New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 14 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 301 — capitaine du château de Vienne 1487
emlékszelemég?


"Rohadtul nem tetszik, h Moss csak 1 évre szerződött, igaz...nevetséges összegért (3-5 milka). Gondolom utána megint csúcsfizut fog kérni. Ha SB-t nyerni jött...akkor min. 2 évre kellett volna. Most, a 2 "top" WR-ünk 1-1 évre, kvázi ugródeszkának használnak minket. Aztán jövőre kezdhetjük megint a WR-keresést. Mondjuk reménykedek benne, h amelyik jobban teljesít azt valamilyen úton-módon megtartjuk.
Ezzel a szerződéssel tényleg durván gyanús, h valszeg BB utolsó patrióta-évét látjuk. Azt azonban jól megnyomjákbig_smile

Jövő héten kezdődik a kötelező minicamp. Kiváncsi leszek a passz-edzésekre😀

Utoljára szerkesztette Gyulus (2007-05-02 21:34:03)"

szegény Pats-et mindig kihasználják, aztán mégis mindig jól jár 😛


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 14 éve
polonic New England Patriots 443 — Patriots fan
örülök, hogy végre nem én vagyok az egyetlen elmeháborodott, aki szerint Moss távozását követően a DC-knek nem lesz elegendő 10 yardra bezsúfolni az összes embert, mert úgysem tudunk se passzolni, se haladni ezt követően, és halott az egész támadó schemánk innentől, valamint, hogy a támadó és védekező játék sokkal bonyolultabb annál, hogy van e Randy Moss (vagy akárki) aki elvisz 2 embert, vagy sincs. viito
Az lesz a következménye Moss távozásának, hogy kiderül O'Brien-ről, hogy nagyszerű támadó kordinátor, csak eddig meg volt kötve a keze. 😊El Bandi
Egy következő JMD, mi? 😀

Win Lose or Tie, We are Patriots fans till we die!

My favourite ring is the next one
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
örülök, hogy végre nem én vagyok az egyetlen elmeháborodott, aki szerint Moss távozását követően a DC-knek nem lesz elegendő 10 yardra bezsúfolni az összes embert, mert úgysem tudunk se passzolni, se haladni ezt követően, és halott az egész támadó schemánk innentől, valamint, hogy a támadó és védekező játék sokkal bonyolultabb annál, hogy van e Randy Moss (vagy akárki) aki elvisz 2 embert, vagy sincs. viito
Az lesz a következménye Moss távozásának, hogy kiderül O'Brien-ről, hogy nagyszerű támadó kordinátor, csak eddig meg volt kötve a keze. 😊
több mint 14 éve
Castleai01 New England Patriots 1 571 — Patriots fan
Az biztos hogy nehezebb dolga lesz az O-nak Moss távozását követően, de azért ne írjuk le rögtön Tate-et (és Price-t) úgy hogy nem tudjuk nyomás alatt miképpen tudnak teljesíteni! 😉

Másrészről a rövid passzos játéknak éppen az a lényege hogy helyes végrehajtás esetén szinte levédekezhetetlen!
(Cserébe lassú haladás és hiba esetén hamar punt valószínűsíthető!) 😀

Ami magát a Trade-et illeti a Seymour, Vrabel esetek után már nem érdemes meglepődnünk semmin!
(Ők azért kicsit régebb óta voltak Patrióták mint Moss és "mélyebb gyökereik" voltak itt mégis el lettek küldve/tradelve!)

Észre kellene már vennünk hogy az elmúlt 1-2 évben "Totális Átépítés" zajlik nálunk ami bizony fájdalmas áldozatokkal jár, attól függetlenül hogy tetszik ez nekünk vagy sem!

A FO (Reményeim szerint!) évekkel előre gondolkozik, nekünk pedig bíznunk kell bennük! 😉

Tele vagyunk fiatalokkal (1-3 éves NFL tapasztalattal!!!) ehhez képest a 3-1 idén még hízelgő is!
(Év elején is azt mondtam hogy én már egy 9-7-nek is nagyon tudnék örülni és ezt most is tartom!)

Moss-nak (Hallgatólagosan) utolsó éve volt ez nálunk, így ha menni akart hát legalább ellenértéket is kaptunk érte!
(Mondjuk annak fényében hogy a Vikings-al is csak 1 évre írt alá,nem igazán értem miért nem nyomta végig nálunk az évet és távozott volna a FA piacra a szezon zárultával?) 😮

Ami pedig a Moss távozását illető Hurráhangulatot - Letargiát illeti erre hamarosan választ kapunk csak néhány hetet kell várnunk rá! 😊

"Azt mondják Elmebajban Szenvedek... De én Nem is Szenvedek, inkább Élvezem Minden egyes Percét..." 😉
több mint 14 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 404 — Ajmo Vatreni
örülök, hogy végre nem én vagyok az egyetlen elmeháborodott, aki szerint Moss távozását követően a DC-knek nem lesz elegendő 10 yardra bezsúfolni az összes embert, mert úgysem tudunk se passzolni, se haladni ezt követően, és halott az egész támadó schemánk innentől, valamint, hogy a támadó és védekező játék sokkal bonyolultabb annál, hogy van e Randy Moss (vagy akárki) aki elvisz 2 embert, vagy sincs.
viito
Nem te vagy az egyetlen és még csak nem is ketten vagytok.zinedine5
Hárman, minimum. 😀polonic
Wáoo...vaslogika 😉 😀
több mint 14 éve
polonic New England Patriots 443 — Patriots fan
örülök, hogy végre nem én vagyok az egyetlen elmeháborodott, aki szerint Moss távozását követően a DC-knek nem lesz elegendő 10 yardra bezsúfolni az összes embert, mert úgysem tudunk se passzolni, se haladni ezt követően, és halott az egész támadó schemánk innentől, valamint, hogy a támadó és védekező játék sokkal bonyolultabb annál, hogy van e Randy Moss (vagy akárki) aki elvisz 2 embert, vagy sincs.
viito
Nem te vagy az egyetlen és még csak nem is ketten vagytok.zinedine5
Hárman, minimum. 😀

Win Lose or Tie, We are Patriots fans till we die!

My favourite ring is the next one
több mint 14 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
...


örülök, hogy végre nem én vagyok az egyetlen elmeháborodott, aki szerint Moss távozását követően a DC-knek nem lesz elegendő 10 yardra bezsúfolni az összes embert, mert úgysem tudunk se passzolni, se haladni ezt követően, és halott az egész támadó schemánk innentől, valamint, hogy a támadó és védekező játék sokkal bonyolultabb annál, hogy van e Randy Moss (vagy akárki) aki elvisz 2 embert, vagy sincs.

Kétségkívül egy Randy Moss szerű elkapó komoly segítséget jelent az ellenfél védelmének feltörésében, de azért nem ultimate csodafegyver, one man show, ami nélkül innentől ellenünk a rookie cb-eket fogják a pályára küldeni, amíg a veteránok a meleg öltözőben söröznek.viito
Szerintem ezt azért senki sem mondta. De két dolgot azonban el kell ismerni: egy komoly fegyver esett ki az offense kezéből. Másrészt, hogy a jelenlegi receiver gárdában nem nagyon van olyan aki igazán jó lenne a mély routoknál.
Nyilvánvalóan át kell alakítani a támadó játékokat. Persze sérülés esetén is ez lenne, de itt nem ez történt.

Talán az edzői stábban azt gondolják ez nem befolyásolja érdemben a végső győzelmi esélyeinket.

We are all PATRIOTS!
több mint 14 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 404 — Ajmo Vatreni
örülök, hogy végre nem én vagyok az egyetlen elmeháborodott, aki szerint Moss távozását követően a DC-knek nem lesz elegendő 10 yardra bezsúfolni az összes embert, mert úgysem tudunk se passzolni, se haladni ezt követően, és halott az egész támadó schemánk innentől, valamint, hogy a támadó és védekező játék sokkal bonyolultabb annál, hogy van e Randy Moss (vagy akárki) aki elvisz 2 embert, vagy sincs.
viito
Nem te vagy az egyetlen és még csak nem is ketten vagytok.
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Marad a rövidpasszos játék. Mint Miami ellen, annyi külömbséggel hogy nem lesz Moss aki elvisz két embert.

az én tippem az, hogy nem igazol BB nagy elkapót, vagy kukázunk valami tapasstalt öreget vagy fiatalabbat, vagy ez marad.nDRo
Ez elég szerencsétlen, félrevezető megfogalmazás, amit a "Moss-érában" állandóan lehet itt is olvasni, tévében hallani, és végletekig leegyszerűsíti a passz elleni védekezés sémáit, módszereit, és valami csodafegyvernek tünteti fel, ami mostantól Pats támadójátékának a végét fogja jelenteni.

Szerencsére a passz elleni védelemről magyar nyelven is elérhető tartalmas, részletes leírás, ami talán segít megvilágítani, hogy mennyire nem arról van szó, hogy kettőzés, és bumm.

http://bowl.hu/functions.php?name=news&a_id=386
http://bowl.hu/functions.php?name=news&a_id=397DoM
örülök, hogy végre nem én vagyok az egyetlen elmeháborodott, aki szerint Moss távozását követően a DC-knek nem lesz elegendő 10 yardra bezsúfolni az összes embert, mert úgysem tudunk se passzolni, se haladni ezt követően, és halott az egész támadó schemánk innentől, valamint, hogy a támadó és védekező játék sokkal bonyolultabb annál, hogy van e Randy Moss (vagy akárki) aki elvisz 2 embert, vagy sincs.

Kétségkívül egy Randy Moss szerű elkapó komoly segítséget jelent az ellenfél védelmének feltörésében, de azért nem ultimate csodafegyver, one man show, ami nélkül innentől ellenünk a rookie cb-eket fogják a pályára küldeni, amíg a veteránok a meleg öltözőben söröznek.
több mint 14 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 032 — no es importante
UPDATE: Tom Brady has reportedly already been in touch with Deion Branch about possibly re-joining the team in a trade, while the Patriots have supposedly discussed such a deal with the Seahawks.

ESPN's Adam Schefter sees the possible addition of Branch as being far more likely to happen than a Patriots trade for Vincent Jackson.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 14 éve
nDRo New England Patriots 1 593
Marad a rövidpasszos játék. Mint Miami ellen, annyi külömbséggel hogy nem lesz Moss aki elvisz két embert.

az én tippem az, hogy nem igazol BB nagy elkapót, vagy kukázunk valami tapasstalt öreget vagy fiatalabbat, vagy ez marad.nDRo
Ez elég szerencsétlen, félrevezető megfogalmazás, amit a "Moss-érában" állandóan lehet itt is olvasni, tévében hallani, és végletekig leegyszerűsíti a passz elleni védekezés sémáit, módszereit, és valami csodafegyvernek tünteti fel, ami mostantól Pats támadójátékának a végét fogja jelenteni.

Szerencsére a passz elleni védelemről magyar nyelven is elérhető tartalmas, részletes leírás, ami talán segít megvilágítani, hogy mennyire nem arról van szó, hogy kettőzés, és bumm.

http://bowl.hu/functions.php?name=news&a_id=386
http://bowl.hu/functions.php?name=news&a_id=397DoM
Hogy én ezt eddig nem találtam...
több mint 14 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
Marad a rövidpasszos játék. Mint Miami ellen, annyi külömbséggel hogy nem lesz Moss aki elvisz két embert.

az én tippem az, hogy nem igazol BB nagy elkapót, vagy kukázunk valami tapasstalt öreget vagy fiatalabbat, vagy ez marad.nDRo
Ez elég szerencsétlen, félrevezető megfogalmazás, amit a "Moss-érában" állandóan lehet itt is olvasni, tévében hallani, és végletekig leegyszerűsíti a passz elleni védekezés sémáit, módszereit, és valami csodafegyvernek tünteti fel, ami mostantól Pats támadójátékának a végét fogja jelenteni.

Szerencsére a passz elleni védelemről magyar nyelven is elérhető tartalmas, részletes leírás, ami talán segít megvilágítani, hogy mennyire nem arról van szó, hogy kettőzés, és bumm.

http://bowl.hu/functions.php?name=news&a_id=386
http://bowl.hu/functions.php?name=news&a_id=397
több mint 14 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
A Tate, Welker, Edelman hármas mellé ott a három tight end (Crumpler, Gronk, Hernandez). Idén úgyis nagyobb a hangsúly a 2 TE, 2 WR formációkon.

PO vagy SB esélyes csapat ugyan miért válna meg olyan No.1 elkapótól, akire a Patsnek szüksége van?

A spektrum másik végén négy meccs után ugyan melyik csapat dobná el a szezonját azzal, hogy jövőbeni kétséges értékű draft pickekért (még első körösért is) elszórakozni nagyon kevés értékét, és playmakerét a támadósorból (azt a helyzetet leszámítva, ha éppen nincs esély szerződés-hosszabításra)?

A kettő között van Vincent Jackson, mint esélyes megoldás, a Chargers nem adja ide olcsón egyik ellenfelének, túlfizetni meg ostobaság lenne most, amikor a csapat sikeressége, és menetelése az idény utolsó harmadában, esetleg a postseasonban a védelem fejlődésén és játékán múlik, szinte kizárólagosan. Különösen úgy, hogy milyen WR-ek lesznek valószínűleg elérhetőek a drafton (ha tavasszal ez hiányposzt lesz a csapat értékelése szerint).

Vékony az elkapósor, ez tény. Azonban Matt Slaterben szerintem lehet fantázia deep threatként. Nem kell neki nagyon labdát sem elkapnia, a jelenléte is elég (ahogy McDaniels használta Royalt 2009-ben), ha szükség lenne még valakire az elkapó gárdához, különösen 4-5 elkapós felállásoknál, illetve időlegesen a 3 WR-es formációban. Taylor Price-ról még nem nyilatkoznék, mert semmi olyat nem láttunk, ami azt feltételezné, hogy részszerepkörön kívül bármi más is várható tőle.

Nincs ok pánikra.

Brady sérülése után is minden szabad irányítót Bostonba vizionált már a sajtó, és semmi nem történt. Most ráadásul összehasonlíthatatlanul jobb a helyzet, mint akkor, ha a csapat versenyképességét nézzük.
több mint 14 éve
nDRo New England Patriots 1 593
Hagyjuk így ahogy van a WR corp-ot és hozzuk el AJ Green-t a draftról. :cool:Proxi
És küldjék föl a backupokat a szezon hátralevő részében, az első csapat meg készüljön jövőre :cool:

Kíváncsi leszek, hogyan változik az offense playcalling (ha egyáltalán), ha marad a jelenlegi WR felhozatal.Gogo
Marad a rövidpasszos játék. Mint Miami ellen, annyi külömbséggel hogy nem lesz Moss aki elvisz két embert.

az én tippem az, hogy nem igazol BB nagy elkapót, vagy kukázunk valami tapasstalt öreget vagy fiatalabbat, vagy ez marad.
több mint 14 éve
Gogo New England Patriots Army Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Ilyesmire gondoltam én is, hogy legrosszabb esetben ezzel az elkapó gárdával végigtoljuk a szezont...és jön egy draft ahol piszkosul sok pickünk lesz, amibe beleférhet egy WR is (igaz korai pickekkel előbb a D-t rakja helyre BB).
Nagy név tuti nem fog érkezni most idény közben, VJ meg felejtős...
Bruschi szerint jobb lesz a csapat Moss nélkül, régen se volt "deep threat" kaliberű sztár elkapó és mégis jöttek az eredmények....Ő szerinte is arra a játékra fogunk rámozdulni.manuszka86
Úgy legyen!
Azért a D javulhatna még szezon közben is valamelyest...
A sok draft pick jó, de
- mennyi lesz elcserélve?
- mennyi újoncot visel el egyszerre egy csapat?

(Ez mondjuk abszolút nem aktuális október elején... 😛)

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 14 éve
manuszka86 New England Patriots 2 091 — Patriots fan
Adam Schefter szerint Jackson esélytelen a pénz és csereérték miatt, Branch valószínűbb... hát akkor inkább valami harmadik opciót szeretnék látni.Gogo
Hagyjuk így ahogy van a WR corp-ot és hozzuk el AJ Green-t a draftról. :cool:Proxi
Ilyesmire gondoltam én is, hogy legrosszabb esetben ezzel az elkapó gárdával végigtoljuk a szezont...és jön egy draft ahol piszkosul sok pickünk lesz, amibe beleférhet egy WR is (igaz korai pickekkel előbb a D-t rakja helyre BB).
Nagy név tuti nem fog érkezni most idény közben, VJ meg felejtős...
Bruschi szerint jobb lesz a csapat Moss nélkül, régen se volt "deep threat" kaliberű sztár elkapó és mégis jöttek az eredmények....Ő szerinte is arra a játékra fogunk rámozdulni.

több mint 14 éve
Gogo New England Patriots Army Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Hagyjuk így ahogy van a WR corp-ot és hozzuk el AJ Green-t a draftról. :cool:Proxi
És küldjék föl a backupokat a szezon hátralevő részében, az első csapat meg készüljön jövőre :cool:

Kíváncsi leszek, hogyan változik az offense playcalling (ha egyáltalán), ha marad a jelenlegi WR felhozatal.

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 14 éve
Proxi New England Patriots 465 — Patriots fan
Adam Schefter szerint Jackson esélytelen a pénz és csereérték miatt, Branch valószínűbb... hát akkor inkább valami harmadik opciót szeretnék látni.Gogo
Hagyjuk így ahogy van a WR corp-ot és hozzuk el AJ Green-t a draftról. :cool:

PunBB bbcode test
PunBB bbcode test
több mint 14 éve
Gogo New England Patriots Army Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Adam Schefter szerint Jackson esélytelen a pénz és csereérték miatt, Branch valószínűbb... hát akkor inkább valami harmadik opciót szeretnék látni.

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
c, sztem nagyon sok lenne az ár, amit pickben AJ elfogadna, amúgy meg ha Mossra nem volt pénz, kétlem, h Jacksonra lenne...szaba
ácsi! Az, hogy Mossnak nem fizettünk nem jelenti, hogy nem is tudnánk fizetni. Moss kerek 6 évvel idősebb VJ-nál. Mindkettő nagy $-át akar, és hosszú szerződést. Te melyiknek adnád inkább meg.


Amúgy, a magam részéről nem hiszek abban, hogy az egész több mint vihar egy pohár vízben.
több mint 14 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 485
a, AJ nem valószínű, hogy AFC-be cserélné Jacksont - pláne nem egy olyan csapatba, aki akár PO ellenfél is lehet

b, Mankins valóban nem kell, mert Vasquez és Dielman jók, Green pedig eléggé sokoldalú csere

c, sztem nagyon sok lenne az ár, amit pickben AJ elfogadna, amúgy meg ha Mossra nem volt pénz, kétlem, h Jacksonra lenne...
több mint 14 éve
LordTamas New England Patriots 683 — Welker fan for life
Ha ezt így összehozzák a Patriots-nál, akkor le a kalappal. 😊polonic
azt vágjátok ugye, hogy a Patsnek két első (az egyik a Raiderstől), két második (az egyik a Carolinától...), két harmadik és két negyedik körös pickje van most? azért így már nyugodtan lehet okoskodni...JJ Tiller
Én igen, csak amit olvastam, ott azt írták h a Chargers egy 1. ÉS egy 2. köröst kér AFC-s csapattól (NFC-stől 2. és 3.), ami szerintem irreálisan sok. Remélem ezt nem fogjuk megadni. Mankins viszont nem kell nekik...Danna
Akkor tiszta sor: Valamelyik, a Patriots FO-ával jó kapcsolatban lévő NFC klub, aki guard hiányban kűzd, elcseréli 2 és 3-at VJ-ért, mi aztán odaadjuk nekik Mankinst (és esetleg egy 4-5 körös pick-et, úgysem fog 6 rookienál több beférni a keretbe jövőre) Jackson-ért. Mindenki nyer az üzleten: a Chargers megkapja a kért árat, a NFC klub 2-ik és 3-ik körös pickért kap egy elit guardot és 4-ik körös picket, mi meg egy jó WR-t. Kár, hogy az Oakland nem NFC-s. Mellesleg képzelem, milyen felháborodás lenne... 😊

Megjegyzés: természetesen nem látom ennek a komoly realitását (sajnos)...
több mint 14 éve
Danna 698 — Pats Fan Club vezető
Az lehet, hogy nincs szüksége, de ha jobban belegondol az ember, akkor a csapatok is jól járnak a cserével, mert értéket kapnak cserébe (mert szerintem LM sem fog a hatodik hét után játszani az elvei miatt és akkor kuka) és a játékosok is jól járhatnak, ha megegyeznek az új klubjukkal.Egon bá
Ha ezt így összehozzák a Patriots-nál, akkor le a kalappal. 😊polonic
azt vágjátok ugye, hogy a Patsnek két első (az egyik a Raiderstől), két második (az egyik a Carolinától...), két harmadik és két negyedik körös pickje van most? azért így már nyugodtan lehet okoskodni...JJ Tiller
Én igen, csak amit olvastam, ott azt írták h a Chargers egy 1. ÉS egy 2. köröst kér AFC-s csapattól (NFC-stől 2. és 3.), ami szerintem irreálisan sok. Remélem ezt nem fogjuk megadni. Mankins viszont nem kell nekik...
több mint 14 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 032 — no es importante
én már egyáltalán annak is örülök, hogy felvetődik VJ neve valszín a front office-ban. Ha el akarjuk hozni, akkor pedig el fogjuk tudni hozni szerintem. De jóóó lenne.Habi
Az lehet, hogy nincs szüksége, de ha jobban belegondol az ember, akkor a csapatok is jól járnak a cserével, mert értéket kapnak cserébe (mert szerintem LM sem fog a hatodik hét után játszani az elvei miatt és akkor kuka) és a játékosok is jól járhatnak, ha megegyeznek az új klubjukkal.Egon bá
Ha ezt így összehozzák a Patriots-nál, akkor le a kalappal. 😊polonic
azt vágjátok ugye, hogy a Patsnek két első (az egyik a Raiderstől), két második (az egyik a Carolinától...), két harmadik és két negyedik körös pickje van most? azért így már nyugodtan lehet okoskodni...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 14 éve
polonic New England Patriots 443 — Patriots fan
A Chargersnek nem kell Mankins, én nem várnék sokat ettől az ötlettől.Stez
én már egyáltalán annak is örülök, hogy felvetődik VJ neve valszín a front office-ban. Ha el akarjuk hozni, akkor pedig el fogjuk tudni hozni szerintem. De jóóó lenne.Habi
Az lehet, hogy nincs szüksége, de ha jobban belegondol az ember, akkor a csapatok is jól járnak a cserével, mert értéket kapnak cserébe (mert szerintem LM sem fog a hatodik hét után játszani az elvei miatt és akkor kuka) és a játékosok is jól járhatnak, ha megegyeznek az új klubjukkal.Egon bá
Ha ezt így összehozzák a Patriots-nál, akkor le a kalappal. 😊

Win Lose or Tie, We are Patriots fans till we die!

My favourite ring is the next one