New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 14 éve
polonic New England Patriots 443 — Patriots fan
Más: nem Chung lett a Hét Spec Team játékosa, hanem Scobee az 59 yardos FG miatt... vicces. :/Danna
Player of the week is lehetett volna. De még hogy spec team sem lett.
Azt az 59 yardos FG-t én sem értem. Nem is rekorddöntés, az 62 yard, ha jól tudom.

Win Lose or Tie, We are Patriots fans till we die!

My favourite ring is the next one
több mint 14 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 242 — én ezt meguntam
Más: nem Chung lett a Hét Spec Team játékosa, hanem Scobee az 59 yardos FG miatt... vicces. :/Danna
Árulás 😊
több mint 14 éve
Danna 698 — Pats Fan Club vezető
Más: nem Chung lett a Hét Spec Team játékosa, hanem Scobee az 59 yardos FG miatt... vicces. :/
több mint 14 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
nincs türelmem visszaolvasni a hozzászólásokat, engem csak az érdekelne miért is tradelték MOsst? Mi volt vele a baj?davekid
pénzt akart a játékáért,mert a gyűrűs duma már nem jött be 😛sutianap
és ennek köze van ahhoz hogy a Miami ellen egyetlen elkapást sem mutatott?davekid
A fő ok az, hogy szeretett volna egy nagy zsíros szerződést, de ezt a csapat nem akarta neki megadni (teljesen jogosan) Mossnak ez persze nem tetszett tette a nyilatkozatokat a médiába és végül kérte, hogy cseréljük el.
több mint 14 éve
davekid 349 — Go Big Red
nincs türelmem visszaolvasni a hozzászólásokat, engem csak az érdekelne miért is tradelték MOsst? Mi volt vele a baj?davekid
pénzt akart a játékáért,mert a gyűrűs duma már nem jött be 😛sutianap
és ennek köze van ahhoz hogy a Miami ellen egyetlen elkapást sem mutatott?

FOLLOW @davekid12
https://twitter.com/#!/davekid12
több mint 14 éve
polonic New England Patriots 443 — Patriots fan
nincs türelmem visszaolvasni a hozzászólásokat, engem csak az érdekelne miért is tradelték MOsst? Mi volt vele a baj?davekid
Van ám egy magyar patriotsos oldal. 😊

Win Lose or Tie, We are Patriots fans till we die!

My favourite ring is the next one
több mint 14 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
Talán jó példa lehet a Chargers játékára odafigyelni, akár visszanézni eddigi meccseiket, hogy mire megy Rivers Vincent Jackson nélkül, aki biztosan mágnesként vonzotta a kettős őrizetet (a vereségeik nehezen írhatóak a passzjáték rovására), így most tudja az ellen Gates-et őrizni a kiemelt figyelemmel.DoM
Hat senki nem erti, hogy lehet Gates mindig ennyire uresen (az utolso 3 meccsen foleg), erdemes megnezni a statisztikait, nagyon durva idenyt produkal eddig 😊 A Chiefs viszonylag jol oldotta meg, mondjuk tuloztak is, mert volt hogy 3 ember figyelt Gatesre, jott is a hosszu TD.

több mint 14 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 301 — capitaine du château de Vienne 1487
nincs türelmem visszaolvasni a hozzászólásokat, engem csak az érdekelne miért is tradelték MOsst? Mi volt vele a baj?davekid
pénzt akart a játékáért,mert a gyűrűs duma már nem jött be 😛


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 14 éve
davekid 349 — Go Big Red
nincs türelmem visszaolvasni a hozzászólásokat, engem csak az érdekelne miért is tradelték MOsst? Mi volt vele a baj?

FOLLOW @davekid12
https://twitter.com/#!/davekid12
több mint 14 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
ha jön Vincy én akkor is örülök, ha jön Julio vagy AJ akkor is, mert mindegyik gyilkos lehetne 😊
de ha maradunk így is, akkor se lesz gond, abban biztos vagyok
mondjuk egy Ingam draft miatt egészen valószínű, hogy nem sírnék 😀

több mint 14 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
JJ említette a csevegőben:

Union head says owners set for lockout
http://sports.espn.go.com/nfl/news/story?id=5652700


Ehhez kapcsolódva lehet megszenvedi a draft a bizonytalan CBA helyzetet, ha emiatt az elit juniorok nem jönnek ki a draftra. A másik oldalról persze ott van, hogy szigorúbb rookie fizetések, mint a mostani rookie pool, és nagy kiáramlás lesz.

Érdekes lesz ezt is figyelemmel kísérni.
több mint 14 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
Ha volt már, illetve a pletyka meg lett cáfolva, akkor bocs. Valami alapja csak van, ha Reiss is megírta: http://sports.espn.go.com/boston/nfl/news/story?id=5655198&campaign=rss&source=twitter&ex_cid=Twitter_espn_5655198

Kiemelések:

Receiver Randy Moss and New England Patriots quarterbacks coach Bill O'Brien were involved in a heated exchange at halftime of the team's victory Monday over the Miami Dolphins, according to player sources.

Player sources said the halftime exchange was not the first time they had felt friction between Moss and O'Brien, who calls the offensive plays.DoM
@RapSheet - Cris Carter said altercations in the locker room at halftime "happen every Sunday in every NFL locker room."Danna
Ha nem Reiss írja, akkor meg se említem.
több mint 14 éve
Danna 698 — Pats Fan Club vezető
Ha volt már, illetve a pletyka meg lett cáfolva, akkor bocs. Valami alapja csak van, ha Reiss is megírta: http://sports.espn.go.com/boston/nfl/news/story?id=5655198&campaign=rss&source=twitter&ex_cid=Twitter_espn_5655198

Kiemelések:

Receiver Randy Moss and New England Patriots quarterbacks coach Bill O'Brien were involved in a heated exchange at halftime of the team's victory Monday over the Miami Dolphins, according to player sources.

Player sources said the halftime exchange was not the first time they had felt friction between Moss and O'Brien, who calls the offensive plays.DoM
@RapSheet - Cris Carter said altercations in the locker room at halftime "happen every Sunday in every NFL locker room."
több mint 14 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
Ha volt már, illetve a pletyka meg lett cáfolva, akkor bocs. Valami alapja csak van, ha Reiss is megírta: http://sports.espn.go.com/boston/nfl/news/story?id=5655198&campaign=rss&source=twitter&ex_cid=Twitter_espn_5655198

Kiemelések:

Receiver Randy Moss and New England Patriots quarterbacks coach Bill O'Brien were involved in a heated exchange at halftime of the team's victory Monday over the Miami Dolphins, according to player sources.

Player sources said the halftime exchange was not the first time they had felt friction between Moss and O'Brien, who calls the offensive plays.
több mint 14 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
most van egy fogadásom, h még a ti védelmetek is meg fog szenvedni ezzel a "WR nélküli" offense-el, babám........Szesze
Ezt én is állom. 😛 És Moss-szal is álltam volna. 😉 Egyáltalán nem lenyűgöző ez a Pats Offense. (Félreértés ne essék, nem rossz, de nem is kiemelkedő.)

A Moss-trédre lehet sztem pro és kontra érveket sorakoztatni, mindkét fél álláspontja érthető, én talán visi "slágerével" értettem egyet leginkább. Nagyszerű játékos, sokat köszönhettek neki, de most még kaptatok érte vmit, az idényetek úgysem rajta múlik, s lassan inkább terhes volt az új szerződése körül kialakult vita/hiszti miatt. Szeressétek őt, sokat köszönhettek neki, de most sztem mindkét félnek az volt a jobb, ha távozik ellenértékért cserébe.Soldados
Bameg életemben először (és utoljára!!) Pats szurkolónak kell lennem egy meccsen 😀Szesze
Nem is értem, hogy látens Steelers szurkolóként hogy mondhatsz ilyet. 😛


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 14 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
csak néhol beleolvastam a kommentjeitekbe. Azt kell, hogy mondjam nevetséges. Tisztában vagytok vele, hogy egy olyan elkapót szidtok, aki itt 3 év alatt 3700 yardot és 46 TD-t csinált??? Akinek köszönhetően jött létre a rekorddöntő offense?

Mit csodálkoztok, hogyha egy ilyen nagy játékosnak nem tetszik, hogy nem kötnek vele hosszú távú szerződést? miközben végig befogta a száját és tette a dolgát, senkinek nem volt egy rossz szava róla... Szerintetek ez egy megosztó személyiség, mert szerződést akar? Szerintetek az imdádott edzőtök nem nyávogna ha utolsó évében mindenki szarna a fejére új szerződést illetően?Noda10
Nem képzeld nem hisszük, hogy ezért megosztó személyiség. Viszont a szezon előtti "nem vagyok megbecsülve" nyilatkozatai miatt viszont igen. És ugye ezt mind úgy mondja Moss, hogy a második legjobban kereső játékos. Nálunk soha nem volt divat a médiába kritizálni a csapatot Moss ezt megtette többek között ezért eltradeltük. Az, hogy ez mennyire volt jó döntés majd az idő eldönti, de ami már most szinte biztos, hogy sokkal változatosabb lesz a playcallingunk.
Amúgy egy adat Moss idei teljesítményéről: 22 passz/9 elkapás kb 40-45%os pontosság. Tudom ezekben benne van az, hogy Brady túldobta, de rengeteg könnyű elejtett elkapása volt Mossnak is idén.
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
csak néhol beleolvastam a kommentjeitekbe. Azt kell, hogy mondjam nevetséges. Tisztában vagytok vele, hogy egy olyan elkapót szidtok, aki itt 3 év alatt 3700 yardot és 46 TD-t csinált??? Akinek köszönhetően jött létre a rekorddöntő offense?

Mit csodálkoztok, hogyha egy ilyen nagy játékosnak nem tetszik, hogy nem kötnek vele hosszú távú szerződést? miközben végig befogta a száját és tette a dolgát, senkinek nem volt egy rossz szava róla... Szerintetek ez egy megosztó személyiség, mert szerződést akar? Szerintetek az imdádott edzőtök nem nyávogna ha utolsó évében mindenki szarna a fejére új szerződést illetően?
több mint 14 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 301 — capitaine du château de Vienne 1487
most van egy fogadásom, h még a ti védelmetek is meg fog szenvedni ezzel a "WR nélküli" offense-el, babám........Szesze
a mieinknek eképesztően egyszerű dolga lesz: Vakür és sömmi más. 5 zacsi biztos lesz. ÁLLOM, csapolt,literessutianap
ki a halál töke ez a vakür?Wyatt
Valkür akart lenni, VezValkür: "A valkűrök a skandináv mitológiában úgynevezett diszek (dísir), kisebb jelentőségű istenségek, Odin szolgálói"


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 14 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 404 — Ajmo Vatreni
Bameg életemben először (és utoljára!!) Pats szurkolónak kell lennem egy meccsen 😀Szesze
He-he. 😀
Add ki magadból. A beismeréssel kezdődik a gyógyulás.
több mint 14 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
meséld már el, ha nincs normális WR-ed vagy WR-jeid, akik potenciálisan elkapkodják a lasztit, és lebutul a játék futás-TE slot vagy slant-re akkor melyik def.cordinator nem megy sapkarészegen Pétriotc meccsre??????? hmmm, babáim................sutianap
most van egy fogadásom, h még a ti védelmetek is meg fog szenvedni ezzel a "WR nélküli" offense-el, babám........Szesze
a mieinknek eképesztően egyszerű dolga lesz: Vakür és sömmi más. 5 zacsi biztos lesz. ÁLLOM, csapolt,literessutianap
ki a halál töke ez a vakür?

több mint 14 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 301 — capitaine du château de Vienne 1487
ugyanerre céloztam én is korábban, majd ha lesz végre pass rush is a csapatnak+egy erősebb D line, akkor szürkébb Wr-ek is elviszik ezt az O-t , és Moss távozásával eléggé nagy lehetőséget kap Hernandez és látható hogy ez igencsak jó pick volt tavasszal.
Price meg ha játszik majd, meglátjuk mire lesz képes, bár pre meccseken nem nagyon ájultunk el tőle.manuszka86
meséld már el, ha nincs normális WR-ed vagy WR-jeid, akik potenciálisan elkapkodják a lasztit, és lebutul a játék futás-TE slot vagy slant-re akkor melyik def.cordinator nem megy sapkarészegen Pétriotc meccsre??????? hmmm, babáim................sutianap
most van egy fogadásom, h még a ti védelmetek is meg fog szenvedni ezzel a "WR nélküli" offense-el, babám........Szesze
a mieinknek eképesztően egyszerű dolga lesz: Vakür és sömmi más. 5 zacsi biztos lesz. ÁLLOM, csapolt,literes


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 14 éve
Szesze New York Giants 21 108 — Giants fan
meséld már el, ha nincs normális WR-ed vagy WR-jeid, akik potenciálisan elkapkodják a lasztit, és lebutul a játék futás-TE slot vagy slant-re akkor melyik def.cordinator nem megy sapkarészegen Pétriotc meccsre??????? hmmm, babáim................sutianap
most van egy fogadásom, h még a ti védelmetek is meg fog szenvedni ezzel a "WR nélküli" offense-el, babám........Szesze
Ezt én is állom. 😛 És Moss-szal is álltam volna. 😉 Egyáltalán nem lenyűgöző ez a Pats Offense. (Félreértés ne essék, nem rossz, de nem is kiemelkedő.)

A Moss-trédre lehet sztem pro és kontra érveket sorakoztatni, mindkét fél álláspontja érthető, én talán visi "slágerével" értettem egyet leginkább. Nagyszerű játékos, sokat köszönhettek neki, de most még kaptatok érte vmit, az idényetek úgysem rajta múlik, s lassan inkább terhes volt az új szerződése körül kialakult vita/hiszti miatt. Szeressétek őt, sokat köszönhettek neki, de most sztem mindkét félnek az volt a jobb, ha távozik ellenértékért cserébe.Soldados
Bameg életemben először (és utoljára!!) Pats szurkolónak kell lennem egy meccsen 😀
több mint 14 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
ugyanerre céloztam én is korábban, majd ha lesz végre pass rush is a csapatnak+egy erősebb D line, akkor szürkébb Wr-ek is elviszik ezt az O-t , és Moss távozásával eléggé nagy lehetőséget kap Hernandez és látható hogy ez igencsak jó pick volt tavasszal.
Price meg ha játszik majd, meglátjuk mire lesz képes, bár pre meccseken nem nagyon ájultunk el tőle.manuszka86
meséld már el, ha nincs normális WR-ed vagy WR-jeid, akik potenciálisan elkapkodják a lasztit, és lebutul a játék futás-TE slot vagy slant-re akkor melyik def.cordinator nem megy sapkarészegen Pétriotc meccsre??????? hmmm, babáim................sutianap
most van egy fogadásom, h még a ti védelmetek is meg fog szenvedni ezzel a "WR nélküli" offense-el, babám........Szesze
Ezt én is állom. 😛 És Moss-szal is álltam volna. 😉 Egyáltalán nem lenyűgöző ez a Pats Offense. (Félreértés ne essék, nem rossz, de nem is kiemelkedő.)

A Moss-trédre lehet sztem pro és kontra érveket sorakoztatni, mindkét fél álláspontja érthető, én talán visi "slágerével" értettem egyet leginkább. Nagyszerű játékos, sokat köszönhettek neki, de most még kaptatok érte vmit, az idényetek úgysem rajta múlik, s lassan inkább terhes volt az új szerződése körül kialakult vita/hiszti miatt. Szeressétek őt, sokat köszönhettek neki, de most sztem mindkét félnek az volt a jobb, ha távozik ellenértékért cserébe.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 14 éve
Szesze New York Giants 21 108 — Giants fan
A fő probléma nálatok a védelem, amíg azt nem rakjátok rendbe addig Moss-al együtt is gyenge lábakon álltok. Ha a védelem rendben lesz (idén sztem ez már nem várható) akkor pedig nem fog hiányozni Moss.Szesze
ugyanerre céloztam én is korábban, majd ha lesz végre pass rush is a csapatnak+egy erősebb D line, akkor szürkébb Wr-ek is elviszik ezt az O-t , és Moss távozásával eléggé nagy lehetőséget kap Hernandez és látható hogy ez igencsak jó pick volt tavasszal.
Price meg ha játszik majd, meglátjuk mire lesz képes, bár pre meccseken nem nagyon ájultunk el tőle.manuszka86
meséld már el, ha nincs normális WR-ed vagy WR-jeid, akik potenciálisan elkapkodják a lasztit, és lebutul a játék futás-TE slot vagy slant-re akkor melyik def.cordinator nem megy sapkarészegen Pétriotc meccsre??????? hmmm, babáim................sutianap
most van egy fogadásom, h még a ti védelmetek is meg fog szenvedni ezzel a "WR nélküli" offense-el, babám........
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
A fő probléma nálatok a védelem, amíg azt nem rakjátok rendbe addig Moss-al együtt is gyenge lábakon álltok. Ha a védelem rendben lesz (idén sztem ez már nem várható) akkor pedig nem fog hiányozni Moss.Szesze
ugyanerre céloztam én is korábban, majd ha lesz végre pass rush is a csapatnak+egy erősebb D line, akkor szürkébb Wr-ek is elviszik ezt az O-t , és Moss távozásával eléggé nagy lehetőséget kap Hernandez és látható hogy ez igencsak jó pick volt tavasszal.
Price meg ha játszik majd, meglátjuk mire lesz képes, bár pre meccseken nem nagyon ájultunk el tőle.manuszka86
meséld már el, ha nincs normális WR-ed vagy WR-jeid, akik potenciálisan elkapkodják a lasztit, és lebutul a játék futás-TE slot vagy slant-re akkor melyik def.cordinator nem megy sapkarészegen Pétriotc meccsre??????? hmmm, babáim................sutianap
nanana! Mi az, hogy nincs normális WR? Mosson kívül vannak még azért... ne tegyünk már úgy, mintha rajta múlna csak az TD.