New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 14 éve
Gyulus 1 037 — Count Zero
gyerekek, ha azt nézzük h pontosan annyit adtunk érte, amennyit LoMo-ért kaptunk... bőven megérte, egy LoMo-Branch trade szvsz máris jóval jobban hangzik

neuw - az elmúlt 2, post-Pioli draftunkra semmi panasz nem lehet, a BB érában kifejezetten erősnek számítanak... OL (pontosabban OG), DE és OLB need van, ezen kívül szvsz már majd' teljesen rendben van mindenGyulus
azért még egy RB-t is hozzáírhatunk a needek közé, szerintem egy friss erő kellene oda is, mivel a jelenlegi futóink közül a többség már már a "nyugdíjkorhatárt" súrolja 😊manuszka86
BJGE jelenlegi állás szerint teljesen jó lesz 1/2. számú futónak (örülnék, ha inkább az utóbbi lenne)
3rd down/2min O-ra pedig nagyon durván behúztuk Woodhead-et...

Ezt nézve a vicc az, hogy már-már pazarlás lenne első 3 kör bármelyikében futót húzni, úgysem futunk mi annyit😊
több mint 14 éve
manuszka86 New England Patriots 2 091 — Patriots fan
gyerekek, ha azt nézzük h pontosan annyit adtunk érte, amennyit LoMo-ért kaptunk... bőven megérte, egy LoMo-Branch trade szvsz máris jóval jobban hangzik

neuw - az elmúlt 2, post-Pioli draftunkra semmi panasz nem lehet, a BB érában kifejezetten erősnek számítanak... OL (pontosabban OG), DE és OLB need van, ezen kívül szvsz már majd' teljesen rendben van mindenGyulus
azért még egy RB-t is hozzáírhatunk a needek közé, szerintem egy friss erő kellene oda is, mivel a jelenlegi futóink közül a többség már már a "nyugdíjkorhatárt" súrolja 😊

több mint 14 éve
neuw 271 — Patriots fan
az elmúlt 2, post-Pioli draftunkra semmi panasz nem lehet, a BB érában kifejezetten erősnek számítanak... OL (pontosabban OG), DE és OLB need van, ezen kívül szvsz már majd' teljesen rendben van mindenGyulus
ja, azokat magasabban kéne majd behúzni.

--------------------------------------------------
több mint 14 éve
Gyulus 1 037 — Count Zero
gyerekek, ha azt nézzük h pontosan annyit adtunk érte, amennyit LoMo-ért kaptunk... bőven megérte, egy LoMo-Branch trade szvsz máris jóval jobban hangzik

a bibi a fizetésével van, jövőre (ha lesz ilyen) 5-6 milka közt fogja terhelni a capet, gondolom megpróbáljuk átalakítani némileg a szerződését, anno nem véletlen h nem akartuk megadni neki ezt a pénzt

mindenesetre jelenleg valóban ő volt az egyetlen olyan trade-target, aki igazán gyorsan segítséget tud nyújtani, mégis csak a franchise QB nagy kedvence volt és a rendszerünk sem változott olyan iszonyatosan sokat azóta (legalábbis ha maradunk a múlt meccsen bevezetett oldschool-Pats O-playhívásnál)

neuw - az elmúlt 2, post-Pioli draftunkra semmi panasz nem lehet, a BB érában kifejezetten erősnek számítanak... OL (pontosabban OG), DE és OLB need van, ezen kívül szvsz már majd' teljesen rendben van minden
több mint 14 éve
neuw 271 — Patriots fan
Szeretnéd. Előre megmondom, hogy a tight end fronton nézelődjetek, legalább két pick az lesz 😊TyR
Azért az eléggé durva volna.
Mostmár muszáj lesz összehozni egy jó kis draftot BBnek, mert a D-ben elég nagy needeink vannak, amire itt van végre a jövőévi drafton a nagy lehetőség, hogy betöltsünk

--------------------------------------------------
több mint 14 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
Rudi jöhet 😛


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 14 éve
TyR New England Patriots 276 — Mad, Bad & Dangerous to Know
lazán belefért ez a 4.kör szerintem

1st Round
1st Round (OAK – Richard Seymour)
2nd Round (CAR – 2010 3rd Round)
2nd Round
3rd Round (MIN – Randy Moss)
3rd Round
4th Round (DEN – Laurence Maroney)
5th Round
6th Round (NO – David Thomas)

Picks traded away:

4th Round (SEA – Deion Branch)
6th Round (DEN – Laurence Maroney)
7th Round (ATL – Quinn Ojinnaka)
Conditional Draft Pick – Round Unknown (KC – Jarrad Page)


így is van pick dögivel hogy elment ez a 4.Joci
Ebben abszolút igazad van és még majd BB mennyi picket fog ezekből trade keretében kreálni... 😀
Bár bízom benne hogy azt az abrakadabrát most elfelejti s húz magasan értékelt játékosokat főleg D-be.manuszka86
Szeretnéd. Előre megmondom, hogy a tight end fronton nézelődjetek, legalább két pick az lesz 😊
több mint 14 éve
manuszka86 New England Patriots 2 091 — Patriots fan
lazán belefért ez a 4.kör szerintem

1st Round
1st Round (OAK – Richard Seymour)
2nd Round (CAR – 2010 3rd Round)
2nd Round
3rd Round (MIN – Randy Moss)
3rd Round
4th Round (DEN – Laurence Maroney)
5th Round
6th Round (NO – David Thomas)

Picks traded away:

4th Round (SEA – Deion Branch)
6th Round (DEN – Laurence Maroney)
7th Round (ATL – Quinn Ojinnaka)
Conditional Draft Pick – Round Unknown (KC – Jarrad Page)


így is van pick dögivel hogy elment ez a 4.Joci
Ebben abszolút igazad van és még majd BB mennyi picket fog ezekből trade keretében kreálni... 😀
Bár bízom benne hogy azt az abrakadabrát most elfelejti s húz magasan értékelt játékosokat főleg D-be.

több mint 14 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
lazán belefért ez a 4.kör szerintem

1st Round
1st Round (OAK – Richard Seymour)
2nd Round (CAR – 2010 3rd Round)
2nd Round
3rd Round (MIN – Randy Moss)
3rd Round
4th Round (DEN – Laurence Maroney)
5th Round
6th Round (NO – David Thomas)

Picks traded away:

4th Round (SEA – Deion Branch)
6th Round (DEN – Laurence Maroney)
7th Round (ATL – Quinn Ojinnaka)
Conditional Draft Pick – Round Unknown (KC – Jarrad Page)


így is van pick dögivel hogy elment ez a 4.


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 14 éve
manuszka86 New England Patriots 2 091 — Patriots fan
az egy dolog hogy vékonyka a WR poszt, de akár több értelme lett volna így kihúzni a szezont ezzel a kerettel és inkább Fa-ról vagy draftról hozni embert.
4. kör sok érte, mondjuk a sok jövő évi pickből egyet ellőtt BB, ha bejön akkor királyság ha nem akkor vakarózás van... 😛

több mint 14 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
haha,újra Branch,hát,érdekes lesz 😀


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 14 éve
polonic New England Patriots 443 — Patriots fan
Olyan semleges érzésem van Branchel kapcsolatban. Nem is örülök, nem is bánom. Csak ne legyen itt is állandóan sérült, mint a seahawksban. A 4. körös pick érte szerintem sok érte.

Win Lose or Tie, We are Patriots fans till we die!

My favourite ring is the next one
több mint 14 éve
GhostLead New England Patriots 295
Örülők is, meg nem is! Remélem a visszatérése nem a sérülésekről fog szólni!
Viszlát V. Jackson, titkon biztam benne hogy megszerezzük! 😕
Go Pats!
több mint 14 éve
Castleai01 New England Patriots 1 571 — Patriots fan
Én inkább a Kétkedők Táborát Erősítem Branch Esetében! 😕
(Elismerve Természetesen Korábbi Teljesítményét Nálunk!)

4. Kör Szerintem Sok Érte (Bár a Seahawks Nyílván Megkérte az Árát hiszen NFL Szinten a Mai Napig Téma hogy "Első Kört" Préselt Ki Belőlük a Pats annó Branch-ért! 😀 ), ugyanakkor a Fizuja Sem Kicsi amit Hoz! 😕

Ráadásul Ő azért Nem Kimondottan Moss szerepét Hivatott Átvenni inkább afféle Megszokott Biztos Pont "Középtávolban"!
(Abból pedig szerintem Van Elég Jelenleg is a Keretben!!!) 😉

Summa Summarum, Nekem Nagyon Úgy Tűnik hogy csak Brady-t akarják "Kiengesztelni" BB-ék, ami Nem Kimondottan Szerencsés Hozzállás az Én Olvasatomban! 😕


Remélem Rámcáfol majd a Teljesítményével!!!! 😉

"Azt mondják Elmebajban Szenvedek... De én Nem is Szenvedek, inkább Élvezem Minden egyes Percét..." 😉
több mint 14 éve
Danna 698 — Pats Fan Club vezető
azért annak örülök h nem csak én láttam úgy, h vékonyak lettünk WR poszton.. 😛 :cool:
több mint 14 éve
manuszka86 New England Patriots 2 091 — Patriots fan
hmm érdekes, pedig azt hittem nem érkezik elkapó.
Régi playbook, régi játékosokkal? 😊

több mint 14 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Kíváncsi leszek mit alkot majd az öreg,üdv "itthon" 😊Joco
az öreg 2 évvel fiatalabb Moss-nál 😛

400 yardra jó lesz 😛
4 meccs alatt a snapek 83%-ában fent volt a Seahawks-ban. Mondjuk ettől még megsérülhet ugyanúgy, mint szokott.

több mint 14 éve
Joco New England Patriots 1 365 — Patriots fan
Kíváncsi leszek mit alkot majd az öreg,üdv "itthon" 😊

több mint 14 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Seattle-ből érkezett Branch egy 4. körért, írja ost Schefter
több mint 14 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Adam_Schefter Filed to ESPN: Seattle traded WR Deion Branch to New England for a fourth-round pick. Bet Tom Brady is happy.

több mint 14 éve
nDRo New England Patriots 1 593
Egy kipróbálást megér sztm is, kérdés Taylor javul e, mert gondolom leginkább Clayton helyére érkezhetne.pasztoyb
Devin Thomas WR, a Redskins pakolta ki nem volt elégedett a returner mivoltával. 2008-as második körös választott aki Moss "pótlására" érkezne.nDRo
Clayton roster helyére érkezhetne ha Taylor felépülne és nem lenne szükség tartalékra. (így értettem)
Mást nem nagyon gondolom hogy kirakna a csapat jelenleg..pasztoyb
Ja 😀 Nem volt egyértelmű.
több mint 14 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Sztem se fogunk hozni. Ha akarnánk valakit akkor már jött volna elkapó.
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Egy kipróbálást megér sztm is, kérdés Taylor javul e, mert gondolom leginkább Clayton helyére érkezhetne.pasztoyb
Devin Thomas WR, a Redskins pakolta ki nem volt elégedett a returner mivoltával. 2008-as második körös választott aki Moss "pótlására" érkezne.nDRo
Clayton roster helyére érkezhetne ha Taylor felépülne és nem lenne szükség tartalékra. (így értettem)
Mást nem nagyon gondolom hogy kirakna a csapat jelenleg..pasztoyb
Már nagyon várom,h hozunk-e egyáltalán WR-t... Sztem nem! :/
több mint 14 éve
pasztoyb New England Patriots 104
Hátha egy kis környezetváltozás jót tenne neki, és hozná azt a formát, amit elvártak tőle.


És elég olcsón meg is úsznánk szerintem.nDRo
Egy kipróbálást megér sztm is, kérdés Taylor javul e, mert gondolom leginkább Clayton helyére érkezhetne.pasztoyb
Devin Thomas WR, a Redskins pakolta ki nem volt elégedett a returner mivoltával. 2008-as második körös választott aki Moss "pótlására" érkezne.nDRo
Clayton roster helyére érkezhetne ha Taylor felépülne és nem lenne szükség tartalékra. (így értettem)
Mást nem nagyon gondolom hogy kirakna a csapat jelenleg..

PunBB bbcode test
PunBB bbcode test
több mint 14 éve
nDRo New England Patriots 1 593
Devin Thomast elzavarta a Redskins. Ingyen lehetne vele egy próbát tenni. Price szintjén biztosan áll.DoM
Hátha egy kis környezetváltozás jót tenne neki, és hozná azt a formát, amit elvártak tőle.


És elég olcsón meg is úsznánk szerintem.nDRo
Egy kipróbálást megér sztm is, kérdés Taylor javul e, mert gondolom leginkább Clayton helyére érkezhetne.pasztoyb
Devin Thomas WR, a Redskins pakolta ki nem volt elégedett a returner mivoltával. 2008-as második körös választott aki Moss "pótlására" érkezne.