New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 14 éve
Joco New England Patriots 1 365 — Patriots fan
Most tehetne a Denver egy szivességet és elpüfölhetné a Jets-et 😀

több mint 14 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 948 — SuperBowl Champions 2013/2014
nfl.com címoldal: "Who needs Moss?"
több mint 14 éve
Sinisa New England Patriots 2 924 — Gràcies Pep!
Fafejből mikor faragtunk every down backet? :cool:viito
Hááát, ha Fafej így folytatja, akkor lehet, hogy Faulk hiába épül fel, nem fog szerződést kapni...
Ambivalens érzés...én még szeretném Faulk-ot látni, viszont Fafej jó játéka kell a csapatnak...

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 14 éve
manuszka86 New England Patriots 2 091 — Patriots fan
fúúú hatalmas meccs, és óriási W. Azért osztjuk ezt a szerencsétlen D-t mindig, de ma nagyon meccsben tartottak minket.
Floridai srácok ma is nagyot játszottak + Wilfork, Mayo,Chung. Woodhead állat volt, nem kell ide futó 😛
Branch első meccse pedig remekre sikerült, van itt mélységi threat is azért. :cool:
Azért ha az elején nem ilyen ratyi lett volna az O akkor rövidebb lehetett volna a meccs 😛

több mint 14 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 729 — Patriots és Kaposvári KK fan
Az idei év legeslegeslegnagyobb W-je és meccse!!!
Amit a D# és konkrétan a Front7 művelt a 2. félidőben az összefoglalókba illik!!!
Nagyon nagy győzelem és mennyire fontos volt!!!
Mentálisan biztos, hogy soakt léptünk előre!
A hibák most is megvoltak, de a csapat tartása és mentális ereje előtt le a kalappal

Szép volt Fiúk!!!
Büszke lehet ma minden Patrióta szurkoló!!!

A lényeg továbbra is Hajrá Pats!!!!



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 14 éve
polonic New England Patriots 443 — Patriots fan
Randy who? :cool:DoM
Az hatalmas volt. 😀
----------
Egy baj van, az egyetlen stream, ami jó volt nálam, rengetegszer akadozott. Egy csomó jelenetet nem láttam. Úgyhogy nagyon nyilatkozni sem tudok mik történtek. A végén a FG pont láttam. De pl Branch hosszú elkapását nem.
Meg kell néznem holnap HD-ban. 😊

Win Lose or Tie, We are Patriots fans till we die!

My favourite ring is the next one
több mint 14 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 350 — dart@freestart.hu
Egy ilyen győzelem... Nagyon szép volt srácok, úgy küzdöttünk mint 53 oroszlán.

Do your job
több mint 14 éve
Imitheking New England Patriots 1 879
Ezért nem szabad odaadni senkinek már egy héttel a meccs előtt a győzelmet.

A defense előtt le a kalappal, a sok 3rd down szívás után nagyon összeszedték magukat a végére. Óriási grat a fiúknak.
több mint 14 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
Randy who? :cool:
több mint 14 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Óriási W!
grat mindenkinek, szerencsére Hernandez ot bakijai nem kerültek sokba, Branch, wb 😀

több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Fafejből mikor faragtunk every down backet? :cool:
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Sziasztok!

Az a kérdésem lenne hogy hol tudom nézni a meccseket mert ESPN-AMERICAM nincs.mfeca
Itt nézz körül: http://atdhe.net/xrace77
Nem nagyon vagyok otthon ebben de itt mit kell csinálni mert valamit le akar velem töltetni. Tudnál egy kicsit segíteni nekem. Köszönöm.
több mint 14 éve
xrace77 Denver Broncos 4 504
Sziasztok!

Az a kérdésem lenne hogy hol tudom nézni a meccseket mert ESPN-AMERICAM nincs.mfeca
Itt nézz körül: http://atdhe.net/
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Sziasztok!

Az a kérdésem lenne hogy hol tudom nézni a meccseket mert ESPN-AMERICAM nincs.
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
http://www.firstrow.net/watch/32634/1/watch-new-england-patriots-vs-baltimore-ravens.html

Ha érdekel valakit...
több mint 14 éve
Sinisa New England Patriots 2 924 — Gràcies Pep!
Sanders nem játszik ma.
Remélem Vödör összekapja magát, és a secondary-t is.

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 14 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 948 — SuperBowl Champions 2013/2014
@MikeReiss - A plane circling the stadium has the following words: "No Moss, no problem. Go Pats." Sponsored by SBLI.

LOL

@RapSheet - Patriots TE Aaron Hernandez is now working on his open-field moves, looking like a basketball player. No wonder. He excels at YACDanna
Hernandezből nagyon nagy játékos válhat.
több mint 14 éve
Danna 698 — Pats Fan Club vezető
@MikeReiss - A plane circling the stadium has the following words: "No Moss, no problem. Go Pats." Sponsored by SBLI.

LOL

@RapSheet - Patriots TE Aaron Hernandez is now working on his open-field moves, looking like a basketball player. No wonder. He excels at YAC
több mint 14 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 948 — SuperBowl Champions 2013/2014
Arra lennék kíváncsi, hogyan képződik le most a nagy mozgás az elvárásokban. Annak ellenére,hogy köztudott milyen problémái vannak a csapatnak, divat magasabban sorolni minket, mint ahol egy teljesen objektív listán lennénk.
espn, nfl network, si.com pl rendre foglalkozik velünk, míg egy Atlantáról alig-alig beszélnek globális szinten.
undisputedly
a big market csapatokkal mindig többet fog foglalkozni a sajtó, mint azokkal, ahol sokkal kevesebb a potenciális érdeklődő. Szerintem abban semmi szokatlan nincs, hogy akár egy 8-8-as Patriotsnak vagy Cowboysnak is nagyobb a hírértéke, mint egy 13-3-as Atlantának vagy Billsnek.

Olyan meg nem létezik, hogy teljesen objektív lista, a Patriots azt hiszem rászolgált az elmúlt években arra, hogy a "mindig számolni kell velük" csapatok közé sorolják őket akkor is, ha látszólag gyengébb évük van.viito
Ez nem a marketingbeli lehetőségekről szól. Az Atlanta is bőven kaphatna hypot, vannak olyan játékosaik akik bőven eladhatóak bármelyik amerikai birkának. Nem is kell sokat gondolkodni, ott van pl a frencsájz qb, Ryan.
Nem a tetszésindexet írtam.Nyilván egy ilyen PopSztár csapat mint a Patriots, bulvár oldalról többet tud hozzátenni SAJNOS.
A baj az,hogy a legtöbb kinti szakíró potenciális játékerőben, a színtiszta fociban túlzó a csapattal kapcsolatban.

Teljesen objektív lista (ha kategorizálunk) pedig bizony létezik 😊 Ennél fogva korunk Top3 piacát jelentő sportban, ligában is kellene,hogy legyen, és ennélfogva van is. A baj az,hogy a vezető oldalak publicistái így vagy úgy de többnyire csapatközelből jönnek, vagy szimpatizálnak egy-egy csapattal. És mivel ők az NFL sajtó csúcsát formáló erők, ezért sokakban nem hagy nyomot, egy kevésbé elismert szakíró listája.
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Arra lennék kíváncsi, hogyan képződik le most a nagy mozgás az elvárásokban. Annak ellenére,hogy köztudott milyen problémái vannak a csapatnak, divat magasabban sorolni minket, mint ahol egy teljesen objektív listán lennénk.
espn, nfl network, si.com pl rendre foglalkozik velünk, míg egy Atlantáról alig-alig beszélnek globális szinten.
undisputedly
a big market csapatokkal mindig többet fog foglalkozni a sajtó, mint azokkal, ahol sokkal kevesebb a potenciális érdeklődő. Szerintem abban semmi szokatlan nincs, hogy akár egy 8-8-as Patriotsnak vagy Cowboysnak is nagyobb a hírértéke, mint egy 13-3-as Atlantának vagy Billsnek.

Olyan meg nem létezik, hogy teljesen objektív lista, a Patriots azt hiszem rászolgált az elmúlt években arra, hogy a "mindig számolni kell velük" csapatok közé sorolják őket akkor is, ha látszólag gyengébb évük van.
több mint 14 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 948 — SuperBowl Champions 2013/2014
Arra lennék kíváncsi, hogyan képződik le most a nagy mozgás az elvárásokban. Annak ellenére,hogy köztudott milyen problémái vannak a csapatnak, divat magasabban sorolni minket, mint ahol egy teljesen objektív listán lennénk.
espn, nfl network, si.com pl rendre foglalkozik velünk, míg egy Atlantáról alig-alig beszélnek globális szinten.
Érdekes lenne tudni, mik az elvárások öltözőn belül. A nyilatkozatokkal nem igen kerülünk beljebb, most többnyire-nem minden esetben-sablon válaszok jönnek. A Ravens elleni mérkőzésből akár jó dolog is kisülhet, ha belátjuk,hogy otthon is underdogként kellene kezelni a helyzetet. Nem csak a játékosoknál, de a playhívásra -a sokat emlegetett playhívásra...- is hatással lehet.
több mint 14 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
hát finoman szólva sem nekünk áll a zászló a mérkőzés előtt, de a po meccs előtt sem gondolták volna sokan, hogy gyakorlatilag szétesünk, szal én azért reménykedem 😛

több mint 14 éve
polonic New England Patriots 443 — Patriots fan
Nem tudom érdemes e várnod... 😛 Féltem Welkert, remélem nem sérül meg, tőletek ő az egyetlen no meg Mesko aki miatt egy picit is szimpatizálok a Patsel 😂Geeri
Ezt kb minden meccsnél le lehetne írni.

Win Lose or Tie, We are Patriots fans till we die!

My favourite ring is the next one
több mint 14 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 948 — SuperBowl Champions 2013/2014
Nem tudom érdemes e várnod... 😛 Féltem Welkert, remélem nem sérül meg, tőletek ő az egyetlen no meg Mesko aki miatt egy picit is szimpatizálok a Patsel 😂Geeri
Ezért tényleg érdemes volt írnod 😊
több mint 14 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
Nem tudom érdemes e várnod... 😛 Féltem Welkert, remélem nem sérül meg, tőletek ő az egyetlen no meg Mesko aki miatt egy picit is szimpatizálok a Patsel 😂

Mindig jövőre!