New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 14 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Nekem speciel hiányozni fog #81. De ha elhozzuk Vincy-t, akkor nem leszek bánatos. 😊


JT Daniels fan
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Azért Wes nem a szezon negyedik meccse után hullott ki, és ugyancsak megéreztük a hiányát a PO-banGRAFI
Grafi, ne hülyítsük már egymást! A PO-ban a teljes csapat összeomlott a Ravens elleni 1db meccsen. Azon akkor sem jöttünk volna ki máshogy, ha 3 Wes Welker is van a keretben 2 Randy Moss mellett. Semmilyen hiányát nem éreztük egy olyan meccsen, ahol a teljes keret és a szakvezetés betlizett.viito
ez szerintem így egyáltalán nem igaz... Brady folyton "West kereste", biztos vagyok benne h más lett volna a meccs képe ha van Wes. nem azt mondom h nyerünk, mert sztem nem nyertünk volna, de h nem egy ilyen beégős meccs lett volna az is biztos.Danna
komolyan kételkedem, hogy ugyanazt a meccset láttuk e. javaslom nézd meg újra. A védelmünk baromságai is Wes miatt voltak ugye?
több mint 14 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Kár ide venni a Ravens elleni meccset. Ott a rossz kezdés véglet megpecsételte a sorsunkat. Nem Wes hiánya miatt szoptuk be rögtön Rice futását és nem Welker hiánya miatt fumblizott Brady.
több mint 14 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Nyílván nem csak az ő hiányán múlott, hanem a komplett gameplan nem működött, ami további bajok forrása lett. De simán benne van, hogy egy West is tartalmazó gameplannal jobban jöttünk volna ki a dolgokból. Nem ez lett volna az első alkalom, hogy a csapatot szinte egyedüliként viszi a hátán. Persze ezek csak feltételezések.
több mint 14 éve
Danna 698 — Pats Fan Club vezető
De mondjuk így, hogy nincs már Moss, minden figyelem Welkerre fog irányulni, ez pedig azért egy tavalyi szalagszakadás után igencsak veszélyes buli lehet annak ellenére, hogy Welker egy állat. Egyrészt, másrészt pedig ugye most már ő lesz minden meccsen, minden szituációban duplázva, na puff, szárnyaljon.Stez
Nem véletlenül írta azt minden szaki már éjjel, h nem Bradynek fog a legjobban hiányozni Moss, hanem Welkernek...
több mint 14 éve
Danna 698 — Pats Fan Club vezető
Azért Wes nem a szezon negyedik meccse után hullott ki, és ugyancsak megéreztük a hiányát a PO-banGRAFI
Grafi, ne hülyítsük már egymást! A PO-ban a teljes csapat összeomlott a Ravens elleni 1db meccsen. Azon akkor sem jöttünk volna ki máshogy, ha 3 Wes Welker is van a keretben 2 Randy Moss mellett. Semmilyen hiányát nem éreztük egy olyan meccsen, ahol a teljes keret és a szakvezetés betlizett.viito
ez szerintem így egyáltalán nem igaz... Brady folyton "West kereste", biztos vagyok benne h más lett volna a meccs képe ha van Wes. nem azt mondom h nyerünk, mert sztem nem nyertünk volna, de h nem egy ilyen beégős meccs lett volna az is biztos.
több mint 14 éve
Stez SMU Mustangs 43 255 — Whoops, looks like something went wrong.
De mondjuk így, hogy nincs már Moss, minden figyelem Welkerre fog irányulni, ez pedig azért egy tavalyi szalagszakadás után igencsak veszélyes buli lehet annak ellenére, hogy Welker egy állat. Egyrészt, másrészt pedig ugye most már ő lesz minden meccsen, minden szituációban duplázva, na puff, szárnyaljon.

több mint 14 éve
LordTamas New England Patriots 683 — Welker fan for life
Azért Wes nem a szezon negyedik meccse után hullott ki, és ugyancsak megéreztük a hiányát a PO-banGRAFI
Egyetértek. Welker tavaly effektív 4 meccsen nem játszott, ebből 3at elveszítettünk (Jets, Texans, Ravens). Ezért ezt nehéz úgy értékelni, hogy "túléltük"...
több mint 14 éve
Gyulus 1 037 — Count Zero
Azért Wes nem a szezon negyedik meccse után hullott ki, és ugyancsak megéreztük a hiányát a PO-banGRAFI
Grafi, ne hülyítsük már egymást! A PO-ban a teljes csapat összeomlott a Ravens elleni 1db meccsen. Azon akkor sem jöttünk volna ki máshogy, ha 3 Wes Welker is van a keretben 2 Randy Moss mellett. Semmilyen hiányát nem éreztük egy olyan meccsen, ahol a teljes keret és a szakvezetés betlizett.viito
speciel egyetlen dolgot tudtunk so-so megoldani azon a meccsen, az pedig épp WW pótlása volt... 6 elkapás, 44 yard és 2 TD
azt pedig idén láthatjuk h WW és Edelman egyszerre nem nagyon kerülhet a pályára
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Azért Wes nem a szezon negyedik meccse után hullott ki, és ugyancsak megéreztük a hiányát a PO-banGRAFI
Grafi, ne hülyítsük már egymást! A PO-ban a teljes csapat összeomlott a Ravens elleni 1db meccsen. Azon akkor sem jöttünk volna ki máshogy, ha 3 Wes Welker is van a keretben 2 Randy Moss mellett. Semmilyen hiányát nem éreztük egy olyan meccsen, ahol a teljes keret és a szakvezetés betlizett.
több mint 14 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Azért Wes nem a szezon negyedik meccse után hullott ki, és ugyancsak megéreztük a hiányát a PO-ban
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
a vikingsnek állítólag 2011-es 2. + 3. körért adta volna AJ, nekünk mindkettőből kettő van (Panthers és Vikings pick sajátok mellett), elvileg belefér csak azt az 10 milka/év-es fizut sajnálnám ráGyulus
Welker fizujánál többet itt WR nem kap. Max. ha a pályán kiérdemli.mr nemo
Wes idén 4,2 milkát nyom a nemlétező capbe, szerepéhez képest meglepően keveset keres...

Jackson állítólag 5 évre 50 milkát kér, 30 milka garantálttal - legalábbis ez az a bérigény, amivel sikerült elijesztenie SEA-t a tradetől... állítólag azóta egy egy év - 7 milka ajánlatot is elfogadna (2. és 3. kört persze csak úgy érne meg ha hosszabb távra szerződtetnék)Gyulus
1-1 év, és 7 milla nekem mondjuk tetszene VJ-ért, mivel hosszabb távú befektetés, mint Moss, csak éppen ezt is sokallni fogja az FO. Mondjuk azon ne lepődjünk meg, hogy a Seahawksot kikosarazta, bár ott legalább félszeműen is király lett volna
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
egyébként így hazafelé felmerült egy gondolat bennem. 2008ban Tom Brady volt sérült, és túlélte a csapat. 2009ben az igazi workhorse alkapó Wes Welker sérült meg, és azt is túléltük. Mi lett volna, ha idén Moss sérül meg, és nem eltradeljük (gyk, ugyanúgy kiesik). Akkor is rögtön az menne, hogy majd 10 yardon betömörül a védelem, mert senki nem tud elkapni ennél hosszabb passzt a csapatból? Komolyan van aki azt gondolja, hogy ez így működik (akár HS szinten?)
több mint 14 éve
Gyulus 1 037 — Count Zero
az igencsak durva lenne. akkor megint az FO zsenialitásától lesz hangos a sajtó 😉viito
a vikingsnek állítólag 2011-es 2. + 3. körért adta volna AJ, nekünk mindkettőből kettő van (Panthers és Vikings pick sajátok mellett), elvileg belefér csak azt az 10 milka/év-es fizut sajnálnám ráGyulus
Welker fizujánál többet itt WR nem kap. Max. ha a pályán kiérdemli.mr nemo
Wes idén 4,2 milkát nyom a nemlétező capbe, szerepéhez képest meglepően keveset keres...

Jackson állítólag 5 évre 50 milkát kér, 30 milka garantálttal - legalábbis ez az a bérigény, amivel sikerült elijesztenie SEA-t a tradetől... állítólag azóta egy egy év - 7 milka ajánlatot is elfogadna (2. és 3. kört persze csak úgy érne meg ha hosszabb távra szerződtetnék)
több mint 14 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 175 — Így remélem megfelelek nektek.....
Azt olvasom kommenteknél, hogy csak helyet csináltatok Vincent Jacksonnak. 😊Stez
az igencsak durva lenne. akkor megint az FO zsenialitásától lesz hangos a sajtó 😉viito
Amíg el nem kezd itt is hisztizni 😛 (nyilván nem kívánom mert amúgy szeretem a Pats-t kivéve az ellenünk vívott SB-meccset 😊 )
több mint 14 éve
Danna 698 — Pats Fan Club vezető
Jobb lesz nélküle a csapat.DoM
szerintem ismaximilien
Teljesen egyértelmű... én is sajnáltam amikor Shockey hasonló körülmények között elment tőlünk, mert ő volt a kedvencem de sokkal jobb lett tőle a csapat. Ha nem lennél elfogult Danna akkor Te is belátnád, h nem is igazán volt más választásotok. Ő így már sokkal inkább volt fék, mint hasznot hozó játékos.Szesze
azt hiszem h erre megfogjuk kapni a választ, elfogulatlanul. Lesz 12 meccsünk, lehet bizonyítani. Befogom látni ha nem lesz igazam és hidd el, én leszek a legboldogabb ha így lesz...
több mint 14 éve
Szesze New York Giants 21 108 — Giants fan
Mi nők már csak ilyenek vagyunk: én is végtelenül szomorú vagyok, mert szerettem Moss játékát. Viszont meg tudnának vigasztalni, ha pl. a felszabaduló pénz segítségével rendeznék végre Mankins szerződését. Vagy ha összehoznák a Vincent Jackson trade-et.
De valamit csináljanak, mert a sima csokievés most nem segít a lelki bajaimon! 😊lucas
😊 hát igen, de ez itt absz nem érzelmi kérdés.
több mint 14 éve
Danna 698 — Pats Fan Club vezető
Mi nők már csak ilyenek vagyunk: én is végtelenül szomorú vagyok, mert szerettem Moss játékát. Viszont meg tudnának vigasztalni, ha pl. a felszabaduló pénz segítségével rendeznék végre Mankins szerződését. Vagy ha összehoznák a Vincent Jackson trade-et.
De valamit csináljanak, mert a sima csokievés most nem segít a lelki bajaimon! 😊lucas
😊
Igen, azt hiszem ezek közül az egyikkel engem is kiengesztelhetnének... 😊
több mint 14 éve
Szesze New York Giants 21 108 — Giants fan
Jobb lesz nélküle a csapat.DoM
szerintem ismaximilien
Teljesen egyértelmű... én is sajnáltam amikor Shockey hasonló körülmények között elment tőlünk, mert ő volt a kedvencem de sokkal jobb lett tőle a csapat. Ha nem lennél elfogult Danna akkor Te is belátnád, h nem is igazán volt más választásotok. Ő így már sokkal inkább volt fék, mint hasznot hozó játékos.
több mint 14 éve
lucas New England Patriots 261 — Pats fan és divatszurkoló
Mi nők már csak ilyenek vagyunk: én is végtelenül szomorú vagyok, mert szerettem Moss játékát. Viszont meg tudnának vigasztalni, ha pl. a felszabaduló pénz segítségével rendeznék végre Mankins szerződését. Vagy ha összehoznák a Vincent Jackson trade-et.
De valamit csináljanak, mert a sima csokievés most nem segít a lelki bajaimon! 😊

Úgy megütlek, hogy még azt is begipszelik, akinek elmesélik!
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Azt olvasom kommenteknél, hogy csak helyet csináltatok Vincent Jacksonnak. 😊Stez
az igencsak durva lenne. akkor megint az FO zsenialitásától lesz hangos a sajtó 😉viito
a vikingsnek állítólag 2011-es 2. + 3. körért adta volna AJ, nekünk mindkettőből kettő van (Panthers és Vikings pick sajátok mellett), elvileg belefér csak azt az 10 milka/év-es fizut sajnálnám ráGyulus
Welker fizujánál többet itt WR nem kap. Max. ha a pályán kiérdemli.
több mint 14 éve
maximilien 214 — #5
Jobb lesz nélküle a csapat.DoM
szerintem is

http://twitter.com/bencsics05
több mint 14 éve
Gyulus 1 037 — Count Zero
Azt olvasom kommenteknél, hogy csak helyet csináltatok Vincent Jacksonnak. 😊Stez
az igencsak durva lenne. akkor megint az FO zsenialitásától lesz hangos a sajtó 😉viito
a vikingsnek állítólag 2011-es 2. + 3. körért adta volna AJ, nekünk mindkettőből kettő van (Panthers és Vikings pick sajátok mellett), elvileg belefér csak azt az 10 milka/év-es fizut sajnálnám rá
több mint 14 éve
Danna 698 — Pats Fan Club vezető
van egy fogadásom rá, hogy nem ennyire egyszerű az élet 😊 Vannak a ligában olyan csapatok, akik sírva könyörögnének egy Welker-Tate-Edelman-Hernandez elkapó sorért, és mégis megélnek, nem zúzzák a QB-t percenként tönkre, nem tudnak betömörülni ellenük 10 yardon, és röhögve várni, hogy nem lesz hosszú passz. Érdekes, valahogy ők is megoldják, mi miért lennénk hülyébbek?viito
mondj egy példát. 😊
több mint 14 éve
Danna 698 — Pats Fan Club vezető
akkor itt lesz az idő, hogy a védelem ismét összeszedje magát.

Amúgy nem gondolom, hogy ez a támadó sor ami most van rosszabb lenne, mint például a tavalyi (Welker nélkül), vagy a 2006-os, amikor conf. döntőt játszottunk.

Helyes! Végre nem lehet a hosszú Mossnak-hosszú-Mossnak-rövid+yac Welkernek módszerrel támadni, ami persze tök jópofa, amíg működik, ha meg nem, akkor jönnek a puntok. Itt az idő Tomyboynak és az OC-nek elővenni azokat a könyveket, amikben a kreatív támadás vezetés, a kiegyensúlyozott futó-passzjáték, vagy a célpontok megfelelő váltogatása epizódok szerepelnek. Segítek, a polc legelejét van a kezdő OC# szekcióban, biztos akad pár belőlük a Gilette-ben 😉viito
Sztem senkit ne emlékeztess arra h mire volt képes az O Welker nélkül, mert nagyon nem jönnél ki belőle jól... emlékszünk arra a meccsre a Ravens ellen...
A 2006-osban igazad van, egy szavam se lenne ha az a D lenne most a pályán... Csak h nem az van, és nem azért, mert nem akarnak olyanok lenni, csak egyszerűen ez a D arra jelenleg nem képes. Pár év múlva lehet h képes lesz és nagyon remélem h így lesz, de jelenleg nem az... és ez nem azon múlik h összeszedik-e magukat, vagy sem.