New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 14 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 301 — capitaine du château de Vienne 1487
A fő probléma nálatok a védelem, amíg azt nem rakjátok rendbe addig Moss-al együtt is gyenge lábakon álltok. Ha a védelem rendben lesz (idén sztem ez már nem várható) akkor pedig nem fog hiányozni Moss.Szesze
ugyanerre céloztam én is korábban, majd ha lesz végre pass rush is a csapatnak+egy erősebb D line, akkor szürkébb Wr-ek is elviszik ezt az O-t , és Moss távozásával eléggé nagy lehetőséget kap Hernandez és látható hogy ez igencsak jó pick volt tavasszal.
Price meg ha játszik majd, meglátjuk mire lesz képes, bár pre meccseken nem nagyon ájultunk el tőle.manuszka86
meséld már el, ha nincs normális WR-ed vagy WR-jeid, akik potenciálisan elkapkodják a lasztit, és lebutul a játék futás-TE slot vagy slant-re akkor melyik def.cordinator nem megy sapkarészegen Pétriotc meccsre??????? hmmm, babáim................


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 14 éve
manuszka86 New England Patriots 2 091 — Patriots fan
A fő probléma nálatok a védelem, amíg azt nem rakjátok rendbe addig Moss-al együtt is gyenge lábakon álltok. Ha a védelem rendben lesz (idén sztem ez már nem várható) akkor pedig nem fog hiányozni Moss.Szesze
ugyanerre céloztam én is korábban, majd ha lesz végre pass rush is a csapatnak+egy erősebb D line, akkor szürkébb Wr-ek is elviszik ezt az O-t , és Moss távozásával eléggé nagy lehetőséget kap Hernandez és látható hogy ez igencsak jó pick volt tavasszal.
Price meg ha játszik majd, meglátjuk mire lesz képes, bár pre meccseken nem nagyon ájultunk el tőle.

több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Azért ott van elég jó képességű elkapó, meg mindenféle, nem hiszem, hogy ne tudnák megoldani...BMG
Épp ez a baj h nincs. 😊
Tate az egyetlen normális magasságú elkapónk. Van még mellette Wes és Edelman, két 170 centis a 2 méteres CB-k ellen, vicces lenne... valamint a két TE, de ők sem a pálya szélén játszanak.Danna
Danna!

Akkor mostantól majd tele rakjuk a ligát hónalj zúzódásos sérült CB-ekkel. :cool:
Vagy szétrugdossuk az ellent mezőnygólokkal, vagy az unalomba puntoljuk őket.... 😊
Tök mindegy! Valahogy úgy is lesz. :cool:
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Én most is szeretem Mosst és nem felejtem el amit értünk tett!

DE

Egy dolgot kifelejtetek a vitából: Ő KEZDEMÉNYEZTE A TRADE-T!!!

Ez nem az a helyzet, ami tavaly BigSey-jel történt!!!

Nagyobb pénzt akart, amit nem tudtunk vagy akartunk kifizetni ezért kérte az elcserélését. A FO-nak és BB-nek mérlegelnie kellett és biztosan valamiért így döntöttek, hogy akceptálják a kérését. Közben eltelt közel 2 hét és amikor már minden megvolt csak akkor hozták nyilvánosságra.

Szerintem itt egyik fél sem érzi magát sértettnek, csak a szurkolók...
több mint 14 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 671
Azért ott van elég jó képességű elkapó, meg mindenféle, nem hiszem, hogy ne tudnák megoldani...BMG
Épp ez a baj h nincs. 😊
Tate az egyetlen normális magasságú elkapónk. Van még mellette Wes és Edelman, két 170 centis a 2 méteres CB-k ellen, vicces lenne... valamint a két TE, de ők sem a pálya szélén játszanak.Danna
Hát a CB-k is inkább a 170-hez vannak közel, mint a 2m-hez. Szerintem már nem a magasság a legfontosabb egy elkapónál.
Különben is, sok helyen örülnének már egy fél Welkernek is 😀
több mint 14 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mossnak nagyon örültem, amikor jött, felkeltettem a szomszédságot, amikor valami óriásit csinált, hatalmas játékos volt
még most is kiemelkedően jó, de lassan egyre gyengébb lesz, és mivel nálunk amúgy se maradt volna, és csak egy 5. kört kaptunk volna érte, most még kaptunk valami ennél korrektebbet
ha maradt volna még 2-3 évre, akkor persze, hogy jobb lett volna, de ha nem akar, akkor nincs mit tenni
én örülök neki, hogy itt volt, nagyon sajnálom, amiért nem jött össze a gyűrű, és remélem, hogy jól fogja tolni még

nagyon offos, azért Danna ezek a kétméteres cb-k nem szaladgálnak ezresével a mezőnyben... 😛

több mint 14 éve
Szesze New York Giants 21 108 — Giants fan
A fő probléma nálatok a védelem, amíg azt nem rakjátok rendbe addig Moss-al együtt is gyenge lábakon álltok. Ha a védelem rendben lesz (idén sztem ez már nem várható) akkor pedig nem fog hiányozni Moss.
több mint 14 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
😂
Rohadt egy mocsadék ez a Moss, hogy csak az 1500 yardjával és a 23 TD-jével segítette a csapatot a hibátlan alapszakaszhoz. És mekkora egy szemét, hogy az SB-t nem nyerte meg. El kellett adni, nem szeretik az ilyeneket errefelé.Stez
Te Randy Moss! Nem igazán kedveljük te a fajtádat erre felé. Nyugi Skeeter nem bánt ő senkit. 😀
http://www.youtube.com/watch?v=IJu9_rp9YzU


JT Daniels fan
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
de nem a padon ült! és szépen vitte is a dábölt, ugyebár. Majd ha alapból a Vakürötökön lesz a dupla akkor is megnézhetem,hogy csinál TD-t Vudhed?
Azért visszalapoznék mikor aláirt, ugye azér vállalta és ennyiér - mer EGGYŰRŰMINDFELETT. Nos hát ugye BeliBácsi nem hozott gyűrűt, akkor min is csodálkozunk???sutianap
Hát drága barátom Mossnak bizony ennél nagyobb lehetőséget nem hiszem, hogy a magasságos Úr Isten is tudott volna adni a "zeggyűrű" megszerzéséhez....
Az Öreg oda vitte a csapatot. Gondolom az még nem merült feledésbe, hogy ugyan az a BB volt a HC mint most?!
Kérem szépen Moss nyomhatott volna mondjuk 10-el több TD-t és, akkor most nem volna miről beszélni!

De a Giants lehurkázott bennünket..... 😊
Miért?
Mert TÖBB pontot rakott a táblára mint mi. 😉deepsilver
😂
Rohadt egy mocsadék ez a Moss, hogy csak az 1500 yardjával és a 23 TD-jével segítette a csapatot a hibátlan alapszakaszhoz. És mekkora egy szemét, hogy az SB-t nem nyerte meg. El kellett adni, nem szeretik az ilyeneket errefelé.Stez
Látod-látod! 😀

Hasra vagyunk esve a statoktól....
Lehet elég lett volna csak 1000 yard az alapszakaszban meg a PO-ban, a maradék 500 meg mehetett volna SB-ba.

De a lényeg, hogy azt azért nem szabad elfelejeteni, hogy ama SB-t Mossal buktuk el.....,igaz nem(csak) miatta....

Nekem valahogy az sejlik ki ebből, hogy lehet Ő sem Isten. :cool:

Menni fog ez valahogy nélküle is mert mennie kell, és mert ez a Pats!!!! 😊 :cool:
több mint 14 éve
Danna 698 — Pats Fan Club vezető
Azért ott van elég jó képességű elkapó, meg mindenféle, nem hiszem, hogy ne tudnák megoldani...BMG
Épp ez a baj h nincs. 😊
Tate az egyetlen normális magasságú elkapónk. Van még mellette Wes és Edelman, két 170 centis a 2 méteres CB-k ellen, vicces lenne... valamint a két TE, de ők sem a pálya szélén játszanak.
több mint 14 éve
manuszka86 New England Patriots 2 091 — Patriots fan
Más csapatok jóval szarabb elkapó gárdával bírnak és azért még is meg tudják oldani akkor mi miért ne tudnánk?!
D-t majd szépen felépítik csak idő kell az edzőknek, van rengeteg cetlink jövőre és remélem a korai pickek szépen mennek a D front 7-be.

több mint 14 éve
Stez SMU Mustangs 43 255 — Whoops, looks like something went wrong.
Hajnalban írta vmelyik szaki, h már a meccs előtt is ment a tárgyalás, gyakorlatilag a csapat akkor már tudta h menni fog Randy, ezért lett a gameplan és maga a játék is olyan, amilyen.Danna
de nem a padon ült! és szépen vitte is a dábölt, ugyebár. Majd ha alapból a Vakürötökön lesz a dupla akkor is megnézhetem,hogy csinál TD-t Vudhed?
Azért visszalapoznék mikor aláirt, ugye azér vállalta és ennyiér - mer EGGYŰRŰMINDFELETT. Nos hát ugye BeliBácsi nem hozott gyűrűt, akkor min is csodálkozunk???sutianap
Hát drága barátom Mossnak bizony ennél nagyobb lehetőséget nem hiszem, hogy a magasságos Úr Isten is tudott volna adni a "zeggyűrű" megszerzéséhez....
Az Öreg oda vitte a csapatot. Gondolom az még nem merült feledésbe, hogy ugyan az a BB volt a HC mint most?!
Kérem szépen Moss nyomhatott volna mondjuk 10-el több TD-t és, akkor most nem volna miről beszélni!

De a Giants lehurkázott bennünket..... 😊
Miért?
Mert TÖBB pontot rakott a táblára mint mi. 😉deepsilver
😂
Rohadt egy mocsadék ez a Moss, hogy csak az 1500 yardjával és a 23 TD-jével segítette a csapatot a hibátlan alapszakaszhoz. És mekkora egy szemét, hogy az SB-t nem nyerte meg. El kellett adni, nem szeretik az ilyeneket errefelé.

több mint 14 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 242 — én ezt meguntam
Miért ez a szarkazmus?Nem lehet veled normálisan vitatkozni?Egyből át kell váltani?
1.Ez a hasonlat semmilyen kontextusból nem helytálló példa.Azért fizetik ,hogy játszon, a Wr dolga pedig,hogy elkapja a labdát, és fusson, akárki kerül elé. Hallottál már olyanról,hogy más a ligában ellazsálja a meccset, mert ütközni kell?Az év vicce.Sokan Bob Sappel is kiállnának kesztyű nélkül 5 menetre, ha játszhatnának.
2.Moss jelenléte befolyásolta Bradít-aki befolyásolta a játékhívást. Plusz Tom egyből Mosst- nézte , őt erőltette.
3.Ha lesz időm, visszakeresek neked,egy ilyen nyilatkozatot.undisputedly
lehet, csak te is ilyen stílusban írtál...
1. ezt most nem értem... ezt most mire írtad? Hogy törött vállal nem ütközött? Vagy mire?
2. akkor nem zavart Moss jelenléte, amikor a 2007-es rekordot összehozták? Ezt Moss hibájának felhozni a Jets meccs után sem értettem, és most sem. Tom kezében van a labda, az ő és a OC döntése az, h kinek dobja.
3. oké, kíváncsian várom. 😊Danna
Külön odaszerkesztettem az egyik hszem után,hogy no offense 😊
1.Igen a törött vállra értettem.
2.Miért zavart volna? Tette a dolgát, nem jajveszékelt. De mint tudjuk bajban derül ki leginkább,milyen jellemmel bír egy ember. Randy már nem csapatjátékos(Hogy az volt-e valaha azt nem tudom, eddigiek alapján úgy tűnik,hogy önös érdekből lakatot tud tenni a szájára)
3.Én is 😊undisputedly
Óriásiak vagytok...! 😊
több mint 14 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 671
Az a véleményem így pár oldalt átolvasva, hogy most a védelemre nagyobb szükség lesz, mint az elmúlt pár évben. Annakidején volt egy szavazás a régesrégi nfl.hu fórum Pats topikjában, hogy ki a legfontosabb a csapatnak. Akkor természetesen az volt a konszenzus, hogy "mindenki fontos, a pats egy csapat". De mióta Moss megérkezett valahogy a fókusz az offense felé tolódott, és egy outscoring típusú game managment jelent meg. Sajnos a secondary nem volt elég jó ahhoz, hogy ez tökéletesen működjön, de nem egy szép meccs volt. Ha nem lesz Jackson trade, akkor a pats játéka szerintem a pre-Moss időkre fog hasonlítani, és talán kiegyensúlyozotttabbá válik a csapat.TyR
Legyen igazatok, komolyan. 😊 Én is ezt szeretném, hisz nekem is a Pats az első. 😊
Csak én tényleg a játékosállomány miatt aggódok, mert azt nem látom jelenleg h h fogjuk mondjuk 1 meccsen Tate-et pihentetni, márpedig tudjuk h a térde nem egy életbiztosítás. És h fog így visszahordani, mert h fizikailag nem fogja ezt így bírni... ezt nem látom jelenleg h h fogjuk megoldani... mert h vhogy meg kell.Danna
Azért ott van elég jó képességű elkapó, meg mindenféle, nem hiszem, hogy ne tudnák megoldani...
több mint 14 éve
visi_b New England Patriots 738 — Comeback
Randy jött occsóért, játszott a gyűrűért, sokat tett a csapatért, jó volt. Látszik, hogy nem lesz gyűrű, ő is öregszik, a HoFho nem árt az ékszer. Randy megy. Én most is imádom, sok sikert neki és jó szívvel gondolok rá. Remélem lesz még ilyen játékosa a csapatnak. Nélküle meglátjuk mi lesz. Az ár reális volt érte, többet nem kaphattunk.visi_b
Visi, ezt szerintem még bővítsd ki két bekezdéssel és adj ki egy maxi-cdt 😊TyR
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀Helmut Zimmer
Gyakorlok 😀 És igyekszem bővíteni. Csak egy jó zenei alap kell 😀

több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Arra gondolok, hogy amikor egy ilyen klasszis van a csapatban, mint mélységi elkapó, akkor a többiek (támadóoldalon) akár akaratlanul is kicsit elkényelmesednek. Nem a Jets meccs volt az egyetlen, amikor abból lett INT, vagy véget érő drive mert Brady bízott abban, hogy elég lesz Mossnak feldobni.

Természetesen ott van a másik oldal, hogy a nagy játékokkal mennyi "olcsó" TD-t szerzett a csapat, és az elkapások száma, yard számok mellett nem tudhatjuk, hogy mennyit jelentett a támadóknak Moss személye a pályán.

A Dolphins meccs után írtam, hogy mennyire látványosan jól osztotta el Brady a labdát az elkapók között, és mennyire jó volt az üteme a támadásoknak (eredménytől függetlenül). Úgy tűnik az már a trade előszele volt. A pats.hun írtam, hogy nem véletlen, hogy a bye week előtt lett nyélbe ütve a csere, lesz két hete a csapatnak, hogy az edzéseken, és fejben is feldolgozza a történteket.

Talán jó példa lehet a Chargers játékára odafigyelni, akár visszanézni eddigi meccseiket, hogy mire megy Rivers Vincent Jackson nélkül, aki biztosan mágnesként vonzotta a kettős őrizetet (a vereségeik nehezen írhatóak a passzjáték rovására), így most tudja az ellen Gates-et őrizni a kiemelt figyelemmel.DoM
Hajnalban írta vmelyik szaki, h már a meccs előtt is ment a tárgyalás, gyakorlatilag a csapat akkor már tudta h menni fog Randy, ezért lett a gameplan és maga a játék is olyan, amilyen.Danna
de nem a padon ült! és szépen vitte is a dábölt, ugyebár. Majd ha alapból a Vakürötökön lesz a dupla akkor is megnézhetem,hogy csinál TD-t Vudhed?
Azért visszalapoznék mikor aláirt, ugye azér vállalta és ennyiér - mer EGGYŰRŰMINDFELETT. Nos hát ugye BeliBácsi nem hozott gyűrűt, akkor min is csodálkozunk???sutianap
Hát drága barátom Mossnak bizony ennél nagyobb lehetőséget nem hiszem, hogy a magasságos Úr Isten is tudott volna adni a "zeggyűrű" megszerzéséhez....
Az Öreg oda vitte a csapatot. Gondolom az még nem merült feledésbe, hogy ugyan az a BB volt a HC mint most?!
Kérem szépen Moss nyomhatott volna mondjuk 10-el több TD-t és, akkor most nem volna miről beszélni!

De a Giants lehurkázott bennünket..... 😊
Miért?
Mert TÖBB pontot rakott a táblára mint mi. 😉
több mint 14 éve
Danna 698 — Pats Fan Club vezető
Az a véleményem így pár oldalt átolvasva, hogy most a védelemre nagyobb szükség lesz, mint az elmúlt pár évben. Annakidején volt egy szavazás a régesrégi nfl.hu fórum Pats topikjában, hogy ki a legfontosabb a csapatnak. Akkor természetesen az volt a konszenzus, hogy "mindenki fontos, a pats egy csapat". De mióta Moss megérkezett valahogy a fókusz az offense felé tolódott, és egy outscoring típusú game managment jelent meg. Sajnos a secondary nem volt elég jó ahhoz, hogy ez tökéletesen működjön, de nem egy szép meccs volt. Ha nem lesz Jackson trade, akkor a pats játéka szerintem a pre-Moss időkre fog hasonlítani, és talán kiegyensúlyozotttabbá válik a csapat.TyR
Legyen igazatok, komolyan. 😊 Én is ezt szeretném, hisz nekem is a Pats az első. 😊
Csak én tényleg a játékosállomány miatt aggódok, mert azt nem látom jelenleg h h fogjuk mondjuk 1 meccsen Tate-et pihentetni, márpedig tudjuk h a térde nem egy életbiztosítás. És h fog így visszahordani, mert h fizikailag nem fogja ezt így bírni... ezt nem látom jelenleg h h fogjuk megoldani... mert h vhogy meg kell.
több mint 14 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 948 — SuperBowl Champions 2013/2014
Miért ez a szarkazmus?Nem lehet veled normálisan vitatkozni?Egyből át kell váltani?
1.Ez a hasonlat semmilyen kontextusból nem helytálló példa.Azért fizetik ,hogy játszon, a Wr dolga pedig,hogy elkapja a labdát, és fusson, akárki kerül elé. Hallottál már olyanról,hogy más a ligában ellazsálja a meccset, mert ütközni kell?Az év vicce.Sokan Bob Sappel is kiállnának kesztyű nélkül 5 menetre, ha játszhatnának.
2.Moss jelenléte befolyásolta Bradít-aki befolyásolta a játékhívást. Plusz Tom egyből Mosst- nézte , őt erőltette.
3.Ha lesz időm, visszakeresek neked,egy ilyen nyilatkozatot.undisputedly
lehet, csak te is ilyen stílusban írtál...
1. ezt most nem értem... ezt most mire írtad? Hogy törött vállal nem ütközött? Vagy mire?
2. akkor nem zavart Moss jelenléte, amikor a 2007-es rekordot összehozták? Ezt Moss hibájának felhozni a Jets meccs után sem értettem, és most sem. Tom kezében van a labda, az ő és a OC döntése az, h kinek dobja.
3. oké, kíváncsian várom. 😊Danna
Külön odaszerkesztettem az egyik hszem után,hogy no offense 😊
1.Igen a törött vállra értettem.
2.Miért zavart volna? Tette a dolgát, nem jajveszékelt. De mint tudjuk bajban derül ki leginkább,milyen jellemmel bír egy ember. Randy már nem csapatjátékos(Hogy az volt-e valaha azt nem tudom, eddigiek alapján úgy tűnik,hogy önös érdekből lakatot tud tenni a szájára)
3.Én is 😊
több mint 14 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 671
Hát gyűrűt a Vikesnál sem fog találni, hacsak a két öreg együtt nem tör világuralomra...
A 3.körnél meg szerintem többet érne, bár a nagy név-nagy ár párhuzam erősen hat a szemléletemre
több mint 14 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 301 — capitaine du château de Vienne 1487
Hajnalban írta vmelyik szaki, h már a meccs előtt is ment a tárgyalás, gyakorlatilag a csapat akkor már tudta h menni fog Randy, ezért lett a gameplan és maga a játék is olyan, amilyen.Danna
de nem a padon ült! és szépen vitte is a dábölt, ugyebár. Majd ha alpból a Vakürötökön lesz a dupla akkor is megnézhetem,hogy csinál TD vudhed?
Azért visszalapoznék mikor aláirt, ugye azér vállalta és ennyiér - mer EGGYŰRŰMINDFELETT. Nos hát ugye BeliBácsi nem hozott gyűrűt, akkor min is csodálkozunk???sutianap
hogyúgyvan 😀Helmut Zimmer
mégegy ŐKK-t, azért BeliBá meg BomTredy egyáltalán nem stat-vadász, ez tisztán látszott a meccs végefelé :cool:


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 14 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 242 — én ezt meguntam
Randy jött occsóért, játszott a gyűrűért, sokat tett a csapatért, jó volt. Látszik, hogy nem lesz gyűrű, ő is öregszik, a HoFho nem árt az ékszer. Randy megy. Én most is imádom, sok sikert neki és jó szívvel gondolok rá. Remélem lesz még ilyen játékosa a csapatnak. Nélküle meglátjuk mi lesz. Az ár reális volt érte, többet nem kaphattunk.visi_b
Visi, ezt szerintem még bővítsd ki két bekezdéssel és adj ki egy maxi-cdt 😊TyR
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
több mint 14 éve
TyR New England Patriots 276 — Mad, Bad & Dangerous to Know
Randy jött occsóért, játszott a gyűrűért, sokat tett a csapatért, jó volt. Látszik, hogy nem lesz gyűrű, ő is öregszik, a HoFho nem árt az ékszer. Randy megy. Én most is imádom, sok sikert neki és jó szívvel gondolok rá. Remélem lesz még ilyen játékosa a csapatnak. Nélküle meglátjuk mi lesz. Az ár reális volt érte, többet nem kaphattunk.visi_b
Visi, ezt szerintem még bővítsd ki két bekezdéssel és adj ki egy maxi-cdt 😊
több mint 14 éve
Danna 698 — Pats Fan Club vezető
Miért ez a szarkazmus?Nem lehet veled normálisan vitatkozni?Egyből át kell váltani?
1.Ez a hasonlat semmilyen kontextusból nem helytálló példa.Azért fizetik ,hogy játszon, a Wr dolga pedig,hogy elkapja a labdát, és fusson, akárki kerül elé. Hallottál már olyanról,hogy más a ligában ellazsálja a meccset, mert ütközni kell?Az év vicce.Sokan Bob Sappel is kiállnának kesztyű nélkül 5 menetre, ha játszhatnának.
2.Moss jelenléte befolyásolta Bradít-aki befolyásolta a játékhívást. Plusz Tom egyből Mosst- nézte , őt erőltette.
3.Ha lesz időm, visszakeresek neked,egy ilyen nyilatkozatot.undisputedly
lehet, csak te is ilyen stílusban írtál...
1. ezt most nem értem... ezt most mire írtad? Hogy törött vállal nem ütközött? Vagy mire?
2. akkor nem zavart Moss jelenléte, amikor a 2007-es rekordot összehozták? Ezt Moss hibájának felhozni a Jets meccs után sem értettem, és most sem. Tom kezében van a labda, az ő és a OC döntése az, h kinek dobja.
3. oké, kíváncsian várom. 😊
több mint 14 éve
visi_b New England Patriots 738 — Comeback
Randy jött occsóért, játszott a gyűrűért, sokat tett a csapatért, jó volt. Látszik, hogy nem lesz gyűrű, ő is öregszik, a HoFho nem árt az ékszer. Randy megy. Én most is imádom, sok sikert neki és jó szívvel gondolok rá. Remélem lesz még ilyen játékosa a csapatnak. Nélküle meglátjuk mi lesz. Az ár reális volt érte, többet nem kaphattunk.

több mint 14 éve
TyR New England Patriots 276 — Mad, Bad & Dangerous to Know
Az a véleményem így pár oldalt átolvasva, hogy most a védelemre nagyobb szükség lesz, mint az elmúlt pár évben. Annakidején volt egy szavazás a régesrégi nfl.hu fórum Pats topikjában, hogy ki a legfontosabb a csapatnak. Akkor természetesen az volt a konszenzus, hogy "mindenki fontos, a pats egy csapat". De mióta Moss megérkezett valahogy a fókusz az offense felé tolódott, és egy outscoring típusú game managment jelent meg. Sajnos a secondary nem volt elég jó ahhoz, hogy ez tökéletesen működjön, de nem egy szép meccs volt. Ha nem lesz Jackson trade, akkor a pats játéka szerintem a pre-Moss időkre fog hasonlítani, és talán kiegyensúlyozotttabbá válik a csapat.