New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 14 éve
Törölt felhasználó
A nyilatkozatok alapján nekem az jön le, hogy Moss akart elmenni és senki nem akarta elküldeni.

Más:
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d81b27fce/article/report-patriots-talk-to-chargers-about-mankinsjackson-trade?module=HP_headlines

Nem lenne hülyeség!Egon bá
A Chargersnek nem kell Mankins, én nem várnék sokat ettől az ötlettől.Stez
én már egyáltalán annak is örülök, hogy felvetődik VJ neve valszín a front office-ban. Ha el akarjuk hozni, akkor pedig el fogjuk tudni hozni szerintem. De jóóó lenne.Habi
Az lehet, hogy nincs szüksége, de ha jobban belegondol az ember, akkor a csapatok is jól járnak a cserével, mert értéket kapnak cserébe (mert szerintem LM sem fog a hatodik hét után játszani az elvei miatt és akkor kuka) és a játékosok is jól járhatnak, ha megegyeznek az új klubjukkal.
több mint 14 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
A nyilatkozatok alapján nekem az jön le, hogy Moss akart elmenni és senki nem akarta elküldeni.

Más:
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d81b27fce/article/report-patriots-talk-to-chargers-about-mankinsjackson-trade?module=HP_headlines

Nem lenne hülyeség!Egon bá
A Chargersnek nem kell Mankins, én nem várnék sokat ettől az ötlettől.Stez
én már egyáltalán annak is örülök, hogy felvetődik VJ neve valszín a front office-ban. Ha el akarjuk hozni, akkor pedig el fogjuk tudni hozni szerintem. De jóóó lenne.


JT Daniels fan
több mint 14 éve
Stez SMU Mustangs 43 255 — Whoops, looks like something went wrong.
A nyilatkozatok alapján nekem az jön le, hogy Moss akart elmenni és senki nem akarta elküldeni.

Más:
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d81b27fce/article/report-patriots-talk-to-chargers-about-mankinsjackson-trade?module=HP_headlines

Nem lenne hülyeség!Egon bá
A Chargersnek nem kell Mankins, én nem várnék sokat ettől az ötlettől.

több mint 14 éve
Törölt felhasználó
A nyilatkozatok alapján nekem az jön le, hogy Moss akart elmenni és senki nem akarta elküldeni.

Más:
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d81b27fce/article/report-patriots-talk-to-chargers-about-mankinsjackson-trade?module=HP_headlines

Nem lenne hülyeség!
több mint 14 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Jól van, Brady nem sírta tele a sajtót a trade miatt. Attól féltem legjobban, hogy elkezdi a balhézást, de szerencsére nem történt meg. Itt a nyilatkozata:
“Randy really knows how I feel about him," said Brady. "I love him, as a guy, as a person, as a player. He did a lot of great things for this team. At the same time I think coach Belichick feels that’s what he thinks he needs to do for the team.

“We as players, we deal with it and we move on. I think I’ve been around long enough to realize nothing really surprises me and the best thing that I can do is be the best quarterback that I can be for the team.”

több mint 14 éve
Gogo New England Patriots Army Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
2. Olvass egy kicsit vissza, próbálkozunk wr-t hozni. De szerintem Moss nélkül is működhet ez az O, lásd a legutóbbi meccset. Változatos play hívások voltak, Mossra nem is nagyon játszott a csapat.polonic
V. Jackson, Steve Smith, D. Branch, Lee Evans... kb.
Átfogalmazva: melyik lehet reális? Vagy valami rajtuk kívül.
Nem t'om.

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
"Troy Brown: Moss move a 'win-win'"

nekem tetszik ez a megközelítés
több mint 14 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Deion Branch maradjon csak ott ahol van. Nem a következő meccs első negyedére keresünk megoldást, hanem szerencsés esetben a szezonra. Most milyen jó lenne, ha nyáron nem szarakodjuk el Boldint...Boston
amúgy ha jól emlékszem már akkor is írtuk, hogy mi is szerettük volna Boldint, ergo a vezetőség már akkor vágta, hogy Mossal tényleg nem tervezünk sokáig. Szóval ez a trade nem az a huhh de gyorsan megtörtént valami volt, és nem csak az idei "szerződést szeretnék itt, Patrióta szeretnék maradni,de nem becsülnek meg" nyilatkozat eredménye.
én örülnék neki, ha nem a drafton próbálnánk megoldani a WR kérdést, hanem tényleg egy kiforrott, top FIATAL elkapót hoznánk Tom-nak. Elsősorban Vincynek örülnék, de Smith is űber lenne. 😊


JT Daniels fan
több mint 14 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 548 — StuG Life
Nem örülök Moss távozásának, de bízom benne hogy ha nem is idén, de jövőre majd azt lehet mondani, hogy "megérte".
Két dologra lennék kíváncsi:
1: Tényleg csak a nagy szerződés miatt kérte a cserét? (Nyilván sose fogjuk megtudni, hogy mi ment a háttérben, de azért érdekelne)
2: Mi fog változni, hoznak valahonnan egy elkapót vagy megpróbálnak azzal főzni, ami van? (Elég-e ez az elkapógárda és más O playcalling?)Gogo
2. Olvass egy kicsit vissza, próbálkozunk wr-t hozni. De szerintem Moss nélkül is működhet ez az O, lásd a legutóbbi meccset. Változatos play hívások voltak, Mossra nem is nagyon játszott a csapat.polonic
Azért is tudott működni, az O pl a Miami ellen, mert nagyon komoly erőket fektettek az őrzésébe. Nem biztos h valami Nímand elkapónál is ez lesz.
Az h valakinek nem volt elkapása =/= avval h nem csinált semmit

több mint 14 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 350 — dart@freestart.hu
Deion Branch maradjon csak ott ahol van. Nem a következő meccs első negyedére keresünk megoldást, hanem szerencsés esetben a szezonra. Most milyen jó lenne, ha nyáron nem szarakodjuk el Boldint...

Do your job
több mint 14 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 695 — Pfizer & Moderna fan
Ki lehet majd a Moss utód????ThundersNFL
Deion Branchbraxa88
hosszú távú megoldás 😊

több mint 14 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 538
Ki lehet majd a Moss utód????ThundersNFL
Deion Branch
több mint 14 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 688 — !SuPeR6BoWL!
Ki lehet majd a Moss utód????

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 14 éve
manuszka86 New England Patriots 2 091 — Patriots fan
nem tudom hogy ez volt e már a mai nap folyamán:

The New England Patriots re-signed OL Quinn Ojinnaka today. In addition, the Patriots signed QB Brett Ratliff to the practice squad.

több mint 14 éve
polonic New England Patriots 443 — Patriots fan
Nem örülök Moss távozásának, de bízom benne hogy ha nem is idén, de jövőre majd azt lehet mondani, hogy "megérte".
Két dologra lennék kíváncsi:
1: Tényleg csak a nagy szerződés miatt kérte a cserét? (Nyilván sose fogjuk megtudni, hogy mi ment a háttérben, de azért érdekelne)
2: Mi fog változni, hoznak valahonnan egy elkapót vagy megpróbálnak azzal főzni, ami van? (Elég-e ez az elkapógárda és más O playcalling?)Gogo
2. Olvass egy kicsit vissza, próbálkozunk wr-t hozni. De szerintem Moss nélkül is működhet ez az O, lásd a legutóbbi meccset. Változatos play hívások voltak, Mossra nem is nagyon játszott a csapat.

Win Lose or Tie, We are Patriots fans till we die!

My favourite ring is the next one
több mint 14 éve
Gogo New England Patriots Army Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Nem örülök Moss távozásának, de bízom benne hogy ha nem is idén, de jövőre majd azt lehet mondani, hogy "megérte".
Két dologra lennék kíváncsi:
1: Tényleg csak a nagy szerződés miatt kérte a cserét? (Nyilván sose fogjuk megtudni, hogy mi ment a háttérben, de azért érdekelne)
2: Mi fog változni, hoznak valahonnan egy elkapót vagy megpróbálnak azzal főzni, ami van? (Elég-e ez az elkapógárda és más O playcalling?)

Darnell Jenkins a PS-ból? (Bár ő is csak 5-10)

(Nagyon utóirat: olyan lesz-e az idei év, hogy jöhetnek a "ha Moss maradt volna" teóriák"?)

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 14 éve
polonic New England Patriots 443 — Patriots fan
ahogy olvasom Branch neve megint előkerült. őt milyen pickért lehetne idehozni?a5
Branchet ne hozzák ide.
31 éves. Mióta Seattle-be ment, nincs egy normális szezonja. Ki tudja mit játszana már itt. Jó helyen van ő ott.polonic
Én azért örülnék neki. Ismerik egymást Bradyvel. Akár még be is válhatna. Bár igaz ha V-Jack jön helyette nem bánnám 😀FViktor93
Ez rendben is van, nem tagadom. De porcelántestű lett, ez itt a gond.
V-Jack hatalmas lenne Pats mezben. De erre igen csekély az esély.

Win Lose or Tie, We are Patriots fans till we die!

My favourite ring is the next one
több mint 14 éve
Danna 698 — Pats Fan Club vezető
Arról van infó, hogy mely csapatokkal tárgyalunk a Seahawks-on kívül?pasztoyb
Én másról nem hallottam, de most látom h JJ mit másolt be... Smith-nek nagyon örülnék. 😊 Evansnek már kevésbé...

BB most fog soron kívüli sajtótájékoztatót tartani, nem volt betervezve. Meglátjuk mit mond...
több mint 14 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 032 — no es importante
UPDATE: Jay Glazer of Fox Sports tweets that the Patriots might want to consider making a trade offer for Carolina wide receiver Steve Smith, now that Randy Moss has been shipped out of town. With the 0-4 Panthers in danger of slipping into major rebuilding mode, they may want to listen if the Pats were to call about Smith. New England has the necessary ammo (lots of 2011 draft picks) to get any deal done.

Michael Lombardi of NFL.com writes that he doesn't see a Vincent Jackson-to-the-Patriots deal happening, adding that Jackson doesn't seem like a fit for the team because of his off-the-field issues.

There's also been speculation from the Buffalo News that Lee Evans may be the one heading to Foxborough, although his current $8 million per year salary is tough to swallow.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 14 éve
pasztoyb New England Patriots 104
ahogy olvasom Branch neve megint előkerült. őt milyen pickért lehetne idehozni?a5
7. kör? 😊

Komoly(abb)ra fordítva a szót, tényleg valami késői kondicionális picket ér csak a srác. Gyakorlatilag a 16 mecces alapszakasz mennyiség összehozásához 3 évre volt szüksége, folyamatosan sérült. Amúgy nem is hiszem, hogy ennek a pletykának bármi valóság alapja lenne.viito
Pedig jelen állás szerint van, állítólag tárgyalunk a Seahawks-al. De egyébként nem csak velük, jelenleg több csapattal is és persze mindenhol WR ügyben.
Brady miután múlt héten kiderült h Mossnak mennie kell, végig Branch-ért lobbizott...Danna
Arról van infó, hogy mely csapatokkal tárgyalunk a Seahawks-on kívül?

PunBB bbcode test
PunBB bbcode test
több mint 14 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
7.kört szerintem azért megérné. Dannának abban igaza van hogy kell valaki aki tud játszani szélen Tate és Price mellett/helyett. ráadásul van jövőre is egy zsák korai pickünk, egy 7.körös játékosnak amúgy se sok esélye lesz majd rákerülni a rosterre.a5
Hát egy Udfa-nak több esélye van lásd: Guyton,Arrington,BJGE 😀
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
7.kört szerintem azért megérné. Dannának abban igaza van hogy kell valaki aki tud játszani szélen Tate és Price mellett/helyett. ráadásul van jövőre is egy zsák korai pickünk, egy 7.körös játékosnak amúgy se sok esélye lesz majd rákerülni a rosterre.
több mint 14 éve
Danna 698 — Pats Fan Club vezető
ahogy olvasom Branch neve megint előkerült. őt milyen pickért lehetne idehozni?a5
7. kör? 😊

Komoly(abb)ra fordítva a szót, tényleg valami késői kondicionális picket ér csak a srác. Gyakorlatilag a 16 mecces alapszakasz mennyiség összehozásához 3 évre volt szüksége, folyamatosan sérült. Amúgy nem is hiszem, hogy ennek a pletykának bármi valóság alapja lenne.viito
Pedig jelen állás szerint van, állítólag tárgyalunk a Seahawks-al. De egyébként nem csak velük, jelenleg több csapattal is és persze mindenhol WR ügyben.
Brady miután múlt héten kiderült h Mossnak mennie kell, végig Branch-ért lobbizott...
több mint 14 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
ahogy olvasom Branch neve megint előkerült. őt milyen pickért lehetne idehozni?a5
Branchet ne hozzák ide.
31 éves. Mióta Seattle-be ment, nincs egy normális szezonja. Ki tudja mit játszana már itt. Jó helyen van ő ott.polonic
Én azért örülnék neki. Ismerik egymást Bradyvel. Akár még be is válhatna. Bár igaz ha V-Jack jön helyette nem bánnám 😀
több mint 14 éve
polonic New England Patriots 443 — Patriots fan
ahogy olvasom Branch neve megint előkerült. őt milyen pickért lehetne idehozni?a5
Branchet ne hozzák ide.
31 éves. Mióta Seattle-be ment, nincs egy normális szezonja. Ki tudja mit játszana már itt. Jó helyen van ő ott.

Win Lose or Tie, We are Patriots fans till we die!

My favourite ring is the next one