New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 14 éve
mascherano 727 — na húzzál innen kisköcsög
"Tate’s presence had the same effect Moss’ did, opening up the middle of the field for the rest of Brady’s receivers, but the Patriots just didn’t use him as often."

Erről van szó. Egy mélységi célpont elvisz embert, de ha fedezik, akkor nem kell erőltetni, ott vannak a többiek. Egyébként igazad van, West valóban keményen őrizték, de szerencsére ez alkalommal nem játszottuk azt amit Mossal, hogy csak azért is őt erőltetjük, had játszanak a többiek, ha legközelebb Branchet őrzik, akkor majd jöhet Tate.viito
a régi pats játék erről szólt ha jól emlékszem. nem lehetett tudni kit is kéne nagyon őrizni mert akkor ment a másiknak a passz vagy ment egy futás. remélem ez az év hátralévő részében hatványozottan igaz lesz

:: HIBÁS KÉP ::
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
"Tate’s presence had the same effect Moss’ did, opening up the middle of the field for the rest of Brady’s receivers, but the Patriots just didn’t use him as often."

Erről van szó. Egy mélységi célpont elvisz embert, de ha fedezik, akkor nem kell erőltetni, ott vannak a többiek. Egyébként igazad van, West valóban keményen őrizték, de szerencsére ez alkalommal nem játszottuk azt amit Mossal, hogy csak azért is őt erőltetjük, had játszanak a többiek, ha legközelebb Branchet őrzik, akkor majd jöhet Tate.
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Nem tudom lehet sz@rul láttam, de mint ha Walkert többnyire ketten őrizték, vagy ahogy beért a Ravens DL-a mögé mindig oda lépett volna +1 LB vagy S....😊
Nekem először csak az tűnt fel, hogy jócskán későn kapta meg az első passzát az I. negyedben. Mondjuk azt sem tudta elkapni... igaz ekkor látszott, hogy két faszi alól tápászkodik fel, mint utána mindig!😊
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
egyébként egy jópofa stat: a támadójáték során megtett yardjaink 29%-át (majdnem egyharmad) Woodhead hozta 😊

Branch 24%
Hernandez 20%
Welker 13%
Gronkowski 6%
Tate 5%
BJGE 5%

(a legalább 2 számjegyű yardot megtevők %-ai)

A Branch Woodhead Hernandez trió ezzel összesen legyártotta a yardjaink 75%-át. Jópofa, hogy egy 4. körös rookie és egy másodéves UDFA ST játékos hozta a támadó yardjaink 50%-át.

Ennyit kb arról, hogy Moss nélkül majd egy métert sem tudunk haladni, mert nem lesz aki elvigyen 2DB-t, és ennek eredményeként csak beülnek ellenünk a 10 yardra, meg a szabad emberekkel szétsackelnek minket. Egy kreatív playbook úgy tűnik többet érhet, mint egy TOP3-as mélységi célpont. (figyelembe véve, hogy a Ravens volt az ellenfél még azt sem mondhatjuk, hogy "jó-jó, de majd a keményebb védelmek ellen másként lesz"). Megint kiderült, hogy bonyolult játék ez a foci, és nem one-man-show...
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
azért ne mondjuk már, hogy ezt a meccset Meskó puntja nyerte meg.

Ezt a meccset majdnem elveszítette a D#, az első félidőben gyakorlatilag úgy jött keresztül rajtunk a Ravens, ahogy csak akartak. Utána viszont nem tudom mi történt velük, de a 4. negyedre, és az OT-re teljesen megtáltosodtak, és igazolták megint azt, ami 2 hete nagy felháborodást keltett az nfl.com-on, amikor üdvözölték az új no name d#-t, az utolsó pillanatban összeszedték magukat a fiuk. A futás elleni védelem néha nagyon szigorú volt, a DL mutatott jó dolgokat.
Az O# és Tom viszont sokszor szégyelheti magát. Tom egy kicsit flegmán játszott, az első INT-je pl szerintem az övé volt abszolút. Azt hiszem ha van egy ilyen QB-m, mint ő, akkor reális elvárás tőle, hogy ne az agyon sajnál, béna, újoncokkal, és fiatalokkal teletömött D#-nek kelljen többször is megmentenie a seggét, hanem afféle Peyton Manning stílusban oldja meg, hogy a D#-nek ne kelljen kulcs szituációkba kerülnie. Jah, és 100 win után ne kapjon már kulcsszituban delay of game büntit egy ilyen irányító.

Ezen kívül amit nem értettem a meccsen:
-OT-ben miért a rookie TE-et kell 2x is megkínálni labdával? Mert önmagában nem remegett a srác az izgalomtól annyira, mint mi a képernyő előtt?
-Arrington >>>> Butler??? komolyan gondolja ezt valaki is a stábból?
-Meccs végefelé miért vesszük elő megint a Randy Moss playbookot, amikor elég lenne néhány yardot megtenni biztosan (5-6 yardos passzok), hogy FG távolság legyen, még ha hosszú FG is?
-két yardos szitut azért ne Woodheaddel próbáljunk már meg megfuttatni, amikor tovább kellene menni mindenképpen. Értem én, hogy a srác simán hozza a first downokat is néha, de nem a betömörülő védelem ellen.

Mindent egybevéve a győzelem jó volt, és a meccs egyes szakaszaiban az O és a D is jól muzsikált, jó lenne, ha egyrészt állandósulna ez a dolog, másrészt pedig örülök, hogy az újoncok között van 1-2 ember, aki képes felnőni a feladathoz. A szakmai stáb viszont még mindig fejlődhetne, szerintem még mindig látszik, hogy nem túl elit koordinátor párosunk van.
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Bradynek azért nem lesz könnyű behúznia a következő 3 meccset hogy övé legyen a hazai pályás győzelmi rekord (Vikings, Colts, Jets)...
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
a fiatalok (főleg a D) miatt fontos volt ez a W, az ilyen meccsekből szvsz dupla annyit tanulhatnak, mint pl. a könnyed 'fins-alázásbólGyulus
igen-igen, szerintem is emiatt volt ez ennyire fontos. hadd érezzék hogy ha keményen dolgoznak annak meglesz az eredménye.
több mint 14 éve
Gyulus 1 037 — Count Zero
A második félidő elején azt találtam mondani, hogy ha ezt a meccset megnyerjük, megeszem a kalapom. Nincs véletlenül valakinek elfekvő készleten egy ehető példány? 😀

Most pedig megyek,és kiizgulom a fiókcsapatnak (aki nem értené, a Broncosnak) is a győzelmet. 😉lucas
Éééén már WW miatt az utolsó kalapomat is megettem jópár éve így ez erősen felejtős😊

nem hittem volna h összejön ez a győzelem, az OL közepe időnként iszonyat gyalázatos volt, Woodhead és Branch vitte a hátán a támadóegységet... az első és az negyedik negyed támadójátékával még kezdhetünk valamit, mondjuk a 2 15 yardos futás után közvetlenül bemutatott RB nélküli shotgun felállás még mindig OC-ért kiállt... épp amikor kivételesen megy a futás, igazán előkaphatnánk azt a rohadt play actiont...


a fiatalok (főleg a D) miatt fontos volt ez a W, az ilyen meccsekből szvsz dupla annyit tanulhatnak, mint pl. a könnyed 'fins-alázásból
több mint 14 éve
nDRo New England Patriots 1 593
Nem semmi volt a győzelem. 5 évet öregedtem ez idő alatt, az is biztos 😀
több mint 14 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
A második félidő elején azt találtam mondani, hogy ha ezt a meccset megnyerjük, megeszem a kalapom. Nincs véletlenül valakinek elfekvő készleten egy ehető példány? 😀

Most pedig megyek,és kiizgulom a fiókcsapatnak (aki nem értené, a Broncosnak) is a győzelmet. 😉lucas
úgy látom a többségnek ez a további programja 😀
undisputedly: úgy legyen 😀

több mint 14 éve
lucas New England Patriots 261 — Pats fan és divatszurkoló
A második félidő elején azt találtam mondani, hogy ha ezt a meccset megnyerjük, megeszem a kalapom. Nincs véletlenül valakinek elfekvő készleten egy ehető példány? 😀

Most pedig megyek,és kiizgulom a fiókcsapatnak (aki nem értené, a Broncosnak) is a győzelmet. 😉

Úgy megütlek, hogy még azt is begipszelik, akinek elmesélik!
több mint 14 éve
manuszka86 New England Patriots 2 091 — Patriots fan
Amúgy valamit emeljünk ki :
Meskó hatalmas puntja nagyon kellett !undisputedly
hoh igen arról már-már elfeledkezik az ember, pedig abban aztán volt kraft rendesen 😂
sokat volt a pályán, de kifejezetten jókat rúgott ma.

több mint 14 éve
polonic New England Patriots 443 — Patriots fan
Amúgy valamit emeljünk ki :
Meskó hatalmas puntja nagyon kellett !undisputedly
Így van, az óriási volt. 65 yard volt.
Azt pont láttam. 😀

Win Lose or Tie, We are Patriots fans till we die!

My favourite ring is the next one
több mint 14 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 948 — SuperBowl Champions 2013/2014
Amúgy valamit emeljünk ki :
Meskó hatalmas puntja nagyon kellett !
több mint 14 éve
polonic New England Patriots 443 — Patriots fan
Köszönöm az infokat!

Tényleg nem Mosson múlott ez. Megy nélküle is a győzelem.
Branch jó volt. Csak ne sérüljön meg.

Win Lose or Tie, We are Patriots fans till we die!

My favourite ring is the next one
több mint 14 éve
Joco New England Patriots 1 365 — Patriots fan
Ez így itt most off.
De ilyenkor miért tűnnek el az avatarok?polonic
valszeg azért, mert így is néha túl van terhelve a honlap?! ( nem vagyok nagy szaki ez csak egy tipp)manuszka86
Igen,ki vannak kapcsolva a vasárnap esti meccsekre az aláírások h ne terhelje még az is a servert,így is elegen vagyunk 😊

több mint 14 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 729 — Patriots és Kaposvári KK fan
Ez így itt most off.
De ilyenkor miért tűnnek el az avatarok?polonic
valszeg azért, mert így is néha túl van terhelve a honlap?! ( nem vagyok nagy szaki ez csak egy tipp)manuszka86
Így van már hetek óta ki van kapcsolva ez a funkció meccskövetés alatt!

Egyébként pedig sztem ez a meccs nem Moss-on vagy hiányán múlott! De persze mindig vannak örök elégedetlenkedők és pesszimisták!
A győzelmet soha nem kell megmagyarázni!!
Hullámzó volt minden téren a játék, de sikerült változtatni a 2. félidőben és a D# megmutatta, hogy mennyire össze tudja kapni magát!!

A lényeg továbbra is Hajrá Pats!!!



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 14 éve
mascherano 727 — na húzzál innen kisköcsög
Fafejből mikor faragtunk every down backet? :cool:viito
teljes mértékben Faulkot pótolja 😊

:: HIBÁS KÉP ::
több mint 14 éve
manuszka86 New England Patriots 2 091 — Patriots fan
Ez így itt most off.
De ilyenkor miért tűnnek el az avatarok?polonic
valszeg azért, mert így is néha túl van terhelve a honlap?! ( nem vagyok nagy szaki ez csak egy tipp)

több mint 14 éve
polonic New England Patriots 443 — Patriots fan
Ez így itt most off.
De ilyenkor miért tűnnek el az avatarok?

Win Lose or Tie, We are Patriots fans till we die!

My favourite ring is the next one
több mint 14 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 948 — SuperBowl Champions 2013/2014
nfl.com címoldal: "Who needs Moss?"undisputedly
Bízhatsz benne, hogy vereség esetén már menne a nyálcsorgatás, hogy hiba volt eltradelni.Imitheking
Lehetséges.
Én mindesetre vereség esetén is elégedett lettem volna a játékválasztással.
több mint 14 éve
manuszka86 New England Patriots 2 091 — Patriots fan
nfl.com címoldal: "Who needs Moss?"undisputedly
Bízhatsz benne, hogy vereség esetén már menne a nyálcsorgatás, hogy hiba volt eltradelni.Imitheking
ha kikaptunk volna akkor se lett volna nekem pl hiányérzetem, mert ha itt kikapunk akkor az O csődje miatt lett volna (első félidőben az egyetlen értelmes drive az volt ami Td-t ért), nem pedig egy elkapó miatt.

több mint 14 éve
polonic New England Patriots 443 — Patriots fan
Most tehetne a Denver egy szivességet és elpüfölhetné a Jets-et 😀Joco
Az lenne az igaz, hogy is mondja. . . , öröm és bódóttá. 😀

Win Lose or Tie, We are Patriots fans till we die!

My favourite ring is the next one
több mint 14 éve
manuszka86 New England Patriots 2 091 — Patriots fan
Azt hiszem Arringtont elfelejthetné BB, eléggé gyengus volt, kb egyetlen értelmes megmozdulása a hosszabbításban volt. Butler büntije lejárhatna és irány a kezdőbe!!

több mint 14 éve
Imitheking New England Patriots 1 879
nfl.com címoldal: "Who needs Moss?"undisputedly
Bízhatsz benne, hogy vereség esetén már menne a nyálcsorgatás, hogy hiba volt eltradelni.