New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 14 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 242 — én ezt meguntam
Arra gondolok, hogy amikor egy ilyen klasszis van a csapatban, mint mélységi elkapó, akkor a többiek (támadóoldalon) akár akaratlanul is kicsit elkényelmesednek. Nem a Jets meccs volt az egyetlen, amikor abból lett INT, vagy véget érő drive mert Brady bízott abban, hogy elég lesz Mossnak feldobni.

Természetesen ott van a másik oldal, hogy a nagy játékokkal mennyi "olcsó" TD-t szerzett a csapat, és az elkapások száma, yard számok mellett nem tudhatjuk, hogy mennyit jelentett a támadóknak Moss személye a pályán.

A Dolphins meccs után írtam, hogy mennyire látványosan jól osztotta el Brady a labdát az elkapók között, és mennyire jó volt az üteme a támadásoknak (eredménytől függetlenül). Úgy tűnik az már a trade előszele volt. A pats.hun írtam, hogy nem véletlen, hogy a bye week előtt lett nyélbe ütve a csere, lesz két hete a csapatnak, hogy az edzéseken, és fejben is feldolgozza a történteket.

Talán jó példa lehet a Chargers játékára odafigyelni, akár visszanézni eddigi meccseiket, hogy mire megy Rivers Vincent Jackson nélkül, aki biztosan mágnesként vonzotta a kettős őrizetet (a vereségeik nehezen írhatóak a passzjáték rovására), így most tudja az ellen Gates-et őrizni a kiemelt figyelemmel.DoM
Hajnalban írta vmelyik szaki, h már a meccs előtt is ment a tárgyalás, gyakorlatilag a csapat akkor már tudta h menni fog Randy, ezért lett a gameplan és maga a játék is olyan, amilyen.Danna
de nem a padon ült! és szépen vitte is a dábölt, ugyebár. Majd ha alpból a Vakürötökön lesz a dupla akkor is megnézhetem,hogy csinál TD vudhed?
Azért visszalapoznék mikor aláirt, ugye azér vállalta és ennyiér - mer EGGYŰRŰMINDFELETT. Nos hát ugye BeliBácsi nem hozott gyűrűt, akkor min is csodálkozunk???sutianap
hogyúgyvan 😀
több mint 14 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 948 — SuperBowl Champions 2013/2014
Nem bomlasztó,hogy ha nem kap elég labdát akkor nyilatkozik a tvnek, BB-t megkerülve?
Nem bomlasztó,hogy a többi elkapó látja ,hogy mindig Moss-Moss-Moss-Moss?
Ugyanmár...Egyértelmű,hogy bomlasztó
Rendben, az ütés miatt nem nyilatkozott, de trehány lett, nem futotta meg a routjait.Ez még rosszabb is.
Moss egy púp volt a csapat hátán.Kicsit erős így talán DE
Amit kaptunk: Mélységi veszély, elhúzza a backeket, remek kéz
Amit szenvedtünk: Banális playhívás, kiszámítható séma, erőltettet kísérletek
A mélységi fenyegetés pótolható, ha nem teljesen de részben, de hogyan pótlod az O playcallingot és a szar, pocsék, ordenálé játékrendszert?
Hova is billen a serpenyő?
Egyértelmű.undisputedly
Uhhh...
1. úgy láccik én nagyon lemaradtam itt egy jópár Moss nyilatkozatról, mert én bizony sosem olvastam olyan nyilatkozatot, amiben a kevés labda miatt rinyált volna. Szerződés miatt igen, kevés labda miatt én nem olvastam. Mutasd már meg nekem lécci azt a nyilatkozatot.
2. Ha neked el van törve a vállad, de kiküldenek játszani, ugyanúgy ütközöl?
3. ööööö én úgy tudtam h nem Moss hívta a play-eket, úgy látszik itt is levagyok maradva. Sőt, valszeg a labdákat is ő dobta magának, nem pedig Brady neki.Danna
Miért ez a szarkazmus?Nem lehet veled normálisan vitatkozni?Egyből át kell váltani?
1.Ez a hasonlat semmilyen kontextusból nem helytálló példa.Azért fizetik ,hogy játszon, a Wr dolga pedig,hogy elkapja a labdát, és fusson, akárki kerül elé. Hallottál már olyanról,hogy más a ligában ellazsálja a meccset, mert ütközni kell?Az év vicce.Sokan Bob Sappel is kiállnának kesztyű nélkül 5 menetre, ha játszhatnának.
2.Moss jelenléte befolyásolta Bradít-aki befolyásolta a játékhívást. Plusz Tom egyből Mosst- nézte , őt erőltette.
3.Ha lesz időm, visszakeresek neked,egy ilyen nyilatkozatot.
több mint 14 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 301 — capitaine du château de Vienne 1487
Arra gondolok, hogy amikor egy ilyen klasszis van a csapatban, mint mélységi elkapó, akkor a többiek (támadóoldalon) akár akaratlanul is kicsit elkényelmesednek. Nem a Jets meccs volt az egyetlen, amikor abból lett INT, vagy véget érő drive mert Brady bízott abban, hogy elég lesz Mossnak feldobni.

Természetesen ott van a másik oldal, hogy a nagy játékokkal mennyi "olcsó" TD-t szerzett a csapat, és az elkapások száma, yard számok mellett nem tudhatjuk, hogy mennyit jelentett a támadóknak Moss személye a pályán.

A Dolphins meccs után írtam, hogy mennyire látványosan jól osztotta el Brady a labdát az elkapók között, és mennyire jó volt az üteme a támadásoknak (eredménytől függetlenül). Úgy tűnik az már a trade előszele volt. A pats.hun írtam, hogy nem véletlen, hogy a bye week előtt lett nyélbe ütve a csere, lesz két hete a csapatnak, hogy az edzéseken, és fejben is feldolgozza a történteket.

Talán jó példa lehet a Chargers játékára odafigyelni, akár visszanézni eddigi meccseiket, hogy mire megy Rivers Vincent Jackson nélkül, aki biztosan mágnesként vonzotta a kettős őrizetet (a vereségeik nehezen írhatóak a passzjáték rovására), így most tudja az ellen Gates-et őrizni a kiemelt figyelemmel.DoM
Hajnalban írta vmelyik szaki, h már a meccs előtt is ment a tárgyalás, gyakorlatilag a csapat akkor már tudta h menni fog Randy, ezért lett a gameplan és maga a játék is olyan, amilyen.Danna
de nem a padon ült! és szépen vitte is a dábölt, ugyebár. Majd ha alapból a Vakürötökön lesz a dupla akkor is megnézhetem,hogy csinál TD-t Vudhed?
Azért visszalapoznék mikor aláirt, ugye azér vállalta és ennyiér - mer EGGYŰRŰMINDFELETT. Nos hát ugye BeliBácsi nem hozott gyűrűt, akkor min is csodálkozunk???


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 14 éve
nDRo New England Patriots 1 593
Ja, a Raidersnél is azt mondták, hogy Moss csak hátráltatta őket, és hogy bejött nekik... 😊TyR
Nem simerem a raidersz, de kétlem ,hogy lett volna a csapatban egy Welker-Edelman-Hernandez-Tate-Gronk sorotok 😊undisputedly
Az nem, viszont volt egy Andrew Walter nevű szupersztár irányítónk!BMG
Kis ideig patrióta is volt Bálint 😀
több mint 14 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 671
Ja, a Raidersnél is azt mondták, hogy Moss csak hátráltatta őket, és hogy bejött nekik... 😊TyR
Nem simerem a raidersz, de kétlem ,hogy lett volna a csapatban egy Welker-Edelman-Hernandez-Tate-Gronk sorotok 😊undisputedly
Az nem, viszont volt egy Andrew Walter nevű szupersztár irányítónk!
több mint 14 éve
Danna 698 — Pats Fan Club vezető
Nem mintha nem lett volna benne a pakliban 😛 Nem tesz jót a lelkének, ha nem ő a top WR...
(igaz nekem amúgy sem volt túl szimpatikus 2007 óta)
Valószínű, hogy nem azért trade-elték el, mert a Vikings úgy küzdött érte.
Szerintem év végén vissza is fog vonulni, és legalább ott fejezi be, ahol elkezdte...
(hacsak nem tér vissza jövőre, Favre kérésére 😀 )BMG
kizárt h visszavonuljon, akkor nem csinált volna ilyen balhét az új szerződés érdekében. játszani akar még kb. 2-3 évet. Vikings küzdött érte (ahogy Vincent Jacksonnak is ők voltak a legnagyobb kérői), mivel sansoszan Rice rehabja nem úgy halad, ahogy várták...
több mint 14 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 948 — SuperBowl Champions 2013/2014
Nem bomlasztó,hogy ha nem kap elég labdát akkor nyilatkozik a tvnek, BB-t megkerülve?
Nem bomlasztó,hogy a többi elkapó látja ,hogy mindig Moss-Moss-Moss-Moss?
Ugyanmár...Egyértelmű,hogy bomlasztó
Rendben, az ütés miatt nem nyilatkozott, de trehány lett, nem futotta meg a routjait.Ez még rosszabb is.
Moss egy púp volt a csapat hátán.Kicsit erős így talán DE
Amit kaptunk: Mélységi veszély, elhúzza a backeket, remek kéz
Amit szenvedtünk: Banális playhívás, kiszámítható séma, erőltettet kísérletek
A mélységi fenyegetés pótolható, ha nem teljesen de részben, de hogyan pótlod az O playcallingot és a szar, pocsék, ordenálé játékrendszert?
Hova is billen a serpenyő?
Egyértelmű.undisputedly
azt azért majd az idő mondja megmascherano
Ja, a Raidersnél is azt mondták, hogy Moss csak hátráltatta őket, és hogy bejött nekik... 😊TyR
Nem ismerem a raiderszt, de kétlem ,hogy lett volna a csapatban egy Welker-Edelman-Hernandez-Tate-Gronk sorotok 😊
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Hölgyek, Urak!

Nem kurvára mindegy, hogy Moss-t miért buznyákoltuk el!
Az Öreg útjai kifürkészhetetlenek....
Azon túl meg mindig az a 11 ember a lehető legjobb választás aki éppen a pályán van! 😉
Innentől kezdve Moss nélkül kell élnünk.
Előtte is volt Pats, lesz utána is....
több mint 14 éve
Danna 698 — Pats Fan Club vezető
Nem bomlasztó,hogy ha nem kap elég labdát akkor nyilatkozik a tvnek, BB-t megkerülve?
Nem bomlasztó,hogy a többi elkapó látja ,hogy mindig Moss-Moss-Moss-Moss?
Ugyanmár...Egyértelmű,hogy bomlasztó
Rendben, az ütés miatt nem nyilatkozott, de trehány lett, nem futotta meg a routjait.Ez még rosszabb is.
Moss egy púp volt a csapat hátán.Kicsit erős így talán DE
Amit kaptunk: Mélységi veszély, elhúzza a backeket, remek kéz
Amit szenvedtünk: Banális playhívás, kiszámítható séma, erőltettet kísérletek
A mélységi fenyegetés pótolható, ha nem teljesen de részben, de hogyan pótlod az O playcallingot és a szar, pocsék, ordenálé játékrendszert?
Hova is billen a serpenyő?
Egyértelmű.undisputedly
Uhhh...
1. úgy láccik én nagyon lemaradtam itt egy jópár Moss nyilatkozatról, mert én bizony sosem olvastam olyan nyilatkozatot, amiben a kevés labda miatt rinyált volna. Szerződés miatt igen, kevés labda miatt én nem olvastam. Mutasd már meg nekem lécci azt a nyilatkozatot.
2. Ha neked el van törve a vállad, de kiküldenek játszani, ugyanúgy ütközöl?
3. ööööö én úgy tudtam h nem Moss hívta a play-eket, úgy látszik itt is levagyok maradva. Sőt, valszeg a labdákat is ő dobta magának, nem pedig Brady neki.
több mint 14 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 671
Nem mintha nem lett volna benne a pakliban 😛 Nem tesz jót a lelkének, ha nem ő a top WR...
(igaz nekem amúgy sem volt túl szimpatikus 2007 óta)
Valószínű, hogy nem azért trade-elték el, mert a Vikings úgy küzdött érte.
Szerintem év végén vissza is fog vonulni, és legalább ott fejezi be, ahol elkezdte...
(hacsak nem tér vissza jövőre, Favre kérésére 😀 )

Ja, a Raidersnél is azt mondták, hogy Moss csak hátráltatta őket, és hogy bejött nekik... 😊TyR
Be is, abban az évben kettővel több győzelem lett 😀
több mint 14 éve
TyR New England Patriots 276 — Mad, Bad & Dangerous to Know
jaj hagyjuk már ezt a bomlasztó hülyeséget... semmi ilyesmiről nincs szó és nem is volt sose. Vki itt kitalálta és sokan hajtogatják... ütés miatt se nyilatkozgatott sose.Danna
Nem bomlasztó,hogy ha nem kap elég labdát akkor nyilatkozik a tvnek, BB-t megkerülve?
Nem bomlasztó,hogy a többi elkapó látja ,hogy mindig Moss-Moss-Moss-Moss?
Ugyanmár...Egyértelmű,hogy bomlasztó
Rendben, az ütés miatt nem nyilatkozott, de trehány lett, nem futotta meg a routjait.Ez még rosszabb is.
Moss egy púp volt a csapat hátán.Kicsit erős így talán DE
Amit kaptunk: Mélységi veszély, elhúzza a backeket, remek kéz
Amit szenvedtünk: Banális playhívás, kiszámítható séma, erőltettet kísérletek
A mélységi fenyegetés pótolható, ha nem teljesen de részben, de hogyan pótlod az O playcallingot és a szar, pocsék, ordenálé játékrendszert?
Hova is billen a serpenyő?
Egyértelmű.undisputedly
azt azért majd az idő mondja megmascherano
Ja, a Raidersnél is azt mondták, hogy Moss csak hátráltatta őket, és hogy bejött nekik... 😊
több mint 14 éve
mascherano 727 — na húzzál innen kisköcsög
MErt egy bomlasztó sztárral, akit ha jammelnek megunja az egészet, sőt, ha netán kap egy ütést, már nyilatkozgat, jobban járunk?
Tate és Hernandez majd több labdát kap.

szerk:így visszaolvasva mintha erős lenne a hangnem, de szó sincs róla 😊undisputedly
jaj hagyjuk már ezt a bomlasztó hülyeséget... semmi ilyesmiről nincs szó és nem is volt sose. Vki itt kitalálta és sokan hajtogatják... ütés miatt se nyilatkozgatott sose.Danna
Nem bomlasztó,hogy ha nem kap elég labdát akkor nyilatkozik a tvnek, BB-t megkerülve?
Nem bomlasztó,hogy a többi elkapó látja ,hogy mindig Moss-Moss-Moss-Moss?
Ugyanmár...Egyértelmű,hogy bomlasztó
Rendben, az ütés miatt nem nyilatkozott, de trehány lett, nem futotta meg a routjait.Ez még rosszabb is.
Moss egy púp volt a csapat hátán.Kicsit erős így talán DE
Amit kaptunk: Mélységi veszély, elhúzza a backeket, remek kéz
Amit szenvedtünk: Banális playhívás, kiszámítható séma, erőltettet kísérletek
A mélységi fenyegetés pótolható, ha nem teljesen de részben, de hogyan pótlod az O playcallingot és a szar, pocsék, ordenálé játékrendszert?
Hova is billen a serpenyő?
Egyértelmű.undisputedly
azt azért majd az idő mondja meg

:: HIBÁS KÉP ::
több mint 14 éve
Danna 698 — Pats Fan Club vezető
Arra gondolok, hogy amikor egy ilyen klasszis van a csapatban, mint mélységi elkapó, akkor a többiek (támadóoldalon) akár akaratlanul is kicsit elkényelmesednek. Nem a Jets meccs volt az egyetlen, amikor abból lett INT, vagy véget érő drive mert Brady bízott abban, hogy elég lesz Mossnak feldobni.

Természetesen ott van a másik oldal, hogy a nagy játékokkal mennyi "olcsó" TD-t szerzett a csapat, és az elkapások száma, yard számok mellett nem tudhatjuk, hogy mennyit jelentett a támadóknak Moss személye a pályán.

A Dolphins meccs után írtam, hogy mennyire látványosan jól osztotta el Brady a labdát az elkapók között, és mennyire jó volt az üteme a támadásoknak (eredménytől függetlenül). Úgy tűnik az már a trade előszele volt. A pats.hun írtam, hogy nem véletlen, hogy a bye week előtt lett nyélbe ütve a csere, lesz két hete a csapatnak, hogy az edzéseken, és fejben is feldolgozza a történteket.

Talán jó példa lehet a Chargers játékára odafigyelni, akár visszanézni eddigi meccseiket, hogy mire megy Rivers Vincent Jackson nélkül, aki biztosan mágnesként vonzotta a kettős őrizetet (a vereségeik nehezen írhatóak a passzjáték rovására), így most tudja az ellen Gates-et őrizni a kiemelt figyelemmel.DoM
Hajnalban írta vmelyik szaki, h már a meccs előtt is ment a tárgyalás, gyakorlatilag a csapat akkor már tudta h menni fog Randy, ezért lett a gameplan és maga a játék is olyan, amilyen.
több mint 14 éve
TyR New England Patriots 276 — Mad, Bad & Dangerous to Know
Én alapvetően bizakodó vagyok, pedig évekkel ezelőtt én is kampányoltam egy big targetért, de szerintem meg tudják oldani. Nyílván nem ugyanazt a gameplant játszák, de anno Branch vagy Givens vagy Brown sem voltak azok a kifejezett égi meszelők.
több mint 14 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 948 — SuperBowl Champions 2013/2014
MErt egy bomlasztó sztárral, akit ha jammelnek megunja az egészet, sőt, ha netán kap egy ütést, már nyilatkozgat, jobban járunk?
Tate és Hernandez majd több labdát kap.

szerk:így visszaolvasva mintha erős lenne a hangnem, de szó sincs róla 😊undisputedly
jaj hagyjuk már ezt a bomlasztó hülyeséget... semmi ilyesmiről nincs szó és nem is volt sose. Vki itt kitalálta és sokan hajtogatják... ütés miatt se nyilatkozgatott sose.Danna
Nem bomlasztó,hogy ha nem kap elég labdát akkor nyilatkozik a tvnek, BB-t megkerülve?
Nem bomlasztó,hogy a többi elkapó látja ,hogy mindig Moss-Moss-Moss-Moss?
Ugyanmár...Egyértelmű,hogy bomlasztó
Rendben, az ütés miatt nem nyilatkozott, de trehány lett, nem futotta meg a routjait.Ez még rosszabb is.
Moss egy púp volt a csapat hátán.Kicsit erős így talán DE
Amit kaptunk: Mélységi veszély, elhúzza a backeket, remek kéz
Amit szenvedtünk: Banális playhívás, kiszámítható séma, erőltettet kísérletek
A mélységi fenyegetés pótolható, ha nem teljesen de részben, de hogyan pótlod az O playcallingot és a szar, pocsék, ordenálé játékrendszert?
Hova is billen a serpenyő?
Egyértelmű.
több mint 14 éve
Stez SMU Mustangs 43 255 — Whoops, looks like something went wrong.
Én örülök hogy elment, legalább tőle már nem kell tartani, ami az AFC-t és a Patset illeti. 😂

több mint 14 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 242 — én ezt meguntam
Hát én nem igazán úgy látom mint a többség... viszont Ti jobban ismeritek a csapatot 😊

Személy szerint -miután a Billsnek nem oszt nem szoroz végülis- sajnálom, hogy elment. Látványos szerethető támadófocit játszott a Patriots. Ha nem minket gyapáltatok, öröm volt nézni. Nem mondom, hogy ez feltétlenül változni fog... (dehogynem 😕 😊 )

üdv
H
több mint 14 éve
Danna 698 — Pats Fan Club vezető
MErt egy bomlasztó sztárral, akit ha jammelnek megunja az egészet, sőt, ha netán kap egy ütést, már nyilatkozgat, jobban járunk?
Tate és Hernandez majd több labdát kap.

szerk:így visszaolvasva mintha erős lenne a hangnem, de szó sincs róla 😊undisputedly
jaj hagyjuk már ezt a bomlasztó hülyeséget... semmi ilyesmiről nincs szó és nem is volt sose. Vki itt kitalálta és sokan hajtogatják... ütés miatt se nyilatkozgatott sose.
több mint 14 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
Bocs DoM, meg mindenki más, de én ebben nagyon nem hiszek...

oké h régi offense, meg noname-ekkel meddig jutottunk, csak nézzétek meg h ott milyen D-nk volt, mennyi pontot engedtek és mennyit kellett az O-nak szerezni h nyerjünk… mostani D-t látva, a duplája se lenne elég… erre meg ez az O alkalmatlan lesz.

Ha a kövi 12 meccsből 5-öt nyerünk, én már elégedett leszek. Gratulálok Mr. Kraft.Danna
Arra gondolok, hogy amikor egy ilyen klasszis van a csapatban, mint mélységi elkapó, akkor a többiek (támadóoldalon) akár akaratlanul is kicsit elkényelmesednek. Nem a Jets meccs volt az egyetlen, amikor abból lett INT, vagy véget érő drive mert Brady bízott abban, hogy elég lesz Mossnak feldobni.

Természetesen ott van a másik oldal, hogy a nagy játékokkal mennyi "olcsó" TD-t szerzett a csapat, és az elkapások száma, yard számok mellett nem tudhatjuk, hogy mennyit jelentett a támadóknak Moss személye a pályán.

A Dolphins meccs után írtam, hogy mennyire látványosan jól osztotta el Brady a labdát az elkapók között, és mennyire jó volt az üteme a támadásoknak (eredménytől függetlenül). Úgy tűnik az már a trade előszele volt. A pats.hun írtam, hogy nem véletlen, hogy a bye week előtt lett nyélbe ütve a csere, lesz két hete a csapatnak, hogy az edzéseken, és fejben is feldolgozza a történteket.

Talán jó példa lehet a Chargers játékára odafigyelni, akár visszanézni eddigi meccseiket, hogy mire megy Rivers Vincent Jackson nélkül, aki biztosan mágnesként vonzotta a kettős őrizetet (a vereségeik nehezen írhatóak a passzjáték rovására), így most tudja az ellen Gates-et őrizni a kiemelt figyelemmel.
több mint 14 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
részleg Mayock féle chatből:


Mike Mitchell
What receiver on the Pats do you see filling the void left by Moss?

Mike Mayock, NFL Network
Hey Mike, no one skill position player is gonig to replace Moss. However, what they have is a group of dynamic players that collectively will play very well. Brandon Tate is one of the fastest players in the league and has the potential to lift the top off of zone coverges and provide operating room underneath. Welker and Edelman are tremendous slot receivers, and I believe the addition of the two young TEs -- Hernandez and Gronkowski -- have changed the dynamic of the Patriots offense. Moss' big-play ability will be missed, but the Patriots have signficant play-makers.
úgylegyen


JT Daniels fan
több mint 14 éve
ironroy New York Giants 1 852 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Most kerültem csak gép közelbe és most olvastam a hírt... számomra hihetetlen...
több mint 14 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 948 — SuperBowl Champions 2013/2014
játszottál csapatsportot? én igen... Danna
pont ezért kéne megértened a helyzetet 😊Szesze
melyik részét?!

egyébként komolyan srácok, csak én látom azt problémának h csak egyetlen egy olyan elkapónk van, aki képes a pálya szélén felállni és ott játszani?! :o
ráadásul ez a játékos tavaly kőkemény 1 félidőt bírt ki egészségesen. Iszonyat nagy a kockázat benne... mi lesz ha lesérül? Hogy fogunk felállni?! 2 TE és a két törpe?! Ki fog a szélén játszani? Wes és Edelman esélytelen a maguk 170 centijével kint. Vagy feláll a fal, közvetlenül mellettük a két szélén a 2 TE, mellettük pedig Wes és Edelman?
Szerintem nagyon pengeélen táncolunk... arról nem is beszélve, h a futójátékunk is ugyanúgy iszonyat kérdéses, ráadásul sok olyan csapattal játszunk, akik ellen képtelenség futni.Danna
MErt egy bomlasztó sztárral, akit ha jammelnek megunja az egészet, sőt, ha netán kap egy ütést, már nyilatkozgat, jobban járunk?
Tate és Hernandez majd több labdát kap.

szerk:így visszaolvasva mintha erős lenne a hangnem, de szó sincs róla 😊
több mint 14 éve
Danna 698 — Pats Fan Club vezető
Dom nem azt mondta, hogy az évekkel ezelőtti csapatnál leszünk jobbak most, Moss nélkül.
Minden szurkoló szubjektíven látja a dolgokat, ezért nem mondom,hogy márpedig igaz,és jobbak leszün, hidd el.

szerk: @peach tudod egyáltalán,hogy mit jelentett az,hogy Moss a pályán volt? Mosolygok amikor mindenki azt hajtogatja,hogy "Húú, mekkora baromság egy probowler ,félisten elkapót eltradelni".
Oka volt.undisputedly
azt a részét nem DoM-nak válaszoltam, hanem a DoM beírása után született sok olyan beírásnak h a Moss előtti korszakban is elvoltunk gyenge elkapókkal.
több mint 14 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Ha nem lesz Vincy trade, akkor elég sanszos a WR draft, hála a Raiders picknek, úgyis lesz egy max 1/15-ös pickje a Patsnek, mondjuk ez nem újdonság, egy csomó mockban a Moss balhéra reagálva már WR-t írnak az okosok.Stez
inkább örülnék egy kész Vincy-nek, de én amúgy is nagyon csipázom a srácot...
azzal a Raiders pickel ráérünk még foglalkozni, de DLine embert kérnék 😛

Bruschi85 hozzászólásával pedig nagyon egyetértek.
Hiányozni fog Randy, de megértem a döntést. Sok sikert neki.
Idén pedig jó lenne velük játszani 2szer, az elsőn még akár ki is kaphatnánk, a másodikon majd nyerünk 😊 😛


JT Daniels fan
több mint 14 éve
Danna 698 — Pats Fan Club vezető
játszottál csapatsportot? én igen... Danna
pont ezért kéne megértened a helyzetet 😊Szesze
melyik részét?!

egyébként komolyan srácok, csak én látom azt problémának h csak egyetlen egy olyan elkapónk van, aki képes a pálya szélén felállni és ott játszani?! :o
ráadásul ez a játékos tavaly kőkemény 1 félidőt bírt ki egészségesen. Iszonyat nagy a kockázat benne... mi lesz ha lesérül? Hogy fogunk felállni?! 2 TE és a két törpe?! Ki fog a szélén játszani? Wes és Edelman esélytelen a maguk 170 centijével kint. Vagy feláll a fal, közvetlenül mellettük a két szélén a 2 TE, mellettük pedig Wes és Edelman?
Szerintem nagyon pengeélen táncolunk... arról nem is beszélve, h a futójátékunk is ugyanúgy iszonyat kérdéses, ráadásul sok olyan csapattal játszunk, akik ellen képtelenség futni.