akkor a pitts-ből harrisont le is lövik? 😊

:: HIBÁS KÉP ::
több mint 14 éve
Danna 698 — Pats Fan Club vezető
Nagy esély van rá, h Vödört eltiltják... ami azért is szívás, mert ugye Page és Sanders sérült. :/
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
azért az vicces, hogy egy nagy győzelem, és egyből 3. helyen vagyunk az nfl.com experts és fan rankingsén is...ha jövő héten kikapnánk meg egyből 15. lenne... 😊a5
a tabellán jelenleg 2. helyen állunk (a teljes ligát figyelembe véve), és összesen 3 csapatnak van csak 1 veresége (4-1el a Pats és a Steelers, 5-1 a jets áll). Nagyon sok ember csak erre figyel, és készen is van a történet.

Mellesleg szerintem kevesen számítottunk arra, hogy az agyonsajnált védelem mellett 5 meccs után 1 vereségünk lesz csak, így aztán nem meglepő, ha sokan arra számítanak, hogy a csapat csak javuli, és jobban összeállni fog, és ha már most képes hozni a meccseket, akkor később még erősebb lesz. Azzal persze lehet vitatkozni, hogy mennyire erős a schedule, mennyire masszív csapatokat vertünk (szerintem is csalóka az eredmény), de nem az egy győzelmünk inkább ez a liga 2. hely (megverve egyébként utoljára pont az 5.-et) lehet az ami miatt ilyen előkelő helyre rangosolnak minket.
több mint 14 éve
polonic New England Patriots 443 — Patriots fan
azért az vicces, hogy egy nagy győzelem, és egyből 3. helyen vagyunk az nfl.com experts és fan rankingsén is...ha jövő héten kikapnánk meg egyből 15. lenne... 😊a5
Ez már csak ilyen. 😊

Win Lose or Tie, We are Patriots fans till we die!

My favourite ring is the next one
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
azért az vicces, hogy egy nagy győzelem, és egyből 3. helyen vagyunk az nfl.com experts és fan rankingsén is...ha jövő héten kikapnánk meg egyből 15. lenne... 😊
több mint 14 éve
Danna 698 — Pats Fan Club vezető
Seau azt mondja h elaludt a volánnál és nem öngyilkos akart lenni... franc se tudja h egy olyan sziklás, kanyargós környéken az ember eltud-e aludni vezetés közben. Reméljük igen... rossz ezeket olvasni róla... 😕

más.
hiába, még mindig mi vagyunk a legnézettebb csapat kint is. 😂

The Patriots' overtime win over the Ravens helped carry CBS to match the highest preliminary rating for its single-game window since it acquired the current AFC package.

The network said Monday it averaged a 14.3 overnight rating and 29 share. That ties Week 16 in 2008, highlighted by a Steelers-Titans showdown for AFC supremacy, as the best rating since CBS reacquired the NFL in 1998.

It's up 91 percent from last year's comparable Week 7 rating of 7.5/16.

Sunday's window also included an overtime Dolphins-Packers game, as well as Jets-Broncos and Ben Roethlisberger's return in the Browns-Steelers matchup.

Ratings represent the percentage of all homes with televisions tuned into a program. Shares represent the percentage of all homes with TVs in use at the time. Overnight rating measures the country's largest markets.
több mint 14 éve
Witchdoctor New England Patriots 321 — Patriots fan
Off:
Seau-nak autóbalesete volt:
http://www.nemzetisport.hu/nso_hirek/nfl-arokba-hajtott-a-12-szeres-pro-bowl-resztvevo-korhazban-kotott-ki-2049237

http://sports.gather.com/viewArticle.action?articleId=281474978612611Sinisa
A sztori eleje:

Miután óvadék ellenében kiengedték a börtönből, amiért tettleg bántalmazta 25 éves barátőnjét egy veszekedés közben.... 😀

Szerk: a smiley nem a tettnek szól... 😉

több mint 14 éve
Sinisa New England Patriots 2 924 — Gràcies Pep!
Off:
Seau-nak autóbalesete volt:
http://www.nemzetisport.hu/nso_hirek/nfl-arokba-hajtott-a-12-szeres-pro-bowl-resztvevo-korhazban-kotott-ki-2049237

http://sports.gather.com/viewArticle.action?articleId=281474978612611

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
És az a helyzet, hogy az eddig jobbára inactive Deaderick-kel sem volt rosszab a Dline, sőt...sőt...nDRo
Látványos volt, ahogy az első negyedben 8.12-nél versenyt futott Flacco-val az oldalvonal felé, és tudta tartani a lépést.
több mint 14 éve
nDRo New England Patriots 1 593
Vödörre remélem ragad egy kis játék intelligencia és egy nagyon jó S válhat belőle....deepsilver
Már 4. éve elvileg ragad rá. . . 😛polonic
Nézzük inkább a pozitív dolgokat. 😊

Ninkovich és Cunningham biztatóan játszott.
Középen Mayo&Spikes tényleg jó volt.

Ami számomra nagyon meglepő volt az Deadrick nagy snap száma...kíváncsi is vagyok a stat-ra.
Többet láttam, mint Wright-ot ill. Brace-t.
Wright és Pryor csak a 3. down-okban volt fenn. Pedig tavaly, ill. szezon elején próbélkoztunk Velük is DE-ként.Sinisa
És az a helyzet, hogy az eddig jobbára inactive Deaderick-kel sem volt rosszab a Dline, sőt...sőt...
több mint 14 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
Hamár behemót NT:
Szerintetek is felszedett pár kilócskát Baby Vince?
😊
Már tavaly is néztem, hogy szerintem már rég nem 325 font, de idén még nagyobbnak tűnik...Sinisa
Az a 325 csak irányadó, szinte semelyik nagy DT nem annyi mint amennyit írnak neki. Mondjuk pont Vincenél ez nem tűnik annyira alulbecsültnek. Plusz most ugyebár DE poszton tolta, és nem úgy tűnt mintha a súlya nagyban hátráltatná (itt jegyzem meg, az új front nagyon tetszett).TyR
Én mondjuk érthetetlenül állok a VW Warren csere előtt. Warren kifejezetten jó volt endként, ráadásul pass rusht is tud nyújtani, míg ezen a téren Wilfork mozdulatai elég komikusak voltak. A lényeg persze, hogy futás ellen stabil volt a front seven, ugyanakkor a Ravens futójáték csak 27. helyezett volt a meccs előtt.

De azzal egyetértek, hogy végre védelemre emlékeztetett a front munkája. Klasszis bend but not break bemutató volt.
több mint 14 éve
nDRo New England Patriots 1 593
Vödörre remélem ragad egy kis játék intelligencia és egy nagyon jó S válhat belőle....deepsilver
Már 4. éve elvileg ragad rá. . . 😛polonic
A kosz😒 És sajnos csak az....
több mint 14 éve
TyR New England Patriots 276 — Mad, Bad & Dangerous to Know
Hamár behemót NT:
Szerintetek is felszedett pár kilócskát Baby Vince?
😊
Már tavaly is néztem, hogy szerintem már rég nem 325 font, de idén még nagyobbnak tűnik...Sinisa
Az a 325 csak irányadó, szinte semelyik nagy DT nem annyi mint amennyit írnak neki. Mondjuk pont Vincenél ez nem tűnik annyira alulbecsültnek. Plusz most ugyebár DE poszton tolta, és nem úgy tűnt mintha a súlya nagyban hátráltatná (itt jegyzem meg, az új front nagyon tetszett).
több mint 14 éve
Sinisa New England Patriots 2 924 — Gràcies Pep!
A másik ami nagyon dühítő volt, az Koppen ténykedése. Ha Mankins tényleg jelentkezne játékra, és Belichick nem csak backup long snappernek használná, akkor visszakaphatná a kezdő helyét LG-ként Connolly meg mehetne kezdő centernek.DoM
Ez már a korábbi években is kijött, hogy a behemót NT-kel (pl.: Jenkins, J.Williams) nem tud mit kezdeni.
De tegnap nagyon durvák voltak azok a hatalmas rések, amit középen szakítottak az OL-ünkön.


Hamár behemót NT:
Szerintetek is felszedett pár kilócskát Baby Vince?
😊
Már tavaly is néztem, hogy szerintem már rég nem 325 font, de idén még nagyobbnak tűnik...

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.