New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 14 éve
Danna 698 — Pats Fan Club vezető
Tudod Danna ez minden bizonnyal így is van. Csak nagyon más az, amikor valakit úgy küldenek el ( ráadásul a Raidershez 😛 ), hogy nem szeretne elmenni, és más az amikor valaki maga kéri úgy, hogy tele sírja a médiát a saját problémájával, ráadásul még nem is mond igazat. Nem mellesleg szinte minden Patriots-hoz közel álló szakértő elmondta, hogy a csapategységnek csak jót tehet ez a döntés. Ha pedig így van, akkor én konkrétan teszek rá, hogy hány embert köt le, vagy hogy a fogával is képes elkapni a labdát. Természetesen ez továbbra is a magán véleményem, minden esetre előbb nyer egy csapat bajnokságot, mint Randy Moss egyedül. Ez van.
Azt pedig felettébb demagóg dolognak tartom, hogy csak azért, mert valakit nem vág földhöz a one man show vége, már mindjárt nem ismeri el a képességeit az eredményeit, a kvalitását. Megjegyzem a csapat pont annyit köszönhet Randy Mossnak, mint amennyit Moss ennek a csapatnak ( és Belichicknek ). Gondolom ez utóbbit nem kell részleteznem...
Az +, hogy BigSey mennyire hiányzik ennek a csapatnak az elmúlt idény és eddig az idei is, sajnos fényesen bebizonyította.
PeaceBoston
BigSey helyzete tényleg más, ezt nem is akartam elvitatni, sőőőt... én is nagyon sajnáltam, gondolom emlékszel rá. Az sajnos egy kényszermegoldás volt, hisz tudtuk h nem fogunk tudni vele is, Wilforkal és Tommal is hosszabbítani. nem tudhatjuk h mennyi volt a fizetésigénye, abból következtetve h ha jól tudom a Raiders-el se állapodott meg hosszabbításról, valószínűleg nem kevés. Dönteni kellett h Wilfork vagy ő, és a csapat a fiatalabb játékos mellett döntött.
Bízzunk abba, h a jövő évi drafton már behúzzuk BigSey utódját. 😊
több mint 14 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 350 — dart@freestart.hu
Végezetül egy magánvélemény. Csodálkozok kicsit, hogy Richard Seymour miatt fele ennyien nem sírtak anno itt a fórumon, mint Randy Moss miatt. Pedig a két EMBER messze nem egy kategória...Boston
Tudod Boston, ez egy olyan dolog, h vsz mindenkinek megvan a maga szimpátiája a csapaton belül is. Van akinek x, van akinek y.
Nyilván ennek megfelelően reagálja le mindenki az adott eseményt. Fura látni, hogy abból a bizonyos csapatból amelyiket ÉN megszerettem anno, már csak Brady és Faulk van itt, na meg most már Branch is.
Nagyon rossz látni mindig ha elmegy tőlünk egy olyan játékos, akihez nagyon sok élmény (ráadásul nagyon pozitív élmény) tartozik. Sokaknak nem volt szimpatikus Moss, de elvitatni azt amit abban a bizonyos évben ők összehoztak Brady-vel sztem pusztán rosszindulatúság. Meglátjuk h fogunk boldogulni nélküle, biztosan fogunk, ezt egy percig sem vitattam. Ha valaki visszaolvas, az pontosan láthatja h én sem attól féltettem a csapatot h összeomlik Moss nélkül, de azt leírtam nem 1x és nem 2x h nagyon vékonynak látom a WR csapatot és h kell vki, mert ez így nem fog működni.Danna
Tudod Danna ez minden bizonnyal így is van. Csak nagyon más az, amikor valakit úgy küldenek el ( ráadásul a Raidershez 😛 ), hogy nem szeretne elmenni, és más az amikor valaki maga kéri úgy, hogy tele sírja a médiát a saját problémájával, ráadásul még nem is mond igazat. Nem mellesleg szinte minden Patriots-hoz közel álló szakértő elmondta, hogy a csapategységnek csak jót tehet ez a döntés. Ha pedig így van, akkor én konkrétan teszek rá, hogy hány embert köt le, vagy hogy a fogával is képes elkapni a labdát. Természetesen ez továbbra is a magán véleményem, minden esetre előbb nyer egy csapat bajnokságot, mint Randy Moss egyedül. Ez van.
Azt pedig felettébb demagóg dolognak tartom, hogy csak azért, mert valakit nem vág földhöz a one man show vége, már mindjárt nem ismeri el a képességeit az eredményeit, a kvalitását. Megjegyzem a csapat pont annyit köszönhet Randy Mossnak, mint amennyit Moss ennek a csapatnak ( és Belichicknek ). Gondolom ez utóbbit nem kell részleteznem...
Az +, hogy BigSey mennyire hiányzik ennek a csapatnak az elmúlt idény és eddig az idei is, sajnos fényesen bebizonyította.
Peace

Do your job
több mint 14 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
hát nem magasodtunk elkapó poszton 😀 😀
viito most nem értek teljesen egyet veled, persze, hogy a jelenlegi futójáték mellett halál felesleges egy elit futó, de ha tényleg vissza akarunk állni a passz ezerrel offense-ről, akkor nem lenne rossz, ha lenne egy olyan futó, aki képes 100 yardokat hozni adott esetben, és máris nyilván lenne futójáték is
egy ingram jöjjön, azt jóvan 😊
branchnek meg erőt, egészséget 😛Wyatt
BJGE a Bills ellen futott 98 yardot, és a Dolphins ellen 76-ot egy pár TD-vel. Ezzel nem azt akarom mondani, hogy BJGE elit futó lenne, csak azt, hogy egy 100yard körüli teljesítményre úgy tűnik alkalmasak vagyunk ilyen passzjáték mellett egy közepes futóval is.viito
Miami rush D 117.8 yard/game (21st) 16 futás/76 yard 4.8 yardos átlag
Buffalo rush D 182.4 yard/game (32nd) 16 futás/98 yard 6.1 yardos átlag
szép számok ezek, de a Bills egészen borzalmas rush D-je ellen azért ez nem akkora dicsőség, még a Dolphins túl jónak szintén nem nevezhetője ellen egész szép valóban

Cincinnati rush D 111.0 yard/game (17th) – Fred Taylor 14 futás/71 yard ez elég tisztes, de még ez sem elit rush D ellen
New York Jets rush D 79.0 yard/game (4th) – BJGE 10 futás/19 yard, Faulk 5/22 yard ez olyan, amilyennek látszik

szal ha csak azt nézzük, hogy mennyit futott adott esetben egy-egy meccsen, láthatunk szép számokat, de amint egy normális (jó, itt a normális spec épp kiemelkedő) védelem szembejön meg vagyunk halva, és ez akkor sem hiszem, hogy nagyon más lett volna, ha nem erőltetjük Mosst halálra

nyilván ott van, hogy ez a fal pp-re van kitalálva, rb-ben gyenge, de azért ha lenne egy jobb fajta futó nálunk, azért jól ki tudnánk használni

nem kell persze egyet érteni, és lehet, hogy behúzzuk AJ-t vagy JJ-t, és játsszuk ugyanazt mint Moss-szal, akkor meg valóban felesleges még rosterre is futó, de szerintem elférne egy Ingram-féle emberke 😊

több mint 14 éve
Danna 698 — Pats Fan Club vezető
Végezetül egy magánvélemény. Csodálkozok kicsit, hogy Richard Seymour miatt fele ennyien nem sírtak anno itt a fórumon, mint Randy Moss miatt. Pedig a két EMBER messze nem egy kategória...Boston
Tudod Boston, ez egy olyan dolog, h vsz mindenkinek megvan a maga szimpátiája a csapaton belül is. Van akinek x, van akinek y.
Nyilván ennek megfelelően reagálja le mindenki az adott eseményt. Fura látni, hogy abból a bizonyos csapatból amelyiket ÉN megszerettem anno, már csak Brady és Faulk van itt, na meg most már Branch is.
Nagyon rossz látni mindig ha elmegy tőlünk egy olyan játékos, akihez nagyon sok élmény (ráadásul nagyon pozitív élmény) tartozik. Sokaknak nem volt szimpatikus Moss, de elvitatni azt amit abban a bizonyos évben ők összehoztak Brady-vel sztem pusztán rosszindulatúság. Meglátjuk h fogunk boldogulni nélküle, biztosan fogunk, ezt egy percig sem vitattam. Ha valaki visszaolvas, az pontosan láthatja h én sem attól féltettem a csapatot h összeomlik Moss nélkül, de azt leírtam nem 1x és nem 2x h nagyon vékonynak látom a WR csapatot és h kell vki, mert ez így nem fog működni.
Úgy látszik kint is így gondolták... 😊 oké, h voltak más jelöltek is, de lássuk be, rá volt az egyetlen reális esély. VJ-ért nem adtunk volna annyit amennyit kértek (nem is ért volna annyit, főleg h annyi needünk van, amennyi), Smith sérült jelenleg is, Bills meg nem fogja csopiriválishoz cserélni a legjobb elkapóját.

Érdekes h sokan aggódnak itt Branch térdéért, halkan jegyezném meg h Tate-é sincsenek sokkal jobb állapotban... Csak ezt sokan már elfelejtették... Kb. ugyanakkora kockázat van bennük...
Branch az első 4 meccsen az O snap-ek 83 %-ában a pályán volt, sztem nem lehet most rossz állapotban.
http://sea.scout.com/2/1010829.html
több mint 14 éve
polonic New England Patriots 443 — Patriots fan
Ha már OL:

"Patriots placed G/T Nick Kaczur (back) on injured reserve, ending his season."zinedine5
Hízik az IR lista.

Win Lose or Tie, We are Patriots fans till we die!

My favourite ring is the next one
több mint 14 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 404 — Ajmo Vatreni
Végezetül egy magánvélemény. Csodálkozok kicsit, hogy Richard Seymour miatt fele ennyien nem sírtak anno itt a fórumon, mint Randy Moss miatt. Pedig a két EMBER messze nem egy kategória...Boston
Ennek minden szava kétszeresen igaz.



Moss távoztával itt páran kb olyan összeomlást vízionálnak, mintha egyszerre ment volna el Moss, Brady, és a komplett OL.viito
Ha már OL:

"Patriots placed G/T Nick Kaczur (back) on injured reserve, ending his season."
több mint 14 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 729 — Patriots és Kaposvári KK fan
Lehet itt játszadozni a szavakkal, de nekem hiányzik Seymour, Moss, Vrabel és Harrison is és még lehetne sorolni, hiszen meghatározó klasszis játékosok akik példaképek és persze a szurkolók kedvencei. Persze szeretnénk, hogy mindig a legjobbak játszanak nálunk és lehetőleg örökre ezért vagyunk szurkolók és de sajnos ez nem így működik.
Bruschi egy Pats ikon ez nem is kérdés őt nem lehet és nem is kell hozzájuk hasonlítani. Ő a PATRIÓTA az ő játéka, vezéralkata és emberi nagysága pályán belül és pályán kívül miatt kedveltem meg az NFL-t és a New England Patriots-ot! Nekem ezek az ikonok hiányoznak akik mindig tudnak valami váratlant húzni valami "varázslatot" mutatni, amivel minden ami addig történt megváltozik.

A lényeg továbbra is Hajrá Pats!!



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 14 éve
nDRo New England Patriots 1 593
Végezetül egy magánvélemény. Csodálkozok kicsit, hogy Richard Seymour miatt fele ennyien nem sírtak anno itt a fórumon, mint Randy Moss miatt. Pedig a két EMBER messze nem egy kategória...Boston
Ennek minden szava kétszeresen igaz.



Moss távoztával itt páran kb olyan összeomlást vízionálnak, mintha egyszerre ment volna el Moss, Brady, és a komplett OL.viito
Hál Isten én kivétel vagyok. Akit nagyon sajnáltam az Bruschi volt... Ő nagyon hiányzik ebből a D-ből. Vagyis az a vezéregyéniség amit megtestesített.
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Végezetül egy magánvélemény. Csodálkozok kicsit, hogy Richard Seymour miatt fele ennyien nem sírtak anno itt a fórumon, mint Randy Moss miatt. Pedig a két EMBER messze nem egy kategória...Boston
Ennek minden szava kétszeresen igaz.



Moss távoztával itt páran kb olyan összeomlást vízionálnak, mintha egyszerre ment volna el Moss, Brady, és a komplett OL.
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
milyen típusú sérülései voltak Branchnek az elmúlt pár évben?a5
Folyton a térdével volt baj, még talán két éve kezdődött és sosem jött rendbe teljesen.TyR
köszi, mondjuk akkor Tate-tel lesz miről beszélgetniük.
több mint 14 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 350 — dart@freestart.hu
Hmm én annyira azért nem lelkesedek ezért a Deion Branch féle trade-ért. 1részt mert nem volt szimpatikus az a cirkusz, amit lenyomott mielőtt elment volna, másrészt az ordas nagy injury prone miatt sem.
Jó, hogy nem lesz nehéz összeszokniuk Bradyvel, de ha belegondolok, hogy Steve Smith és Lee Evans neve is felmerült még pár napja, van némi hiányérzetem. Ennek ellenére HA egészséges tud maradni szerintem nem lesz rossz.
Azért az öreg eszméletlen nagy zsugás. Adtunk egy negyedik kört Moss-ért, most kaptunk 3 év múlva egy harmadik érte. Adtuk egy első körért Deiont, most visszahoztuk egy negyedik körért...
Végezetül egy magánvélemény. Csodálkozok kicsit, hogy Richard Seymour miatt fele ennyien nem sírtak anno itt a fórumon, mint Randy Moss miatt. Pedig a két EMBER messze nem egy kategória...

Do your job
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
milyen típusú sérülései voltak Branchnek az elmúlt pár évben?a5
Folyton a térdével volt baj, még talán két éve kezdődött és sosem jött rendbe teljesen.TyR
2007-ben kezdődtek igazán, ACL problémák, vádli probléma, a 2008-as évnek gyakorlatilag a felét kihagyta, onnantól pedig sosem volt igazán egészséges.
több mint 14 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 729 — Patriots és Kaposvári KK fan
Nem tudom mennyire lesz "erősítés" Branch. De azért mindenképp kellett valaki Moss helyett bár inkább a Vikings vitte volna Branch-et és Moss maradt volna annak jobban örültem volna.
Egyértelmű, hogy nála a legnagyobb kérdés, hogy egészséges tud-e maradni. Ha igen akkor abszolút beleillik és ismeri a jelenlegi játékkrendszert. Így is elég vékony a WR sor ráadásul klasszikus mélységi célpont nincs is vagy rookie.
Ismerve a korábbi draft politikánkat és már már szokásos letradünket ez a 4. kör bőven elfogadható.
Sok sikert Deion!


A lényeg továbbra is Hajrá Pats!!!



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 14 éve
TyR New England Patriots 276 — Mad, Bad & Dangerous to Know
milyen típusú sérülései voltak Branchnek az elmúlt pár évben?a5
Folyton a térdével volt baj, még talán két éve kezdődött és sosem jött rendbe teljesen.
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
milyen típusú sérülései voltak Branchnek az elmúlt pár évben?
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
hát nem magasodtunk elkapó poszton 😀 😀
viito most nem értek teljesen egyet veled, persze, hogy a jelenlegi futójáték mellett halál felesleges egy elit futó, de ha tényleg vissza akarunk állni a passz ezerrel offense-ről, akkor nem lenne rossz, ha lenne egy olyan futó, aki képes 100 yardokat hozni adott esetben, és máris nyilván lenne futójáték is
egy ingram jöjjön, azt jóvan 😊
branchnek meg erőt, egészséget 😛Wyatt
BJGE a Bills ellen futott 98 yardot, és a Dolphins ellen 76-ot egy pár TD-vel. Ezzel nem azt akarom mondani, hogy BJGE elit futó lenne, csak azt, hogy egy 100yard körüli teljesítményre úgy tűnik alkalmasak vagyunk ilyen passzjáték mellett egy közepes futóval is.
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Én arra vagyok kíváncsi, hogy alakul az offense playbookja és gameplaneje!

A régit teljes egészében nem lehet átvenni (az 5-6 évvel ezelőttit), mert 2007 óta a slotreciver átvette a fullback helyét a rendszerben, akinek (WR) elsősorban az elkapás a fő feladata, de egy FB sokat blokkol (passprotection), hogy megnyújtsa a passzolásra lehetséges időt.

Nagy erőpróbája lesz ez az új rendszernek egy ilyen erős defense ellen!
több mint 14 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
hát nem magasodtunk elkapó poszton 😀 😀
viito most nem értek teljesen egyet veled, persze, hogy a jelenlegi futójáték mellett halál felesleges egy elit futó, de ha tényleg vissza akarunk állni a passz ezerrel offense-ről, akkor nem lenne rossz, ha lenne egy olyan futó, aki képes 100 yardokat hozni adott esetben, és máris nyilván lenne futójáték is
egy ingram jöjjön, azt jóvan 😊
branchnek meg erőt, egészséget 😛

több mint 14 éve
Witchdoctor New England Patriots 321 — Patriots fan
a bibi a fizetésével van, jövőre (ha lesz ilyen) 5-6 milka közt fogja terhelni a capet, gondolom megpróbáljuk átalakítani némileg a szerződését, anno nem véletlen h nem akartuk megadni neki ezt a pénzt
Gyulus
Reiss ezt írta:

"Compensation -- The fourth-round price tag seems a bit high when considering that the Patriots acquired a third-rounder for Randy Moss. But the Patriots had an extra fourth-round pick in 2011 that they acquired from Denver in the Laurence Maroney trade, so that probably contributed to their comfort level with the price tag. Finances and a renegotiated contract also could have been a factor in the final compensation. The Patriots also have multiple picks in the first, second and third round next year. "

Én bízom benne, hogy már letárgyalták a szerződésmódosítást...

több mint 14 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
mi lesz Branch mezszáma?a régit már nem nagyon fogja visszakapni 😛


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
nem tudom, hogy a patriots.hu tippjátékban lesz e Brach kérdés, de ha én írnám, akkor ilyenekt tennék bele:
- megsérül e Ravens ellen
- elkap e legalább 12 labdát az IR előtt

Futó kérdés egyébként abszolút nem értem, hogy miért kérdés nálunk. Gyakorlatilag amit futni akarunk, azt bárkivel megfuttatjuk. Nem vagyok benne biztos, hogy a jelenlegi igényeink szerint szükséges az, hogy behúzzunk egy blockbuster futót akár FA-n akár drafton azért, hogy meccsenként kapjon 10 labdacipelést.viito
Maximálisan egyetértek. Branch sérülésével kapcsolatban is, és a futó kérdésben is.
A tippjáték kérdései jók. 😉polonic
tényleg utálom, amikor egy játékos pályafutását kettétörik a sérülések (főleg amikor egy rookie-ról van szó, aki így meg sem kapja a lehetőséget a bizonyításra), nem is kívánom neki, de sajnos ilyen téren óriási kockázatai vannak :S
több mint 14 éve
polonic New England Patriots 443 — Patriots fan
nem tudom, hogy a patriots.hu tippjátékban lesz e Brach kérdés, de ha én írnám, akkor ilyenekt tennék bele:
- megsérül e Ravens ellen
- elkap e legalább 12 labdát az IR előtt

Futó kérdés egyébként abszolút nem értem, hogy miért kérdés nálunk. Gyakorlatilag amit futni akarunk, azt bárkivel megfuttatjuk. Nem vagyok benne biztos, hogy a jelenlegi igényeink szerint szükséges az, hogy behúzzunk egy blockbuster futót akár FA-n akár drafton azért, hogy meccsenként kapjon 10 labdacipelést.viito
Maximálisan egyetértek. Branch sérülésével kapcsolatban is, és a futó kérdésben is.
A tippjáték kérdései jók. 😉

Win Lose or Tie, We are Patriots fans till we die!

My favourite ring is the next one
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
nem tudom, hogy a patriots.hu tippjátékban lesz e Brach kérdés, de ha én írnám, akkor ilyenekt tennék bele:
- megsérül e Ravens ellen
- elkap e legalább 12 labdát az IR előtt

Futó kérdés egyébként abszolút nem értem, hogy miért kérdés nálunk. Gyakorlatilag amit futni akarunk, azt bárkivel megfuttatjuk. Nem vagyok benne biztos, hogy a jelenlegi igényeink szerint szükséges az, hogy behúzzunk egy blockbuster futót akár FA-n akár drafton azért, hogy meccsenként kapjon 10 labdacipelést.
több mint 14 éve
Sonics Seattle Seahawks Washington Huskies 489 — Seahawks fan
Sok sikert Branch-nek a régi-új helyén. Ha nem lesz sérült, akkor szerintem nem lesz rossz.
Más kérdés, hogy olyan mintha üvegből lenne... legalábbis az utolsó két szezon alapján.

A 4. körös pick-nek pedig amit érte kaptunk örülök.

több mint 14 éve
pasztoyb New England Patriots 104
Sztm sem kell nagyon futó, főleg hogy jövőre ha minden igaz Kettani személyében lesz FullBack végre.
Branch-nek pedig örülök, sztm nem rossz ez a Tate-Welker-Branch-Edelman-Price WR sor 😊

PunBB bbcode test
PunBB bbcode test