New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 14 éve
TyR New England Patriots 276 — Mad, Bad & Dangerous to Know
Ha draft lesz, remélem a Chad Jackson picknél jobban bejön 😊
Ha meg Vincy jön akkor a csapat egy 33 éves nagyszájút cserélt egy 27 évesre.
több mint 14 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 350 — dart@freestart.hu
Azért nem csak a Pats köszönhet sokat Moss-nak, hanem fordítva is... Az öregtől megkapta azt az esélyt, igaz becsületére szólva élt is vele.
Bár szurkolóként sokszor nehéz ezzel azonosulni, de ez a trade sem érzelmi, hanem kizárólag üzleti/szakmai kérdés.
Ebből a szempontból tök lényegtelen, hogy egy leendő HoF elkapóról van szó. Attól, mert Torry Holt korszakos alakja volt a profi ligának a Rams simán megvált tőle, ahogy úgy érezte, hogy nincs rá szüksége...
Moss 34 éves, lejár a szerződése év végén és kvázi már bejelentette, hogy elhúz innen a vérbe. Igyekeztünk megkapni érte, amit még meglehet...
Az, hogy Randy Moss nélkül milyen lesz az O kiderül heteken belül. Belichick nyilván mérlegelte, hogy mit veszítünk vele és mit nyerhetünk. Így döntött, ez van. Csak halkan jegyzem meg, hogy elég nagy gáz lenne, ha kizárólag egy WR-re lenne felépítve egy csapat támadójátéka...

Do your job
több mint 14 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 948 — SuperBowl Champions 2013/2014
én baromira nem örülök neki, DoM viszont megnyugodhat. 😛Danna
😊

Jobb lesz nélküle a csapat.DoM
Bocs DoM, meg mindenki más, de én ebben nagyon nem hiszek...

oké h régi offense, meg noname-ekkel meddig jutottunk, csak nézzétek meg h ott milyen D-nk volt, mennyi pontot engedtek és mennyit kellett az O-nak szerezni h nyerjünk… mostani D-t látva, a duplája se lenne elég… erre meg ez az O alkalmatlan lesz.

Ha a kövi 12 meccsből 5-öt nyerünk, én már elégedett leszek. Gratulálok Mr. Kraft.

Tate-re meg vigyázzanak mint egy hímes tojásra, mert rajta kívül nincs másik olyan elkapó a rosteren, aki tud a szélén játszani (Price talán, bár senki se látta még, TC-n nem voltak elájulva tőle). Vagy talán Hernandezt átképezzük majd?! LOL...Danna
Dom nem azt mondta, hogy az évekkel ezelőtti csapatnál leszünk jobbak most, Moss nélkül.
Minden szurkoló szubjektíven látja a dolgokat, ezért nem mondom,hogy márpedig igaz,és jobbak leszün, hidd el.

szerk: @peach tudod egyáltalán,hogy mit jelentett az,hogy Moss a pályán volt? Mosolygok amikor mindenki azt hajtogatja,hogy "Húú, mekkora baromság egy probowler ,félisten elkapót eltradelni".
Oka volt.
több mint 14 éve
peach Atlanta Falcons 14 723 — a new hope (again)
nem olvastam vissza , de sztem ez k*rva nagy baromság volt... éppen azért , mert moss 34 évesen max. második körös picket ért , viszont még 2-3 évig tuti top WR a ligában , aki meccseket dönt el... ez egy jövő éves ( ha egyáltalán lesz év) 3. körös picktől nem várható el és akkor finoman fogalmaztam... és akkor még az "érzelmi" részéről nem is szóltam.

persze ha jön jackson akkor más a leányzó fekvése...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 14 éve
Stez SMU Mustangs 43 255 — Whoops, looks like something went wrong.
Ha nem lesz Vincy trade, akkor elég sanszos a WR draft, hála a Raiders picknek, úgyis lesz egy max 1/15-ös pickje a Patsnek, mondjuk ez nem újdonság, egy csomó mockban a Moss balhéra reagálva már WR-t írnak az okosok.

több mint 14 éve
TyR New England Patriots 276 — Mad, Bad & Dangerous to Know
Szerintem a dupla TE-s felállás lesz a nyerő, eddig is az vitte a pálmát 😊
Moss pedig a kedvenc elkapóm volt már Minnesotás korában is. Én a Pateses éveinek nagyon örültem, öröm volt a Brady-Moss-Welker triót nézni.
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
szerintem Hernandez jóval nagyobb szerepet fog kapni, persze nem WR-ként 😀, nem hiszem, hogy annyi labdát kapna, mint Tony Gonzalez anno, de messze a legjobb kezű TE újonc és számtalan nagy játékot képes végrehajtani, őt, a képességeit most lehet igazán majd kihasználni.
több mint 14 éve
Szesze New York Giants 21 108 — Giants fan
játszottál csapatsportot? én igen... Danna
pont ezért kéne megértened a helyzetet 😊
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Szerintem kicsit túlmisztifikáljuk a dolgot. Randy elment és kész. Ha idén nem lesz po. akkor nem lesz. Nem hinném hogy ez Randy Moss maradásán múlna. Inkább most kezdjük el építeni a jövő évi offense-t. Randy helyén fiatal játsszon legalább lesz kicsi rutinja. A Moss-ért kapott pick-ből akár olyan embert is hozhatunk a draftról a defense-be aki beválik. Én nem bánom hogy esetleg "feláldozzuk" ezt a szezont. Jövőre ez a D csak jobb lesz és addigra meglátjuk milyen a támadóalakulat egy Randy Moss nélkül. Még működhet is. Jövőre meg elkenjük a Jets-et oda/vissza 😀 😀
több mint 14 éve
Imitheking New England Patriots 1 879
Ha esetleg 18 meccses lesz az alapszakasz, várható, hogy több körös lesz a draft? Mert ha nem és esetleg már jövőre 18 meccs lesz (ha lesz egyáltalán szezon), akkor ez a sok pick nem jön majd rosszul.
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Ja-ja. A kettős védelem szépen hangzó kifejezés. Csakhogy ezt a játékot pontra játsszák. Egy közepes WR, aki néha tisztára játssza magát és el-elkap egy TD-t szerintem többet ér, mint egy állandóan fogott játékos. Az meg szerintem egy röhejes érv, hogy most akkor majd a többi WR/TE nem fog tudni elkapni, mert majd rájuk szállnak. A többi csapatnál is ez van, mégis megoldják valahogy... 😊

BOCSÁNATOT KÉREK a dupláért!
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Mossal vagy nélküle az O iparkodik rendesen, ami eddig többnyire bejött, de még van hova fejlődni. Liga 11.

A gondok itt a D-vel vannak. Liga 28! Lehet nem a WR pótláson kellene lázasan agyalni, hanem a védelem needjeire helyezni a hangsúlyt.
több mint 14 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
Nem hiszek ebben a "kettőzésben", állandó figyelemben, mint valami csodafegyverben.
több mint 14 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
Még egy 2012-es 7. körös picket is adtunk Randy-vel. 😂Danna
"Tartsd meg az aprót, te mocskos állat"😀
http://www.youtube.com/watch?v=hMqfBlMjU0A&feature=relatedGyulus
😂
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
változtathat ez valamit Mankins-szel kapcsolatban? egy sztárgázsival kevesebb, így lehetnénk bőkezűbbek Logannel, vagy épphogy nehogy ő is ingyen lépjen le, inkább csináljunk belőle is draftpicket?
több mint 14 éve
Gyulus 1 037 — Count Zero
Még egy 2012-es 7. körös picket is adtunk Randy-vel. 😂Danna
"Tartsd meg az aprót, te mocskos állat"😀
http://www.youtube.com/watch?v=hMqfBlMjU0A&feature=related
több mint 14 éve
Danna 698 — Pats Fan Club vezető
Még egy 2012-es 7. körös picket is adtunk Randy-vel. 😂
több mint 14 éve
manuszka86 New England Patriots 2 091 — Patriots fan
Én se feltétlen örülök hogy elment, de kb 3. körnél többet én sem adtam volna érte, ennyit ér a piacon tök mind1 hogy HOF tag lesz egyszer.
A jelenlegi D olyan amilyen, mindenki a régi időkkel jön meg hozza onnan a példákat de 2010-et írunk már, évről-évre változnak az erőviszonyok, és minden csapat életében jönnek nehezebb idők..
oké hogy ezzel az O gyengült, de Mossal se bírtunk volna 30 és 30+ pontokat termelni ahhoz hogy nyerjünk meccseket. Viszont azért van potenciál bőségesen ebben az O-ban, nem feltétlen kellenek sztárelkapók hogy jól haladjon az offense. Kreatív playcalling kell, és bőven lehet építeni a fiatalokra, no meg a futójátékra, mert azért idén úgy tűnik újra tudunk futni (igaz Maroney-val tuti nem menne 😀 ).
BB tudja mit csinál, és majd meglátjuk hogy sül el a mutatvány!
Go Pats!

több mint 14 éve
Danna 698 — Pats Fan Club vezető
játszottál csapatsportot? én igen... kézilabdáztam. hiába dobta egy bizonyos vki a legtöbb gólt és ő volt messze a legjobb játékosunk, amikor ez a fejébe szállt bizony mindenki tudomására hozta h ezt nem kéne. épp ezért csapatsport a csapatsport.
és ez nem közhely... arról nem beszélve, h azért itt nem egy grundfociról beszélünk, hanem súlyos dollármilliókról... szted Brady nem ült volna le vele beszélni h "figyelj b+, ha dobom feléd azt a k. labdát, akkor kapd már el és ne balhézzál?"? ehelyett végig védte és harcolt azért, h kapjon új szerződést.Danna
lehet rosszul indítottam, de 10+ éve játszom csapatsportokat magasabb szinten 😊, szerintem nincs igazad. nem szeretnék többet hozzáfűzni, érzem személyes támadásnak vélted...sapka
dehogy, egyáltalán nem annak vettem. csak ezek szerint másképp látjuk a dolgokat.
több mint 14 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
játszottál csapatsportot? én igen... kézilabdáztam. hiába dobta egy bizonyos vki a legtöbb gólt és ő volt messze a legjobb játékosunk, amikor ez a fejébe szállt bizony mindenki tudomására hozta h ezt nem kéne. épp ezért csapatsport a csapatsport.
és ez nem közhely... arról nem beszélve, h azért itt nem egy grundfociról beszélünk, hanem súlyos dollármilliókról... szted Brady nem ült volna le vele beszélni h "figyelj b+, ha dobom feléd azt a k. labdát, akkor kapd már el és ne balhézzál?"? ehelyett végig védte és harcolt azért, h kapjon új szerződést.Danna
lehet rosszul indítottam, de 10+ éve játszom csapatsportokat magasabb szinten 😊, szerintem nincs igazad. nem szeretnék többet hozzáfűzni, érzem személyes támadásnak vélted...

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 14 éve
Danna 698 — Pats Fan Club vezető
azért ha valaki játszott már csapatsportot, az pontosan tudja h az alibiző játékosokat kivetik magukból...
Danna
bocs hogy belepofázok, de ilyen közhelyekbe belemenni igen nagy bátorságra vall, és mellesleg egyáltalán nem tudom verifikálni/elképzelni a helyzetet ahogy Moss/akárki a szamárpadba ül és mindenki romlott paradicsommal dobálja,
maradjunk abba hogy lehet hogy igen, de lehet hogy pont csatlakoznak hozzá mert menő vagy nem tudom...sapka
játszottál csapatsportot? én igen... kézilabdáztam. hiába dobta egy bizonyos vki a legtöbb gólt és ő volt messze a legjobb játékosunk, amikor ez a fejébe szállt bizony mindenki tudomására hozta h ezt nem kéne. épp ezért csapatsport a csapatsport.
és ez nem közhely... arról nem beszélve, h azért itt nem egy grundfociról beszélünk, hanem súlyos dollármilliókról... szted Brady nem ült volna le vele beszélni h "figyelj b+, ha dobom feléd azt a k. labdát, akkor kapd már el és ne balhézzál?"? ehelyett végig védte és harcolt azért, h kapjon új szerződést.
több mint 14 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 729 — Patriots és Kaposvári KK fan
Na olvasva a hozzászólásokat nem akartam reagálni, mert elég indulatos lett volna amiket leírok. Meg nem akartam személyeskedni mert a fórum nem erről szól...
De sokan elfelejtik, hogy kiről is van szó, tisztelet a kivételnek.
Randy Moss a liga legjobb elkapója egy igazi klasszis, jövőbeli HOF tag és érdemeit órákig lehetne sorolni. Igaz, hogy 34 éves, meg megkopott a sebessége de ő akkor is RANDY MOSS egy legenda Kovács Sanyi szavaival élve egy Alien aki bármikor képes megvillani és elvarázsolni az őt nézőt.
Amikor ideigazolt hozzánk akkor az egyik legboldogabb voltam, hiszen láttam játszani korábban (Min, Oak) és tudtam, hogy mire lesz képes a csapatban. Vezéregyéniség, Brady is végre megkapta az őt megillető kiváló Wr-t. Egy igazi sztárelkapó jött és remekül beilleszkedett. Gondolom pl a 2007-es szezon TD elkapásait is sokan elfelejtették. Nagyon sokat tett ő ezért a Klubbért és sokkal többet megérdemelt volna, minthogy elcseréljük egy 3. körért....
Tavaly utólag kiderült, hogy a jobb válla sérült volt mégis a puszta jelenléte az O# felállásnál mennyit számít. Nem csak arról van, hogy 2 embert elvisz és utat nyit a többieknek, hanem a Tekintély az ellenfelek Tisztelete ami baromi sokat számít!! Ezt pedig nem lehet draftcetlikkel pótolni.
Dannával maximálisan egyetértek a korábban leírtakkal.
Ez a D# nem fog meccset egyedül nyerni, mivel borzasztó hullámzó és kiszámíthatatlan az egység. Ráadásul az ellenfeleket látva kérdés mire lesz képes, az O#-ben pedig még egy baromi nagy lyuk is keletkezett gyengült. Egyáltalán ki lesz az #1 WR? Tate na ne vicceljünk kb 3 meccs után az IR-en lesz "porcelánember". Wes nem tud megbírkózni a súlyban és fizikai fölényben levő CB-kkel szemben Edelman szintén. Ő is slotban képes teljesíteni. Price újonc tőle nagy teljesítmény várni háát..Persze mindenki pótolható, de azért vannak pótolhatatlanok!
Ezzel a megüresedett hellyel pedig remélem nem ilyen totál homály Caldwell szinű bohócokat akarunk hozni :mad:
Számomra érzelmileg is rossz döntés, mert sok szurkoló baromira kedvelte, az pedig, hogy mit hoz a jövő majd az idő eldönti. Tovább folytatódik az újjáépítés csak az alap pillérektől nem kéne elszakadni.
Felesleges összehasonlítani a 2000-es évekkel ott ugyanis olyan D# amelyikre lehetett építeni és képes volt meccseket eldönteni. Ezt most nem nagyon látni.
Sajnos megint az üzlet győzött az észérvek helyett pedig, ha korábban megkapta volna hosszútávó legalább 2 éves szerződését akkor biztos máshogy alakult volna. Bíztam benne, hogy Patriótaként fog visszavonulni a legendás #81-es mez 😕
Sajnálom, hogy pont a Fins meccsen kellett látnunk utoljára 😕

Sok sikert a továbbiakban Randy!
Remélem megtalálod a számításod és köszönjük a sok szép, fantasztikus elkapást, TD, yardokat és sikert kívánunk!

A lényeg továbbra is Hajrá Pats!!!



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 14 éve
Stez SMU Mustangs 43 255 — Whoops, looks like something went wrong.
azért ha valaki játszott már csapatsportot, az pontosan tudja h az alibiző játékosokat kivetik magukból...
Danna
ehet hogy pont csatlakoznak hozzá mert menő vagy nem tudom...sapka
vagy mert fekete!

több mint 14 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
azért ha valaki játszott már csapatsportot, az pontosan tudja h az alibiző játékosokat kivetik magukból...
Danna
bocs hogy belepofázok, de ilyen közhelyekbe belemenni igen nagy bátorságra vall, és mellesleg egyáltalán nem tudom verifikálni/elképzelni a helyzetet ahogy Moss/akárki a szamárpadba ül és mindenki romlott paradicsommal dobálja,
maradjunk abba hogy lehet hogy igen, de lehet hogy pont csatlakoznak hozzá mert menő vagy nem tudom...

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 14 éve
Danna 698 — Pats Fan Club vezető
Grafi, ne hülyítsük már egymást! A PO-ban a teljes csapat összeomlott a Ravens elleni 1db meccsen. Azon akkor sem jöttünk volna ki máshogy, ha 3 Wes Welker is van a keretben 2 Randy Moss mellett. Semmilyen hiányát nem éreztük egy olyan meccsen, ahol a teljes keret és a szakvezetés betlizett.viito
ez szerintem így egyáltalán nem igaz... Brady folyton "West kereste", biztos vagyok benne h más lett volna a meccs képe ha van Wes. nem azt mondom h nyerünk, mert sztem nem nyertünk volna, de h nem egy ilyen beégős meccs lett volna az is biztos.Danna
komolyan kételkedem, hogy ugyanazt a meccset láttuk e. javaslom nézd meg újra. A védelmünk baromságai is Wes miatt voltak ugye?viito
nem, de az eleje sokkal inkább az O-n ment el, fumble-k stb... amin pedig Wes igenis segíthetett volna, ahogy megtette kismillió meg egyszer. és akkor a motivációs készségéről még nem is beszéltünk...

egyébként ennyit arról h mennyire fúrta Moss a csapatot: @shalisemyoung FWIW, hearing that Moss was not a problem with teammates or causing any disruptions within the team
azért ha valaki játszott már csapatsportot, az pontosan tudja h az alibiző játékosokat kivetik magukból...

egy másik vélemény: @kerryrhodes: Wes welker lanes are going to get a whole lot smaller to work with now! I really wanna see wat belichick has in store