New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 14 éve
pasztoyb New England Patriots 104
Devin Thomast elzavarta a Redskins. Ingyen lehetne vele egy próbát tenni. Price szintjén biztosan áll.DoM
Hátha egy kis környezetváltozás jót tenne neki, és hozná azt a formát, amit elvártak tőle.


És elég olcsón meg is úsznánk szerintem.nDRo
Egy kipróbálást megér sztm is, kérdés Taylor javul e, mert gondolom leginkább Clayton helyére érkezhetne.

PunBB bbcode test
PunBB bbcode test
több mint 14 éve
nDRo New England Patriots 1 593
Devin Thomast elzavarta a Redskins. Ingyen lehetne vele egy próbát tenni. Price szintjén biztosan áll.DoM
Hátha egy kis környezetváltozás jót tenne neki, és hozná azt a formát, amit elvártak tőle.


És elég olcsón meg is úsznánk szerintem.
több mint 14 éve
Gogo New England Patriots Army Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Még 1 kis adalék a Moss trade-hez:

http://sports.espn.go.com/boston/nfl/news/story?id=5670760

Randy, Randy...Boston
Aki nem akar Foxboroughban játszani, ne játsszon.

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 14 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 350 — dart@freestart.hu
Még 1 kis adalék a Moss trade-hez:

http://sports.espn.go.com/boston/nfl/news/story?id=5670760

Randy, Randy...

Do your job
több mint 14 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
Devin Thomast elzavarta a Redskins. Ingyen lehetne vele egy próbát tenni. Price szintjén biztosan áll.
több mint 14 éve
Imitheking New England Patriots 1 879
According to Charley Casserly of CBS, Randy Moss and Tom Brady had to be separated in the locker room recently after getting into a heated argument.
The real impetus for the Patriots' surprising willingness to deal Moss? Brady reportedly told Moss to cut his beard, at which point Moss told Brady to cut his hair because he looks like a girl. If the story is true, it's hard to blame Moss telling Brady to essentially mind his own business. The Pats had no choice but to side with their franchise QB, though, to keep peace in the locker room.

Bruhaha.
több mint 14 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
Ez egy 2007 nyári hsz volt Gyulustól 😀FViktor93
Igen, és én is megkérdeztem még régebben, lehet pont arra válaszolta. 😀polonic
[csendesen röhög...😀]
egyébként Donte igenis szép ugródeszkának használt minket, annyi garantált bónusz után nyugodtan ittasvezethetett, gázolhatott😀Gyulus
mondjuk a tragédia után legalább volt benne annyi, hogy a helyzetnek "megfelelően" cselekedett.
több mint 14 éve
Gyulus 1 037 — Count Zero
BB-nek 2013-ig van szerződése, ha jól tudom.polonic
Ez egy 2007 nyári hsz volt Gyulustól 😀FViktor93
Igen, és én is megkérdeztem még régebben, lehet pont arra válaszolta. 😀polonic
[csendesen röhög...😀]
egyébként Donte igenis szép ugródeszkának használt minket, bár a végére már csak #4 WR volt nálunk a végén, CLE-beb pedig annyi garantált bónusz után nyugodtan ittasvezethetett, gázolhatott...

megj.: egyébként 2007-es szezon 2.-3. meccsét követően, a CameraGate kitörésekor hosszabbított 6 évet Kraftékkal BB, ha jól mléxem
több mint 14 éve
manuszka86 New England Patriots 2 091 — Patriots fan
eheti termés
http://nfl.hu/podcast/bowlhuafceast3.mp3briareos
Ismét köszönet a podcastért Bria, csak így tovább! 😊

több mint 14 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 548 — StuG Life
eheti termés
http://nfl.hu/podcast/bowlhuafceast3.mp3

több mint 14 éve
Gogo New England Patriots Army Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Megvan, miért kérte Moss, hogy cseréljék el. Túl öregnek érezte magát a csapatban 😀

"After trading Randy Moss, the Patriots now rank as the 28th-oldest team in the NFL. As of Jan. 2, they were the league’s second-oldest."

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 14 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
biztos a Panthers, Eagles, Titans/Texans, Saints csoportosulásra gondolt 😛
amúgy hajrá ti 😀

több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Hajrá Pats .Randy Moss távozását sajnálom ,de remélem aki csatasorba áll az is legalább ilyen jó lesz.Kell a csapatnak a győzelem a kellő önbizalom növeléshez.Go Go.
több mint 14 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 895 — Circus Maximus
Ma sajnos nem játszunk,de majd a jövő héten folytatjuk a menetelést!!😊 Hajrá Pets!!!gaaljoci71
Hajrá Pets? De itt pont nem egy állat a kabala.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Ma sajnos nem játszunk,de majd a jövő héten folytatjuk a menetelést!!😊 Hajrá Pets!!!
több mint 14 éve
nDRo New England Patriots 1 593
Belegondolva Austin Collie-féle bemutatkozást el tudnék viselni Price-tól.nDRo
pff, Collie egy év alatt több TD-t kapott el egyetemen, mint Price a karrierje alatt összesen. 😛
lyukaskezű speedster, 1-1 nagy játékkal lehet meg fogja találni Brady, de annyi labdát sose fog elkapni, mint a mormon testvér.Höri
Ezért mondtam hogy el tudNÁM viselni 😀


De amúgy se legyen igazad. 😉 😊
több mint 14 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Belegondolva Austin Collie-féle bemutatkozást el tudnék viselni Price-tól.nDRo
pff, Collie egy év alatt több TD-t kapott el egyetemen, mint Price a karrierje alatt összesen. 😛
lyukaskezű speedster, 1-1 nagy játékkal lehet meg fogja találni Brady, de annyi labdát sose fog elkapni, mint a mormon testvér.

több mint 14 éve
nDRo New England Patriots 1 593
Belegondolva Austin Collie-féle bemutatkozást el tudnék viselni Price-tól.
több mint 14 éve
nDRo New England Patriots 1 593
DoM, futás elleni védekezésről is vannak ilyen cikkek?nDRo
NFL - Stratégia címszó alatt itt az összes cikk az oldalról:

http://bowl.hu/functions.php?name=archive&art_focsoport=nfl_ncaa

Külön futás elleni védelemről nincs, de van külön védőfal, és linebacker cikk.DoM
Vaaahhhh kössz 😀
több mint 14 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
DoM, futás elleni védekezésről is vannak ilyen cikkek?nDRo
NFL - Stratégia címszó alatt itt az összes cikk az oldalról:

http://bowl.hu/functions.php?name=archive&art_focsoport=nfl_ncaa

Külön futás elleni védelemről nincs, de van külön védőfal, és linebacker cikk.
több mint 14 éve
nDRo New England Patriots 1 593
Marad a rövidpasszos játék. Mint Miami ellen, annyi külömbséggel hogy nem lesz Moss aki elvisz két embert.

az én tippem az, hogy nem igazol BB nagy elkapót, vagy kukázunk valami tapasstalt öreget vagy fiatalabbat, vagy ez marad.nDRo
Ez elég szerencsétlen, félrevezető megfogalmazás, amit a "Moss-érában" állandóan lehet itt is olvasni, tévében hallani, és végletekig leegyszerűsíti a passz elleni védekezés sémáit, módszereit, és valami csodafegyvernek tünteti fel, ami mostantól Pats támadójátékának a végét fogja jelenteni.

Szerencsére a passz elleni védelemről magyar nyelven is elérhető tartalmas, részletes leírás, ami talán segít megvilágítani, hogy mennyire nem arról van szó, hogy kettőzés, és bumm.

http://bowl.hu/functions.php?name=news&a_id=386
http://bowl.hu/functions.php?name=news&a_id=397DoM
DoM, futás elleni védekezésről is vannak ilyen cikkek?
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
örülök, hogy végre nem én vagyok az egyetlen elmeháborodott, aki szerint Moss távozását követően a DC-knek nem lesz elegendő 10 yardra bezsúfolni az összes embert, mert úgysem tudunk se passzolni, se haladni ezt követően, és halott az egész támadó schemánk innentől, valamint, hogy a támadó és védekező játék sokkal bonyolultabb annál, hogy van e Randy Moss (vagy akárki) aki elvisz 2 embert, vagy sincs.
viito
Nem te vagy az egyetlen és még csak nem is ketten vagytok.zinedine5
+1
több mint 14 éve
polonic New England Patriots 443 — Patriots fan
Ezzel a szerződéssel tényleg durván gyanús, h valszeg BB utolsó patrióta-évét látjuk. Azt azonban jól megnyomjákbig_smile

sutianap
BB-nek 2013-ig van szerződése, ha jól tudom.polonic
Ez egy 2007 nyári hsz volt Gyulustól 😀FViktor93
Igen, és én is megkérdeztem még régebben, lehet pont arra válaszolta. 😀

Win Lose or Tie, We are Patriots fans till we die!

My favourite ring is the next one
több mint 14 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Ezzel a szerződéssel tényleg durván gyanús, h valszeg BB utolsó patrióta-évét látjuk. Azt azonban jól megnyomjákbig_smile

sutianap
BB-nek 2013-ig van szerződése, ha jól tudom.polonic
Ez egy 2007 nyári hsz volt Gyulustól 😀
több mint 14 éve
polonic New England Patriots 443 — Patriots fan
Ezzel a szerződéssel tényleg durván gyanús, h valszeg BB utolsó patrióta-évét látjuk. Azt azonban jól megnyomjákbig_smile

sutianap
BB-nek 2013-ig van szerződése, ha jól tudom.

Win Lose or Tie, We are Patriots fans till we die!

My favourite ring is the next one