New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 14 éve
polonic New England Patriots 443 — Patriots fan
Nagyon várom már az esti meccset. Gondolom ti is így vagytok vele. Nagy összecsapásnak ígérkezik.
A fenébe, hogy nincs ESPNA nekem. Remélhetőleg jó stream lesz.

Win Lose or Tie, We are Patriots fans till we die!

My favourite ring is the next one
több mint 14 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Az tény, hogy Moss ezt így soha nem fogja nyilatkozni. 😛ulpianus
Tök érdekes, hogy mindenki emelgeti a kalapját Branch előtt, aki pár kevésbé sikeres év után visszatér hozzánk, hogy milyen szimpatikusan nyilatkozik. Bezzeg mikor elment sikerei csúcsán!Kollega
én nem emelgetem, és szvsz nem is nyilatkozik szimpatikusan. amit mond az kb a kötelező, amit újonctól a veteránig mindenki fúj, amikor idejön. BB keményen fogja a nyilatkozókat, így aztán ebből nem is vonok le soha semmi következtetést, majd a pályán meglátjuk, hogy mit csinál.viito
Moss is elég sokszor elmondta, hogy a pályán és az öltözőben nem fog a csapat érdekeivel szembe menni. Ezek a minimumok, más kérdés, hogy van aki a hasával veri a lécet 😊

We are all PATRIOTS!
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Hát nem egy Randy Moss 😊deny79
Az tény, hogy Moss ezt így soha nem fogja nyilatkozni. 😛ulpianus
Tök érdekes, hogy mindenki emelgeti a kalapját Branch előtt, aki pár kevésbé sikeres év után visszatér hozzánk, hogy milyen szimpatikusan nyilatkozik. Bezzeg mikor elment sikerei csúcsán!Kollega
én nem emelgetem, és szvsz nem is nyilatkozik szimpatikusan. amit mond az kb a kötelező, amit újonctól a veteránig mindenki fúj, amikor idejön. BB keményen fogja a nyilatkozókat, így aztán ebből nem is vonok le soha semmi következtetést, majd a pályán meglátjuk, hogy mit csinál.
több mint 14 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Branch:
"I'm just a piece of the puzzle," the new/old Patriot said. "I'm not the answer to anything, I'm just a piece of the puzzle."undisputedly
Hát nem egy Randy Moss 😊deny79
Az tény, hogy Moss ezt így soha nem fogja nyilatkozni. 😛ulpianus
Tök érdekes, hogy mindenki emelgeti a kalapját Branch előtt, aki pár kevésbé sikeres év után visszatér hozzánk, hogy milyen szimpatikusan nyilatkozik. Bezzeg mikor elment sikerei csúcsán!

We are all PATRIOTS!
több mint 14 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 895 — Circus Maximus
Branch:
"I'm just a piece of the puzzle," the new/old Patriot said. "I'm not the answer to anything, I'm just a piece of the puzzle."undisputedly
Hát nem egy Randy Moss 😊deny79
Az tény, hogy Moss ezt így soha nem fogja nyilatkozni. 😛


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 14 éve
Gyulus 1 037 — Count Zero
Even Justin Bieber is making fun of Tom Brady's hair.

The New England Patriots quarterback's long locks have been mocked for resembling that of the teen pop sensation -- and now Bieber himself is piling on.

In a video posted by Bieber late Wednesday, he raps: "Sacked like a sacker. Call up Mr. Brady. Tell him to leave his hair to the guy who sings 'Baby.'"

Brady responded Thursday, according to the Boston Globe, saying "Julian looks more like Beiber," referring to Patriots wide receiver Julian Edelman.

The Associated Press contributed to this report.

LOL 😀
nekem még Woodhead neve ugrott be, a WW/Edelman/Woodhead hármas feltünés nélkül nyomhatná gimiben méret/fej-ügyileg nem tünne fel senkinek😊





mondjuk Tom tényleg megszabadulhatna ettől a babahajtól (mifelénk is csak az asszonynak tetszik), a 2007-es szakáll inkább a helyén volt...

1ébként a statokat böngészve feltünt, h WW-el idén még egy futása (reverse,end-around) sem volt, úgy látszik ezt még nem annyira akarják megkockáztatni
szerk.: tegnap este 2007-es szezonból néztem összefoglalókat, félelmetes látni h akkor milyen jól dobta TB a hosszú bombákat, ezen a téren szvsz rohadt sokat esett vissza a sérülése óta... nem csoda, h mostanság valóban csak "csalinak" használtuk Randy fly-futásait
több mint 14 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 948 — SuperBowl Champions 2013/2014
Branch:
"I'm just a piece of the puzzle," the new/old Patriot said. "I'm not the answer to anything, I'm just a piece of the puzzle."undisputedly
Hát nem egy Randy Moss 😊deny79
Bizony.Mossnak szemernyi esélye van csak egy SuperBowl MVP címre 😀
Régen vártam Patriots meccset ennyire 😊 Egy kiegyensúlyozott játékhívással (földön-vízen-levegőben)elégedett lennék, még ha ki is kapunk. Remélem Bradynak újra az open-one lesz a kedvenc alkapója 😊
több mint 14 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Branch:
"I'm just a piece of the puzzle," the new/old Patriot said. "I'm not the answer to anything, I'm just a piece of the puzzle."undisputedly
Hát nem egy Randy Moss 😊
több mint 14 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 948 — SuperBowl Champions 2013/2014
Egy olvasnivaló írás:
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d81b52fd3/article/moving-on-without-moss-part-of-plan-for-bigpicture-patriots?module=HP_cp2

Branch:
"I'm just a piece of the puzzle," the new/old Patriot said. "I'm not the answer to anything, I'm just a piece of the puzzle."
több mint 14 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 242 — én ezt meguntam
Woody 4 Johnsonnak azért csak megszületni volt nehéz!

A családja ott volt a világ legnagyobb iparágának megszületésénél...
University of Arizona , nem Princeton, nem Yale, nem Cornell, nem Brown, vagy bármelyik olyan Ivy, ahova az ennyire gazdag családok járatják a tehetséges gyermekeiket, és nem is az ultrazseniknek fenntatott MIT, vagy Chicago..., hanem a glóriösz University of Arizona.

Woody volt mindig a kedves srác, aki itt jótékonykodott, ott ült valami bizottságban (ilyet azért a nagyon gazdag családokban a feleségek szoktak csinálni) Becsülöm a philantrop hozzáállását, és azt is, amit a lupus kutatásért tett, de hangsúlyozom, nem kellett összetörnie magát, vagy kajáért utcazenélnie, esetleg kocsmában kiszolgálnia....
Van ez a családi cég, amelyet elvileg ő vezet, de igazából borzasztóan tehetséges tanácsadók döntenek.

Woody élete nagy döntése volt a Jets. Baromi drágán vette, tekintettel a tényre, hogy a jets népszerűségben középmezőny. Ezen egy SB változtatna, de azért a csapat tömegbázisa alapvetően dedikált. Hiába is a tűzoltó azért örjöng a meccseken, mert egyedül van, a társai ugyanis jelentős mértékben inkább kék pirosat hordanak. Woodynak be kell bizonyítania, hogy a Jets megvétele nem volt rossz bolt. Presztizs-csapat a Jets, és egy Jets SB nagyon de nagyon sokat megér! 😉

Na ennyit a Jets anyagi lehetőségeiről dióhéjban... fenébe, megvehette volna a Billst is 😕
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Köszönöm mindkettőtöknek a kielégítő válaszokat. Átnyálazom a linkeket. Még1x kösz.
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Lehet rossz helyen teszem fel a kérdést,de valaki árulja el nekem hogy lehet az hogy mi átstruktúrálgatunk fizetéseket a Jets pedig olyan játékosokat szerez illetve tart meg (Revis gigaszerződés) hogy el sem hiszem. Ez most a cap mentes évnek köszönhető vagy a tulajt rohadtul nem érdekli a pénz?Gonoszmanoka
Is-is. Plusz láthattuk, hogy pl. Fanecat milyen könnyedén kitették.(Na jó húztak egy guardot a drafton.)

Azért NY-ban van lóvé, Woody magasról szarhat rá menniy pénz megy el.

Gyakorlatilag Holmes, LT, Taylor, Jenkins, Cro cukorkáért játszik. (1-2 misi)

http://www.nyjetscap.com/salary.htmlzinedine5
itt a patsé is: http://www.patscap.com/

azért itt nem csak arról van szó, hogy van e pénz, vagy sem. Ha összenézed, akkor kb 132 millió vs 130 millió a két csapat idei fizetési sapkája, tehát mem lehet azt mondani, hogy mi spúrok vagyunk, ők meg szórják a dellát. Tehát inkább a másként struktúrált szerződések jelentik a különbséget. A játékerőt meg ugye nem igazán befolyásolja a fizetési sapka, Wilfork az elmúlt években TOP3 DT szinten játszott, a fizetsése meg a béka feneke alatt volt. Ha jól draftolsz, beváló FA-kat húzol, akkor erősebb leszel ugyanannyi pénzből, az NFL meg kb pont erről szól, kevés csapat van, akik nem tudnak 130 milla körül költeni egy évben anyagi godnok miatt.
több mint 14 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 404 — Ajmo Vatreni
Lehet rossz helyen teszem fel a kérdést,de valaki árulja el nekem hogy lehet az hogy mi átstruktúrálgatunk fizetéseket a Jets pedig olyan játékosokat szerez illetve tart meg (Revis gigaszerződés) hogy el sem hiszem. Ez most a cap mentes évnek köszönhető vagy a tulajt rohadtul nem érdekli a pénz?Gonoszmanoka
Is-is. Plusz láthattuk, hogy pl. Fanecat milyen könnyedén kitették.(Na jó húztak egy guardot a drafton.)

Azért NY-ban van lóvé, Woody magasról szarhat rá menniy pénz megy el.

Gyakorlatilag Holmes, LT, Taylor, Jenkins, Cro cukorkáért játszik. (1-2 misi)

http://www.nyjetscap.com/salary.html
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Wes miatt szerintem nem kell aggódni. Van egy olyan érzésem, hogy vele különösebb cirkusz nélkül megegyezik a csapat.
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Lehet rossz helyen teszem fel a kérdést,de valaki árulja el nekem hogy lehet az hogy mi átstruktúrálgatunk fizetéseket a Jets pedig olyan játékosokat szerez illetve tart meg (Revis gigaszerződés) hogy el sem hiszem. Ez most a cap mentes évnek köszönhető vagy a tulajt rohadtul nem érdekli a pénz?
több mint 14 éve
Danna 698 — Pats Fan Club vezető
Branchnek átstruktúráltuk a jövő évi fizuját, állítólag 2.2 milla az alap, és Pro Bowl meghívás és egyéb bónuszokkal felmehet 4-ig.

Közben állítólag Wes-el is lassan elkezdük tárgyalni a hosszabbításról.Danna
Wesnek jövőre jár le a szerződése?polonic
következő szezonra még van neki, 2011-ben jár le.
több mint 14 éve
polonic New England Patriots 443 — Patriots fan
Branchnek átstruktúráltuk a jövő évi fizuját, állítólag 2.2 milla az alap, és Pro Bowl meghívás és egyéb bónuszokkal felmehet 4-ig.

Közben állítólag Wes-el is lassan elkezdük tárgyalni a hosszabbításról.Danna
Wesnek jövőre jár le a szerződése?

Win Lose or Tie, We are Patriots fans till we die!

My favourite ring is the next one
több mint 14 éve
neuw 271 — Patriots fan
Branchnek átstruktúráltuk a jövő évi fizuját, állítólag 2.2 milla az alap, és Pro Bowl meghívás és egyéb bónuszokkal felmehet 4-ig.

Közben állítólag Wes-el is lassan elkezdük tárgyalni a hosszabbításról.Danna
juppí, ezek végre jóhírek 😊

--------------------------------------------------
több mint 14 éve
Danna 698 — Pats Fan Club vezető
Branchnek átstruktúráltuk a jövő évi fizuját, állítólag 2.2 milla az alap, és Pro Bowl meghívás és egyéb bónuszokkal felmehet 4-ig.

Közben állítólag Wes-el is lassan elkezdük tárgyalni a hosszabbításról.
több mint 14 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
a 3-4 D-t játszó csapatok közül szvsz jelenleg nálunk van a legnagyobb OLB-need, itt lenne a legtöbb lehetősége a kiugrásra
(mibefogadunkhogyaJETShezmegy?😀)Gyulus
Buffalo és Denver sem túl vastag a poszton.
Mindenesetre elég durva lenne, ha Denverbe menne 😊 .


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 14 éve
TyR New England Patriots 276 — Mad, Bad & Dangerous to Know
Én egyébként Jay Richardsonnak is örülnék, őt Oaklandből eresztették szélnek, pedig nem rossz pass rusher (nyílván náluk Scott, Shaughnessy, Wimbley meg Groves jól megoldja a passrusht 😊 .
több mint 14 éve
polonic New England Patriots 443 — Patriots fan
Oda el is férne.
Taylor és LT után már majdnem szimpatikusak.zinedine5
Ajajj. Vigyázz, mit írsz! 😀

Win Lose or Tie, We are Patriots fans till we die!

My favourite ring is the next one
több mint 14 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 404 — Ajmo Vatreni
Merrimant IR-re rakta a Chargers. Mivel azonban a sérülése nem túl komoly, várhatóan pár héten belül újra egészséges lesz, így a csapatnak el kell engednie őt és szabadon igazolható lesz. Azon diózok, h lehet h be kéne próbálni nagyon nagyon olcsóért... végülis, veszteni nem veszthetünk. Hátha kicsit meglökné a nulla pass rusht. Ha meg nem jön be, akkor viszlát.

BB bírja őt ha jól rémlik... szerintetek?Danna
Szerintem egy próbát megérne.
Meg egy erre a szezonra szóló szerződést.
Én már nyáron filóztam rajta, amikor holdout-olt.Sinisa
a srác a rekonstruktív térdműtét óta totál a középszerűségbe sülyedt, viccet félretéve vmi alacsony fizus 2 éves ajánlattal még ki lehet próbálni....
a 3-4 D-t játszó csapatok közül szvsz jelenleg nálunk van a legnagyobb OLB-need, itt lenne a legtöbb lehetősége a kiugrásra
(mibefogadunkhogyaJETShezmegy?😀)Gyulus
Oda el is férne.
Taylor és LT után már majdnem szimpatikusak.
több mint 14 éve
Gyulus 1 037 — Count Zero
Merrimant IR-re rakta a Chargers. Mivel azonban a sérülése nem túl komoly, várhatóan pár héten belül újra egészséges lesz, így a csapatnak el kell engednie őt és szabadon igazolható lesz. Azon diózok, h lehet h be kéne próbálni nagyon nagyon olcsóért... végülis, veszteni nem veszthetünk. Hátha kicsit meglökné a nulla pass rusht. Ha meg nem jön be, akkor viszlát.

BB bírja őt ha jól rémlik... szerintetek?Danna
Szerintem egy próbát megérne.
Meg egy erre a szezonra szóló szerződést.
Én már nyáron filóztam rajta, amikor holdout-olt.Sinisa
a srác a rekonstruktív térdműtét óta totál a középszerűségbe sülyedt, viccet félretéve vmi alacsony fizus 2 éves ajánlattal még ki lehet próbálni....
a 3-4 D-t játszó csapatok közül szvsz jelenleg nálunk van a legnagyobb OLB-need, itt lenne a legtöbb lehetősége a kiugrásra
(mibefogadunkhogyaJETShezmegy?😀)
több mint 14 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 350 — dart@freestart.hu
Könnyen lehet, hogy tévedek, de önmagában az, hogy Mankins játékra jelentkezik még nem jelenti azt, hogy játszani is fog. Főleg nem az öregnél, aki nem igazán tolerálja az ilyen cirkuszokat. Én inkább fogadnék arra, hogy a padról fogja végig nézni a szezont. Ráadásul Connolly nagyon jól tolja eddig szabálytalanság és benyalt sack nélkül...

Do your job