New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 14 éve
Witchdoctor New England Patriots 321 — Patriots fan
Erről már korábban is volt szó, hogy ha nem akar elesni az egész éves fizujától, akkor kénytelen lesz az utolsó hat fordulóban pályára lépni.GRAFI
Feltételezve persze, hogy lesz CBA, amiben hasonló szabályok lesznek....

Amihez passzol Kraft nyilatkozata, hogy év végére szerinte lesz új megállapodás, amit kiegészít az, hogy eddig csak találgatás volt, most pedig már az NFLPA "javasolta" a játékosoknak hogy jelentkezzenek le, amit gondolom nem tett volna, ha nem látszana a remény a megegyezésre.

több mint 14 éve
polonic New England Patriots 443 — Patriots fan
Több hely is lehozta, hogy az NFLPA ajánlására MAnkins azt tervezi, hogy lejelentkezik november 16.-án a Pats.-nél. A szezon végére igen hasznos is lehet, akár...

Már ha akar is játszani. ha nem, akkor...Witchdoctor
De jó lenne, ha megtehetnénk azt, hogy egy ilyen kaliberű játkosnak azt mondjuk most már akkor k@abbe. 😊

Win Lose or Tie, We are Patriots fans till we die!

My favourite ring is the next one
több mint 14 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Erről már korábban is volt szó, hogy ha nem akar elesni az egész éves fizujától, akkor kénytelen lesz az utolsó hat fordulóban pályára lépni.
több mint 14 éve
Witchdoctor New England Patriots 321 — Patriots fan
Több hely is lehozta, hogy az NFLPA ajánlására MAnkins azt tervezi, hogy lejelentkezik november 16.-án a Pats.-nél. A szezon végére igen hasznos is lehet, akár...

Már ha akar is játszani. ha nem, akkor...

több mint 14 éve
Gogo New England Patriots Army Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
" Brady calls Deion Branch "reliable, consistent, tough." " (Reiss)
Úgy tűnik, ő (hivatalosan) nem aggódik az üvegtérd miatt 😀

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 14 éve
Witchdoctor New England Patriots 321 — Patriots fan
Engem Merriman mellett jobban megfogott McNeill új szerződése. Esetleg üzenet értékű lehet Mankinsnek is, mert elvétve fel lehet fedezni hasonlóságot közöttük... 😊

Hátha a zsíros új szerződés hatással lesz Loganre is..

több mint 14 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Srácok. Ezeket a 100 szoros idézéseket próbáljuk már meg hanyagolni.
több mint 14 éve
polonic New England Patriots 443 — Patriots fan
hát ha képes lesz még egészséges maradni, nem kérdés, hogy be kell próbálni, ha nem hátráltatja semmi magasan jobb, mint az jelenlegi olb sorunk összesen...Wyatt
Hátráltatás alatt érthető:
1. Sérülés (?)
2. Csapatbomlasztás (?)

a Jets „szar” védelme nem volt elég jó mérce? 😀Wyatt
Nagyon jó a Jets védelme is, eszembe sem jut vitatni (bár a Steelers és a Ravens védelme jelenleg jobb szerintem), de az mégis csak egy (mint szám / =1) meccs. Most Moss nélkül elvileg változik az offense playcalling is, szóval azért én csak megvárnám ezt is... 😀

[Bár nem értek hozzá.]


Azt el is felejtettem, hogy a legkevésbé azt szeretném látni, hogy a Ravens def. úgy veri agyon fizikálisan a Pats offense-t, mint legutóbb a Broncost. Jó lenne sérülés nélkül lehozni a meccset.Gogo
sérülés

hát reménykedjünk 😛Wyatt
Na nehogy Branch IR legyen. 😊

Na jó, ez gonosz volt. 😀

Win Lose or Tie, We are Patriots fans till we die!

My favourite ring is the next one
több mint 14 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
hát ha képes lesz még egészséges maradni, nem kérdés, hogy be kell próbálni, ha nem hátráltatja semmi magasan jobb, mint az jelenlegi olb sorunk összesen...Wyatt
Hátráltatás alatt érthető:
1. Sérülés (?)
2. Csapatbomlasztás (?)

a Jets „szar” védelme nem volt elég jó mérce? 😀Wyatt
Nagyon jó a Jets védelme is, eszembe sem jut vitatni (bár a Steelers és a Ravens védelme jelenleg jobb szerintem), de az mégis csak egy (mint szám / =1) meccs. Most Moss nélkül elvileg változik az offense playcalling is, szóval azért én csak megvárnám ezt is... 😀

[Bár nem értek hozzá.]

Azt el is felejtettem, hogy a legkevésbé azt szeretném látni, hogy a Ravens def. úgy veri agyon fizikálisan a Pats offense-t, mint legutóbb a Broncost. Jó lenne sérülés nélkül lehozni a meccset.Gogo
sérülés

hát reménykedjünk 😛

több mint 14 éve
Gogo New England Patriots Army Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
hát ha képes lesz még egészséges maradni, nem kérdés, hogy be kell próbálni, ha nem hátráltatja semmi magasan jobb, mint az jelenlegi olb sorunk összesen...Wyatt
Hátráltatás alatt érthető:
1. Sérülés (?)
2. Csapatbomlasztás (?)

a Jets „szar” védelme nem volt elég jó mérce? 😀Wyatt
Nagyon jó a Jets védelme is, eszembe sem jut vitatni (bár a Steelers és a Ravens védelme jelenleg jobb szerintem), de az mégis csak egy (mint szám / =1) meccs. Most Moss nélkül elvileg változik az offense playcalling is, szóval azért én csak megvárnám ezt is... 😀

[Bár nem értek hozzá.]

Azt el is felejtettem, hogy a legkevésbé azt szeretném látni, hogy a Ravens def. úgy veri agyon fizikálisan a Pats offense-t, mint legutóbb a Broncost. Jó lenne sérülés nélkül lehozni a meccset.

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 14 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Merrimant IR-re rakta a Chargers. Mivel azonban a sérülése nem túl komoly, várhatóan pár héten belül újra egészséges lesz, így a csapatnak el kell engednie őt és szabadon igazolható lesz. Azon diózok, h lehet h be kéne próbálni nagyon nagyon olcsóért... végülis, veszteni nem veszthetünk. Hátha kicsit meglökné a nulla pass rusht. Ha meg nem jön be, akkor viszlát.

BB bírja őt ha jól rémlik... szerintetek?Danna
Hát szerintem kezdj el telefonálni 😊TyR
oké. 😉
csak nem tom h BB-t hívjam, vagy ne aprózzam el és egyből Kraftékat?! 😂Danna
ne próbáld megkerülni, mert akkor csakazértsem 😀

több mint 14 éve
Danna 698 — Pats Fan Club vezető
Merrimant IR-re rakta a Chargers. Mivel azonban a sérülése nem túl komoly, várhatóan pár héten belül újra egészséges lesz, így a csapatnak el kell engednie őt és szabadon igazolható lesz. Azon diózok, h lehet h be kéne próbálni nagyon nagyon olcsóért... végülis, veszteni nem veszthetünk. Hátha kicsit meglökné a nulla pass rusht. Ha meg nem jön be, akkor viszlát.

BB bírja őt ha jól rémlik... szerintetek?Danna
Hát szerintem kezdj el telefonálni 😊TyR
oké. 😉
csak nem tom h BB-t hívjam, vagy ne aprózzam el és egyből Kraftékat?! 😂
több mint 14 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
hát ha képes lesz még egészséges maradni, nem kérdés, hogy be kell próbálni, ha nem hátráltatja semmi magasan jobb, mint az jelenlegi olb sorunk összesen...
Hogy mennyire tud futni ez a csapat, annak jó mércéje lesz a Ravens def. elleni szereplés.
Más kérdés, hogy mennyire akarnak majd.

Merrimant én is szívesen megnézném Pats mezben... egy próbát szerintem is megérneGogo
a Jets „szar” védelme nem volt elég jó mérce? 😀

több mint 14 éve
Gogo New England Patriots Army Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Hogy mennyire tud futni ez a csapat, annak jó mércéje lesz a Ravens def. elleni szereplés.
Más kérdés, hogy mennyire akarnak majd.

Merrimant én is szívesen megnézném Pats mezben... egy próbát szerintem is megérne

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 14 éve
Sinisa New England Patriots 2 924 — Gràcies Pep!
Merrimant IR-re rakta a Chargers. Mivel azonban a sérülése nem túl komoly, várhatóan pár héten belül újra egészséges lesz, így a csapatnak el kell engednie őt és szabadon igazolható lesz. Azon diózok, h lehet h be kéne próbálni nagyon nagyon olcsóért... végülis, veszteni nem veszthetünk. Hátha kicsit meglökné a nulla pass rusht. Ha meg nem jön be, akkor viszlát.

BB bírja őt ha jól rémlik... szerintetek?Danna
Szerintem egy próbát megérne.
Meg egy erre a szezonra szóló szerződést.
Én már nyáron filóztam rajta, amikor holdout-olt.

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 14 éve
TyR New England Patriots 276 — Mad, Bad & Dangerous to Know
Merrimant IR-re rakta a Chargers. Mivel azonban a sérülése nem túl komoly, várhatóan pár héten belül újra egészséges lesz, így a csapatnak el kell engednie őt és szabadon igazolható lesz. Azon diózok, h lehet h be kéne próbálni nagyon nagyon olcsóért... végülis, veszteni nem veszthetünk. Hátha kicsit meglökné a nulla pass rusht. Ha meg nem jön be, akkor viszlát.

BB bírja őt ha jól rémlik... szerintetek?Danna
Hát szerintem kezdj el telefonálni 😊
több mint 14 éve
Danna 698 — Pats Fan Club vezető
Merrimant IR-re rakta a Chargers. Mivel azonban a sérülése nem túl komoly, várhatóan pár héten belül újra egészséges lesz, így a csapatnak el kell engednie őt és szabadon igazolható lesz. Azon diózok, h lehet h be kéne próbálni nagyon nagyon olcsóért... végülis, veszteni nem veszthetünk. Hátha kicsit meglökné a nulla pass rusht. Ha meg nem jön be, akkor viszlát.

BB bírja őt ha jól rémlik... szerintetek?
több mint 14 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Kissé talán erős a hangvétele, de (sajnos) vannak benne igazságok: http://www.boston.com/sports/football/patriots/articles/2010/10/13/patriots_haunted_by_history/?camp=localsearch:on:twit:patriots
több mint 14 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 948 — SuperBowl Champions 2013/2014
Tudod Danna ez minden bizonnyal így is van. Csak nagyon más az, amikor valakit úgy küldenek el ( ráadásul a Raidershez 😛 ), hogy nem szeretne elmenni, és más az amikor valaki maga kéri úgy, hogy tele sírja a médiát a saját problémájával, ráadásul még nem is mond igazat. Nem mellesleg szinte minden Patriots-hoz közel álló szakértő elmondta, hogy a csapategységnek csak jót tehet ez a döntés. Ha pedig így van, akkor én konkrétan teszek rá, hogy hány embert köt le, vagy hogy a fogával is képes elkapni a labdát. Természetesen ez továbbra is a magán véleményem, minden esetre előbb nyer egy csapat bajnokságot, mint Randy Moss egyedül. Ez van.
Azt pedig felettébb demagóg dolognak tartom, hogy csak azért, mert valakit nem vág földhöz a one man show vége, már mindjárt nem ismeri el a képességeit az eredményeit, a kvalitását. Megjegyzem a csapat pont annyit köszönhet Randy Mossnak, mint amennyit Moss ennek a csapatnak ( és Belichicknek ). Gondolom ez utóbbit nem kell részleteznem...
Boston
+1
több mint 14 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 350 — dart@freestart.hu
Az egyébként abszolút nem igaz, hogy elzavarjuk a top embereket. Ez nem a Bills, ahol nincs pénz megfizetni a sztárokat, így mindenkit elküldenek akinek magas lenne a fizetése. Ha így lenne, akkor nem kapott volna például sosem Wilfork magas pénzt.

BB és az FO igyekszik a kulcsemberekre költeni, viszont jól láthatóan szeretnék elkerülni a Big Al és Bob Sanders féle szerződéseket (előbbi megkapta a nagy lóvét, azóta nem töri magát, utóbbi pedig folyton töri magát).viito
úgy érted Bob ?Höri
jaja, úgy értettem 😊viito
Na igen, ő szó szerint folyton töri magát...

Do your job
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Az egyébként abszolút nem igaz, hogy elzavarjuk a top embereket. Ez nem a Bills, ahol nincs pénz megfizetni a sztárokat, így mindenkit elküldenek akinek magas lenne a fizetése. Ha így lenne, akkor nem kapott volna például sosem Wilfork magas pénzt.

BB és az FO igyekszik a kulcsemberekre költeni, viszont jól láthatóan szeretnék elkerülni a Big Al és Bob Sanders féle szerződéseket (előbbi megkapta a nagy lóvét, azóta nem töri magát, utóbbi pedig folyton töri magát).viito
úgy érted Bob ?Höri
jaja, úgy értettem 😊
több mint 14 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Az egyébként abszolút nem igaz, hogy elzavarjuk a top embereket. Ez nem a Bills, ahol nincs pénz megfizetni a sztárokat, így mindenkit elküldenek akinek magas lenne a fizetése. Ha így lenne, akkor nem kapott volna például sosem Wilfork magas pénzt.

BB és az FO igyekszik a kulcsemberekre költeni, viszont jól láthatóan szeretnék elkerülni a Big Al és James Sanders féle szerződéseket (előbbi megkapta a nagy lóvét, azóta nem töri magát, utóbbi pedig folyton töri magát).viito
úgy érted Bob ?

több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Az egyébként abszolút nem igaz, hogy elzavarjuk a top embereket. Ez nem a Bills, ahol nincs pénz megfizetni a sztárokat, így mindenkit elküldenek akinek magas lenne a fizetése. Ha így lenne, akkor nem kapott volna például sosem Wilfork magas pénzt.

BB és az FO igyekszik a kulcsemberekre költeni, viszont jól láthatóan szeretnék elkerülni a Big Al és Bob Sanders féle szerződéseket (előbbi megkapta a nagy lóvét, azóta nem töri magát, utóbbi pedig folyton töri magát).
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
ez a Vrabel kérdés igencsak érdekes, és jól mutatja azt, hogy az emberek mennyire másként emlékeznek a dolgokra 1-2 évvel később. Szegény Mike minden Patriots szurkoló első számú kedvence volt, nem csak a pályán alkotott maradandót, de egy tipikus szimpatikus ember képet sikerült kialakítania magáról.
Mielőtt viszont eltradeltük volna, nagy volt az egyetértés, hogy megöregedett, borzasztóan lelassult, és azt a giga pénzt, amit megkeresett volna azt egyszerűen nem éri meg, így valószínűleg cut lesz a vége. Aztá a trade után hirtelen kiderült, hogy az öreg és lassú Mike Vrabel mégis a Patriots legnagyobb hiányzója, és mégsem öreg, mégsem lassú (dehogynem).

Halkan teszem hozzá, hogy Mike Vrabeltől nem megszabadultunk csak úgy, hanem a Cassel trade keretében vitte a Chiefs. A mai napig nem mondta el senki, hogy azért volt a csomag része, mert a Kansas tudta, hogy nekünk meg kell szabadulnunk Casseltől (nem fér be a sapka alá), és ezért még bele tudták zsarolni a cserébe Vrabelt vagy azért küldtük el, mert a vezetőség akart megszabadulni a giga fizetéstől. Ennek ellenére így pár évvel az est után már mindenki egyértelműen úgy emlékszik, hogy mi küldtük.
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Azt is hozzátenném,h a Moss ügy szezon közben hatalmas csinnadrattával zajlott, míg szegény BigSey egyszer csak eltűnt... És a nagy többség (köztük én is) nem is csak a konkrét Moss trade-et bírálta, hanem a csapat hozzáállását pont az ilyen Seymour, Samuel, Vrabel és Moss ügyekhez! A pats.hu-n vissza is utaltam ezekre az emberekre, akik miatt megszakadt a szívem és már előre félek,h ha egy új srác beválik nálunk és top lesz a posztján, akkor elzavarjuk majd...
A lényeg viszont,h az ügy lezárva és reméljük Branch beválik,mert őt is szerettük/jük! 😀