New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 14 éve
Törölt felhasználó
ahogy olvasom Branch neve megint előkerült. őt milyen pickért lehetne idehozni?a5
7. kör? 😊

Komoly(abb)ra fordítva a szót, tényleg valami késői kondicionális picket ér csak a srác. Gyakorlatilag a 16 mecces alapszakasz mennyiség összehozásához 3 évre volt szüksége, folyamatosan sérült. Amúgy nem is hiszem, hogy ennek a pletykának bármi valóság alapja lenne.
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
ahogy olvasom Branch neve megint előkerült. őt milyen pickért lehetne idehozni?
több mint 14 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Van használható magas elkapó szabadon vagy akár trade blockon VJ-n kívül? (VJ Schefter szerint nem jön..)pasztoyb
Dwayne Jarrett 😀Höri
baze, majdnem leestem a székről a röhögéstől 😀Gyulus
nem vágom, hogy hogy tudott ennyire elkallódni...
Price-t azért már jó lenne látni játszani, főleg most...kíváncsi vagyok rá, bár én a draftolásakkor is kételkedtem benne...


JT Daniels fan
több mint 14 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Reggie Williams 😀pasztoyb
viccet félretéve: Matt Jones (ex-Jags, ex-Cincy)Gyulus
Viccet félretéve?TyR
ez még viccnek is rossz 😀
amúgy Brady pár fokkal szarabb elkapókkal is volt jó, mint Manning bármikori elkapói, szal nem kell parázni 😉

több mint 14 éve
TyR New England Patriots 276 — Mad, Bad & Dangerous to Know
Reggie Williams 😀pasztoyb
viccet félretéve: Matt Jones (ex-Jags, ex-Cincy)Gyulus
Viccet félretéve?
több mint 14 éve
Gyulus 1 037 — Count Zero
Reggie Williams 😀pasztoyb
viccet félretéve: Matt Jones (ex-Jags, ex-Cincy)
több mint 14 éve
pasztoyb New England Patriots 104
Reggie Williams 😀

PunBB bbcode test
PunBB bbcode test
több mint 14 éve
Gyulus 1 037 — Count Zero
Van használható magas elkapó szabadon vagy akár trade blockon VJ-n kívül? (VJ Schefter szerint nem jön..)pasztoyb
Dwayne Jarrett 😀Höri
baze, majdnem leestem a székről a röhögéstől 😀
több mint 14 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Van használható magas elkapó szabadon vagy akár trade blockon VJ-n kívül? (VJ Schefter szerint nem jön..)pasztoyb
Dwayne Jarrett 😀

több mint 14 éve
Stez SMU Mustangs 43 255 — Whoops, looks like something went wrong.
Adam_Schefter: Many people asking about Chargers WR Vincent Jackson potentially being traded to New England. Two words: not happening.

Ez nyilvánvaló is volt, néhány kommentelő nfl.comon és társain rögtön elkezdte gyártani a tündérmesét, semmi több. Persze még akármi lehet, de elég sansztalan.

több mint 14 éve
pasztoyb New England Patriots 104
Nagyon sajnálom Moss-t, de remélem jobb lesz így a csapatnak.
Szerintetek ki jön a megüresedett roster helyre?
Van használható magas elkapó szabadon vagy akár trade blockon VJ-n kívül? (VJ Schefter szerint nem jön..)

PunBB bbcode test
PunBB bbcode test
több mint 14 éve
Stez SMU Mustangs 43 255 — Whoops, looks like something went wrong.
Nyugi, ha Manning jó elkapókat csinált Collie-ból és Garconból, akkor Bradynek egy Tate meg se kottyan. 😀Vian
Lol

több mint 14 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 948 — SuperBowl Champions 2013/2014
"ESPN analyst Tedy Bruschi said on SportsCenter on Wednesday that it was clear Randy Moss was becoming a negative presence in the Patriots locker room and that it was simply "time for Randy to go."

Ennyi.
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Nyugi, ha Manning jó elkapókat csinált Collie-ból és Garconból, akkor Bradynek egy Tate meg se kottyan. 😀
több mint 14 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 301 — capitaine du château de Vienne 1487
most van egy fogadásom, h még a ti védelmetek is meg fog szenvedni ezzel a "WR nélküli" offense-el, babám........Szesze
Ezt én is állom. 😛 És Moss-szal is álltam volna. 😉 Egyáltalán nem lenyűgöző ez a Pats Offense. (Félreértés ne essék, nem rossz, de nem is kiemelkedő.)

A Moss-trédre lehet sztem pro és kontra érveket sorakoztatni, mindkét fél álláspontja érthető, én talán visi "slágerével" értettem egyet leginkább. Nagyszerű játékos, sokat köszönhettek neki, de most még kaptatok érte vmit, az idényetek úgysem rajta múlik, s lassan inkább terhes volt az új szerződése körül kialakult vita/hiszti miatt. Szeressétek őt, sokat köszönhettek neki, de most sztem mindkét félnek az volt a jobb, ha távozik ellenértékért cserébe.Soldados
Bameg életemben először (és utoljára!!) Pats szurkolónak kell lennem egy meccsen 😀Szesze
eccer, de csak egyszer én is jártamigy Ilájjal 😂


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 14 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
ja és van egy egyméteres emelkedése is hozzá, az se szar éppen 😛

több mint 14 éve
nDRo New England Patriots 1 593
Vincy is 6'5 és elég gyors is, jók a kezei szal teljesen jó megoldás lehetneWyatt
Na nem sokat tévedtem 😊
több mint 14 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Vincy is 6'5 és elég gyors is, jók a kezei szal teljesen jó megoldás lehetne

több mint 14 éve
nDRo New England Patriots 1 593
Azért ott van elég jó képességű elkapó, meg mindenféle, nem hiszem, hogy ne tudnák megoldani...BMG
Épp ez a baj h nincs. 😊
Tate az egyetlen normális magasságú elkapónk. Van még mellette Wes és Edelman, két 170 centis a 2 méteres CB-k ellen, vicces lenne... valamint a két TE, de ők sem a pálya szélén játszanak.Danna
Hát a CB-k is inkább a 170-hez vannak közel, mint a 2m-hez. Szerintem már nem a magasság a legfontosabb egy elkapónál.
Különben is, sok helyen örülnének már egy fél Welkernek is 😀BMG
Azért 5'10-es CB-nek lényegesen nehezebb a dolga egy Vincent Jackson-nal (talán 6'4) , vagy egy Malcolm Floyd-dal (6'5) 😀
több mint 14 éve
nDRo New England Patriots 1 593
ugyanerre céloztam én is korábban, majd ha lesz végre pass rush is a csapatnak+egy erősebb D line, akkor szürkébb Wr-ek is elviszik ezt az O-t , és Moss távozásával eléggé nagy lehetőséget kap Hernandez és látható hogy ez igencsak jó pick volt tavasszal.
Price meg ha játszik majd, meglátjuk mire lesz képes, bár pre meccseken nem nagyon ájultunk el tőle.manuszka86
meséld már el, ha nincs normális WR-ed vagy WR-jeid, akik potenciálisan elkapkodják a lasztit, és lebutul a játék futás-TE slot vagy slant-re akkor melyik def.cordinator nem megy sapkarészegen Pétriotc meccsre??????? hmmm, babáim................sutianap
most van egy fogadásom, h még a ti védelmetek is meg fog szenvedni ezzel a "WR nélküli" offense-el, babám........Szesze
Na valamit én is böffentek a témához. Vegyes érzéseim vannak a trade-del kapcsolatban. Hiányozni fog, furcsa lesz, de egyáltalán nem dől össze a világ azért mert nincs Moss. Legalább nem olvasok olyan híreket ami arról szól hogy Randy elégedetlen. Moss előtt is volt Patriots, utána is lesz, hogy milyen azt majd eldönti az idő, mi csak tippelgethetünk, és aki eltalálja, majd mondhatja: "Na ugye, én megmondtam!"
A védelemmel Moss-sal is hadilábon álltunk, nélküle is azon fogunk. Na meg aztán most jön az, hogy ha akarjuk, ha nem muszáj lesz szétosztani a labdát, a változatosság fenntartása végett.
több mint 14 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 242 — én ezt meguntam
Más: nem Chung lett a Hét Spec Team játékosa, hanem Scobee az 59 yardos FG miatt... vicces. :/Danna
Árulás 😊Helmut Zimmer
nem, csak hülyeség. 😉 😀Danna
Statisztikai mintavétel eredménye, tehát kissebbségben vagy, tehát... 😀 😀
...és tényleg mekkora hülyeség. 😀
több mint 14 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
kamuuuuuu
de
scobee fg-jének is nagyon örültem, szal ennyi csalás belefért 😛

több mint 14 éve
Danna 698 — Pats Fan Club vezető
Más: nem Chung lett a Hét Spec Team játékosa, hanem Scobee az 59 yardos FG miatt... vicces. :/Danna
Árulás 😊Helmut Zimmer
nem, csak hülyeség. 😉 😀
több mint 14 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 688 — !SuPeR6BoWL!
Mi az esélye, hogy V.Jax nálunk kössön ki?

Gondolom semmi.....

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 14 éve
Sinisa New England Patriots 2 924 — Gràcies Pep!
Más: nem Chung lett a Hét Spec Team játékosa, hanem Scobee az 59 yardos FG miatt... vicces. :/Danna
Ez tényleg nagyon furcsa.
Pedig elég nagy összeggel fogadtam volna rá.

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.